Якщо ви маркетолог, керований даними, тоді хлопчик ой хлопчик ви будете частувати!

Якщо ви цього не зробите, найкраще потріскайтеся, тому що це чудова можливість дізнатися про надзвичайні аналітичні дані, які можна надати для вашого бізнесу..

Добрі люди в LEAD організовують Data Science & Маркетинговий саміт або D / M Summit, де керівники з маркетингу, штучного інтелекту та великих даних поділяться своїми цінними уявленнями про те, які технології та маркетинг можуть зробити для отримання бажаних результатів.

DM Summit 2019

Хто ЛІД

Люди, які стоять за LEAD, створили компанію з надання фізичних та онлайн-курсів з ІТ-навичок, таких як веб-розробка, програмування додатків, цифровий маркетинг & наука даних. Зараз вони зосереджені на трьох основних предметах:

 • Дані науки
 • Повний стек Веб-розробка
 • Цифровий маркетинг

Наставники, які викладають курси, – це професійні розробники, науковці та маркетологи, які приєднуються до реальних гучних проектів, тож ви знаєте, що вони добре розбираються у своїх галузях. Власне кажучи, ви отримаєте реальні, зрозумілі уявлення та стратегії від кращих професіоналів у бізнесі!

Основні моменти спікера

Саміт D / M – це не просто ваш звичайний запуск, який ведеться на саміті. Понад 25 доповідачів спеціально відібрані для їхньої експертизи з певної теми та мають на меті дати нам зрозумілі факти, їхні експертні знання, представити нам приклади та дати перспективу на 360 градусів у своїй галузі роботи..

Очікуйте почути від найкращих умів в галузі, як-от:

 • Д-р Лау Шер Хань – головний науковий співробітник, засновник LEAD.
 • Тенг Хуй – керівник відділу штучного інтелекту PLUS Малайзія Берхад
 • Джонатан О – генеральний директор і співзасновник SupplyCar
 • Ahfaaz Mehboob – SAVP, старший науковий співробітник, Astro
 • Франческа Чіа – співзасновник, GoGet Малайзія
 • Каран Тягі – генеральний директор, PeoplExperience
 • Трент Янг – директор, Asia MarketIn
 • Кім Мін Мін Тех – головний науковий співробітник, Insight Flows

Ви можете очікувати більше на саміті, оскільки вони все ще додають теми та спікерів до списку. Вам доведеться безпосередньо спілкуватися з ними, набирати відповіді та викопувати їхні рішення для вирішення будь-яких проблем, з якими ви зараз стикаєтесь у своєму бізнесі..

Ось трохи, що можуть сказати спікери щодо своєї галузі:

Зі Юань, співзасновник Tide Analytics

Аналітика – це чудовий інструмент для великих компаній, щоб краще зрозуміти свій бізнес, отримати більше уявлень про те, як реалізується їх поточний клієнтський пул на їхні продукти та послуги, а потім зробити стратегію для зростання придбання та утримання користувачів. – Зі Юань, Tide Analytics

Джоннатан О, генеральний директор SupplyCart

Безперечно, маючи дані, машинне навчання та інтелектуальний інтелект інтегровані в бізнес, це буде майбутнє. Будь-який бізнес, який не займається автоматизацією чи зміною цих процесів, у майбутньому матиме важкий підйом. – Джоннатан О, SupplyCart

Вейн Лів, керівник відділу реклами, Mindvalley

Багато людей, які починають публікувати вміст в Інтернеті, забувають цю дуже важливу річ. Це ваша аудиторія. У вас це навіть є? Якщо ви не хочете лише зв’язатися зі своїми колегами, друзями та членами сім’ї, швидше за все, вам потрібно активно знайти шляхи розширення своєї аудиторії. – Уейн Лів, Міндваллі

Воррен Лев, віце-президент групи Inmagine

Я можу зробити висновок: відповідальний бізнес повинен використовувати технологію для доповнення та створення більш вигідної зайнятості, а не скорочувати її для маси. – Воррен Лев, група Inmagine

Ще одне, що цікаво про саміт D / M – це те, що він на 100% в Інтернеті, тож вам не потрібно буде відриватися від роботи, застрягати в трафіку та битися з іншими за парковку для участі в переговорах.

2 треки 2 Обкладинка їх усіх

Організатори саміту D / M розділили свої теми на два треки:

 1. Дослідження даних про дані
 2. Маркетингова доріжка

Дослідження даних про дані

Ідеально підходить для тих із нас, хто цікавиться великими даними, AI та IoT. Вам потрібно перевірити такі теми:

 • Стан науки про дані & AI
  (доктор Лау Шер Хан, головний науковець з даних)
 • Як компанії можуть сприйняти наукові дані
  (автор Едмунд Хі, науковий співробітник AirAsia)
 • Кроки до розгортання машинного навчання для бізнесу
  (Тенг Хуй, керівник відділу штучного інтелекту, PLUS)
 • Як підготувати завод по виробництву 4.0
  (Вай Кіт Конг, керівник групи даних для GBG)
 • Як наука даних може трансформувати F&B B2B Пейзаж
  (автор: Ентоні Зеє, засновник, Центр продовольчого ринку)
 • Як торгові центри використовують Analytics для прийняття рішення, керованого даними
  (Чан Зі Юань, співзасновник, TIDE Analytics)
 • Дивіться всі теми наукових даних тут.

Маркетингова доріжка

Тим, хто бере участь у маркетинговій стороні речей, очевидно, краще перевірити маркетинг-трек, який включає деякі досить цікаві теми, такі як:

 • Роль SEO в світі, орієнтованому на дані
  (автор Реубен Чанг, керівник відділу маркетингу, LEAD)
 • Інтелектуальна аналітика – краще зрозуміти своїх клієнтів
  (Автор Premnath, керівник маркетингу продуктивності Havas Media Group)
 • Рух: картографування фізичних можливостей роздрібної торгівлі
  (автор: Каран Тягі, генеральний директор PeoplExperience)
 • Як використовувати маркетинг мікро-впливів для побудови підприємств електронної комерції з першої точки
  (Брайан Лау, засновник лабораторії Шерлок)
 • Як GoCar створює кращу компанію за допомогою даних
  (Ешлі Чеу, керівник відділу маркетингу GoCar)
 • Дивіться всі теми маркетингу тут.

Це лише декілька тем, які будуть висвітлюватися під час події в прямому ефірі, висвітлені тут, оскільки вони особисто мені цікаві. Повний список тем можна знайти на їхньому сайті, і я чую, що вони додають більше!

Квиток & Ціноутворення

Білети на саміт DM

Пропускний термін проходження саміту D / M не забезпечить вам доступ до всього відео – ви також зможете завантажити всі роздаткові матеріали, PDF-файли, слайди та все, що вважатиме придатним для завантаження для натовпу..

Щоб підсолодити угоду, саміт D / M також надасть вам безліч пропозицій, знижок, безкоштовних і партнерських пільг від постачальників-учасниць під час заходу, не кажучи вже про нескінченні можливості мереж.

Для отримання додаткової інформації щодо цієї події в Інтернеті перегляньте сторінку поширених питань на саміті D / M. Чесно кажучи, якби я був ти, я взяв билет на ранню птицю всього за 31,50 долара, перш ніж акція закінчиться 20 вересня, і нам доведеться розщедрити 48,60 доларів США протягом усього життя.

Чому ми вважаємо, що ви повинні відвідувати

Я мушу додати одне – під час таких самітів, коли є 2 і більше треків, я часто буваю порваним. Що робити, якщо є 2 динаміки, які я хотів подивитися, виступаючи одночасно на різних треках?

Оскільки саміт D / M – це подія в Інтернеті, ви побачите, що ця проблема є… не випуском. Все записано, щоб ви могли отримати доступ до відео в будь-який зручний для вас момент (за умови придбання пропуску всього за 48,60 USD31,50 USD за допомогою спеціальних ранніх птахів).

Крім того, з 25 тем та досить вражаючим списком досвідчених доповідачів 31,50 доларів є крадіжкою. Таке розуміння, яке ви отримаєте, коли зможете прямо говорити з динаміками, є відверто, неоціненним..

Ця подія не перша в своєму роді, але за ціну, яку ми платимо, це досить чортово хороше співвідношення ціни, особливо якщо це допомагає нам розвивати наш бізнес.

Побачимось, хлопці онлайн на заході, і не соромтеся, киньте нам ДМ, якщо ви натрапите на нас 🙂

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me