Керівництво по інформаційній панелі HostGator Cloud – найкраща панель управління будь-коли!

Веб-хостинг часто страждає від однієї великої проблеми:


Поганий досвід користувача.

Спеціально для початківців розібратися в технічних аспектах може бути складно, нелегко і страшно.

Це ви помічаєте найбільше, коли ви завантажуєте стандартний “cPanel”, який постачається з більшістю веб-хостів. Це консоль або інформаційна панель, що використовується для керування сервером та налаштуваннями.

Ви знаєте того, про кого я говорю. Той, що виглядає так, як він був розроблений у 90-х роках:

cPanel Old Design

Якщо ви новачок у веб-хостингу, панель управління – це загрозливе місце. Мова і жаргон не тільки складні, не існує логічного місця для початку.

Хіба не час, коли один з основних веб-хостів створив щось більш сучасне? Більш зручний для користувачів?

Contents

Введіть хмару HostGator

HostGator, як правило, відомий своїм загальним хостингом у бюджеті. Але нещодавно ми взяли участь у новій хмарній службі хостингу.

Спектакль нас підірвав. Ми створили тестовий майданчик і відстежили швидкість та час роботи хмари HostGator. Він зафіксував 100% часу роботи та деякі найшвидші швидкості, які ми протестували тут на Bitcatcha.

(Ознайомтеся з нашим повним оглядом щодо ефективності HostGator Cloud.)

Але ось що ми насправді полюбили в цьому: нова панель приладів!

HostGator Cloud викинув старий потворний cPanel і замінив його новою, стильною, інтуїтивно зрозумілою інформаційною панеллю. Це виглядає приблизно так:

Дизайн хмари cPanel HostGator

Значно краще.

Особлива пропозиція : 

Читачі Bitcatcha отримують 30% знижки на хмару HostGator. Просто введіть “bitcatcha” у касі HostGator Cloud.

У цій публікації ми ознайомимось з усіма унікальними функціями та допоможемо вам трохи краще ознайомитися з приладовою панеллю та панеллю управління HostGator.

Починаючи з вершини

На панелі приладів HostGator Cloud є дві частини. І це допомагає мислити про них як для початківців, так і для просунутих варіантів.

 1. Інформаційна панель клієнта
  Де ми управляємо виставленням рахунків та загальними налаштуваннями веб-хостів. (Новачок).
 2. Панель управління
  Де ми управляємо додатковими технічними налаштуваннями сервера. (Проміжний – просунутий)

Почнемо з інформаційної панелі клієнта.

Інформаційна панель клієнтів HostGator Cloud

Крок 1: Увійдіть

Крок 2: Редагування та керування деталями облікового запису

На першому екрані ви редагуєте всі звичні дані про рахунок та рахунки. Ви також можете змінити свої паролі та налаштування тут.

Сторінка загальних налаштувань

Але перейдемо прямо до розділу “хостинг”. На відміну від деяких інших хостів, ви можете налаштувати свій веб-сайт, керувати налаштуваннями та переглядати статистику безпосередньо звідси.

Сторінка налаштувань веб-сайту

Крок 3: Встановіть WordPress і створіть веб-сайт (одним клацанням миші)

Початківці напевно оцінять, як легко створити швидкий веб-сайт через HostGator. Для початку перейдіть на вкладку “Хостинг-панель” та натисніть “WordPress 1”.

Встановіть WordPress у 1 клік

Тут вам буде запропоновано вибрати домен, з яким ви хочете налаштувати WordPress.

Налаштуйте WordPress

Підтвердьте домен і введіть дані адміністратора. Потім натисніть «встановити зараз».

Отже, технічно це два клацання, але це все ще дуже просто!

Тепер у вас є дуже рудиментарний веб-сайт, який працює. Все, що вам потрібно зробити, це дотримуватися підказок, щоб редагувати дизайн та додавати вміст.

Крок 4: Дивіться ваших глобальних серверів у дії

Оскільки ваш веб-сайт розміщений зараз на HostGator, ви можете побачити короткий знімок статистики вашого веб-хоста. Перейдемо до “продуктивність сервера”.

Налаштування глобального сервера

Перше, що ви бачите, – це карта, яка точно показує, де у світі базуються ваші центри обробки даних.

За допомогою HostGator Cloud ви можете бачити, що у всьому світі є чотири сервери. (У типовому “спільному хості” ви отримаєте лише одне місцезнаходження сервера.) Це означає, що ви отримаєте швидкість завантаження, незалежно від того, де ваша аудиторія.

продуктивність сервера

Крок 5. Перегляньте знімок веб-сайту Analytics

Ви також отримуєте швидкий огляд звернень та відвідувачів свого веб-сайту. Це не замінює детальну інформаційну панель Google Analytics, але це чудово, як швидкий погляд.

Аналітика руху

Крок 6: Ви використовуєте занадто багато ресурсів?

Ви також можете бачити використання процесора та оперативної пам’яті. Ці прості та зручні для читання циферблати дозволяють вам знати, якщо ви використовуєте багато ресурсів. (Ми використовували безліч різних веб-хостів, і довіртеся, цю інформацію не завжди легко знайти!)

HostGator Cloud пропонує спробувати утримати ці циферблати нижче 70%. Більше того, і може бути час оновити. Як ви можете побачити на нашому невеликому тестовому сайті, ми добре перебуваємо в 70% відриві.

Контролюйте використання свого процесора та оперативної пам’яті

Крок 7: Ознайомтеся з додатковими додатками та халявами

HostGator Cloud також постачається з кількома додатковими додатками, які ви можете розблокувати прямо тут, на інформаційній панелі. Зокрема, безкоштовна реклама на 100 доларів за допомогою Bing та Google.

Додано додаткові послуги та халяви

Крок 8: Створіть обліковий запис електронної пошти

Налаштування електронного листа для супроводу вашого веб-сайту (тобто [захищено електронною поштою]) часто складніше, ніж це повинно бути. Але не з HostGator. Просто натисніть на вкладку електронної пошти та натисніть цю масивну кнопку:

Створіть електронну адресу

Введіть новий електронний лист, який ви хочете створити, і додайте пароль. Вам добре піти.

Крок 9: Інтеграція Google Analytics

Якщо ви хочете більш детально ознайомитись із трафіком вашого веб-сайту, ви можете інтегрувати Google Analytics прямо тут, на інформаційній панелі.

Інтегруйте Google Analytics

Крок 10: Керуйте своїми файлами та папками

Тут ви можете завантажувати файли безпосередньо на свій сервер (наприклад, zip-файл WordPress теми). Це дещо досконаліше, і техники, можливо, воліють керувати цим на повній панелі управління. (Детальніше про це пізніше)

Початківці захочуть зробити це просто і використовувати згаданий раніше інсталятор WordPress одним натисканням кнопки.

Управління файлами та папками

Крок 11: Додайте нові домени або субдомени

Хмара HostGator дає вам надзвичайно простий спосіб створити домени додатків (для розміщення додаткових доменів з вашого облікового запису) та субдоменів. Субдомени – це просто URL-адреси, які ведуть до різних частин вашого веб-сайту.

Ви не часто бачите цю опцію, представлену так чітко і просто, як HostGator.

Управління доменним іменем

Крок 12. Якщо ви працюєте в Інтернет-магазині, розблокуйте сертифікат SSL

HostGator Cloud надає вам безкоштовний доступ до сертифіката SSL. (Це безпечне шифрування для вашого сайту – важливо для інтернет-магазинів або будь-кого, хто обробляє дані клієнта).

Примітка : 

Якщо у вас є пакет “Хмара хмара” (вхідний рівень), вам потрібно буде перейти на “Baby Cloud” або “Business Cloud”, щоб отримати доступ до сертифіката SSL.

SSL сертифікат

Крок 13: Підніміть свою безпеку та резервну копію!

Немає нічого гіршого, ніж зламати або втратити всі дані вашого веб-сайту. Ось чому безпека та резервні копії знаходяться вгорі мого списку щодо речей веб-хостингу.

Інформаційна панель HostGator дозволяє легко контролювати. Увімкніть безпеку SiteLock, і HostGator регулярно (і автоматично) перевірятиме наявність шкідливих програм. Потім увімкніть щоденні резервні копії, щоб ви ніколи не втрачали вашої важкої роботи.

Управління безпекою веб-сайтів

Інформаційна панель HostGator тут чудова, оскільки ви можете бачити, як працюють безпека та резервні копії. Це спокій.

Крок 14: Легко надсилайте та відстежуйте квитки на підтримку

Коли ви користуєтесь веб-сайтом, ви повинні знати, що є добра команда підтримки, яка допоможе. Про всяк випадок щось піде не так. Інформаційна панель HostGator має простий та інтуїтивний спосіб подати проблему.

Надіслати та відстежити підтримку квитка

Ще краще, у ньому перераховані всі ваші відкриті та попередні запитання щодо підтримки, так що ви можете відстежувати прогрес і переслідувати його, якщо вам потрібно.

Вирок поки що: Отже, це охоплює всі основні елементи на панелі керування клієнтів HostGator Cloud. Як бачите, ви можете керувати всіма важливими речами з цієї простої інформаційної панелі. Ніякого жаргону, ніяких технічних ноу-хау не потрібно.

HostGator зробили чудову роботу, зробивши цей досвід максимально зручним для користувачів. Якщо ви новачок або не хочете поспілкуватися з вдосконаленими функціями, ви можете керувати (в значній мірі) усім на цій панелі приладів клієнтів.

Але, якщо ви хочете трохи більше контролювати і кілька розширених функцій, вам потрібно завантажити cPanel. Погляньмо.

Панель керування хмарою HostGator

Панель управління HostGator містить більшість функцій, перелічених вище, але також розширює ваші параметри для більш досвідчених користувачів.

Крок 1: Перевірте статистику бічної панелі

Праворуч ви з першого погляду побачите всі основні статистичні дані. Основні моменти включають веб-трафік з вчорашнього, минулого тижня та минулого місяця.

статистика руху

Після цього ви отримаєте оновлення щодо своїх резервних копій. Це одна з наших улюблених особливостей приладової панелі, оскільки вона дає вам миттєве впевненість у безпеці вашого веб-сайту.

резервне копіювання

Крок 2: Відредагуйте свою тему WordPress та додайте додатки

Все, що потрібно для розробки та вдосконалення вашого веб-сайту, можна знайти тут, на панелі керування. У лівій частині ви побачите кілька варіантів, зокрема “теми”, “додатки” та інші встановлення одним кліком.

Теми та додатки WordPress

Крок 3: Розширене управління файлами

Ви пам’ятаєте, ми говорили про завантаження файлів на панель інструментів клієнта. Ну, тут ви можете вивчити вдосконалені функції.

Розширене управління файлами

Знову ж таки, ви можете завантажувати файли веб-сайтів (наприклад, zip-файли теми WordPress), а також файли чи зображення плагінів. Ви також можете скористатися опцією “конфіденційність каталогів”, щоб додати пароль до всіх файлів. Відмінно підходить для додаткової безпеки.

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати FTP (протокол передачі файлів) для безпечної передачі файлів на сервер, ви також можете це зробити. Ви можете легко створювати та класифікувати веб-диски (де зберігаються ваші файли).

І нарешті, ви можете створити резервну копію всіх файлів вашого веб-сайту одним натисканням кнопки.

Крок 4: Додаткові параметри бази даних

Розділ бази даних на панелі керування HostGator – це переважно для досвідчених користувачів. Якщо ви просто ведете блог або невеликий веб-сайт через WordPress, вам, мабуть, не потрібно про це турбуватися.

(Все, що вам потрібно знати, – це те, що в базі даних зберігаються і витягуються всі ваші файли, а MySQL – мова програмування, яка використовується для управління або редагування бази даних).

Параметри бази даних

Але для досвідчених користувачів інструментальна панель HostGator надає простий доступ до зміни налаштувань вашої бази даних, щоб відповідати вашим потребам програмування.

Крок 5: Додаткові параметри електронної пошти

Налаштування простої адреси електронної пошти на веб-хості можна виконати на інформаційній панелі клієнта, як було пояснено раніше. Однак якщо ви хочете змінити налаштування, встановити фільтри, автовідповідачі та шифрування, саме тут ви знайдете всі ці параметри.

Налаштування електронної пошти

Ви також можете використовувати цей простір, щоб встановити “G Suite”, який дозволяє інтегрувати Gmail, спільні календарі Google та функції Google Диска на ваш веб-сайт. (Примітка. Зазвичай це за додаткову плату).

Крок 6: Ще більше посиліть безпеку

Як і стандартні функції безпеки HostGator, ви можете налаштувати власні налаштування. Зокрема, ви можете заблокувати IP-адреси (наприклад, якщо певна IP-адреса спамує ваш веб-сайт).

засоби безпеки

Ви також можете заблокувати “гарячу посилання”. Це коли інші веб-сайти показують ваші зображення чи файли на своєму сайті, використовуючи пропускну здатність та ресурси для цього.

Нарешті, досвідчені програмісти можуть отримати доступ до SSH (Secure Socket Shell), що забезпечує безпечний спосіб доступу до віддаленого комп’ютера (якщо ви хочете надійно завантажувати файли, які розміщені в іншому місці, наприклад).

Крок 7: Встановіть бажане програмне забезпечення для мови програмування

Це ще один вдосконалений варіант для програмістів. Наприклад, якщо ви хочете створити веб-сайт за допомогою Ruby on Rails, ви можете швидко встановити програмне забезпечення для цього.

Встановіть мовний пакет програмування

У цьому розділі ви також знайдете альтернативне програмне забезпечення для WordPress, включаючи Weebly та Joomla.

По суті, він дає програмістам та веб-майстрам великий вибір та гнучкість для створення веб-сайту будь-якою мовою та використання будь-якої архітектури, яка їм подобається..

Інформаційна панель хостингового хостингу HostGator: вердикт

БОНУС: 

Читачі Bitcatcha мають право на 30% знижку на HostGator Cloud. Просто введіть “bitcatcha” у касі HostGator Cloud.

Хмара HostGator не просто швидка і надійна, але й зручна для користувачів. Його приладова панель та панель управління – це, мабуть, найінтуїтивніша та найпростіша, яку ми коли-небудь використовували.

І вони не пожертвували жодними технічними чи вдосконаленими можливостями, щоб це сталося.

Користувачі живлення все одно знайдуть усі інструменти програмування та управління сервером, які вони бажають. Але в той же час початківці будуть відчувати себе набагато комфортніше.

Далі читайте наш поглиблений огляд щодо продуктивності HostGator Cloud.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map