Geriausia Australijos VPN paslauga

Geriausio Australijos VPT pasirinkimas

Jei esate Aussie, ieškantis VPN, mes jus aprūpinsime! Svarbiausi veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis geriausią Australijos VPN, yra šie: greitis ir serverio vietos. Kadangi sala yra šimtų ar tūkstančių mylių atstumu nuo įprastų VPN serverių vietų, mes sudarėme šį savo populiariausių australų VPN pasirinkimų sąrašą..


Australijos VPN pasirinkimas: svarbūs veiksniai

Mes suklasifikavome savo VPN sąrašą pagal paskirtį, todėl nesvarbu, ar norite srautiniu būdu transliuoti „Netflix“ į Australiją, ar tiesiog atsisiųsti torrentus, mes turime puikų pasiūlymą.

Mes taip pat įsitikinome, kad apsvarstėme keletą veiksnių, kurie yra ypač svarbūs būsimiems Australijos VPN klientams: greitis ir serverio vieta.

Greitis:
Bet kada, kai prisijungsite prie VPN serverio už Australijos ribų (tai tikriausiai bus dažniausiai), jūsų duomenys keliaus tūkstančius mylių ir atgal į VPN serverį. Paprastai tolimesni duomenys turi važiuoti lėčiau (daugiausia dėl prarastų duomenų paketų, kuriuos reikia persiųsti).

Kai pridedate tai, VPN šifravimas taip pat užima pralaidumą, be galo svarbu pasirinkti greitą VPT teikėją kad gautumėte maksimalią naudą iš turimo pralaidumo (greičio). Dėl šios priežasties atmetėme lėtesnius VPN, kurie netinka Australijos klientams.

Serverio vietos:
Nors dažniausiai jungiatės prie VPN serverių JAV, JK ir Europoje, manome, kad svarbu, jog Australijos VPN klientai taip pat turėtų geras vietinio serverio parinktis Australijoje arba bent jau Naujojoje Zelandijoje. arba Azijoje.

Taigi mes pasirinkome VPN tiekėjus, turinčius geriausias serverių vietas netoli Australijos.

Tikslas:
Kai kurie VPN geriau tinka tikslams, kuriems reikalingas stiprus anonimiškumas (pvz., Torrentai). Kiti, turintys žaibišką greitį ir keliasdešimt serverių, puikiai tinka srautinei medijai transliuoti ir atblokuoti tokias svetaines kaip „YouTube“, „Hulu“, „Netflix“, BBC ir dar daugiau.

Rodydami VPN teikėjus, mes taip pat paminime, kokiems tikslams jie labiausiai tinka. Keletas iš jų yra gerai pritaikyti abipusiam naudojimui ir puikiai tinka abonentams, norintiems naudoti VPN keliems tikslams..

Daugiamandatės paskirties VPN Australijai

Šie VPT tiekėjai yra įvairiausių „Jack-of-all“ versijų. Jie pasižymi stipriomis anonimiškumo savybėmis, dėl kurių jie puikiai tinka torrentams, ir dideliu greičiu, todėl jie puikiai tinka kitoms reikmėms, tokioms kaip HD vaizdo transliacija..

„IPVanish“

Paveikslėlis

7 dienų 100% grąžinimo politika

„IPVanish“ yra vienas iš greičiausiai augančių VPT tiekėjų pasaulyje su daugiau nei 100 serverių vietų. Dar geriau, kad pagrindinė įmonė investavo daugiau nei 200 milijonų dolerių į savo duomenų infrastruktūros plėtrą, todėl „IPVanish“ savo vartotojams nuolat teikia spartesnį greitį nei beveik bet kuris kitas VPN..

„IPVanish“ neturi VPN žurnalų kad jie būtų idealūs torrentai (jie leidžia torrent savo tinkle ir negirdėjome pranešimų apie DMCA pranešimų persiuntimą vartotojams).

Australijos serverių vietos:
„IPVanish“ turi 3 serverių vietas Australijoje (arba arti). Jie turi 2 serverius, esančius Sidnėjuje, ir 1 Aucklande, Naujojoje Zelandijoje, todėl jūs turite puikias vietinių serverių galimybes.

Privatus interneto ryšys

PIA torrent VPN australijai

Kainodara:
1 mėnuo – 6,95 USD / mėn
1 metai – 3,33 USD / mėn

Apsilankykite svetainėje

Privatus interneto ryšys nusipelno būti paminėtas kaip visuotinis VPN Australijos vartotojams (nepaisant to, kad Australijoje dar neturi serverių), nes jų VPN paslauga veikia taip gerai saugumas, anonimiškumas ir greitis kad mūsų nuomone, kurie tapo pramonės standartu, pagal kurį vertinami kiti VPT.

Geriausios savybės

 • Nėra žurnalų. Laikotarpis.
 • Torrentai leidžiami. Labai torrent draugiškas.
 • Greitas greitis
 • 256 bitų šifravimas
 • Apima nemokamą tarpinio serverio paslaugą
 • Mobilusis VPN, skirtas „Android“ / „iPhone“
 • VPN „Kill-Switch“ (puiki apsaugos funkcija)

Privatus interneto ryšys taip pat yra vienas iš labiausiai prieinamų VPT pasaulyje. Kainos mėnesiui yra tik 6,95 USD ir jūs galite Sutaupykite daugiau nei 50% per vienerių metų prenumeratą, kuri kainuoja tik 3,33 USD / mėn

VPN, skirti HD vaizdo įrašui perduoti į „AUstralia“

Jei ieškote VPN, kad atblokuotumėte tokias svetaines kaip „Hulu“, „Netflix“, „HBOGo“ ir tt, kad galėtumėte transliuoti ir transliuoti HD vaizdo įrašus į Australiją, šie VPN yra puiki vieta pradėti.

Atminkite, kad daugelis šių VPN saugo VPN ryšio žurnalus (tikrai problema tik dažniems „torrent“ atsisiuntėjams). Pora iš šių VPN neleidžia torrentų savo tinkle. Jei atsisiųsite daug torrentų, bet vis tiek norite gero vaizdo transliavimo našumo, geriau pasirinkti vieną iš aukščiau išvardytų universaliųjų VPN..

VyprVPN

Australijos VPT „VyprVPN“

Apsilankykite svetainėje

VyprVPN sukūrė bendrovė, pavadinta „Auksinė varlė“, yra geriausia VPN paslauga, turinti serverius daugiau nei 40 šalių. Jie siūlo 256 bitų šifravimą, pasirenkamą „slaptą“ VPN technologiją, leidžiančią išvengti cenzūros ir apeiti ugniasienes, ir aukščiausio lygio spartą jų privačiame VPN serverių tinkle..

Pagrindinės savybės:

 • 256 bitų šifravimas
 • VPN serveriai priklauso, o ne nuomojami. Didesnis saugumas.
 • Greitas greitis
 • Galimi 4 VPN protokolai, įskaitant slaptą „Chameleon“ VPN
 • Puiki mobilioji programa, skirta „iOS“ & „Android“
 • 3 serveriai Australijoje, 1 Naujojoje Zelandijoje
 • Komplektuojama su nemokama užkoduota debesies saugojimo paslauga.
 • Sutaupykite 50% pirmo mėnesio

Serverio vietos:
VyprVPN
turi serverius visame Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, įskaitant 3 Australijoje.

Grynas VPN + nemokamas intelektualusis DNS

„PureVPN Australia VPN“

Gaukite „PureVPN“

Serveriai daugiau nei 60 šalių
7 serveriai Australijoje
Nemokamas „SmartDNS“
Kainos nuo 4,16 USD / mėn

PureVPN turi vieną didžiausių bet kurio VPT teikėjo Australijoje pėdsakų. Jie turi didžiulę 7 Australijos VPN serveriai padalintas tarp Sidnėjaus ir Brisbeno. Jie taip pat turi papildomų serverių netoliese Naujojoje Zelandijoje, Filipinuose ir Indonezijoje.

„PureVPN“ leidžia vartotojams turėti 5 vienu metu vykstančius VPN ryšius vienoje sąskaitoje, taigi galite bendrinti vieną VPN sąskaitą su visa šeima ar draugų grupe.

Premija: nemokamas intelektualusis DNS
Ribotą laiką „PureVPN“ nemokamai įtraukia „SmartDNS“ paslaugą su kiekvienu VPN pirkimu. „SmartDNS“ yra technologija, leidžianti srautiniu būdu užblokuotas vaizdo paslaugas (pvz., „Hulu“, „Netflix“, „HBOGo“ ir kt.) Tiesiogiai perduoti į kompiuterį, nereikalaujant VPN ar trečiojo serverio. Tai reiškia, kad maksimaliai HD vaizdo kokybei naudoti visą pralaidumą. Pretenduokite į savo „SmartDNS“ premiją ir sutaupykite 65% per vienerius „PureVPN“ metus!

Šis pasiūlymas vis dar buvo prieinamas paskelbimo metu, tačiau mes nežinome, kada ir ar „PureVPN“ gali nutraukti pasiūlymą.

„HideMyAss“ VPN

„Hidemyass 8 Australia“ VPN serveriai

Kainodara:
1 mėnuo – 11,52 USD / mėn
12 mėnesių – 6,55 USD / mėn

Sutaupykite 43% per 1 metus

Hidemyass yra vienas iš labiausiai žinomų VPN pasaulyje. Taip yra todėl, kad jie išsiskiria 3 pagrindinėmis sritimis:
 • Didžiulis serverių vietų skaičius
 • Puiki VPN programinė įranga. Kroviniai papildomų funkcijų
 • Greitas greitis

„HidemyAss“ serveriai yra neįtikėtini 105 šalys visame pasaulyje, įskaitant 12 serverių vietų Okeanijoje ir Portugalijoje 8 serveriai Australijoje.

Jie yra neprilygstama VPN programinė įranga ir siūlo programinės įrangos greičio testus, serverio rūšiavimą, saugaus IP įrišimo technologiją ir „intelektualiojo“ serverio pasirinkimą..

Kadangi jie saugo ryšio žurnalus (pagal JK įstatymus), jie nėra geriausias torrentų pasirinkimas, tačiau jie yra puikus pasirinkimas daugeliui VPN tikslų, ypač norint transliuoti geografiškai blokuotus vaizdo įrašus į Australiją.

Geriausi Australijos VPN torrentai

„Torguard VPN + Torrent Proxy“

„Torguard“ anoniminis VPN su Australijos serveriais

„Torguard“ kainodara:
1 mėnuo – 9,99 USD / mėn
12 mėnesių – 5,00 USD / mėn
7 dienų bandymas be rizikos

Apsilankykite „Torguard“

„Torguard“ pritaikė jų paslaugas „Bittorrent“ vartotojų poreikiams. Jie integravo kritines saugos funkcijas į savo VPN programinę įrangą, įskaitant dns apsauga nuo nuotėkio ir a VPN žudymo jungiklis.

„Torguard“ visiškai nevadina rąstų.
Tai daro juos idealiu torrentų VPN. Pažiūrėk kodėl.

Serverio vietos:
„Torguard“ turi VPN serverius Australijoje ir daugiau nei 41 šalyje, suteikiančią prieigą prie milžiniškos pasaulinės pėdsakų.

Įgaliotųjų tarnyba
Be anoniminių VPN paslaugų, „Torguard“ taip pat siūlo įgaliotojo serverio paslaugą, specialiai pritaikytą „bitorrent“ vartotojų poreikiams. Jie turi daugiau nei 10 tarpinių serverių vietų (visi be žurnalų) ir teikia nemokamą programinę įrangą nedelsdami įdiekite teisingus tarpinio serverio nustatymus į savo mėgstamą VPN klientą. Nereikia rankinės konfigūracijos.

Nuolaidos:
„Torguard“ siūlo didelę nuolaidą perkant 1 metų prenumeratą arba kartu pakuojant VPN ir tarpinio serverio paslaugas. Peržiūrėkite dabartinius nuolaidų pasiūlymus.

Šis skyrius dabar yra paverstas pilnu straipsniu apie kankinimus Australijoje. Nors „Torguard“ vis dar yra puikus pasirinkimas, mes nustatėme keletą kitų „torrent“ tinkančių VPT tiekėjų, kurie gali būti ekonomiškesni.

ibVPN

„IBVPN australia vpn“ - torrentų atsisiuntimas

IBVPN kaina („Torrent“)
1 mėnuo – 4,95 USD / mėn
1 metai – 3,08 USD / mėn

IBVPN kaina (Galutinis)
1 mėnuo – 10,95 USD / mėn
1 metai – 6,91 USD / mėn

Apsilankykite IBVPN

IBVPN turi serverius daugiau nei 30 šalių, įskaitant Australiją ir Naująją Zelandiją.

Jie leidžia torrentus savo serveriuose ir turi skirtingas p2p (torrent) serverių vietas keliose šalyse. IBVPN neturi jokių veiklos žurnalų ir reguliariai naikina jų laikinuosius prisijungimo žurnalus.

„Torrent“ VPN paketas tik 3,08 USD / mėn
Viena iš priežasčių, kodėl vartotojai pasirenka IBVPN, yra jų prieinamumas. Vienerių metų VPN paslaugos su IBVPN torrent paketu kainuoja tik 36,95 USD (3,08 USD / mėn.)

Nemokama tarpinio serverio paslauga & „SmartDNS“ *
Aukščiausios klasės IBVPN VPN paketas apima nemokamą prieigą prie tarpinio serverio paslaugų (puikiai tinkama anonimizuoti jūsų torrentus, vis tiek nukreipiant likusį interneto srautą įprastai.

Jie taip pat apima savo „ibDNS smartDNS“ paslaugą, leidžiančią lengvai atrakinti geografiškai užblokuotas transliacijos paslaugas nereikia jungiantis prie VPN..

Kiti ištekliai

Šiame straipsnyje mes linkę teikti pirmenybę VPN tarnyboms, turinčioms serverius Australijoje ir aplinkinėse šalyse, tačiau galbūt vietiniai serveriai jums nėra būtini, todėl galbūt verta patikrinti kitus VPN teikėjus.

Pasirinkdami geriausią jūsų poreikiams pritaikytą VPN, įsitikinkite, kad jūs pirmiausia sutelkite dėmesį į saugumą ir privatumą, ypač jei perkate VPN tam, kad atsisiųstumėte torrentus.

Nesivaržykite sužinoti mūsų VPN apžvalgų, kur rasite išsamią informaciją apie geriausias anonimines VPN paslaugas, taip pat greičio testus, įvertinimus ir dar daugiau.

Čia yra dar keli straipsniai, kurie jums gali būti naudingi:

Atsiliepimai
Privatus interneto ryšys
„Torguard“
Proxy.sh
Hidemyass
„IPVanish“
IBVPN
VPT palyginimai
„Torguard“ ir „BTGuard“
„IPVanish“ ir „Hidemyass“
„IPVanish“ ir „VIP“
VIP prieš IBVPN
VIP ir „Proxy.sh“
VPT & „Bittorrent“ straipsniai
Visiškai anoniminis bittorrent vadovas
Geriausi VPN be žurnalų
VPN ir tarpinio serverio paslauga
Kas yra VPN žurnalai?
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map