Contents

Privačios interneto prieigos ir „NordVPN“ palyginimas: 2018 m

Privatus interneto ryšys ir „NordVPN“ yra 2 puikūs „torrent“ draugiški VPT tiekėjai. Ir jie abu yra neįtikėtinai įperkami, nes dabartiniai pasiūlymai PIA kainuoja 3,33 USD / mėn., O „NordVPN“ – nuostabi 2,75 USD / mėn. (3 metų planas)..

Jie ne tik patenka į populiariausių pigių VPN viršūnę, bet ir yra geriausi pretendentai į geriausią vietą. Jų funkcijų rinkinys yra labai panašus ir apima tokias esmines „torrent“ funkcijas kaip: „Kill-Switch“, „Socks5 Proxy“ ir IP nuotėkio apsauga.

Tačiau „NordVPN“ turi keletą papildomų gudrybių, kurios gali suteikti jai pranašumo. Perskaitykite mūsų išsamų palyginimą žemiau, norėdami sužinoti, kaip jie suskirstyti į šias kategorijas:

Palyginimo temos

Mes palyginsime VIP ir „NordVPN“ kiekviena iš žemiau pateiktų temų. Spustelėkite nuorodą, jei norite pereiti į bet kurią šio palyginimo skiltį.

 1. Saugumas
 2. Privatumo / registravimo politika
 3. Programinė įranga / funkcijos
 4. Greitis
 5. „Torrent“ draugiškumas ir „Torrent“ savybės
 6. Kainodara

Privatus interneto ryšys prieš „NordVPN“: Santrauka

Privatus interneto ryšys

Paveikslėlis

Interneto svetainė: Privateinternetaccess.com
Apžvalga: Privačios interneto prieigos apžvalga

 • Įsikūrusi JAV
 • Nėra žurnalų. Laikotarpis. (sužinokite apie VPN žurnalus)
 • Įtrauktas „Socks5“ tarpinis serveris (Nyderlandų serveris)
 • 256 bitų šifravimas (pritaikomas)
 • Komplekte užmušimo jungiklis (apsaugokite nuo IP nutekėjimo)
 • Torrentai leidžiami visuose serveriuose
 • Mėnesio kaina: 6,95 USD / mėn
 • Geriausias pasiūlymas: 3,33 USD / mėn. (1 metų planas)

„NordVPN“

Paveikslėlis

Interneto svetainė:„Nordvpn.com“
Apžvalga: „NordVPN“ apžvalga (2018 m.)

 • Įsikūręs Panamoje
 • Nėra žurnalų. Laikotarpis.
 • Įtraukti „Socks5“ ir „HTTP Proxy“ (daugiau nei 12 vietų)
 • 256 bitų šifravimas (ne reguliuojamas)
 • „Kill-Switch“, DNS, IPv6 apsauga nuo nuotėkio
 • Torrentai visuose serveriuose (kai kurie yra optimizuojami p2p)
 • Mėnesio kaina: 10,00 USD / mėn
 • Geriausias pasiūlymas: 2,75 USD / mėn (Ribotas laikas)
Mėgstamiausios privačios interneto prieigos funkcijos:

Privatioji interneto prieiga yra paprasta VPN paslauga, kuri tiesiog veikia. PIA yra legendinė failų bendro naudojimo bendruomenė ir daugelį metų naudojasi VPN.

Tai vienintelis VPN (mūsų žiniomis), kurio privatumo politiką FTB patikrino teisme (ir laimėjo).

2 funkcijos, kurios tikrai išsiskiria, yra PIA „uosto peradresavimo“ parinktis (puikiai tinka norint pasiekti ugniasienes) ir jų reguliuojamo stiprumo šifravimas. Tai leidžia optimizuoti greitį lėtesniais ryšiais.

Mūsų mėgstamiausios „NordVPN“ savybės:
„NordVPN“ yra tikrai „viskas viename“ VPN paslauga. Tai panašu į VPN norų sąrašą, kai žiūrite į jų funkcijų rinkinį.

Tai ne tik visiškai niekuo nepagrįstas VPN, įsikūręs privatumo prieglobstyje (Panama), bet jie taip pat yra draugiški „torrent“ ir turi specialius p2p optimizuotus serverius. Daugelyje „P2p“ vietų taip pat yra „Socks5“ įgaliotojo serverio paslauga, kad galėtumėte dvigubai peršokti savo torrentus mėgstamo „Torrent“ kliento viduje (turime sąrankos vadovus).

Be to, „NordVPN“ turi įmontuotą „SmartDNS“ ir dirba su „Netflix“, „Hulu“, „HBOGo“ ir dešimtimis kitų geografiškai ribotų srautinių transliavimo paslaugų..

Ar aš užsiminiau, kad tam tikrą laiką tai įmanoma tik 2,75 USD / mėn? (30 dienų 100% grąžinimo politika)

Saugumas

Šifravimas

Šifravimas Ar yra pagrindinė funkcija, dėl kurios VPT tampa toks galingas. Jis užkoduoja jūsų žiniatinklio ir torrentų srautus, kad nė vienas tarpininkas (pvz., Jūsų interneto tiekėjas) nematytų to, ką darote internete.

Ir „NordVPN“, ir „PIA“ savo VPN tuneliuose siūlo neįtikėtinai stiprų 256 bitų AES šifravimą (oficialų NIST standartą)..

Kiekvienas VPT teikėjas taip pat turi keletą papildomų gudrybių, kaip pasiūti rankovę:

„NordVPN“: „NordVPN“ turi dvigubo šifravimo (dvigubo šuolio) serverius, kurie nukreipia srautą per du VPN šakotuvus ir apgaubia jį dviem šifravimo sluoksniais. Taip pat galite pasirinkti naudoti jų VPN per „Tor“ serverius (nukreipdami VPN tunelį per „Tor“ tinklą, kad būtų suteikta daugiau privatumo). Šias funkcijas tikriausiai norėsite naudoti tik labai jautriai veiklai internete, nes šie serveriai paprastai būna daug lėtesni.

Privatus interneto ryšys: VIP suteikia jums galimybę visiškai pritaikyti šifravimo stiprumo ir algoritmo, naudojamo jūsų duomenims, valdymą. Šiuos parametrus galite valdyti naudodami programą („Windows“, „Mac“ arba „Android“). Pvz., Kai norite didesnio greičio ir mažesnio saugumo (pvz., Transliacijos ar žaidimai), naudojate lengvesnį 128 bitų šifravimą (arba jo išvis nėra). Visiem, kas noklusina, tacu

Privačios interneto prieigos šifravimo nustatymai

Privatus interneto ryšys turi reguliuojamus šifravimo parametrus

Kitos saugos funkcijos

„Nordvpn“ ir Privatus interneto ryšys abu jie turi papildomų saugumo funkcijų, be stipraus atvirojo kodo šifravimo. Svarbiausios iš jų:

Užmušti jungiklį: Tai programinės įrangos funkcija, kuri akimirksniu išjungia prieigą prie interneto, jei dėl kokių nors priežasčių VPN ryšys nutrūksta. Tai neleidžia perduoti duomenų nešifruotu kanalu ir užtikrins, kad jūsų „torrent“ bendraamžiai nematytų jūsų tikrojo IP adreso. Tiek PIA, tiek „NordVPN“ turi įmontuotą nužudymo jungiklį.
VPN registravimo politika yra vienas iš svarbiausių faktorių, renkantis teikėją. Tai taip pat turbūt yra pats svarbiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, jei kankinate VPN. Mes visada rekomenduojame pasirinkti tokį VPN, kuris niekada neprisijungia prie jūsų IP adreso ir sunaikina visus metaduomenų žurnalus per 24 valandas.

DNS & IPv6 apsauga nuo nuotėkio: Nors VPN naudojamas ypač saugus šifravimas, kartais programinė įranga (net operacinės sistemos) nesaugiai įgyvendina VPN tunelį dėl atgalinio suderinamumo su senomis mašinomis problemų. Tai gali sukelti 2 rūšių nuotėkius:

 1. DNS nutekėjimai: Kur jūsų DNS peržvalgos (kai lankotės svetainėje) nukreipiamos į jūsų IPT DNS serverius, o ne į VPN teikėjo.
 2. „IPv6“ nutekėjimai: kai srautas nesaugiai nukreipiamas per naują „IPv6“ protokolą, o ne pasenusį „IPv4“ protokolą.

Laimei, daugelis VPT (įskaitant šiuos du) savo programinėje įrangoje yra įdiegę nuotėkio prevencijos technologiją. Tiek „Nord“, tiek „PIA“ leidžia užblokuoti abiejų tipų nuotėkius, naudojant paprastą žymės langelio parinktį programinės įrangos nustatymuose. Tikrindami nustatėme, kad jis veikia nepriekaištingai („ipleak.net“ neaptikta jokių nutekėjimų).

  Rekomenduojama literatūra: VPN, kurie leidžia torrentus / p2p ir neturi jokių žurnalų.

  Privatumas / registravimas

  Privatus interneto ryšys: privatumas

  Privatus interneto ryšys tol, kol egzistavo įmonė, buvo vartotojų privatumo priešakyje. VIP buvo viena iš pirmųjų „No Log“ VPN paslaugų pasaulyje ir gana greitai pradėjo nesąžiningą VPN judėjimą. Ir jie vis dar yra vienintelis VPN pasaulyje, kurio nulinio prisijungimo garantija yra patikrinta teisme.

  Visiem, kas noklusina, tacuRegistravimo politika:
  Privatus interneto ryšys nelaiko ir nefiksuoja jokios vpn veiklos ar sesijos duomenų. Jie neprisijungia prie jūsų lankomų svetainių, atsiųstų failų ir net nesaugo jūsų prisijungimo laiko ir priskirtų IP adresų. Daugelyje VPN saugomi „prisijungimo žurnalai“, kuriuos galima lengvai naudoti norint atsekti torrent atsisiuntimo istoriją konkrečiam vartotojui. VIP nelaiko ryšio žurnalų.

  Kitas privatumas:
  VIP nenaudoja jokių trečiųjų šalių stebėjimo slapukų savo duomenų sraute (kaip žinoma, kaip tai daro kai kurie „nemokami“ VPN). Jie taip pat imasi papildomų atsargumo priemonių, norėdami apsaugoti jūsų interneto žiūrėjimo istoriją, naudodami privačius (PIA kontroliuojamus) DNS serverius. Tai užtikrins, kad jūsų VPN ryšys nenukreiptų DNS užklausų (interneto adresų) į nesaugius serverius, tokius kaip jūsų IPT.

  „NordVPN“: Privatumas

  „NordVPN“ atitinka „VIP“ tašką už privatumą. Tai apima nulinio žurnalo garantiją, jokių prisijungimo žurnalų ir privačių DNS serverių. Jie taip pat prideda specialios paskirties serverius, kad padidintų anonimiškumą, pvz., „VPN-over-Tor“ ir „Double-Hop“ (dvigubo šifravimo) serveriai.

  Jie dar neturėjo galimybės išbandyti savo privatumo politikos teisme (to jie taip pat nenori), tačiau nėra jokios priežasties manyti, kad „NordVPN“ nėra toks geras, kaip jų žodis.

  Ir „Snowden“ tipo žmonėms, skaitantiems tai, bus malonu žinoti, kad „NordVPN“ yra Panamoje, o tai teoriškai gali parodyti, kad įmonė yra mažiau pažeidžiama NSA šnipinėjimo reikalavimų (PIA yra JAV įsikūrusi įmonė). Bet tai toli gražu ne vienų torrentų fanatikų privatumo poreikiai.

  Privatumo / registravimo suvestinė

  VIP buvo patikimi (ir labai anonimiški) teisme. Tai verta daug. Vis dėlto „NordVPN“ praplečia juos su daugiau privatumo funkcijų, todėl mes tai vadinsime lygiosiomis.
  Laimėtojas: TIE

  Programinė įranga / funkcijos

  Privačioje interneto prieigoje ir „NordVPN“ programinė įranga yra labai skirtinga. Pirmasis yra susijęs su visų šifravimo (PIA) funkcijų valdymu, o kitas („Nord“) – su paprastos ir patogios prieigos prie galingų funkcijų suteikimu..

  Kadangi šie du VPN yra labai panašūs daugelyje kitų sričių (greitis, privatumas, draugiškumas „Torrent“), gali pasirodyti, kokį programinės įrangos stilių ir funkcijų rinkinį norite pasirinkti.

  Apžvalga

  Privačios interneto prieigos programinė įranga

  PIA programinė įranga nėra išgalvota. Tai funkcionalus ir galingas. Ir atvirai norėčiau, kad daugiau VPT kūrėjų nukopijuotų savo modelį. PIA programinė įranga subtilų šifravimą ir privatumo valdymą pateikia vienoje sąsajoje. Nėra sudėtingų meniu naršyti ar 6 skirtingų nustatymų ekranų.

  „Papildomų nustatymų“ rodinyje galite gauti viską, ko jums reikia. Štai ką rasite:

  Paveikslėlis

  Jūs gausite visišką pagrindinių privatumo ir protokolo priemonių valdymą, įskaitant:

  Ryšio tipas – TCP arba UDP
  Uosto ekspedijavimas
  VIP MACE – PIA patentuotas skelbimų blokavimo ir kenkėjiškų programų filtras
  „Kill-Switch“ – Blokuoja prieigą prie interneto, jei sugenda VPN tunelis. Rekomenduojama saugesniam kankinimui.
  DNS / IPv6 apsauga nuo nutekėjimo: Apsaugokite nuo įprastų būdų, kaip VPT gali netyčia nutekėti identifikuojančią informaciją.

  Šiek tiek slinkdami žemyn, taip pat rasite Šifravimo parametrus, kurie leidžia pasirinkti tikslią „Cipher“, „Handshake“ protokolą ir šifravimo stiprumą, naudojamą VPN. Numatytieji 128 bitų AES su 2048 bitų RSA rankos nustatymai yra optimalūs daugumai vartotojų. Jei norite daugiau saugumo, atnaujinkite iki 256 bitų AES, tačiau atminkite, kad greičiai šiek tiek sumažės.

  Paveikslėlis

  Serverio pasirinkimas

  Skirtingai nuo daugelio VPN, kurių pagrindiniame programinės įrangos rodinyje yra serverio pasirinkimo vaizdas, PIA tai daro šiek tiek kitaip. Vietoj to, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite PIA piktogramą sistemos dėkle ir iškylančiajame meniu pasirinkite serverį. Jei dažnai atrodo ta pati vieta, pagrindiniame rodinyje galite pasirinkti serverį „Automatiškai prisijungti“.

  Šiuo metu 12 šalių yra maždaug 25 serverių vietos.

  Kitos VIP funkcijos (ir ko joms trūksta)

  Programinės įrangos platformos: PIA turi programinę įrangą visoms pagrindinėms platformoms, įskaitant „iOS“, „Mac“, „Android“ ir „Windows“. Jų mobilioji programa yra viena iš mano mėgstamiausių ir yra nepaprastai greita bei stabili. Jis netgi veikia „Firestick“ / „FireTV“, jei jį įkeliate.

  „SOCKS5“ tarpinis serveris: Į visus planus nemokamai įtraukiamas neribotas pralaidumas Nyderlandų PIA tarpiniame serveryje. Jis gali būti naudojamas dvigubai aplenkti jūsų torrentų srautą, kad būtų užtikrintas papildomas privatumas. Peržiūrėkite mūsų „uTorrent“ ir „Vuze“ vadovus, kaip tai padaryti.

  „Neflix“ palaikymas: Deja, „Netflix“ blokuoja PIA IP adresus, ir jūs turėsite atsijungti nuo savo VPN kiekvieną kartą, kai norite transliuoti. „Netflix“ blokuoja daugiau nei 90% geriausių VPN teikėjų, kad būtų išvengta piktnaudžiavimo (nors „NordVPN“ veikia nepriekaištingai).

  „NordVPN“ programinė įranga

  „NordVPN“ programinė įranga tikrai yra šiek tiek elegantiškesnė nei VIP. Čia yra daug energijos, tačiau didžioji dalis magijos atliekama užkulisiuose, naudojant mažiau galimybių ir nustatymų.

  Viena tikrai svarbi savybė yra „NordVPN“ „SmartPlayTM“ technologija, leidžianti automatiškai atblokuoti „Netflix“, „Hulu“ ir 50 kitų VOD transliacijų paslaugų visame pasaulyje. Tai nuostabu, o „Nord“ yra vienas iš nedaugelio VPN kairiųjų, kuris gali teigti, kad yra suderinamas su „Netflix“.

  Vietos parinkiklis / Mėgstamiausi serveriai

  Serverius galima pasirinkti iš abėcėlės tvarka pateikto vietų sąrašo, surūšiuoti pagal mažiausiai pakrautus (greičiausias) arba pasirinkti iš pasaulio žemėlapio rodinio (pavaizduota žemiau)..

  Paveikslėlis

  „NordVPN“ nustatymai ir protokolo parinktys

  „NordVPN“ leidžia pasirinkti TCP arba UDP (greičiausią) protokolą savo VPN srautui. Norėdami pasiekti šiuos nustatymus, turite eiti į išplėstinį nustatymų ekrano meniu.

  Čia taip pat galite pasirinkti pasirinktinius DNS serverius, jei norite, arba tiesiog naudokite nuosavą „Nord“ privatų nulinio prisijungimo DNS. Vienas iš gerų variantų nemokamam trečiųjų šalių DNS yra „Google“, kurie naudoja 8.8.8.8 ir 8.8.4.4 IP adresus (nuotraukoje).

  Taip pat yra „Kill-Switch“ ir „Stealth“ protokolo parinktys, užtikrinančios papildomą saugumą. „IPv6“ apsauga yra įmontuota, o „Nord“ klientas nesiunčia srauto per „IPv6“, kol esate prisijungę.

  Jų slaptas protokolas užmaskuos jūsų „OpenVPN“ srautą kaip ne VPN srautą, todėl tinklo administratoriui ar ugniasienei bus sunkiau jį užblokuoti. Ši technika yra naudinga viešuosiuose tinkluose, tokiuose kaip mokyklos, viešbučiai, oro uostai ir kt.

  Specialūs serverių tipai:

  Dvigubas VPN: Maršrutas nukreipiamas per 2 skirtingus VPN apynius ir du kartus užšifruojami duomenys (su atskiru raktu).
  „VPN-over-Tor“: Maršrutuoja jūsų VPN srautą per „Tor“ svogūnų tinklą. Labai anonimiški
  Transliacija: Didelės spartos vaizdo transliacija su įmontuota „Smartplay“ technologija.
  Anti-DDOS: Puikiai tinka žaidimams. Mažas atsilikimas su DDOS apsauga.

  „ExpressVPN“ protokolai

  Pasirinkite „OpenVPN“, PPTP, SSTP, L2TP arba „Auto“

  VIP ir „NordVPN“: greitis & Greičiausias

  Žemiau pateikiami greičiausio „galvą prieš galvą“ rezultatai:

  Privačios interneto prieigos greičio testas

  Greičiausia privati ​​interneto prieiga JAV

  PIA greičio testas (JAV)

  „PIA Europe“ greičiausias (Prancūzija)

  PIA greičio testas (Paryžius, Prancūzija)

  „NordVPN“ greičio testas

  „NordVPN Speed ​​Test“ (JAV)

  „NordVPN Speedtest“ (Čikaga, JAV)

  „NordVPN“ greičio testas (Nyderlandai)

  „NordVPN“ greičio testas (Nyderlandai)

  Greičio testo analizė / verdiktas:
  Asmeninė interneto prieiga yra nuolat sparti ir gali beveik padidinti mūsų pralaidumą netoliese esančiuose serveriuose (išbandyta naudojant 100mbps jungtį). Tai ypač įspūdinga, atsižvelgiant į kainą (3,33 USD / mėn. Už PIA vienerių metų prenumeratą).

  „NordVPN“ yra šiek tiek nenuoseklesnis. Truputį padirbėję galite rasti greitus serverius JAV ir Europos dalyse, tačiau jų p2p optimizuotas Nyderlandų serveris bandė bandyti.

  Laimėtojas: privati ​​interneto prieiga

  „Torrent“ draugiškumas / „Torrent“ savybės

  Jei pagrindinė priežastis, kodėl norite nusipirkti VPN, yra torrentų atsisiuntimas anonimiškai, tada šis skyrius yra nepaprastai svarbus. Jei ne, nedvejodami praleiskite tai.

  Šiame skyriuje apžvelgsime kiekvieno tiekėjo požiūrį į mažiausiai vartotojus. Taip pat išnagrinėsime, kokias (jei tokių yra) naudingas savybes, kurias teikia kiekviena paslauga ir kurios suteikia papildomą vertę „torrent“ / p2p atsisiuntėjams.

  Svarbiausios savybės, kurias turėtų turėti labai patogus VPT teikėjas:

  • „Zero Log“ privatumo politika: Neįmanoma atsekti „torrent“ veiklos pagal jūsų viešą IP adresą
  • Nužudymo jungiklis: Neleiskite IP nutekėjimo, jei VPN atsijungia
  • Torrentai leidžiami keliose serverio vietose
  • Greitas greitis
  • Įtrauktas „Socks5“ įgaliotinis: Papildomas apynys arba alternatyva VPN tuneliui. Konfigūruota jūsų torrent kliento viduje.

  Santrauka: Abu šie VPN teikia aukščiausią torrent privatumo lygį ir kiekvienas pelnė puikų 10/10 mūsų draugiškumo pagal torrentą reitinguose.

  „Torrent“ draugiškumas privačiai interneto prieigai: 10/10

  Privati ​​interneto prieiga yra viena iš labiausiai torrentą skatinančių VPN teikėjų pasaulyje ir yra geriausias pasirinkimas (mūsų vertinimu) Nr. 1 tarp visų „bitorrent“ vartotojų. Jie taip pat pateko į geriausių „Torrent VPN“ reitingą 2014, 2015 ir 2016 m.

  „PIA Torrent“ politika

  Asmeninė interneto prieiga leidžia torrent’ą ir kitą failų mainų veiklą jų VPN tinkle. Nėra jokių specialių apribojimų serverio vietoms. Tačiau pranešama, kad PIA nukreipia torrent srautą iš scenos iš tam tikrų serverių vietų. Norėdami gauti didžiausią greitį, turėtumėte naudoti Nyderlandų, Šveicarijos ar Kanados VPN serverį.

  Su „IPVanish Torrent“ susijusios funkcijos:

  Jei torrentus atsisiunčiate dažnai, gali reikėti konkretesnių funkcijų rinkinio, nei siūlo daugelis VPT teikėjų. Laimei, privačioje interneto prieigoje yra beveik visos svarbiausios jūsų norimos privatumo / saugos funkcijos.

  Čia pateikiamos geriausios „PIA“ funkcijos torrentų vartotojams:

  • „Nulio žurnalo“ politika: Visada rekomenduojame pasirinkti neprisijungiantį VPN. VIP yra VPN žurnalų etalonas.
  • Užmušti jungiklį: Jūs nenorite, kad jūsų IP adresas nutekėtų, jei VPT atsijungia. „PIA“ programinėje įrangoje yra žudymo jungiklis, kuris akimirksniu sustabdys jūsų interneto ryšį, jei VPN nepavyks. Galima įsigyti visose platformose
  • „Torrent“ tinkančių serverių vietos: PIA turi greitus serverius daugelyje „torrent“ tinkančių šalių, įskaitant Šveicariją ir Nyderlandus.
  • „SOCKS5“ tarpinis serveris: Nukreipkite savo srautinį srautą per PIA nulinio žurnalo tarpinį serverį. Mes turime „uTorrent“, „Vuze“ ir „QBittorrent“ sąrankos vadovus
  • 128 arba 256 bitų šifravimas: Tai yra pats stipriausias šifravimo stiprumas (vis dar užtikrinantis pagrįstą greitį). Tai yra tas pats šifravimo stiprumas, kurį JAV kariškiai naudoja kritinėms komunikacijoms. „Torrent“ šifravimas neleidžia jūsų interneto paslaugų teikėjui nuskaityti srauto ar pamatyti, kokius failus atsisiunčiate. Tai taip pat padeda užkirsti kelią jūsų torrentams. Norėdami gauti didžiausią torrent greitį, rekomenduojame naudoti lengvesnį (128 bitų) šifravimą ir UDP protokolą

  „Torrent“ draugiškumas „NordVPN“: 10/10

  „NordVPN“ atitinka „PIA point-to-point“ „torrent“ ypatybes. Nužudymo jungiklis, šifravimas, be žurnalų ir torrentui optimizuotos vietos. Ir jie iš tikrųjų gauna nedidelį pranašumą, nes jų įtrauktoje SOCKS5 tarpinio serverio tarnyboje yra daugiau nei 10 „torrent“ tinkančių serverių vietų. VIP turi tik vieną (Nyderlandai).

  Nurodymų, kaip nustatyti „NordVPN“ tarpinį serverį mėgstamame „torrent“ kliente („uTorrent“, „Vuze“, „Deluge“, „QBittorrent“, „Flud“), skaitykite mūsų „NordVPN“ torrento vadove.

  „NordVPN“ torrentų funkcijų sąrašas:

  • Nulis-žurnalas: „NordVPN“ neturi jokių žurnalų ir yra įsikūrusi Panamoje (žinoma dėl griežtų privatumo įstatymų).
  • Nužudymo jungiklis (2 tipai) + DNS nuotėkio apsauga: Niekada nepraleiskite savo tikrojo IP torentų bendraamžiams.
  • „Torrent“ serveriai: „NordVPN“ leidžia torrentus naudoti visuose serveriuose, bet geriau, jei naudojatės jų 12 didelės spartos p2p optimizuotų serverių vietomis..
  • Įeina „SOCKS5“ tarpinis serveris: Veikia su visais pagrindiniais torrent klientais. 10 ir daugiau vietų, optimizuotų p2p.

  „Torrent“ nugalėtojas: Nors PIA yra legenda torentinėje erdvėje, „NordVPN“ čia įgyja pranašumą dėl jų papildomų įgaliotųjų vietų. Esame dideli „torrent“ įgaliotojo asmens anonimizacijos strategijos gerbėjai. Taigi „NordVPN“ turi neįtikėtiną grąžinimo politiką, kad galėtumėte .

  Kainodara (kuris tiekėjas yra geresnis pasiūlymas?)

  Tiek „Nord“, tiek „VIP“ kainos yra labai konkurencingos, ypač jei pasirenkate ilgesnę prenumeratos trukmę. VIP gali būti mokamas už 3,33 USD / mėn., Jei įsipareigojate prenumeruoti vienerius metus, o „NordVPN“ šiuo metu galima įsigyti už 2,75 USD / mėn. (3 metų riboto laikotarpio pasiūlymas)..
  Visiem, kas noklusina, tacu

  Privataus interneto kaina & Grąžinimo politika

  Suplanuokite privačios interneto prieigos VPN įkainius

  Privatioji interneto prieiga tą pačią kainą nustatė daugiau nei 5 metus. Viskas pasikeitė, kai „NordVPN“ pradėjo savo beprotišką sub-$ 3 ilgalaikį pasirašymo sandorį. Nuo to laiko VIP pridėjo 2 metų pasirinkimo pasirinkimą – 2,91 USD per mėnesį. Visi planai turi tas pačias funkcijas, skirtumas yra tik abonemento trukmė ir faktinės mėnesinės išlaidos. Jie yra:

  • 1 mėnuo: 6,95 USD
  • 1 metai: 39,95 USD (3,33 USD / mėn.)
  • 2 metai: 69,95 USD (2,91 USD / mėn.)

  Visuose planuose yra neribotas pralaidumas, nulis žurnalų ir pilna prieiga prie PIA tarpinio serverio „Socks5“. Taip pat galite išbandyti bet kokį planą, nerizikuojantį 7 dienas, pasinaudodamas 100% PIA grąžinimo garantija:

  Grąžinimo politika: 7 dienos
  VIP taiko besąlyginę 7 dienų grąžinimo politiką. Nėra pralaidumo ar naudojimo apribojimų, dėl kurių jūs negalite reikalauti grąžinimo. Paprasčiausiai palaikykite el. Paštu per 7 dienas nuo prisiregistravimo ir jie grąžins visą grąžinamąją išmoką.

  „NordVPN“ kainų nustatymo / grąžinimo politika

  Kainodara:
  „NordVPN“ smogė VPN pramonei, naudodama savo funkcijų rinkinį (tinkantį „Netflix“ ir „torrent“), tačiau jie tikrai padidino rinkos dalį, kai agresyviai elgėsi su kainų nustatymu..

  Vienerių metų prenumerata jums kainuos tik 5,75 USD / mėn. (Pigiau nei vidutinis nulinio žurnalo VPN)

  Bet gaunasi dar saldesnis. Ribotą laiką jie siūlo beprotišką 3 metų prenumeratos galimybę, kurios kaina siekia tik 2,75 USD / mėn. Tai sudaro 77% nuo įprastos kainos, o kaina, mūsų manymu, yra per gera, kad ją perkeltume.

  Grąžinimo politika: 30 dienų
  „NordVPN“ taip pat yra pramonės standartas, kai kalbama apie jų grąžinimo politiką. Jie priims grąžinimo užklausas iki 30 dienų nuo jūsų pradinės prenumeratos (taip ir visą mėnesį). Jei nesate patenkintas, galite pareikalauti 100% pirkimo kainos grąžinimo.

  Manau, jie gana įsitikinę, kad jums patiks paslauga (žinau, kad darau).

  Paveikslėlis

  Sutaupykite 77% naudodami „NordVPN“ »

  IŠvada ir rekomendacijos

  Tai buvo neįtikėtinai arti galvos, ir aš abu šiuos VPN naudoju reguliariai. PIA daugelį metų buvo geriausias „torrent“ įkėlėjų pasirinkimas (teisingai) ir vis dar yra vienas iš geriausių galimų pasirinkimų. Tačiau ten, kur „NordVPN“ iš tikrųjų šviečia, yra ne „torrent“ funkcijos.

  • Jei norite pasiekti „Netflix“ ar „Hulu“, jums patiks jų „Smartplay“ technologija.
  • Jei trokštate papildomo saugumo, „VPN-over-Tor“ yra kito lygio privatumas
  • „Socks5“ įgalioti serveriai daugiau nei 10 skirtingų vietų suteikia papildomo lankstumo kaip „torrent“ įgaliotojo serverio sąrankos dalis.

  Privatus interneto ryšys

  PIA yra nepriekaištingas VPN, skirtas sunkiai varginantiems žmonėms. Jei jums reikia geriausio greičio, privatumo ir valdymo mišinio, PIA jums yra VPN.

  Argumentai už:

  • Tikra „neprisijungimo“ politika (patikrinta teisme)
  • Triguba apsauga nuo IP nuotėkio
  • Uosto ekspedijavimo galimybės
  • Greičiau nei „NordVPN“

  Minusai:

  • Užblokavo „Netflix“ / „Hulu“

  „NordVPN“

  „NordVPN“ yra visų sandorių VPN. Tai daro viską. O jei pasinaudosite ribotu 77% nuolaidų laiku, tai geriausias mūsų pasiūlymas.

  Argumentai už:

  • Puikios stalinių kompiuterių ir mobiliųjų VPN programos
  • Nulis rąstų
  • „SOCKS5“ tarpinis serveris daugiau nei 10 vietų
  • p2p optimizuotus serverius
  • 30 dienų 100% grąžinimo garantija

  Minusai:

  • Serveriai yra šiek tiek perpildyti (lėčiau nei VIP)

  Esmė

  Jei tik mėgstate kankintis, bet kuris VPN užtikrins puikų privatumą. Bet kuris iš šių teikėjų yra geresnis pasiūlymas nei konkurencija. Jūs tikrai negalite suklysti, tačiau rinkdamiesi vieną būtinai turėtumėte atsižvelgti į savo prioritetus:

  Jei jums reikia daugiau greičio, eikite su PIA. Jei norite papildomų transliacijų („Netflix“ atblokavimo) arba privatumo funkcijų („VPN-over-Tor“), naudokite „NordVPN“.

  Kita pastaba yra tai, kad VIP programa veikia „fireTV“, kai ji perkeliama („Kodi“), o „NordVPN“ šiuo metu neveikia.

  Daugiau naudingų straipsnių & VADOVAI

  Gidai
  Naudokite „uTorrent“ anonimiškai
  Anonimiškai naudokitės „QBittorrent“
  Anoniminis 3 žingsnių kankinimas
  Tarpinis serveris ir VPN, skirti saugiems torrentams
  „Torrent“ šifravimo vadovas
  Atsiliepimai
  „ExpressVPN Torrent“ vadovas
  Privačios interneto prieigos peržiūra
  „NordVPN Review“ / p2p vadovas

  VPT palyginimai
  VIP ir „IPVanish“
  VIP prieš Torguard
  VIP prieš Hidemyassą
  „NordVPN“ ir „IPVanish“

  Ačiū, kad perskaitėte šį VPN palyginimą 🙂

  Privatus interneto ryšys

  Apsilankykite svetainėje

  7 dienų 100% grąžinimo politika

  „NordVPN“

  Apsilankykite svetainėje

  30 dienų 100% grąžinimo politika
  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me