Ak sa počas tejto pandémie COVID-19 snažíte udržať svoju firmu nad vodou, mali by ste zvážiť jej zavedenie online, pretože nákupné zvyklosti spotrebiteľov sa menia na tieto náročné časy..

Je to naozaj dobrý čas na vytvorenie webovej stránky, pretože naša obľúbená webhostingová služba SiteGround práve uviedla ponuku, ktorá má pomôcť vlastníkom firiem zotaviť sa z úderov spôsobených vírusom.!

Ponuka odpovedí COVID-19 spoločnosti SiteGround – podrobnosti

spustenie webového servera hosting obchod covid19

SiteGround praktizuje sociálnu zodpovednosť tým, že má v týchto neistých časoch špeciálnu ponuku, ktorá má pomôcť majiteľom malých firiem online.

Len za 0,99 dolárov získate úplný neadekvátny prístup k plánu spustenia programu SiteGround po dobu 3 celých mesiacov, takže môžete získať webovú stránku pre svoju firmu.

Ak si myslíte, že to nie je žiadny problém a môžete získať bezplatný alebo oveľa lacnejší webhosting inde, povedzte nám, prosím, ako sa mýlite.

 • zľava: 97% SLEVA (na 3 mesiace) + BEZPLATNÝ SSL!
 • Mesačný poplatok (prvé 3 mesiace): $ 0.99
 • Mesačný poplatok (po 3 mesiacoch): 5,95 dolárov (50% ZĽAVA)
 • Dátum začiatku: ŽI TERAZ!
 • Dátum ukončenia: TBA
 • Úplné údaje:

Prečo je táto ponuka SUPER užitočná!

Pokiaľ ide o online obchody, musíte pochopiť, že rýchlosť je podstatou života.

Je to jedna z vecí, ktorá pomôže vášmu webu predať / previesť.

Vďaka bezplatným alebo lacnejším webhostingovým službám nebudete mať potuchy, akú rýchlosť sa chystáte dosiahnuť a služba, ktorú dostanete, bude s najväčšou pravdepodobnosťou dosť podozrivá.

Vďaka službe SiteGround získate jednu z najrýchlejších dostupných webhostingových služieb, ktorá je špeciálne určená pre firmy a elektronický obchod. Mali by sme vedieť, že sme urobili domácu úlohu – presvedčte sa sami v našej hĺbkovej kontrole SiteGround.

Budete mať tiež prístup k jednému z najznámejších a najužitočnejších podporných tímov v priemysle, s nástrojmi a službami, ktoré vám pomôžu pri vytváraní vašich webových stránok..

Ak zacieľujete na zákazníkov mimo USA, server SiteGround sa dostal tiež späť – so 6 dátovými strediskami na 3 kontinentoch sa váš web načíta pre vašich zákazníkov rýchlo a spokojne, čo by malo poskytnúť príjemnú podporu pre váš predaj.

Pozrime sa, čo sa skutočne dostanete s plánom spustenia programu SiteGround:

 • 1 Webová stránka
 • 10 GB úložného priestoru SSD
 • 10 000 mesačných návštev
 • Bezplatná inštalácia WordPress
 • Zdarma SSL, CDN, e-mail
 • 100% obnoviteľná energetická zhoda so službou Google Cloud

Len za 0,99 dolára za celé 3 mesiace si myslíme, že je to výhodné pre majiteľov firiem, ktorí sa chcú digitalizovať!

Čo sa stane po 3 mesiacoch?

To je skutočná otázka, nie je to – čo sa stane potom, čo uplynú 3 mesiace, svet sa uzdraví a všetko začne znova dávať zmysel?

Ak zistíte, že príjmy z vášho nového webu sú dosť významné na to, aby ste chceli pokračovať v hostovaní s programom SiteGround, môžete tak urobiť so zľavou iba 5,95 dolárov mesačne – to je 50% zľava z ich bežných cien.!

Ak nechcete pokračovať, je to v poriadku – jednoducho ukončite svoj účet a život pokračuje.

COVID-19 priniesol ekonomiku do kolien

Pokiaľ ste nežili v skale, budete vedieť, že COVID-19 zasiahla ekonomiku HARD, pretože väčšina krajín sa dostáva do stavu blokovania, aby sa zabránilo ďalšiemu šíreniu choroby..

Ľudia sa bojia opustiť bezpečnosť svojich domov, ktoré nechávajú mnoho firiem v oblasti tehál a mált vysoké a suché, pretože nakupujúci panika nakupujú a potom … sa náhle zastavia.

Situácia je taká zlá, že niektorí prirovnali pandémiu k recesii a nemohli sme viac súhlasiť, pretože stimulačné balíčky vlády nemusia stačiť na to, aby pomohli udržať hospodárstvo v karanténe..

V Amerike sa športová zábava zastavila, pretože živé športové podujatia sa rušia. Japonsko súhlasilo s odložením olympijských hier do roku 2021, čo spôsobí obrovské straty, a cestovanie zostáva jedným z najviac postihnutých odvetví, keďže letecké spoločnosti obmedzujú lety, pretože viac ako 100 krajín je obmedzených cestovnými obmedzeniami.

Ľudia sú bez zamestnania, firmy nevedia, či zostanú otvorené, pretože zákazníci míňajú, a ekonomika sa snaží čeliť obrovskej recesii..

Stručne povedané, je koniec dní, chlapci.

Ale nie všetko je stratené!

Uprostred všetkého zúfalstva a beznádeje sú niektoré odvetvia a podniky prosperujúce, pretože zvyšok sveta sa udržiava v karanténe..

Ľudia by sa mohli zamknúť, aby udržali vírus na uzde, ale stále potrebujú zásoby. Ich potreby sa nezmenia, ale ich nákupné zvyklosti áno.

Amazon zaznamenal také obrovské zvýšenie predaja, že musel najať neuveriteľných 100 tisíc nových pracovníkov, aby pomohol vyrovnať sa so zvýšeným dopytom.

Služba dodávky potravín Ocado.com prežíva „jednoducho ohromujúci objem premávky“, ktorú museli dočasne zastaviť, aby mohli dokončiť niektoré dôležité práce..

Ľudia očividne hľadajú aj riešenia sociálnej distancovania, a preto regionálne vlády v Číne vyvíjajú tlak na vývoj riešení bez obsluhy, ako sú roboty na dodávku potravín.!

Epidémia COVID-19 spôsobuje, že ľudia menia spôsob, akým kupujú, a núti ich, aby prijali novšiu technológiu, aby prežili..

Podľa Susan Athey, profesorky ekonómie technológie na Stanford Graduate School of Business, sa tieto novovytvorené návyky budú trvať dlho potom, ako globálna hrozba pominie.

S vakcínou, ktorá nie je takmer rozvinutá a svet upadá do niekoľkých mesiacov uzamknutia, sa malé podniky budú musieť prispôsobiť meniacej sa hospodárskej situácii a začať online, ak prežijú nasledujúcu sezónu.

Spoločnosti začínajú pomáhať!

Po dňoch paniky a sebeckého správania sa „ja najskôr“ (vieme, že hromadíte toaletný papier!) Si ľudia začínajú uvedomovať, že nikto nemôže prežiť bez toho, aby vykonával nejakú spoločenskú zodpovednosť.

Jediným spôsobom, ako prekonať tento hospodársky a sociálny pokles, je prostredníctvom kolektívnych nezištných činov láskavosti voči sebe.

Spoločnosti začínajú vracať komunite späť v nádeji, že budú hospodárstvo naďalej fungovať, a pomáhajú nám, keď sa naše domovy skutočne premenia na naše väzenia..

Zvyčajne populárny produkt Uber Eats sa zvyšuje tým, že ponúka bezplatné dodávky v snahe pomôcť nezávislým majiteľom reštaurácií udržať si hlavu nad vodou v USA a Kanade, zatiaľ čo banky robia to, čo môžu, aby pomohli tým postihnutým vírusom..

Záver: Získajte ponuku služieb SiteGround, zatiaľ čo môžete!

Táto špeciálna ponuka odpovedí COVID-19 je jednou z najlepších ponúk, ktorú od spoločnosti SiteGround dostanete. Sotva niekedy znížia svoje ceny a 3 celé mesiace webhostingu za pouhých 0,99 dolárov je prakticky zadarmo.

Predpokladáme, že cenová značka je v podstate na to, aby odrazila od bezplatných dopravcov, a zaistila tak dostatok zdrojov pre všetkých svojich zdieľaných používateľov hostingu na to, aby mohli využívať rýchlosť a služby, ktoré sú známe.

Ak sa teda chystáte založiť web pre svoju firmu, odporúčame vám ho rýchlo opustiť, pretože čoskoro nenájdete inú podobnú ponuku..

Až nabudúce zostaňte v bezpečí!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me