Kaip anonimiškai naudoti „QBittorrent“

„QBittorrent“ yra vienas iš geriausių turimų „torrent“ klientų. Tai ypač populiaru, jis yra labai funkcionalus, tačiau lengvas (vos naudoja visus sistemos išteklius). Mes parodysime, kaip anonimiškai naudoti „QBittorrent“, kad galėtumėte atsisiųsti torrentus privačiai.

Kaip ir visi pagrindiniai „torrent“ klientai, „QBittorrent“ yra pažeidžiami saugumo rizikos, susijusios su „bittorrent“ protokolu:
Jūsų atsisiuntimai yra viešai matomi ir nešifruoti

Tai reiškia, kad visą jūsų atsisiuntimo istoriją gali stebėti ne tik jūsų IPT, bet ir trečiųjų šalių „torrent“ stebėjimo įmonės.

Šis straipsnis jus išmokys žingsnis po žingsnio:

Geriausias ir lengviausias būdas visiškai anonimizuoti savo „torrent“ atsisiuntimus naudojant „QBittorrent“. (Mes taip pat turime vadovus „uTorrent“, „Vuze“ ir „Deluge“).

Kodėl turėtum norėti anoniminių torrentų?

„Bittorrent“ yra nuostabiai efektyvus būdas greitai paskirstyti didelius failus, tačiau jame yra didžiuliai įmontuoti privatumo nutekėjimai, kurie gali lengvai atskleisti visą jūsų atsisiuntimų istoriją, jei jų neprijunkite..

Yra dvi pagrindinės saugos spragos:

 1. Jūsų IP adresas yra viešai matomas kiekviename spiečiuje
 2. Atsisiuntimai nėra šifruojami (jūsų IPT gali matyti / įrašyti / pataisyti jūsų „torrent“ atsisiuntimus)

Pažvelkime į šiuos nutekėjimus 1 po 1…

Nuotėkis Nr. 1: IP adresas yra matomas visiems

Tai yra pavojingiausias nutekėjimas ir didžiausia grėsmė jūsų privatumui, kai atsisiunčiate torrentus.

Tam, kad bendraamžiai galėtų prisijungti vienas prie kito, stebėjimo priemonė pateikia sąrašą visų IP adresų, siųstų / atsisiųstų tą konkretų torrentą. Jei nesiimsite veiksmų, kad paslėptumėte savo torrent IP adresą, tikrasis, atsekamas IP bus matomas visiems.

Štai taip lengva peržiūrėti visų, kurie su jumis dalijasi torrentą, IP:

„Torrent“ bendraamžių IP nuotėkis

Bendraamžiai dalijasi „Linux“ torrent. (Intelektinė nuosavybė iš dalies neryški dėl privatumo)

Jūs galite ne tik pamatyti visą prisijungusių bendramokslių IP adresą, bet ir pamatyti, kokį uostą naudoja jų „torrent“ klientas ir kokią jau atsiųsto failo dalį jie naudoja..

Dar baisiau yra dešimtys kompanijų ir organizacijų, kurios stebi ir renka IP duomenis iš daugybės torrentinių spiečių. Kai kurie netgi parodys jums, kokia torrent veikla buvo stebima jūsų IP adresu.

Laimei, jūs galite paslėpti savo „tikrąjį“ IP adresą „torrent“ spiečiuose ir pakeisti jį nesekojamu laikinu IP.
Tai lengvai pasiekiama naudojant neprisijungiančią (ir torrentui patogią) VPN paslaugą.

Šiame vadove vėliau tiksliai parodysime, kaip tai padaryti. Skaityk…

Nuotėkis Nr. 2: jūsų interneto tiekėjas (IPT) gali pamatyti jūsų atsisiuntimą & žiniatinklio istorija

Pagal numatytuosius nustatymus, bittorrent duomenys perduodami paprastuoju tekstu (nešifruoti). Tai reiškia, kad jūsų IPT gali:

 • Pažiūrėkite, kad lankotės „torrent“ svetainėse
 • Pažiūrėkite, kokius failus atsisiunčiate / bendrinate
 • Droselis (sulėtinkite) arba užblokuokite savo torrentos pralaidumą.

Sprendimas: Naudodami „torrent“ šifravimą galite užkirsti kelią savo IPT stebėti ar sulėtinti „torrent“ parsisiuntimą. Tiesą sakant, jei naudosite stiprią VPN šifravimą, jūsų IPT neturės supratimo, ką darote internete ar kokius failus atsisiunčiate..

Vėliau vadove parodysime, kaip naudoti VPN su „QBittorrent“. Taip pat galite naudoti įmontuotą „QBittorrent“ šifravimą, kuris yra nemokamas metodas, norint užšifruoti „torrent“ atsisiuntimus, nors jo teikiama apsauga nėra tokia galinga ar išsami, kaip tai, ko gausite iš VPN..

2 anoniminių „Qbittorrent“ atsisiuntimo įrankiai

Yra du įrankiai, kuriais galite efektyviai paslėpti savo „torrent“ veiklą „QBittorrent“. Šitie yra:

 1. Neprijungiama virtualiojo privataus tinklo paslauga
 2. Neprisijungiantis SOCKS tarpinis serveris

Visiem, kas noklusina, tacu
Kiekviena technologija turi savų pranašumų, ir kartu jie yra dar stipresni. Daugiau informacijos galite rasti čia:

 • 3 žingsniai iki visiškai anoniminių torrentų
 • Tarpinis serveris arba VPN (Kuris iš jų geriausiai tinka privatiems torrentams?)

Toliau parodysime, kaip „Qbittorrent“ naudojate abu metodus (atskirai arba kartu). Mes taip pat parodysime jūsų mėgstamiausius VPN, skirtus atsisiųsti torrentus.

Dar geriau, kai kuriuose „torrent“ tinkančiuose VPN iš tikrųjų yra „SOCKS Proxy“ paslauga be jokio papildomo mokesčio, taigi, jūs galite gauti geriausią iš abiejų pasaulių nemokėdami už 2 skirtingas paslaugas..

Ar yra kokių nors nemokamų variantų?
Trumpas atsakymas yra ne VPN ir „Taip, bet …“ įgaliotiesiems serveriams. Štai toks susitarimas…

Yra keletas nemokamų VPN, net 1, kurie teigia esantys nemokami ir neprisijungiantys, tačiau štai laimikis. Visi šie nemokami VPN specialiai blokuoja torrentus savo tinkle. Jie leidžia torrentus tik tada, jei atnaujinsite į mokamą planą. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nemokamų torrentų VPN vadovą.

Kalbant apie tarpinio serverio paslaugas, internete tikrai galite rasti keletą nemokamų SOCKS tarpinių serverių, kuriuos iš tikrųjų galima naudoti kartu su „Qbittorrent“, naudojant instrukcijas, pateiktas vėliau šiame vadove.

Vis dėlto nemokami tarpiniai serveriai turės keletą apribojimų:

 1. Beveik 100% jų laiko žurnalus (tai reiškia, kad jūsų atsisiuntimai nėra anonimai)
 2. Saugokitės „skaidrių“ tarpinių serverių (tai reiškia, kad jūsų tikrasis IP adresas bus perduotas tarpinio serverio ir vis dar matomas)
 3. Lėti greičiai / nepatikimi (Daugelis nemokamų tarpinių serverių yra perpildyti, tai reiškia, kad greitis bus lėtas. Be to, serveriai dažnai sumažėja, o veikimo laikas mažesnis nei 50% nėra neįprasta..
 4. Torrentai užblokuoti – Galiausiai neturėtų nustebinti sužinojęs, kad daugelis nemokamų tarpinių serverių aktyviai blokuoja dažniausiai naudojamus „torrent“ prievadus.

KAIP naudoti „VPN“ su „Qbittorrent“

Naudoti VPN su „Qbittorrent“ yra lengviausias būdas greitai pašalinti anonimiškumą. Registracija, atsisiuntimas ir prisijungimas prie VPN užtrunka mažiau nei 5 minutes. Mes rekomenduojame visada naudoti „torrent“ tinkantį VPN, kuriame nėra žurnalų.

VPT užšifruos 100% duomenų, perduotų į / iš kompiuterio, įskaitant jūsų interneto naršyklę ir „Qbittorrent“ programinę įrangą. Svetainės ir „torrent“ bendraamžiai nežinos jūsų tikrojo IP adreso, jie matys laikiną IP adresą, kurį jums priskyrė VPN serveris.

Štai kaip tai padaryti:

1 veiksmas: prisiregistruokite prie neprisijungiančios VPN paslaugos
Yra apie 10 skirtingų variantų. Sunku būtų rasti geresnę vertę nei Privatus interneto ryšys (pavadintas geriausiu 2015 m. „torrent“ VPN)

2 veiksmas: atsisiųskite, įdiekite ir prisijunkite prie VPN serverio
Diegimas trunka mažiau nei 1 minutę. Norėdami prisijungti prie serverio (naudodamiesi PIA), dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite dėklo piktogramą ir pasirinkite serverio vietą. Mes rekomenduojame pasirinkti vietą, kuri nėra mūsų šalis (Nyderlandai veikia gerai).

PIA dėklo piktograma

PIA dėklo piktograma (pažymėta su žaliuoju tašku)

VIP VIP serveriai

PIA serverių sąrašas (dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite, kad galėtumėte patekti)

3 veiksmas: patikrinkite, ar pasikeitė jūsų IP adresas
Kaip papildomą atsargumo priemonę galite naudoti nemokamą įrankį, pavyzdžiui, „IPleak.net“, kad patikrintumėte, ar pasikeitė jūsų IP adresas prieš paleisdami „Qbittorrent“. Štai mano ekrano kopija, prisijungus prie Nyderlandų VPN serverio:

Paveikslėlis

Taip, rimtai taip lengva. Dabar visa torrent veikla bus nukreipta per jūsų naują IP adresą.

4 žingsnis: Atidarykite „QBittorrent“ ir atsisiųskite torrentus
Patikrinę savo naršyklės IP adresą, galite saugiai atidaryti „Qbittorrent“ ir pradėti „torrent“. Vėliau šiame vadove mes jums parodysime, kaip patikrinti jūsų torrent programinės įrangos IP adresą (tik tuo atveju). Taip pat galite perskaityti šį vadovą.

Kaip naudoti tarpinį serverį su QBittorrent

Šiame skyriuje mes išmokysime jus, kaip paslėpti savo „torrent“ IP adresą „QBittorrent“, naudodami tarpinį serverį, konkrečiai „torrent“ pritaikytą SOCKS tarpinį serverį. (Sužinokite daugiau apie skirtumą tarp SOCKS ir HTTP tarpinių serverių, skirtų „torrenting“).

Tarpinio serverio naudojimas su Qbittorrent turi keletą privalumų, palyginti su VPN:

 • Tarpinio serverio greitis paprastai yra šiek tiek greitesnis nei VPN (be šifravimo)
 • Jūsų torrent IP adresas skirsis nei žiniatinklio spartinimo priemonės IP (tarpinis serveris naudojamas tik torrentams)

TIK tarpinio serverio naudojimo neigiama pusė yra ta, kad torrent srautas nebus užšifruotas. Tai gali jus atverti dėl jūsų IPT. Galite naudoti įmontuotą „QBittorrent“ šifravimo parinktį (vėliau šiame vadove), tačiau ši parinktis sumažins jūsų turimą bendraamžių skaičių..

Štai kodėl rekomenduojame kartu naudoti tarpinį serverį + VPN, kad būtų geriausias abiejų pasaulių ir STIPRUS šifravimas.
Norėdami tai padaryti, tiesiog vykdykite šį tarpinio serverio sąrankos vadovą, tada prieš atidarydami „Qbittorrent“, prisijunkite prie VPN. Plačiau apie tai vėliau.

„QBittorrent“ tarpinio serverio sąranka 1 žingsnis: Pasirinkite neprisijungiantį tarpinio serverio paslaugą

Norint sukonfigūruoti „QBittorrent“ tarpinio serverio parametrus, jums reikės „torrent“ pritaikytos tarpinio serverio paslaugos. Čia pateikiamos mūsų geriausios rekomendacijos (2 iš 3 apima VPN + tarpinio serverio paslaugą už viską įskaičiuotą kainą. Tai yra geriausias pasiūlymas, ypač jei planuojate naudoti VPN ir tarpinį serverį vienu metu).
Visiem, kas noklusina, tacu
Čia yra mūsų geriausi pasirinkimai:

 1. Privatus interneto ryšys – Kiekvieno plano VPN + tarpinio serverio paslauga, greitas greitis ir paskelbtas geriausiu metų „torrent“ VPN. Kai kainos prasideda nuo 3,33 USD / mėn., Tai yra neprilygstama vertė.
 2. Paslėpk mane – Kiekviename plane naudojama VPN + tarpinio serverio paslauga. Daugiau nei 30 SOCKS tarpinių serverių vietų. Nėra rąstų, draugiškas torrentui. Trūkumas yra trigubai didesnis nei privačios interneto prieigos kaina
 3. „Torguard“ – VPN + tarpinio serverio paslauga parduodama atskirai. Jų „torrent“ įgaliotojo serverio paslauga yra pati geriausia ir turi 5 šalies vietas bei įgaliotojo serverio automatinį diegimą (taigi jums nereikia rankiniu būdu konfigūruoti nustatymų). Automatinio diegimo parinktis veikia tik „uTorrent“, „Deluge“ ir „Vuze“.

Jei nežinote, kurį pasirinkti: tiesiog eikite naudodamiesi privačia interneto prieiga. Tai geriausias pasiūlymas, jis greitai pasiekia greitį ir patenkins 95% vartotojų poreikių.

Taip pat galite patikrinti šį „Torguard“ ir privačios interneto prieigos palyginimą.

gerai, dabar, kai turite sau naudoti tarpinį serverį, pereikime prie nuoseklios sąrankos instrukcijos:

2 veiksmas: atidarykite „QBittorrent“ tarpinio serverio parinktis

Norėdami pasiekti tarpinio serverio nustatymus „QBittorrent“, turite apsilankyti Įrankiai > Galimybės > Ryšys (skirtukas)
Taip pat galite atidaryti parinkčių meniu spustelėdami „Alt + O“

Spustelėję „Ryšio“ piktogramą, esančią parinkčių meniu kairėje pusėje, pamatysite:

„QBittorrent“ ryšio nustatymai

Įrankiai > Galimybės > Ryšys

Nesijaudinkite, jei jūsų nustatymai šiuo metu atrodo ne visai taip. Šiaip ar taip, mes pakeisime nustatymus. Skyriai, kuriuos keisime, yra pažymėti žaliu tašku.

Taip pat pažymėtas kairėje pusėje esantis skirtukas „Ryšys“, taigi jūs žinote, kaip pasiekti šį meniu.

Mes eisime per skyrius po 1…

3 žingsnis: Klausymo prievadas

Tai yra prievadas #, kurį „Qbittorrent“ naudos klausydamasis naujų bendraamžių. Jei neįjungsite „uPnP“ ar „NAT“ prievadų atvaizdavimo, tada turėsite rankiniu būdu nustatyti maršrutizatoriaus prievadų peradresavimą, kad gautumėte gerus tarpusavio ryšius..

Uosto peradresavimas nepatenka į šio straipsnio taikymo sritį (ir tai gali sukelti tikrą skausmą užpakalyje), todėl dauguma vartotojų turėtų naudoti mūsų rekomenduojamą sąranką, kuri yra:

 • Įeinančių jungčių prievado Nr .: Pasirinkite bet kurį arba paspauskite „atsitiktinis“, kad pasirinktumėte atsitiktinį prievadą
 • Naudokite „uPnp“ / „NAT PMP“: Pažymėkite šį langelį. Jis automatiškai persiųs pasirinktą prievadą per jūsų maršrutizatorių
 • Kiekvieną paleisdami naudokite skirtingą prievadą: Nebūtina. Rekomenduojame tai leisti tol, kol viskas vyks sklandžiai.

Taigi idealūs nustatymai atrodo taip:

„Qbittorrent“ klausymo prievadas

Klausymo prievado nustatymai (atsitiktinis prievadas)

4 veiksmas: tarpinio serverio nustatymai

Tikslūs jūsų naudojami tarpinio serverio nustatymai pasikeis atsižvelgiant į tai, kokią tarpinio serverio paslaugą pasirinkote. Šis vadovas parodys idealų nustatymą Privatus interneto ryšys ir „Torguard“.

Jei pasirinksite kitą tarpinio serverio paslaugą, tereikia pasikonsultuoti su jų dokumentacijos / palaikymo komanda dėl tinkamų nustatymų. Keičiami nustatymai:

 • Pagrindinis kompiuteris: Tarpinio serverio adresas
 • Prievadas: Prievadas #, kurį naudoja jūsų tarpinė tarnyba
 • Autentifikavimas: Įgalinkite tai, jei prieigos serveriui pasiekti reikia prisijungimo slaptažodžio / slaptažodžio (dauguma tai daro)
 • Vartotojo vardas Slaptažodis: Tai yra tarpinio serverio teikėjo pateikta prisijungimo informacija.

Toliau pateikite išsamius tarpinio serverio sąrankos vadovus, skirtus privačiai interneto prieigai ir „Torguard“…

„QBittorrent“ tarpinio serverio nustatymai (privati ​​interneto prieiga)

Privatus interneto ryšys suteikia abonentams visišką prieigą prie jų greitojo tarpinio serverio, esančio Nyderlanduose. Tačiau reikia dar vieno papildomo žingsnio. Turite sugeneruoti atskirą įgaliotojo vartotojo vardo / slaptažodžio kombinaciją.

Norėdami gauti tarpinio serverio prisijungimo vardą / slaptažodį
Prisiregistravę prie VIP, prisijunkite prie savo interneto valdymo pulto. Prisijungę prie savo paskyros, slinkite žemyn link apačios ir pamatysite skyrių, kuris atrodo taip:

„PIA Proxy“ prisijungimo duomenys

Savo paskyros skydelyje sugeneruokite įgaliotojo vartotojo vardą / slaptažodį


Tiesiog spustelėkite mygtuką „Atkurti vartotojo vardą / slaptažodį“, kad gautumėte prisijungimo duomenis. Panaudosime juos šiek tiek vėliau, todėl palikite langą atvirą, kad jį būtų lengva nukopijuoti ir įklijuoti.

„QBittorrent“ nustatymai:
Pakeiskite nustatymus, kad jie tiksliai atitiktų šiuos parametrus:

 • Tipas: SOCKS5
 • Pagrindinis kompiuteris: proxy-nl.privateinternetaccess.com
 • Prievadas: 1080

Visi nustatymai atrodys kaip toliau pateiktas vaizdas. Įsitikinkite, kad pažymėjote tuos pačius laukelius, kaip parodyta.

Įveskite teisingą vartotojo vardą / slaptažodį.

VIP tarpinio serverio nustatymai („QBittorrent“)

PIA tarpinio serverio nustatymai

Štai viskas, jūsų įgaliotasis asmuo yra nustatytas. Kad nustatymai įsigaliotų, būtinai paleiskite „Qbittorrent“.
Norėdami patikrinti, ar tarpinis serveris veikia tinkamai, skaitykite: Kaip patikrinti savo torrent IP

„QBittorrent“ tarpinio serverio nustatymai („Torguard“)

Čia yra teisingi tarpinio serverio nustatymai, jei esate „Torguard“ abonentas.

Tipas: SOCKS5
Pagrindinis kompiuteris: proxy.torguard.org
Prievadas: 1080/1085/1090 (galite naudoti bet kurį iš šių variantų. Jei 1080 neveikia, pabandykite kitą. Kai kurie IPT blokuoja 1080.
Vartotojo vardas: Pateikia „torguard“ jūsų paskyros skydelyje
Slaptažodis: Parūpina apsaugininkas

taigi visi nustatymai turėtų atrodyti taip:

„Torguard“ tarpinio serverio nustatymai („Qbittorrent“)

„Torguard“ tarpinio serverio nustatymai

Štai viskas, jūsų sąranka baigta. Įsitikinkite, kad paleisite „QBittorrent“, tada patikrinkite „Torrent IP“ (vadovą), kad įsitikintumėte, jog viskas veikia tinkamai.

„QBittorrent“ šifravimo nustatymai

„QBittorrent“ turi įmontuotą RC4 šifravimo palaikymą, kuris gali padėti išvengti srauto formavimo (interneto tiekėjas sulėtina jūsų srautus). Šio šifravimo metodo neigiama pusė yra tai, kad jis dramatiškai sumažins jūsų turimą greitį, todėl bus sunku atsisiųsti torrentus su keliais sėjamaisiais..

Štai kodėl mes norime naudoti VPN (su tarpiniu serveriu arba be jo), kad gautumėte daug stipresnį šifravimą ir 100% prieigą prie kolegų. Mūsų torrent šifravimo vadovas paaiškins kodėl.

Jei jūsų interneto paslaugų teikėjas blokuoja / nutraukia jūsų torrentus ir norėtumėte išbandyti įmontuotą „QBittorrent“ šifravimą, čia pateikiami tinkami nustatymai … (Norėdami patekti į šį meniu, eikite į „Bittorrent“ skirtuką, esantį meniu „Parinktys“ („Įrankiai“). > Galimybės > „Bittorrent“).

1 šifravimo režimas (pasirenkamas režimas)

Šis režimas naudos užšifruotus ryšius, kai bus prieinamas, tačiau vis tiek prisijungs prie nešifruotų bendraamžių. Turėsite 100% kolegų prieinamumą, tačiau tai nesuteiks daug apsaugos nuo droselio.

Pasirenkamas šifravimas

Neprivalomas šifravimo režimas (naudokite, jei yra)

2 šifravimo režimas: reikalingas šifravimas

Šis režimas prisijungs tik prie užšifruotų bendraamžių. 100% jūsų torrento veiklos bus užšifruota, tačiau turėsite prieigą prie nedidelio% galimų bendraamžių (nes dauguma žmonių neįgalina šifravimo).

Reikalingas šifravimas

„QBittorrent“ šifravimas (būtinas režimas)

Naudojant VPN & Proxy vienu metu

Šis metodas suteiks jums geriausių abiejų pasaulių, kuriuos gausite:

 • Atskiras jūsų interneto naršyklės ir „QBittorrent“ IP adresas
 • naršyklė & „torrent“ IP bus skirtingas nei jūsų „tikrasis“ IP adresas
 • Naršymas internete bus užšifruotas (IPT nežinos, kad lankotės torrent svetainėse ar atsisiunčiate torrentus).

Jei užsisakote tokią VPN paslaugą kaip „Privatus interneto ryšys“, galite gauti „VPN + tarpinio serverio“ paslaugą nemokėdami už kiekvieną atskirai. Tačiau siekiant maksimalios apsaugos, optimalu naudoti vieną bendrovę VPN tarnybai, o kitą – tarpinio serverio tarnybai (taigi nė viena įmonė nežino visos nuotraukos).

PASTABA: Kartu naudoti VPN + tarpinį serverį nebūtina. Daugiau nei 90% vartotojų tiesiog naudos vieną ar kitą variantą ir bus visiškai saugūs, tačiau jei esate atsargus tipas, tai užtikrins optimalų saugumą..

Norėdami iš tikrųjų naudoti abu kartu, įsitikinkite, kad atlikote 2 paprastus veiksmus:

 1. Prieš atidarydami „Qbittorrent“, prisijunkite prie VPN. (Jei prisijungsite, kai „Qbittitorrent“ jau bus prijungtas prie tarpinio serverio, sukursite tarpinio serverio klaidą, nes pasikeitė jūsų IP adresas).
 2. Atidarykite „Qbittorrent“ – sukūrę VPN ryšį, dabar galite atidaryti „Qbittorrent“ ir viskas turėtų vykti sklandžiai.

Pagal šią sąranką jūsų žiniatinklio naršyklės IP bus jūsų VPN IP adresas, o „torrent“ IP bus jūsų įgaliotojo serverio IP adresas.

Pabaiga ir papildomi ištekliai

Ačiū, kad perskaitėte šį vadovą. Jei sekėte tai žingsnis po žingsnio, jūsų torrentai turėtų būti visiškai anonimiški, o jūsų „tikrasis“ IP adresas nebebus matomas kitiems torrent bendraamžiams..

Jei vis dar ieškote daugiau informacijos apie VPN, anoniminius torrentus, šifravimą ir kt., Peržiūrėkite kelis iš šių straipsnių:

Gidai

Kaip anonimiškai naudotis „uTorrent“
Kaip anonimiškai naudoti „Vuze“
Kaip nusipirkti VPN su Bitcoin
Kaip patikrinti savo torrent IP
„Torrent“ šifravimo vadovas

Apžvalgos / palyginimai

Asmeninės interneto prieigos peržiūra
„IPVanish“ apžvalga
„Torguard“ apžvalga
Privatus interneto ryšys prieš „IPVanish“
Privati ​​interneto prieiga prieš „Torguard“

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me