Kaip anonimiškai nusipirkti VPN paslaugą (žingsnis po žingsnio)

Nors dauguma žmonių mielai moka už VPN naudodami „paypal“ ar kreditinę kortelę, nedidelis procentas VPN abonentų nori maksimalaus anonimiškumo. Tai apima mokėjimą už VPN anonimiškai. Jei esate vienas iš šių žmonių (arba manote, kad galbūt norėtumėte būti), šis vadovas yra skirtas jums.

Mes jums parodysime:

 1. Kodėl reikia mokėti anonimiškai?
 2. Anoniminių mokėjimo būdų apžvalga
 3. Kaip atsiskaityti anonimiškai naudojantis „BitCoin“
 4. Kaip atsiskaityti anonimiškai naudojant „Store“ dovanų korteles
 5. Kaip paslėpti savo IP adresą perkant VPN

Kodėl reikia mokėti anonimiškai?

Apskritai, mokėjimai yra mažiausiai anoniminis jūsų bendravimas su VPN teikėju. Mokėjimams kreditinėmis kortelėmis turi būti taikomos kovos su sukčiavimu priemonės, kad būtų galima patikrinti, ar jais naudojasi tikrasis savininkas. Tai reiškia, kad turite nurodyti savo vardą, pavardę ir atsiskaitymo adresą.

Nors ši informacija paprastai saugoma mokėjimų apdorojimo įmonėje (ne VPN), ji vis dar yra susieta su jūsų sąskaita, kad ateityje būtų lengviau atlikti mokėjimus..

Tas pats pasakytina ir apie paypal mokėjimus. VPT teikėjas neturės jūsų asmeninės informacijos, tačiau būsimiems mokėjimams turės jūsų paypal el. Pašto adresą. Vien tai yra nuoroda, leidžianti atsekti jūsų asmeninę VPN sąskaitą.

Ar man reikia mokėti anonimiškai?

Paprastas atsakymas: Tikriausiai ne.

Ilgesnis atsakymas: Realybėje, nebent vyriausybinė agentūra vejasi, niekas nesiims pakišti jūsų VPN mokėjimų istorijos. Be to, jei naudojate tikrą neprisijungiančią VPN paslaugą, vis tiek nėra ryšio tarp jūsų VPN veiklos ir asmeninės VPN paskyros.

Tai reiškia, kad net kažkas susiejo jus su konkrečia VPN sąskaita, jie vis tiek nežino, ką jūs darėte prisijungę prie VPN.

Beje, jūs darote prielaidą, kad VPT teikėjas yra visiškai sąžiningas dėl savo registravimo politikos. Jei jie slapta saugotų žurnalus arba dalytųsi jais su kita įmone / agentūra, teoriškai būtų galima atsekti jūsų VPN istoriją. Tai nėra tikėtina, tačiau yra galimybė.

Taigi, kas TURĖTŲ mokėti anonimiškai?

Jei jūsų saugumas / saugumas / laimė priklauso nuo absoliutaus anonimiškumo, turėtumėte 100% naudoti anoniminį mokėjimo metodą. Pavyzdžiui, jei esate:

 • Žurnalistas pasisako prieš smurtinę ar pavojingą vyriausybę
 • Švilpukas
 • Pasisakymas už žodį arba kažkas, rašantis / komentuojantis ginčytinomis temomis (politika, abortai ir kt.)

Be to, savaime suprantama, kad norėdami paslėpti savo internetinę veiklą nuo šalies ar vyriausybės, turėtumėte anonimiškai naudotis savo VPN paslauga..

„Torrent“ siuntėjai: Tikriausiai nereikia mokėti anonimiškai, ypač jei naudojate tokią pat VPN paslaugą, kaip niekur neprisijungę, kaip PIA. 99,999% žmonių tai laikys nereikalingu. Žinoma, papildomas privatumas niekada nėra blogas dalykas…

Mokėjimo anonimi trūkumai

Negalite nustatyti periodinių mokėjimų kai naudojamas anoniminis mokėjimo būdas. Kiekvieną kartą, kai reikia sumokėti, turite mokėti rankiniu būdu (nėra galimybės atsiskaityti kam nors iš bitcoin).

Taigi, jei norite mokėti anonimiškai, rekomenduojama pasirinkti ilgiausią įmanomą prenumeratos trukmę (paprastai 1–2 metai).

Tai suteiks jums keletą privalumų:

 • Mokėjimą turėsite atlikti tik kartą per metus
 • Gausite geriausią nuolaidą (VPT dažniausiai nuleidžia ilgesnes prenumeratas. Kartais virš 50%)
 • Jei atsiskaitysite dovanų kortelės būdu, mokėsite mažesnį% keitimo kursą (Dovanų kortelė $ > VPN $)

Anoniminių VPN mokėjimų ir metodų apžvalga

Norėdami anonimiškai mokėti už savo VPN paslaugą, turite naudoti neatsekiamą mokėjimo metodą. Tai reiškia, kad nėra jokio ryšio tarp jūsų asmeniškai ir jūsų naudojamos mokėjimo formos.

Du populiariausi neatsekiami mokėjimo metodai yra šie:

 1. Kriptovaliuta (anoniminės skaitmeninės valiutos, tokios kaip „Bitcoin“, „Litecoin“ ir kt.)
 2. Laikykite dovanų korteles (Mokėkite dovanų kortelėmis iš tokių parduotuvių kaip „Walmart“, „Target“, „Amazon“, „Bestbuy“ ir kt.)

Bitcoin yra dažniausiai priimamas anoniminis mokėjimo būdas. Šiais laikais tai priima daugiau nei 50% VPN teikėjų (ir beveik visi svarbiausi VPT). „Bitcoin“ mokėjimai yra labai anonimiški, tačiau šiek tiek reikia mokytis kreivės perkant ir keičiantis bitkoinais.

Visiem, kas noklusina, tacuMokėjimo naudojant „Bitcoin“ pranašumai:

 • Dažniausiai priimamas anoniminis mokėjimo būdas
 • Valiutų kursai (grynieji pinigai) > bitkoinas & Bitcoin > grynieji pinigai) yra arti tikslios vertės, todėl papildomo anonimiškumo kaina USD yra maža.

Dovanų kuponai išskiria nedaug VPT teikėjų. Tai labai paprastas ir efektyvus kaip anoniminis mokėjimo būdas. Galite nueiti į netoliese esančią parduotuvę, nusipirkti dovanų kortelę su grynaisiais ir tada skaitmeniniu būdu perduoti dovanų kortelės likutį VPT teikėjui.

Mainais jie suteiks jums VPN paslaugą fiksuotu valiutos kursu (Dovanų kortelė > $ VPN paslauga)

Apskritai dovanų kortelės mainų vertė bus apie 20–25% mažesnė už faktinę dovanų kortelės vertę. Taip yra todėl, kad jūsų VPT teikėjas iš tikrųjų negali išleisti dovanų kortelės, jie turi ją konvertuoti į grynuosius pinigus, tai reiškia, kad turite ją parduoti su nuolaida.

Tai taip pat padidina laiką / sunkumus jų eigoje, todėl sąžininga, kad jie gauna šiek tiek papildomų USD kaip kompensaciją už paslaugos teikimą.

Apmokėjimo dovanų kortelėmis pranašumai:

 • Lengva gauti
 • Žemos technologijos (be mokymosi kreivės)
 • Galima nusipirkti grynaisiais
 • Ypač anonimiški
Trūkumai:

 • Priima tik kai kurie VPN teikėjai
 • Paprastai mokama 20-30% kainos priemoka

KAIP mokėti už VPN naudojant „Bitcoin“

„IPVanish“ mokėjimo būdai (įskaitant „Bitcoin“)„IPVanish“ mokėjimo būdai (įskaitant „Bitcoin“)
Daugelis pagrindinių VPN paslaugų priima mokėjimus už bitcoin. Tiesiog ieškokite „Bitcoin“ logotipo jų tinklalapio „mokėjimo metoduose“.

„Bitcoin“ mokėjimai reikalauja 4 žingsnių:

 1. Sukurkite „Bitcoin“ piniginę
 2. Pirk bitkoinus
 3. Prisiregistruokite gauti VPN paslaugą (su bitcoin mokėjimais)
 4. Perduokite bitkoinus VPN teikėjui

Yra keletas internetinių straipsnių, kuriuose galite lengvai aprašyti visus 4 veiksmus. Štai keletas gerų:

 • Pirmasis Bitcoin pirkėjų vadovas
 • Pirkimas Bitcoin (naujokas versija)
 • Kaip nusipirkti Bitcoins („LocalBitcoin“ vadovas)

Geriausias mūsų rastas pamoka yra šis žingsnis po žingsnio vaizdo įrašų ciklas iš „LocalBitcoins“ (Jie yra ir „Bitcoin“ piniginė, ir „Bitcoin“ mainų prekyvietė, todėl galite laikyti ir pirkti / parduoti savo bitcoinus toje pačioje svetainėje. Taip pat galite nusipirkti bitkoinai vietoje su bankomatais (jei yra) ar net atskirais pardavėjais)

Nustatykite savo „Bitcoin“ piniginę

Įsigykite „BitCoins“

Mokėjimas už VPT

Susikūrę bitcoin piniginę ir bitkoinus sąskaitoje (arba prieigą prie mainų, leidžiančių jums juos nusipirkti), iš tikrųjų sumokėti už savo VPN prenumeratą yra gana lengva.

Štai kaip tai veikia su „IPVanish“ VPN

1 žingsnis: eikite pasirinkti VPN planą ir pasirinkite „Bitcoin“ kaip mokėjimo parinktį.

Paveikslėlis

Pasirinkite VPN planą

Mokėkite už VPN naudodami „Bitcoin“ 1 žingsnio informaciją

Įveskite savo sąskaitos informaciją (aktyvinimui reikalingas galiojantis el. Paštas)

Pasirinkite bitcoin kaip mokėjimo metodą

Mokėjimo būdu pasirinkite „Bitcoin“

2 žingsnis: atsiųskite mokėjimą

Spustelėjus mygtuką „Pateikti“, automatiškai sugeneruojama sąskaita už bitcoin operaciją. VPN tiekėjas taip pat sukurs unikalią bitcoin piniginę, kad gautų bitcoin mokėjimą. Tokiu būdu jie žino, kuri VPN sąskaita / vartotojo vardas sumokėjo už jų paslaugą.

Sąskaitoje faktūroje pateikiama ši informacija:

 • Piniginė #
 • Kaina bitkoinuose (arba bitkoinų dalis)
 • QR kodas nuskaityti telefone (jei turite mobiliąją „Bitcoin“ piniginės programą)
 • Mygtukas „Mokėk su Bitcoin“. (Veikia, jei jūsų naršyklė susiejo tą nuorodos tipą su jūsų „bitcoin“ pinigine)

Paveikslėlis

„Bitcoin“ sąskaita faktūra: spustelėkite „Mokėti naudojant Bitcoin“ arba sumokėkite piniginės numerį # tiesiai iš savo piniginės..

Jūs galite paspausti „Mokėti naudodamiesi Bitcoin“ arba tiesiog tiesiogiai prisijungti prie savo „Bitcoin“ piniginės ir išsiųsti tos pačios sumos mokėjimą į tą patį piniginės ID. Galite nukopijuoti ir įklijuoti piniginės adresą (nereikia jo įvesti).

Mokėjimo patvirtinimas

Iš VPT teikėjo turėtumėte gauti el. Laišką, patvirtinantį, kad gavote „Bitcoin“ mokėjimą. Tai gali užtrukti nuo kelių sekundžių iki minutės ar dviejų. Po to gausite savo VPN sąskaitos suaktyvinimo el. Laišką. Spustelėkite nuorodą Aktyvinimas.

Viskas. Dabar jūsų sąskaita yra sumokėta ir suaktyvinta. Iš karto galite prisijungti, atsisiųsti programinę įrangą ir prisijungti prie VPN tinklo.
Apsilankykite „IPVanish“

Kaip sumokėti už VPN naudojant „GIft“ korteles

Yra keletas VPN, kurie leis jums prekiauti didžiųjų parduotuvių dovanų kortelėmis, skirtomis VPN paslaugai. Jums nereikės siųsti kortelės paštu, jums tereikia įvesti kortelės ID numerį, o likutis bus elektroniniu būdu perkeltas į VPN paslaugą. Paprastai VPT ims kainos žymėjimą už šią paslaugą (20–30%), nes, norėdami konvertuoti jas atgal į grynuosius pinigus, jie turi parduoti dovanų korteles už mažesnę nei tikroji vertė..

Pirmiausia jums reikės VPN, kuris priima dovanų korteles:

VPT paslaugos, priimančios anoniminius mokėjimus už dovanų korteles

 • Privatus interneto ryšys (Geriausias 2014 ir 2015 m. „Torrent“ VPN)
 • „IronSocket“ (Įskaitant nemokamą „Socks5 Proxy“ ir „SmartDNS“ su VPN pirkimu)

Mokėjimo procesas

Štai kaip galima atsiskaityti už privatų interneto ryšį su dovanų kortele:

1 žingsnis: Eikite į privateinternetaccess.com

2 žingsnis: Slinkite žemyn žemiau įprastų mygtukų „pirkti vpn“. Ieškok to:

VIP mokestis su dovanų kortelės galimybe

Raskite parinktį „Mokėti su dovanų kortele“

Spustelėkite mygtuką „Gaukite VPN prieigą“.

Po to jums bus suteikta galimybė pasirinkti dovanų kortelės prekės ženklą, kad patikrintumėte valiutų kursą, ar net iškart nusipirkti dovanų kortelę internetu, jei dar neturite dovanų kortelės..

Geriausias pasirinkimas yra nusipirkti 50 USD vertės dovanų kortelę iš tokios stambios kompanijos kaip „Walmart“ ar „Starbucks“, kurią vėliau galima iškeisti į privačios interneto prieigą vieneriems metams (25% antkainis palyginti su kredito kortele)
Tada galėsite iš karto patikrinti dovanų kortelės likutį ir sužinoti, per kiek laiko VPN prenumeratos jūsų likutis jums nupirks. (Patikrinę balansą paketas nebus įsigytas, taigi, jei jums nepatinka valiutų kursas, jums nereikia prekiauti).

Patikrinkite dovanų kortelių likutį

Patikrinkite savo dovanų kortelės likutį (ir pamatykite keitimo kursą)

Kai būsite patenkinti keitimo kaina ir būsite pasirengę mokėti už savo VPN prenumeratą, tiesiog paspauskite mygtuką „Mokėti“, kad pakeistumėte. Pervedimas turėtų įvykti visiškai ar mažiau akimirksniu, o iš privačios interneto prieigos gausite el. Laišką, patvirtinantį mokėjimo kvitą ir sąskaitos aktyvavimą.

Tada tiesiog atsisiųskite programinę įrangą ir galėsite iškart prisijungti prie pasirinkto serverio.
Registracija į privačią prieigą prie interneto

Kaip sušvelninti savo IP adresą perkant VPN

Beveik visi VPT savo svetainėje užregistruos svarbią informaciją apie operacijas (pirkimus). Tai reikalinga norint užkirsti kelią kreditinių kortelių sukčiavimui (jie turi įsitikinti, kad nemokėsite su pavogta kortele). Viena iš dažniausiai registruojamų informacijos dalių yra jūsų IP adresas.

Dėl to daugelis VPN paslaugų neleis vartotojams užsiprenumeruoti prisijungus prie kitos VPN paslaugos. Jie taip pat blokuoja operacijas iš populiarių interneto tarpinių serverių. Taigi paprasčiausias būdas paslėpti savo IP adresą iš tikrųjų yra naudoti viešą interneto ryšį, pavyzdžiui, „wifi“ prieigos tašką bibliotekoje ar „starbucks“..

Galite naudoti savo nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną prisiregistruodami prie VPN paslaugos, o operacijų žurnale rodomas IP negali būti jūsų atsektas (tai viešas interneto ryšys, o ne jūsų namų tinklas)..

Tai mažai pažangių technologijų, bet ypač efektyvus sprendimas norint pasiekti tikrai privačią VPN.

Santrauka ir tolesnis skaitymas

Apibendrinant:

 • Galite mokėti už VPN anonimiškai naudodami „Bitcoins“ ar „Dovanų korteles“
 • Lengvai gaukite nemokamą „bitcoin“ piniginę ir nusipirkite bitcoinų „vietbitcoins.com“
 • Paslėpkite savo tikrąjį IP adresą pirkdami naudodamiesi viešuoju „Wi-Fi“
 • Nepamirškite naudoti galiojančio el. Pašto adreso, nes VPN abonementams reikės aktyvavimo patvirtinimo

Kai už jūsų VPN paslaugą bus sumokėta ir suaktyvinta, jums turėtų būti gera eiti. Pasibaigus prenumeratai, jūs galite tiesiog nusiųsti kitą anoniminį mokėjimą iš tos pačios sąskaitos (arba, jei norite, sukurti naują VPN sąskaitą).

Čia yra keletas naudingesnių straipsnių ir instrukcijų…

Gidai
Kaip anonimiškai naudoti „Vuze“
Kaip anonimiškai naudotis „uTorrent“
Kaip anonimiškai naudotis „Deluge“
Kaip patikrinti „Torrent“ IP adresą
Atblokuokite „torrent“ svetaines JK
Apžvalgos ir VPN palyginimai
Asmeninės interneto prieigos peržiūra
„IPVanish“ apžvalga
„Torguard“ apžvalga
„IPVanish vs Hidemyass“
„IPVanish“ vs privati ​​interneto prieiga
„Proxy vs VPN“
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me