Огляд хмари HostGator: блискавична швидкість та бездіяльність?

Хмара HostGator


Дарен Низький

Хмарний хостинг – це швидше і надійніше, ніж майже будь-який стандартний хост, який ви використовували в минулому.

І хоча HostGator – це ім’я, яке ви, як правило, можете асоціювати з бюджетним хостингом, їх нова хмарна послуга – це зовсім інша гра з м’ячем.

Ми вже деякий час проводимо тести на хмарних серверах HostGator. І те, що ми бачимо, дуже чудово. Супер швидкі швидкості та (майже) пуленепробіг.

Це також не покалічить ваш банківський баланс. Пакет початкового рівня починається з 10,95 доларів США на місяць (12-місячний контракт). І ви можете зняти ще 30% за допомогою нашого купонного коду. Це складає всього 7,66 доларів на місяць.

Хмара HostGator знижка 30%

Просто введіть “bitcatcha” на сторінці замовлення. .

Швидкий огляд, ось найкращі функції нової хмарної служби HostGator.

Найкращі функції HostGator Cloud

 1. Хмарний хостинг Speed ​​HostGator набрав оцінку A + на тесті швидкості Bitcatcha. Особливо швидко це було в регіоні США. (Детальніше про це внизу.)
 2. Надійність та uptimeHostGator отримав 100% рейтинг часу. (Відстежується з січня 2017 р.)
 3. Автоматичні оновлення та безпека Хмара HostGator забезпечує оновлення речей у фоновому режимі, не турбуючись про вас. Він також виявляє та видаляє зловмисне програмне забезпечення автоматично.
 4. Масштабованість Якщо ви починаєте регулярно відчувати великий трафік, ви можете натиснути кнопку, щоб отримати доступ до більшої кількості ресурсів. Немає простоїв, не потрібно перемикати сервери чи мігрувати сайт.
 5. Класна приладова панель Багато господарів все ще використовують некрасивий та технічний cPanel. HostGator пропонує гладку, просту у використанні інформаційну панель. Налаштувати речі за кадром і виміряти ефективність дуже просто.
 6. Вартість починається від $ 7,66 $ 10,95, вона дешевша, ніж більшість її хмарних конкурентів.

Ми зануримось у кожен із цих факторів конкретно за секунду. По-перше, якщо вам цікаво, чому “хмарний хостинг” відрізняється від інших варіантів, ось що вам потрібно знати.

Що таке хмарний хостинг?

Хмарний хостинг – це наступний рівень швидкого, надійного та доступного хостингу.

Чому? Проста причина полягає в тому, що хмарний хостинг не покладається лише на один сервер. Тут працює сотні, розподіляючи навантаження на різні сервери.

 1. Проблема спільного хостингу полягає в тому, що ви використовуєте один сервер. І ви ділитесь цим сервером з незліченною кількістю інших веб-сайтів. Якщо хтось отримує стрибок трафіку, він висмоктує всі ресурси, уповільнюючи вашу ефективність.
 2. Хмарний хостинг вирішує це за допомогою декількох серверів. Якщо один сервер перевантажений, ваш хост просто переключить комутатор і змінить його на інший. Тож тривалість роботи та продуктивність майже завжди кращі.
 3. Це гнучко. Якщо ви раптом отримуєте шип трафіку і потребуєте більше ресурсів, ви отримуєте їх автоматично. Хмарний хостинг, природно, розширюється та скорочується залежно від необхідних ресурсів.
 4. Це економічно вигідно. Зі спільним хостом ви доплачуєте за доступ до додаткових ресурсів. Завдяки хмарному хостингу ці додаткові ресурси чекають на вас, коли вони вам знадобляться, без додаткових витрат.
 5. Це швидко. Оскільки хмарний хостинг, як правило, усуває перевантаження сервера, він може працювати набагато швидше. Хмарний хостинг також намагатиметься обслуговувати своїх відвідувачів із близького до них місця, допомагаючи швидше завантажувати ваш сайт, незалежно від того, де на планеті доступ до нього.

Тепер, коли ви знаєте, що таке хмарний хостинг, і як він працює, давайте перейдемо до специфіки послуги HostGator.

Хмарні моменти HostGator

Найкраще, що я можу сказати про HostGator, – це те, що ти навіть не помічаєш, що він там є.

Це може здатися дивним, але це найвища похвала, яку я можу надати веб-хосту. Хороший господар – такий, якого ви навіть не помічаєте. Він просто спокійно підтримує роботу вашого веб-сайту. Швидкий, ефективний і плавний.

З іншого боку, ви знаєте, коли у вас поганий веб-хост, тому що це завжди створює проблеми!

HostGator рекламує їх швидкість, розширені ресурси та інтуїтивну інформаційну панель як основні особливості. Тож ми поставимо їх на випробування.

Хмара HostGator розміщена:

Ми відслідковуємо HostGator Cloud, розміщуючи з ними сайт WordPress. Ми сплатили нашу плату за хмарний хостинг, як і будь-який звичайний клієнт, і запустити на ній тести. Цей веб-сайт дозволяє нам відстежувати продуктивність роботи та час реакції їх сервера. Не соромтеся відвідувати наш веб-сайт, розміщений на хмарі HostGator.

✔ Швидкість

Ви, можливо, вже знаєте, що ми тут в Біткачі одержимі швидкістю. Ось чому ми створили перевірку швидкості сервера Bitcatcha. Швидкість вашого веб-хостингу має значення більше, ніж ви думаєте (40% людей покинуть ваш сайт, якщо він не завантажиться протягом трьох секунд).

На щастя, HostGator виходить на вершину. У наших тестах на швидкість хмарний хост набрав A +. Він у середньому по всьому світу складає 144 мс серверного часу відгуку, що набагато швидше, ніж рекомендована швидкістю Google 200 мс.

Швидкість хмарного сервера HostGator (Повний звіт див. Тут)

Чому? Частково тому, що хости в хмарі природно швидші, оскільки вони можуть поширювати навантаження. Але HostGator теж йде на крок. Він використовує інтегровану систему кешування та високоякісне обладнання, щоб забезпечити його блискавку. Ви можете відчути різницю.

✔ Надійність та тривалість роботи

Якщо ви порівняно з новими веб-хостингами, дані про бездротовий доступ можуть виглядати дуже схоже.

Наприклад, більшість із них перевищує 98%, що чудово звучить. Але врахуйте це. 98% часу роботи означає, що ваш веб-сайт може працювати протягом семи днів на рік. Не добре!

Ми завжди пропонуємо шукати 99,8% вище при розгляді веб-хоста.

Ось чому час роботи HostGator настільки вражаючий. Ми протестували феноменальні 100% тривалості роботи протягом місяців за допомогою HostGator.

Це все про спокій, бо ваш веб-сайт не вийде з ладу без попередження.

✔ Класна приладова панель

Більшість веб-хостів не враховують користувальницьку роботу за кадром. Вони просто використовують той же некрасивий cPanel. Це чудово, якщо ви досвідчений експерт і знаєте, як виправити все поза кадром.

Але більшість людей просто хочуть просту, просту у використанні інформаційну панель.

Хмарний портал клієнтів HostGator

(Хмарний портал клієнтів HostGator)

Це саме те, що ви отримуєте з хмари HostGator. Це виглядає красиво, і це так просто у використанні. Він відстежує тривалість роботи, швидкість завантаження, глобальний охоплення та різні інші показники ефективності.

Вам не потрібно знати весь технічний жаргон, щоб зрозуміти, що відбувається з вашим сайтом.

✔ Необмежені ресурси (майже)

HostGator пропонує вам “немереговану” пропускну здатність та сховище, навіть за найдешевшим планом.

Це по суті означає, що ви можете використовувати ресурси, як вам потрібно. Якщо у вас з’являється шип трафіку, жодних проблем. Деякий спільний хост стягне вам додаткову плату, якщо ви перейдете надбавки. Або ще гірше, ваш веб-сайт просто знизиться.

З хмарним хостингом HostGator цього не відбудеться. Ви можете завантажувати скільки завгодно вмісту та насолоджуватися якомога більшим трафіком.

АЛЕ! Не забудьте прочитати маленький відбиток. “Неоцінений” не завжди означає “необмежений” у світі веб-хостингу. Згідно з T T HostGator&Якщо ви обмежені пропускною здатністю та зберіганням у межах “нормальної роботи особистого веб-сайту чи веб-сайту малого бізнесу”.

Якщо ваш веб-сайт раптом стане сенсацією в Інтернеті, ви можете порушити їх умови. Сказавши це, межі щедрі, і ви навряд чи зможете перейти. Дізнайтеся більше про їх T&Cs.

✔ Гарне обслуговування клієнтів

HostGator здійснює цілодобове обслуговування клієнтів щодня в році (навіть Різдво).

Їх живий чат особливо хороший, і зазвичай ви можете зв’язатися з ким-небудь протягом 15 хвилин, використовуючи цей метод. Якщо ваше питання не вирішується під час чату, підтримка допоможе відкрити квиток. Інженер вищого рівня загляне в нього якнайшвидше. Мене також вразило, що вони перераховують реальний номер телефону, на який можна зайти. (Щось дуже важко з деякими господарями).

Приємно знати, що є прямий номер телефону, якщо стихійне лихо.

Зверніться до HostGator

✔ Додаткові функції

HostGator Cloud також поставляється з кількома корисними додатками. Вони не збираються розгойдувати ваш світ, але приємно це мати. Особливості включають безкоштовну міграцію (чудово, якщо ви думаєте про перемикання хостів) та безкоштовний сертифікат SSL (важливо, якщо ви працюєте в інтернет-магазині)

Хмарні пакети HostGator

Як і багато інших послуг, HostGator пропонує різноманітні пакети в залежності від ваших потреб. Вони проходять у три етапи: хмара хетчлінг, дитяча хмара та бізнес хмара.

Всі пакети постачаються з “немерегованою” пропускною здатністю та накопичувачем, а також локальним кешуванням, але ви можете переглянути кілька відмінностей..

Знижка на Bitcatcha

Я радий запропонувати читачам Bitcatcha знижку 30% на всі пакети хмари HostGator. Все, що вам потрібно зробити – це ввести наступний код, коли ви виїжджаєте:

30% код знижки: bitcatcha

Це означає, що ви можете отримати хмарний хостинг всього за 7,66 доларів на місяць (12-місячний контракт).

Примітка. Іноді HostGator запускає власні акції. Коли вони це роблять, ви часто можете отримати вигіднішу пропозицію без цього купона. Просто щось слідкувати. Дізнайтеся більше тут.

Хмарні плани HostGator

Хмара хмара

Вартість: 7,66 $ * / місяць 10,95 $ – знижка 30%

Якщо ви почнете регулярно відчувати великий трафік, ви можете натиснути кнопку, щоб отримати доступ до більшої кількості ресурсів. Немає простоїв, не потрібно перемикати сервери чи мігрувати сайт.

Дитина Хмара

Вартість: $ 9,76 * / місяць 13,95 $ – знижка 30%

Baby Cloud – це середній (і рекомендований) варіант. Завдяки цьому пакету ви отримуєте необмежену кількість доменів, тому це чудово, якщо у вас є кілька веб-сайтів або ви створюєте веб-сайти для своїх клієнтів. Baby Cloud дає 4 Гб пам’яті.

Бізнес Хмара

Вартість: $ 13,96 * / місяць 19,95 $ – знижка 30%

Business Cloud – це преміальна послуга. Business Cloud поставляється з усіма можливостями Baby Cloud і Hatchling Cloud, але він також включає 6 Гб пам’яті, виділений IP і приватний SSL.

* Ціна базується на 12-місячному договорі. Використовуйте код купона “bitcatcha”, щоб отримати знижку 30%. Реєстрація HostGator Cloud.

Будь-які недоліки?

Ми розглянули різні позитивні результати роботи хмари HostGator, але як щодо недоліків?

Що ж, правда, їх не багато. Але у кожного господаря є одна-дві речі, які не зовсім ідеальні. Для HostGator Cloud вони:

“The Catch” – Майже кожен хостинг-провайдер має “улов”. Для HostGator Cloud – це “неметологічна” пропускна здатність і об’єм пам’яті, який не зовсім необмежений. Хороша новина в тому, що якщо ви не використовуєте 25% своїх ресурсів більше 90 секунд, ви все в порядку.

Це все, насправді – Після використання HostGator Cloud протягом декількох місяців я ще не стикався з будь-якими іншими істотними мінусами.

Фінальні думки

HostGator Cloud є надшвидким, надійним та доступним. Власники веб-сайтів мають можливість отримати доступ до хмарного хостингу, не платячи за це цілі гроші.

З нашою знижкою 30%, це може бути просто найкраща хмарна угода в Інтернеті. Для отримання додаткової інформації відвідайте https://www.hostgator.com

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map