SiteGround VS HostGator – kurš ir labāks mitinātājs jūsu vietnei?

Vietne


vs.

HostGator

SiteGround VS HostGator – kurš ir labāks mitinātājs jūsu vietnei?

Kopsavilkums

Varētu domāt, ka tad, kad divi titāni cīnīsies, tā būs cieša sakritība, taču pārskatos daudzi mainīgie ir saskaņoti, un rezultāti varētu būt nedaudz pārsteidzoši. SiteGround un HostGator ir divi vispāratzīti tīmekļa mitināšanas kopienas locekļi, un abi ir samaksājuši arī savas nodevas. Pat ja viņi to cīnās, paturiet prātā, ka katram uzņēmumam var būt savas nišas, kurās viņi specializējas. Esiet atvērts, nebrīnieties par dažiem rezultātiem.

SiteGround un HostGator ir divi no lielākajiem nosaukumiem, kas šodien mitina tīmekļa mitināšanu. Tā kā ir tik daudz atsauksmju, tas joprojām varētu būt nedaudz pagrūti, lai spertu šo soli uz priekšu un patiešām izvēlētos savu nākamo saimnieku. Mēs to saprotam, un, lai palīdzētu jums nedaudz vairāk, pieņemsim lietas tālāk un ļausim šiem diviem izspiest.

Ņemiet vērā, ka ir ļoti viegli ņemt vērā katra funkcijas un specifikācijas un salīdzināt tās ar otru. Tā vietā mēs darīsim, lai izvirzītu galvenās jomas, kurās ir svarīga pat niecīga atšķirība.

Veicot pārskatu, atcerieties, ka tas, ko mēs gaidām, nav tikai veiktspēja, bet arī mitināšanas pakalpojumu sniedzēju vispārējā attieksme pret uzņēmējdarbību, kā arī tas, kā tā tuvojas un apstrādā klientus.

Kopumā mēs to īpaši apskatīsim;

 • Pamatinformācija
 • Performance (ātrums un Uptime)
 • Cenu noteikšana
 • Klientu atbalsts

Piezīme

Visas šajā pārskatā izmantotās testa vietnes pieder un pārvalda Bitcatcha, izņemot vietni ShiphraShepherds.com.

Vēsture

Vietnes, kas izveidotas tikai divu gadu laikā viena no otras, abām ir sena vēsture, lai dublētu spēli. Katram nozarē strādājot apmēram 15 gadus, šie divi giganti ir izaudzējuši un izstrādājuši produktu portfeli, kas sniedzas no dalīta hostinga līdz uzņēmuma mēroga piedāvājumiem..

HostGator vēsture nav tik tīra kā SiteGround, jo to 2012. gadā nopirka Endurance International Group (NASDAQ: EIGI). Tas notika pēc hakeru grupas uzbrukuma HostGator norēķinu programmatūras nodrošinātāja datu bāzei. Tā rezultātā tika noplūdusi informācija par lietotāju un 500 000 klientu kredītkartes, vietņu faili un cPanel konfigurācijas ieraksti.

Diemžēl pēc iegādes EIG 2013. gadā nāksies saskarties ar vairākiem kritiskiem serveru pārtraukumu gadījumiem. Hostinga pakalpojumu sniedzējam tas ir kaut kas nāvējošs, un tas HostGator ir devis sliktu sākumu. Mēs saprotam, ka dažas lietas var vienkārši nebūt pakalpojumu sniedzēja vaina, bet pat tā – tas notika.

SiteGround1

HostGator0

Performance

Lai gan katrs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, bez šaubām, piedāvās mitināšanas plānus, kuru pamatā ir viņu stiprās puses, apsverim divas galvenās mitināšanas plānu kategorijas; Dalīta un mākonis mitināšana. Šie ir primārie, kurus ieinteresētu vairums vietņu īpašnieku.

Vietnes mākoņu mitināšana

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

56 ms3 ms98 ms229 ms138 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

307 ms222 ms141 ms1 ms103 ms

Vidējais ātrums: 129,8 ms – skatīt pilnu rezultātu

HostGator mākoņa mitināšana

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

32 ms40 ms128 ms323 ms161 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

574 ms203 ms159 ms46 ms140 ms

Vidējais ātrums: 180,6 ms – skatīt pilnu rezultātu

* Piezīme: SiteGround Cloud un HostGator Cloud ātruma testi tika veikti abās vietnēs, kas mitinātas Ziemeļamerikā.

Mākonim abi serveri darbojās salīdzinoši labi un palika zemāki par Google ieteikto 200 ms ātrumu serveru ātruma reaģēšanai. Datu centra atrašanās vietas dēļ ātrums ASV kontinentā saglabājās labs, pirms nedaudz nokrita tālāk uz austrumiem, no kuriem pārbaudām.

Vietnes vietņu hostings

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

211 ms215 ms180 ms3 ms351 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

66 ms95 ms70 ms240 ms168 ms

Vidējais ātrums: 159,9 ms – skatīt pilnu rezultātu

HostGator dalīta mitināšana

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

32 ms36 ms221 ms221 ms139 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

717 ms205 ms153 ms36 ms140 ms

Vidējais ātrums: 190 ms – skatīt pilnu rezultātu

Dalīta mitināšanas nolūkos vietnes SiteGround kopīgā testa vietne atrodas Singapūrā, bet diemžēl HostGator mitina tikai no Ziemeļamerikas. Tas nedaudz parāda ātruma testos, ņemot vērā, ka SiteGround piedāvā labāku vidējo ātrumu visā pasaulē 159 ms, salīdzinot ar HostGator 190 ms.

Manuprāt, galvenais iemesls tam, visticamāk, ir Supercacher un programmatūra, kuru izmanto SiteGround. Tie visi ir izstrādāti un optimizēti vienmērīgai datu piegādes izplatīšanai neatkarīgi no attāluma līdz datu centram.

Kādu laiku apskatīsim viņu servera informāciju

Konfigurācijas ziņā SiteGround un HostGator izmanto dažādas pieejas. Lai tas būtu vienkārši, SiteGround tīši samazina serveru slodzi, lai visi iespējamie pārspriegumi būtu pārvaldāmi. No otras puses, HostGator iegulda lielus līdzekļus iekārtās, lai nodrošinātu stabilitāti.

Vietnei SiteGround ir pieci datu centri, kas atrodas pilsētās visā pasaulē (Čikāgā, Londonā, Amsterdamā, Milānā, Singapūrā), tāpēc tie ir ļoti labi izplatīti ģeogrāfijas ziņā. Protams, tā ir laba lieta. HostGator visas olšūnas, tā sakot, ir vienā grozā, un abi datu centri atrodas Ziemeļamerikā.

Ņemot vērā to, mēs vēlamies dot punktu abiem, jo ​​HostGator izdodas izcelt vietni SiteGround mākoņa mitināšanā, turpretī vietne Vietne uzvar dalītajā mitināšanā:

SiteGround1

HostGator1

Bet etaloni ne vienmēr ir precīzi, tāpēc apskatīsim cenu punktus, kurus šie divi saimnieki ir izvirzījuši;

Uptime garantija – vai viņi to var saglabāt??

Jau kādu laiku abi šie saimnieki ir bijuši uz mūsu radara, un es par viņiem esmu apkopojis uptime informāciju. Šī ir joma, kurā abas uzacis tiek audzētas labi, un to nevajadzētu atcelt. Paturot to prātā, padziļināsimies padziļināti un apskatīsim viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus (ToS):

SiteGround uptime in ToS

“SiteGround uzticamo mitināšanas pakalpojumu papildina nozares vadošais pakalpojumu līmeņa nolīgums (SLA). Mēs garantējam tīkla darbības laiku 99,9% laika divpadsmit mēnešu periodā, sākot no datuma, kad esat pasūtījis kontu. Ja mēs nokritīsim zem tā, mēs jums paziņosim pa e-pastu un mēs automātiski atlīdzināsim jūsu kontu šādi:

 • 100% – 99,9% uptime: bez kompensācijas
 • 99,9% – 99,00% uptime: 1 mēneša bezmaksas mitināšana
 • Papildu mēnesis bezmaksas mitināšanas par katru 1% no uptime zaudēta zem 99.00%. ”

HostGator uptime in ToS

“Pakalpojuma noteikumu 15. sadaļā ir sniegta precīza un atjaunināta informācija par HostGator Uptime garantiju kopumā. Šis raksts tikai palīdz izskaidrot noteikumus, kuriem jūs piekrītat.

 • Ja koplietotajam serverim vai tālākpārdevēja serverim neatbilst 99,9% izmantojamības garantija, jūs var savā kontā saņemiet viena (1) mēneša kredītu par šo paketi.
 • Jebkura kredīta apstiprināšana ir tikai pēc HostGator izvēles, un tā var būt atkarīga no sniegtā pamatojuma. ”

Tomēr, ja jūs pietiekami uzmanīgi izpētīsit šos divus pēdiņu kopumus, pamanīsit krasu atšķirību. Jā, uptime tiek pieminēts un garantēts, taču, tā kā SiteGround skaidri norāda, ka tas kompensēs pārsniegto dīkstāves laiku, HostGator ir mēģinājis būt plānāks par šo lietu. Tā mēģina atbrīvoties no tā, kas man patīk saukt par “bezjēdzīgu garantiju”.

Tas nozīmē, ka tas vienkārši ievieto to demonstrācijā, jo uzņēmums patur tiesības nekompensēt klientu, pat nenorādot iemeslu. Loģiski, ka tas varētu vienkārši noliegt visus mēģinājumus pieprasīt kompensāciju par dīkstāvi. Kauns par jums HostGator!

SiteGround1

HostGator0

Vai vietnes SiteGround vai HostGator cena ir labāka?

Mākonis mitināšana

Mākoņu mitināšanai Vietnes Ground plāni ir daudz dārgāki. Tomēr tas, ko viņi piedāvā, atspoguļo mākoņu mitināšanas vides patieso garu, nevis tikai fragmentus, ko HostGator piedāvā ar katru plānu.

Es teiktu, ka SiteGround Cloud Cloud plāni ir paredzēti biznesa klientiem, savukārt HostGator ir paredzēta personām, kuras vēlas izmēģināt Cloud pieredzi. Arī SiteGround daudz augstākās cenas atspoguļo patiesos pilnībā pārvaldītos Cloud Hostinga kontus.

Vietnes zemes mākoņa cenu noteikšana

Vietnes zemes mākonis

HostGator mākonis cenu noteikšanai

HostGator mākonis

Iemetot šos divus, salīdzina ābolus un apelsīnus. Kaut arī SiteGround piedāvā pilnībā pārvaldītas mākoņu mitināšanas iespējas, HostGator Cloud piedāvājumos ir vairāk dalīta hostinga veida darījumu, kas tiek parādīts cenās..

SiteGround1

HostGator1

Dalīta mitināšana

Lai gan dalītajā mitināšanā pastāv atšķirības cenu noteikšanā, abi mitinātāji ir labi iekļauti budžetā iekļauto tīmekļa mitinātāju diapazonā. Tas savā ziņā ir izdevīgi patērētājam, jo ​​ir daudz iespēju, no kurām jūs varat izvēlēties, atkarībā no jūsu precīzajām vajadzībām.

Vietnes zemes koplietošanas cenu noteikšana

Vietne ir kopīgota

HostGator kopīgotā resursdatora cenu noteikšana

HostGator koplietots

SiteGround1

HostGator1

Klientu atbalsts

Lai gan katram mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir noteikts vai citāds tehniskā atbalsta veids, tas, ko viņi piedāvā un cik labi viņi to dara, ir kritisks faktors. Šajā gadījumā abi mūsu mitinātāji piedāvā plašu atbalsta iespēju klāstu, kas ietver tālruņa un tiešraides tērzēšanu.

No vietnes vietnes:

“Naids, kas gaida nākamo pieejamo aģentu? Tā arī mēs.

Mēs pārspīlējam visas maiņas, lai vienmēr būtu kāds, kurš paņem tālruni vai tiešsaistes tērzēšanu, tāpēc jums nav jāgaida vairāk nekā dažas sekundes nākamajam pieejamajam operatoram. Mēs regulāri vērtējam arī katra darbinieka ātrumu, kā arī komandas sniegumu kopumā. ”

Papildus ar mitināšanu saistītai vietnei SiteGround tiek atbalstītas arī dažādas tīmekļa problēmas (piemēram, spraudņi un paplašinājumi), kā norādīts šajā videoklipā:

No otras puses, HostGator vienkārši atbalsta visas atbalsta iespējas vienā lapā, kurai ir viegli piekļūt. Tomēr EIG, pašreizējam HostGator īpašniekam, bieži ir bijušas nepatīkamas sūdzības par tā klientu atbalstu kopumā. Pat viņu darbinieki sūdzas par uzņēmuma attieksmi pret klientu atbalstu:

“Šī ir laba kompānija, kurā strādāt, ja jums patīk dvēseli graujošs darbs. Vai jums nerūp faktiskie klienti? Šis ir darbs jums. Atdzesē ar neskaidrajiem nosaukumiem, mainīgajiem darba aprakstiem un neviens, kas zina, kas notiek? Piesakies jau šodien! ” (Avots)

Mums tiešām ir jāapmeklē vietne SiteGround par šo vienu:

SiteGround1

HostGator0

Verdikts – SiteGround vai HostGator?

Ar to mēs nonākam pie gala rezultāta 6: 3. Godīgi sakot, pirms es rakstīju šo recenziju, man radās iespaids, ka tā būs ciešāka cīņa. Es domāju, ka velns vienmēr ir detaļās, un dažas lietas, kuras parasti aizmirst, iznāk, kad tiek fokusēts.

Tas nenozīmē, ka HostGator ir slikta resursdators, bet, iespējams, galīgā izvēle varētu būt balstīta uz jūsu precīzajām vajadzībām.

Neraugoties uz to, esam uzmundrinājuši vietni SiteGround, mēs apsveicam viņus ar veiksmīgu šīs nūjas vadīšanu un apsveicam viņu centienus vadīt godīgu, uz darbību balstītu biznesu.

Vietne

https://www.siteground.com
LASĪT PILNU PĀRSKATU
6

HostGator

https://www.hostgator.com
LASĪT PILNU PĀRSKATU
3

Piedāvājumi Bitcatcha lasītājiem

 • SiteGround: 60% atlaide tīmekļa mitināšanai (sākot no USD 3,95 mēnesī).
 • HostGator: izmantojiet kupona kodu “bitcatcha” ar atlaidi līdz 60%. (12 mēnešu līgums) Skatīt cenu noteikšanu
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map