Якщо ви намагаєтесь підтримувати свій бізнес у плаву під час цієї пандемії COVID-19, можливо, ви захочете розглянути можливість його розміщення в Інтернеті, оскільки звички покупців споживачів змінюються, щоб адаптуватись до цих складних часів.

Надзвичайно вдалий час для створення веб-сайту, тому що наш улюблений сервіс веб-хостингу SiteGround щойно запустив пропозицію допомогти власникам бізнесу оговтатися від ударів, нанесених вірусом.!

Пропозиція щодо відповіді COVID-19 SiteGround – подробиці

стартовий хостинг для сайт siteplace covid19

SiteGround практикує соціальну відповідальність, маючи спеціальну пропозицію, яка допоможе власникам малого бізнесу вийти в Інтернет у ці невизначені часи.

Отримавши лише $ 0,99, ви отримаєте повний несанкціонований доступ до плану запуску SiteGround на три цілі місяці, тож ви зможете створити веб-сайт для свого бізнесу..

Якщо ви думаєте, що це не велика справа, і ви можете отримати безкоштовний або набагато дешевший веб-хостинг в іншому місці, будь ласка, дозвольте нам пояснити, наскільки ви помиляєтесь.

 • Знижка: Знижка 97% (на 3 місяці) + БЕЗКОШТОВНА SSL!
 • Щомісячна плата (перші 3 місяці): 0,99 дол
 • Щомісячна плата (через 3 місяці): $ 5,95 (знижка 50%)
 • Дата початку: ЖИВЕ ЗАРАЗ!
 • Кінцева дата: TBA
 • Повна інформація:

Чому ця пропозиція корисна для SUPER!

Що стосується інтернет-бізнесу, то потрібно розуміти, що швидкість – це суть життя.

Це одне, що допоможе вашому веб-сайту продати / конвертувати.

З безкоштовними або дешевшими веб-хостинговими послугами ви не матимете уявлення про те, яку швидкість ви збираєтеся отримати, і послуга, яку ви отримаєте, швидше за все, буде дуже підозрілою.

Завдяки SiteGround ви отримуєте одну з найшвидших доступних веб-служб хостингу, спеціально розроблену для бізнесу та електронної комерції. Ми повинні знати, що ми виконали домашнє завдання – переконайтесь у нашому поглибленому огляді SiteGround.

Ви також отримаєте доступ до однієї з найінформованіших та найкорисніших служб підтримки в галузі, з інструментами та послугами, які вам знадобляться для створення вашого веб-сайту.

Якщо ви орієнтовані на клієнтів за межами США, SiteGround також має спину – з 6 центрами обробки даних на 3 континентах ваш веб-сайт швидко та швидко завантажиться для ваших клієнтів, що має забезпечити приємний приріст ваших продажів.

Давайте подивимось, що ви насправді отримуєте із плану запуску SiteGround:

 • 1 Веб-сайт
 • Місце для зберігання SSD 10 Гб
 • 10 000 щомісячних відвідувань
 • Безкоштовна установка WordPress
 • Безкоштовні SSL, CDN, електронна пошта
 • 100% поновлювана енергетика співпадає з Google Cloud

Всього за $ 0,99 копійок протягом 3 цілих місяців, ми вважаємо, що це вигідно для власників бізнесу, які хочуть перейти на цифровий рівень!

Що відбувається через 3 місяці?

Це справжнє питання, чи не це – що буде після того, як минули 3 місяці, світ зажив, і все знову починає мати сенс?

Що ж, якщо ви виявите, що дохід від вашого нового веб-сайту достатньо значний, щоб ви хотіли продовжувати хостинг із SiteGround, ви можете це зробити зі зниженою ставкою лише $ 5,95 на місяць – це на 50% знижується від їх звичайних цін!

Якщо ви не хочете продовжувати, це добре – просто закрийте свій обліковий запис і життя продовжується.

COVID-19 поставив економіку на коліна

Якщо ви не живете під скелею, ви знатимете, що COVID-19 вдарив по економіці ТВЕРДО, оскільки більшість країн вступають у відключення, щоб запобігти подальшому поширенню захворювання.

Люди лякаються залишати безпеку своїх будинків, що залишає багато підприємств з цегельного та будівельного розчину високими і сухими, коли покупці в паніці купують, а потім… раптом зупиняються.

Ситуація настільки погана, що деякі уподібнювали пандемію до спаду, і ми не могли б погодитися більше, оскільки стимулюючі урядові пакети можуть бути навіть недостатніми, щоб допомогти продовжувати економіку в умовах карантину.

В Америці спортивні розваги припинилися, оскільки скасовуються спортивні змагання в прямому ефірі. Японія погодилася перенести Олімпіаду до 2021 року, що призведе до великих втрат, і подорожі залишаються однією з найбільш постраждалих галузей, оскільки авіакомпанії скорочують рейси, оскільки понад 100 країн забиті обмеженнями на поїздки.

Люди не працюють, бізнес не знає, чи залишатись відкритим, оскільки клієнти не витрачають гроші, а економіка на межі величезної рецесії.

Коротше кажучи, це кінець днів, хлопці.

Але не все втрачено!

У розпал усієї відчаю та безвиході деякі галузі та бізнес процвітають, коли решта світу тримає себе в карантині.

Люди можуть зафіксувати себе, щоб утримати вірус, але вони все одно потребуватимуть запаси. Їх потреби не зміняться, але їхні звички до покупок.

Amazon побачив таке величезне збільшення продажів, що їм довелося найняти колосальних 100 тис. Нових робітників, щоб допомогти боротися зі збільшенням попиту.

Ocado.com, служба доставки їжі, відчуває “просто приголомшливий обсяг трафіку”, який їм довелося тимчасово зупинити послуги, щоб вони могли виконати якусь істотну роботу.

Люди, очевидно, шукають рішення соціального дистанціювання, тому регіональні уряди в Китаї наполягають на розробці безпілотних рішень для доставки, таких як роботи з доставкою їжі.!

Епідемія COVID-19 змушує людей змінювати спосіб їх придбання, змушуючи їх застосовувати новіші технології просто для виживання.

За словами Сьюзен Атей, професора економіки технологій з Стенфордської вищої школи бізнесу, ці новосформовані звички будуть триматися довгий час після того, як глобальна загроза вщухне.

Оскільки вакцина ніде не розвинута, а світ переходить у кілька місяців закриття, малому бізнесу доведеться адаптуватися до мінливої ​​економічної ситуації та почати виходити в Інтернет, якщо вони переживуть наступний сезон.

Компанії починають допомагати!

Після днів панічної покупки та егоїстичної поведінки «я перший» (ми знаємо, що ви приховуєте туалетний папір!), Люди починають усвідомлювати, що ніхто не виживе, не практикуючи якусь соціальну відповідальність.

Єдиний спосіб подолати цю економічну та соціальну краху – це колективні самовіддані акти доброти один до одного.

Компанії починають віддавати громади в надії зберегти економіку та допомогти нам, оскільки наші будинки ефективно перетворюються на наші в’язниці.

Колись популярна компанія Uber Eats активізується, пропонуючи безкоштовні поставки, намагаючись допомогти незалежним власникам ресторанів тримати голову над водою у США та Канаді, в той час як банки роблять все можливе, роблячи все можливе, щоб допомогти тим, хто постраждав від вірусу..

Висновок: Отримайте пропозицію SiteGround, поки зможете!

Ця спеціальна пропозиція щодо відповіді COVID-19 є однією з найкращих пропозицій, які ви отримаєте від SiteGround будь-коли. Вони навряд чи колись знижують свої ціни, і 3 цілі місяці веб-хостингу всього за 0,99 доларів практично безкоштовно.

Ми припускаємо, що ціна в основному існує для того, щоб відмовитися від фризелірів, гарантуючи, що є достатньо ресурсів для всіх їхніх спільних користувачів хостингу, щоб насолодитися швидкістю та послугою, якою вони відомі.

Тож якщо ви за парканом відкриваєте веб-сайт для свого бізнесу, радимо швидко вийти з паркану, тому що ви найближчим часом не знайдете іншу подібну пропозицію..

До наступного разу будьте в безпеці!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me