VSGhost – kāpēc mēs domājam, ka jums vajadzētu iet ar

Vietne

vs.

Bluehost

SiteGround vs Bluehost – kāpēc mēs domājam, ka jums vajadzētu iet ar SiteGround

tl; dr

Vēlreiz mēs apskatījām divus labi zināmus nosaukumus mitināšanas biznesā. SiteGround, jo mēs ar to esam iepazinušies, kā arī es ticu, ka tas kalpo kā labs etalons, ar kuru mēs varam salīdzināt citus mitināšanas uzņēmumus.

Cīņā pret to, kas, šķiet, ir spēcīgs Bluehost piedāvājums, tas diemžēl tika atmests dažādu faktoru kombinācijas dēļ, kuru vidū bija lietotāju sūdzības un holdinga uzņēmuma EIG reputācija, kas nav zvaigžņu. Kopumā rezultāti lielā mērā atbalsta vietni SiteGround.

Hostinga biznesā vairāk nekā divas desmitgades SiteGround ir izveidojusi savu reputāciju no apakšas uz augšu. Mūsdienās šim milzīgajam uzņēmumam ir izvietoti vairāk nekā viens miljons domēnu visā pasaulē izkaisītajās vietās.

Starp piedāvājumiem ir ievērojama ātruma tehnoloģija, kā arī automātiskā WordPress atjaunināšana, biežas dublējumkopijas, bezmaksas SSL no Let’s Encrypt SSL, to visu viegli pārvaldot caur cPanel, SiteGround, bez šaubām, ir viens no tīmekļa mitināšanas arēnas karaļiem..

Salīdzinājumam, Bluehost šodien ir EIG uzņēmums, neskatoties uz to, ka viņš ir darbojies tik ilgi, kamēr ir darbojies SiteGround. EIG tradicionāli nav tehnoloģiju uzņēmums, bet tā galvenā stratēģija slēpjas hostinga uzņēmumu iegādē.

EIG pārņēma Bluehost pēc tam, kad tā iepriekšējais īpašnieks bija ievācis CPU droseļvārstu, kas beidzās ar mitinātāju vietņu iesaldēšanu stundām ilgi katru dienu.

Lūk, ko mēs šodien salīdzināsim

 1. Plāni un cenas
 2. Galvenās iezīmes – SiteGround piedāvā BEZMAKSAS vietņu pārsūtīšanu!
 3. Performance – servera atrašanās vieta, ātrums un Uptime
 4. Klientu atbalsts un tas, ko lietotāji saka
 5. Lietotāja interfeiss
 6. Ko es mīlu vietnē SiteGround
 7. Kas man patīk par Bluehost
 8. Noslēguma domas

Piezīme

Divas šajā pārskatā izmantotās testa vietas pieder un pārvalda Bitcatcha. Gan SGUSHosted.com, gan BHHosted.com tiek mitināti attiecīgajā datu centrā ASV.

Plāni un cenas

Vairumam tīmekļa mitinātāju visvienkāršākais priekšnoteikums ir saistīts ar divām galvenajām jomām, to cenām un funkcijām. Apskatīsim, kas šiem abiem ir līdzās ar cenu un dažām galvenajām iezīmēm;

VietneGroundBluehost

INTRO PRICEINTRO CENA
StartUp / Basic 3,95 USD 2,95 USD
GrowBig / Plus USD 5,95 USD 5,95
GoGeek / Prime USD 11,95 USD 5,95

ATJAUNOŠANA
StartUp / Basic 9,95 USD 7,99 USD
GrowBig / Plus USD 14,95 USD 10,99
GoGeek / Prime USD 29,95 USD 14,99
Apmeklējums

Galvenās iezīmes

Vietnes pamatne GrowBigBluehost Plus
VietnesUnlimitedUnlimited
Space20 GBUnmetered
Joslas platums NeierobežotsUnmēra
Vietņu veidotājsJāJā
DomainsUnlimitedUnlimited
Vadības paneliscPanelEnhanced cPanel
Bezmaksas dublējumiJā (katru dienu) Nr
Bezmaksas migrācijaJāNē
Bezmaksas e-pasta kontiJāJā
Pilnas iespējas

Kā redzams diagrammās, Bluehost Plus plāns, kura sākotnējais piedāvājums ir USD 5,95, tiek salīdzināts ar SiteGround vidēja līmeņa dalīta hostinga plānu. Dažās galvenajās jomās SiteGround pārspēj Bluehost, izņemot krātuves vietu.

Tas šķiet nedaudz neparasti, jo glabāšanas vietas cena šodien ir gandrīz nenozīmīga lielākajai daļai tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, taču tas, iespējams, ir saistīts ar vietnes Optimization aprīkojuma optimizāciju to ātruma tehnoloģijas dēļ.

Personīgi, Es daudz dodu priekšroku visām paplašinātajām funkcijām, kuras piedāvā SiteGround nevis neierobežota krātuves vieta. Bezmaksas migrācija šeit ir patiesais GEM, jo ne daudzi hostinga pakalpojumu sniedzēji to piedāvā bez maksas.

Vietnes nodošana vietnē

Vietnes vietnē arī teikts:

“Mēs nodrošinām bezmaksas pārsūtīšanu tīmekļa vietnēs kā daļu no mūsu iekāpšanas pakalpojuma kopš mūsu uzņēmuma pirmās dienas. Pašlaik katru mēnesi mēs saņemam vairāk nekā 3000 migrācijas pieprasījumu. Uzkrātā pieredze ir milzīga, un jūs varat saderēt, ka mūsu komanda ir saskārusies un atrisinājusi (gandrīz) jebkuru iespējamo problēmu, kas var parādīties vietnes nodošanas laikā. ”

Uzziniet vairāk par bezmaksas vietņu pārsūtīšanu.

Bluehost maksa par vietņu migrāciju

Es agrāk esmu saskāries ar šo situāciju vairāk nekā dažas reizes, un tiem, kas to nepiedāvā bez maksas, viņi arī iekasē šausmīgi daudz, sākot no USD 100 un vairāk par visvienkāršākajām vietnēm.!

Faktiski Bluehost vēlas iekasēt milzīgus 149,99 USD par jūsu vietnes pārsūtīšanu. Nekādā gadījumā es nedomāšu dabūt skaidru naudu.

Vietnes pārsūtīšanai 149,99 USD

SiteGround1

Bluehost0

Performance – servera atrašanās vieta, ātrums un Uptime

Servera atrašanās vieta

Vietnes datu bāzei ir ļoti laba atrašanās vietu izplatība trijos kontinentos. Tai ir viena atrašanās vieta ASV (Čikāga), trīs Eiropā (Londona, Amsterdama, Milāna) un viena Āzijā (Singapūra). Šīs vietas ir stratēģiskas un piedāvā SiteGround klientiem izcilu ātrumu hostinga plānos.

Bluehost paļaujas arī uz vairākām vietām – ASV (Jūtā), Eiropā (Londonā) un Āzijā (Mumbajā un Honkongā)..

Vietnes zemes servera ātrums

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

55 ms3 ms92 ms223 ms139 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

380 ms226 ms148 ms12 ms103 ms

Nominālais A +; Vid. Ātrums: 138,1 ms
(Skatīt pilnu rezultātu)

Acīmredzami SiteGround ir savas stiprās puses ASV, lai gan arī Eiropas pakalpojumi ir ievērojami ātri.

Singapūras atrašanās vietā ir neliels latentais attālums līdz tā fiziskajam serverim (mūsu testa vietne atrodas viņu Čikāgas datu centrā). To, šķiet, kompensē straujais ātrums, ka Okeānija, ieskaitot Austrāliju, acīmredzot ir līdzvērtīgā līmenī, kas ir labs rādītājs citām Āzijas teritorijām.

Bluehost servera ātrums

ASV (R)
ASV (E)
Londona
Singapūra
Sanpaulu

23 ms78 ms183 ms93 ms164 ms

Bangalore
Sidneja
Japāna
Kanāda
Vācija

330 ms168 ms125 ms92 ms174 ms

Nomināls A; Vid. Ātrums: 153 ms
(Skatīt pilnu rezultātu)

Arī Bluehost daudzās vietās parāda ātru servera reakcijas laiku, taču šķiet, ka Eiropa nedaudz cieš. Salīdzinot kakla daļu starp abiem, acīmredzami atšķirības var nebūt daudz. Tomēr mēs to varam redzēt SiteGround serveri piedāvā daudz stabilāku laiku nekā Bluehost pāri visam.

SiteGround1

Bluehost1

Laiks

Ar prieku varu teikt, ka abiem saimniekiem darbspējas laiks nešķiet lielas rūpes. Vairāk nekā 30 dienu laikā abiem ir 100% darbspējas laiks, kas ir ļoti labi.

Ja jūs neesat pazīstams ar uptime, vairums mitinātāju piedāvā vismaz 99 procentus, un pat dažu minūšu samazināšana var ievērojami ietekmēt šo numuru.

SiteGround uptime

SiteGround uptime

Bluehost uptime

Bluehost uptime

Tomēr uptimerobot ir pievienots elements, ko daudzi cilvēki pārrauga, jo tā pamatā ir paredzēts parādīt… labi, laika pavērsienu. Ja ņem vērā grafikus katrā attēlā, tie parāda tipiskos serveru parādītos reakcijas laikus.

Lai gan abi lepojas ar 100 procentiem uptimes, Bluehost reakcijas laiks ievērojami atpaliek no SiteGround. Šī ir viena no nozīmīgajām lietām, kas, manuprāt, ir faktori, kas ietekmē saimnieka vērtējumus.

SiteGround1

Bluehost0

Klientu atbalsts

Viena no galvenajām lietām, strādājot ar tīmekļa mitinātāju – un es to nevaru pietiekami uzsvērt – ir viņu klientu atbalsts.

Pat ja jūs esat gadījuma rakstura lietotājs un iedomājaties, ka nepieciešama palīdzība tikai reizi ilgā laika posmā, darīšana ar nereaģējošu vai nepilnvērtīgu atbalsta personālu var būt ārkārtīgi uzmundrinoša.

Un ticiet man, jums, iespējams, būs nepieciešama viņu palīdzība daudz biežāk, nekā jūs gaidījāt. Sākot no tādām problēmām kā dīkstāve un beidzot ar servera savienojumu un drošību, jūsu galvenais savienojums ar resursdatoru notiek caur viņu atbalsta personālu. Nav nekas svarīgāks par atbalsta komandu, kas ātri un efektīvi reaģē.

Tātad, ko šie divi milži ir ieguvuši mums atbalsta ziņā?

Vietnes zemes klientu apkalpošana

Es ļoti priecājos atzīmēt, ka SiteGround atbalsta pilnu darbību klāstu, piedāvājot 365 dienu tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumus, biļešu sistēmu un pat numuru, uz kuru varat izsaukt palīdzību. Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi ar dažiem dzīvajiem tērzēšanas jautājumiem, es elpoju ar atvieglojumu, kad uz mani tika atbildēts 10 sekunžu laikā. Iepriekš ir bijuši gadījumi, kad es tik ilgi gaidīju, ka es domāju, ka tērzēšanas sistēma ir bojāta!

Bluehost klientu apkalpošana

Iestatījumi ir līdzīgi Bluehost klientu apkalpošanas centrā, un, lai arī es šeit ilgi nebiju turēts, es joprojām jūtos mazliet nožēlojams par viņu atbalstu. Tas notiek pie fakta, ka Bluehost ir EIG uzņēmums, par kuru esmu dzirdējis tik daudz negatīvu lietu.

Faktiski jautājums radās tieši manā iepriekšējā salīdzināšanas pārskatā, par kuru jūs varat lasīt šeit – SiteGround VS Hostgator.

Galvenā krīze rodas, kad sabiedrībai ir pienācis laiks pārskatīt savus pakalpojumus. Tieši šeit mēs rakt dziļāk aiz skatuves un uzzināt, kas īsti ir kas.

Ko lietotāji saka par vietni SiteGround

Vietnes zemes lietotāju viedoklis

Ko lietotāji saka par Bluehost

Jauktas emocijas uz Bluehost

Kā redzat, ir atšķirīgas emocijas, kad runa ir par Bluehost, par ko ir jāuztraucas. Nespēja piedāvāt stabilu pakalpojumu plūsmu klientiem ir problēma, un tas ir jāņem vērā.

Patiesībā ir bijušas vairākas reizes, kad lietotāji sociālajos plašsaziņas līdzekļos ir norunājuši, ka viņiem tiek piedāvāts slikts klientu apkalpošanas līmenis, kā arī pakalpojumi:

Twitter atzinums par Bluehost

SiteGround1

Bluehost0

Lietotāja interfeiss

Tiem no jums, kuri varētu būt jauni tīmekļa mitināšanas jomā, terminam “lietotāja saskarne” ir divi aspekti, kas attiecas uz jūsu mitināšanas kontiem..

Pirmais ir jūsu interfeiss ar tīmekļa mitinātāja kontu, kas ir daudz plašāks skats par jūsu izmantotajiem pakalpojumiem. Otrs ir vadības panelis, kas paredzēts jūsu tīmekļa mitināšanas plāna funkcionēšanai.

Pēdējais ir kritiskāks, jo tieši šeit jūs pavadīsit lielāko daļu laika un pūļu. Gan SiteGround, gan Bluehost piedāvā cPanel, kaut arī nedaudz nodīrātu, lai tas izskatās nedaudz unikālāks.

(Pa kreisi: SiteGround; Pa labi: Bluehost)

cPanel ir lieliska izvēle, jo tas lietotājiem piedāvā ārkārtīgi lietotājam draudzīgu veidu, kā pārvaldīt savas vietnes. Tā ir arī ļoti izplatīta saskarne, kas nozīmē, ka, ja jums nepieciešama palīdzība, tā ir tikai akmens izmešana.

Lai gan Bluehost piedāvā to, ko viņi sauc par cPanel uzlaboto versiju, godīgi sakot, es uzskatu, ka tā drīzāk atgādina vienkāršotu versiju. Tiesa, tas ir izdevīgi pirmreizējiem tīmekļa mitinātāju pircējiem, taču ilgtermiņā es uzskatu, ka vietnesGround piedāvājums ir elastīgāks.

Izpratne par vietnes attīstību neaizņem šausmīgi ilgu laika periodu. Dodoties garām, jūs atradīsit, ka piekļuve vairāk funkcionalitātei ir ļoti laba lieta, jo īpaši tāpēc, ka tas nozīmē, ka jums nav tik bieži jākontaktējas ar sava saimnieka klientu apkalpošanas darbiniekiem..

SiteGround1

Bluehost0

Kas man patīk vietnes vietnē

Tonnas pieredzes, nevainojams sasniegums un iespaidīgs sniegums. Šie galvenie elementi liek SiteGround stāvēt ar galvu un pleciem virs konkurences attiecībā uz kopīgu tīmekļa mitināšanas piedāvājumu. Viņu apgalvojumus par ātruma tehnoloģijām ir grūti pārspēt, pat ja tie ir par nedaudz augstāku cenu.

Īsumā;

 • Lieliskas iespējas
 • Laba reputācija
 • Stabils ātrums
 • Spēcīgs klientu apkalpošanas atbalsts

Kas man patīk par Bluehost

Ko es varu teikt? Esmu zema cenu un pieskaņota kakla un kakla piesātinātājs, nav salīdzinājumu starp SiteGrounds kopīgotajiem tīmekļa mitināšanas plāniem un Bluehosts. Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, pat ja tas ir paredzēts tikai sākotnējam pierakstīšanās periodam, Bluehost piedāvā lētus plānus netīrumiem, un jums būs grūti uzstāties, lai atrastu daudzus, kuriem ir zemākas cenas.

Kaut arī es zinu, ka tur ir sūdzības un sliktas atsauksmes, cenu noteikšana ir neatvairāma. Bet tas ir tikai man, jo es esmu el deapo, kurš faktiski neko daudz neizmanto manas vietnes.

 • Spēcīga cena
 • Pienācīgas iezīmes
 • Labi izveidots serviss

Noslēguma domas

Jā, ir lietas, kuras es mīlu par to, ko katra saimniece piedāvā, diemžēl, mana personīgā mīlestība pret zemāko cenu, es tiešām nevaru noliegt, ka SiteGround piedāvā izdevīgāku piedāvājumu.

Papildus plānos iekļautajām funkcijām, īstais spēlētājs ir sliktā reputācija, kas seko EIG apkārt kā suns uz papēžiem, visu laiku graužot.

Kā viņi saka, pierādījums ir peļķē, un arī sabiedrība ir runājusi. Tas, kas papildināja SiteGround izcilo reputāciju, padara par bez prāta pievīlušu viedokli, ka viņi ir čempioni.

Vietne

https://www.siteground.com
LASĪT PILNU PĀRSKATU
5

Bluehost

https://www.bluehost.com
LASĪT PILNU PĀRSKATU
1

Piedāvājums Bitcatcha lasītājiem

SiteGround: 60% atlaide tīmekļa mitināšanai (sākot no USD 3,95 mēnesī).

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map