Jeśli jesteś specjalistą od marketingu opartego na danych, to chłopcze, och chłopcze, masz ochotę!

Jeśli nie, najlepiej się włamać, ponieważ jest to świetna okazja, aby dowiedzieć się o ogromnej wartości, jaką analizy danych mogą zapewnić Twojej firmie.

Dobrzy ludzie w LEAD organizują Data Science & Szczyt marketingowy lub Szczyt D / M, podczas którego najważniejsi specjaliści od marketingu, sztucznej inteligencji i dużych zbiorów danych będą dzielić się swoimi cennymi spostrzeżeniami na temat tego, co technologia i marketing mogą zrobić, aby uzyskać pożądane wyniki.

DM Summit 2019

Kto jest OŁOWIĄ

Ludzie stojący za LEAD założyli firmę, aby zapewnić fizyczne i internetowe kursy na temat umiejętności związanych z IT, takich jak tworzenie stron internetowych, programowanie aplikacji, marketing cyfrowy & nauka danych. Obecnie koncentrują się na 3 głównych tematach:

 • Data Science
 • Tworzenie stron internetowych z pełnym stosem
 • Marketing cyfrowy

Mentorzy prowadzący kursy to profesjonalni programiści, naukowcy zajmujący się danymi i specjaliści od marketingu zaangażowani w renomowane głośne projekty, dzięki czemu wiesz, że są dobrze zorientowani w swoich branżach. W rzeczywistości będziesz otrzymywać prawdziwe, przydatne informacje i strategie od najlepszych profesjonalistów w branży!

Najważniejsze cechy głośników

Szczyt D / M to nie tylko zwykły szczyt, każdy rodzaj szczytu. Ponad 25 prelegentów jest specjalnie wybranych ze względu na ich wiedzę specjalistyczną na dany temat i ma za zadanie dostarczyć nam praktycznych spostrzeżeń, ich wiedzy eksperckiej, przedstawić nam studia przypadków i dać perspektywę 360 stopni w swojej dziedzinie pracy.

Spodziewaj się odpowiedzi od najlepszych umysłów w branży, takich jak:

 • Dr Lau Cher Han – główny specjalista ds. Danych, założyciel LEAD.
 • Theng Hui – szef sztucznej inteligencji, PLUS Malaysia Berhad
 • Jonathan Oh – CEO i współzałożyciel, SupplyCar
 • Ahfaaz Mehboob – SAVP, starszy specjalista ds. Danych, Astro
 • Francesca Chia – współzałożycielka, GoGet Malaysia
 • Karan Tyagi – CEO, PeoplExperience
 • Trent Young – Dyrektor, Asia Market
 • Kim Ming Teh – główny specjalista ds. Danych, Insight Flows

Na szczycie można oczekiwać więcej, ponieważ wciąż dodają tematy i prelegentów do listy. Będziesz mógł z nimi bezpośrednio rozmawiać, grillować je w poszukiwaniu odpowiedzi i wykopać ich mózgi w poszukiwaniu rozwiązań wszelkich problemów, z którymi obecnie borykasz się w swojej firmie.

Oto coś, co mówcy mają do powiedzenia na temat swojej branży:

Zi Yuan, współzałożyciel Tide Analytics

Analytics jest niesamowitym narzędziem dla większych firm, aby lepiej zrozumieć swoją działalność, uzyskać więcej informacji na temat tego, jak ich obecna pula klientów reaguje na ich produkty i usługi, a następnie opracować strategię na rzecz wzrostu liczby pozyskiwania i utrzymania użytkowników. – Zi Yuan, Tide Analytics

Johnathan Oh, CEO SupplyCart

Zdecydowanie integracja danych, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji w przedsiębiorstwach będzie przyszłością. Każda firma, która nie zamierza automatyzować ani zmieniać tych procesów, będzie miała trudną drogę do zdobycia w przyszłości. – Johnathan Oh, SupplyCart

Wayne Liew, Head of Advertising, Mindvalley

Wiele osób, które zaczynają publikować treści online, zapomina o tej bardzo ważnej rzeczy. To twoi odbiorcy. Czy ty w ogóle to masz? O ile nie chcesz tylko dotrzeć do współpracowników, przyjaciół i członków rodziny, istnieje szansa, że ​​musisz aktywnie znaleźć sposoby na poszerzenie grona odbiorców. – Wayne Liew, Mindvalley

Warren Leow, wiceprezes Inmagine Group

Mój wniosek jest odpowiedzialny, że firmy muszą wykorzystywać technologię w celu uzupełnienia i generowania bardziej dochodowego zatrudnienia, a nie ograniczania go dla mas. – Warren Leow, Inmagine Group

Kolejną interesującą rzeczą w D / M Summit jest to, że jest w 100% online, więc nie musisz brać wolnego czasu od pracy, utknąć w korku i walczyć z innymi o parking, aby wziąć udział w rozmowach.

2 utwory 2 Cover Them All

Organizatorzy szczytu D / M podzielili tematy na dwa tory:

 1. Ścieżka nauki danych
 2. Ścieżka marketingowa

Ścieżka nauki danych

Idealny dla tych z nas, którzy interesują się Big Data, AI i IoT. Chcesz sprawdzić takie tematy:

 • Stan nauki o danych & AI
  (autor: dr Lau Cher Han, główny specjalista ds. danych)
 • Jak firmy mogą zastosować Data Science
  (autor: Edmund Hee, Data Scientist w AirAsia)
 • Kroki wdrażania maszynowego uczenia się dla biznesu
  (autor: Theng Hui, szef sztucznej inteligencji, PLUS)
 • Jak przygotować zakład produkcyjny dla Przemysłu 4.0
  (autor: Wai Kit Kong, kierownik zespołu danych w GBG)
 • Jak nauka danych może przekształcić F.&B B2B Krajobraz
  (autor: Anthony See, założyciel, Food Market Hub)
 • Jak centra handlowe wykorzystują Analytics do podejmowania decyzji opartych na danych
  (autor: Chan Zi-Yuan, współzałożyciel, TIDE Analytics)
 • Zobacz wszystkie tematy związane z nauką danych tutaj.

Ścieżka marketingowa

Osobom zaangażowanym w marketingową stronę rzeczy byłoby oczywiście lepiej sprawdzić ścieżkę marketingową, która obejmuje kilka całkiem interesujących tematów, takich jak:

 • Rola SEO w świecie zorientowanym na dane
  (autor: Reuben Ch’ng, dyrektor marketingu, LEAD)
 • Inteligentna analityka – lepiej zrozum swoich klientów
  (autor: Premnath, dyrektor ds. marketingu wydajności w Havas Media Group)
 • Ruch: mapowanie fizycznych możliwości sprzedaży detalicznej
  (autor: Karan Tyagi, CEO, PeoplExperience)
 • Jak korzystać z marketingu Micro-Influencer, aby budować firmy e-commerce od podstaw
  (autor: Bryan Lau, założyciel Sherlock Lab)
 • Jak GoCar tworzy lepszą firmę wykorzystującą dane
  (autor: Ashley Chew, szef marketingu w GoCar)
 • Zobacz wszystkie tematy marketingowe tutaj.

To tylko kilka tematów, które zostaną omówione podczas wydarzenia na żywo, tutaj wyróżnionych, ponieważ są dla mnie osobiście interesujące. Pełna lista tematów znajduje się na ich stronie i słyszę, że dodają więcej!

Sprzedaż biletów & cennik

Bilet na szczycie DM

Dożywotnia karta D / M Summit nie tylko zapewnia dożywotni dostęp do wszystkich filmów – możesz także pobrać wszystkie materiały informacyjne, pliki PDF, slajdy i wszystko, co głośniki uznają za odpowiednie do przesłania dla tłumu.

Aby osłodzić ofertę, szczyt D / M zapewni również mnóstwo ofert, rabatów, gratisów i dodatków partnerskich od uczestniczących dostawców podczas imprezy, nie wspominając o nieograniczonych możliwościach nawiązywania kontaktów.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia online znajduje się na stronie FAQ D / M Summit. Szczerze mówiąc, gdybym był tobą, kupiłbym bilet na wczesnego ptaka za jedyne 31,50 USD, zanim promocja skończy się 20 września i będziemy musieli wydać 48,60 USD na karnet dożywotni.

Dlaczego uważamy, że powinieneś uczestniczyć

Jedną rzecz muszę dodać – podczas takich szczytów, gdy są 2 lub więcej torów, często jestem rozdarty. Co jeśli są 2 głośniki, które chciałem oglądać, mówiące jednocześnie na różnych ścieżkach?

Ponieważ D / M Summit to wydarzenie online, przekonasz się, że ten problem jest… nie występuje. Wszystko jest nagrywane, abyś mógł uzyskać dostęp do filmów w dogodnym dla Ciebie momencie (pod warunkiem, że kupisz dożywotnią kartę za jedyne 48,60 USD 31,50 USD z promocją dla wczesnych ptaków).

Dodatkowo, z 25 tematami i dość imponującą listą doświadczonych mówców, 31,50 USD to kradzież. Wgląd, jaki uzyskasz, gdy będziesz mógł rozmawiać bezpośrednio z mówcami, jest szczerze mówiąc, nieoceniony.

To wydarzenie nie jest pierwszym tego typu, ale za cenę, którą płacimy, jest to cholernie dobry stosunek jakości do ceny, szczególnie jeśli pomaga nam rozwijać naszą działalność.

Do zobaczenia online na tym wydarzeniu i nie wstydź się, napisz do nas DM, jeśli wpadniesz na nas 🙂

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me