Vietnes zemes VS Inmotion mitināšana: 6 galvenie salīdzinājumi (servera ātrums ieskaitot)

Vietne


vs.

Inmotion hostings

Vietnes zemes VS Inmotion mitināšana – salīdzinātas 6 galvenās jomas (iekļauts servera ātrums)

tl; dr

Cena salīdzinājumā ar sniegumu – sensenos laikos līdzsvarojošie svari, kad runa ir par netīro graudiņu par vērtības noteikšanu. Bet kas notiek, kad jūs nozvejojat divus nozares šķēršļus viens pret otru?

Spēcīgajā cīņā par tīmekļa mitināšanas konkurentiem mēs sagraujam SiteGround pret Inmotion Hosting, un konkurence notiek līdz riekstiem un bultskrūvēm. Inmotion Hostingam izdodas izlozēt, bet galu galā es tomēr dodu priekšroku satriecošam ātrumam SiteGround.

Uzņēmums SiteGround, kas dibināts 2004. gadā un ceļ savu ceļu caur rindām, šodien spēlē vairāk nekā miljonu vietņu, kas kļuvušas par saudzīgu nozari. Tas ir slavens ar savu īpašo ātruma tehnoloģiju un piedāvā plašus pakalpojumus un pievienotās vērtības funkcijas, kas padara to par īpaši smagu ierosinājumu pārspēt.

No otras puses, Inmotion Hostings biznesā darbojas nedaudz ilgāk, kopš 2001. gada. Tomēr, kā mūsu testi ir pierādījuši iepriekš, gara zoba nozare nozarē parasti nenozīmē labākus produktus un pakalpojumus – vienkārši labāku tieksme pēc izdzīvošanas.

Pārbaudes piemērs starp šiem diviem uzņēmumiem šodien ir nozīmīgs, tomēr, ņemot vērā, ka abi ir īsti ciltsraksti. Tas nozīmē, ka viņu vēsture ir neatšķaidīta, bez pārņemšanas vai nozīmīgas izpārdošanas, lai izjauktu viņu pastāvēšanas līniju.

Paturot to prātā, lūk, ko mēs šodien salīdzināsim.

Piezīme

Divas šajā pārskatā izmantotās testa vietas pieder un pārvalda Bitcatcha. Gan SGUSHosted.com, gan IMHHosted.com tiek mitināti attiecīgajā datu centrā ASV.

Plāni un cenas

Apskatīsim plānu, kas šiem diviem ir masām, un cenu punktus, kuros viņi nonāk;

Vietnes vietne Hostings

PRICEPRICE
Startup / Launch 3,95 USD 3,99 USD *
GrowBig / Power 3,95 USD 5,99 USD *
GoGeek / Pro USD 11,95 USD 13,99 *

ATJAUNOŠANA
StartUp / Launch 9,95 USD 7,99 USD
GrowBig / Power 14,95 USD 9,99 USD
GoGeek / Pro USD 29,95 USD 15,99
Apmeklējums

* Ekskluzīvs Inmotion darījums Bitcatcha lasītājam. Parastā cena sākas no 6,39 USD
** Mēs izmantojam vietnes GrowBig un Inmotion Power, lai mitinātu mūsu testa vietnes

Galvenās iezīmes

Vietnes pamatne GrowBigInmotion Power
VietnesUnlimited6
Space20 GB50 GB
Joslas platumsUnlimitedUnlimited
Vietņu veidotājsJāJā
DomēniNeierobežots26
Vadības paneliscPanelcPanel
Bezmaksas dublējumiJā (katru dienu) Jā (ik pēc 36 stundām)
Bezmaksas migrācijaJāJā
Bezmaksas e-pasta kontiJāJā
Pilnas iespējas

Kā redzat cenu salīdzinājumos, Inmotion ienāk ar daudz augstākām iebraukšanas izmaksām, salīdzinot ar SiteGround. Tomēr to vairāk nekā kompensē SiteGround ilgāka termiņa atjaunošanas izmaksas.

Salīdzinot ar plāniem, pieņemsim, ka piecu gadu periodā (ar sākotnējo pieteikšanās periodu viens gads) kopējās īpašumtiesību izmaksas būtu:

Vietne
5,95 USD + (4 x 14,95 USD) = 65,75 USD

Inmotion hostings
8,49 USD + (4 x 9,99) = 48,45 USD

Tā ir būtiska atšķirība, tāpēc, ja vien jūs nedomājat pārvietot tīmekļa mitinātājus pēc sākotnējā pierakstīšanās līguma termiņa beigām, Inmotion Hosting piedāvā daudz lielāku cenu cenu.

Abi hostinga pakalpojumu sniedzēji piedāvā diezgan stabilus plānus, kuriem ir jauka pievienotā vērtība. Ņemiet vērā, ka viņi abi piedāvā arī bezmaksas tīmekļa migrācijas pakalpojumus (vietnei SiteGround bezmaksas vietņu migrācija ir pieejama tikai GorwBig un augstākam plānam.), Ko es uzskatu par lielisku pārsūtīšanas punktu.

Tomēr es teiktu, ka Inmotion Hostings šeit ir neliels, pateicoties smalkajai drukāšanai, kurā viņi paplašina savus migrācijas pakalpojumus, iekļaujot ne tikai vietņu failus un datu bāzes, bet tie pat palīdzēs pārsūtīt jūsu cPanel iestatījumus, domēna ierakstus un pat e-pasta kontus!

Inmotion Hosting vietņu migrācija

VietneGround0

Inmotion Hostings1

Performance – servera atrašanās vieta un ātrums

Servera atrašanās vieta

SiteGround atbalsta 5 atsevišķus datu centrus, kas izvietoti visā pasaulē, viens no tiem atrodas ASV, 3 Eiropā un Āzijas atrašanās vieta tiek piegādāta caur Singapūru. Šī ir ļoti stratēģiska izplatība un piedāvā labu latentumu viņu klientu vietnēm.

No otras puses, Inmotion Hostings ir nedaudz neizdevīgāks par viņu datu centriem, vienkārši pieminot, ka viņiem ir “datu centri abos krastos” – kas, mūsuprāt, būtu ASV austrumi un rietumi. Viņi tomēr pārmērīgi lepojas ar savu Losandželosas datu centru.

Inmotion Hosting LA datu centrs ir zaļš

Tas izmanto dabiskās dzesēšanas vai ārējā gaisa dzesēšanas tehnoloģijas priekšrocības. Tādējādi viņi var samazināt dzesēšanas izmaksas par gandrīz 70%, bet vēl svarīgāk ir samazināt oglekļa pēdas par vairāk nekā 2000 tonnām gadā. Salīdzinot ar Inmotion hostingu, šķiet, ka SiteGround apgalvo tikai par “zaļo” slavu, ir dažu simtu koku stādīšana 2010. gadā..

Papildus tam uzņēmumam ir arī partnerattiecības ar bezpeļņas kokiem nākotnei. Izmantojot šo iniciatīvu, Inmotion Hosting palīdz visā pasaulē iestādīt 5000 koku.

Vietnes zemes servera ātrums

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Nominālais A +; Vid. Ātrums: 138,1 ms
Skatīt pilnu rezultātu

Inmotion Hostinga servera ātrums

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

2 ms53 ms322 ms178 ms172 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

514 ms153 ms109 ms67 ms149 ms

Nominālais A +; Vid. Ātrums: 171,9 ms
Skatīt pilnu rezultātu

Neskatoties uz datu hostinga pakalpojumu sniedzēju atšķirībām datu centru izvietojumā, tie ir lieliski ātruma izpildes laiki. Faktiski šos laikus ir diezgan grūti pārspēt, un tie ir ļoti nozīmīgi koplietošanas tīmekļa mitināšanas vietās.

Lai mazliet dziļāk iedziļinātos ātruma izpildē, ņemiet vērā, ka katrā no tiem ir kaut kas papildus, ko vairums saimnieku nepiedāvā – specializēti ātruma pielāgojumi (vai dažādi).

SiteGround izvieto spēcīgu SSD, NGINX, SuperCacher, CDN, HTTP / 2 un PHP7 maisījumu. Apvienojumā katrs no tiem palīdz sasniegt pat ātru ātrumu, pat nedaudz vairāk, lai sniegtu tam priekšrocības salīdzinājumā ar konkurenci.

Inmotion Hosting tomēr pārdod ļoti daudz tā saucamo “Max Speed ​​Zone”. Tomēr šeit ir tikai nelielas šaubas par to, kā uzņēmums pozicionē šo tehnoloģiju. Inmotion Hostings paredz, ka daudzi konkurenti pārāk paļaujas uz vienotiem datu centriem, kas rada potenciālu negatīvu ātruma ietekmi.

Tomēr datu centru salīdzinājumā vietne Siteground piedāvā daudz labāku globālo pārklājumu nekā Inmotion Hostings. Papildus tam, ka daudzi cienījamie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nekad nepaļausies uz vienotiem datu centriem, un mums ir izaicinājums – tas vienkārši neizklausās pareizi.

Tomēr par rezultātiem nevar strīdēties, un mēs viņiem abiem sniegsim izcilu ātrumu.

SiteGround1

Inmotion Hostings1

Serveris Uptime

Inmotion Hostings uzrādīja stabilu 100% darbības laiku pēdējā 30 dienu uzraudzības periodā, taču es biju mazliet pārsteigts, ka SiteGround 30 dienu periodā šķita neliela kļūme. Tomēr tas ir niecīgs piliens lielā okeānā, jo es jau kādu laiku esmu uzraudzījis šo saimnieku un tas parasti ir bijis ciets. Pat ar sasitumu uptime saglabājās virs 99,95%.

SiteGround uptime

SiteGround Uptime

Inmotion hostings uptime

Inmotion Hostings Uptime

Šeit atkal mēs pievēršam uzmanību grafikā parādītajam reakcijas laikam. Vietne Ground vēlreiz parāda savu noturību ar konsekventu atbildi zem 1000 ms. Manas acis būtu negodīgi sodīt SiteGround par niecīgu neizplatīta ieraksta vilkšanu, un, apvienojot to ar reakcijas laiku, es esmu gatavs dot viņiem norādījumu.

SiteGround1

Inmotion hostings0

Klientu atbalsts

Kā parasti, šī atkal ir ļoti spēcīga galvenā joma, kurai jāpievērš uzmanība ikvienam, kurš meklē mitināšanu.

Vietnes zemes klientu apkalpošana

Es to esmu pārdomājis jau iepriekš un darīšu to vēlreiz. Vietnei Ground ir lielisks klientu serviss, un to es esmu pārbaudījis un, par laimi, jau vairākas reizes esmu apstiprinājis. Vienmēr pastāv risks, ka gadu gaitā lietas nedaudz paslīdēs, taču šī nav viena no tām vietām, kur tā notiek.

Inmotion Hosting klientu apkalpošana

Inmotion Hosting ar lepnumu paziņo, ka viņi piedāvā ASV bāzētu tehnoloģiju, kas palīdz klientam vairākos kanālos, ieskaitot tālruni, tērzēšanu, e-pastu vai biļešu sistēmu. Sistēma ir visaptveroša un patiesībā pārsniedz un pārsniedz to, ko daudzi tīmekļa mitinātāji piedāvātu.

Ko lietotāji saka par vietni SiteGround

Vietnes klientu atsauksmes

Ko lietotāji saka par Inmotion hostingu

Inmotion hostinga klientu atsauksmes

Kā redzat, abiem tīmekļa mitinātājiem ir spēcīgas lietotāju atsauksmes par labu tiem. Tīmekļa mitināšanas pasaulē tas notiek reti, kur lietotāji bieži vien ir ārkārtīgi novērtēti par saviem mitinātājiem. Labi ir uzturēt standartus pietiekami augstā līmenī, lai iegūtu pozitīvas atsauksmes.

SiteGround1

Inmotion Hostings1

Lietotāja interfeiss

Lai gan abi mūsu saimnieki izmanto cPanel, es joprojām jutu, ka šis segments ir jāatstāj vienkārši, lai es visiem atgādinātu par laba vadības paneļa nozīmi. Tas galvenokārt ir jūsu ceļš pie sava saimnieka, un ir iespējams, ka jūs šeit pavadīsit kādu laiku.

cPanel ir lieliska un populāra izvēle, un tā abiem mūsu saimniekiem nodrošina pārliecinošu uzvaru saskarnē. Tas ir jaudīgs, ērts, plaši izplatīts un vienkārši sakot, ļoti lietotājam draudzīgs.

SiteGround1

Inmotion Hostings1

Kas man patīk vietnes vietnē

SiteGround vienmēr ir palicis manā galveno saimnieku sarakstā, un tā atkārtota darbība vienmēr ir atsvaidzinoša. Tas ir vienmēr izcils izpildītājs ar izcilu vēsturi, un līdz šim es vēl esmu atradis tam daudz reālu konkurentu.

Īsumā;

 • Lielisks ātrums un stabilitāte
 • Lielisks klientu atbalsts
 • Plašs produktu klāsts

Kas man patīk par Inmotion hostingu

Kad es vadīju Inmotion Hostingu caur žokli, tas man reizēm sagādāja diezgan patīkamus pārsteigumus. Tas ir spēcīgs sāncensis vietnei SiteGround un piedāvā gan konkurētspējīgas funkcijas, gan veiktspēju. Man īpaši patīk, ka tas nepiedāvā trakas atlaides pirmo reizi reģistrējoties, jo man tas šķiet tikai nedaudz nepareizi.

Īsumā;

 • Laba cena
 • Iespaidīgs ātrums un stabilitāte
 • Lielisks klientu atbalsts

Noslēguma domas

Man personīgi tas bija ļoti grūts lēmums. Pēc iepazīšanās ar manu pārskatu dažiem no jums varētu rasties jautājums, kāpēc es piešķīru punktus vienai saimniecei, vienlaikus slavējot otra īpašības.

Es būšu godīgs – jā, es mīlēju viņus abus. Ir tik ļoti grūti atrast ne tikai vienu fantastisku hostinga pakalpojumu, bet arī citu, kas tam atbilst.

Tomēr, neraugoties uz manu galīgo rezultātu 4: 4, es jūtu, ka esmu parādā visiem, kas tur ir, lai izjauktu kaklasaiti – un es joprojām dodos uz vietni SiteGround. Pirmām kārtām dienas beigās viena no kritiskākajām jūsu vietnes iezīmēm būs tās ātrums, un SiteGround vēl nekad mani nav nomierinājis.
Kad esat pievienojis citus faktorus, tie vienkārši apledo uz kūkas.

Vietne

https://www.siteground.com
LASĪT PILNU PĀRSKATU
4

Inmotion hostings

https://www.inmotionhosting.com
LASĪT PILNU PĀRSKATU
4

Piedāvājumi Bitcatcha lasītājiem

SiteGround: 60% atlaide tīmekļa mitināšanai (sākot no USD 3,95 mēnesī).

Inmotion hostings: ekskluzīvi 50% atlaide (sākot no USD 3,99 mēnesī).

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map