Ak ste marketingový pracovník zameraný na údaje, potom chlapče, chlapče, ste pripravení na liečbu!

Ak tomu tak nie je, najlepšie využite crackin, pretože tu je skvelá príležitosť dozvedieť sa o obrovských hodnotách, ktoré môže analytika údajov poskytnúť vašej firme..

Dobrí ľudia na LEAD organizujú Data Science & Marketingový samit alebo samit D / M, na ktorom sa špičkoví predstavitelia marketingu, umelej inteligencie a veľkých dát podelia o svoje cenné poznatky o tom, aké technológie a marketing môžu urobiť, aby dosiahli požadované výsledky..

Summit DM 2019

Kto je VEDOMÝ

Ľudia za programom LEAD založili spoločnosť na poskytovanie fyzických a online kurzov zameraných na zručnosti súvisiace s IT, ako je vývoj webových aplikácií, programovanie aplikácií, digitálny marketing & veda o údajoch. V súčasnosti sa zameriavajú na 3 hlavné témy:

 • Data Science
 • Celý vývoj webových aplikácií
 • Digitálny marketing

Mentori, ktorí vyučujú kurzy, sú profesionálni vývojári, vedci údajov a obchodníci pripojení k vysokoprofilovým projektom v reálnom živote, takže viete, že sú dobre oboznámení so svojimi odbormi. V skutočnosti získate skutočné a uskutočniteľné informácie a stratégie od najlepších odborníkov v odbore!

Hlavné vlastnosti reproduktorov

Samit D / M nie je len váš pravidelný samit behu mlyna, všetko hovoriace samit. Viac ako 25 rečníkov je špeciálne vybraných na základe ich odborných znalostí v danej oblasti a ich úlohou je poskytnúť im praktické informácie, ich odborné znalosti, predložiť nám prípadové štúdie a poskytnúť 360-stupňovú perspektívu v oblasti ich práce..

Očakávajte, že budete počuť od tých najlepších v odbore, ako napríklad:

 • Lau Cher Han – hlavná vedecká pracovníčka, zakladateľ spoločnosti LEAD.
 • Theng Hui – vedúci umelej inteligencie, PLUS Malajzia Berhad
 • Jonathan Oh – CEO a spoluzakladateľ SupplyCar
 • Ahfaaz Mehboob – SAVP, vedecký pracovník v oblasti dát, Astro
 • Francesca Chia – spoluzakladateľka GoGet Malajzia
 • Karan Tyagi – CEO, PeoplExperience
 • Trent Young – riaditeľ, Asia MarketIn
 • Kim Ming Teh – hlavný vedec údajov, Insight Flows

Na summite môžete očakávať viac, pretože do zoznamu stále pridávajú témy a prednášajúci. Budete sa s nimi priamo zhovárať, grilovať ich na odpovede a kopať ich mozgy, aby vyriešili všetky problémy, s ktorými sa v súčasnosti stretávate s vašou firmou..

Tu je niečo, čo hovoria rečníci o svojich odvetviach:

Zi Yuan, spoluzakladateľ spoločnosti Tide Analytics

Analytics je úžasným nástrojom pre väčšie spoločnosti, aby lepšie porozumeli svojej firme, získali viac prehľadov o tom, ako ich súčasná skupina zákazníkov reaguje na ich produkty a služby, a potom strategizujú rast v získavaní a udržaní používateľov. – Zi Yuan, Tide Analytics

Johnathan Oh, generálny riaditeľ SupplyCart

Jednoznačné začlenenie údajov, strojového učenia a umelej inteligencie do podnikania bude budúcnosť. Každá firma, ktorá sa nepozerá na automatizáciu alebo zmenu týchto procesov, bude mať v budúcnosti ťažký kopec. – Johnathan Oh, SupplyCart

Wayne Liew, vedúci reklamy, Mindvalley

Mnoho ľudí, ktorí začínajú uverejňovať obsah online, zabudne na túto veľmi dôležitú vec. Je to vaše publikum. Máte to dokonca? Ak nechcete osloviť iba svojich spolupracovníkov, priateľov a rodinných príslušníkov, je pravdepodobné, že musíte aktívne nájsť spôsoby, ako rozšíriť svoje publikum. – Wayne Liew, Mindvalley

Warren Leow, viceprezident spoločnosti Inmagine Group

Môj záver je zodpovedný za to, že podniky musia využívať technológiu na doplnenie a vytváranie výnosnejších pracovných miest a nie ich obmedzovať pre masy. – Warren Leow, skupina Inmagine

Ďalšou vecou, ​​ktorá je na samite D / M zaujímavá, je to, že je 100% online, takže nemusíte prestať pracovať, uviaznuť v premávke a bojovať za parkovanie, aby ste sa mohli zúčastniť rozhovorov..

2 stopy 2 pokrývajú všetky

Organizátori samitu D / M rozdelili svoje témy do dvoch okruhov:

 1. Sledovanie údajov
 2. Marketingová stopa

Sledovanie údajov

Ideálne pre tých z nás, ktorí sa zaujímajú o veľké dáta, AI a IoT. Mali by ste sa pozrieť na tieto témy:

 • Stav vedy o údajoch & AI
  (Dr. Lau Cher Han, hlavný vedec údajov)
 • Ako môžu spoločnosti prijať vedu o údajoch
  (autor: Edmund Hee, Data Scientist, AirAsia)
 • Kroky na zavedenie strojového učenia pre podnikanie
  (Theng Hui, vedúci umelej inteligencie, PLUS)
 • Ako pripraviť výrobný závod pre priemysel 4.0
  (autor Wai Kit Kong, vedúci dátového tímu pre GBG)
 • Ako môže veda o dátach transformovať F&B B2B Krajina
  (autor: Anthony See, zakladateľ, centrum potravinového trhu)
 • Ako nákupné strediská používajú službu Analytics na rozhodovanie na základe údajov
  (autor: Chan Zi-Yuan, spoluzakladateľ, TIDE Analytics)
 • Tu nájdete všetky témy týkajúce sa vedy o údajoch.

Marketingová stopa

Tí, ktorí sa podieľajú na marketingovej stránke vecí, by mali byť lepšie, keby si vyskúšali marketingovú stopu, ktorá obsahuje niektoré celkom zaujímavé témy, ako napríklad:

 • Úloha SEO v dátovo orientovanom svete
  (Reuben Ch’tng, vedúci marketingu, LEAD)
 • Inteligentná analýza – lepšie porozumieť svojim zákazníkom
  (autor: Premnath, Performance Marketing Head v spoločnosti Havas Media Group)
 • Hnutie: Mapovanie fyzických maloobchodných príležitostí
  (autor: Karan Tyagi, CEO, PeoplExperience)
 • Ako používať marketing mikroovplyvňovačov na budovanie firiem elektronického obchodu zo zeme
  (Bryan Lau, zakladateľ Sherlock Lab)
 • Ako GoCar vytvára lepšiu spoločnosť pomocou údajov
  (Ashley Chew, vedúci marketingu GoCar)
 • Všetky marketingové témy nájdete tu.

Toto je len niekoľko z tém, ktoré sa budú počas živého podujatia venovať, ktoré sú tu zvýraznené, pretože sú pre mňa osobne zaujímavé. Úplný zoznam tém nájdete na ich stránkach a počul som, že pridávajú ďalšie!

cestovných lístkov & stanovenie ceny

Vstupenie na DM Summit

Celoživotný lístok D / M Summit vám nedá celoživotný prístup ku všetkým videám – stiahnete si tiež všetky podklady, súbory PDF, diapozitívy a všetko, čo reproduktory považujú za vhodné na nahranie do davu..

Aby ste obchod osladili, na samite D / M sa tiež dozviete množstvo ponúk, zliav, bezplatných služieb a výhod partnera od zúčastnených dodávateľov počas akcie, nehovoriac o nekonečných sieťových príležitostiach.

Viac informácií o tejto online udalosti nájdete na stránke FAQ na D / M Summite. Úprimne povedané, keby som bol tebou, vybral by som si lístok na skoré vtáčie lístky už za 31,50 USD práve teraz pred skončením promo akcie 20. septembra a počas celého života budeme musieť kúpiť vidlicu 48,60 USD..

Prečo si myslíme, že by ste sa mali zúčastniť

Jedna vec, ktorú musím dodať – počas takýchto samitov, keď existujú 2 alebo viac trás, som často roztrhaný. Čo ak sú 2 reproduktory, ktoré som chcel sledovať, hovoriac súčasne na rôznych stopách?

Keďže D / M Summit je online udalosť, zistíte, že tento problém nie je … Všetko sa zaznamená, aby ste mali prístup k videám v akomkoľvek časovom okamihu, ktorý vám vyhovuje (za predpokladu, že si doživotný preukaz zakúpite iba za 48,60 USD31,50 USD so špeciálnymi prvkami pre vtáky).

Plus, s 25 témami a celkom pôsobivým zoznamom skúsených rečníkov, je 31,50 USD krádež. Takýto pohľad, ktorý získate, keď budete môcť hovoriť priamo s reproduktormi, je úprimne povedané, neoceniteľný..

Táto udalosť nie je prvou svojho druhu, ale za cenu, ktorú platíme, je dosť zatraceně dobrá hodnota za peniaze, najmä ak nám pomáha rozširovať naše podnikanie.

Uvidíme sa chlapci online na udalosti a nehanbite sa, dajte nám DM, ak do nás narazíte 🙂

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me