Torguard pārskats – anonīms VPN Bittorrent p2p

Pārskats: Torguard Torrent VPN un starpniekservera pakalpojums

Torguard ir patiess VPN pakalpojumu sniedzējs, kam nav žurnālu un kurš atrodas ASV. Viņi piedāvā gan anonīmu starpniekserveri, gan VPN pakalpojumu (nopērkams atsevišķi). Atšķirībā no vairuma citu VPN, Torguard īpaši pielāgoja savus pakalpojumus un reklāmas stingru konfidencialitātes vajadzībām, kas rodas bieži sastopamiem lietotājiem.


Torguard: 1. skats

Torguard apskats: profila attēls

Tehniskās specifikācijas

 • Nav žurnālu. Periods. ()
 • 256 bitu AES šifrēšana (teicami)
 • VPN pakalpojums vai Torrent starpniekservera pakalpojums (nopērkams atsevišķi)
 • Saderīgs ar Windows / Mac / Android / iPhone
 • 1 Gbps + serveri vairāk nekā 40 valstīs
 • Torrent optimizētie serveri
 • Maskēšanās VPN opcija / serveri (izmantojot ugunsmūrus)

Apmeklējiet Torguard (labākais piedāvājums) >>

Torguard labākās īpašības
Šeit ir mūsu iecienītās Torguard funkcijas…

Nav žurnālu
Torguard neveic nekādu savienojumu vai darbību žurnālus. Trešās puses (ieskaitot jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju) jūsu straumēšanas darbību praktiski nevar izsekot.

Auto starpniekservera uzstādītājs
Torguard anonīmais torrent starpniekservera pakalpojums ir laba VPN alternatīva (vai papildinājums). Starpniekserveris parasti ir ātrāks un lētāks nekā VPN, vienlaikus mainot torrenta IP adresi. Negatīvie ir tas, ka starpniekserveris jums manuāli jākonfigurē torrent klientā, bet Torguard izveidoja pielāgotu starpniekservera uzstādītāju, kurš automātiski veiks visu konfigurāciju jūsu vietā..

Ātri ātrumi
Torguard pēdējā vai divu gadu laikā patiešām ir uzlabojis savu serveru tīklu, un tagad viņiem ir daži visātrākie ātrumi nozarē. Ātrs VPN ātrums nozīmē ātrāku straumēm!

Kāpēc TorGuard ir lieliska izvēle p2p / Bittorrent

Kā jūs, iespējams, uzminējāt no nosaukuma, Torguard ir īpaši pielāgojis savu anonīmo vpn pakalpojumu bittorrent lietotāju vajadzībām, nodrošinot kritiskās anonimitātes funkcijas, kādas nav daudziem citiem vpn sniedzējiem. Torguard ļauj bittorrent izmantot visos to starptautiskajos serveros (bet ne ASV serveros) un neveic savienojumu žurnālus.

Noteikti izlasiet mūsu rakstu par to, kāpēc bittorrent ir nepieciešams anonīms vpn

Funkcijas, kas padara Torguard VPN par lielisku izvēli p2p / Bittorrent

 • Torrent / p2p Draudzīgi starptautiskos serveros
 • Nav savienojuma žurnālu (jūsu vpn lietojums paliek anonīms)
 • DNS noplūdes aizsardzība (nodrošina, ka Windows ievainojamības neatklāj jūsu patieso IP)
 • Drošs OpenVPN protokols ar šifrēšanu
 • Par saprātīgu cenu
 • Vairākas Torrent draudzīgas iespējas (starpniekserveris vai VPN)
 • Atsaucīgs klientu atbalsts

Lai iegūtu maksimālu anonimitāti:
Ja esat īpaši piesardzīgs, lieliska iespēja ir vienlaikus izmantot Torguard starpniekservera pakalpojumu un citu anonīmu VPN pakalpojumu. Šī opcija nodrošina maksimālu privātumu un ietvers jūsu torrenta trafiku šifrētā starpniekservera tunelī, kas pēc tam tiek iesaiņots citā šifrētā VPN tunelī no nesaistītiem pakalpojumu sniedzējiem.. Izmantojot šo iestatījumu, bittorrent lietošana praktiski nav izsekojama. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet mūsu rakstu Pilnīgi anonīms bittorrent 3 vienkāršos soļos

Torguard opcijas un cenas

Torguard piedāvā 2 dažādas iespējas torrentu trafika anonimizēšanai. Ja jums tikai jāpadara bittorrent lietošana anonīma, viņi piedāvā Torrent starpniekservera pakalpojums. Iestatīšana ir vienkārša, jūs vienkārši konfigurējat savu bittorrent klientu, lai izveidotu savienojumu caur Torguard Proxy (viņiem ir 4 valsts un 20 IP adreses opcijas)..

Ja vēlaties, lai visas jūsu darbības internetā būtu privātas un anonīmas, viņi piedāvā Torguard Torrent VPN pakalpojumu, kas aizsargā visu jūsu interneta savienojumu. Iestatīšana ir ļoti vienkārša, vienkārši lejupielādējiet viņu darbvirsmas vpn programmatūru un jūs esat gatavs.

Torguard paketes un cenas

Torguard starpniekserveris
Šifrēšana un anonimitāte tikai bittorrent lietošanai. Lai maksimāli aizsargātu, to var slāņot citā VPN.

Cenas:
– Mēnesī 5,95 USD ar mēnesi
– 3,95 USD / mēnesī, ja pērk katru gadu

Torguard VPN pakalpojums
Šifrēšana un anonimitāte visam jūsu interneta savienojumam un visām darbībām internetā.

Cenas:
– Mēnesī 9,95 USD ar mēnesi
– USD 4,99 mēnesī, ja pērk katru gadu

Ierobežots laiks – līdz 40% atlaide VPN pakalpojumam, ja tas tiek nopirkts ar starpniekservera pakalpojumu!

Torguard VPN programmatūra

Torguard piedāvā manuālas un automātiskas savienojuma iespējas. Ja jums ir jāizmanto savs vpn pakalpojums ar mobilo ierīci, jums būs jāiet manuālais ceļš (bet torguard nodrošina vienkāršas iestatīšanas rokasgrāmatas). Ja jūs tikai izmantojat Torguard vpn pakalpojumu ar galddatoru, viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt un instalēt Torguard VPN klienta programmatūru, ievadīt pieteikuminformāciju un noklikšķināt uz savienot.!

Torguard programmatūras pārskats

VPN klienta programmatūrai ir kāds viegli lietojams interfeiss. Jūs vienkārši ievadāt savu pieteikuminformāciju, nolaižamajā sarakstā atlasiet serveri un noklikšķiniet uz izveidot savienojumu. Lai sasniegtu maksimālu drošību, klients izmanto OpenVPN protokolu.

Galvenajā klienta logā tiek parādīts arī VPN savienojuma žurnāls, lai tehnofīli varētu pārbaudīt katru OpenVPN savienojuma procesa darbību.. Jūsu jaunā VPN IP adrese tiek parādīta žurnāla loga augšpusē

Lai pievienotu vizuālo apstiprinājumu, programmatūra Torguard izmanto arī ērtu krāsu kodētu sistēmas teknes ikonu, kas sarkanā krāsā mirgo, kad ir pievienots VPN, un sarkanā krāsā, kad tā nav.

Programmatūrai ir arī Integrēta DNS noplūdes aizsardzība iezīme, kurai trūkst daudz citu vpn. Šī ir īpaša funkcija, kas neļauj Windows drošības ievainojamībām atklāt jūsu patieso IP adresi. Apmeklējiet vietni dnsleaktest.com, lai iegūtu vairāk informācijas.

Bilde

Torguard Anonīmais VPN: funkcijas

Torguard tai ir daudz funkciju, kas patiks drošības apzinīgajiem:

 • 256 bitu AES šifrēšana, izmantojot OpenVPN vai L2TP / Ipsec
 • 39+ globālo serveru atrašanās vietas
 • Integrēta DNS noplūdes aizsardzība
 • IPv6 un WebRTC aizsardzība pret noplūdēm
 • Nav datu reģistrēšanas / nav savienojuma žurnālu (pilnīgi anonīmi)
 • 7 dienu 100% naudas atdošanas garantija


Šifrēšana: 256 bitu AES
Torguard izmanto 256 bitu AES šifrēšanu. Tas ir ļoti drošs šifrs, un tas ir tāds pats spēks, ko ASV valdība un militārpersonas izmanto slepenai saziņai. Tas tiek uzskatīts par neplīstošu ar brutālu spēku (galveno minējumu) uzbrukumiem.

Šifrēšana ir ārkārtīgi labvēlīga straumju lejupielādei un neļauj jebkurai trešajai pusei starp jums un VPN serveri lasīt trafiku vai redzēt apmeklētās vietnes / lejupielādētos failus. Tas nozīmē, ka pat jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam nebūs zināšanu par jūsu darbībām tiešsaistē, izņemot faktu, ka izmantojat VPN.

IP noplūdes aizsardzība
Laika gaitā ir atklāti vairāki Windows operētājsistēmas trūkumi, kurus var izmantot, lai atklātu jūsu patieso IP adresi, pat izmantojot VPN. Tās ir: DNS noplūdes, IPv6 noplūdes un WebRTC (apdullināšanas) noplūdes.

Torguard ir pielāgojis savu VPN programmatūru, lai novērstu visas 3 no šīm IP noplūdes ievainojamībām, no kurām visbiežāk sastopamas DNS noplūdes. Torguard izmanto savus privātos (un bez reģistrēšanās) DNS serverus visiem DNS un vietņu meklējumiem. Tas nozīmē, ka jūsu tīmekļa vēsturē nav trešo pušu ierakstu, un jūsu DNS pieprasījumi netiks nejauši novirzīti caur jūsu ISP DNS serveriem.

Privātums / VPN žurnāli

Torguard ir publiski paziņojis, ka viņi neveic žurnālu reģistrēšanu par abonentu darbībām vai savienojuma vēsturi.

Tas padara Torguard par vienu no anonīmākajiem un privātumu apzinīgākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. (Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju vismaz saglabās jūsu iepriekšējās savienojumu vēstures žurnālus, ieskaitot IP adresi, kuru izmantojat, lai izveidotu savienojumu ar viņu tīklu). Šos minimālos žurnālus teorētiski joprojām var izmantot, lai izsekotu torrenta lejupielādi atpakaļ uz sākotnējo lietotāju IP adresi.

Izmantojot VPN (piemēram, torguard), kas nav reģistrēts, tas vienkārši nav iespējams. Nav ierakstu par iepriekšējām IP adresēm, kuras jums piešķīra viņu tīkls, tāpēc jūsu torrent lejupielādes praktiski nebūs izsekojamas.

Torguard ātruma pārbaude

Kopumā VPN pakalpojumu sniedzēji, kas atļauj p2p un torrent trafiku savos tīklos, nebūs īpaši ātri. Bittorrent var būt milzīgs joslas platums, un daudzi lietotāji lejupielādē un sēj visu diennakti, kas var radīt slodzi jebkuram VPN. Neskatoties uz to, TorGuard ātrums Bittorrent lietošanai bija ļoti ātrs (lai gan, ja vēlaties HD video straumēt viņu tīklā, jums būs jāizmanto ASV serveris)

Ātruma testa rezultāti:

Torguard ātruma tests: Čikāga, ASV

Čikāga, ASV Ātruma pārbaude

Bilde

Roterdama, Nīderlande

Torguard apskats: ātruma pārbaude, Kanāda

Toronto, Kanādā ātruma tests

Torguard UK ātruma tests

Lielbritānijas ātruma pārbaude

Secinājums:

Ja VPN vai Starpniekservera pakalpojumu vēlaties iegūt galvenokārt tāpēc, lai Bittorrent vai p2p izmantotu anonīmi, Torguard vajadzētu būt jūsu VPN izvēles sarakstā. Viņiem nav savienojumu žurnālu, tie ir draudzīgi P2P un tiešām rūpējas par jūsu privātumu tiešsaistē. Dažas citas lieliskas izvēles iespējas: Privāta piekļuve internetam un BTGuard

Kur nākamais?

 • Apmeklējiet Torguard
 • Atgriezties mājās
 • Lasīt vairāk atsauksmes

TorGuard
Atsauksmi iesniedza: Best Bittorrent VPN, 2015. gada 14. decembris
Vērtējums: 4.8

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map