Privati ​​interneto prieiga prieš „Torguard“ (VPN palyginimas)

Privati ​​interneto prieiga prieš „Torguard“

Privatus interneto ryšys ir „Torguard“ yra du populiariausi „BitTorrent“ vartotojų pasirinkimai, kurie nori anonimizuoti savo torrentus ir saugiai atsisiųsti torrentus.


Jei norite, kad jūsų torrent veikla būtų privati, arba jūs tiesiog ieškote labai anoniminės VPN paslaugos, abu šie variantai yra puikus pasirinkimas (abu padarė mūsų sąrašą „geriausių neprisijungiančių VPN paslaugų“), tačiau mes jiems pateikiame galvą -galvoti, kuris iš tikrųjų pasirodo viršuje.

Palyginimo kriterijai

Atlikdami šį palyginimą mes atsižvelgėme į bendrąsias saugos funkcijas, taip pat į „torrent“ specifines savybes, greitį, klientų palaikymą ir kt.

Pažvelgsime į:

 • Sauga / šifravimas
 • Greitis
 • Torrent draugiškumas
 • Programinė įranga / funkcijos
 • Palaikymas
 • Kaina

„Head to head“ palyginimo suvestinė

Paveikslėlis

 • Įsikūrusi JAV
 • Nėra veiklos žurnalų, nėra ryšio žurnalų.
 • 256 bitų AES šifravimas (pasirinktinės šifravimo parinktys)
 • 4096 bitų šifravimo raktai (ypač saugūs)
 • Neribotas pralaidumas / duomenų perdavimas
 • „Kill-switch“ saugumas
 • Įtraukta „VPN + Torrent“ tarpinio serverio paslauga
 • Jokių papildomų „torrent“ funkcijų

Kainos / pasiūlymai
Mėnesio kaina: 6,95 USD / m
Geriausio pasiūlymo kaina: 3,33 USD / mėn (1 metų prenumerata)

Mūsų mėgstamiausios savybės
Privati ​​interneto prieiga suteikia daugiau funkcijų už mažesnę kainą nei bet kuris kitas VPN. Mes mėgstame jų atsidavimą privatizavimui (tikra „nulinio žurnalo“ politika), greitį, draugiškumą stiprumui ir puikią programinę įrangą (su pasirinktine šifravimo stiprumo ir naudojamo algoritmo kontrole).

Kiekvienoje VIP prenumeratoje taip pat yra neribotas Nyderlandų „socks5“ įgaliotojo serverio naudojimas (puikiai tinka torrentams).

Paveikslėlis

 • Įsikūrusi JAV
 • Nėra veiklos žurnalų, nėra ryšio žurnalų.
 • 256 bitų „Blowfish“ šifravimas
 • 2048 bitų raktai (pramonės standartas)
 • Neribotas pralaidumas / duomenų perdavimas
 • „Kill-switch“ saugumas
 • VPT & „Torrent“ tarpinio serverio paslauga parduodama atskirai
 • p2p optimizuotus serverius, pasirinktinį „torrent“ tarpinių serverių montuotoją

Kainos / pasiūlymai
Mėnesio kaina: 10 USD / m
Geriausio pasiūlymo kaina: 4,99 USD / mėn (1 metų prenumerata)

Mūsų mėgstamiausios savybės
„Torguard“ yra labiau nukreipta į torrentą nei dauguma VPN. Jie siūlo autonominę „Torrent Proxy“ paslaugą greitam, anoniminiam „torrent“ atsisiuntimui. Jie taip pat turi pasirinktinę tarpinio serverio diegimo programinę įrangą, kuri automatiškai sukonfigūruos jūsų mėgstamą „torrent“ klientą teisingais nustatymais. Jie taip pat turi p2p („torrent“) optimizuotus VPN serverius ir slaptus VPN serverius, kurie padės įveikti torrentą blokuojančias ugniasienes..

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje >

Apsilankykite „Torguard“ >

Saugumas / Pirmenybė

Privatus interneto ryšys
 • Nėra rąstų. Laikotarpis.
 • 256 bitų AES šifravimas su 4096 bitų klavišais
 • Nužudymo jungiklis (sistemos lygis)
 • Anoniminiai mokėjimai naudojant „Bitcoin“, dovanų kortelės
„Torguard“
 • Nėra rąstų. Laikotarpis.
 • 256 bitų „Blowfish“ šifravimas su 2048 bitų klavišais
 • Nužudymo perjungiklis (programos lygis)
 • Anoniminiai mokėjimai su bitcoin

Tiek PIA, tiek „Torguard“ yra neprisijungiantys VPN teikėjai (iki šiol gerai). Jie taip pat abu priima anoniminius mokėjimus per „Bitcoin“ kriptovaliutą. Iš esmės tuo baigiasi panašumai.

PIA naudoja 256 bitų AES šifravimą (pramonės standartas) su 4096 bitų raktais rankos šifravimui (žymiai stipresnis nei pramonės standartiniai 2048 bitų raktai). Kita vertus, „Torguard“ naudoja 256 bitų šifravimą su senesniu (tačiau vis dar labai tvirtu) „Blowfish“ šifravimo algoritmu. Jie naudoja 2048 bitų raktus, kurie yra pramonės standartai, tačiau stipresnis, mano manymu, visada yra geresnis.

Privatus interneto ryšys taip pat suteikia jums visišką šifravimo stiprumo, naudojamo algoritmo ir duomenų autentifikavimo metodo kontrolę (neleidžia išpuolių tarp žmonių). „Torguard“ darbalaukio programa nesuteikia jokios pasirinktinės kontrolės, išskyrus pasirinktą serverio tipą (skirtingi serveriai naudoja skirtingą šifravimą)

Asmeninės interneto prieigos saugos ir šifravimo parametrai

PIA išplėstiniai šifravimo parametrai

Aukščiau pateiktame paveikslėlyje sąranka yra labai saugi, tačiau greitesniam greičiui naudojamas AES-128 bitų šifravimas, o ne 256 bitų (visada yra kompromisas, kai kalbama apie greitį ir šifravimo stiprumą). Galite išbandyti įvairius parametrus, kol rasite geriausią derinį savo poreikiams. Aš paprastai naudoju AES-256 bitą, nes greitis man nėra pagrindinis faktorius.

Nužudyk jungiklį

Tiek „Torguard“, tiek „PIA“ savo programinėje įrangoje sukūrė „žudymo jungiklį“, nors kiekvienas šią funkciją įgyvendino skirtingai.

„Torguard“ naudoja programos lygio nužudymo jungiklį
Tai reiškia, kad galite pasirinkti konkrečias programas, kurios bus sunaikintos (uždarytos), jei netyčia nutrūks VPN ryšys. Pasirinkite norimas įtraukti programas yra taip paprasta, kaip pridėti jas prie „Torguard“ programinės įrangos nustatymų sąrašo.

Aišku, jei jūs perkate torrent torguard, norėtumėte įtraukti torrent klientą į sąrašą, taigi tikrasis IP neatsitiktinai nutekėja.

Privačioje interneto prieigoje naudojamas sistemos lygio nužudymo jungiklis
Tai reiškia, kad suaktyvinus (programinės įrangos nustatymuose pažymėjus „kill-switch“ langelį), PIA visiškai sustabdo bet kokią interneto veiklą, jei netyčia nutrūksta ryšys. Vienintelis būdas atkurti prieigą prie interneto yra:

 1. Vėl prisijunkite prie VPN serverio
 2. Iš naujo nustatykite DCHP paleisdami „Windows“ trikčių šalinimo įrankį (arba galite tai padaryti rankiniu būdu).

Nei žudymo-keitimo metodas yra geresnis, nei blogesnis. Tai nulemia asmeninį pasirinkimą.

Anoniminiai mokėjimai

Tiek PIA, tiek „Torguard“ leidžia vartotojams atlikti anoniminius mokėjimus. Norint sukurti sąskaitą, reikia tik minimalios informacijos. Jums reikia tik el. Pašto adreso ir mokėjimo būdo.

„Torguard“ priima bitcoin mokėjimus (populiariausia kriptovaliuta pasaulyje).

PIA priima tiek „bitcoin“, tiek anoniminius mokėjimus elektroniniu būdu prekiaudama likusių dovanų kortelių likučiais iš populiarių parduotuvių (pavyzdžiui, „starbucks“, „raudonas omaras“, „Target“, „Best-buy“ ir kt.). Tai išradingas žemųjų technologijų sprendimas, leidžiantis mokėti anonimiškai, nemokant pirkti, maišyti, laikyti ir perduoti „Bitcoins“.

Mūsų vadove, kaip anonimiškai sumokėti už VPN, sužinokite, kaip atsiskaityti dovanų kortelėmis.

Nugalėtojas: Privati ​​prieiga prie interneto
VIP pririšo arba laimėjo kiekvieną saugumo demonstravimo skyrių. Jei jums reikia kuo geresnio saugumo (arba jums patinka PIA tinkinimo parinktys), pirmiausia turėtumėte juos išbandyti. Sutaupykite daugiau nei 50%, pirkdami 1 metų prenumeratą.

„Torrent“ savybės

Privatus interneto ryšys:
 • Torrentai leidžiami visuose serveriuose
 • „Socks5“ serveris nemokamas (Nyderlandai)
„Torguard“
 • Torrentai leidžiami specialiuose (ne JAV, ne JK serveriuose)
 • „Socks5“ tarpinio serverio paslauga parduodama atskirai (5 šalys)
 • Tarpinio serverio automatinio diegimo programinė įranga

Privatus interneto ryšys
Viena iš geriausių PIA savybių yra tai, kad visose VPN prenumeratose yra prieiga prie Nyderlanduose esančio neprisijungusio SOCKS tarpinio serverio. Jie nelabai reklamuoja šią funkciją, tačiau ji yra ideali torrent ir galite lengvai sukonfigūruoti savo mėgstamą torrent programinę įrangą, kad paslėptų savo IP adresą naudodami šį tarpinį serverį..

Sąrankos instrukcijos yra mūsų vadovuose:

 • uTorrent
 • Vuze
 • Didžiulis

Privatus interneto ryšys leidžia torrentus naudoti visuose serveriuose, nors jie greičiausiai labiau norėtų, kad jūsų torrent veikla būtų apribota serveriais, tokiose torrentams palankiose šalyse kaip Olandija, Kanada ar Šveicarija..

„Torguard“
„Torguard“ taip pat siūlo „SOCKS 5“ tarpinio serverio paslaugą, tačiau jie parduoda ją atskirai nuo savo VPN paslaugos, taigi, jei norite, kad „Proxy“ ir VPN būtų kartu, jūs žiūrite 80 USD + per metus, o ne 39,95 USD su VIP. Teisingai tariant, jų „Torrent“ tarpinio serverio paslauga yra labai tvirta ir suteikia daugiau galimybių serverio vietai nustatyti.

Jie taip pat turi tvarkingą tarpinio serverio diegimo įrankį, kuris automatiškai sukonfigūruos jūsų mėgstamą „torrent“ programinę įrangą („uTorrent“, „BitTorrent“, „Vuze“, „Deluge“) su optimaliais saugos parametrais, kad būtų galima saugiai ir anonimiškai naudoti tarpinio serverio paslaugą..

Tai padeda jums išvengti galvos skausmo ar painiavos dėl rankinio nustatymo, kurio prireiktų norint naudoti PIA SOCKS tarpinį serverį. (Nors mes turime aukščiau pateiktus vadovus)

„Torguard“ riboja „torrent“ veiklą tam tikruose P2P serveriuose (tiek siekiant padidinti tinklo greitį, tiek išvengti galimo teisinio galvos skausmo).

Laimėtojas: TIE
Jei norite mokėti už VPN + tarpinio serverio paslaugą, tada „Torguard“ tarpinio serverio tarnyba ir automatinis diegimas yra tikrai pranašesni už „PIA“ vienintelį „SOCKS5“ serverį (su būtina rankiniu būdu nustatyti).

Be abejo, PIA yra pusė kainos, ty 39,95 USD per metus…

Greičio testas: „PIA“ ir „Torguard“

Ir „Torguard“, ir PIA per pastaruosius porą metų smarkiai išplėtė savo serverių tinklus. Tai reiškia, kad yra daugiau serverio vietų, taip pat yra daugiau pralaidumo galimybių vienam vartotojui.

Pasiekti greitį iki 50 ir daugiau Mbps tikrai yra įmanoma abiems teikėjams (darant prielaidą, kad normalus jūsų ryšys yra bent jau toks greitas).

Privatus interneto ryšys

PIA Nyderlandų greičio testas

Nyderlandų serveris (VIP)

„Speedtest“ privačios interneto prieigos

„Kanada Server“ (VIP)

„Torguard“ greičio testai

„Torguard“ Nyderlandų greičio testas

Olandijos serveris („Torguard“)

„Torguard Canada Speedtest“

„Kanada Server“ („Torguard“)

Kaip matote, greičio testo rezultatai yra gana panašūs. „PIA“ pasižymi nedideliu atsisiuntimo greičio pranašumu, o „Torguard“ – didesniu greičiu. Akivaizdu, kad jūsų rezultatai priklausys nuo jūsų ryšio greičio, serverio atstumo, serverio apkrovos, paros laiko ir kt…
Visiem, kas noklusina, tacu
Bet tai yra pakankamai arti, kad mes tai vadinsime TIE

Kainodara & Grąžinimo politika

Tiek PIA, tiek „Torguard“ yra gana prieinamos, palyginti su vidutine pramonės kainodara. Kiekvienas taip pat siūlo 7 dienų pinigų grąžinimo politika.

Labiau bendra vertė yra privati ​​interneto prieiga.
Tik už 39,95 USD per metus (tai yra 3,33 USD / mėn.) Gaunama VPN + tarpinio serverio paslauga už mažiau nei vien „Torguard“ VPN paslaugos kainą..

VIP kainos:

Privačios interneto prieigos VPN kainų nustatymo ir planavimo parinktys

Privačios interneto prieigos kainų puslapis

„Torguard“ kainodara
„Torguard“ turi atskiras VPN kainas & Tarpinio serverio paslauga (nors jei perkate abu, gausite nuolaidą paketui).

VPN paslauga:

 • 9,99 USD / mėn. (1 mėnesio prenumerata)
 • 4,99 USD / mėn. (Prenumerata 1 metams)

„Torrent“ tarpinio serverio tarnyba

 • 5,95 USD / mėn. (Prenumerata 1 mėnesiui)
 • 3,91 USD / mėn. (Prenumerata 1 metams)

„Torguard“ VPN kainų palyginimas

„Torguard“ VPN kainodara

Išvada

Aišku Privatus interneto ryšys yra geresnė vertė bet tai nereiškia, kad puikus pasirinkimas kiekvienam. Greitai apibendrinsime kiekvieno pranašumus ir trūkumus, taigi jūs geriau suprantate, kuris VPN jums tinka.

Paveikslėlis

Pliusai

 • Pigiau (nuo 3,33 USD / mėn.)
 • Įtraukta „Socks5“ įgaliotojo asmens paslauga
 • Puiki programinė įranga
 • Individuali šifravimo parinkčių kontrolė
 • Puiki reputacija P2P bendruomenėje
 • Torrentai leidžiami visuose serveriuose
 • DNS nuotėkio ir IPv6 nuotėkio apsauga

Paveikslėlis

Pliusai

 • Labai greitas greitis
 • Autonominė „Torrent Proxy“ paslauga (5 šalys)
 • Automatinio tarpinio serverio diegimo programinė įranga
 • „Torrent“ optimizuoti serveriai
 • Galimas „slapto“ VPN protokolas
 • DNS nuotėkio ir IPv6 nuotėkio apsauga
Trūkumai
 • Tarpinio serverio paslauga teikiama tik 1 vietoje
 • „Torrent“ tarpinį serverį reikia nustatyti rankiniu būdu
 • Mažiau VPN serverio vietų nei „Torguard“
MINUSAI
 • Turite mokėti atskirai už VPT & Įgaliotinis
 • Torrentai leidžiami tik tam tikruose serveriuose
 • Nekontroliuojamas šifravimo stiprumas / algoritmas
 • „Torguard“ VPN yra brangesnis nei „VIP“ paslauga

Taigi kurį VPN turėtumėte pasirinkti?

Tiesa ta, kad daugumai žmonių tikriausiai bus geriau su privačia interneto prieiga (darant prielaidą, kad kaina yra vienas iš pagrindinių jūsų atrankos kriterijų. PIA suteikia jums daugiau pinigų už jūsų kainą, nei „Torguard“, o jų programinė įranga yra tikrai žingsnis į priekį).. Daugumai žmonių tikriausiai bus geriau su privačia interneto prieiga…

Turėtumėte pasirinkti „Torguard“, jei…

 • Jūs norite geriausios torrentų proxy paslaugos („Torguard“ yra tikrai geriausias torrent proxy serveris)
 • Jūs nenorite, kad turėtumėte rankiniu būdu sukonfigūruoti „torrent“ programinę įrangą, kad būtų galima naudoti tarpinį serverį
 • Norite mokėti šiek tiek daugiau už nedidelį VPN greičio padidinimą
 • Jums nerūpi, ar turite pasirinktinį savo VPN šifravimo valdymą

Turėtumėte pasirinkti privačią interneto prieigą, jei…

 • Jūs norite geriausios kainos / vertės
 • Norite geriausios VPN paslaugos / saugos / programinės įrangos
 • Jums nereikia daugiau nei vienos tarpinio serverio vietos

Esmė: Privatus interneto ryšys bus geriausias pasirinkimas daugumai vartotojų
Aš asmeniškai prenumeruoju VIP, nors kaip recenzentas galiu nemokamai gauti bet kurias VPN paslaugas. Jų saugumas yra tvirtas, beveik niekada nenutraukiau ryšio, o nemokama SOCKS5 tarpinio serverio paslauga yra puiki premija. Tai tik keletas priežasčių, kodėl PIA paskelbėme geriausiu „Torrenting“ VPT 2015 m.

Aš dar neradau kitos VPN paslaugos, siūlančios daugiau funkcijų, privatumo ir našumo nei PIA už mažiau nei 40 USD per metus. Ypač kai kalbama apie griežtus vartotojams skirtus privatumo poreikius.

Galite išbandyti VIP praktiškai nerizikuodami (dėka jų 7 dienų pinigų grąžinimo garantijos).
Esu tikra, kad jums tai patiks.
Gaukite privačią prieigą prie interneto »

Papildomos nuorodos / šaltiniai

Čia yra dar keli straipsniai, kurie jums gali būti naudingi:

VPN apžvalgos
„Torguard“
Privatus interneto ryšys
Proxy.sh
„IPVanish“
ibVPN
Tarpinio serverio sąrankos instrukcijos
uTorrent
Vuze
Didžiulis
„QBittorrent“
Vadovai / reitingai
Visiškai anoniminiai torrentai 3 žingsniais
HTTP vs SOCKS tarpinis serveris (torrentas)
Geriausios „Torrenting“ VPN paslaugos
Kaip mokėti už VPN anonimiškai
Kaip užšifruoti savo torrentus
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map