Ar „Cyberghost“ VPN yra tinkamas „Torrenting“?

Ar „Cyberghost“ yra geras VPN, leidžiantis anonimiškai atsisiųsti torrentus? Mes įtraukiame „Cyberghost“ per savo darbo tempą ir išnagrinėjame geriausius (ir blogiausius) dalykus, susijusius su paslauga, kad nuspręstume, ar tai tinkama galimybė naudoti „torrent“ / p2p / filesharing, kad jų atsisiuntimo istorija būtų privati..

Trumpas „Cyberghost“ žvilgsnis

„Cyberghost“ yra Rumunijoje įsikūrusi VPN įmonė. Jų populiarumas ir toliau auga (daugiausia dėl to, kad jie siūlo nemokamą VPN parinktį). Jų paslaugos pirmiausia parduodamos dėl jų privatumo, saugumo ir programinės įrangos. Jų priemokų planai yra pagrįstomis kainomis (nors ir ne beveik tokie pigūs kaip kai kurių VPT).

Didžioji dalis jų abonentų tikriausiai pasirenka nemokamą planą, tačiau tai nėra galimybė „p2p“ / „torrent“ vartotojams, nes nuo 2014 m. „P2p“ veikla buvo visiškai užblokuota visuose nemokamuose serveriuose. Deja, nemokami VPN nėra reali galimybė. failų bendrinimas, kaip aptarta mūsų nemokamame VPN vadove.

Pastaba: „Cyberghost“ nutraukė „nemokamą“ pakopą nuo 2017 m. Gruodžio mėn. Dabar jie siūlo 30 dienų 100% grąžinimo laikotarpį..

Planai prasideda nuo 2,75 USD / mėn.

„Cyberghost“ VPN

„Cyberghost“ VPN ypatybės

Visoms „Cyberghost“ prenumeratoms (įskaitant nemokamas) suteikiama prieiga prie jų pasirinktinės VPN programinės įrangos. Jų programinėje įrangoje yra daugybė papildomų funkcijų. Daugelis šių funkcijų yra ypač naudingos, todėl jūsų VPN patirtis tampa daug saugesnė.

Kitos funkcijos (pvz., Skelbimų blokavimas) gali pagerinti jūsų naršymą internete, tačiau kai kuriems vartotojams gali nepatikti, kad jų VPT teikėjas imasi tokio aktyvaus vaidmens „tobulinant“ savo internetinę veiklą..

Toliau pateikiame išsamius „Cyberghost“ išskirtinumo bruožus. Čia yra trumpas sąrašas:

 • IP / DNS apsauga nuo nuotėkio
 • Kenkėjiška programa / skelbimų blokavimas
 • NAT ugniasienė
 • 256 bitų AES užšifruotas VPN tunelis
 • Patobulinta žiniatinklio sauga, verčiant „Https“, jei įmanoma
 • Bendri IP adresai
 • Nėra veiklos žurnalų

„Cyberghost“ VPN saugumas

„Cyberghost“ pažymėjo visas dėžutes, kai reikia būtiniausių saugos elementų vartotojams.

Nors dauguma VPN teikėjų apima kai kurias iš šių funkcijų, „Cyberghost“ turi visas 6, įskaitant ir NAT-ugniasienė už kurį kai kurie VPN iš tikrųjų imami papildomi mokesčiai.

„Cyberghost“ apsaugos funkcijos

Aukščiausios saugos funkcijos (iš Cyberghostvpn.com)

256 bitų „OpenVPN AES“ šifravimas:
Tai yra aukšto saugumo šifravimo pramonės standartas. Jis suvynios visus gaunamus / siunčiamus duomenis į šifravimo sluoksnį, kuris laikomas pakankamai saugiu net kariniam ir vyriausybės naudojimui.

Jei jums nereikia tokio lygio saugumo, taip pat galite pasirinkti iš PPTP arba L2TP / IPSec VPN protokolų, kurie gali šiek tiek spartinti atsisiuntimo greitį..

IP nuotėkio apsauga:
Dėl operacinės sistemos ar žiniatinklio naršyklės tam tikromis aplinkybėmis ar konfigūracijose VPN gali nutekėti tikrasis jūsų IP adresas. „Cyberghost“ programinė įranga turi įmontuotą apsaugą, kuri skirta dažniausiai pasitaikantiems nutekėjimo tipams, įskaitant:

 • VPN „Kill-Switch“ (apsaugo nuo atsitiktinio atsijungimo)
 • DNS nuotėkio apsauga (nukreipkite savo svetainės užklausas į privatų serverį, o ne į savo IPT serverius)
 • IPv6 apsauga (įsitikinkite, kad VPT nepraleidžia jūsų įrenginio IPv6 adreso (priešingai nei IPv4).

NAT ugniasienė:
NAT ugniasienė yra paketų filtras, užtikrinantis, kad kenkėjiški duomenys ar bandymai įsilaužti negalėtų pasiekti jūsų kompiuterio per VPN tunelį. Tai užtikrina, kad kiekvienas jums atsiųstas duomenų baitas yra tas, kurį jūsų kompiuteris tiesiogiai reikalauja iš svetainės ar programos.

„Cyberghost“ registravimo politika & Privatumo nustatymai

„Cyberghost“ yra neprisijungianti VPN paslauga. Tai aiškiai pasakyta jų tinklalapyje, jų privatumo politikoje ir man tai patvirtino raštu (el. Paštu) „Cyberghost“ komandos nariai. Nematėme jokių nerimą keliančių pranešimų ar teismo bylų, susijusių su „Cyberghost“ privatumo garantija (skirtingai nuo kitų pastaruoju metu naudojamų VPN).

Reikia atsiminti vieną dalyką … „Cyberghost“ gyvuoja jau beveik dešimtmetį, ir mes anksčiau peržiūrėjome daug senesnę (ir šiek tiek niūrią) jų privatumo politikos versiją. Dabartinė jų politika yra aiškesnė ir tiesesnė. Mes išsaugojome senąją apžvalgos versiją, kad galėtumėte pamatyti, kiek padaryta pažanga.

„Cyberghost“ registravimo politika (iš privatumo politikos)

„Cyberghost“ privatumo politika yra padalinta į 2 pagrindinius skyrius. Pirmasis susijęs su privatumu, susijusiu su jų svetainės lankytojais. Svarbu nepainioti stebėjimo technologijų svetainėje cyberghost.com (kurias naudoja beveik kiekvienas rimtas VPT teikėjas) su viskuo, kas susiję su jūsų VPN veiklos stebėjimu. „Cyberghost“ yra a „Neregistruojanti VPN paslauga“ ir jie neseka jokios informacijos apie jūsų VPN veiklą, naudojimą ar ryšio istoriją.
Laikydamiesi griežtos principo „neprisijungti“, mes užtikriname, kad mes NETEKĖTŲ sekti vartotojų srauto, vykdomo „CyberGhost“ VPN tunelyje, pavyzdžiui: naršymo istorija, srauto tikslas, paieškos nuostatos, duomenų turinys, IP adresai ar DNS užklausos..
– „Cyberghost“ privatumo politika
Toliau „Cyberghost“ patikslina, ką ši politika reiškia praktikoje:

Paveikslėlis

 • Jie nežino, kurie vartotojai aplankė konkrečią svetainę ar paslaugą
 • Jie neturi žurnalų, prie kurių vartotojas prisijungė / atjungė tam tikru metu
 • Jie nežino, koks IP adresas jums buvo priskirtas (arba iš kurio prisijungėte)
 • Jie nežino jūsų „tikrojo“ IP adreso

Paaiškinimas: Tai reiškia, kad jie negali rekonstruoti šios informacijos iš žurnalų (nes jų nėra). Tai nereiškia, kad „Cyberghost“ (ar bet kuris kitas VPN) negalėjo pasiekti šios informacijos realiuoju laiku. Bet kuris VPT teikėjas galės žinoti, kurios sąskaitos šiuo metu yra prijungtos ir kokie IP naudojami (jei jie pasirenka). „Cyberghost“ žada nelaikyti ir neprisijungti prie šios informacijos atsijungus.

Ar yra kokių nors raudonų vėliavų / abejonių priežasčių??
Privatumo politikoje nėra didelių spragų, o garantija apima visas svarbiausias funkcijas, kurių mes nematysime „neprisijungdami“ teikėjo privatumo politikoje. Jie neregistruoja jokios veiklos internete, paieškos istorijos ar VPN naudojimo. Jie neįrašo jūsų gaunamo / išeinančio IP adreso.

Kitaip tariant, trečiosios šalies turėtų būti neįmanoma (praktiškai) stebėti „torrent“ veiklą pagal jūsų IP adresą, kai esate prisijungę prie „Cyberghost“..

Be to, mes nematėme ir neskaitėme ataskaitų, kurios rodytų, kad „Cyberghost“ dalijasi ar registruoja vartotojo duomenis. Nors pastaruoju metu kilo keli (1) skirtingi (2) VPN registravimo skandalai, „Cyberghost“ reputacija yra švari.

„Cyberghost“ senos privatumo politikos analizė (skaidrumui)

Svarbi pastaba: Žemiau parodyta analizė yra sena ir pagrįsta ankstesne „Cyberghost“ privatumo politikos versija. Jų naujoji privatumo politika yra žymiai patobulinta aiškumo, organizavimo ir skaidrumo prasme. Mūsų dabartinės privatumo politikos analizę galite rasti aukščiau esančiame skyriuje. Mes išsaugojome senus komentarus skaidrumo tikslais ir norėdami parodyti jums, kaip „Cyberghost“ išaugo kaip įmonė.
Štai kur „Cyberghost“ pranašumai pradeda truputį keistis. Nors „Cyberghost“ naudoja bendrus IP adresus (taigi 1 IP neprilygsta 1 asmeniui), jų privatumo politikoje paliekama daug norų..

Bendri IP adresai:
„Cyberghost“ naudoja bendrus IP adresus, todėl keli (galbūt net šimtai) vartotojų visi tuo pačiu IP dalysis tuo pačiu metu. Šios strategijos pranašumas yra tas, kad joks vartotojas negali būti lengvai atpažįstamas remiantis vien tik jų VPN priskirtu IP adresu.

„Cyberghost“ žurnalai ir registravimo politika:
„Cyberghost“ savo tinklalapyje anksčiau aiškiai matė pretenziją „Nėra žurnalų“. Šis teiginys nebeegzistuoja, jį pakeitė pažadas dėl „pirštų atspaudų“ technologijos. Neįsitikinę, ką tai reiškia, mes apsilankėme jų privatumo politikoje ištirti:

Iš kibernetinės dvasios privatumo politikos…

„Cyberghost“ privatumo politikos 1 dalis

Aukščiau pateiktas teiginys, atrodo, rodo, kad „Cyberghost“ analizuoja serverio naudojimą, tačiau nekaupia jokių statistinių duomenų apie tai, kas naudojosi tuo serveriu. Tačiau terminas „gali būti susietas su vartotojo abonementu“ yra šiek tiek neaiškus.

Jie taip pat aptaria VPN žurnalus šiek tiek vėliau, teigdami…

„Cyberghost“ registravimo politika

Šis skyrius taip pat šiek tiek klaidina. Frazė "…jokių žurnalų, leidžiančių trikdyti jūsų IP adresą…" yra labai neaiškus ir nenurodo, ar jie iš tikrųjų registruoja jūsų IP adresą, ar ne.

Vis dėlto atrodo, kad „Cyberghost“ tai tiesiogiai teigia jie nelaiko jokių veiklos žurnalų kai jie nurodo „… mes žurnaluose nefiksuojame ryšio turinio ar duomenų apie pasiekiamas svetaines ar IP adresus <...>“. Tikėtina, kad šiuo atveju „IP ​​adresai“ reiškia svetainės ar serverio IP, o ne jūsų pačių IP..

Jie vykdo kitą neaiškų pažadą:
Mes jokiu būdu nekeliame pavojaus jūsų anonimiškumui…
Kuris, nors ir graži mintis, yra gana miglotas ir vis dar neišryškina, kuriuos metaduomenis elektroninis šautuvas daro ir neprisijungia.

IS „Cyberghost“ yra „GOod“ pasirinkimas „Torrents“?

Remiantis mūsų analize, „Cyberghost“ yra didesnis nei vidutinis VPN tiekėjas, skirtas atsisiųsti torrentus. Jie yra nulio žurnalo teikėjai ir iš tikrųjų leidžia „bitorrent“ (ir kitų P2P) tinklo srautą. Tačiau mes tikimės, kad jie į jūsų prenumeratą įtrauktų SOCKS5 tarpinį serverį. Tai naudingas įrankis, kuris prideda 2-ąjį IP srautą jūsų torrent srautui. Jį galima lengvai konfigūruoti „uTorrent“, „Vuze“ ar „QBittorrent“..

Čia yra visa mūsų analizė:

„Cyberghost“ profesionalai

„Cyberghost“ turi puikią apsaugą nuo IP nutekėjimo, naudodama integruotas funkcijas, tokias kaip apsauga nuo „IPv6“ ir jų „užrakto“ perjungimo technologiją.

„Cyberghost“ darbastalio klientas turi įmontuotą „Anoniminio nukreipimo režimą“, kuris jus automatiškai sujungs su p2p optimizuota serverio vieta. Taip pat automatiškai paleisiu jūsų mėgstamą „torrent“ klientą (ar kitą programą).

Jie taip pat visiškai leidžia kankintis dėl visų priemokų planų (bet ne nemokamų planų). Pridėkite tai su savo 256 bitų šifravimu ir daugybe serverių vietų (įskaitant „torrent“ tinkančias šalis), o „Cyberghost“ yra puikus pasirinkimas.

Jų registravimo politika ir skaidrumas labai pagerėjo 2018 m., Ir ji turi visus jūsų norimus ingredientus tikrai privatiems torrentams.

„Cyberghost“ trūkumai (neįtrauktas įgaliotasis asmuo)

Pagrindinis trūkumas, kurį galime rasti, yra nedidelis. „Cyberghost VPN“ nėra su įtraukta „SOCKS5“ tarpinio serverio paslauga. Tai įrankis, kurį naudoja tik nedidelė dalis P2P bendruomenės (dauguma tiesiog naudoja VPN). Nepaisant to, tai yra maloni savybė, be to, keli geriausi „Cyberghost“ konkurentai apima „Socks“ tarpinio serverio paslaugą nemokamai.

Kitos aplinkybės

Geriausios „Cyberghost“ alternatyvos

Jei pagrindinė priežastis, dėl kurios naudojate VPN, yra torrentų atsisiuntimas anonimiškai, kiekvienas toliau pateiktas VPN teikėjas yra puikus pasirinkimas. Kiekvienas iš jų turi „neprisijungimo“ politiką ir labai vertinamas pagal mūsų „Torrent-Friendlylyness“ rezultatų kortelę.

Geriausia, kad dauguma šių variantų kainuoja pigiau nei „Cyberghost“ premijų planas.

Privatus interneto ryšys

Privati ​​interneto prieiga prieš „Cyberghost“

Kainodara

 • 1 mėnuo – 6,95 USD
 • Geriausias pasiūlymas – 3,33 USD

Apsilankykite svetainėje

Privatus interneto ryšys buvo mūsų rekomenduojamas torrent VPN 3 metus iš eilės! Mūsų nuomone, jie siūlo neprilygstamą privatumo, saugumo ir kainos derinį.

Mūsų mėgstamiausia funkcija (be jų „nulio žurnalų“ politikos) yra ta, kad kiekvienas VPN paketas apima neribotą prieigą prie Nyderlandų „SOCKS5“ tarpinio serverio (kurį galima naudoti norint dar labiau anonimizuoti jūsų torrentus)..

Mes turime „SOCKS5“ tarpinių serverių sąrankos vadovus „uTorrent“, „Vuze“, „Deluge“, „Qbittorrent“ ir „Flud“.

Mes taip pat turime specialų vadovą, kuriame jums žingsnis po žingsnio parodoma, kaip nustatyti PIA, kad būtų užtikrintas maksimalus torrento privatumas.

Perskaitykite mūsų privačios interneto prieigos apžvalgą, kad sužinotumėte apie visus greičio bandymus, saugos informaciją ir jų registravimo politiką.

„NordVPN“

„Torguard“ prieš „Cyberghost“

Kainodara:
1 mėnuo – 10 USD / m
1 metai – 6,99 USD / m

Apsilankykite svetainėje

„NordVPN“ yra greičiausiai populiarėjantis VPN tarp šių svetainių lankytojų, ir mes pastebėjome, kad susidomėjimas išaugo 2018 m. Taip yra todėl, kad jie siūlo nepaprastai daug funkcijų (įskaitant „Netflix“ suderinamumą) už labai konkurencingą kainą..

Mūsų mėgstamiausios funkcijos:

 • P2p optimizuoti serveriai (greitis ir saugumas)
 • „SOCKS5“ tarpiniai serveriai įtraukti į 10 „torrent“ tinkančių vietų.
 • VPN programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“
 • Galima įdiegti į VPN suderinamus maršrutizatorius (apsaugokite visą savo tinklą)
 • Panaikinamas „US-Netflix“ ir 50 ar daugiau kitų transliacijų paslaugų (pvz., „HBO GO“) blokavimas

Skaitykite: Mūsų „NordVPN“ apžvalga (ir „torrent“ sąrankos vadovas)

Taip pat būtinai patikrinkite mūsų išsamius palyginimus, įskaitant: „NordVPN“ ir „PIA“ bei „NordVPN“ ir „IPVanish“.

Papildomi resursai

Šioje svetainėje yra daugybė instrukcijų, apžvalgų ir šaltinių, kurie padės rasti geriausią VPN. Taip pat turime vadovėlių su žingsnis po žingsnio instrukcijomis, kaip kuo anoniminiau naudoti visus jūsų mėgstamiausius „torrent“ klientus. Ačiū už skaitymą ir saugų kankinimą!

Gidai

 • Kaip naudotis „uTorrent“ su VPN ar tarpiniu serveriu
 • „QBittorrent“ VPN + tarpinio serverio sąranka
 • „Vuze“ VPN + tarpinio serverio sąranka
 • Išsami VPN + tarpinio serverio sąranka
 • Kaip anonimiškai atsisiųsti torrentus naudojant „Android“
 • Kaip susimokėti už savo VPN paslaugą naudojantis „Bitcoin“

VPN palyginimai ir apžvalgos

 • VPN ir tarpinis serveris: kuris yra geresnis (ir kaip naudoti abu)
 • Privati ​​interneto prieiga prieš „Torguard“
 • Privatus interneto ryšys prieš „IPVanish“
 • Privati ​​prieiga prie interneto ir „ExpressVPN“
 • „Torguard“ ir „BTGuard“ („SOCKS5“ tarpinio serverio palyginimas)
 • Asmeninės interneto prieigos peržiūra

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me