Jak se může malajský SME dostat online – rychlá a snadná cesta!

Avatar

Víte, že nejlepší podniky přežijí tím, že se přizpůsobí. Svět se každým rokem mění rychleji a vy musíte pokračovat, abyste mohli pokračovat v podnikání.

Zvažte, jak před deseti lety by nikdo neměl podezření, že pomocí smartphonu můžete dělat téměř všechno, že by vaše auto mohlo být počítačově zpracováno a že by internet mohl hrát ve vašem životě tak velkou roli.

Měla by vaše malajská MSP jít na digitální?

Možná se divíte, zda je třeba podnikat online. Zde je několik důvodů, proč by váš MSP mohl používat digitální platformu:

 1. Say Goodbye to Paper MoneyNowaysays tolik způsoby, jak zaplatit za věci, které nezahrnují použití fyzických peněz. Debetní karty, kreditní karty a online bankovnictví usnadňují platby. A přichází nový vývoj.

  Mobilní peněženka, která je široce používána v městské Číně a Indii, vytváří vlny v Malajsii. Místní banky, jako jsou CIMB, Hong Leong a Maybank, spolupracují se službami jako Alipay, WeChat Pay a Samsung Pay, aby byly pohodlnější pro všechny zákazníky pomocí smartphonů. I když Axiata spustila e-peněženku Boost, kde mohou zákazníci získat velké slevy u různých potravinových vozíků , pasar malamy a potravinové kurty v údolí Klang.

 2. Naše vláda si je vědoma příznaků Malajská vláda viděla přicházející vlnu tsunami nových technologií, která stála v cestě, a podnikla kroky na podporu přijetí elektronického obchodování:

  • Banka Negara podniká kroky ke zlepšení online platby, včetně upuštění od poplatků za okamžitý online převod a zvýšení poplatků za šeky.
  • Malajsie spolu s čínskou internetovou společností Alibaba Group nedávno spustila zónu digitálního volného obchodu s cílem povzbudit místní firmy, které mají online podniky, aby exportovaly své výrobky
  • Vládní agentury SME Corp a MDEC zahájily různé programy na podporu digitálního hospodářství v Malajsii, včetně programů eRezeki, eUsahawan, eLadang a programů elektronických plateb a certifikace..
 3. Online je opravdu velké podnikání Úspěšné podnikání je o spodním řádku a návratnost je velká. Zvažte tyto úspěšné příběhy místních podnikatelů, kteří se dostali na místní i mezinárodní trh:

  • Místní podnikatel Nur Raihan Anuar prodává kosmetiku a péči o pleť 100% on-line výdělky měsíčně a vydělává měsíční prodej RM250 000 z Bruneje, Singapuru a Indonésie.
  • Christyng.com, dodávající speciální ručně vyráběné boty online, nyní sklízí sedm čísel a prodává více než 1 000 bot měsíčně.
  • Vincent a Henry Tong, bratři dvojčat, zahájili řadu tištěných a personalizovaných dárkových začínajících podniků, které nyní sklízejí online 6,35 milionu USD.

Ale kde začít?

Teď, když tě mám zájem, možná by tě zajímalo další kroky. Možná se chcete vydat do tohoto statečného nového světa, nebo chcete zlepšit svou online přítomnost ještě více. Ale kde začít?

Exabytes, místní malý a střední podnik poskytující webhostingové služby, nás kontaktoval, abychom nám poskytli prohlídku, abychom ukázali, co mohou udělat, aby pomohli.

Představujeme Exabytes – Prohlídka s průvodcem

Kdo je Exabytes?

Získává ceny

Ocenění, která získala společnost Exabytes, vystupovala na velitelství Penang

Společnost Exabytes byla založena v roce 2001 a je místním oceněným malým a středním podnikem. Může se pochlubit působivým životopisem se 75 000 zákazníky ze 121 zemí a 30% podílu na trhu s webovým hostingem Malajsie. Jejich vizí je pomáhat malým a středním podnikům rozvíjet jejich podnikání online a dosahovat jejich snů jako důvěryhodného digitálního partnera.

Nedávno expandují a získávají 15% podílu na singapurském web-hostingovém trhu akvizicemi jako Usonyx a Signetique. Mají zabezpečená datová centra v Menara AIMS, Malajsii a Singapuru, Denveru (USA) a Kuninganu (Indonésie)..

Exabajty dělají hodně pro místní podniky a technickou komunitu:

Chan Kee Siak a The Exabytes Cockroach Team

Chan Kee Siak a The Exabytes Cockroach Team

 1. Nedávno spuštěný program financování financování švábů Exabytes Cockroach pomáhá zvyšovat výkonnost místních technologických začínajících podniků, které budou silnými, přizpůsobivými přeživšími stejně jako tíživý hmyz..
 2. Organizují ceny Malajsie pro webové stránky (MWA) 2017, aby ocenili a ocenili práci nejlepších vývojářů, designérů a agentur z celé země..
 3. Summit internetového marketingu Exabytes, který se nedávno konal v Cyberjaya, propojil různé zkušené digitální marketingové pracovníky a guru s místními techniky, aby poskytl nahlédnutí do současné situace a diskutoval o strategiích a pokroku v odvětví digitálního marketingu..

Muž za Exabytes – pan Chan Kee Siak

Daren Low má chvilku s panem Chanem Kee Siakem

Daren Low má chvilku s panem Chanem Kee Siakem, generálním ředitelem Exabytes, v jejich ústředí Penang

Trvalo nám nějaký čas, než jsme se setkali s panem Chanem Kee Siakem, zakladatelem a generálním ředitelem Exabytes, v jejich centrále v Penangu. Tento samostatně výdělečný podnikatel, narozený rodině sokolníků, vybudoval tuto společnost od svých 19 let a je velmi dobře obeznámen s procesy a souženími při zahájení vlastního podnikání..

V současné době slouží jako prezident internetové aliance v Malajsii, síťové platformy pro různé podnikatele, která sdílí cenné poznatky a odborné znalosti mezi internetovými lídry a místním ředitelem Founder Institute, globálního akcelerátoru nápadů a spouštěcího programu.

Založil také dvě další platformy služeb, EasyStore, online platformu elektronického obchodování pro ty, kteří chtějí spustit internetový obchod, a první integrovanou dopravní službu Malajsie EasyParcel..

Zákaznická zkušenost – pohled na Exabytes centrum zákaznické podpory

Tvrdě pracuje v týmu specializovaného oddělení služeb zákazníkům

Tvrdě pracuje v týmu specializovaného oddělení služeb zákazníkům

Naší další zastávkou bylo středisko zákaznické podpory Exabytes v Penangu. Jejich servisní tým se skládá ze tří různých týmů pro různé typy hostingových účtů: sdílený hosting, dedikované servery a účty prodejců. Ke všem technickým problémům, které mohou nastat, se také připojí technický tým inženýrů z Menara AIMS.

Sledování výsledků týmu podpory a technického týmu

Sledování výsledků týmu podpory a technického týmu

Ukázali nám, jak každý vyřešený lístek přichází s hlasovacím systémem, který hodnotí jejich služby. Všechny hlasy jsou zaznamenány a sloučeny do smysluplných čísel a cílů, aby se zvýšila spokojenost zákazníků.

Tech tour – v datovém centru Exabyte v Menara AIMS, Kuala Lumpur

Exabytes Datacenter ve společnosti Menara AIMS

Daren cestoval do datového centra se správcem & systémový inženýr

Nakonec jsme byli představeni datovému centru v Menara AIMS samotném. Stránky Exabytes tvrdí, že spravují více než 1 000 serverů s více než 100 000 webů a více než 1 000 000 e-mailových účtů. Dozvěděli jsme se, že toto středisko je v současné době hodnoceno jako středisko úrovně III nabízející 99,98% dostupnosti, ale v budoucnu bude upgradováno na nejvyšší úroveň úrovně IV..

Exabytuje cloudový server

Pohled na jejich technické vybavení

I když jsme nemohli získat fotografie jejich serverových stojanů z bezpečnostních důvodů, podařilo se nám proklouznout nahlédnout na některé z jejich nových, odpojených cloudových hostingových serverů.

Operační sál datového centra

Technický tým Exabyte pečlivě sleduje servery v operačním sále

Měli jsme šanci si prohlédnout jejich operační sál, kde školení inženýři hlídají servery v směnách každou hodinu dne, aby byli připraveni okamžitě řešit jakékoli technické problémy, které mohou nastat..

Naše myšlenky na Exabytes

Daren Low, Chan Kee Siak a Vickson Tan (Exabytes Penang Tour)

Daren Low s Chan Kee Siakem, generálním ředitelem a centrem Vicksonem Tanem (vlevo)

Na konci prohlídky jsme byli přesvědčeni, že Exabytes, jako místní místní MSP, rozumí místní kultuře a jejich zapojení do místní podnikatelské komunity udržuje svůj prst na pulzu malajského prostředí MSP.

Také prokázali, že jejich připravená infrastruktura je připravuje na přední webhostingovou společnost v jihovýchodní Asii. Odkazy na servisní společnosti, jako je EasyStore, jim také poskytují aktivní přítomnost v jiných zemích, jako je Singapur, Indonésie a Tchaj-wan.

Exabytes primárně nabízí majiteli malých a středních podniků tři základní služby:

 1. Business Email Hosting (od pouhých RM17,99 měsíčně) EBizMailPro poskytuje webmail službu, která poskytuje vynikající a bezpečné šíření e-mailů, jakož i vynikající synchronizaci kalendářů, úkolů a obsahu na různých digitálních zařízeních a Microsoft Outlook. .
 2. Web Design Services (od pouhých RM39 za měsíc) Okamžitý web poskytuje jedinečný web na míru šitý na míru vašim potřebám. Také přichází s technickou pomocí, marketingovými službami a konzultacemi s odbornými telefonními hovory. .
 3. All-In-One Web Builder (RM23.29 – RM69.96 měsíčně) EBizPro, tvůrce drag-and-drop, přichází s přizpůsobitelnými šablonami, které fungují na všech digitálních platformách. Toto předplatné zahrnuje profesionální e-mailovou podporu. .

Začínáme – Praktické tipy, jak zvýšit vaše podnikání online

Na konci dne záleží na vás, jak skutečně vybudujete efektivní online obchod.

Ale postavte to, musíte. Přemýšlejte o výhodách! S vaší digitální platformou můžete poskytovat personalizované zákaznické služby za konkurenceschopnější cenu a lepší pohodlí pro své zákazníky. Můžete také oslovit zákazníky nejen v Malajsii, ale v zámoří a to vše za zlomek nákladů!

Jedním z nejlevnějších způsobů, jak toho dosáhnout, je přijetím účinného a soustředěného nástroje zvaného e-mailový marketing. Prostřednictvím pečlivě vytvořených bulletinů můžete oslovit každého ve svém seznamu kontaktů a okamžitě je udržet ve známosti a vést prodeje do své firmy..

Podívejte se na tyto užitečné články, aby vaše cílové publikum skutečně opustilo vaši značku:

 • Jak vytvořit seznam e-mailů od nuly & Pošlete svůj první zpravodaj
 • Průvodce definitivním e-mailovým marketingem (část 1)

Pokud vám nevadí strávit trochu více peněz a nechat odborníky zvládnout vaši online propagaci, můžete zvážit také služby digitálního marketingu Exabytes..

Avatar

O autorovi

Samuel Low miluje psaní o různých tématech včetně podnikání, technologií a právních článků pro různé společnosti. Když to není zaneprázdněn, usiluje o svou jinou vášeň: umění umění!

Jako to, co jste si přečetli?

Připojte se k našim odběratelům, kteří dostávají aktualizace od Bitcatcha. Posíláme exkluzivní online obchodní tipy a triky.

Další “

Internet & Vy v roce 2018: 3 obrovské změny, které ovlivní vaše podnikání

«Předchozí

Průvodce 5 kroky k najímání nezávislého správce sociálních médií

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me