Paljud inimesed arvavad, et peavad oma veebi veeta varanduse.

Kuid siin on asi. Seal on palju suurepäraseid veebimajutajaid, mis maksavad vähem kui 5 dollarit. Odavad võõrustajad ei ime alati!

Tegelikult on mõnede parimate võõrustajate sissejuhatavad hinnad nii madalad kui 1,99 dollarit ja saate ikkagi nende parimad omadused. Nad on klientide meelitamiseks nõus oma sisenemishinda alandama ja saate seda ära kasutada.

Muidugi on samas hinnaklassis peidus ka mõnda halba hosting firmat. Keeruline osa eraldab head halvast.

Olen välja pakkunud 6 lihtsat kriteeriumi, mis aitavad teil parima hinnaga võõrustajaid välja selgitada, nii et teil oleks mõlemast maailmast parim. Kui teil on kiire, siis siin on kolm parimat odavat veebimajutajat, mida soovitan (& nende pikendamise hind).

Odav peremehejaht

1. kontrollige nende funktsioone

Hea veebimajutaja pakendab paketi osana kõik oma peamised omadused. Asjad, mida tasub tähele panna, on järgmised:

 • Ladustamine & ribalaius
 • Enamikul kvaliteetsetel hostidel on nüüd piiramatu salvestusruum, kuid mõnel on siiski 5 GB või vähem limiiti.

 • Mitu lisadomeeni?
 • Enamik veebimajutajaid peaks andma teile ruumi kuni 25 täiendava domeeni jaoks, kuid oleme näinud halbu võimalusi, mis annavad teile ainult ühe või isegi mitte üldse.

 • Mitu e-posti aadressi saate luua?
 • Mõned hostid ei lisa oma paketti ühte e-posti aadressi.

 • Millist juhtpaneeli nad kasutavad?
 • Juhtpaneeli kasutajakogemus võib minu jaoks veebi hostiks muuta või selle murda. Kontrollige, kas nad kasutavad cPaneli, Vdeckit või kohandatud alternatiivi. Valige see, kellega tunnete end kõige mugavamalt. (Pro näpunäide: kui te pole nende juhtpaneelist tuttav, küsige demo.)

 • Kas nad toetavad eelinstalleeritud veebisaidi skripte?
 • Kontrollige, kas nad toetavad WordPressi, Drupali ja Joomla installimist. Kui vajate spetsiaalseid funktsioone, nagu PHP või poodide integreerimine, veenduge, et ka nemad toetaksid seda.

2. kui kiire on nende serveri kiirus?

Serveri kiirus on lihtsalt see, kui kiiresti (või aeglaselt) teie veebiserver päringule vastab.

Teisisõnu, kui keegi klõpsab teie veebisaidil, on teie serveril vaja aega ärgata ja hakata faile saatma. Google soovitab serverikiiruseks 200 ms või vähem.

See on oluline, sest iga taotlus peab teie veebisaidil olema välkkiire, eriti kui olete poodmüüja ja eeldate kiiret tellimuste töötlemist. Hea kasutajakogemuse saavutamiseks on oluline serveri kiire reageerimine.

Kahjuks koormavad paljud üürikesed veebihostid oma servereid üle, mis tähendab, et teie veebisait konkureerib kiiruse nimel. Teised lihtsalt ei kasuta tõhusat riistvara, seega on reageerimine aeglane.

Teisest küljest tagavad parimad veebihostid ikkagi kiire reageerimise aja, isegi jagatud serveris.

Serveri kiirust saate testida meie kiirusekontrolli tööriista abil. Sisestage lihtsalt veebisaidi URL ja näete, kui kiiresti server kogu maailmas reageerib.

3. mis on nende tööaeg??

Pole midagi pettumust valmistavat, kui teie veebisait väheneb. Seega on teie veebi tööaja näitaja ülioluline. Mida parem on nende tööaeg, seda usaldusväärsem on host.

Lihtsamalt tuleks vältida kõike muud kui 99% tööaega ja 99,9% peaks olema teie eesmärk.

Võite arvata, et isegi 98% kõlab üsna hästi, kuid mõelge sellele nii: 98% tööaeg tähendab, et teie sait võib olla maas 3–7 päeva aastas!

Veebimajutaja tööaega saate jälgida tasuta tööriistaga, näiteks uptimerobot.com. Uptime Robot kontrollib teie veebisaiti iga viie minuti järel elumärkide suhtes ja see annab teile märku, kui midagi on valesti. Kasutame oma saidi jälgimiseks Uptime-roboteid ja anname oma tööajaarvule andmeid.

4. rääkige enne ostmist nende tehnilise toega

Tehniline tugi on üks peamisi asju, mis eraldab head veebihostid halbadest veebihostidest. Heal ettevõttel on ekspertrühm, kes vastab küsimustele kiiresti ja tõhusalt. Halvad võõrustajad jätavad sageli tähelepanuta oma klienditeeninduse.

Kui teie veebisaidil juhtub midagi valesti, soovite teada saada, et telefoni teises otsas on sõbralik hääl, kes saab selle teie heaks parandada. Kui eelistate veebivestlust või e-posti, otsige seda eelistusega veebimajutajat.

Veebihosti tehnilise toe testimiseks on mitu võimalust, ilma et seda tegelikult ostaksite. Proovige pilet esitada järgmistel põhjustel:

 • Küsige juhtpaneeli demo.
 • Küsige tagasimaksepoliitika ja pikendamishinna kohta (selle kohta varsti rohkem).
 • Küsige salvestuslimiidi kohta.
 • Küsige saidiskriptide saadavuse kohta.

Hea veebimajutaja peaks nendele küsimustele kiiresti ja tõhusalt vastama.

5. kas nende teenusetingimustes on varjatud saaki??

Enamik veebimajutajaid kasutab tugevat turunduskeelt, näiteks „piiramatu salvestusruum ja ribalaius” või „piiramatu protsessor”. Kahjuks on isegi ‘piiramatul’ piirang! Ja leiate selle veebimajutaja teenusetingimustest.

Mõnel juhul jätavad veebihostid õiguse peatada või isegi lahti ühendada veebisait, mis neid limiite üle koormab.

Allpool on mõned näited usaldusväärsete veebimajutajate päriselust, mis näitavad järgmisi piiranguid:

Piiratud protsessor

inmotion cpu piir

(Inmotioni hostimise protsessori poliitika)

Täiendavad lõpetamise põhjused

ipage rämpsposti eeskirjad

(iPage’i rämpsposti poliitika)

Täpsemalt, otsige järgmisi raskeid piire:

 • Mitu faili (olenemata suurusest) saan hostida? (teise nimega inodes)
 • Millised on salvestus- ja ribalaiuse kõvad piirid??
 • Kui palju protsessori ressursse saan kasutada??

Samuti tasub kontrollida teenusetingimusi nende tagasimaksepoliitika osas. Mõnikord proovite veebimajutajat ja saate siis aru, et see pole teie jaoks sobiv. Head veebihostid saavad sellest aru ja pakuvad õiglast tagasimakse poliitikat.

hostmetro raha tagastamise poliitika

(HostMetro raha tagastamise poliitika)

Kahjuks puudub halbadel võõrustajatel sageli tagasimaksepoliitika ja nad nõuavad isegi täiendavat tühistamistasu.

Kui te ei leia neid numbreid teenusetingimustest, küsige nende tugimeeskonnalt

6. mis on pikendamise hind & kas on varjatud kulusid??

5-dollarine veebimajutaja on tavaliselt sissejuhatav arv ja uuendamise hind on natuke rohkem. Veenduge, et arv ei tõuseks ennekuulmatu hinnaga!

Samuti märkate, et enamik veebimajutajaid pakub allahindlust, kui registreerute pikemaks perioodiks. Parim on siiski mitte end pikaks lepinguks lukustada. Võite kahe aasta jooksul asju laiendada või muuta.

Lõpuks proovivad mõned hostid teatud lisaseadmeid, näiteks igapäevaseid varukoopiaid või serverite turvaskannimist, üles müüa. Kui te ei soovi neid lisandeid, tühjendage enne ostmist kindlasti kõik ruudud.

bluehost lisafunktsioonid

(Bluehost’i lisafunktsioonid)

Millist abi saate Bitcatchast??

bitcatcha leida hea odav host

Meie veebisait aitab teil leida parimat veebi ja võimaldab teil teha teadlikke otsuseid. Siin on mõned meie tööriistad, mida saate praegu kasutada, et aidata teil otsustada:

 • Serveri kiiruse kontrollija
 • Tehke kiiruskatsed erinevatel veebimajutajatel, et näha, kumb tagab kiireima reageerimisaja. (Pro näpunäide: testime serveri kiirust kümnest erinevast punktist maailmas, seega otsige serverit, mis tagab teie sihtrühmale suure kiiruse).

  Veel üks näpunäide: ärge testige veebi veebisaiti. Leidke seda hostit kasutav veebisait ja testige nende oma. (Veeb Host ise kasutab oma saidil ilmselt palju kallimat privaatserverit). Näiteks kui soovite testida Hostingeri serveri kiirust, on meil kolmekordsed testveebisaidid, mis asuvad nende teises andmekeskuses.

 • Uptime arvestus
 • Et säästa aega, mis kulub enda tööaja jälgimisele, jälgisime ja registreerime kuude kaupa mitmesuguste veebimajutajate tööaega ja tutvustame neid teile. Minge meie ülevaatuslehtedele ja näete iga hosti kogu tööaja protsenti protsentides ja mitu päeva on möödunud viimasest madalperioodist.

 • Parim host
 • Oleme kõik hostid liigitanud nende erialade järgi. Leidke parim hostimine ajaveebide, poodide, portfelli saitide või foorumite jaoks.

Odav veebimajutus

Märge

Kõik loetletud hinnad põhinevad 12-kuulise lepingu sissejuhataval hinnal.

Arvestades kõiki tegureid (serveri kiirus, tööaeg, tehniline tugi, kasutusmugavus ja hind) on siin kuus parimat võimalust proovimiseks.

1. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostingeri veebimajutaja

Plaan

Vallaline

Esimese tähtaja tasu

2,34 dollarit kuus

Uuendustasu

3,25 dollarit kuus

Põhijooned

 • Piiramatu SSD
 • 1 tasuta domeen
 • hPanel
 • Silmapaistev tugi
 • Madal sissejuhatav hind

“Kvaliteetsed teenused ülimadala hinnaga, mida veel võite küsida?”

Hostinger on meie parim valik odavate veebimajutusteenuste jaoks, kuna nad pakuvad premium-teenust meeletult madala registreerumishinnaga. Selles loendis loetlesime brändi odavaima paketi hinna 12 kuu baasil, mis on 2,34 dollarit kuus, kuid kui valite 48 kuud, võetakse teilt ainult 0,99 dollarit kuus!

Nende serverid on globaalselt tõesti kiired, kuna neil on kogu maailmas andmekeskused, mis on üllatav, kuna te ei eelda, et kui maksate selliseid hindu.

Neil on ka muljetavaldav loetelu piiramatutest funktsioonidest:

 • SSD salvestusruum
 • E-posti kontod
 • Veebisaidid
 • Ribalaius
 • Cronjobs

Lisaks kiirusele ja funktsioonidele on Hostingeril suurepärane tugimeeskond, kes teenindab emakeeles üle 20 riigi! Hostinger on oma taskukohaste plaanidega tõesti täis punchit, eriti neile, kes alles alustavad.

2. HostMetro

https://www.hostmetro.com/

HostMetro veebimajutaja

Plaan

MegaMaxi plaan

Esimese tähtaja tasu

2,95 dollarit kuus

Uuendustasu

2,95 dollarit kuus

Põhijooned

 • Maksimaalne salvestusruum
 • Maksimaalne ribalaius
 • 1 tasuta domeeninimi
 • Hind lukustatud igavesti
 • Piiramatu domeeni majutamine

“Te ei pea kunagi muretsema nende fikseeritud hindadega pikendamistasude pärast”

HostMetro pakub oma MegaMax plaaniga 1 tasuta domeeninime maksimaalse salvestusruumi ja ribalaiusega (pange tähele nende strateegilist kasutamist sõna „maksimaalne” asemel „piiramatu”).

Põhimõtteliselt tähendab see, et kontol on salvestusruumi ja ribalaiuse ülempiiri, kuid need suurendavad teie jaoks tasuta salvestusruumi, kuni jääte nende kasutustingimuste piiridesse, st et meediumitele eraldatud salvestusruumi ei kasutata ladustamise eesmärgid.

Kõlab minu jaoks üsna mõistlikult.

HostMetro abil saate nende piiramatu domeenimajutusega hostida nii palju veebisaite kui soovite, kuid selle brändi (vähemalt minu jaoks) jaoks on parim asi see, et nende hind on igavesti lukustatud – kui maksate 2,95 dollarit, siis Maksan 2,95 dollarit niikaua, kuni olete nende juures võõrustaja.

Hurraa! Pikendamistasude pärast pole vaja muretseda!

3. InterServer

https://www.interserver.net/

Serveritevaheline veebi

Plaan

Tavaline veebimajutus

Esimese tähtaja tasu

5,00 dollarit kuus

Uuendustasu

5,00 dollarit kuus

Põhijooned

 • Piiramatu ULTRA SSD salvestusruum
 • Tasuta SitePadi veebisaidi koostaja
 • Piiramatu e-posti konto
 • Tasuta veebisaidi migratsioon
 • Hind lukustatud

“SSD-dega fikseeritud hinnad, mille hind on konkurentidest pisut kõrgem”

InterServer pakub Ultra SSD serverites piiramatut salvestusruumi, nii et teate, et teie saidid laadivad kiiresti oma platvormi.

Samuti saate nautida tasuta veebisaitide koostajat, piiramatuid e-posti kontosid ja tasuta saitide migreerimist, kuid nagu HostMetro, on ka nende peamine funktsioon siin hind.

Tavaline veebimajutuspakett maksab ainult 5 dollarit kuus ja selle hind on lukus, nii et te ei pea muretsema uuenduste pärast. Praegu ei tea me, kas nende pikendamine on igavesti lukustatud või mitte, kuid võib kindlalt eeldada, sest vastasel juhul kaotavad nad suurema osa oma ettevõttest HostMetrole..

4. A2 majutamine

https://www.a2hosting.com

A2 veebimajutaja

Plaan

Lite

Esimese tähtaja tasu

3,32 dollarit kuus

Uuendustasu

8,99 dollarit kuus

Põhijooned

 • 1 veebisait
 • Piiramatu salvestusruum
 • Piiramatu ülekanne
 • Tasuta & Lihtne saidi migratsioon
 • Tasuta SSL & SSD

“Hästi ümar veebimajutaja, mis sobib igat tüüpi saitidele”

Meile A2 hostimise juures meeldib see, et nende Turbo plaanides on tõeliselt kiired serverid, tehnoloogia abil, mis võimaldab nendega hostitavatel saitidel laadida kuni 20x kiiremini kui tavalistes serverites!

Kuigi lihtsustatud plaani Turbno serveritega ei kaasne, on nende tavalised serverid endiselt üsna kuradi kiired – kogu maailmas keskmiselt 150 ms!

Kasutajad saavad ka piiramatuid funktsioone, nagu SSD salvestusruum, ribalaius ja ülekanded. Samuti saavad nad nautida 25 tasuta e-posti kontot, tasuta SSL-turvalisust, hõlpsat saidiehitajat tuhandete teemadega, ühe klõpsuga optimeeritud WordPressi seadistamine ja mis kõige parem – nad saavad saidi maksimeerimiseks valida oma andmekeskused, mis on jaotatud kolmele mandrile laadimiskiirus oma klientidele!

5. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com

Veebimajutus Inmotion Hosting

Plaan

Käivita

Esimese tähtaja tasu

4,99 dollarit kuus

Uuendustasu

8,99 dollarit kuus

Põhijooned

 • Tasuta domeeninimi
 • Maksimaalsed kiirustsoonid ™
 • Piiramatu ülekanne
 • SSH-juurdepääs
 • USA tugiteenused ööpäevaringselt

„Lisateenused väikeettevõtete omanikele

Inmotion Hosting on suurepärane veebimajutus. See on tegelikult eelistatud veebimajutusteenus meile enne saidile üleminekut SiteGroundile ja arvame nendest endiselt väga kõrgel.

Inmotion pakub oma käivitusplaanide kasutajatele tasuta domeeninime, piiramatut ülekandmist, tasuta SSL-i, automaatset varundamist ja häkkimiskaitset, piiramatu e-kirjade, ribalaiuse ja kettaruumiga.

Mis kõige parem, nad on tõesti kiired tänu oma maksimaalsetele kiirustsoonidele, mis on põhimõtteliselt uhke viis öelda andmekeskusi, mis asuvad USA-s. Ehkki neil Aasias pole ühtegi andmekeskust, on Inmotion maailmas ikka väga kiire.

BTW, oleme jõudnud kokkuleppele Inmotion Hostingiga ja meie lugejad saavad nautida oma hindu 50% soodsamalt, nii et minge hulluks!

6. Sinine vaim

https://www.bluehost.com

Veebimajutus Bluehost

Plaan

Põhiline

Esimese tähtaja tasu

5,95 dollarit kuus

Uuendustasu

7,99 dollarit kuus

Põhijooned

 • 1 veebisait
 • 50 GB SSD salvestusruum
 • Mõõtmata ribalaius
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Standardne jõudlus

„Madalad hinnad standardfunktsioonidega, suurepärased ajaveebi pidajatele“

Bluehost on üks kõige soovitatavamatest veebimajutusteenustest ja nende hinnad on piisavalt madalad, et neid sellesse loendisse lisada.

Nende põhiplaani abil saate selle, mille eest maksate – 1 tasuta domeen, 50 GB SSD-salvestusruumi (mis tähendab, et nad hoolivad kiirusest ja efektiivsusest) ja mõõtetu ribalaius (pole täpsustatud, kui palju ühele kontole eraldatakse, kuid nii kaua, kui kui te jääte nende “normaalsesse” vahemikku, peaksite olema korras).

Kui soovite tasuta e-posti kontosid, pole Bluehost midagi sellist, mida soovite, sest e-kiri on nendega tasuline lisateenus.

Bluehost pakub aga tasuta SSL-i, nii et kui teil on ettevõtte veebisait, on see kasulik. Peale selle on nad üsna stabiilsed. Paarige oma teiste perksidega ja Bluehost on tõepoolest väärt kandidaat selles loendis.

Otsus: millist veebi otsima minna?

ESIMENE LÕPP

UUENDAMINE

ERINEVUS

Hostinger

2,34 dollarit

3,25 dollarit

+0,91 dollarit

HostMetro

2,95 dollarit

2,95 dollarit

0 dollarit

InterServer

5,00 dollarit

5,00 dollarit

0 dollarit

Ärge unustage: sobitage veebi host oma veebisaidi vajadustega!

Kahjuks pole ühtegi parimat veebimajutajat. Ainult see, mis sobib teile ja teie vajadustele. Erinevatele veebimajutajatele sobivad erinevad prioriteedid.

Näiteks vajab lihtne portfellisait ainult väikest ühist veebi. Kuid kui teil on ajaveeb või veebisait, kus külastab kuus rohkem kui 30 000–40 000 külastajat, siis vajate täiendavat salvestusruumi ja võimalust uuendada VPS-i, kui selleks on õige aeg.

Kui soovite alustada veebipõhist saiti, vajate veebimajutajat, mis võimaldab maksete integreerimist ja täiendavaid turvameetmeid. (Tutvuge kindlasti meie soovitatud e-poe hostimisega.)

Nagu näete, odavad veebihostid ei ime alati, vaid kontrollivad enne ostmist nende funktsioone ja toimivust. Edu! Ja kui teil on veel küsimusi, võtke julgelt ühendust ja vastan teile hea meelega.

Nüüd, kui teil on sügavad taskud ja otsite mõnda ülitähtsat kraami, vaadake neid hallatud WordPressi hostimisplatvorme.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me