Vai Cyberghost VPN ir piemērots Torrenting?

Vai Cyberghost ir labs VPN, lai straumēm lejupielādētu anonīmi? Mēs izlaižam Cyberghost cauri tempiem un pārbaudām labākās (un sliktākās) lietas par pakalpojumu, lai izlemtu, vai tā ir laba iespēja straumēm / p2p / filesharing, saglabājot to lejupielādes vēsturi privātu.

Īss Cyberghost apskats

Cyberghost ir Rumānijā reģistrēts VPN uzņēmums. Viņu popularitāte turpina augt (galvenokārt pateicoties tam, ka viņi piedāvā BEZMAKSAS VPN iespēju). Viņu pakalpojumus galvenokārt tirgo, ņemot vērā viņu privātumu, drošību un programmatūru. Viņu piemaksu plāni ir par saprātīgu cenu (lai arī ne tuvu tik lēti kā daži VPN).

Lielākā daļa abonentu, iespējams, izvēlas bezmaksas plānu, taču tas nav p2p / torrent lietotāju risinājums, jo p2p darbība kopš 2014. gada ir pilnībā bloķēta visos bezmaksas serveros. Diemžēl bezmaksas VPN nav īsti reāla iespēja. failu koplietošana, kā aprakstīts mūsu bezmaksas VPN ceļvedī.

Piezīme: Sākot ar 2017. gada decembri, Cyberghost ir pārtraucis savu “bezmaksas” līmeni. Tagad viņi piedāvā 30 dienu 100% atmaksas periodu..

Plāni sākas ar zemu cenu – 2,75 USD / mēnesī.

Cyberghost VPN

Cyberghost VPN funkcijas

Visiem Cyberghost abonementiem (ieskaitot bezmaksas) tiek nodrošināta piekļuve viņu pielāgotajai VPN programmatūrai. Viņu programmatūrā ir iebūvēts ļoti daudz papildu funkciju. Daudzas no šīm funkcijām ir ārkārtīgi noderīgas un padara jūsu VPN pieredzi daudz drošāku.

Citas funkcijas (piemēram, reklāmu bloķēšana) var uzlabot jūsu tīmekļa pārlūkošanas pieredzi, taču dažiem lietotājiem varētu nepatikt, ka viņu VPN sniedzējs uzņemas tik aktīvu lomu tiešsaistes darbības “uzlabošanā”..

Tālāk sniegtajās sadaļās mēs padziļināti apskatīsim Cyberghost standout iespējas. Šis ir īss saraksts:

 • IP / DNS aizsardzība pret noplūdi
 • Ļaunprātīga programmatūra / reklāmu bloķēšana
 • NAT ugunsmūris
 • 256 bitu AES šifrēts VPN tunelis
 • Uzlabota tīmekļa drošība, piespiežot Https, kur tas ir pieejams
 • Koplietotas IP adreses
 • Nav darbību žurnālu

Cyberghost VPN drošība

Cyberghost iezīmē visas rūtiņas, kad runa ir par obligātiem drošības elementiem bittorrent lietotājiem.

Lai gan lielākajā daļā VPN pakalpojumu sniedzēju ir iekļautas dažas no šīm funkcijām, Cyberghost ir visi 6, ieskaitot NAT-ugunsmūris par kuru daži VPN faktiski iekasē papildu maksu.

Cyberghost drošības elementi

Galvenie drošības līdzekļi (no vietnes Cyberghostvpn.com)

256 bitu OpenVPN AES šifrēšana:
Šis ir augstas drošības šifrēšanas nozares standarts. Tas ietvers visus ienākošos / izejošos datus šifrēšanas slānī, kas tiek uzskatīts par pietiekami drošu pat militārām un valdības vajadzībām.

Ja jums nav vajadzīgs šis drošības līmenis, varat arī izvēlēties kādu no PPTP vai L2TP / IPSec VPN protokoliem, kas varētu dot nedaudz ātrāku lejupielādes ātrumu.

IP noplūdes aizsardzība:
Jūsu operētājsistēma vai tīmekļa pārlūkprogramma noteiktos apstākļos vai konfigurācijās var izraisīt VPN noplūdi jūsu patieso IP adresi. Cyberghost programmatūrai ir iebūvēta aizsardzība, kas pievēršas izplatītākajiem noplūdes veidiem, ieskaitot:

 • VPN slepkava (aizsargā pret nejaušu atvienošanos)
 • DNS noplūdes aizsardzība (maršrutējiet jūsu vietnes vaicājumus caur privātu serveri, nevis jūsu ISP serveriem)
 • IPv6 aizsardzība (pārliecinieties, vai VPN neizplūst ierīces IPv6 adrese (pretstatā IPv4).

NAT ugunsmūris:
NAT ugunsmūris ir pakešu filtrs, kas nodrošina, ka ļaunprātīgi dati vai hakeru mēģinājumi nevar sasniegt jūsu datoru caur VPN tuneli. Tas nodrošina, ka katrs jums nosūtītais datu baits ir jūsu dators, kuru tieši pieprasa vietne vai lietojumprogramma.

Cyberghost reģistrēšanas politika & Privātuma iestatījumi

Cyberghost ir VPN pakalpojums, kas nav reģistrēts. Tas ir skaidri norādīts viņu tīmekļa vietnē, viņu privātuma politikā, un to man rakstiski (e-pastā) ir apstiprinājuši Cyberghost komandas locekļi. Mēs neesam redzējuši nevienu ziņojumu vai tiesas lietu, kas saistīta ar Cyberghost privātuma garantiju, kas būtu satraucoša (atšķirībā no citiem VPN nesen).

Viena lieta, kas jāpatur prātā … Cyberghost pastāv jau gandrīz desmit gadus, un mēs iepriekš pārskatījām viņu vecāku (un nedaudz drūmo) viņu privātuma politikas versiju. Viņu pašreizējā politika ir ievērojami skaidrāka un tiešāka. Mēs esam saglabājuši mūsu pārskata veco versiju, lai jūs varētu redzēt, cik liels progress ir panākts.

Cyberghost reģistrēšanas politika (no konfidencialitātes politikas)

Cyberghost privātuma politika ir sadalīta 2 galvenajās sadaļās. Pirmais attiecas uz privātumu, kas saistīts ar viņu vietnes apmeklētājiem. Ir svarīgi nejaukt izsekošanas tehnoloģijas vietnē cyberghost.com (ko izmanto gandrīz katrs nopietns VPN sniedzējs) ar jebko, kas saistīts ar jūsu VPN darbību izsekošanu. Cyberghost ir a VPN pakalpojums, kas nav reģistrēts un tie neizseko nekādu informāciju par jūsu VPN darbībām, izmantošanu vai savienojumu vēsturi.
Izmantojot mūsu stingro aizliegumu reģistrēties, mēs nodrošinām, ka mēs NEKAS neizsekojam lietotāju trafiku, kas tiek veikts CyberGhost VPN tunelī, piemēram: pārlūkošanas vēsture, trafika mērķis, meklēšanas preferences, datu saturs, IP adreses vai DNS vaicājumi.
–Cyberghost privātuma politika
Cyberghost turpina precizēt, ko šī politika nozīmē praksē:

Bilde

 • Viņi nezina, kuri lietotāji ir apmeklējuši noteiktu vietni vai pakalpojumu
 • Viņiem nav žurnālu, kuri lietotāji ir pieslēgti / atvienoti noteiktā laikā
 • Viņi nezina, kāda IP adrese jums tika piešķirta (vai no kuras tika savienota)
 • Viņi nezina jūsu “īsto” IP adresi

Skaidrojums: tas nozīmē, ka viņi nevar rekonstruēt šo informāciju no žurnāliem (jo tie neeksistē). Tas nenozīmē, ka Cyberghost (vai kāds cits VPN) nevarēja piekļūt šai informācijai reāllaikā. Ikviens VPN sniedzējs varēs uzzināt, kādi konti pašlaik ir savienoti un kādi IP tiek izmantoti (ja viņi to izvēlas). Cyberghost sola, ka pēc atvienošanas šī informācija netiks saglabāta un reģistrēta.

Vai ir kādi sarkanie karodziņi / iemesli šaubām??
Konfidencialitātes politikā nav lielu nepilnību, un garantija attiecas uz visām vissvarīgākajām funkcijām, kuras mēs neredzēsim pakalpojumu sniedzēja, kas nepiedalās, privātuma politikā. Viņi nereģistrē nekādas darbības tiešsaistē, meklēšanas vēsturi vai VPN izmantošanu. Viņi neieraksta jūsu ienākošo / izejošo IP adresi.

Citiem vārdiem sakot, straumēšanas aktivitātei (praktiskā nozīmē) trešajai pusei nevajadzētu būt izsekojamai, pamatojoties uz jūsu IP adresi, kad ir izveidots savienojums ar Cyberghost..

Turklāt mēs neesam redzējuši vai lasījuši nevienu pārskatu, kas liecinātu par to, ka Cyberghost koplieto vai reģistrē lietotāja datus. Lai gan pēdējā laikā ir bijuši vairāki (1) dažādi (2) VPN reģistrēšanas skandāli, Cyberghost reputācija ir tīra.

Cyberghost vecās privātuma politikas analīze (caurspīdīgumam)

Svarīga piezīme: Tālāk parādītā analīze ir veca, un tā ir balstīta uz iepriekšējo Cyberghost privātuma politikas versiju. Viņu jaunā privātuma politika ir ievērojami uzlabota skaidrības, organizācijas un pārredzamības ziņā. Mūsu pašreizējās privātuma politikas analīze ir atrodama iepriekšējā sadaļā. Mēs esam saglabājuši savus vecos komentārus, lai nodrošinātu pārredzamību, kā arī lai parādītu jums, kā Cyberghost ir kļuvis par uzņēmumu.
Šeit ir redzams, kur Cyberghost priekšrocības sāk iegūt nedaudz slepkavākas. Kamēr Cyberghost izmanto koplietotas IP adreses (tātad 1 IP nav vienāds ar 1 personu), viņu konfidencialitātes politika ļauj daudz ko vēlēties.

Kopīgotās IP adreses:
Cyberghost izmanto koplietojamas IP adreses, tāpēc vairāki (iespējams, pat simtiem) lietotāju visi vienlaikus izmantos vienu un to pašu IP adresi. Šīs stratēģijas priekšrocība ir tā, ka nevienu lietotāju nevar viegli identificēt, pamatojoties tikai uz viņu VPN piešķirto IP adresi.

Cyberghost žurnāli un reģistrēšanas politika:
Cyberghost savās mājas lapās pamanāmi parādīja prasību “Nav žurnālu”. Šis apgalvojums vairs nepastāv, to aizstāj ar “pretpirkstu nospiedumu” tehnoloģijas solījumu. Neesat pārliecināti, ko tas nozīmē, mēs devāmies uz viņu privātuma politiku, lai izmeklētu:

No kibernoziegumu privātuma politikas…

Cyberghost privātuma politikas 1. daļa

Iepriekš minētais paziņojums, šķiet, norāda, ka Cyberghost analizē servera izmantošanu, bet neuzglabā statistikas datus par to, kas izmantoja šo serveri. Tomēr termins “var būt saistīts ar lietotāja kontu” ir nedaudz neskaidrs.

Viņi arī nedaudz vēlāk apspriež VPN žurnālus, paziņojot…

Cyberhost reģistrēšanas politika

Arī šī sadaļa ir nedaudz mulsinoša. Frāze "…nav žurnālu, kas ļauj iejaukties jūsu IP adresē…" ir ārkārtīgi neskaidra un nenorāda, vai viņi faktiski reģistrē jūsu IP adresi vai nē.

Tomēr šķiet, ka Cyberghost to tieši apgalvo viņi neveic nekādus darbību žurnālus kad viņi paziņo: “… mēs žurnālos neierakstām komunikāciju saturu vai datus par piekļuves vietnēm vai IP adresēm …”. Jādomā, ka šajā gadījumā “IP adrešu” izmantošana attiecas uz vietnes vai servera IP, nevis uz jūsu pašu IP.

Viņi seko vēl vienam neskaidram solījumam:
Mēs nevienā brīdī neapdraudam jūsu anonimitāti…
Kas, kaut arī jauka doma, ir diezgan neskaidrs un joprojām precīzi neizceļ, kurus metadatus izdara un neveic žurnāls.

IS Cyberghost ir GOod izvēle TOrrents?

Balstoties uz mūsu analīzi, Cyberghost ir virs vidējā līmeņa VPN sniedzējs straumju lejupielādei. Tie ir nulles žurnāla nodrošinātāji un pieļauj bittorrent (un citu p2p) tīkla trafiku. Mēs tomēr vēlamies, lai viņi jūsu abonementā iekļautu SOCKS5 starpniekserveri. Tas ir noderīgs rīks, lai pievienotu 2. IP-hop savam torrentu trafikam, un to var viegli konfigurēt uTorrent, Vuze vai QBittorrent.

Šeit ir mūsu pilna analīze:

Cyberghost plusi

Cyberghost ir lieliska aizsardzība pret IP noplūdi, izmantojot iebūvētās funkcijas, piemēram, IPv6 aizsardzību pret noplūdi un to nogalināšanas-pārslēgšanas tehnoloģiju..

Cyberghost darbvirsmas klientam ir iebūvēts ‘Anonīmais torrenta režīms’, kas automātiski savienos jūs ar p2p optimizētu servera atrašanās vietu. Pēc izvēles es automātiski palaidīšu arī jūsu iecienīto torrent klientu (vai citu lietotni).

Tie arī pilnībā ļauj aizrauties ar visiem premium plāniem (bet ne bezmaksas plāniem). Pievienojiet to ar savu 256 bitu šifrēšanu un plašo serveru atrašanās vietu klāstu (ieskaitot torrent draudzīgās valstis), un Cyberghost ir pamatīga izvēle.

Viņu mežizstrādes politika un pārredzamība ir ievērojami uzlabojusies 2018. gadā, un tajā ir visas nepieciešamās sastāvdaļas patiešām privātiem straumēm.

Cyberghost mīnusi (nav iekļauts starpniekserveris)

Galvenais iemesls, ko mēs varam atrast, ir mazsvarīgs. Cyberghost VPN nav iekļauts iekļautajā SOCKS5 starpniekservera pakalpojumā. Šis ir rīks, kuru izmanto tikai neliela daļa P2P kopienas (vairums izmanto tikai VPN). Neskatoties uz to, tā ir jauka īpašība, un vairāki no Cyberghost labākajiem konkurentiem bez maksas nodrošina arī starpniekservera pakalpojumu Socks.

Citi apsvērumi

Labākās Cyberghost alternatīvas

Ja jūsu galvenais iemesls VPN izmantošanai ir straumju lejupielāde anonīmi, katrs no turpmāk ieteiktajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir lieliska izvēle. Katrā no tām ir politika “Neatbalsties”, un tās augstu vērtē mūsu Torrent-draudzīguma rezultātu kartē.

Pats labākais, ka vairums šo iespēju maksā lētāk nekā Cyberghost piemaksu plāns.

Privāta piekļuve internetam

Privāta piekļuve internetam salīdzinājumā ar Cyberghost

Cenu noteikšana

 • 1 mēnesis – 6,95 USD
 • Labākais piedāvājums – USD 3,33

Apmeklējiet vietni

Privāta piekļuve internetam ir bijis mūsu # 1 ieteicamais torrenta VPN 3 gadus pēc kārtas! Mūsuprāt, tie piedāvā nepārspējamu privātuma, drošības un cenas kombināciju.

Mūsu iecienītākā funkcija (papildus viņu “nulles žurnālu” politikai) ir tā, ka katrā VPN paketē ir neierobežota pieeja Nīderlandes SOCKS5 starpniekserverim (ko var izmantot, lai vēl vairāk anonimizētu jūsu straumēm).

Mums ir SOCKS5 starpniekservera iestatīšanas rokasgrāmatas portāliem uTorrent, Vuze, Deluge, Qbittorrent un Flud.

Mums ir arī īpašs ceļvedis, kurā soli pa solim parādīts, kā iestatīt PIA maksimālai torrenta privātumam.

Izlasiet mūsu privātā interneta piekļuves pārskatu, lai iegūtu pilnu ātruma pārbaudi, drošības informāciju un to reģistrēšanas politiku.

NordVPN

Torguard vs Cyberghost

Cenas:
1 mēnesis – 10 USD / m
1 gads – 6,99 USD / m

Apmeklējiet vietni

NordVPN ir visstraujāk augošais VPN šo vietņu apmeklētāju vidū, un mēs esam redzējuši, ka interešu pieaugums ir 2018. gads. Tas ir tāpēc, ka tie piedāvā nenormālu daudzumu funkciju (ieskaitot Netflix savietojamību) par ļoti konkurētspējīgu cenu.

Mūsu iecienītās funkcijas ir:

 • p2p optimizēti serveri (ātrumam un drošībai)
 • SOCKS5 starpniekserveri ir iekļauti 10 torrentiem draudzīgās vietās.
 • VPN lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android
 • Var instalēt maršrutētājos, kas saderīgi ar VPN (aizsargā visu jūsu tīklu)
 • Atbloķē ASV-Netflix un 50+ citus straumēšanas pakalpojumus (piemēram, HBO GO)

Lasīt: Mūsu NordVPN pārskats (un torrentu iestatīšanas ceļvedis)

Pārliecinieties arī par mūsu padziļināto salīdzinājumu iekļaušanu: NordVPN pret PIA un NordVPN pret IPVanish

Papildu resursi

Šajā vietnē ir daudz rokasgrāmatu, pārskatu un resursu, lai palīdzētu jums atrast perfektu VPN. Mums ir arī pamācības ar detalizētām instrukcijām visu jūsu iecienīto torrent klientu izmantošanai pēc iespējas anonīmi. Paldies par lasīšanu un drošo mocīšanu!

Ceļveži

 • Kā izmantot uTorrent ar VPN vai Starpniekserveri
 • QBittorrent VPN + starpniekservera iestatīšana
 • Vuze VPN + starpniekservera iestatīšana
 • Milzīga VPN + starpniekservera iestatīšana
 • Kā lejupielādēt torrentus anonīmi, izmantojot Android
 • Kā norēķināties par savu VPN pakalpojumu ar Bitcoin

VPN salīdzinājumi un atsauksmes

 • VPN vs starpniekserveris: kurš ir labāks (un kā abus izmantot)
 • Privāta piekļuve internetam un Torguard
 • Privāta piekļuve internetam salīdzinājumā ar IPVanish
 • Privāta piekļuve internetam salīdzinājumā ar ExpressVPN
 • Torguard un BTGuard (SOCKS5 starpniekservera salīdzinājums)
 • Pārskats par privātu piekļuvi internetam

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me