VyprVPN

Contents

VyprVPN

https://www.vyprvpn.com/

tl; dr

VyprVPN pieder izstrādātājiem Golden Frog, kuri ir stingri privātuma aizstāvji & patērētāju drošība. Šis VPN pakalpojums tirgū darbojas jau vairāk nekā divas desmitgades un ir skaidri atzīts zīmols. Tomēr tā darbība rada jautājumus par to, vai tā ir pievērsusi nepieciešamo uzmanību infrastruktūrai, kas tai nepieciešama.

VyprVPN apskats: 6 plusi & 3 VyprVPN lietošanas mīnusi

VyprVPN tirgū ir bijis ievērojams laika posms. Tas pieder uzņēmumam ar nosaukumu Golden Frog, kas ir Šveices uzņēmums, kurš, šķiet, pilnībā koncentrējas uz privātumu & drošības tirgus – iekļauts VPN.

Līdz šim tas viss izklausās normāli. Zelta vardes fons tomēr ir interesants. Acīmredzot tā dibinātāji uzzināja, ka NSA veic slepenu uzraudzību AT&T tīkli. Kad tas pievērsa varas iestāžu uzmanību, tas tika ignorēts. Tomēr negadījums bija interesants (lasiet vairāk par 641.a istabu).

Tādēļ Golden Frog dibinātāji nolēma sākt misiju, lai palīdzētu aizsargāt interneta lietotājus. Uzņēmums tika reģistrēts Šveicē 1994. gadā un kopš tā laika ir virzījies uz priekšu.

Šajā laikā VyprVPN ir viena no galvenajām lietojumprogrammām, ko izveidojusi un uztur Zelta varde un kas ir publiski pieejama.

Piezīme

Ir divi galvenie VyprVPN varianti, un mēs sīkāk apskatīsim patērētāja versiju (otra ir vairāk piemērota biznesa lietotājiem).

6 lietas, kas mums patīk par VyprVPN

1. Spēcīga drošība & Privātums!

1.1. Cieta politika bez reģistrēšanas

Neatbalstīšanas politika, iespējams, ir vissvarīgākais dokuments, kas VPN pakalpojumu sniedzējam vajadzētu būt inventāra sarakstā. Būtībā tā ir pārliecība, ko VPN sniedz lietotājiem par viņu rīcību ar lietotāja datiem un privātumu.

Atšķirībā no dažiem pakalpojumu sniedzējiem, VyprVPN savā tīmekļa vietnē ir skaidri norādīta melnbaltā politika. Tas arī nav pārāk garš tehniskais apraksts, bet kaut kas tāds, ko ikviens, iespējams, varētu izlasīt un saprast.

Tās būtība ir; “Mēs nereģistrējam informāciju, kuru varētu izmantot, lai jūs identificētu, kā arī mēs neuzglabājam informāciju, kas rodas no jūsu savienojuma pēc izrakstīšanās”.

1.2 Nav DNS & WebRTC noplūde

DNS noplūdes pārbaude ir ļoti vienkārša un tomēr nepieciešama. Būtībā tas ir tikai tas, lai netiktu apdraudēts reālais DNS. Apmeklējot vietni, piemēram, DNS Leak Test, var ātri un bez maksas nodrošināt šo informāciju.

vyprvpn savienots caur Singapūras serveri

Izveidojot savienojumu ar Singapūras VyprVPN serveri, DNS nebija noplūdes.

Tāpat mūsu WebRTC tests arī apstiprināja, ka VyprVPN ir drošs lietošanā. Parasti WebRTC testos ir daudz vairāk informācijas, tāpēc vienkārši novērojiet savas izcelsmes valsts karoga zīmes, lai pārliecinātos, ka tās nerādās nekur sarakstā.

1.3. Piedāvā uzlabotu aizsardzību

Līdzīgi kā daudzos citos labos VPN, arī VyprVPN ir sava droša DNS sistēma, kuru, domājams, sauc par VyprDNS. To no paša sākuma izstrādāja un izveidoja Zelta varde. VyprDNS tika izstrādāta kā “nulles zināšanu” sistēma, kas nozīmē, ka tā nodrošina jūsu privātumu.

vyprvpn savienojums ir nodrošināts

VyprDNS ir privāta, droša DNS sistēma VyprVPN lietotājiem.

Izmantotā DNS sistēma palīdz arī apiet cenzūru, kas daudzās valstīs tiek ieviesta ISP līmenī. VyprDNS ir privāts un nav pieejams plašai sabiedrībai – to var izmantot tikai VyprVPN lietotāji.

1.4 & Darbinātie serveri

Viena no lietām, kas padara VyprVPN izceļas citu starpā, ir tā, ka tā apgalvo, ka “pārvaldiet mūsu [sic] VPN serverus”. Tas nozīmē, ka, lai arī viņi varētu iznomāt vietu un joslas platumu no datu centriem visā pasaulē, viņu VPN sistēmas integritāte ir augsta.

Lai arī tas varētu šķist veselais saprāts, ņemot vērā rūpniecības nozari, kurā tie atrodas, ne visi VPN sniedzēji izmanto šo garumu. Faktiski ir zināms, ka daži jau iepriekš sadarbojās ar trešo personu pakalpojumu sniedzējiem un mēģināja pārmest vainu, kad drošība bija kaut kā apdraudēta..

1.5. Patentētais hameleona protokols

Nav daudz tādu VPN pakalpojumu sniedzēju, kuri pamatota iemesla dēļ piedāvā savus drošos protokolus. Tas ir neticami grūti, un resursi, kas viņiem būtu jāievieto, būtu milzīgi. Tas prasa daudz laika un naudas ne tikai R&D bet pat lai to uzturētu.

vyprvpn hameleona protokols padara VPN savienojumu neatpazīstamu

Tas, ko VyprVPN ir paveicis ar viņu Chameleon protokolu, ir tikai, lai pievienotu mazliet grieziena. Tā kā bāze balstās uz OpenVPN 256 bitu šifrēšanu, bet pirms nosūtīšanas kodē paketes, lai VPN snifferiem tās būtu grūtāk atpazīt..

Pēc Zelta vardes domām, tas padara hameleonu daudz labāku lietošanai valstīs, kuras, kā zināms, ir ārkārtīgi nedraudzīgas pret VPN, piemēram, Ķīnā, Krievijā vai Irānā.

  Kā anonīmi izmantot Qbittorrent (neredzamām torrentu lejupielādēm)

1.6 Nāk ar uzlaboto slepkavas slēdzi

Gandrīz bez neveiksmēm VPN ar savām lietojumprogrammām iekļaus nogalināšanas slēdzi. Nogalināšanas slēdzis ir tāds, kas var bloķēt datu ienākšanu vai aiziešanu no ierīces, ja VPN tunelis kaut kādā veidā atrodas uz leju, piemēram, pakalpojuma pārtraukuma vai pārtraukta savienojuma gadījumā..

Kaut arī slepkavas slēdži lielākoties ir atrodami lietojumprogrammu un sistēmas līmenī, VyprVPN ir gājis soli tālāk un iekļauj slepkavību arī LAN līmenī. Tas ļauj bloķēt visu, ieskaitot LAN trafiku, ja rodas problēmas ar VPN savienojumu.

1.7. Atrodas Šveicē

VyprVPN ir reģistrēts Šveicē, kas ir lieliski jaunumi tā lietotājiem jebkur. Šveices valdība ir pazīstama ar to, ka tai ir vieni no labākajiem privātuma likumiem pasaulē (atcerieties to lielisko Šveices banku sistēmu?).

Tas nozīmē, ka VyprVPN var ne tikai aizsargāt jūsu privātumu, bet daudzos gadījumos to tiešām prasa Šveices likumi! VPN pakalpojumu sniedzējam nav saldāka vide.

2. Labi atbloķēšanas pakalpojumi & Vietnes!

2.1. Sadarbojas ar galvenajiem Netflix reģioniem

Tā kā esmu masīvs Netflix vecs (gan darbam, gan personīgi), man viena no vissvarīgākajām lietām par VPN ir viņu spēja apiet Netflix nepatiku pret VPN. Kā daudzi no jums varētu zināt, Netflix un daži citi straumēšanas pakalpojumi atbloķē saturu, pamatojoties uz ģeogrāfisko atrašanās vietu.

Tā nav paredzēta masveida krāpšana, bet vienkārši veids, kā darbojas licencēšana. Diemžēl viņi iekasē no visiem vienādu summu (aptuveni). Tāpēc es jūtu, ka mums vajadzētu saņemt vienādu daudzumu labumu, tāpēc es koncentrējos uz Netflix VPN.

vyprvpn ļauj piekļūt netflix neatkarīgi no reģioniem

Labās ziņas šeit ir tas, ka Netflix US strādā ar VyprVPN, un es varētu straumēt Netflix ASV saturu. Tomēr šajā sakarā ir daži brīdinājumi – tos, par kuriem vēlāk runāšu ātruma sadaļā.

Diemžēl, kaut arī Netflix US ir ļoti daudz satura (vairāk nekā jebkur citur pasaulē), tam nav VISA Netflix satura. Piemēram, es gribēju noskatīties “Ronny Chieng – International Student”, un tas bija pieejams tikai Austrālijā.

Es nevarēju tikt garām Austrālijas reģiona blokam ar Netflix neatkarīgi no tā, kādus VyprVPN serverus es izmantoju. Tas bija nomākti un kaitinoši. Arī atkal situācija nav tāda, kas varētu atkārtoties, jo lielāko daļu laika Netflix pavadīs ASV saturam.

Runājot ar klientu apkalpošanas dienestu, es tiku informēts, ka VyprVPN šobrīd darbojas tikai ierobežotā skaitā Netflix reģionu, tostarp Kanādā, Vācijā, Lielbritānijā un ASV.

2.2 BBC iPlayer darbojas arī ar VyprVPN

Lai arī BBC nav šausmīgi pazīstams ārpus Lielbritānijas, BBC ir pieejams bezmaksas straumēšanas pakalpojums. Jums tas tomēr jāpiesakās (vienkārši jāizsauc Lielbritānijas adrese), un pēc tam jūs varat skatīties bez maksas.

straumējiet BBC iPlayer bez maksas ar VyprVPN

Straumējiet iBBC bez maksas ar VyprVPN.

Svarīgi ir tas, ka jums būs nepieciešams VPN, kuram faktiski ir serveris Lielbritānijā, vai arī tas nedarbosies. VyprVPN veic šo darbu, un man līdz šim nav bijis problēmu ar iPlayer.

3. Lietotne VyprVPN ir ērti lietojama!

Lietotni VyprVPN Windows ir ļoti viegli uzstādīt, un tā ir viegli lietojama. Tas darbojas tāpat kā jebkura cita Windows lietotne un nemanāmi darbojas vidē.

3.1. Modernizēts dizains

Pēc palaišanas lietotnes galvenajā ekrānā tiek parādīta jūsu reālā atrašanās vieta, kā arī savienojuma statuss ar pakalpojumu. Ir arī josla, kurā parādīta pēdējā atrašanās vieta, ar kuru esat izveidojis savienojumu. Ja jūs to palaižat pirmo reizi, to aizstās ar pogu “Ātrākais serveris”.

vyprvpn Windows lietotne ir lieliska

Dažādi Windows lietotnes VyprVPN ekrāni.

Lietotne ir viena ekrāna, kas nozīmē, ka viss, ko redzēsit, ir tikai nedaudz ekrāna vietas, ko tā aizņem, kad to palielina. Noklikšķinot uz cilnēm vai opciju izvēlnēm, jūs vienkārši nokļūsit tajos apgabalos, izmantojot to pašu lietotnes saskarni.

3.2 Pieejama multiplatforma

Ar katru VyprVPN abonementu vienlaikus var savienot līdz piecām ierīcēm. Viņiem ir arī dažādi veidi, kā varat savienot ierīces atkarībā no tā, ko izmantojat. Mūsdienās lielākajai daļai mājsaimniecību vienā reizē darbosies dažādas ierīces.

Piemēram, ir arī lietotnes Windows un Linux ierīcēm, kā arī mobilajām platformām, piemēram, iOS un Android. VyprVPN ir pieejams arī uz Android balstītiem televizoriem un dažiem maršrutētājiem.

  Kā droši lietot VyprVPN straumēm / p2p?

Tomēr jāatzīmē, ka VyprVPN, šķiet, nav speciāli atbalstīts ļoti specializētām lietojumprogrammām, piemēram, Kodi un Roku, vai pat Firestick. Tas ir kaut kas, ko jūs varētu vēlēties zināt, pirms pierakstāties kopā ar viņiem.

4. Piedāvā visaptverošu klientu atbalstu!

Pateicoties viņu īpašajai tiešsaistes atbalsta komandai, ir viegli sazināties ar VyprVPN klientu atbalstu. Es viņiem nosūtīju vaicājumu, un uz viņiem tika atbildēts gandrīz nekavējoties (10 sekunžu laikā). Ciktāl tas attiecas uz klientu atbalstu, tas ir vismodernākais.

vyprvpn klientu atbalsts ir viegli un ātri

VyprVPN klientu apkalpošana bija ātra & efektīvs.

Es atklāju, ka viņu ļoti pieklājīgais klientu atbalsta aģents arī pārzina viņa amatniecību un vajadzības gadījumā piedāvā noderīgas saites. Viņš spēja ātri norādīt mani pareizajā virzienā uz jautājumiem, uz kuriem vajadzēja izsmeļošākas atbildes.

Tas ved mani uz nākamo punktu, kas ir viņu zināšanu bāze. VyprVPN ir diezgan pienācīga palīdzības bibliotēka tiem, kam nepatīk tiešraides. Raksti šeit ir labi izstrādāti, aktuāli un plaši.

5. Ir atļauta mocīšana!

P2P darbojas lieliski ar VyprVPN, lai gan jums jāpatur prātā, ka ātrumu kopumā ierobežos VPN serveris. Parasti tas ir labi, bet, ja jūs lasāt manu sadaļu par ātrumu zemāk, jūs sapratīsit, ka vilinošas darbības kopumā var būt problēma, jo šim pakalpojumu sniedzējam trūkst ātruma.

P2P darbojas labi ar VyprVPN

Tomēr straumi bija konsekventi un izturējās normāli. Faktiski es novēroju, ka gandrīz visiem straumēm savienojumi tika izveidoti diezgan ātri nekā parasti. Atšķirībā no dažiem pakalpojumu sniedzējiem, VyprVPN neierobežo jūs ar noteiktiem serveriem, lai tos lietotu.

6. 30 dienu naudas atdošanas garantija!

Man patīk pakalpojumi, kas piedāvā naudas atdošanas garantijas. Tas parāda, ka viņi savā pakalpojumā ir pietiekami pārliecināti, ka pat ar labvēlības periodu pircēji paliks. VyprVPN visiem lietotājiem piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Ticiet man, tas ir vairāk nekā pietiekami, lai pārliecinātos, ka jūsu izmantotais pakalpojums jums ir piemērots – ja vien jūs to aktīvi izmantojat. Visiem, kas vēlas VPN, iesaku pēc pirkšanas atstāt to ieslēgtu, jo tas ir ātrākais veids, kā varat noteikt, vai tas jums ir piemērots.

To darot, jūs varēsit to piedzīvot pilnu laiku, un mazāki trūkumi galu galā parādīsies ātrāk nekā vēlāk. Pēc tam jūs varat izlemt, vai varat dzīvot ar šīm problēmām, nevis ciešat no tā visa sava abonementa laikā.

Kas mums nepatīk par VyprVPN

1. Ierobežoti serveri, plašs tīkls

Iespējams, ka, pateicoties viņu serveru iestatīšanas standartiem, VyprVPN tīklam ir pieticīgāks tīkls nekā daudziem citiem mūsdienīgiem visaugstāko pakalpojumu sniedzējiem. Aptuveni 700 serveru tas ir daudz mazāks par NordVPN (5800+) vai pat iesācēju Surfshark (800+)..

Šim ierobežotajam serveru skaitam ir jāapkalpo arī liela teritorija, jo VyprVPN ir 66 valstīs visā pasaulē. Tas pat nerēķina vairākas vietnes Ziemeļamerikā, kur tai ir arī serveri.

Kopumā šī iestatīšana mani uztrauc par viņu serveru spēju izturēt lielas kravas, kas potenciāli ietekmē pakalpojumu kvalitāti, ko var sniegt VyprVPN.

2. viduvēji ātrumi

Neskatoties uz maniem centieniem un laipno palīdzību klientu apkalpošanā, es biju diezgan sarūgtināts par VyprVPN ātrumu. Tas nenozīmē, ka ātrums bija šausmīgs, bet, salīdzinot ar daudziem visaugstākajiem pakalpojumiem, kurus esmu izmēģinājis – to trūkst.

vyprvpn bāzes līnijas ātrums bez vpn

Sākotnējais ātrums bez VPN.

Kā atskaites punkts visam, es no sava interneta pakalpojumu sniedzēja izmantoju 500Mbps līniju, caur kuru parasti saņemu pilnu ātrumu.

VyprVPN ātruma pārbaude – ASV

Savienojot ar ASV bāzētu VyprVPN serveri, es sākotnēji biju mazliet nemierā, jo pārbaudītie ātrumi bija šausmīgi. Pēc serveru mainīšanas vairākas reizes, man beidzot izdevās iznīcināt izmantojamo ātrumu 37Mbps.

vyprvpn ātruma pārbaude ASV vpn izslēgta

VyprVPN ātruma pārbaude ASV – VPN izslēgts
(Skatīt pilnu rezultātu)

vyprvpn ātruma pārbaude ASV vpn ieslēgta

VyprVPN ātruma pārbaude ASV – VPN ieslēgts
(Skatīt pilnu rezultātu)

Tas ir pietiekami ātrs gandrīz jebkam, pat nedaudz pieticīgai lejupielādei, ja jums ir kāds papildu laiks. Diemžēl tā nav norma, un, lai iegūtu pienācīgu ātrumu, jums jāievieš serveru maiņas darbs.

VyprVPN ātruma pārbaude – Eiropa (Vācija serveris)

Eirozonas ātruma pārbaudei es izvēlējos Vāciju, jo tā ir tuvāk manai fiziskajai atrašanās vietai un tai ir laba infrastruktūra.

vyprvpn ātruma pārbaude europe vpn izslēgta

VyprVPN ātruma pārbaude Eiropā – VPN izslēgts
(Skatīt pilnu rezultātu)

vyprvpn ātruma pārbaude europe vpn on

VyprVPN ātruma pārbaude Eiropā – VPN ieslēgts
(Skatīt pilnu rezultātu)

Ātrums šeit bija daudz labāks, neskatoties uz savādi palielināto savienojuma latentumu. Tomēr VyprVPN neizraisīja lielu daļu no šiem pieskaitījumiem.

  Kā paslēpt Torrent IP adresi (soli pa solim)

VyprVPN ātruma pārbaude – Āzija (Singapūras serveris)

Mana fiziskā atrašanās vieta ir Malaizijā, taču parasti šeit nemēģinu testēt, jo acīmredzot šeit esošie VPN pakalpojumu sniedzēji kaut kādu iemeslu dēļ neizmanto lieliskus serverus. Lai pārbaudītu Āzijas reģiona ātrumu, mans apmeklējums ir uz Singapūru balstīts VPN serveris, kuram parasti ir lielisks ātrums.

vyprvpn ātruma pārbaude asia vpn off

VyprVPN ātruma pārbaude Āzijā – izslēgts VPN
(Skatīt pilnu rezultātu)

vyprvpn ātruma pārbaude asia vpn on

VyprVPN ātruma pārbaude Āzijā – ieslēgts VPN
(Skatīt pilnu rezultātu)

Šoreiz es biju diezgan pārsteigts, redzot VyperVPN pulksteni tikai ar 50 odds Mbps. Pat ar aktīvu VPN parasti Singapūrā reģistrētā serverī es novēroju ātrumu virs 100Mbps. Klientu atbalsts man principā lika pārstartēt modemu un izmantot IKEv2, kas īsti neatrisināja pamata jautājumu – kāpēc tas šeit darbojās tik vāji (salīdzinoši)?

VyprVPN ātruma pārbaude – Tuvie Austrumi (serveris Saūda Arābija)

Tā kā nav serveru uz Āfriku, es izvēlējos pārbaudīt VyprVPN reģionā ar Tuvo Austrumu serveri Saūda Arābijā..

vyprvpn ātruma tests Tuvo Austrumu vpn izslēgts

VyprVPN ātruma tests Tuvajos Austrumos – izslēgts VPN
(Skatīt pilnu rezultātu)

vyprvpn ātruma tests Tuvo Austrumu vpn ieslēgts

VyprVPN ātruma tests Tuvajos Austrumos – ieslēgts VPN
(Skatīt pilnu rezultātu)

Atkal ātrumi bija izmantojami, bet ne lieliski, lai gan mani pārsteidza parādītās labās ping likmes.

VyprVPN ātruma pārbaude – Austrālija

vyprvpn ātruma pārbaude Austrālija vpn izslēgta

VyprVPN ātruma pārbaude Austrālijā – izslēgts VPN
(Skatīt pilnu rezultātu)

vyprvpn ātruma pārbaude Austrālija vpn ieslēgta

VyprVPN ātruma pārbaude Austrālijā – ieslēgts VPN
(Skatīt pilnu rezultātu)

Līdzīgi kā Singapūrā, Austrālijā bāzētie VyprVPN serveri atkal parādīja, ka nepilnīgo sniegumu esmu novērojis no tik daudzām vietām.

Ātruma testa secinājums – nav satriecoši

Ar šo ātruma testu komplektu (un dažiem citiem), kas atrodas man priekšā, un tērzēšanu ar klientu atbalstu, mans vienīgais iespējamais secinājums ir tāds, ka, ņemot vērā ātrumu, VyprVPN vienkārši nav tik liels.

Pakalpojumu sniedzējam, kas tik ilgi darbojas tirgū, tas ir nedaudz pārsteidzoši. Es varu secināt tikai divas iespējas, no kurām viena ir tāda, ka viņu VPN pašreizējās globālās pandēmijas dēļ piedzīvo lielu slodzi. Otrais ir tas, ka viņi nav sekojuši līdzi laikam un vajadzības gadījumā ir jauninājuši savus serverus.

Kopumā skumjš sniegums no pakalpojumu sniedzēja ar ilgstošu izcilības reputāciju.

3. Lēns savienojuma laiks

Lai gan es nebiju apmierināts ar VyprVPN ātrumu, tas nav tieši tas pats. Atrodoties lietotnē, savienojuma izveide ar jebkuru serveri prasa laiku. Es nesaku minūtes, bet tikai pietiekami ilgi, lai kaitinātu.

Es to noregulēju, savienojot ar dažiem serveriem, un vidējais rādītājs bija apmēram 3 līdz 5 sekundes. Lai arī tas var šķist neilgi, gaidot savienojumu, ticiet man, tas jūtas tik lēni.

Grunts līnija: Vai es maksāšu par VyprVPN?

Sākot no USD 2,50 mēnesī, ja jūs reģistrējaties divu gadu plānam, VyprVPN nav visdārgākais ap to, kas noteikti ir. Diemžēl tas arī tos nepadara lētākos. Skumja patiesība ir tāda, ka tāpat kā visam citam, kas attiecas uz VyprVPN, šī cenu noteikšana ir vienkārši viduvēja.

Lai gan ir taisnība, ka viņu klientu apkalpošana ir diezgan iespaidīga, es kopumā uzskatu, ka VpyrVPN ir tikai tikko pieņemams pakalpojums. Varbūt agrāk viņi ir redzējuši labākas dienas, bet šodien šķiet, ka viņi vienkārši krastā iet garām.

Ir parādījušies jauni pakalpojumu sniedzēji, un daži no tiem uzrāda izcilu sniegumu. Lai gan laika gaitā tas joprojām ir redzams, vai tas ir iespējams saglabāt, tas tomēr ir labāk nekā meklēt tādu, no kura šķiet, ka esat atteicies.

Ja man būtu ierobežotas iespējas – tad jā, es gribētu meklēt VyprVPN. Bet par šīm cenām es šodien varu darīt labāk, un tā arī jūs. Tomēr tas joprojām ir drošs un bez traucējumiem, kas ir uzticams (un ir pierādījis, ka ir tāds daudzu gadu darbības laikā).

Iepazīstieties ar mūsu labāko VPN sarakstu, lai izpētītu citas lieliskas alternatīvas!

Galvenās iezīmes

  • ✓ Nav reģistrēta
  • ✓ VyprDNS
  • ✓ Izmantojiet ne vairāk kā 5 ierīces
  • ✓ Spēcīga privātums & Drošība
  • ✓ Pašapkalpošanās serveri

Ieteicams

  • • Lietotājs, kurš apzinās drošību
  • • Vienkāršs & Jaudīga lietotāja saskarne
  • • Filmu straumēšana
  • • Apiet Geo-Block

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me