Tiesą sakant, kai mintis apie VPN naudojimo poreikį Naujojoje Zelandijoje kilo ant mano stalo, aš buvau šiek tiek apstulbęs. Galų gale, tai yra viena iš pasaulio šalių, kurioje laisvė yra aukštai įvertinta, o „Freedom House“ tai įvertina kaip 98/100 jų laisvės skalėje.

Vis dėlto mintys apie tai, kas gali būti po paviršiumi, paskatino atlikti tam tikrus tyrimus ir, be abejo, man pradėjus kasti, spintoje pasirodė skeletai. Na, bet kurie iš jų vistiek. Nuo nelegalios vyriausybės priežiūros iki intelio teikimo JAV žvalgybos agentūroms Naujoji Zelandija yra slaptos veiklos vieta prieš savo gyventojus.

Tiesa, kad internetas ten nėra cenzūruojamas, tačiau vis tiek nerimą kelia tai, kad interneto stebėjimo šaltinių yra ne vienas, o keli. Dar blogiau yra tai, kad vyriausybė imasi žingsnių, kurie rodo, kad ji mano, kad ši veikla yra būtina, taigi legalizuoja.

Ar laikas Naujosios Zelandijos gyventojams ieškoti tinkamos VPN paslaugos?

Contents

GCSB nesilaikė įstatymų

Naujosios Zelandijos vidaus saugumo padalinys yra Vyriausybės ryšių saugumo biuras (GCSB). Jau vien dėl to faktas skamba šiek tiek grėsmingai ir primena sovietų NKVD ar panašių tamsių agentūrų vaizdus.

Tačiau jos darbo apimtis yra pakankamai nekalta popieriuje ir tai yra ginant šalies nacionalinį saugumą renkant ir analizuojant informaciją. Deja, kaip ir daugelis žvalgybos agentūrų, buvo žinoma, kad GCSB veikia už įstatymų ribų.

Pavyzdžiui, buvo žinoma, kad jis neteisėtai šnipinėjo Kim Dotcom („Megaupload“ įkūrėją), kuris gyveno Naujojoje Zelandijoje. Dar blogiau buvo tai, kad dėl šio atvejo buvo nustatyta, kad GCSB nesuprato savo įstatymų, todėl neteisėtai šnipinėjo 88 žmones.

Pagal įstatymą GCSB neleidžiama šnipinėti Naujosios Zelandijos gyventojų. Vėliau, kai GCSB teigė nutraukusi stebėjimo veiklą Kim, buvo paaiškinta, kad jų įranga ir toliau veikia – ją eksploatuoja byloje dalyvavusi JAV nacionalinė saugumo agentūra (NSA)..

Šis scenarijus kelia keletą klausimų. Pirma, Naujosios Zelandijos vyriausybinė agentūra arba nežinojo apie savo šalies įstatymus, arba nusprendė juos pažeisti. Antra, dalijimasis žiniomis apie savo šalies gyventojus ir užsienio agentūras atrodė menkai.

Naujoji Zelandija gali legaliai šnipinėti gyventojus

Naujoji Zelandija gali legaliai šnipinėti gyventojus

Tai, kas aprašyta aukščiau, gali būti laikoma tik šio kito segmento pagrindu, ty 2013 m. Gegužės mėn. Vyriausybė padarė įstatymų, susijusių su GCSB įgaliojimais, pakeitimus, leidžiančius agentūrai teisėtai rinkti informaciją iš visų Naujosios Zelandijos atstovų..

GCSB taip pat bus leista perduoti bet kurią ar visą šią informaciją kitam vyriausybės departamentui, tai reiškia, kad visa vyriausybė bet kada galėjo teisėtai gauti bet kurią informaciją. Nepaisant daugelio frakcijų, įskaitant NZ Teisininkų draugiją ir Žmogaus teisių tribunolą, protestų, įstatymas galiausiai buvo priimtas, faktiškai paverčiant Naująją Zelandiją potencialia policijos valstybe..

Nepaisant vyriausybės patikinimo, kad didmeninė gyventojų priežiūra nebuvo vykdoma, faktas buvo užginčytas kaip Snowdeno apreiškimų dalis..

Įtarimai dėl pietinio kryžminio kabelio įsriegimo

Visi duomenys internete teka daugybe didžiulių duomenų kabelių, kurie yra nukreipiami per įvairius taškus visame pasaulyje. Pagrindinis Naujosios Zelandijos kontaktinis punktas yra „Southern Cross Cable“. Nuo 2013 m. Buvo pareikšti įvairūs įtarimai, kad šnipų agentūros įsitraukė į „Southern Cross Cable“.

„The New Zealand Herald“ kartą pranešė, kad „Southern Cross Cable“ praeityje prašė NSA sumokėti jiems už masinį Naujosios Zelandijos interneto veiklos stebėjimą. 2014 m. Pareikšti įtarimai, kad kabelis buvo padarytas perėmimo taškais. Naujosios Zelandijos vyriausybė paneigė tokius atvejus.

Naujojoje Zelandijoje VPT vis dar yra teisėti

Nors tai gali kelti pagrįstą susirūpinimą, tik nedaugelis pasaulio šalių yra visiškai uždraudusios naudoti VPN. Paprastai tai yra šalys, turinčios drakoniškesnius įstatymus, pavyzdžiui, Irakas ir Šiaurės Korėja. Net Kinija ir Rusija vykdė tik dalinius draudimus.

Laimei, Naujosios Zelandijos ar šalies lankytojų, VPN naudojimas vis dar yra visiškai teisėtas. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad nors pati paslauga gali būti teisėta, tai, ką darote su ja, taip pat turi būti teisėta.

Pvz., Jei vykdote P2P veiklą ir atsisiunčiate autorių teisių saugomą medžiagą, tuomet už tai vis tiek esate atsakingi. Tai, ką daro VPT, apsaugo nuo šios veiklos. Taigi esmė yra naudoti VPN griežtai legaliai veiklai arba surasti tokį, kurio Naujosios Zelandijos vyriausybė negali priversti perduoti vartotojo veiklos žurnalus..

Ko mes ieškome Naujosios Zelandijos VPN

1. Privatumas ir anonimiškumas

Turint mintyje akivaizdesnes siaubo istorijas, kurios, jūsų mintyse, pasidalinu aukščiau, tikriausiai yra geras laikas manyti, kad tikrai gera idėja sutelkti dėmesį į VPN privatumo ir anonimiškumo aspektus Naujosios Zelandijos vartotojams. Kai vyriausybė, taip pat privati ​​pramonė seka vartotojus, VPT turi sugebėti užtikrinti, kad jūsų duomenys ir veikla būtų saugomi tiksliai taip, kaip turėtų būti – privati..

Vienas geriausių būdų tai užtikrinti yra nepamiršti VPT, kurie ne tik turi griežtą netaikymo žurnaluose politiką, bet taip pat yra įsikūrę iš šalių, kuriose duomenų saugojimo įstatymai yra laisvesni. Tai tikrai neapima šalių, turinčių penkių ir keturiolikos akių jurisdikciją.

2. Greitis ir stabilumas

Kurių vidutinis fiksuotojo plačiajuosčio ryšio greitis yra 87,47 Mbps Naujojoje Zelandijoje neturėtų kilti didelių problemų su VPN, nes beveik visi aukščiausio lygio VPT paslaugų teikėjai turėtų sugebėti valdyti šį etaloną..

3. Saugumas

VPN saugumo sritis yra tokia pati Naujosios Zelandijos vartotojams kaip ir visur kitur. Idealus balansas yra žinomas tik jums, kaip vartotojui. Ar pasirenkate 256 bitų šifravimą rizikuodami mažesniu VPN greičiu, ar norite sumažinti šią juostą padidindami greitį?

Kyla klausimas – ar X VPN paslaugų teikėjas gali pasirinkti reguliuojamą šifravimo greitį? Tikriausiai to jums reikia paklausti, jei tai jums aktuali problema.

4. Geografinės padėties klastojimas

Būdami kitame pasaulio krašte iš JAV, vartotojai iš Naujosios Zelandijos neturi prieigos prie JAV apriboto „Netflix“ turinio. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl vartotojai visame pasaulyje naudojasi VPN – geografinės vietos klastojimui.

5. P2P palaikymas

Tai tikrai nėra VPN naudotojų prioritetas Naujojoje Zelandijoje, nes P2P čia buvo iš esmės ignoruojamas. Tačiau visada gera turėti žinių, kai vyriausybė pradeda kovoti su tam tikrais dalykais, tokiais kaip „Android TV“ dėžutės..

Ieškokite tokių VPN, kurių P2P eismo gairės yra aiškiai išdėstytos paslaugų teikimo sąlygose, pavyzdžiui, „TorGuard“ ar „NordVPN“..

Geriausi Naujosios Zelandijos VPT

Kaip ir visuose mano VPN testuose, prieš vertindamas jų greitį, aš visada vertinu savo. Toliau pateiktas tikrasis plačiajuosčio ryšio greitis, pagrįstas 500Mbps paslaugų linija, neaktyvus VPN ryšys:

Pradinis greitis (be VPN) - Naujoji Zelandija

(Peržiūrėkite visą pradinio greičio testo rezultatą čia)

Atminkite, kad kadangi aš įsikūręs Malaizijoje, mano ryšys su Naująja Zelandija, net ir be aktyvios VPN paslaugos, yra šiek tiek aiškesnis už įprastą ryšio greitį, kuris gali išaugti iki maždaug 400 Mbps. Mano prisijungimo prie Oklando greičio tyrimo serverio tikslas yra tai nurodyti.

Kaip matote, ryšys be VPN su vietiniu serveriu man sukuria tinkamą 126 Mbps greitį. Įtariu, kad tokį mažą greitį lemia ir infrastruktūros maršrutas, reikalingas mano duomenims perkelti iš čia į Oklendą. Žinoma, greitis kartais skirsis, todėl vartokite su žiupsneliu druskos.

Pastaba

 1. Kaina yra pagrįsta valiutos keitimo kursu 1 USD = 1,51 NZD.
 2. Nurodyta kaina yra pagrįsta 12 mėnesių abonementais. Kaina gali atpigti, kai užsisakote ilgesnį laiką.

1. „NordVPN“

https://nordvpn.com

„NordVPN“

Greitis

Gerai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (NZD)

6,02 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Nėra rąstų
 • Nužudyk jungiklį
 • Palaiko 6 įrenginius

"„NordVPN“ yra daugelio gerų dalykų derinys – stabilus veikimas, priimtinos kainos ir aiškus patogumas vartotojui."

„NordVPN“ užima tvirtą pirmąją vietą mūsų geriausio Naujosios Zelandijos VPT sąraše dėl daugelio priežasčių. Viena iš pirmųjų yra tai, kad jie yra įsikūrę Panamoje, kuri taip pat yra gera vieta būti VPT. Be to, „NordVPN“ turi puikią reputaciją ir yra dar vienas VPT teikėjas, turintis daugybę serverių daugelyje šalių.

Jų griežta netaikymo politika derinama su 256 bitų karinio lygio šifravimu ir didelėmis kainomis planuoja beveik kiekvienam pasiūlyti sandorį, kuriam sunku atsispirti..

„NordVPN Speed ​​Test“ - Naujoji Zelandija

„NordVPN Speed ​​Test“ Naujoji Zelandija – „Auckland Server“
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Šiame bandymų etape, gavęs 46Mbps greitį, „NordVPN“ savo Naujosios Zelandijos serveryje demonstravo labai stabilų našumą. Kas daro juos dar patrauklesnius kruopščius yra tai, kad jie ne tik leisti P2P srautą, bet turi specialiai optimizuotus serverius P2P srautui!

Perskaitykite išsamią „NordVPN“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kodėl tai yra „Bitcatcha“ VPN Nr. 1!

2. „ExpressVPN“

https://www.expressvpn.com

„ExpressVPN“

Greitis

Gerai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (NZD)

12.55 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Privatumo apsauga jūroje
 • Visas 256 bitų šifravimas
 • 148 VPN vietos

"„ExpressVPN“ retai mus nuvilia ir jų pasirodymas atliekant NZ greičio testus tikrai patvirtina mūsų tikėjimą jais!"

Viena geriausių mano kada nors išbandytų VPT paslaugų, „ExpressVPN“ iki šiol buvo mano geriausias pasirinkimas, nesvarbu, kurioje šalyje aš ją vertinu. Jis turi labai platų serverių vietų spektrą ir daugybę serverių. Dar geriau, kad jis yra pagrįstas Britanijos Mergelių salomis, kuriose nėra pakankamai duomenų saugojimo įstatymų.

Aš išbandžiau šią paslaugą ir nedvejodamas rekomendavau jas kaip aukščiausią Naujosios Zelandijos VPT paslaugų teikėją. „ExpressVPN“ yra stabilus ir suteikia prieigą prie daugelio įvairių prietaisų.

„ExpressVPN Speed ​​Test“ - Naujoji Zelandija

„ExpressVPN Speed ​​Speed“ Naujoji Zelandija – „Auckland Server“
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Kaip idėją, kaip tai gerai sekasi, aš palyginau savo numatytąjį linijos greitį be VPN su „ExpressVPN“ apimtu bandymu toje pačioje vietoje. Kai „ExpressVPN“ buvo įjungtas ir prijungtas prie serverio Naujojoje Zelandijoje, man pavyko parodyti tvirtą 76Mbps greitį.

Perskaitykite mūsų išsamią „ExpressVPN“ apžvalgą, kad sužinotumėte, kodėl tai yra vienas iš mūsų populiariausių pasirinkimų!

3. „Surfshark“

https://surfshark.com/

„Surfshark“

Greitis

Gerai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (NZD)

3,00 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • „Multi-Hop“ jungtis
 • Palaiko daugelį platformų
 • Nėra rąstų

"Nesudėtingas ir nuoseklus atlikimas, „Surfshark“ garsina savo kaip stiprios būsimos varžovės vardą."

„Surfshark“ yra puikus pasirinkimas naujosios Zelandijos gyventojams dėl poros priežasčių. Skirtingai nuo daugelio VPN paslaugų teikėjų, jis vienodai pabrėžia serverius Australazijos regione, o ne vien JAV ir ES dėmesį. Tai reiškia, kad turėsite daugiau serverių arčiau savo gimtosios šalies, kurių tikitės.

Kadangi jis yra naujas, taip pat tikimasi, kad jis neapleis savo paslaugų siūlydamas nepageidaujamas papildomas funkcijas. Todėl labai daug dėmesio skiriama teikiant puikią pagrindinę paslaugą, pagrįstą nuoseklumu ir saugumu, suapvalinančią bendrą našumą.

Dėl „Surfshark“ kainos taško jis lengvai patenka į 3 populiariausiųjų Naująją Zelandiją. Tikrai nėra nieko, kas galėtų ginčytis dėl puikių kainų ir puikių rezultatų. Norėdami šiek tiek pakilti į gretas, viską, ką reikia padaryti „Surfshark“, reikia skirti šiek tiek daugiau laiko, kad būtų sukurtas pasitikėjimas savo vartotojais – tada pamatysime, kur tai juos veda!

„surfshark“ greičio testas Naujojoje Zelandijoje

„Surfshark Speed ​​Test“ Naujoji Zelandija – „Auckland Server“
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Būdamas vienas iš trijų geriausių Naujosios Zelandijos VPN, „Surfshark“ labai gerai atitinka greičio reikalavimus. Geriausias dalykas šioje VPN tarnyboje yra ne beprotiškai greitas greitis, bet geras greitis visame pasaulyje – nesvarbu, kurį serverį pasirinksite.

Turbūt vienintelis neigiamas aspektas yra tas, kad nepaisant palaikymo P2P jų serveriuose, failų bendrinimo našumas iš tikrųjų neatrodo toks pats, kad nepaisant gero bendro greičio.

Sužinokite daugiau apie jo meistriškumą išsamioje „Surfshark“ apžvalgoje!

4. „TorGuard“

https://torguard.net

„TorGuard“

Greitis

Puikiai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

Kaina (NZD)

7,53 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Sukurtas P2P
 • „TorGuard“ slaptas įgaliotasis asmuo
 • Palaiko 5 jungtis

"Vienas iš geriausių P2P failų dalijimosi VPN, „TorGuard“ yra tiesiog būtinas bet kuriam P2P vartotojui Naujojoje Zelandijoje.."

Vienas iš svarbiausių „TorGuard“ įdarbinimo veiksnių yra tai, kad jis yra labai P2P palaikantis VPN paslaugų teikėjas. Naudotojų pusėje nėra daug blingo, tačiau jis pasižymi puikiu našumu.

Yra vienas pagrindinis skirtumas tarp „TorGuard“ ir daugelio konkurentų tuo, kad jis leidžia jums pasirinkti, kokį šifravimo lygį norite pasirinkti. Tai reiškia, kad P2P vartotojams galite bet kada atsisakyti šifravimo laipsnio ir mėgautis greitesniais kankinančiais greičiais.!

Be to, „TorGuard“ turi ir daugybę kitų atperkamųjų savybių, tokių kaip stabilus greitis, daugiaplatformė galimybė ir galimybė apeiti VPN blokatorius.

„TorGuard“ VPN greičio testas - Naujoji Zelandija

„TorGuard“ greičio testas Naujojoje Zelandijoje – naujasis „Plymouth“ serveris
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Būdamas vienas iš trijų geriausių Naujosios Zelandijos VPN, „TorGuard“, žinoma, atitiko tam tikrus greičio reikalavimus. Tai parodė mano bandymo rezultatas iš Naujojo Plimuto pagrįsto VPN serverio ir vėlgi, Naujoji Zelandija iš esmės turėtų pasiekti šį greitį su keliomis problemomis..

Vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad jaunesniems vartotojams, įpratusiems prie modernių programų, „TorGuard“ sąsaja atrodys kaip kažkas iš praeities.

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų išsamią „TorGuard“ analizę!

5. „CyberGhost“

https://www.cyberghostvpn.com

„CyberGhost“

Greitis

Vargšas

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (NZD)

5,28 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Siūlo duomenų glaudinimą
 • Skelbimų blokavimas
 • Palaiko 7 įrenginius

"„CyberGhost“ siūlo saugias ir privačias paslaugas, tačiau galbūt nėra tokios lygios kaip „ExpressVPN“."

„CyberGhosties“ jais džiaugiasi ir, be abejo, rinkodaroje stengėsi būti hipiški. Tai yra dar vienas iš labiau žinomų vardų VPN pramonėje, tačiau asmeniškai manau, kad jie gali būti šiek tiek perverti.

Specifikacija išmintinga „CyberGhost“ kalba apie gerą kalbėjimą, tačiau atlikusi bandymus su jais, patariu mažą žiupsnelį druskos. Atminkite, kad tai yra reitingų sąrašas, todėl mano lūkesčiai yra gana dideli.

„CyberGhost“ VPN greičio testas - Naujoji Zelandija

„CyberGhost“ greičio testas Naujojoje Zelandijoje – „Auckland Server“
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Naujosios Zelandijos gyventojai turi atsižvelgti į tai, kad dauguma „CyberGhost“ serverių yra ES zonoje, tačiau, laimei, jų yra ir Australijos regione. Deja, aprėptis čia yra šiek tiek ribota ir jų greitis nėra pats geriausias.

Vis dėlto mums pavyko pasiekti labai naudingą 20Mbps greitį, kurio vis tiek pakanka srautinei medijai perduoti.

Jei norite sužinoti daugiau, žiūrėkite visą „CyberGhost“ apžvalgą!

6. „IPVanish“ VPN

https://www.ipvanish.com

„IPVanish“

Greitis

Puikiai

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (NZD)

9,79 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Priverstinis 256 bitų šifravimas
 • Neribotas P2P
 • Palaiko 10 įrenginių

"Puikiai tinka paranoidams, bet galbūt nebus populiariausių iš Naujosios Zelandijos vartotojų sąrašo, „IPVanish“ yra labai parduodama, tačiau prastai palaikoma.."

„IPVanish“ pastaruoju metu labai nukentėjo dėl savo įsitvirtinimo tam tikruose… sakykime, nelaiminguose įvykiuose. Nepaisant to, atkreipkite dėmesį, kad jie yra valdomi naujai ir, tikiuosi, tokie dalykai taps tik greičio viršūnėmis jų praeityje.

Panaikinę tuos įvykius, jie išlieka VPN milžinu lauke ir gali pasigirti įspūdingu greičiu. Laimei, nes jei turite kokių nors skundų dėl jų greičio, galite ne daug ką padaryti, nes jie verčia 256 bitų šifravimą visiems be išimties.

„IPVanish VPN Speed ​​Test“ - Naujoji Zelandija

„IPVanish“ greičio testas Naujojoje Zelandijoje – naujasis „Plymouth“ serveris
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Greičiau, „IPVanish“ paprastai nėra pats geriausias. Nors jų Naujosios Zelandijos serverių našumas atrodė puikus, ir aš čia sukūriau įspūdingą greitį iki 63 Mbps. Nemanau, kad tai buvo vienkartinis įvykis, nes man pavyko pakartoti mano rezultatus per kelis bandymus.

Tai puikiai tinka naujosios Zelandijos gyventojams, kurie prisijungs prie čia esančių serverių, tačiau net jei tai ir neveikia, artumas tokioms vietoms kaip Singapūras ir Australija turėtų suteikti rimtų alternatyvų..

Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų „IPVanish“ išsamią apžvalgą!

7. PureVPN

https://www.purevpn.com

PureVPN

Greitis

Šviesus

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (NZD)

5.11 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Lengvai naudojamos programos
 • Neribotas pralaidumas
 • Palaiko dalijimąsi tuneliu

"Dėl tvirto serverių tinklo „PureVPN“ tikrai yra viena iš kompleksiškos pramonės lyderių."

„PureVPN“, turinti daugiau nei 2000 serverių, esančių daugiau nei 140 pasaulio šalių, tikrai turi infrastruktūrą, reikalingą norint parodyti savo pramonės lyderio poziciją. Tai papildo puikios įmonės lygio saugos funkcijos, apsaugančios vartotojus nuo įsilaužimo ar aptikimo.

„PureVPN Speed ​​Test“ - Naujoji Zelandija

„PureVPN Speed ​​Speed“ Naujoji Zelandija – „Auckland Server“
(Žiūrėkite viso greičio bandymo rezultatą)

Vienas didelis jų išbandymo pranašumas yra tas, kad jie yra vieni iš nedaugelio rinkoje dabar leidžiančių prisijungti prie „WireGuard“ protokolo – kito kartos protokolo, kuris tariamai yra lengvesnis nei OpenVPN. Tačiau jo aprėptis yra šiek tiek ribota, jo yra tik maždaug penkiose šalyse.

Prisijungdamas prie „Auckland“ sukurto „PureVPN“ serverio galėjau pasiekti daugiau nei 43 Mbps – tai puikūs rezultatai, atsižvelgiant į mažą neapdorotą greitį, kurį mačiau iš savo ryšio. Aš sakyčiau, kad šiuos skaičius sunku įveikti ir kad juos gali parodyti tik įmonė, kuriai iš tikrųjų daugiausia dėmesio skirta.

8. GreičiausiasVPN

https://fastestvpn.com

GreičiausiasVPN

Greitis

Šviesus

Saugumas & Privatumas

Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5Įvertinta 3 iš 5

Kaina (NZD)

1,25 / mėn

Svarbiausi bruožai

 • Optimizuoti serveriai P2P
 • Leidžia peršokti serverį
 • Palaiko 10 įrenginių

"„FastestVPN“ nėra greičiausias, tačiau jis tikrai siūlo vertės pasiūlymą, kurį sunku ginčyti."

„FastestVPN“ nėra greičiausias mano išbandytas, tačiau jis nėra ir pats lėčiausias. Jis siūlo daugiau ribotų šalių, kad jūsų ryšys būtų prarastas, palyginti su daugeliu aukščiausio lygio VPT, tačiau tai yra pavogimas, kuris kainuoja nuo 83 centų per mėnesį. Jie taip pat turi P2P optimizuotus serverius, kurie jiems taip pat tinka.

Žemos kainos turi vieną rimtą trūkumą ir tai yra ribotas našumas įveikiant geografinį blokavimą. Pagaliau sužinojome, kad „FastestVPN“ negali leisti jums pasiekti nei „Netflix“ JAV turinio, nei JK BBC „iPlayer“ – „bummer“!

Peržiūrėkite „FastestVPN“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau!

Ar man tikrai reikia VPN Naujojoje Zelandijoje??

Dabar tai tikrai sudėtingas klausimas, į kurį reikia atsakyti. Didžioji dalis to, kas tiek prieštaringai vertinama dėl interneto laisvės Naujojoje Zelandijoje, yra ginčijama. Tačiau aš tvirtai tikiu posakiu, kad be gaisro nėra dūmų.

Dar blogiau nei nežinojimas yra nusiraminimas, ir bent jau yra buvę atvejų, kurie kelia labai daug įtarimų. Pavyzdžiui, Naujosios Zelandijos vyriausybė suteikė tokias plačias galias GCSB.

Techniškai nėra daug priežasčių, kodėl vidutinis Džo nori naudotis VPN paslauga Naujojoje Zelandijoje, tačiau man atrodo, kad tai tiesiog įbrėžė mane neteisingai, kad žinočiau, jog kažkas gali skaityti viską, ką išsiunčiu, žinodamas kiekvieną mygtuką paspaudžiu internete ir dar blogiau. Kodėl su tuo viskas būtų gerai, yra ne man, net jei teigiate, kad nėra jokios problemos, jei nėra ko slėpti.

Taigi, nemanau, kad Naujosios Zelandijos VPT yra absoliučiai būtinas, vis tiek man būtų geriau jaustis, jei ja pasinaudočiau būdamas ten. Todėl rekomenduočiau naudoti ir vieną, jei ten apsistojate!

Pabrėžkime, kad yra 3 populiariausi Naujosios Zelandijos VPN:

SPĖGIS

SAUGUMAS & PRIVATUMAS

KAINA / MO

„NordVPN“

Gerai

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

NZ 6,02 USD

APGYVENDINTI VPT

„ExpressVPN“

Gerai

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

NZ 12,55 USD

APGYVENDINTI VPT

„Surfshark“

Gerai

Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5Įvertinta 5 iš 5

NZ 3,00 USD

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me