כל הילדים המגניבים שאתה מכיר יוצרים בלוגים, עושים בלוגים ומרוויחים כסף די טוב בכך. למה לא להיכנס למשחק ויהיה לכם קטע מיום המשכורת הבלוגי המתוק הזה, נכון?

העניין הוא שאם אתה בעמוד זה וקורא את הקטע הזה, אתה בטח לא יודע איך ליצור בלוג.

ובכן, יש לך מזל, ידידי, כי אנחנו מספיק נחמדים כדי לפנות את לוחות הזמנים העמוסים שלנו בכדי לכתוב את המדריך הזה, כך שתוכל להפעיל את הבלוג שלך ממש תוך זמן קצר!

תאמינו או לא, יצירת בלוג אינה קשה ואינכם זקוקים לידע טכני רב. לגבי החלקים הדורשים ידע טכני, אנו נדריך אותך בהם כדי לעזור לך להרגיש בטוח יותר ובטוח.

מה זה בלוג?

מה דעתך על מה זה בלוג בדיוק??

בלוג הוא למעשה רק אתר נוסף שמתמקד בתוכן כתוב, המוצג בדרך כלל בצורה פחות רשמית של כתיבה.

כאשר הבלוגים הפכו לראשונה לדבר, אנשים השתמשו בזה בעיקר כיומן מקוון והכניסו את מחשבותיהם כדי לקרוא את העולם.

כיום הבלוגוספרה התפתחה, ומפיצה קטגוריות משנה רבות כמו בלוגרי כושר, בלוגריות תמונות, בלוגריות של מומיה … אם אתה יכול לחשוב את זה, סביר להניח שיש בלוגר בשביל זה.

מדוע אנשים מתחילים בלוגים

לאנשים יש מניעים רבים להתחיל בלוגים משלהם.

יש הרוצים לתרגל את כישורי הכתיבה שלהם. יש המגלים שזה קתרי כאשר הם מתבטאים ברשת. חלקם פשוט נלהבים מהנישה הנבחרת שלהם.

אני לא יכול לדבר בשם כולם, אבל מוטיבציה אחת שמושכת את רוב האנשים לעולם היפה של הבלוגים היא היכולת להרוויח כסף מהבלוגים שלהם.

מכיוון שבלוגרים כותבים על החוויות האישיות שלהם, הם חולקים קשר אישי מאוד עם הקוראים שלהם, חיבור שמותגי פרופיל גבוה מוכנים לשלם רק כדי שהבלוגר יתמוך במוצר שלהם (בתנאי כמובן שלבלוגר יש מענה הגון).

בלי קשר למוטיבציות שיש לך להתחיל את הבלוג שלך, בשורה התחתונה הבלוגים הם תחביב מדהים אחד, ואם נעשה נכון אתה יכול להתפרנס ממנו מאוד.

פתק

נראה כי לאנשים רבים יש את התפיסה השגויה שאתה צריך להיות סופר טוב בכדי לפתוח בלוג. למרות שיש כישורי כתיבה טובים יכול לעזור להציג את הבלוג שלך בצורה מקצועית יותר, זה תוכן הבלוג שלך שנמכר. אתה תמיד יכול לשפר את דפי הבלוגים שלך מאוחר יותר. אם אתה רוצה לשפר את הכתיבה שלך, עיין במדריך לכתיבת תוכן זה.

כיצד ליצור בלוג – 5 שלבים להתחלת הבלוגים

שלב 1: בחר נישה

הצעד הראשון והמרגש הזה לפתיחת בלוג יעצב את הדרך בה אתה בלוג בשאר קריירת הבלוגים שלך, כך שזה צעד פשוט אך חשוב מאוד: אתה צריך להחליט על הגומחה שלך.

האם אתה הולך להיות בלוגר תמונות? האם אתה מעדיף לבלוג על המסעות שלך? אולי אתה טכנאי. אולי אוכל הוא הריבה שלך.

לא משנה מה התשוקות או תחומי העניין שלך, הגומחה שבחרת תעזור לפתח דרך לנושאי הבלוגים שלך בעתיד. זה לא כלל קשה ומהיר (חלק מהבלוגרים שם בחוץ עוברים נושאים בהצלחה רבה) אבל זה מדריך שעוזר לשמור על הבלוג שלך ממוקד ורלוונטי..

אז בחר את הנישה שלך. בחר שם. שמור על זה פשוט וקצר.

שלב 2: בחר פלטפורמת בלוגים

ישנן המון פלטפורמות בלוגים חינמיות שתוכלו לבחור מהן, כגון Wix, Blogger, Tumblr ו- WordPress בכדי לתת שם כמה.

פלטפורמת הבחירה שלנו תהיה וורדפרס, מכיוון שהיא אחת מפלטפורמות הבלוגים החזקות ביותר שקיימות שם, ומפעילה 33.9% מהאתרים באינטרנט כיום.

אתר אינטרנט של 33.9% משתמש בוורדפרס

מקור: w3techs.com

זה גם ידידותי לקידום אתרים, קל מאוד לשימוש ויש בו שפע של תוספים, שמביאים פונקציונליות נוספת לשולחן ללא צורך בידע טכני רב..

אתה יכול גם לקבל את אירוח אתרים ושם דומיין שלך ישירות מ- WordPress.com בחינם לחלוטין, אבל כמו שסבתא היקרה שלי אמרה, “דברים טובים לא מגיעים בזול, דברים זולים לא מגיעים טוב”.

שלב 3: קבלת שם תחום ואירוח אתרים

כדי להרחיב את הדברים שאמרתי בנקודה הקודמת, WordPress.com הוא דבר פנומנלי לחלוטין, אבל אירוח אתרים בחינם ושם התחום שלהם מגיעים עם המון מגבלות.

 1. אין לך “yourname.com”
  אמנם זה אולי לא נראה כמו עניין גדול, אבל זה מפריד בין החובבנים לבין המקצוענים. אם אתה רציני בבלוג שלך ורוצה לראות אותו גדל, תרצה לקבל שם דומיין משלך.
 2. מגבלות אירוח אתרים
  WordPress.com החינמי מגיע עם מעט מאוד שטח אירוח אתרים (3 ג’יגה-בייבי). לאחר שתמלא שטח זה, תצטרך לשלם כדי לשדרג ולהמשיך להשתמש בבלוג שלך.
 3. אין להכניס פלאגינים
  הגרסה החינמית אינה מאפשרת תוספים, שזה עצוב ושובר את ליבי הקטן והשברירי.
 4. מודעות בכל מקום
  זה מספיק גרוע שאתה לא יכול לייצר רווחים מאתר האינטרנט שלך בחינם wordpress.com, אך הם יציבו מודעות בכל מקום! זכרו, “דברים טובים לא זולים, דברים זולים לא מגיעים טובים”. מיקום מודעות הוא דרך עבור וורדפרס לייצר הכנסות.
 5. ייתכן שהבלוג שלך יימחק
  איך היית מרגיש אם היית ממהרת לבנות את הבלוג שלך ואת העוקבים במשך שנה טובה, ויום אחד אתה מתעורר לגלות שהבלוג שלך נמחק בגלל שהפרת בטעות את אחד מתנאי השימוש הרבים של WordPress? זה קרה בעבר, וזה יקרה שוב. זה סיכון שאני לא מוכן לקחת.

אלה רק כמה מהבעיות בהן אנו יכולים לחשוב. אתה תמיד יכול לרכוש את שם הדומיין ואת אירוח אתרים בנפרד, כך שלא תיתקל באף אחד מהבעיות הללו. להלן מדריך צעד אחר צעד כיצד לבצע זאת.

שם דומיין

יש הרבה רשמי דומיינים שם כמו GoDaddy ו- Namecheap, אבל אנחנו אוהבים את Namecheap מכיוון שהם רשם מצויין והם יזרקו אליהם WhoisGuard בחינם. זה עוזר לשמור על זהותך בסוד, למקרה שתרצה לבלוג בעילום שם.

התהליך די פשוט, פשוט המשך לשם, הירשם, בחר את שם התחום שלך וסיימת!

זכור, תרצה לבחור שם תחום שהוא פשוט וקל לזכור. שמור את זה בקליט אם אתה יכול. אין הרחבות פאנקיות כמו “.io” או “.biz”, שמור את זה ל- “.com” מכיוון שזה מה שרוב האנשים רגילים אליו.

אירוח אתרים

אתה יכול לחשוב שאירוח אתרים הוא בדיוק מקום בשבילך לאחסן את קבצי האתר שלך וכל מארח אתרים אקראי יהיה בסדר, אך לא תוכל לטעות יותר. למען האמת, אם אתה רוצה שהבלוג שלך יצליח, כדאי מאוד שתוודא שאתה מקבל שירות אירוח אתרים שהוא אמין ומהיר..

האם נתקלת בבלוג שנטען איטי כל כך מתחרפן עד שפשוט אי אפשר היה לטרוח לך לחכות לתוכן שיופיע? אם אתה מתעכב בעצמך, תראה ששלוש שניות זה כל מה שנדרש כדי שתרגיש שהבלוג איטי, ו -5 שניות זה פרק הזמן הממוצע שלוקח לאנשים להקפיץ.

אירוח אתרים שלך הוא קריטי בכדי לוודא שהבלוג שלך מבצע ביצועים מהירים וקלילים, כך שלא תאבד את הקוראים בגלל זמני טעינה איטיים שלא לצורך..

אמנם יש הרבה שירותי אירוח אתרים בסביבה (לחץ כאן לרשימת המארחים המובילים שלנו) אך אנו ממליצים ללכת על מותג אירוח בינלאומי אמין, כמו SiteGround, לארח את הבלוג שלך..

בטח יתכן שיש אפשרויות זולות יותר אך זמן הפעילות של SiteGround, שירות לקוחות אמין, רשימת היתרונות וזמני התגובה המהירים בטירוף הם מבריקים לחלוטין. למעשה, אנו סומכים עליהם עד כדי כך שאנו מארחים איתם אתר זה!

קבלת חשבון והגדרת הבלוג שלך באמצעות SiteGround הוא למעשה די פשוט. הנה מה שאתה צריך לעשות:

 1. עבור אל www.siteground.com כדי לבחור את תוכנית האירוח שלך.
 2. לחץ על “התחל” כדי לראות מה זמין
 3. תכניות אתר סביב

 4. אנו ממליצים לקבל את תוכנית GrowBig (5.95 $ לחודש) מכיוון שהיא איזון יפה בין מחיר לתועלות, אך תלוי בצרכים שלך, אתה יכול ללכת על StartUp ($ 3.95 לחודש) או GoGeek ($ 11.95 לחודש). אל תשכנו כאן יותר מדי, פשוט בחרו תוכנית ותלכו איתה. אתה חופשי לשדרג או לשדרג את חשבונך בהמשך, אם תצטרך לעשות זאת.
 5. כעת אתה אמור לראות דף בו נותנת אפשרות לרשום דומיין או להשתמש בעצמך. יהיה עליך להיות שם תחום משלך עד עכשיו אם פעלת לפי ההוראות במדריך זה, אז לחץ על “יש לי כבר דומיין” ומלא אותו בתיבה המצורפת. לחץ על “המשך”.
 6. סקירה והשלמה

 7. כאן תרצו למלא את הפרטים האישיים שלכם כמו כתובת הדואר האלקטרוני שלכם (וודאו שהיא תקפה! זה המקום אליו ישלחו את הקבלה שלכם), להקצות סיסמא, שם פרטי, שם משפחה, מדינה, מספר טלפון, מיקוד וכו ‘. אם תרצה, תוכל למלא את שם העסק שלך, אך זה לא חובה.
 8. בחר תחום

 9. גלול מעט יותר כדי למצוא מקום למלא את פרטי התשלום שלך. הזן את פרטי כרטיס האשראי שלך, תפוג הכרטיס, שם בעל הכרטיס וקוד ה- CVV (אם אינך יודע מה זה, מדובר בשלוש הספרות בחלק האחורי של הכרטיס שלך).
 10. פרטי התשלום

 11. בשלב הבא, תראה את החלק של פרטי הרכישה. אתה צריך אפשרות לבחור בין 12 חודשים ל 36 חודשים. בחר את התוכנית ואת תקופת התשלום הרצויה.

  אינך זקוק לסורק האתר SG, אז אל תהסס לדלג עליו. עם זאת, אם אתה מרגיש שאתה זקוק לאבטחה נוספת, קדימה סמן את התיבה הזו.

  סמן את התיבות כדי לאשר שקראת את התנאים וההגבלות ומדיניות הפרטיות. אם החדשות והעדכונים הם החסימה שלך, סמן גם את התיבה הזו. אתה לא צריך לעשות זאת, זה בהחלט אופציונלי.

  לחץ על “שלם עכשיו”.

 12. מידע אודות הרכישה

 13. וואלה! כעת יש לך חשבון חדש עם SiteGround! הם היו צריכים גם לשלוח קבלה לכתובת הדוא”ל שרשמת קודם לכן. לחץ על “המשך לאזור הלקוחות”.
 14. חשבון חדש

התקנת וורדפרס

קטע זה הוא המשך לקטע הקודם, אך אנו מפרקים אותו לחלקים שונים לצורך עיכול קל.

פתק

אם אתה נתקע במהלך כל אחד מהצעדים האלה, אל תהסס לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני או ליצור קשר עם התמיכה בצ’אט החי של SiteGround. הם מועילים להפליא וידריכו אותך בכל מה שאתה זקוק לעזרה איתו.

 1. כעת תראה קטע שכותרתו “הגדר את חשבון האירוח החדש שלך”. בחר “התחל אתר חדש” ולחץ על “WordPress” תחת “בחר איזו תוכנה להתקין”.

  כעת עליך למלא את פרטי הכניסה שלך ל- WordPress. הכניסה שלך ל- WordPress תהיה נפרדת מחשבון SiteGround שלך, אז וודא שאתה זוכר את הפרטים שלך. המשך למלא את הדוא”ל, שם המשתמש, הסיסמא שלך ואז חזור על הסיסמה שלך כדי לוודא שהיא נכונה.

  הכה אישור.

 2. הגדרת WordPress - -

 3. SiteGround צריך לבקש ממך לשפר את חשבונך באמצעות SG Site Scanner, אך כמו שצוין קודם לכן, זה אופציונלי לחלוטין. לאחר שבחרת, לחץ על אישור והגדר את השלמתך.
 4. הגדרת WordPress מלאה

 5. לאחר זמן טעינה קצר, אתה אמור לראות מסך שאומר שחשבון האירוח שלך מוכן לשימוש. קדימה ולחץ על “המשך לאזור הלקוחות”.
 6. חשבון אירוח מלא

 7. תאמינו או לא, פשוט הקמתם רשמית בלוג משלכם! תן לעצמך טפיחה על הגב!
 8. עכשיו לאחר שהפעלת את הבלוג שלך ב- WordPress, עליך להיות גאה בעצמך. זה נחמד ונקי. זן מאוד. גם גנרי מאוד. במילים של חברי הצעירים, האתר שלך הוא כרגע “וניל AF”, אז בואו נעשה משהו בקשר לזה, נעשה זאת?

  שלב 4: עיצוב הבלוג שלך

  בקטע זה נבדוק מה נוכל לחפש כדי לספק לבלוג שלך קצת יותר אישיות.

  אנו יכולים לעצב ולהתאים אישית את הבלוג באופן ידני כדי לפנות לקוראים הממוקדים שלך, אך זה לוקח הרבה זמן ברצינות, בימינו ובעידן זה …

  לאף אחד לא הספיק לעצב את הבלוג שלך

  למרבה המזל, ל- WordPress יש אלפי ערכות נושא חינמיות הניתנות להתאמה אישית מלאה, שנראות גם מקצועיות ביותר!

  כך תוכלו לגשת לעיצובי הוורדפרס שלכם

  1. היכנס לחשבון וורדפרס שלך. זה אמור להיות “www.yoursite.com/wp-admin”. תרצה להחליף את “האתר שלך” לכתובת האתר הבלוגית שלך. הזן את שם המשתמש והסיסמה שלך ב- WordPress ואז התחבר.
  2. כניסה wordpress - -

  3. כשתהיה, אתה אמור לראות את לוח המחוונים של וורדפרס שנראה כך. לחץ על “שנה לחלוטין את העיצוב שלך”.
  4. לוח מחוונים של וורדפרס - -

  5. לאחר מכן לחץ על ערכות נושא של WordPress.org ותמצא אלפי ערכות נושא לבחירה! אם אלה לא מספיק טובים עבורך, המשך אל ElegantTeme כדי לרכוש כמה נושאים ממש נאים.
  6. נושא WordPress

  חשוב

  ערכות הנושא הן מדהימות אך הן יכולות להיות מסובכות. מהירות טעינת האתר חשובה מכדי לדירוג הבלוג שלך בגוגל, ובחירת נושאים לא ממומנים או לא מגיבים תשפיע לרעה על מהירות הטעינה שלך. הקפד לבדוק את התגובות לגבי ביקורות שליליות ולבחון את היענות התמה בסעיף התצוגה המקדימה. אם הנושא כבר לא מגיב בתצוגה המקדימה שלהם, סביר להניח שהוא יהיה איטי בבלוג שלך.

  1. לאחר שנבחר העיצוב שלך, לחץ על “תצוגה מקדימה חיה” ואחריה “הפעל & פרסם “כדי להתקין את העיצוב שלך.
  2. נושא תצוגה מקדימה בשידור חי

   (תצוגה מקדימה של העיצוב שלך בשידור חי)

   נושא פעיל

   (הפעל & פרסם את הנושא)

  העיצוב שלך מותקן כעת, אך עדיין תרצה להתאים אישית ולהוסיף מעט תוכן, או שהבלוג החדש שלך ייראה קצת ריק.

  הוספת דפים לבלוג שלך

  התינוק הבלוג הקטן שלך יהיה ממש חשוף אם אתה לא כולל שם דף “עלינו” כדי ליידע את הקוראים שלך למה לצפות מכם.

  1. תחת לוח המחוונים של וורדפרס, תרצה לעבור ל”דפים “ולחץ על” הוסף חדש “
  2. הוסף עמוד וורדפרס

  3. תישלח לדף בו תוכל למלא כותרת ופסקה. קדימה כתוב “עלינו” בכותרת וכתוב משהו קטן על הבלוג שלך ב”פסקה “. לאחר שתסיים, לחץ על “פרסם”.
  4. הוסף כותרת עמוד

  קישור העמודים שלך לתפריט

  דף “עלינו” לא יופיע אלא אם תיצור קישור אליו בתפריט.

  כל שעליך לעשות הוא פשוט לעבור ללוח המחוונים של וורדפרס, תחת מראה, לחץ על “תפריט”. יש להוסיף אוטומטית את רשימת הדפים שלך למבנה התפריט. אם לא, סמן את התיבות תחת “הוסף פריטי תפריט” ולחץ על “הוסף לתפריט”.

  לאחר שתסיים, לחץ על “צור תפריט” והבלוג שלך יעודכן עם הדפים המקושרים בתפריט.

  תפריט קישור

  הוספת פוסטים בבלוג

  אה, הלחם והחמאה של האתר הקטן שלכם, עצם הסיבה שבגללה אתם כל כך מושקעים בזה. פוסטים בבלוג שלכם יעזרו לכם לשמור על רלוונטיות, לשמור על האתר שלכם בדירוג בחיפושים בגוגל ולמצב את עצמכם כסמכות בנישה שלכם. אם אתה עושה את זה כמו שצריך, תוכל אפילו להתפרנס מזה!

  אבל לפני שאתה מוסיף באופן אקראי דפי בלוגים לאתר שלך, בואו נקים אותו כך שיהיה קל יותר למיין את הכל בעתיד..

  1. בלוח המחוונים של וורדפרס, לחץ על “פוסטים” ובחר “קטגוריות”. אתה אמור לראות את המסך למטה. מלא את שם הקטגוריה שלך. למשל, אתה יכול פשוט לקרוא לזה “בלוג”. לחץ על “הוסף קטגוריה חדשה” בתחתית.
  2. הוסף קטגוריות

  3. בשלב הבא, תחת “פוסטים”, לחץ על “הוסף חדש”. אתה אמור לראות דף בו תוכל למלא את כותרת התוכן ואת התוכן שלך. קדימה, עשה זאת אם אתה רוצה. לאחר שתסיים, חפש את סרגל “הקטגוריות” בצד ימין של המסך וסמן את התיבה “בלוג”.
  4. הוסף הודעה

   לחץ על “פרסם” ופוסט הבלוג החדש שלך טוב ללכת! כל שעליך לעשות עכשיו הוא להוסיף את הקטגוריה לתפריטים שלך, ואתה מסודר.

  יצירת כותרות בהתאמה אישית & תגיות

  אם אתה רוצה שאנשים יגלו את הבלוג שלך ויקראו את התוכן שלך, אתה בהחלט תרצה לשים לב לחלק זה של המדריך.

  כותרת האתר שלך מספרת לאנשים על מה הבלוג שלך עוסק, ותווי תגיות עוזרים לתמוך בדברים שהכותרות אומרות. הם גם עוזרים למנועי חיפוש למיין ולשלוח את הבלוג שלך למחפשים הרלוונטיים.

  כדי להתאים אישית את הכותרות ואת קווי התיוג שלך, רק תקווה לעבור ללוח המחוונים של וורדפרס, עבור אל “הגדרות” ואז “כללי”.

  הגדרת WordPress - -

  כאן תוכלו לשנות את כותרת האתר ואת קו התיוג שלכם לכל אשר תרצו שיהיה. קדימה, עשה זאת ואז לחץ על “שמור שינויים”.

  השבתת הערות

  לפעמים, כשאתה משתף מחשבות אישיות בבלוג שלך, אתה לא רוצה שקטע התגובות יהיה פתוח להתקפות של טרולים חסרי דעת ושהם ישאירו תגובות זבל..

  אתה יכול למעשה להשבית הערות לחלוטין כדי שלא תיתן לטרולים האלה הזדמנות לעשות דברים בטרולים.

  בלוח המחוונים של וורדפרס, עבור אל “הגדרות” ו”דיון “. כאן, הסר את הסימון “אפשר לאנשים לפרסם תגובות על מאמרים חדשים”..

  הגדרת תגובה

  צור דף בית סטטי

  כן אתה רוצה להפעיל בלוג, אבל אתה לא ממש רוצה שדף הבית שלך ייראה כמו זה!

  מה שתצטרך הוא עמוד סטטי סטטי, מעין עמוד “בית” שהמבקרים יוכלו לנחות עליהם ולקבל את כל מה שהם רואים. כמו רוב הבלוגים המקצועיים, עמוד סטטי לא משתנה והוא יראה לקוראים שלך את אותו הדבר בכל פעם שהם מבקרים באתר שלך, וכך הוא ייראה מלוטש יותר.

  אם זה לא ייעשה, וורדפרס תשתמש בעמודי הבלוגים האחרונים שלך כדף הבית שלך, אשר למען האמת נראה חובב רגיל.

  אתה יכול ליצור דף סטטי סטטי על ידי ביצוע פעולה זו:

  1. עבור אל לוח המחוונים של וורדפרס, לחץ על “הגדרות” ו”קריאה “.
  2. לחץ על “דף סטטי” ואז בחר את הדף הרצוי כדף הבית שלך, ואז “שמור שינויים”.
  3. הגדרת עמוד הבית

  הוספה או הסרה של תוכן בסרגל הצד שלך

  יש אנשים שרוצים תוכן בסרגל הצד שלהם. יש אנשים שמעדיפים להסתכל על מראה נקי יותר ולהיפטר ממנו. כך או כך, הכל תלוי בך.

  הוספה או הסרה של תוכן מהסרגל הצד שלך היא די קלה.

  1. עבור אל לוח המחוונים של וורדפרס, עבור אל “הופעות” ולחץ על “ווידג’טים”.
  2. כאן תראה רשימה של יישומונים זמינים וסרגל הצד של הבלוג שלך. כל שעליך לעשות הוא לגרור ולשחרר את הווידג’טים שאתה רוצה בסרגל הצד שלך, או פשוט למחוק את הווידג’טים שאתה לא רוצה שם.
  3. הגדרת סרגל הצד

  שלב 5: שימוש בתוספים

  אז, כשרצינו לייעל את הבלוגים שלנו, להוסיף תכונות או ליצור פונקציות חדשות, היינו צריכים לעשות את זה ידנית (שזה גם זמן רב וגם כאב בקת).

  בימינו אתה יכול לעשות את כל זה ועוד רק עם כמה לחיצות, בזכות תוספים!

  למעשה אתה יכול להוסיף כל מה שאתה רוצה לאתר שלך. הפוך אותו לחנות מקוונת או לתיק גלריות. אם אתה יכול לחשוב את זה, כנראה שיש לזה תוסף!

  מה שתצטרך לעשות כדי להתקין תוספים נמצא תחת לוח המחוונים של וורדפרס, לחץ על “תוספים” ו “הוסף חדש”. משם, פשוט עיין בכרטיסייה הפופולרית או בהמלצות לקבלת תוספים שמתאימים לצרכים שלך, וסיימת!

  הוסף תוסף

  יש לך רשימה אינסופית של תוספים לבחירתך, אך זכור שחלק מהתוספים עשויים להאט את הבלוג שלך. עשה קצת מחקר על תוספים והבלוג שלך יתנהל כמו חלום.

  הנה כמה מהתוספים המועדפים עלינו:

  • יוסט SEO
   זה עוזר להפוך את הבלוג שלך להיות ידידותי יותר ל- SEO
  • סוויפט לייט ביצועים
   זה עוזר להקטין את זמן המטמון של וורדפרס, מה שמאיץ את זמני הטעינה של הבלוג שלך!
  • גוגל אנליטיקס מאת ExactMetrics
   זה עוזר לך לעקוב אחר כמות המבקרים שהבלוג שלך מקבל. שימושי במיוחד כדי לעזור לך לקבוע אמות מידה!

  אתה בלוגר עכשיו!

  מזל טוב אדם אקראי בבלוגוספרה, בנית בהצלחה את הבלוג שלך! עזרנו, אבל עשית את כל ההרמה הכבדה בעצמך, אז אתה באמת צריך לתת לעצמך טפיחה על הגב!

  לפני שתלך, הנה רענון מהיר בדברים שאתה צריך לעשות כדי לבנות את הבלוג שלך.

  1. רישום דומיין ובחר שירות אירוח אתרים
   • בחירת חברת אירוח אתרים המתאימה
   • בחירת שם התחום שלך
  2. יצירת הבלוג שלך
   • התקנת וורדפרס כפלטפורמה שלך
  3. עיצוב הבלוג שלך
   • בחירת הנושא הנכון
   • התקנת הנושא שלך
  4. הוספת תוכן
   • הוספת פוסטים, תפריטים ועריכת הדפים שלך
   • התאמה אישית וציוד
   • התקנת תוספים

  המשיכו בהתאמה אישית!

  זכור כי הוורדפרס ניתנת להתאמה אישית רבה. אתה באמת יכול ליצור כל סוג של בלוג שאתה רוצה באמצעות WordPress, אז המשך להתנסות ולהתאים אישית עד שאתה מאושר במאה אחוז ממה שיש לך! כמו תמיד, השאירו לנו הודעה לכל שאלה שיש לכם.

  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me