Contents

Kurie VPN iš tikrųjų leidžia torrentus

Kalbant apie torrentus, yra 3 tipai VPT kompanijų:

 1. Tie, kurie neleidžia torrentų
 2. Tie, kurie sako, kad leidžia torrentus
 3. Ir tie, kurie tikrai leidžia ir priima „torrent / p2p“ atsisiuntėjus

Didžioji dauguma VPT patenka į 2 kategoriją: Jie nori jūsų verslo (tokiems torrentų vartotojams, kaip didžiausias VPN prenumeratos procentas vakarų pasaulyje), bet jie tikrai nenori eiti į galą, kad apsaugotų jūsų teisę į nemokamą ir atvirą internetą.

Šis straipsnis išmokys jus, ko reikia ieškoti renkantis VPN ar tarpinio serverio paslaugą, ir padės jums atskirti tiesiog „torrentą tolerantišką“ nuo tikrai „torrentui draugiško“

Straipsnio apžvalga

Tai yra išsamus straipsnis. Jei norite pereiti prie labiausiai jus dominčių skyrių, nesinaudokite žemiau pateiktomis nuorodomis.

 • Trys VPN „Torrent“ tolerancijos / draugiškumo lygiai
 • 1 grupė – VPN, kurie neleidžia kankintis
 • 2 grupė – VPN, kurie leidžia torrentus, bet saugo metaduomenų „ryšio“ žurnalus
 • 3 grupė – VPN, kurie nelaiko jokių metaduomenų ar veiklos žurnalų ir visiškai leidžia torrent
 • „TorrentScore“ reitingas – 21 VPN reitingai yra geriausi nuo blogiausių iki torrent
 • Santrauka ir papildomi straipsniai

3 VPN torrent tolerancijos lygiai

VPT suskirstomos į 3 kategorijas, kurios yra draugiškos torrentui. Tai, kur jie nusileidžia spektrui, priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant: jų verslo modelį, gyvenamąją šalį (ir taikomą duomenų saugojimo politiką) bei jų toleranciją rizikai..

Nors daugelis antros kategorijos VPT (toleruojami torentai) gali veikti individualiems vartotojams, šio straipsnio esmė yra ta, kad jie nėra idealus pasirinkimas dvikamieniams vartotojams, ir jums gali būti geriau pasirinkti VPN iš 3 kategorijos..

3 torrent strategijų VPN kategorijos yra šios:

 1. Neleidžiama jokių torrentų
 2. Torrentai toleruojami (iš dalies anonimiški)
 3. „Torrent“ (visiškai anonimiškas)

1 grupė – „Neleidžiama jokių torrentų“

Tai antra pagal dydį VPN grupė. Šie teikėjai arba blokuoja „torrent“ prievadus savo tinkle, arba, jei aptinkama torrent veikla, aktyviai atšauks vartotojo abonementus. Į šią kategoriją patenka beveik visi nemokamų vpn tiekėjai. Taip pat yra keletas pastebimų mokamų VPN paslaugų, kurios neleidžia torrentų / p2p.

Tarp jų:

 • StiprusVPN
 • Astrilė
 • „LibertyVPN“
 • Kepardas
 • „TunnelBear“
 • „UnoTelly“

Kodėl VPN blokuotų torrentus??
VPN užblokuos / atmes torrentą dėl įvairių priežasčių. Pirma, nemokami VPN praktiškai visada blokuos srautus, kad neatsakingai atsisiunčiantys vartotojai neleistų piktnaudžiauti ar netektų teisinių galvos skausmų. Mokami VPN gali uždrausti torrentus dėl įvairių priežasčių, įskaitant:

1 priežastis – pralaidumo išlaidos: „Bittorrent“ vartotojai, palyginti su įprastomis interneto naršyklėmis, užima didelę pralaidumo (ypač vartotojų) pralaidumą. Tik kas nors iš kietos „netflix“ srautinės transliacijos per valandą sunaudos daugiau duomenų, nei aktyvi torrento sesija.

2 priežastis – logistiniai / teisiniai galvos skausmai: Ne visi atsakingai naudojasi „bittorrent“. Leidimas neribotam „torrent“ atsisiuntimui VPN tinkle gali sukelti teisinį spaudimą tiek VPN, tiek įmonei, kuri priglobia jų VPN serverius. Tai taip pat gali sukelti serverių neveikimą arba serverių pagrindinius kompiuterius, kurie visiškai išjungia VPN įmonę. Daugelis VPT norėtų, kad būtų mažiau klientų, tačiau venkite tokio vargo.

Esmė
Šios kategorijos VPN netaikomi, jei ketinate atsisiųsti torrentus. Jie arba blokuos (arba sugadins greitį) visas liūtis. Jie taip pat dažnai uždraus VPN paskyras, kurios vis tiek pasirenka torrent (kartais be įspėjimo). Venkite.

2 grupė – „Torrentai toleruojami“ (bet saugomi metaduomenų žurnalai)

Didžioji dalis VPT įmonių patenka į šią kategoriją. Jie nori papildomo verslo iš „torrent“ / „P2P“ vartotojų, tačiau negali (arba nebus) pateikti visų svarbiausių privatumo funkcijų, kurių „torrent“ vartotojai nori / reikia. Tai nereiškia, kad niekada neturėtumėte pasirinkti VPN iš šios kategorijos, jei jie turi kitų jums svarbių funkcijų. Tiesiog atminkite, kad jūsų ryšio istorija niekada nebus anoniminė, jei VPT saugo visus ryšio žurnalus.

Svarbi pastaba: Daugelis šios kategorijos VPT mėgsta reklamuoti savo paslaugas kaip „neprisijungia“ arba „nevykdo veiklos žurnalų“, tačiau tai yra apgaulingi terminai. Iš tikrųjų dauguma šios kategorijos VPT vis dar saugo metaduomenų žurnalus, vadinamus ryšio žurnalais, kurie daugeliu atvejų vis dar gali būti naudojami norint identifikuoti atskirus vartotojus..

Tai yra kritinis skirtumas tarp grupės Nr. 2 VPN ir tikrojo neprisijungiančio VPN. Tikras neprisijungiantis VPN neturi jokių seansų ar ryšio metaduomenų ir negali identifikuoti vartotojo pagal istorinius IP adresus, net jei jie norėtų.

Kai kurie VPT atskleidžia tikrąją jų registravimo prigimtį nei kiti. Pavyzdžiui, IBVPN yra labai iš anksto įsitikinęs, kokio tipo žurnalus jie saugo / nelaiko (ir kiek laiko juos saugo):

ibvpn registravimo politika

IBVPN registravimo politika (jie neprižiūri veiklos, tačiau „ryšio žurnalus“ saugo 1 savaitę)

Ne kiekvienas VPT teikėjas yra atviras, daugelis pasirenka paslėpti skirtumą tarp „veiklos žurnalų“ (kurių beveik neturi VPN) ir „ryšio žurnalų“, kuriuos saugo visi 2 kategorijos VPN..

Raudonos vėliavos, susijusios su 2 kategorijos VPN:

 1. Jie reklamuoja „Nėra VPN veiklos žurnalų“ arba „Nėra eismo žurnalų“ arba panašų pareiškimą be išsamesnių duomenų.
 2. Jų privatumo politikoje nėra aiškiai nurodyta, kad jie niekada neprisijungia prie jūsų prisijungimo istorijos ar IP adreso.

Populiarūs VPN, leidžiantys naudoti torrentus, bet KAD saugo ryšio žurnalus

Anonimizatorius
Boxpn
Buferiniai
„CactusVPN“
„EarthVPN“
„ExpressVPN“
Hidemyass
Nematomas naršymo VPN („ibVPN“)
„iPredator“
„IronSocket“
Per daug
PureVPN
„SwitchVPN“
VPN.AC
VyprVPN *

* Nuo 2019 m. „VyprVPN“ yra nepriklausomai patikrinta nulinio žurnalo VPN paslauga. Dabar jie yra tinkami naudoti torrentą.

Taigi ar VPN žurnalai iš tikrųjų gali identifikuoti jūsų sąskaitą pagal įrašytą IP adresą?

Tai yra svarbus klausimas, o sąžiningas atsakymas yra priklauso. Tai daugiausia priklauso nuo to, kokio tipo metaduomenis VPN saugo, kiek laiko, ir nuo to, ar jie naudoja bendrus, ar privačius IP adresus.

Tarkime, kad IPN, priklausantis jūsų VPN, buvo pranešta, kad jis padarė tai, ko neturėtų. Ar šią veiklą galima atsekti konkrečioje sąskaitoje, priklausys nuo VPN saugomų žurnalų kiekio ir trukmės. Čia pateikiami keli scenarijai…

1 scenarijus: Privatūs IP adresai
Jei VPN priskiria unikalius IP adresus kiekvienam, prisijungusiam prie jų serverių, yra be galo lengva suderinti praneštą IP su sąskaita, kuri jį naudojo. Viskas, ko jums reikia, yra ryšio žurnalas, kurį sudaro: priskirtos IP adresų sąskaitos ir laiko žyma, kada kiekviena sesija prasidėjo ir baigėsi.
Rezultatas: pažeidžianti sąskaita lengvai atpažįstama.

2 scenarijus: Bendras IP (į VPN žurnalus įtraukta – IP, laiko žyma, duomenų perdavimas)
VPN, kuris naudoja bendrus IP adresus, paprastai yra daugiau anonimų nei tas, kuris nenaudoja. Bendras IP reiškia, kad keli (kartais 10 ar 100) vartotojai dalinsis tuo pačiu IP adresu iškart. Aukštyn kojom yra didesnis privatumas, o neigiamam aspektui yra bendro intelektinės nuosavybės patiriamo blogo kaimyno efekto (svetainės gali jus užblokuoti arba „užfiksuoti“, remdamosi kitų vartotojų, kurie naudojasi IP, veiksmais).

Šiame scenarijuje yra sunkiau identifikuoti konkretų vartotoją, tačiau derinant kelis metaduomenų fragmentus vis tiek gali būti įmanoma (ypač jei vartotojo seansas trunka ilgą laiką). Pvz., Jei buvo pranešta, kad aptariamas IP adresas atsisiuntė 4 GB failą, ir tik viena paskyra, atitinkanti tą IP adresą, perdavė daugiau nei 1 GB duomenų, būtų akivaizdu, kuri kalta kalta. Žinoma, daroma prielaida, kad nusikaltėlis atsiuntė visą 4 GB failą, o ne tik jo dalį (o tai ne visada yra teisinga prielaida).

3 scenarijus: Bendras IP (VPN žurnalai neapima IP adreso)
Tai retas scenarijus, tačiau kai kurie VPT (pvz., „ExpressVPN“) saugo ribotus metaduomenų žurnalus, tačiau vienas dalykas, kurio jie neįrašo, yra jūsų IP adresas, kurį jums priskirtas VPN.

Tokiu atveju teoriškai neturėtų būti įmanoma suderinti pranešto IP adreso su konkrečia sąskaita, todėl „ExpressVPN“ (ir panašūs teikėjai) gali būti pagrįstai anonimiški.

Ar turėtumėte kada pasirinkti „Torrenting“ antrosios kategorijos VPN?

Galima. Žiūrėkite, kadangi visi kiti dalykai yra vienodi, aš rekomenduočiau neprisijungti prie VPN, jei pagrindinis „VPN“ bus naudojamas „bittorrent“, tačiau ne visi VPT teikėjai yra tapatūs. Kai kurie yra greitesni nei kiti, turi geresnę programinę įrangą, geresnį klientų aptarnavimą ir kt…

Jei jums labai patinka 2-os kategorijos VPN funkcijos / kaina ir jie tikrai leidžia torrentus, yra gerai pabandyti jų paslaugą mėnesį ar du ir išsiaiškinti, ar jums tai patinka. Aš rekomenduočiau rinktis tik tuos VPN, kurių draugiškumo torrentui įvertinimas yra 6 ar didesnis (reitingų lentelė vėliau šiame straipsnyje)

3 grupė: „Torrent“ (nenaudojama jokių žurnalų)

Šios grupės VPN yra optimalūs torrent vartotojams, tačiau jie taip pat yra reti. Norėdami būti 3 kategorijos VPT, turite atitikti šiuos kriterijus:

 1. Leisti torrentus
 2. Būti šalyje, kurioje nereikia VPT teikėjų duomenų saugojimo žurnalų
 3. Pasirinkite nelaikyti jokių ryšio / metaduomenų ar veiklos žurnalų
 4. Negalite identifikuoti VPN paskyros iš istorinių IP adresų

Be to, daugelis „torrent“ kategorijos # 3 VPN suteiks papildomų funkcijų, naudingų torrentams:

 • Iš anksto sukonfigūruoti „torrent“ klientai su jau įdiegtais tarpinio serverio nustatymais („Torguard“, „BTGuard“)
 • „SOCKS5“ tarpiniai serveriai, įtraukti į VPN („Vuze“, „Deluge“, „QBittorrent“ ir „uTorrent“ sąrankos vadovai)
 • Papildomos saugos funkcijos (pvz., Perjungimo mygtukas)

Čia yra keletas mūsų mėgstamų „Torrent Friendly VPN“ kompanijų…

„Torrenting“ VPN reitingai (nuo geriausio iki blogiausio)

Remdamiesi jų draugiškumu torrentui, mes įvertinome 21 populiariausių pasaulyje VPT teikėjų skaičių nuo pirmųjų iki blogiausių. Įvertindami įvairius veiksnius, įskaitant:

 • Registravimo politika
 • Trukmės žurnalai saugomi
 • Greitis
 • Sauga / šifravimas
 • Priedai („Kill-switch“, multi-hop technologija, nemokami SOCKS tarpiniai serveriai ir tt)
 • Grąžinimo politika

Kaip naudoti šią diagramą:
Geriausias įmanomas „TorrentScore“ yra 10. Optimalus yra bet kuris VPN, turintis 9 ar geresnį, o 6 ar aukštesnio lygio VPT tikriausiai bus pakankamai geras vidutiniams vartotojams..

Venkite bet kurio 4 ar mažesnio VPN, jei planuojate atsisiųsti torrentus daugiau nei kartą per mėnesį.

„TorrentScore 9-10“:
Visi šie VPN neturi nulio žurnalų ir naudoja bendrus IP adresus. Visi, išskyrus „AirVPN“, taip pat turi anoniminę „SOCKS“ įgaliotojo serverio paslaugą (kai kurie ją teikia nemokamai, kiti parduoda atskirai). Keli iš šių VPN („Torguard“, „BTGuard“) siūlo iš anksto sukonfigūruotus „torrent“ klientus su jau įdiegtais tinkamais SOCKS tarpinio serverio nustatymais.. .

„TorrentScore 8“+
Visi šie VPN arba neturi IP metaduomenų, arba saugo metaduomenų žurnalus, bet tik 24 valandas ar mažiau. Jie vis dar yra labai anonimiški, nors dauguma 8-8.5 diapazono neturi jokių papildomų torrent funkcijų, išskyrus „kill-switch“.

„Torrent“ rezultatas 6–7:
Daugelis šių teikėjų saugo metaduomenų žurnalus, tačiau, kadangi jie naudoja bendrus IP adresus, teoriškai jie negali nustatyti konkrečių abonementų, pagrįstų „torrent“ IP istorija. Jie iš tikrųjų leidžia torrentus (kai kurie juos riboja konkretiems geografiniams serveriams). „NordVPN“ pateko į šį diapazoną, nes, nors ir neturi žurnalų, leidžia torrentus ir turi SOCKS tarpinio serverio paslaugą, jų serveriai paprastai būna perpildyti ir lėti. Jei vis tiek jūsų ryšys yra mažesnis nei 10 Mbps, tada „NordVPN“ yra puikus sandėris. Nors šio diapazono VPN nėra optimalus srautams, VPN vis tiek turėtų veikti visiems, išskyrus sunkiausius siuntėjus.

„TorrentScore“ „Torrent“ draugiškumo lentelė

VPT teikėjas
Metaduomenų žurnalai
Rąstai, saugomi
Grąžinimo politika
„TorrentScore“
„NordVPN“Ne030 dienų10
„IPVanish“Ne07 dienos10
Privatus interneto ryšysNe07 dienos10
„Torguard“Ne07 dienos9
Proxy.shNe0Nė vienas9
„AirVPN“Ne0Klauskite9
„SlickVPN“Ne030 dienų8.5
„Cyberghost“Ne030 dienų8.5
„ExpressVPN“Taip (ne IP)7+30 dienų8
VPN.ACTaip1 diena7 dienos8
Paslėpk maneNe014 dienų7
„BTGuard“Ne00 dienų7
ibVPNTaip7–14 dienų15 dienų6
„SwitchVPN“Taip1 diena30 dienų6
Geležinis lizdasTaip7 ir daugiau dienų7 dienos5
VyprVPNTaip30 dienų+3 dienos4
PureVPNTaip30 ir daugiau dienųNė vienas3
HidemyassTaip3 mėnesiai30 dienų1
StiprusVPNTaip30 dienų+5 dienos0
„TunnelBear“Taip30 dienų+Nė vienas0
„Hotspot“ skydasTaip30 dienų+30 dienų0

Pažvelkime atidžiau į aukščiausio rango VPNS

Skaičiai ne visada pasako visą istoriją, todėl pateiksime jums išsamesnį žvilgsnį į tai, kaip mes atrinkome 5 geriausius „TorrentScore“ palankiausius VPN..

Nr. 1 – „NordVPN“ (apima „SOCKS5“ tarpinį serverį su VPN)

Paveikslėlis

Normali kaina – 11,95 USD / m
Geriausias pasiūlymas – 2,75 USD / mėn

„NordVPN“ yra neprivaloma neprisijungianti VPN paslauga su neprilygstamas funkcijų sąrašas.

Jie yra vienintelis VPN, kurį radome su „Torrent“ & „Netflix“ / „Hulu“ palaikymas kainuoja mažiau nei 6 USD per mėnesį. Tiesą sakant, šiuo metu galite gauti „NordVPN“ 2,75 USD / mėn jei pasinaudosite jų 3 metų specialiu pasiūlymu.

Štai pagrindinės „NordVPN“ savybės:

 • Nulis rąstų. Nėra ryšio ar veiklos stebėjimo.
 • Torrentai leidžiami visuose serveriuose (tačiau tam tikri serveriai yra optimizuoti p2p)
 • „SOCKS5“ tarpinis serveris yra nemokamas 10 ir daugiau vietų. Naudokite su „uTorrent“, „Vuze“ ir kt…
 • Automatiškai atblokuoti „Netflix“, „Hulu“, „HBOGo“ ir 50 kitų transliacijos paslaugų
 • Mobilioji programa, skirta „iOS“ / „Android“
 • Visa „NordVPN“ apžvalga (ir „torrent“ sąrankos vadovas)

Nr. 2 – „IPVanish“ (apima „SOCKS5“ tarpinį serverį su VPN)

Paveikslėlis

Normali kaina – 10 USD / m
Geriausias pasiūlymas – 6,49 USD / mėn
Apžvalga: „IPvanish“ apžvalga

„IPVanish“ buvo mūsų aukščiausias torrent VPN 2017 m. (nors šiais metais „NordVPN“ jį pakeitė). Jų draugiška paslauga pasiekia visas reikiamas natas ir tikrai pristato vieną svarbiausią sritį – greitį. Jei norėjote greičiausio nulinio prisijungimo VPN pasaulyje, pasirinkite IPVanish. Mes išbandėme greičiausius 100mbpsps diapazono rezultatus naudodami netoliese esančius serverius.

„IPVanish“ turi teisingą privatumo politiką be nulio, todėl, pridėję „SOCKS5 Proxy“ ir „FireStick“ palaikymą, jie surinko tobulas 10 jų „TorrentScore“.

Pagrindinės savybės:

 • Nebuvo laikomi žurnalai
 • Neįtikėtinai greitas greitis
 • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „FireStick“ / „FireTV“ (ar kas nors?)
 • Įtrauktas kojinių tarpinis serveris, Olandijos serverio vieta.

# 3 – privati ​​interneto prieiga (10)

Paveikslėlis

Normali kaina – 6,95 USD / m
Geriausias pasiūlymas – 3,33 USD / mėn

Privatus interneto ryšys yra legendinis vargonininkų veteranas dėl atsidavimo savo vartotojų privatumui ir dėl neįtikėtinai mažos kainos.

Jie uždirbo aukščiausią „TorrentScore“ (10), nes:

 • Jie buvo vienas iš originalių nulinių žurnalų VPN
 • Jie daugelį metų pasirodė esą draugiški torrentui
 • Greitis yra stabilus (daug geresnis nei panašios kainos VPN)
 • „SOCKS5“ tarpinis serveris įtrauktas nemokamai („QBittorrent“, „Deluge“ ir „uTorrent“ sąrankos vadovai)
 • Jų kainos mažesnės nei bet kurių palyginamų VPT. Gaukite PIA už 3,33 USD / mėn

Palyginkite: VIP prieš. „Hidemyass“ – „Torguard“ – „BTGuard“ – „IPVanish“

Nr. 4 – „Torguard“ (10)

Paveikslėlis

Normali kaina – 10 USD / m
Geriausias pasiūlymas – 4,99 USD / mėn

„Torguard“ yra į „torrent“ orientuota įmonė, teikianti neprisijungiančią VPN ir „SOCKS5 torrent“ tarpinio serverio paslaugą. Perskaitykite mūsų „Torguard“ apžvalgą.

„Torguard“ pelnė 2-ą aukščiausią vietą „TorrentScore“ (9), nes:

 • Vienas iš originalių nulinio žurnalo VPN
 • Ypač draugiškas
 • Labai greitai. Tik „IPVanish“ buvo greitesnis atliekant visapusiškus testus.
 • Geriausias „SOCKS5“ tarpinių serverių tiekėjas. 5 šalies vietos, nulis žurnalų.
 • „Torrent“ / „P2p“ serveriai, optimizuoti „torrent“ tinkančiose šalyse.
 • „Torrent“ tarpinio serverio autokonfigūravimo programinė įranga (nereikia tarpinio serverio sąrankos rankiniu būdu)

Palyginkite „Torguard“ vs. „BTGuard“ (įgaliotasis serveris) – privati ​​interneto prieiga

Nr. 5 – „Hide.me“ (VPN + SOCKS5 tarpinis serveris. Nemokama parinktis!)

Paveikslėlis

Įprasta kaina: 20 USD / m
Geriausia kaina: 5,42 USD / mėn
(1 metai, 1 prisijungimas)

Paslėpk mane yra neprivaloma neprisijungianti VPN paslauga. Jų kainos yra didesnės nei daugumos (jei norite aukščiausio plano, kuris leidžia 5 vienu metu jungtis), bet aš manau, kad aš be galo myliu (neskaitant neapkrautų serverių) yra tai, kad kiekviena serverio vieta turi SOCKS5 tarpinio serverio prieigą. Bet kurį iš jų galima naudoti kartu su mėgstamu „torrent“ klientu iš bet kurios iš jų 20 ir daugiau serverio vietų.

„Hide.me“ paskiria konkrečius serverius, skirtus „P2p“ / „torrentams“, todėl kankindamiesi būtinai laikykitės tų serverių vietų (daugiau nei 60% jų šalių yra įjungti „P2p“).
Geriausia, kad „Hide.me“ turi visiškai nemokamą bandomąją versiją (nors nemokamame plane torrentai neleidžiami.

Keletas VPN, kurių niekada neturėtumėte naudoti torrentams

Daugelio įprastų VPN paslaugų teikėjai užsimerkė arba jų tinkle buvo blokuoti neigiami srautai. Daugelis jų saugo žurnalus, kuriuos paprastai perduoda, jei to paprašo (kenkia privatumui). Čia yra populiariausi VPN, kurių neturėtumėte naudoti, jei dažnai atsisiunčiate torrentus.

Hola VPT

Hola neturėtų būti naudojamas kankinimui (ar bet kokiam kitam tikslui tuo tikslu). Po to, kai buvo išsiaiškinta, kad „Hola“ pardavė savo klientų pralaidumą, skirtą naudoti „Botnet“ išpuoliuose, jų populiarumas pakito. Tačiau kai kurie žmonės yra įsimylėję „nemokamo“ idėją. Nenaudokite Hola. Rimtai. Jei kaina kelia problemų, pasirinkite vieną iš šių pigių variantų.

„TunnelBear“ VPN

Tunelio lokys yra gerai žinomas VPN tiekėjas (jų laisvo plano dėka), tačiau jie nėra draugiški torrentui. Jų svetainėje neradome jokios konkrečios informacijos apie torrentų paminėjimą, dažniausiai tai rodo, kad jie nepalaiko protokolo.

Senesnėje „TunnelBear“ svetainės versijoje konkrečiai teigiama, kad torrentai nebuvo leista. Vis tiek galite peržiūrėti puslapį naudodamiesi atvirkštinio kompiuterio programa.
Taip pat šis „Frostwire“ siūlas pažymi, kad „Tunnelbear“ specialiai blokuoja torrentų atsisiuntimus.

StiprusVPN

StiprusVPN yra greita, patikima VPN paslauga ir puikus pasirinkimas vaizdo transliacijai (jie vis dar suderinami su „Netflix“). Vis dėlto jų TOS skelbia, kad p2p / torrentai yra uždrausti, todėl jų geriausia vengti, jei tai yra jūsų paskirtis.

2017 m. Atnaujinimas: „StrongVPN“ dramatiškai pakeitė jų paslaugų, privatumo ir „torrent“ politiką. Atrodo, kad „StrongVPN“ dabar nėra prisijungiantis prie VPN teikėjo ir jie iš tikrųjų leidžia neribotą P2P / „torrenting“.

„ZenMate“

„ZenMate“ yra viena populiariausių atblokavimo paslaugų pasaulyje dėl nemokamos naršyklės VPN plėtinio ir „demonstracinio“ plano, kuris suteikia nemokamą (nors ir lėtą) VPN paslaugą. „Zenmate“ taip pat siūlo nepriekaištingą (mokamą) VPN paslaugą, pasižyminčią puikiu greičiu, tačiau jos aiškiai draudžia p2p / torrentus savo paslaugų teikimo sąlygose..

„HotSpot“ skydas

„Hotspot Sheild“ iš pradžių pradėjo naudotis nemokamu užšifruotu tarpinio serverio naršyklės plėtiniu. Dabar jie persikėlė į visapusišką VPN paslaugą, tačiau neleidžia torrentų. Jei bandysite atsisiųsti torrentus su viešosios interneto prieigos skydo skydeliu, jie arba bus užblokuoti, arba jūsų paskyra gali būti visam laikui uždrausta (be lėšų grąžinimo).

Opera VPN

2017 m. „Opera“ savo populiarioje interneto naršyklėje pridėjo nemokamą VPN. Tačiau tai tikrai nėra VPN, nes jis iš tikrųjų neužšifruoja srauto už interneto naršyklės ribų. Taigi, nors tai gali neleisti jūsų interneto paslaugų teikėjui pamatyti, kad lankotės „PirateBay“, NENUSTATYKITE jiems pamatyti, kokius torrent failus iš tikrųjų atsisiunčiate. O „OperaVPN“ neslėps jūsų torrento IP adreso, todėl visi bendraamžiai matys tikrąjį jūsų IP adresą (visai nesaugūs)..

Bet kurios „nemokamos“ VPN paslaugos

Mes jau apėmėme mitą apie „nemokamą torrentų VPT“. Mūsų žiniomis, jie nėra vienintelis nemokamas VPT tiekėjas, kuris iš tikrųjų leidžia kankintis jų tinkle. Daugelis jų užblokuos arba nukreips torrent srautą, ir jūs greičiausiai užblokuosite savo sąskaitą. Tai apima tokias paslaugas kaip: „Cyberghost“ (nemokama versija), „Hide.me“ (nemokama versija) ir „Tunnelbear“.

Kai kuriems žmonėms pavyko atsisiųsti torrentus keliuose „SoftEther“ serveriuose, tačiau prašau to nedaryti. Jų taisyklės ir sąlygos aiškiai draudžia P2P eismą, o jų greitis vistiek yra gana lėtas.

Kita pagrindinė „nemokamų“ VPN paslaugų problema yra ta, kad jos beveik visuotinai saugo žurnalus (taip pat ir jūsų ryšio istoriją bei galimą veiklą internete). Šie žurnalai dažnai bus perduoti su minimaliu pasipriešinimu, jei kas nors paprašys jų pagal jūsų torrent IP adresą.

Būkite protingi, naudokitės tikru „Torrent“ VPN, pavyzdžiui, privačia interneto prieiga (tik 3,33 USD / mėn.)

Papildomi šaltiniai / vadovai

Šioje svetainėje yra daugybė informacijos, kuri padės jums išsirinkti geriausią „torrent“ VPN, kaip pasiekti maksimalų greitį ir kaip sukonfigūruoti „torrent“ programinę įrangą optimaliam saugumui užtikrinti. Mėgautis!

Ir P.S. jei turite tinklaraštį, svetainę ar „Twitter“ paskyrą, mums to patiktų, jei pasidalintumėte nuoroda į savo mėgstamą vadovą / straipsnį šioje svetainėje arba pasidalintumėte ja su draugais naudodami kairėje esančią socialinę juostą. Dėkoju!

Gidai

Tarpinio serverio / VPN / šifravimo sąranka „Vuze“
Tarpinio serverio / VPN / šifravimo sąranka „uTorrent“
Tarpinis serveris / VPN / šifravimo sąranka
Tarpinio serverio / VPN / šifravimo sąranka „QBittorrent“

SOCKS vs HTTPS tarpiniai serveriai
Kaip patikrinti savo torrent IP adresą
Kaip užkirsti kelią torrent droseliui

Pasirinkite

Torrent VPN vs. tarpinis serveris (arba abu)
SOCKS vs HTTPS tarpiniai serveriai
Privati ​​interneto prieiga prieš „Torguard“
Privati ​​interneto prieiga palyginti su „BTGuard“
„Torguard“ ir „BTGuard“ (įgaliotasis serveris)
Privatus interneto ryšys prieš „IPVanish“
Visiem, kas noklusina, tacu

Visiem, kas noklusina, tacu

Atsiliepimai

Privatus interneto ryšys
„Torguard“ apžvalga
„Proxy.sh“ apžvalga
„IPVanish“ apžvalga
Visiem, kas noklusina, tacu

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me