Przegląd chmury HostGator: Błyskawicznie i bez przestojów?

HostGator Cloud


Daren Low

Hosting w chmurze jest szybszy i bardziej niezawodny niż prawie jakikolwiek standardowy host, z którego korzystałeś w przeszłości.

I chociaż HostGator to nazwa, którą zwykle kojarzysz z hostingiem budżetowym, ich nowa usługa w chmurze to zupełnie inna gra w piłkę.

Od pewnego czasu przeprowadzamy testy na serwerach chmurowych HostGator. To, co widzimy, jest całkiem świetne. Super szybkie prędkości i (prawie) kuloodporny czas pracy.

Nie spowoduje to również uszkodzenia salda bankowego. Pakiet podstawowy zaczyna się już od 10,95 USD miesięcznie (umowa na 12 miesięcy). I możesz zrzucić kolejne 30% za pomocą naszego kodu kuponu. To sprawia, że ​​to tylko 7,66 USD miesięcznie.

HostGator Cloud 30% zniżki

Wystarczy wpisać „bitcatcha” na stronie zamówienia. .

W skrócie, oto najlepsze funkcje nowej usługi chmurowej HostGator.

HostGator Cloud Najlepsze funkcje

 1. Speed ​​HostGator w chmurze uzyskał ocenę A + w teście prędkości Bitcatcha. Było to szczególnie szybkie w regionie USA. (Więcej na ten temat u dołu.)
 2. Niezawodność i uptimeHostGator uzyskał ocenę 100% uptime. (Śledzony od stycznia 2017 r.)
 3. Automatyczne aktualizacje i zabezpieczenia HostGator Cloud zapewnia aktualność w tle bez obaw. Automatycznie wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowanie.
 4. Skalowalność Jeśli zaczniesz doświadczać regularnego dużego ruchu, możesz kliknąć przycisk, aby uzyskać dostęp do większej ilości zasobów. Nie ma przestojów, nie trzeba zmieniać serwerów ani migrować witryny.
 5. Fajny pulpit nawigacyjny Wiele hostów nadal używa brzydkiego i technicznego cPanel. HostGator oferuje elegancki, łatwy w obsłudze pulpit nawigacyjny. Bardzo łatwo jest poprawiać rzeczy za kulisami i mierzyć wydajność.
 6. Koszt Począwszy od 7,66 USD 10,95 USD, jest tańszy niż większość konkurentów w chmurze.

Omówimy każdy z tych czynników konkretnie za sekundę. Ale po pierwsze, jeśli zastanawiasz się, dlaczego „hosting w chmurze” różni się od innych opcji, oto co musisz wiedzieć.

Co to jest Cloud Hosting?

Hosting w chmurze to kolejny poziom szybkiego, niezawodnego i niedrogiego hostingu.

Dlaczego? Prostym powodem jest to, że hosting w chmurze nie polega tylko na jednym serwerze. Zatrudnia setki osób, rozkładając obciążenie na różne serwery.

 1. Problem z udostępnianiem hostowanym polega na tym, że korzystasz z jednego serwera. Udostępniasz ten serwer niezliczonej liczbie innych witryn. Jeśli ktoś gwałtownie wzrośnie, zużyje wszystkie zasoby, spowalniając wydajność.
 2. Hosting w chmurze rozwiązuje to za pomocą wielu serwerów. Jeśli jeden serwer zostanie przeciążony, Twój host po prostu przełączy przełącznik i zmieni go na inny serwer. Czas działania i wydajność są prawie zawsze lepsze.
 3. Jest elastyczny. Jeśli nagle zwiększy się ruch i potrzebujesz więcej zasobów, otrzymasz je automatycznie. Hosting w chmurze naturalnie rozszerza się i kontraktuje w zależności od potrzebnych zasobów.
 4. Jest to opłacalne. W przypadku hosta współdzielonego płacisz dodatkowo za dostęp do dodatkowych zasobów. Dzięki hostingowi w chmurze te dodatkowe zasoby czekają na Ciebie, gdy tylko są potrzebne, bez dodatkowych kosztów.
 5. To jest szybkie. Ponieważ hosting w chmurze zwykle eliminuje przeciążenia serwera, może działać znacznie szybciej. Hosting w chmurze będzie również próbował obsługiwać użytkowników z pobliskich lokalizacji, pomagając w szybszym ładowaniu witryny bez względu na to, gdzie jest ona dostępna.

Teraz, gdy wiesz, czym jest hosting w chmurze i jak on działa, przejdźmy do specyfiki usługi HostGator.

Najważniejsze cechy HostGator Cloud

Jedną najlepszą rzeczą, jaką mogę powiedzieć o HostGator, jest to, że nawet nie zauważysz, że tam jest.

Może to zabrzmieć dziwnie, ale jest to najwyższa pochwała, jaką mogę udzielić hostingowi. Dobry gospodarz to taki, którego nawet nie zauważasz. Po prostu cicho utrzymuje twoją stronę internetową. Szybki, wydajny i płynny.

Z drugiej strony wiesz, kiedy masz kiepskiego hosta, ponieważ zawsze sprawia ci to problemy!

HostGator reklamuje swoją prędkość, rozszerzone zasoby i intuicyjny pulpit jako główne funkcje. Więc wystawiamy je na próbę.

HostGator Cloud Hosted:

Śledzimy HostGator Cloud, udostępniając wraz z nimi witrynę WordPress. Zapłaciliśmy za opłatę za hosting w chmurze, tak jak robi to każdy normalny klient i wykonuje na nim testy. Ta strona internetowa pozwala nam śledzić wydajność działania i czas reakcji serwera. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej hostowanej w HostGator Cloud.

✔ Prędkość

Być może już wiesz, że w Bitcatcha mamy obsesję na punkcie prędkości. Właśnie dlatego stworzyliśmy narzędzie do sprawdzania prędkości serwera Bitcatcha. Szybkość twojego hosta internetowego jest ważniejsza niż myślisz (40% osób opuści Twoją witrynę, jeśli nie załaduje się w ciągu trzech sekund).

Na szczęście HostGator wychodzi na górę. W naszych testach prędkości host w chmurze uzyskał ocenę A +. Ma światowy średni czas odpowiedzi serwera wynoszący 144 ms, co jest znacznie szybsze niż zalecana przez Google szybkość 200 ms.

HostGator Cloud Server Speed (Zobacz pełny raport tutaj)

Dlaczego? Częściowo dlatego, że hosty w chmurze są naturalnie szybsze, ponieważ mogą rozłożyć obciążenie. Ale HostGator idzie o krok dalej. Wykorzystuje zintegrowany system buforowania i najwyższej klasy sprzęt, aby zapewnić błyskawiczną szybkość. Możesz poczuć różnicę.

✔ Niezawodność i czas pracy

Jeśli jesteś stosunkowo nowy w hostingu, dane o czasie dostępności mogą wyglądać bardzo podobnie.

Większość ma na przykład ponad 98%, co brzmi świetnie. Ale zastanów się nad tym. 98% czasu sprawności oznacza, że ​​Twoja witryna może nie działać przez siedem dni w roku. Niedobrze!

Zawsze sugerujemy, abyś szukał 99,8% wyższych, rozważając hosting.

Właśnie dlatego czas pracy HostGatora jest tak imponujący. Testowaliśmy fenomenalny 100% czas pracy bez przestojów za pomocą HostGator.

Chodzi o spokój ducha, wiedząc, że Twoja witryna nie ulegnie awarii bez ostrzeżenia.

✔ Fajny pulpit

Większość hostów internetowych nie bierze pod uwagę wrażeń użytkownika za sceną. Po prostu używają tego samego brzydkiego cPanel. To świetnie, jeśli jesteś ekspertem technologicznym i wiesz, jak poprawiać wszystko zza kulis.

Ale większość ludzi chce tylko prostej, łatwej w obsłudze deski rozdzielczej.

Portal klienta HostGator Cloud

(Portal klienta HostGator Cloud)

Właśnie to otrzymujesz dzięki chmurze HostGator. Wygląda pięknie i jest tak prosty w użyciu. Śledzi czas pracy, prędkości pobierania, globalny zasięg i różne inne wskaźniki wydajności.

Nie musisz znać całego technicznego żargonu, aby zrozumieć, co się dzieje z Twoją witryną.

✔ Nieograniczone zasoby (prawie)

HostGator oferuje „niezmierzone” pasmo i pamięć, nawet w najtańszym abonamencie.

Zasadniczo oznacza to, że możesz zasobów, jak potrzebujesz. Jeśli dostaniesz gwałtowny ruch, nie ma problemu. Niektóre współdzielone hosty obciążą Cię dodatkową opłatą, jeśli przekroczysz limit. Lub, co gorsza, twoja strona się po prostu zawiesi.

W przypadku hostingu w chmurze HostGator tak się nie stanie. Możesz przesłać tyle treści, ile chcesz i cieszyć się jak największym ruchem.

ALE! Nie zapomnij przeczytać małego odcisku. „Niesprawny” nie zawsze oznacza „nieograniczony” w świecie hostingu. Według T HostGator&Cs jesteś ograniczony do przepustowości i przestrzeni dyskowej w ramach „normalnego działania witryny osobistej lub małej firmy”.

Jeśli Twoja witryna nagle stanie się sensacją w Internecie, możesz naruszyć jej warunki. To powiedziawszy, limity są hojne i jest mało prawdopodobne, aby je przekroczyć. Dowiedz się więcej o ich T.&Cs.

✔ Dobra obsługa klienta

HostGator prowadzi obsługę klienta 24/7 każdego dnia w roku (nawet w Boże Narodzenie).

Ich czat na żywo jest szczególnie dobry i za pomocą tej metody zazwyczaj można się z kimś skontaktować w ciągu 15 minut. Jeśli problemu nie da się rozwiązać w trakcie sesji czatu, obsługa pomoże w otwarciu biletu. Inżynier wyższego poziomu przyjrzy się temu najszybciej. Jestem pod wrażeniem, że podają prawdziwy numer telefonu, pod którym można się z nimi skontaktować. (Coś, co jest bardzo trudne w przypadku niektórych hostów).

Miło wiedzieć, że w razie katastrofy istnieje bezpośredni numer telefonu.

Skontaktuj się z HostGator

✔ Dodatkowe funkcje

HostGator Cloud zawiera również kilka przydatnych dodatków. Nie będą wstrząsać twoim światem, ale miło jest mieć. Funkcje obejmują bezpłatne migracje (świetne, jeśli myślisz o zmianie hosta) oraz bezpłatny certyfikat SSL (niezbędny, jeśli prowadzisz sklep internetowy)

Pakiety chmurowe HostGator

Podobnie jak wiele usług, HostGator oferuje szereg pakietów w zależności od potrzeb. Występują w trzech etapach: Hatchling Cloud, Baby Cloud i Business Cloud.

Wszystkie pakiety są dostarczane z „nie mierzoną” przepustowością i pamięcią masową oraz lokalnym buforowaniem, ale istnieje kilka różnic, na które warto zwrócić uwagę.

Zniżka Bitcatcha

Z przyjemnością oferuję czytelnikom Bitcatcha 30% zniżki na wszystkie pakiety HostGator Cloud. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać następujący kod przy kasie:

Kod rabatowy 30%: bitcatcha

Oznacza to, że możesz uzyskać hosting w chmurze za jedyne 7,66 USD miesięcznie (umowa na 12 miesięcy).

Uwaga: Czasami HostGator prowadzi własne promocje. Gdy tak się dzieje, często można uzyskać lepszą ofertę bez tego kuponu. Tylko coś, na co masz oko. Dowiedz się więcej tutaj.

Plany HostGator Cloud

Chmura pisklęcia

Koszt: 7,66 USD * / miesiąc 10,95 USD – 30% zniżki

Jeśli zaczniesz regularnie notować duży ruch, możesz kliknąć przycisk, aby uzyskać dostęp do większej ilości zasobów. Nie ma przestojów, nie trzeba zmieniać serwerów ani migrować witryny.

Baby Cloud

Koszt: 9,76 USD * / mies. 13,95 USD – 30% zniżki

Baby Cloud to środkowa (i zalecana) opcja. Dzięki temu pakietowi zyskujesz nieograniczoną liczbę domen, więc świetnie jest, jeśli masz wiele witryn lub budujesz witryny dla swoich klientów. Baby Cloud zapewnia 4 GB pamięci.

Business Cloud

Koszt: 13,96 USD * / miesiąc 19,95 USD – 30% zniżki

Business Cloud to usługa premium. Business Cloud ma wszystkie funkcje Baby Cloud i Hatchling Cloud, ale zawiera również 6 GB pamięci, dedykowane IP i prywatny SSL.

* Cena oparta na 12-miesięcznej umowie. Użyj kodu kuponu „bitcatcha”, aby uzyskać 30% zniżki. Zarejestruj HostGator Cloud.

Wszelkie wady?

Przyjrzeliśmy się różnym zaletom HostGator Cloud, ale co z wadami?

Prawda jest taka, że ​​nie ma ich wiele. Ale każdy host ma jedną lub dwie rzeczy, które nie są całkiem idealne. W przypadku HostGator Cloud są to:

„Złap” – prawie każdy dostawca hostingu ma „haczyk”. W przypadku HostGator Cloud przepustowość i pojemność „nie mierzona” nie są nieograniczone. Dobra wiadomość jest taka, że ​​jeśli nie używasz 25% ich zasobów przez ponad 90 sekund, nic ci nie jest.

To wszystko, naprawdę – po kilku miesiącach korzystania z HostGator Cloud nie spotkałem się z żadnymi innymi poważnymi wadami.

Końcowe przemyślenia

HostGator Cloud jest super szybki, niezawodny i niedrogi. Właściciele witryn mają szansę uzyskać dostęp do hostingu w chmurze bez płacenia za to fortuny.

Z naszą 30% zniżką może to być najlepsza oferta hostingu w chmurze online. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://www.hostgator.com

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map