Nors plačiai laikomas laisvės šalininku ir todėl demokratine šalimi, kai kuriems tai gali nustebinti, kad šaliai taikomi tam tikri plačios interneto laisvės apribojimai ir kad ji vykdo mūsų masinio stebėjimo veiklą prieš savo žmones..

Tyrinėdama šį straipsnį nuoširdžiai norėjau tikėti, kad JK bus geresnė nei kitos šalys, tokios kaip Indija ar Indonezija, kur kalbama apie interneto laisvę. Deja, atrodo, kad ta pati sena, tik kitokia vieta.

Nuo vyriausybės stebėjimo iki savavališko sprendimų priėmimo dėl beisbolo atrodo, kad JK gyventojas tinkle nėra daug laisvesnis nei kitose vietose. Leiskite parodyti jums, kodėl čia reikalingas VPN.

Contents

JK reglamentuoja prieigą prie interneto turinio

Kaip ir daugelyje pasaulio šalių, aš sužinojau, kad JK daro nemažą dalį blokuodama turinį iš šalies vartotojų. Jų interneto paslaugų teikėjai (IPT) draudžia tiesiogiai pasiekti įvairias svetaines.

Tai atliekama naudojant filtravimo programą, kurią paprastai naudoja visi šalies IPT. Tačiau yra galimybė atsisakyti filtravimo, todėl svetainių blokavimas JK aiškiai skiriasi nuo kitų šalių..

Jei norite pasiekti turinį, kuris dėl bet kokios priežasties yra užblokuotas pagal nutylėjimą, galite pasirinkti atsisakyti turinio filtravimo! Nors tai gali jums atrodyti nepriekaištingai, buvo pastebėta, kad pašalinus filtrą padidės duomenų saugumo spragos.

Šiuo metu blokuojamas turinys apima: pornografija, narkotikai, azartiniai lošimai, elektroninės patyčios ir daugybė kitų kategorijų. Tai iš tikrųjų paskatino reiškinį, vadinamą „blokavimu“, dėl kurio buvo užblokuotos teisėtos svetainės, pavyzdžiui, labdaros organizuojamos švietimo svetainės vaikams!

Štai keletas pavyzdžių, padėsiančių suprasti, koks turinys patenka į blokuojamą kategoriją:

 • Lytinis švietimas & sveikata
 • Palaikymo prievartavimo paslaugos & buitinis smurtas
 • Savižudybių prevencija
 • Patarimai dėl narkotikų

Keletas priežiūros galių apribojimų

Kitas ilgas vyriausybės padarytų pažeidimų, atskleistų „Snowden“ bylose, sąrašas buvo tas, kad JK vykdo neteisėtą priežiūrą. Nuo tada, kai bylos buvo išleistos 2013 m., Buvo žinoma, kad JK turėjo keletą masinių stebėjimo programų, kurios padėjo surinkti, filtruoti ir analizuoti interneto srautus.

Tai apėmė įmonės veiklos stebėseną, kurią neseniai Europos Žmogaus Teisių Teismas (EŽTK) taip pat pripažino neteisėta. Didesnė nutarties problema buvo ta, kad JK vyriausybė nenustatė apsaugos priemonių aplink metodus, naudojamus tokių duomenų rinkimui.

Nepaisant EŽTK sprendimo, JK vyriausybė atrodė neatgailaujanti, sakydama, kad vyriausybė „atidžiai apsvarstys“ šį sprendimą. Pareiškimas gali būti aiškinamas kaip teisinis „apie tai pagalvosime“, o ne kaip tvirtas reikalavimas imtis veiksmų dėl juridinio asmens nutarimo..

Didysis brolis vis dar stebi.

Po šių incidentų JK 2016 m. Priėmė teisės aktus, leidžiančius jai legaliai vykdyti priežiūros veiklą. Žinomas kaip Tiriamųjų įgaliojimų įstatymas (IP įstatymas), tai reiškia, kad vyriausybė dabar turi įstatymą savo pusėje, kai ji nori rinkti bet kokią informaciją.

„Telcos“ turi išsaugoti naudojimo istoriją

Be intelektinės nuosavybės įstatymo, reikėtų pažymėti, kad šalies IPT taip pat turi atitikti duomenų saugojimo įstatymus. Tai reiškia, kad jie turi rinkti ir saugoti informaciją apie vartotojo veiklą, įskaitant naršyklės istoriją iki 12 mėnesių.

IPA įstatymas buvo parengtas pagal DRIPA, kuri jau buvo pripažinta neteisėta JK, taip pat ir likusiai ES. Šie atvejai rodo, kad JK vyriausybė nenori gerbti vartotojų privatumo ir kad bet kokie bandymai užkirsti kelią duomenų rinkimui bus patenkinti naujais įstatymais – teisiškai ar neteisėtai..

Iš kitos pusės, galima pamanyti, kad šifravimas būtų geras būdas išspręsti šias problemas galutinio vartotojo požiūriu. Deja, vyriausybė taip pat galvojo apie tai ir intelektinės nuosavybės įstatymas apima šią nuostatą. Pagal įstatymą vyriausybė gali versti bendroves iššifruoti turinį!

Laimei, tai yra viena pagrindinių sričių, kurios VPN buvo sukurtos tobuliausiai, tačiau apie tai vėliau.

IPT aktyviai siunčia įspėjimus apie P2P veiklą

Pramonėje, kurios vertė siekia beveik 300 milijardų dolerių ir kuri auga, akivaizdu, kad kino pramonė rimtai ketina ginti savo autorių teises ir intelektinę nuosavybę. Nors buvo įrodyta, kad torrentai iš tikrųjų nedaro įtakos bilietų pardavimui – jie tik pašalina kontrolę iš autorių rankų.

Kad ir kokios būtų jų priežastys, kino ir muzikos kompanijos išgyvena visuotinį siautėjimą ir apkaltino asmenis ieškiniais visame pasaulyje. JK jiems dabar padeda IPT, kurie pastaraisiais metais pradėjo piratavimo kampanijas.

ISP JK dabar siunčia el. Pranešimus tiems vartotojams, kurie tariamai naudojasi savo ryšiais piratų turiniui. Žinoma, tai reiškia, kad jie stebi viską, ką jų vartotojai daro internete, jei ne, jie negali sugauti šių siųstuvų.

Nors teoriškai ši perspėjimo sistema yra skirta tik konkretiems vartotojams, JK neturi svarbaus įrašo apie tai, kaip tinkamai naudoti filtrus, ir dėl visų iškilusių problemų vartotojams teks įrodyti, kad jie to nepadarė..

Sistema taip pat bus taikoma tokioms programoms kaip „Popcorn Time“. Dabar ši perspėjimo sistema yra būtent tokia – įspėti vartotojus. Šiuo metu nėra jokių vykdymo veiksmų ar kitaip, tačiau pereiti nuo esamos padėties prie bylinėjimosi nebus sunku.

VPN vis dar yra legalūs JK

Kaip ir daugelyje kitų šalių, VPN naudojimas JK yra teisėtas. Nėra dabartinio teismo proceso, kuriame būtų aiškiai nurodyta, kad šalyje negalima naudoti VPN. Vėlgi, kaip įprasta, žinokite, kad VPN ir VPN naudojimas neteisėtiems tikslams yra atskiri dalykai.

Jei naudojate VPN teisėtomis priemonėmis, tokioms kaip asmens tapatybės maskavimas ar apsauga, nes nereikia papildomo saugumo jausmo, viskas gerai. Už VPN naudojimą neteisėtai ar neteisėtai veiklai užmaskuoti vis dar baudžiama pagal galiojančius įstatymus. Jei pagauti.

Ko mes laukiame JK VPN?

Žemiau pateikiami 5 kriterijai, kuriuos naudojame, kai reitinguojami geriausi JK skaitytojų VPN;

 1. Privatumas & Anonimiškumas
 2. Saugumas
 3. Geografinės padėties klastojimas
 4. P2P palaikymas
 5. Greitis & Stabilumas

1. Privatumas & Anonimiškumas

Kaip jau supratote, JK tikrai nėra ta vieta, kurioje norėtumėte naršyti internete nenaudodami VPN, nesvarbu, ar esate šalies pilietis, ar šalies svečias. Dėl mano minėtų veiksnių ir šių taisyklių pažeidimo padarinių rimtumo, verta sutelkti dėmesį į privatumo ir anonimiškumo aspektus, kuriuos VPT siūlo JK vartotojams..

Tiek vyriausybei, tiek privačiai pramonei dirbant kartu, taip pat savarankiškai stebint ir kontroliuojant srautą, VPT turi sugebėti užtikrinti, kad jūsų duomenys ir veikla būtų saugomi tiksliai taip, kaip turėtų būti – privatūs..

Vienas geriausių būdų tai užtikrinti yra nepamiršti VPT, kurie ne tik turi griežtą netaikymo žurnaluose politiką, bet taip pat yra įsikūrę iš šalių, kuriose duomenų saugojimo įstatymai yra laisvesni. Tai tikrai neapima šalių, turinčių penkių ir keturiolikos akių jurisdikciją.

2. Saugumas

VPN saugumo sritis yra tokia pati JK gyvenantiems vartotojams kaip ir visur kitur. Idealus balansas yra žinomas tik jums, kaip vartotojui. Ar pasirenkate 256 bitų šifravimą rizikuodami mažesniu VPN greičiu, ar norite sumažinti šią juostą padidindami greitį?

Asmeniškai manau, kad JK rinkai būtų geriausia pabandyti išlaikyti aukštą šifravimo lygį dėl dviejų pagrindinių priežasčių. Pirma, vienas iš mūsų aptariamų veikėjų yra JK vyriausybė, kuri greičiausiai turės daugiau išteklių bandymui nutraukti bet kokį užšifravimą..

Antra, dėl mažesnio vidutinio interneto greičio šalyje jūs galite saugiai išlaikyti kuo aukštesnį šifravimo lygį nepakenkdami bendram maksimaliam pasiekiamam greičiui..

3. Geografinės padėties klastojimas

Paprastai, kai mes kalbame apie geografinės vietos klastojimą, tai turėtų būti siekiama gauti alternatyvų turinį iš pagrindinių paslaugų teikėjų, tokių kaip „Netflix US“. Tačiau JK vartotojai turi kur kas daugiau tikėtis geografinės vietos klastojimo, nes yra daugybė svetainių, kurių jie negali pasiekti.

4. P2P palaikymas

Panašu, kad viena iš kategorijų svetainių, kurioms JK neleidžiama patekti, yra „torrent“ svetainės. Vėlgi, tai yra dar viena sritis, kur VPN tikrai padėtų. Ieškokite tokių VPN, kurių P2P eismo gairės yra aiškiai išdėstytos paslaugų teikimo sąlygose, pvz., „NordVPN“ ar „TorGuard“.

5. Greitis & Stabilumas

Kai JK vidutinis fiksuotojo plačiajuosčio ryšio greitis yra tik 55,88 Mbps, daugumoje VPT neturėtų būti jokių problemų, atitinkančių ten esančių vartotojų poreikius. Mobiliojo telefono ryšio sparta yra dar mažesnė – vidutiniškai 29,72 Mbps, todėl JK VPN pagrindinis rūpestis tikrai nebus greitis..

Reitingas: 7 geriausias JK VPT

Kaip ir visuose mano VPN testuose, prieš vertindamas jų greitį, aš visada vertinu savo. Toliau pateiktas tikrasis plačiajuosčio ryšio greitis, pagrįstas 500Mbps paslaugų linija, neaktyvus VPN ryšys:

pradinis greitis Malaizijoje su JK serveriu

(Visą bazinio greičio rezultatą skaitykite čia)

Kadangi aš įsikūręs Malaizijoje, mano greitis paprastai bus didelis jungiantis prie Azijos regiono VPN serverių ir lėtesnis, kai aš prisijungsiu prie serverių JAV ar Europoje. Šiam bandymui prisijungiau prie JK esančio greičio bandymo serverio, kad susidaryčiau vaizdą apie santykinį greitį per atstumą.

Kaip matote, ryšys be VPN su vietiniu serveriu man sukuria tinkamą 290 Mbps greitį. Žinoma, greitis kartais skirsis, todėl vartokite su žiupsneliu druskos.

Pastaba

Mes naudojame kursą Nuo 1 GBP iki 1,25 USD visoms nurodytoms kainoms.

1. „NordVPN“

https://nordvpn.com/

„NordVPN“

Greitis

Puikiai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (GBP)

£ 5.60 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Nėra registravimo
 • Nužudyk jungiklį
 • Palaiko 6 įrenginius
 • Daugiau nei 5 600 serverių
 • Dvigubas DNS

"Vidutiniai britų namai turi 7 aktyvius prijungtus įrenginius – naudodamiesi „NordVPN“ prie vienos paskyros galite prijungti iki 6 įrenginių."

„NordVPN“ užima tvirtą pirmąją vietą JK geriausio VPN sąraše dėl daugelio priežasčių. Viena iš pirmųjų yra tai, kad jie yra įsikūrę Panamoje, kuri taip pat yra gera vieta būti VPT. Be to, „NordVPN“ turi puikią reputaciją ir yra dar vienas VPT teikėjas, turintis daugybę serverių daugelyje šalių.

Jų griežta netaikymo politika derinama su 256 bitų karinio lygio šifravimu ir didelėmis kainomis planuoja beveik kiekvienam pasiūlyti sandorį, kuriam sunku atsispirti..

nordvpn greičio testo rezultatas uk

„NordVPN Speed ​​Test UK“ – „London Server“
(Viso greičio bandymo rezultatą rasite čia)

Šiame bandymų etape, gavęs 34 Mbps greitį, „NordVPN“ savo JK serveriuose parodė labai stabilų našumą. Kas daro juos dar patrauklesnius kruopščius yra tai, kad jie ne tik leisti P2P srautą, bet turi specialiai optimizuotus serverius P2P srautui!

Peržiūrėkite išsamią „NordVPN“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kodėl tai yra svarbiausias mūsų VPN!

2. „ExpressVPN“

https://www.expressvpn.com/

„ExpressVPN“

Greitis

Puikiai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (GBP)

£ 6.70 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Privatumo apsauga
 • 256 bitų šifravimas
 • 148 VPN vietos
 • 3000 serverių
 • Keli protokolai

"„ExpressVPN“ turi intuityvias, vietines VPN programas, kad visi JK nariai būtų saugūs internete."

Dėl daugybės apribojimų neturėtų būti nuostaba, kad „ExpressVPN“, atrodo, nustatė didelius JK infrastruktūros leidimus. Bendrovė turi pagrindinius serverius keliose JK teritorijose, pradedant Berkshire ir baigiant Londonu.

Vidutiniškai ši VPN paslauga siūlo nepriekaištingą visokeriopą paslaugą, pradedant moderniausiu greičiu ir baigiant visapusiškomis programomis ir protokolais – ideali saugumui, privatumui ir anonimiškumui. Jos saugumo protokolai taip pat yra geriausi klasė, naudojama vartotojams šiandien.

Aš išbandžiau paslaugą visapusiškai ir nedvejodamas rekomendavau jas kaip aukščiausią VPN paslaugų teikėją JK vartotojams. „ExpressVPN“ yra stabilus ir suteikia prieigą prie daugelio įvairių prietaisų.

expressvpn greičio testo rezultatas uk

„ExpressVPN Speed ​​Test UK“ – „London Server“
(Viso greičio bandymo rezultatą rasite čia)

Kaip idėją, kaip tai gerai sekasi, aš palyginau savo numatytąjį linijos greitį be VPN su „ExpressVPN“ apimtu bandymu toje pačioje vietoje. Kai „ExpressVPN“ buvo įjungtas ir prijungtas prie JK serverio, man pavyko parodyti tinkamą 74 Mbps greitį.

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite visą „ExpressVPN“ apžvalgą!

3. „Surfshark“

https://surfshark.com/

„Surfshark“

Greitis

Puikiai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (GBP)

1,59 svaro sterlingų / mėn

Svarbiausi bruožai

 • „CleanWeb“
 • Reklama & Takelių blokatorius
 • Neribotas įrenginys
 • Baltaraštis
 • 1040+ serverių

"Jei ne jų rekordai, „Surfshark“ būtų daug rimtesnis konkurentas mūsų reitingų sąrašuose."

Nepaisant silpnų Didžiosios Britanijos svarų kursų, ji išlieka palyginti tvirta valiuta visame pasaulyje. Tai ypač svarbu „Surfshark“ atveju, nes jau taip maža kaina yra sumažinta iki dar patrauklesnės.

Kol kas „Surfshark“ demonstravo dėmesį patraukiančius rezultatus ir yra mūsų mėgstamiausias produktas. Deja, jie vis dar yra palyginti nauji rinkoje, todėl verčiame juos dvejoti.

Vis dėlto kelias ilgas ir nuožmi konkurencija. Tai yra nepriekaištinga, kad reikia stebėti, ypač jei jie ir toliau auga dabartiniu tempu.

bangos greičio bandymo rezultatas uk

„Surfshark Speed ​​Test UK“ – „London Server“
(Viso greičio bandymo rezultatą rasite čia)

Mūsų namų bazė yra gana toli nuo Jungtinės Karalystės, todėl didesnis vėlavimas. Tačiau tai nesutrukdė „Surfshark“ nugirsti rimtų spektaklio veikėjų. Viršutiniai greičiai šiek tiek palieka norą, tačiau svarbu yra tai, kas įeina!

Peržiūrėkite išsamią „Surfshark“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kodėl tai yra vienas iš mūsų geriausių pasirinkimų!

4. „TorGuard“

https://torguard.net/

„TorGuard“

Greitis

Puikiai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (GBP)

£ 4.00 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Sukurtas P2P
 • Slaptas tarpinis serveris
 • Palaiko 5 įrenginius
 • Reklama & Kenkėjiškų programų blokas
 • Neribotas pralaidumas

"„TorGuard“ naudojimas yra maloni patirtis ir suteikia patikinimą, kad jų interneto ryšys yra tikrai saugus."

„TorGuard“ sąsaja gali atrodyti šiek tiek pasenusi pirmą kartą susidūrus, tačiau neabejojama, kad aplinkui yra vienas saugiausių VPN paslaugų teikėjų. Nepaisant to, kad vartotojui žvilgsnis nėra didelis, našumas yra gana puikus.

Yra vienas pagrindinis skirtumas tarp „TorGuard“ ir daugelio konkurentų tuo, kad jis leidžia jums pasirinkti, kokį šifravimo lygį norite pasirinkti. Tai reiškia, kad P2P vartotojams galite bet kada atsisakyti šifravimo laipsnio ir mėgautis greitesniais kankinančiais greičiais.!

Be to, „TorGuard“ turi ir daugybę kitų atperkamųjų savybių, tokių kaip stabilus greitis, daugiaplatformė galimybė ir galimybė apeiti VPN blokatorius.

„Torguard“ greičio bandymo rezultatas uk

„TorGuard Speed ​​Speed ​​UK“ – „London Server“
(Viso greičio bandymo rezultatą rasite čia)

Būdamas vienas iš trijų geriausių JK VPN, „TorGuard“, žinoma, atitiko tam tikrus greičio reikalavimus. Tai parodė mano bandymo rezultatas iš Londone esančio VPN serverio ir vėlgi, šalies vartotojai paprastai turėtų įgyti tokį greitį turėdami keletą problemų.

Vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad jaunesniems vartotojams, įpratusiems prie modernių programų, „TorGuard“ sąsaja atrodys kaip kažkas iš praeities.

Nesivaržykite pamatyti išsamią „TorGuard“ apžvalgą ir sužinoti daugiau!

5. „CyberGhost“

https://www.cyberghostvpn.com/

„CyberGhost“

Greitis

Vargšas

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (GBP)

£ 2.80 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Duomenų glaudinimas
 • Skelbimų blokavimas
 • Palaiko 7 įrenginius

"„CyberGhost“ yra Rumunijoje, tačiau ji patenkino JK poreikius padidindama savo serverių skaičių šalyje."

„CyberGhosties“ jais džiaugiasi ir, be abejo, rinkodaroje stengėsi būti hipiški. Tai yra dar vienas iš labiau žinomų vardų VPN pramonėje, tačiau asmeniškai manau, kad jie gali būti šiek tiek perverti.

Specifikacija išmintinga „CyberGhost“ kalba apie gerą kalbėjimą, tačiau išbandžiusi su jais patariu mažą žiupsnelį druskos. Atminkite, kad tai yra reitingų sąrašas, todėl mano lūkesčiai yra gana dideli.

elektroninio disko greičio testo rezultatas uk

„CyberGhost Speed ​​Test UK“ – „London Server“
(Viso greičio bandymo rezultatą rasite čia)

JK vartotojai turi atsižvelgti į tai, kad dauguma „CyberGhost“ serverių yra ES zonoje, tačiau, laimei, jų yra ir Azijos regione. Atrodo, kad JK buvo įtraukta į ES zoną, kaip tikėtasi, todėl jos, atrodo, nuėjo dar daugiau mylių, kad ten nustatytų didesnį serverių skaičių..

Apskritai mums pavyko pasiekti labai naudingą 25 Mbps greitį, kurio vis tiek pakanka, kad būtų įjungta laikmena.

Sužinokite daugiau atlikdami išsamią „CyberGhost“ analizę!

6. „IPVanish“

https://www.ipvanish.com/

„IPVanish“

Greitis

Šviesus

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (GBP)

5,20 svarų sterlingų / mėn

Svarbiausi bruožai

 • 256 bitų šifravimas
 • Neribotas P2P
 • Palaiko 10 įrenginių

"Puikus paranojikui, bet galbūt nebus geriausias JK vartotojams, „IPVanish“ yra labai parduodamas, tačiau prastai palaikomas.."

„IPVanish“ pastaruoju metu labai nukentėjo dėl savo įsitvirtinimo tam tikruose… sakykime, nelaiminguose įvykiuose. Nepaisant to, atkreipkite dėmesį, kad jie yra valdomi naujai ir, tikiuosi, tokie dalykai taps tik greičio viršūnėmis jų praeityje.

Panaikinę tuos įvykius, jie išlieka VPN milžinu lauke ir gali pasigirti įspūdingu greičiu. Laimei, nes jei turite kokių nors skundų dėl jų greičio, galite ne daug ką padaryti, nes jie verčia 256 bitų šifravimą visiems be išimties.

ipvanish greičio testo rezultatas uk

„IPVanish Speed ​​Test UK“ – „London Server“
(Viso greičio bandymo rezultatą rasite čia)

Greičiau „IPVanish“ sugebėjo išlikti nepalankus net ir tuo atveju, kai JK buvimas buvo labiau ribotas. Man pavyko sukurti maždaug 30 MB / s greitį, kuris yra tinkamas ten esančiai infrastruktūrai. Norintiems eksperimentuoti, visada galite išbandyti kitus serverius regione, kurie gali duoti geresnių rezultatų. Vis dėlto ryšys buvo stabilus ir jo pakako, kad būtų galima transliuoti mediją.

Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite išsamią „IPVanish“ apžvalgą!

7. GreičiausiasVPN

https://fastestvpn.com/

GreičiausiasVPN

Greitis

Šviesus

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (GBP)

£ 0,70 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • P2P optimizuotas
 • Serverio peršokimas
 • Palaiko 10 įrenginių

"„FastestVPN“ nėra greičiausias, tačiau jis tikrai siūlo vertės pasiūlymą, kurį sunku ginčyti."

„FastestVPN“ nėra greičiausias mano išbandytas, tačiau jis nėra ir pats lėčiausias. Jis siūlo daugiau ribotų šalių, kad jūsų ryšys būtų mažesnis nei daugelio aukščiausio lygio VPT, tačiau tai kainuoja tik nuo 83 centų per mėnesį. Jie taip pat turi P2P optimizuotus serverius, kurie jiems taip pat tinka.

Žemos kainos turi vieną rimtą trūkumą ir tai yra ribotas našumas įveikiant geografinį blokavimą. Pagaliau sužinojome, kad „FastestVPN“ neleidžia jums pasiekti JAV „Netflix“ turinio – „bummer“!

Peržiūrėkite „FastestVPN“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau!

Paskutinės mintys: ar man tikrai reikia VPN JK?

Primename, kad yra 3 svarbiausi JK VPN:

SPĖGIS

SAUGUMAS & PRIVATUMAS

KAINA (GBP / MO)

„NordVPN“

Puikiai

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

£ 5.60

APGYVENDINTI VPT

„ExpressVPN“

Puikiai

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

£ 6.70

APGYVENDINTI VPT

„Surfshark“

Puikiai

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

1,59 svaro sterlingų

APGYVENDINTI VPT

Mano manymu, yra tik vienas dalykas, blogesnis už gyvenimą šalyje, kurioje yra spaudžiamas interneto reguliavimas, ir tai, kad gyvenama tokioje, kurioje ne tik tai daro, bet ir manipuliuoja įstatymais, kad palaikytų savo veiklą. Keista, bet JK patenka į pastarąją kategoriją.

Nors aš jums nepasakyčiau, kad šiuo metu jums ypač svarbu naudotis VPN paslauga JK, manau, kad yra protinga pradėti kai kurias tiriamąsias priemones. Neskubėkite išsirinkti sau tinkamą VPN (tikiuosi, kad šis reitingų sąrašas padės), kol dar nevėlu.

Jau per vėlu, turiu omenyje, kad JK vyriausybė siekia labai drakoniškų priežiūros ir kontrolės priemonių. Gyvenimas tokiomis sąlygomis gali kelti stresą, o gera, patikima VPT paslauga gali nuveikti ramybę.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me