Ātrākie VPN Torrentiem & P2P

Vai ātrums jums ir svarīgs? Ja tu esi kaut kas līdzīgs man, ātrs ir VISS. Es vēlos izspiest katru interneta ātruma ātrumu. Šie ātrākie VPN, kas ļauj straumēm.

Jūs varat tos izmantot, lai bloķētu ISP Torrent droseļošanu, aizsargātu jūsu privātumu un šifrētu tiešsaistes aktivitātes, taču ne visi VPN pakalpojumi ir pietiekami ātri, lai apstrādātu manu 50mbps datu savienojumu. Šajā rakstā mēs apskatīsim tos, kas ir…

Šajā rakstā es jums parādīšu, kā vienkāršs VPN pakalpojums ar vienu klikšķi var:

 • Palieliniet straumju ātrumu
 • Noņemiet nepieciešamību pēc manuālas portu pāradresācijas
 • Bloķējiet droseles jūsu ISP (interneta pakalpojumu sniedzējs)
 • Šifrējiet visus savus datus un visu, lai jūs varētu mocīties anonīmi.

3 ātri, bez logiem izveidoti VPN nodrošinātāji (lieliski piemērots straumēm)

IPVanish Ātrākais torrent vpn

Nav žurnālu
Ātrums 60mbps+
Tik zemas, cik USD 6,49 mēnesī
Ietaupiet 46% no gada IPVanish

Straumēm atļauts
IOS / Android lietotne iekļauta
Serveri vairāk nekā 70 valstīs
IPVanish pārskats
7 dienu izmēģinājums bez riska

Privātā interneta piekļuves ātrās straumēm

Nav žurnālu
Ātrums 50mbps+
Tik zemas kā USD 3,33 mēnesī
Ietaupiet vairāk par 50%, izmantojot 1 gada plānu

Straumēm atļauts
IOS / Android lietotne iekļauta
Serveri 11 un vairāk valstīs
Privātā interneta piekļuves apskats
7 dienu izmēģinājums bez riska

ExpressVPN anonīmi straumēm

Nav žurnālu
Ātrums 60mbps+
Tik zemas kā USD 8,32 mēnesī
Ietaupiet 35% no gada ExpressVPN gada

Straumēm atļauts
IOS / Android lietotne iekļauta
Serveri 50 un vairāk valstīs
Pārskats Drīzumā!
30 dienu izmēģinājums bez riska

Kas izraisa SLOW straumēm?

Ir vairāki iemesli, kāpēc jūsu straumēm var būt lejupielāde lēnāk, nekā vajadzētu. Šeit ir daži no visizplatītākajiem:

1. iemesls: jūs esat drāzies
Interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē tagad aktīvi izmanto savu klientu datu savienojumus. Tas nozīmē, ka tie selektīvi mērķē uz noteikta veida datiem (straumēm, video, Youtube, Netflix utt.) Un liek šiem datu veidiem lejupielādēt daudz lēnāk, nekā vajadzētu.

Torrent lejupielāde / Bittorrent ir viens no visbiežāk izmantotajiem protokoliem, jo ​​tas izmanto tik daudz joslas platuma (un joslas platums maksā jūsu ISP naudu).

Par laimi, VPN viegli aptur jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju no straumēm!
Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam nav atļauts palēnināt visu jūsu datu savienojumu (jūs maksājat par noteiktu ātrumu). Tā kā VPN šifrē visus jūsu datus, jūsu ISP nevar apskatīt, kādus īpašus protokolus izmantojat, un tādējādi nevar droseļot noteiktus protokolus (piemēram, bittorrent).

Papildinformācija: uzziniet, kā apturēt straumju droseļvārstu vai vienkārši reģistrējieties IPVanish, satriecošs 1 klikšķa VPN droseļvārstu risinājums.

2. iemesls: ostas pārsūtīšanas jautājumi

Ja straumi ir neticami lēni, pastāv liela iespēja, ka rodas ostas pāradresācijas problēma

Kas ir ostas pāradresācija?
Katrs datora protokols darbojas savā ostā (piemēram, kanālā). Tādā veidā jūsu dators zina, kuri ienākošie dati pieder kurai programmai. Problēma ir tā, ka visiem datiem vispirms ir jāiet caur jūsu maršrutētāju. Ja maršrutētājam ir savienots daudz ierīču, iespējams, nav pārliecināts, kurus datus / portus pārsūtīt katram konkrētajam datoram. Tas var izraisīt datu vājās vietas un lēnāku ātrumu.

Lai to labotu, maršrutētāja iestatījumos parasti ir jāiestata manuāli portu pāradresācijas noteikumi, maršrutētājam norādot, kuri datu porti jāpārraida uz noteiktu iekšējo IP adresi (jūsu datoru). Šai vietnei ir satriecoši pārraides iestatīšanas ceļveži, kas parādīs, kā to iestatīt jūsu konkrētam maršrutētāja modelim.

VPN pilnībā novērš vajadzību pēc ostas pāradresācijas!
VPN pakalpojums šifrēs visus datus, kas dodas uz jūsu maršrutētāju un no tā. Šie dati caur jūsu maršrutētāju nonāk tieši uz VPN serveri. Visi ienākošie dati tādā pašā veidā nonāk caur maršrutētāju un tiek novirzīti tieši uz datoru.

Tā kā dati ir šifrēti, maršrutētājs nevar redzēt atsevišķus portus, un tāpēc nav jāizlemj, kuri porti pieder. Visi VPN dati nonāk tieši jūsu datorā. Tas dramatiski paātrinās straumēm, ja tie būs lēni.

Daži VPN pakalpojumu sniedzēji, piemēram, privātā interneta piekļuve, pat ļauj jums norādīt, kurā ostā vēlaties ienākt VPN trafiks, tikai gadījumā, ja maršrutētājs neatļauj vieglu VPN caurlaide. Tādā veidā uz datoru jāpārsūta tikai 1 porta numurs, nevis vairāki.

Iemesls # 3: Wifi ir lēnāks
Jūs gandrīz nekad nedrīkstat iegūt tādu pašu ātrumu kā wifi, izmantojot tiešu savienojumu. Tas ir tāpēc, ka datu paketes, kas nosūtītas, izmantojot wifi, var viegli pazust vai nepareizi novirzīt. Tas dramatiski samazina ātrumu.

Dažas lietas, kas var palēnināt jūsu wifi:

 • Attālums – jo tālāk jūs esat prom no maršrutētāja, jo lēnāks būs ātrums
 • Šķēršļi – sienas, plaukti un skapīši traucē wifi darbam un palēninās jūsu ātrumu
 • Iejaukšanās – visa veida bezvadu produkti jūsu mājās darbojas tajā pašā frekvences spektrā kā bezvadu internets. Tādas lietas kā bezvadu telefoni, tālvadības pultis un mikroviļņu krāsnis var traucēt bezvadu signāliem un izraisīt lēnāku ātrumu.

Kas ir VPN un kā tas darbojas??

Mūsdienās VPN (virtuālā privātā tīkla) izmantošana ir neticami vienkārša. Lielākajai daļai galveno VPN pakalpojumu sniedzēju ir ērti lietojama programmatūra, kas ļauj šifrēt internetu tikai ar vienu klikšķi. Faktiskā VPN tehnoloģija tomēr ir neticami sarežģīta.

Kas ir VPN ?:
Vienkāršākā līmenī virtuālais privātais tīkls ir savienojums starp jūsu datoru un attālo datu serveri (vai attālo tīklu). Visi dati, kas pārsūtīti starp datoru un serveri, tiek šifrēti (kodēti), izmantojot īpaši uzlabotus šifrēšanas algoritmus, lai pārliecinātos, ka neviens, kurš pārtver jūsu datus, nevar to lasīt vai redzēt, ko jūs darāt tiešsaistē (piemērs ir jūsu ISP).

Kāpēc VPN ir ārkārtīgi izdevīgs straumju lejupielādei

Patērētāja līmeņa VPN nodrošina 2 galvenās priekšrocības:

 1. Datu šifrēšana
 2. Anonīma IP adrese (tīmekļa serveri un torrenta līdzinieki redz jūsu VPN IP, nevis jūsu pašu)

Datu šifrēšana:
Tā kā labs VPN pakalpojums šifrē jūsu datus ar militārā līmeņa šifrēšanu, pat jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (kabeļtelevīzijas uzņēmums, universitāšu tīkls utt.) Nevar nolasīt jūsu datus vai redzēt, ko lejupielādējat..

Tas novērš:

 • Droseļvārsts (viņi nevar selektīvi palēnināt jūsu ātrumu)
 • Uzraudzība (viņi nevar redzēt, kuras vietnes apmeklējat)
 • Reģistrēšanās (viņi neredz, kādus failus esat lejupielādējis)

Anonīma IP adrese:
Jūsu IP adrese ir redzama visiem vienaudžiem katrā straumju barā, kurā jūs piedalāties. Ja neizmantojat tādu anonimizācijas pakalpojumu kā VPN, jūsu torrenta IP adresi var izsekot tieši jums.

VPN nodrošina anonīmu IP adresi, kas nav tieši izsekojama tieši jums vai jūsu interneta savienojumam. Vēl labāk, jūs varat mainīt savu anonīmo IP adresi jebkurā laikā. Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu ceļvedi par anonīmiem straumēm.

Pareizā (ātrā) VPN izvēle straumēm

Divi vissvarīgākie faktori, izvēloties torrent VPN, ir:

 1. Privātums / anonimitāte / drošība
 2. Ātrums (cik ātrs ir VPN)

Privātums:
Daži VPN piedāvā daudz lielāku privātuma aizsardzību un anonimitāti nekā citi. Kad jāizvēlas torrent VPN, mēs iesakām izvēlēties tādu, kurai ir politika bez žurnāliem, tāpat kā šajā rakstā.

Neatbalstot VPN, starp tiem ir maz, taču viņi jūsu konfidencialitāti pārceļ uz nākamo līmeni, paturot nevis VPN žurnālus, pat īslaicīgus savienojumu žurnālus (ienākošās / izejošās IP adreses) un nekad neveicot žurnālus, piemēram, DNS meklēšanu, apmeklētās vietnes, vai lejupielādētos failos.

Ātrums:
Izvēloties straumēm paredzētu VPN, vēlaties, lai tas būtu ātrs. Jūs vēlaties, lai jūsu straumju lejupielādes ātrumi paliktu gandrīz nemainīgi (vai, iespējams, pat palielinātos pat tad, ja jūs mudinātu jūsu ISP).

Patiesība ir tāda, ka ne visi VPN pakalpojumi ir izveidoti vienādi, un dažiem no viņiem vienkārši nav tehnoloģijas, joslas platuma jaudas vai vēlmes abonentiem nodrošināt maksimālo ātrumu. Daži VPN ir vienkāršāki nekā citi. Zemāk ir mūsu iecienītākie ātrie bittorrent VPN.

IPvanish VPN

IPVanish VPN

IPVanish priekšrocības

 • Ātrākais ātrums
 • 1. līmeņa datu tīkls
 • Nulles žurnālu politika
 • Straumēm atļauts
 • 256 bitu šifrēšana
 • Darbvirsma / mobilā lietotne
 • Serveri vairāk nekā 70 valstīs
 • 7 dienu atmaksas politika

Izlasiet mūsu IPVanish pārskatu

Iegūstiet IPVanish

IPVanish ir elites VPN, runājot par ātrumu un veiktspēju. Viņiem pieder viens no lielākajiem CDN nodrošinātāju uzņēmumiem pasaulē, un tiem ir piekļuve pirmā līmeņa datu tīkliem, kuriem citi VPN nespēj sakrist. Rezultāts? Ātrāks ātrums.

Ne tikai ātrs VPN, IPVanish ir ļoti draudzīgs torrentiem un tie ir īsts VPN nodrošinātājs, kuram nav žurnālu. Viņi pat netur savienojuma žurnālus.

IPVanish serverim ir vairāk vietu nekā gandrīz jebkuram citam VPN pakalpojumu sniedzējam. Vietnē VPN serveriem piekļūstat ar vienu klikšķi vairāk nekā 70 pasaules valstīs. Vietas, kur IPVanish ātrums mūs patiešām pārsteidza, atrodas starptautiskajos serveros.

Ir daudz VPN, kas var maksimāli palielināt 50 Mb / s savienojumu serverī 100 jūdžu attālumā, taču IPVanish spēja nodrošināt 30+ Mb / s ātrumu serveros otrā pasaules malā..

IPVanish ātruma testa rezultāti

IPVanish torrent ātruma tests Losandželosā, Kalifornijā

IPVanish – serveris Losandželosā, ASV

IPVanish torrent ātruma tests Melburnā, Austrālijā

IPVanish – Melburnas, Austrālijas serveris

Privāta piekļuve internetam

Bilde

PIA labākās īpašības:

 • Ātri ātrumi
 • “Nulles žurnālu” politika
 • Ļoti ‘Torrent Friendly’
 • 256 bitu šifrēšana
 • Iekļauts bezmaksas starpniekserveris!
 • Darbvirsma / mobilā lietotne
 • 7 dienu atmaksas politika
 • Izlasiet mūsu PIA pārskatu

Saņemiet PIA par USD 3,33 mēnesī

Privāta piekļuve internetam , iespējams, ir mūsu vietnē visbiežāk minētais VPN sniedzējs. Kāpēc tu jautā?

Tā kā PIA ir gandrīz ideāls torrent VPN. Papildus tam, ka tie ir patiesi VPN nodrošinātāji, kas neveic reģistrēšanos, viņi ir arī ārkārtīgi draudzīgi pret torrentiem (mēs vēl neesam dzirdējuši par konta anulēšanu, lai veiktu torrentu aktivitātes), un tāpēc, ka viņiem nav nekādu lietošanas ierakstu, jūsu tiešsaistes darbības būtībā neizsekojama.

Privātā piekļuve internetam ir diezgan ātra. Viņi izmanto serveru kopas 11 pasaules valstīs, lai nodrošinātu patiešām neticami ātru ātrumu un straumēm to patiesi lielo abonentu skaitu..

Ja ar to nebūtu pietiekami, arī PIA ir lētākā augstākā līmeņa VPN pakete jebkura anonīma VPN sniedzēja. Tikai ar 1 gada abonementu (apmaksāts priekšpusē) Privātā interneta piekļuve maksā tikai USD 3,33 mēnesī

Privātā interneta piekļuves ātruma testa rezultāti

Bilde

PIA Speed ​​Test – Losandželosas, ASV serveris

Bilde

PIA ātruma pārbaude – Cīrihe, Šveices serveris

Secinājums

Ātra VPN lietošana var strauji palielināt straumēm. Pievienotā šifrēšana palīdzēs slēpt jūsu torrent lejupielādes no jūsu ISP un nodrošinās jums anonīmu IP adresi torrent spietos..

Burtiski pasaulē ir 100 VPN pakalpojumu sniedzēju, un desmitiem no viņiem apgalvo, ka ir “visātrākie”. Meklējot ātro torrentu VPN, ir svarīgi ņemt vērā dažus faktorus:

 • Kāda ir mežizstrādes politika
 • Kāda ir straumju politika
 • Cik laba / ērti lietojama programmatūra
 • Vai tas nāk ar slēdzi vai citu drošības elementu?

Ja vēlaties vēl dažus ieteikumus par labu torrent VPN, apskatiet mūsu 2014. gada labāko Torrent VPN sarakstu.

Nav arī slikta ideja izmantot Bezriska izmēģinājuma periods ko daži VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā (izmantojot naudas atdošanas garantiju), lai atrastu tādu, kas jums patiešām patīk.

Vai arī jūs varat vienkārši iegādāties 1 mēneša pakalpojumu no pieņemama VPN, piemēram, privātā interneta piekļuve, un, ja tas nav gluži tas, ko meklējat, nākamajā mēnesī izmēģiniet citu pakalpojumu..

Citi noderīgi raksti:
Kā anonīmi izmantot uTorrent
Kā anonīmi izmantot Vuze
Mūsu ceļvedis anonīmiem straumēm
Starpniekserveris vai VPN: kurš ir labāks anonīmiem straumēm?
Citas mūsu VPN atsauksmes:
Pārskats par privātu piekļuvi internetam
Torguard VPN un starpniekservera pārskats
&# 65279; Proxy.sh pārskats&# 65279;
Neredzams pārlūkošanas VPN pārskats
VPN salīdzinājums: IPVanish vs privātā interneta piekļuve
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me