Contents

Privati ​​prieiga prie interneto ir „ExpressVPN“

Privatus interneto ryšys ir „ExpressVPN“ yra du populiarūs VPN pasirinkimai tarp dviejų vartotojų. Abu šie teikėjai yra geros galimybės paslėpti jūsų torrent IP adresą ir užšifruoti torrent parsisiuntimus.

Tačiau kiekvienas iš jų turi savų pranašumų…

Šiame straipsnyje įvertinami „PIA“ ir „Express VPN“ privalumai ir trūkumai, ypač atsižvelgiant į dvipusių vartotojų privatumo poreikius.

Privatus interneto ryšys ir „ExpressVPN“: suvestinė

Privatus interneto ryšys

Paveikslėlis

Interneto svetainė: Privateinternetaccess.com

 • Įsikūrusi JAV
 • Nėra žurnalų. Laikotarpis. (sužinokite apie VPN žurnalus)
 • Įeina SOCKS tarpinis serveris (veikia su dauguma „torrent“ klientų)
 • 256 bitų šifravimas (pritaikomas)
 • Komplekte žudymo jungiklis
 • Torrentai leidžiami visuose serveriuose
 • Mėnesio kaina: 6,95 USD
 • Geriausia kaina: 3,33 USD / mėn. (1 metų planas)

„ExpressVPN“

Paveikslėlis

Interneto svetainė:Expressvpn.com

 • Įsikūręs Britanijos Mergelių salose
 • Nėra veiklos žurnalų. Kai kurie ryšio žurnalai (nėra IP žurnalų)
 • Nėra tarpinio serverio
 • 256 bitų šifravimas
 • Įtrauktas „Kill-Switch“
 • Torrentai konkrečiuose serveriuose
 • Mėnesio kaina: 12,95 USD
 • Geriausia kaina: 8,32 USD / mėn. (1 metų planas)
Mūsų mėgstamiausios VIP funkcijos:
VIP yra geriausia bet kurios mūsų išbandytos VPN paslaugos vertė, ypač tarp „torrent“ tinkančių VPN.

Jų saugumas yra puikus, jie yra tikras „No-Logs“ VPN tiekėjas ir leidžia „bittorrent“ naudoti visuose serveriuose.

PIA taip pat apima Nyderlandų SOCKS tarpinį serverį su visomis VPN prenumeratomis. Galite naudoti jį su bet kuriuo pagrindiniu „torrent“ klientu. Mes turime „uTorrent“, „Deluge“, „Flud“ ir „Vuze“ sąrankos vadovus.

Mūsų mėgstamiausios „ExpressVPN“ savybės:
„ExpressVPN“ yra aukščiausios kokybės VPN paslauga (su aukščiausios kainos žyma).

Mums labai patinka jų VPN programinė įranga, kurioje yra naudingų funkcijų, tokių kaip „mėgstamiausių serverių sąrašas“, leidžiančios greitai / lengvai pasiekti jūsų dažniausiai naudojamus serverius. „ExpressVPN“ turi serverius daugiau nei 70 šalių.

„ExpressVPN“ mobiliosios programos yra vienos geriausių versle. Jie turi programas, skirtas „iOS“ ir „Android“, ir kiekvienoje jų yra įvertinta 4 ar daugiau žvaigždučių.

Palyginimo temos

Mes palyginsime „ExpressVPN“ ir privačią interneto prieigą kiekviena iš žemiau pateiktų temų. Spustelėkite nuorodą, jei norite pereiti į bet kurią šio palyginimo skiltį.

 1. Saugumas
 2. Privatumo / registravimo politika
 3. Programinė įranga / funkcijos
 4. Greitis
 5. „Torrent“ draugiškumas ir „Torrent“ savybės

Saugumas

Šifravimas
Tiek VIP, tiek „ExpressVPN“ rimtai vertina saugumą. Kiekvienas siūlo „OpenVPN“ arba L2TP / IPSEC šifravimą su 256 bitų sesijos klavišais. Tai yra tas pats šifravimo stiprumas, kurį JAV kariuomenė ir vyriausybė naudoja aukšto saugumo ryšiams.

Privati ​​interneto prieiga įgauna nedidelį šifravimo pranašumą, leisdama tinkinti šifravimo stiprumą ir algoritmą, naudojamą jų darbalaukio VPN kliente..

Privatūs interneto prieigos šifravimo parametrai

Pritaikykite duomenų šifravimą, autentifikavimą ir „paspaudimų“ stiprumą naudodamiesi PIA programine įranga

Kitos saugos funkcijos
Tiek PIA, tiek „ExpressVPN“ apima VPN „kill-switch“. Mums patinka ši funkcija ir visada rekomenduojame pasirinkti tiekėją, kuris integruotų juos į savo programinę įrangą. „Kill“ jungiklis užtikrina, kad jūsų interneto ryšys niekada neišpuls nešifruotų duomenų (arba tikrojo IP adreso), jei netikėtai atsijungs VPN..

Saugumo santrauka:
PIA gauna papildomų taškų už reguliuojamus šifravimo parametrus (netgi galite visai neleisti šifravimo, jei naudojate mažai saugumo reikalaujančius VPN, pavyzdžiui, vaizdo transliavimo svetainių geografinį atblokavimą). PIA taip pat naudoja 4096 bitų rankos šifravimą (daug stipresnis nei 2048 bitų šifravimas, kurį naudoja dauguma VPN).
Laimėtojas: privati ​​interneto prieiga

Privatumo / registravimo politika

Registravimo politika yra vienas iš kritiškiausių VPN pasirinkimo kriterijų, ypač „bitorrent“ vartotojams. Pasirinkę vieną iš šių neprisijungiančių VPN tiekėjų, jūs užtikrinsite, kad beveik neįmanoma „torrent“ veiklos į jūsų VPN sąskaitą (arba asmeninį IP adresą)..

Privatus interneto ryšys: privatumas

VIP tai viešai garantuoja jie nelaiko jokios veiklos ar sesijų žurnalų jūsų VPN naudojimo. Tai reiškia, kad jie neprisijungia ir nefiksuoja jūsų žiniatinklio istorijos, atsisiuntimų ar gaunamų / siunčiamų IP adresų. Jie gali palaikyti „jokių žurnalų politiką“, nes VIP yra įsikūrusi JAV (kur duomenų saugojimo įstatymai netaikomi VPN paslaugoms)..

Norint sukurti privatų interneto prieigą, reikia minimalios informacijos. Viskas, ko jums reikia, yra el. Pašto adresas (veikia ir vienkartiniai el. Pašto adresai) ir mokėjimo nuo. Anonimai yra priimami kaip „Bitcoin“ ar dovanų kortelės. Mūsų manymu, nebūtina mokėti anonimiškai, tačiau jaustumėtės laisvai, jei norite papildomo privatumo.

„ExpressVPN“: privatumas

„ExpressVPN“ nesiūlo tokio pat lygio privatumo kaip VIP, kai kalbama apie jų registravimo politiką. Jie neregistruoja jokios VPN veiklos (jūsų lankomos svetainės, atsisiųsti failai ir pan.), Tačiau registruoja sesijos metaduomenis (perkeltų duomenų KB, panaudotas VPN serveris, ryšio trukmė). Laimei, „ExpressVPN“ neįtraukia jūsų IP adreso į jų prisijungimo žurnalus (nuo 2016 m. sausio 1 d.).

„Bitcoin“ mokėjimai priimami, jei norite mokėti anonimiškai.

Privatumo / registravimo suvestinė

Nors „ExpressVPN“ neregistruoja jūsų IP adreso, jie vis tiek nėra tikri VPN tiekėjai, kurių „nėra žurnalų“. VIP yra vienas iš pirmųjų neprisijungiančių VPN ir vis dar vienas geriausių.
Laimėtojas: privati ​​interneto prieiga

Programinė įranga / funkcijos

Nors abiejuose VPN yra daug funkcijų, šioje srityje „ExpressVPN“ tikrai šviečia. Jų programinė įranga yra stabili, intuityvi ir siūlo papildomų funkcijų, kurių VIP neturi. Taip pat „ExpressVPN“ turi daugiau nei 3X tiek serverių vietų, kiek yra PIA.

Privačios interneto prieigos programinė įranga

Privačios interneto prieigos programinė įranga turi puikias saugos funkcijas ir šifravimo parametrus, nors jų serverių pasirinkimo įrankis yra šiek tiek nepatogus dabar, kai jie turi daugiau nei 30 serverių vietų. Čia yra pagrindinė programinės įrangos sąsaja:

Programinės įrangos nustatymų meniu

PIA „Išplėstinių“ nustatymų skirtukas (rodomas dešinėje) suteikia daugybę variantų: Galite pasirinkti automatinį paleidimą / prijungimą, pasirinkti UDP ir TCP ryšį, sąrankos prievado peradresavimą arba įjungti apsaugą nuo nutekėjimo..

Uosto ekspedijavimas:
Tai yra išplėstinė funkcija, o VIP yra vienas iš nedaugelio jį siūlančių VPT. Jis turėtų būti naudojamas tik tuo atveju, jei kitaip negalite patekti per užkardą (nes tai gali sukurti saugos spragas).

IP apsauga nuo nuotėkio: „Kill-Switch“, DNS apsauga nuo nuotėkio ir „IPv6“ apsauga nuo nutekėjimo padeda išvengti 3 labiausiai paplitusių tipų VPN tapatybės nutekėjimų. Vienu paspaudimu galite juos išjungti / įjungti.

Paveikslėlis

Asmeninės interneto prieigos programinės įrangos nustatymai

VIP serverio parinkimo įrankis

Užuot pasirinkę serverio vietą iš pagrindinio VPN programinės įrangos lango, PIA pasirenka kitokį požiūrį.

Vienintelis būdas pasirinkti naują serverį yra dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite PIA sistemos dėklo piktogramą. Bus atidarytas serverio pasirinkimo dialogas. Tada tiesiog spustelėkite bet kurią sąrašo vietą ir VPN pradės prisijungti.

Šis metodas suteikia greitą ir lengvą prieigą prie greitų serverio pakeitimų, tačiau yra šiek tiek nepatogu nuskaityti norimo serverio sąrašą. Be to, sąrašas nebus aukštesnis už ekraną, jei neturėsite aukštos skyros monitoriaus, priversdami slinkti per sąrašą.

Tai nedidelis susierzinimas, bet tikrai galėtų būti pagerintas.

Asmeninio interneto prieigos serverio vaizdas

VIP serverio pasirinkimo rodinys (dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite dėklo piktogramą, kad paleistumėte)

„ExpressVPN“ programinė įranga

„ExpressVPN“ savo darbalaukio programinėje įrangoje įdiegė daugybę funkcijų, įskaitant:

 • Apsauga nuo DNS nuotėkio
 • Vietos parinkiklio / Mėgstamiausių serverių rodinys
 • Protokolo pasirinkimas (pasirinkite iš OpenVPN, PPTP, L2TP arba SSTP protokolo)
 • Greičio testeris

Apsauga nuo DNS nuotėkio

Ši funkcija (įjungta parinkčių meniu) užtikrina, kad visos DNS peržvalgos (kai į savo naršyklę įvedate www.websitename.com) būtų nukreipiamos per „ExpressVPN“ saugius DNS serverius. Tai neleidžia jūsų interneto paslaugų teikėjui naršyti internete.

Vietos parinkiklis / Mėgstamiausi serveriai

Pasirinkite norimą serverio vietą greitai ir lengvai. Programinėje įrangoje yra keli rūšiuojami serverių sąrašai.

Galite rūšiuoti serverius pagal vardą, vietą arba pasirinkti konkrečius serverius, kuriuos norite įtraukti į „Mėgstamiausių serverių“ sąrašą.

„ExpressVPN“ taip pat rodo naujausius serverius, jei norite greitai prisijungti.

Mėgstamiausi serveriai
Norėdami įtraukti bet kurį serverį į savo „Parankinių“ sąrašą, tiesiog spustelėkite žvaigždutę šalia tos serverio vietos.

Kai žvaigždė geltona, serveris pasirodys jūsų mėgstamiausių serverių sąraše, į kurį pateksite spustelėję skirtuką „Žvaigždė“, pažymėtą raudoname viršutiniame kairiajame kampe..

„ExpressVPN“ programinės įrangos serverių vaizdas

„ExpressVPN“ serveriai

VPN protokolo parinktys

Skirtingai nuo PIA, „ExpressVPN“ suteikia galimybę pasirinkti iš bet kurio iš 5 galimų VPN protokolų iš programinės įrangos parinkčių.

Tai padeda lengvai perjungti protokolus ir gali būti naudojama norint patobulinti jūsų saugumo (ar greičio) poreikius.

Galimi „ExpressVPN“ protokolai:

 • „OpenVPN“ UDP (Saugus + greitas)
 • „OpenVPN TCP“ (Saugus + patikimas)
 • L2TP (Saugus + greitas)
 • PPTP (Greitas, bet nelabai saugus)
 • SSTP (Patikimas ir slaptas)

Jei nesate tikri, kurį protokolą naudoti, rekomenduojame laikytis „OpenVPN“. Tai pats saugiausias VPN protokolas ir vis dar gana greitas.

Naudokite UDP didelėms pralaidumo veikloms, tokioms kaip torrenting ir HD vaizdo transliacija. Naudokite TCP, jei duomenų patikimumas yra svarbesnis nei greitis (el. Paštas, naršymas žiniatinklyje, http failų perkėlimas).

„ExpressVPN“ protokolai

Pasirinkite „OpenVPN“, PPTP, SSTP, L2TP arba „Auto“

Programinės įrangos išvada ir verdiktas

Mums neabejotinai patinka reguliuojamos šifravimo parinktys, įmontuotos PIA programinėje įrangoje (aptartos saugos skyriuje). Mums taip pat patinka triguba apsauga nuo IP nuotėkio.

Beje, „ExpressVPN“ turi tiek daug unikalių funkcijų, kad jų programinę įrangą naudoti yra malonu. Be to, jūs gaunate prieigą prie visų 5 jų VPN protokolų (tuo tarpu PIA programinė įranga leidžia tik OpenVPN TCP arba UDP). PIA serverio pasirinkimas taip pat šiek tiek nepatogus. Jei jie ir toliau pridės serverio vietas, netrukus reikės naujos serverio pasirinkimo sąsajos.
Laimėtojas: „ExpressVPN“

VIP ir „ExpressVPN“: greičiausias

Greitis yra neabejotinai vienas iš 3 svarbiausių veiksnių, į kuriuos žmonės atsižvelgia renkantis VPN. Jūs nenorite, kad jūsų ryšio greitis smarkiai sumažėtų vien todėl, kad rimtai žiūrite į savo saugumą.

Laimei, „PIA“ ir „ExpressVPN“ gana greitai pasirodė greičiausiai. Abi jos yra gerokai didesnės nei vidutinė, palyginti su likusia VPN pramonės dalimi. Abu gali valdyti 50+ Mbps greitį (darant prielaidą, kad jūsų IPT ryšys yra bent jau toks greitas).

Čia pateikiami greičiausi rezultatai…

Privačios interneto prieigos greitis

Kanados greičio testas PIA

„PIA Speedtest“ (Torontas, Kanada)

Olandijos greičio testas

„PIA Speedtest“ (Nyderlandai)

„ExpressVPN Speed“

„ExpressVPN“ greičio testas (Londonas, JK)

„ExpressVPN“ greičio testas (Londonas, JK)

„ExpressVPN“ greičio testas (Nyderlandai)

„ExpressVPN“ greičio testas (Nyderlandai)

Greičio testo analizė / verdiktas:
Kaip matote, abu VPN tarptautinio serverio vietose pasižymi dideliu greičiu (visi greičio testai buvo atlikti iš JAV).

Vis dėlto akivaizdu, kad „ExpressVPN“ šiek tiek labiau atitinka greičio diapazoną. Be to, „ExpressVPN“ sutriuškino PIA aukščiau esančiu greičiu. Jei įkėlimo greitis jums yra svarbus, „ExpressVPN“ turėtų gerai jus aptarnauti.

Laimėtojas: „ExpressVPN“ (maža paraštė)

„Torrent“ draugiškumas / „Torrent“ savybės

Jei pagrindinė priežastis, kodėl norite nusipirkti VPN, yra torrentų atsisiuntimas anonimiškai, tada šis skyrius yra nepaprastai svarbus. Jei ne, nedvejodami praleiskite tai.

Šiame skyriuje apžvelgsime kiekvieno tiekėjo požiūrį į mažiausiai vartotojus. Taip pat išnagrinėsime, kokias (jei tokių yra) naudingas savybes, kurias teikia kiekviena paslauga ir kurios suteikia papildomą vertę „torrent“ / p2p atsisiuntėjams.

„Torrent“ draugiškumas privačiai interneto prieigai: 10/10

Privatus interneto ryšys įvertino puikų 10/10 mūsų torrentų draugiškumo diagramoje, kurioje buvo įvertinta 21 VPN tiekėja. Štai priežastys, kodėl PIA pateko į mūsų sąrašą kaip geriausias torrentinis VPT 2015 m…

Registravimo politika
VIP žvelgia į jų „nulinių žurnalų“ politiką labai rimtai. Jie net teisme tai gynė prieš FTB. Tai nėra apgaulė ar rinkodaros triukas, ji yra VIP tapatybės esmė. Privatumas yra svarbiausias prioritetas.

SOCKS tarpinis serveris
Visi VIP abonentai gali nemokamai naudotis Olandijoje esančiu SOCKS5 tarpiniu serveriu. Jei nesate susipažinę su SOCKS tarpiniais serveriais, jie yra puikus pasirinkimas tarpininkauti jūsų torrent jungtys jūsų mėgstamos torrent programinės įrangos viduje. Įgaliotasis serveris yra ypač greitas (tai iš tikrųjų yra serverių grupė) ir gali būti naudojamas su aktyviu VPN arba be jo.

Turime sąrankos vadovus, rodančius, kaip sukonfigūruoti daugybę skirtingų „torrent“ klientų, įskaitant „uTorrent“, „Vuze“, „Deluge“, „QBittorrent“ ir „Flud“ („Android“)..

Kai manote, kad kitos įmonės (tokios kaip „Torguard“ ir „BTGuard“) imasi maždaug 5 USD / mėn., Kad pridėtų SOCKS tarpinio serverio paslaugą, tampa aišku, kokia didžiulė premijos funkcija tai yra.

Torrentai leidžiami visuose serveriuose
Daugelis VPN leidžia p2p / torrent tik tam tikruose serveriuose / šalyse, manydami, kad kai kurios vietos yra per daug rizikingos. PIA laikosi kitokio požiūrio – jie leidžia p2p srautą perduoti bet kuriame serveryje, tačiau naudojant patentuotą technologiją P2P srautui nukreipti per antrąjį VPN tunelį, jei esate „didelės rizikos“ serveryje.

Šis procesas yra sklandžiai vykdomas užkulisiuose, ir dauguma vartotojų neturi supratimo, kad tai vyksta. Ši technika gali šiek tiek sulėtinti torrento greitį, tačiau greičio galite išvengti, jei laikysitės „p2p“ draugiškų vietų. Užuomina: Venkite JAV, JK ir Australijos serverių.

„ExpressVPN Torrent“ – draugiškumas: 7/10

7 balas vis dar yra geras, todėl „ExpressVPN“ yra tinkamas kandidatas į anoniminius torentus (nes jie neįtraukia jūsų IP adreso į savo serverio žurnalus). Esmė yra ta, kad „ExpressVPN“ negali pasiūlyti tokios pačios ypatingos privatumo garantijos kaip VIP.

„ExpressVPN“ neapima SOCKS tarpinio serverio (kaip tai daro PIA), tačiau jų programinė įranga turi „kill-switch“ (puiki p2p funkcija) ir jų greitis yra didelis. Visi dalykai yra lygūs, tačiau VIP dažniausiai bus geresnis pasirinkimas, jei jūsų # 1 VPN bus torrentas.

Laimėtojas: privati ​​interneto prieiga

Kainodara & Grąžinimo politika

VIP ir „ExpressVPN“ kaina nustatoma priešingame VPN spektro gale. „ExpressVPN“ yra orientuota į aukščiausios kokybės VPN rinką, kurios vienerių metų prenumerata kainuoja 100 USD. Tai yra 2,5 karto daugiau nei vienerių metų VIP abonemento kaina. Privatus interneto ryšys imasi 39,95 USD už vienerių metų planus (o tai kainuoja iki 3,33 USD / mėn.).

Brangiau ne visada reiškia geriau, kai kalbama apie VPT. Tačiau labiau įmanomos VPN paslaugos yra geresnės dviejose srityse:

 1. Greitis (Jie gali sau leisti daugiau pralaidumo / vartotojui)
 2. Klientų aptarnavimas (Suteikite daugiau palaikymo / technikos darbuotojų)
 3. Programinė įranga (Didesnis biudžetas programinės įrangos ir programų mobiliesiems kūrimui).

Tai aiškiai pasakytina ir apie „ExpressVPN“, ir jie labiausiai išsiskyrė mūsų VPN palyginimo skyriuose „Speedtests“ ir „Programinė įranga“..

Asmeninis pasirinkimas, ar vidutinio greičio ir programinės įrangos atnaujinimas yra vertas daugiau nei dvigubai daugiau nei jums. Nėra teisingo ar neteisingo atsakymo, tačiau, mano žiniomis, dauguma žmonių yra visiškai patenkinti VIP, kurį mūsų redaktorius apdovanojo „Geriausiu pigiu VPN“..

Grąžinimo politika

Abu šie teikėjai siūlo 100% grąžinimo garantiją be jokių sąlygų ir apribojimų (tol, kol jūs paprašysite grąžinti pinigus per nustatytą laiką).

Mes rekomenduojame pasinaudoti šiomis grąžinimo taisyklėmis, nes jos leidžia išbandyti keletą VPN paslaugų praktiškai nerizikingai, kol rasite geriausią..

„Express VPN“ grąžinimo politika – 30 dienų

„ExpressVPN“ suteikia vartotojams galimybę prašyti ir gauti 100% abonentinės kainos grąžinimo per pirmąsias 30 paslaugų dienų. Jie net svarstys grąžinimą po 30 dienų laikotarpio, jei galite įrodyti, kad jų paslauga buvo neprieinama arba neveikė tinkamai.
Galite atšaukti savo sąskaitą su visa grąžinimu per 30 dienų nuo pirmojo pirkimo … Lėšų grąžinimas po 30 dienų pirkimo laikotarpio bus svarstomas tik „ExpressVPN“ nuožiūra, jei abonentas gali įrodyti, kad Paslauga nebuvo prieinama arba tinkamas naudoti prenumeratos laikotarpiu ir buvo pagrįstai bandoma susisiekti su „ExpressVPN“, kad būtų išspręsta problema – „ExpressVPN TOS“

Privačios interneto prieigos grąžinimo politika – 7 dienos

Pirmąsias 7 dienas po to, kai prisiregistruojate, VIP teikia 100% grąžinimo garantiją. Panašu, kad 7 dienų grąžinimo politika yra pramonės standartas (nors kelios įmonės pasirenka 15 ar 30 dienų garantijas).
Jei esate mažiau nei 100% patenkintas „PrivateInternetAccess.com“ VPN paslauga, mes mielai grąžinsime jūsų mokėjimą, jei bus prašoma grąžinti pinigus per septynias (7) dienas nuo pirkimo dienos. Prašymai, pateikti vėliau nei per 7 dienų pirkimo datą, bus atmesti – VIP paslaugų teikimo sąlygos

IŠvada ir rekomendacijos

Nesvarbu, ar pasirenkate „ExpressVPN“, palyginti su privačia interneto prieiga, tikrai reikia atsižvelgti į keletą veiksnių:

 1. Ar kankinimasis bus jūsų pagrindinis VPN naudojimas?
 2. Kiek jūs ketinate išleisti?

Privatus interneto ryšys

Neleiskite, kad pigi kaina jus apgaudinėtų, PIA yra puiki visapusiška VPN paslauga, o mūsų # 1 rekomenduojamas VPN teikiamas vartotojams.

Argumentai už:

 • Tikra „nerašymo“ politika
 • Įeina „SOCKS“ tarpinis serveris
 • Triguba apsauga nuo IP nuotėkio
 • Greitai

Minusai:

 • Mažiau serverio vietų nei „ExpressVPN“
 • Programinė įranga leidžia naudoti tik „OpenVPN“ protokolą

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ turi puikią programinę įrangą, o jų mobiliosios VPN programos („iOS“, „Android“) yra vienos geriausių, taigi, jei mobiliųjų įrenginių saugumas yra prioritetas, jų verta ilgai apžvelgti. Beje, „ExpressVPN“ yra gana brangus. „IPVanish“ yra dar vienas VPN, į kurį turėtumėte atsižvelgti, nes jie turi labai greitą greitį ir gerą programinę įrangą, tačiau vis tiek yra pigesni nei „ExpressVPN“..

Argumentai už:

 • Puikios stalinių kompiuterių ir mobiliųjų VPN programos
 • Šiek tiek greičiau nei VIP

Minusai:

 • Jie saugo ryšio žurnalus (bet ne IP adresą)
 • Brangus.

Esmė

_Mokant 3,33 USD / mėn., VIP yra turbūt per geras sandoris, kad būtų galima jį įvykdyti. Turiu daugiau nei 10 aktyvių VPN prenumeratų, tačiau vis tiek naudojuosi VIP kasdien. Tai greita, patikima ir man labai patinka jų atsidavimas privatumui. Dar įsitikinęs? Prisiregistruokite prie VIP!

Daugiau naudingų straipsnių & VADOVAI

Gidai
Naudokite „uTorrent“ anonimiškai
Anonimiškai naudokitės „QBittorrent“
Anoniminis 3 žingsnių kankinimas
Tarpinis serveris ir VPN, skirti saugiems torrentams
„Torrent“ šifravimo vadovas
Atsiliepimai
Privatus interneto ryšys
„Torguard“
Proxy.sh
„IPVanish“
VPT palyginimai
VIP ir „IPVanish“
VIP prieš Torguard
VIP prieš Hidemyassą
„Torguard“ ir „BTGuard“: „Torrent Proxy“

Ačiū, kad perskaitėte šį VPN palyginimą 🙂

Privatus interneto ryšys

Apsilankykite svetainėje

7 dienų 100% grąžinimo politika

„ExpressVPN“

Apsilankykite svetainėje

30 dienų 100% grąžinimo politika
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me