Wix Review – 7 جوانب مثبت و 5 منفی از استفاده از وب سایت ساز Wix

ویکس


ویکس

https://www.wix.com

tl؛ dr

احساس شخصی من این است که Wix بسیار مرسدس سازندگان سایت است. این جامد است و دارای ویژگی های بسته بندی شده است اما در مورد برخی از فناوری های آن کاملاً اختصاصی است. به طور خلاصه ، شما در اینجا برای یک چیز خوب ثبت نام خواهید کرد ، اما بعداً حرکت مارک ها یک درد واقعی محسوب می شود و در دراز مدت هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت.

Wix Review: 7 جوانب مثبت و 5 رای منفی کشف شده است!

سازندگان سایت مدت طولانی است برای کسانی که به اندازه کافی قدیمی به یاد داشته باشید ، همه اینها با بازگشت Geocities در دهه 90 پوند شروع شد و آن دوره ژوراسیک تا آنجا که به اینترنت مربوط می شد.

به سرعت به جلو می رویم تا قابلیت های سازندگان سایت و تاریخ سازها با جهشی و مرزهایی رشد کرده باشند – Wix در میان آنها. ویکس که در سال 2006 تأسیس شد ، امروز به بیش از 110 میلیون کاربر خدمت کرده است و یکی از بزرگترین مشاغل محسوب می شود.

با گذشت سالها ، همچنان که من بعد از بررسی مجدد آنها اخیراً متوجه شدم که ویژگی ها افزایش یافته است. بیایید نگاهی دقیق بینیم که مزایای استفاده از Wix برای ساخت سریع وب سایتهای سفارشی چیست.

آنچه ما درباره Wix دوست داریم

1. سرعت سایت خوب

من می دانم که به احتمال زیاد بیشتر افرادی که به دنبال Wix هستند ، به احتمال زیاد به قابلیت های سریع ساخت سایت آن علاقه مند هستند ، اما مهم نیست که چطور به آن نگاه کنید ، در نهایت سرعت یک عامل بزرگ است. پس از همه ، شما نمی خواهید سایتی که به سرعت ساخته شده باشد ، اما مانند حلزون عمل می کند ، درست است?

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور

10 میلی ثانیه26 میلی ثانیه49 میلی ثانیه186 ms

سائو پائولو
بنگلور
سیدنی
ژاپن

127 ms312 ms158 ms125 میلی ثانیه

میانگین سرعت: 124.1 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

خوشبختانه ، سایتهای Wix سریع به نظر می رسند – بسیار باورنکردنی. سایت آزمایشی من ، اسپارتان همانطور که بسیار عالی رتبه بندی شده بود ، در آزمون سرعت Bitcatcha نمره A + کسب می کنید. با این حال من معمولاً کاملاً کامل هستم ، بنابراین مجبور شدم آنرا از طریق تست سرعت صفحه وب اجرا کنم.

تست Wix Speed ​​- ایالات متحده

تست سرعت از سرور دالاس

تست سرعت Wix - آسیا

تست سرعت از سرور سنگاپور

اگر به نتایج سرعت حاصل از این تست ها توجه کنید ، نه تنها زمان عالی برای اولین بایت (TTFB) بلکه همچنین بهینه سازی سایت ها به طور پیش فرض توجه خواهید کرد. محتوای استاتیک ذخیره می شود و حتی شبکه توزیع محتوا نیز به کار می رود.

این بدان معنی است که میزبانی سایت با Wix نباید مشکلی ایجاد کند. سریع TTFB مهم است زیرا نشان می دهد که سرورهای Wix عملکرد خوبی دارند و اگر سایت بعداً دچار مشکل شود ، احتمالاً به دلیل کاری است که من انجام داده ام و هیچ ارتباطی با پاسخگویی سرورها ندارد.

2. مجموعه الگوهای گسترده

تقریباً در هر منبع ساخت سایت که من با آن روبرو شده ام ، معمولاً نوعی قالب برای استفاده وجود دارد. این نه تنها به عنوان منبعی برای کسانی که نمی خواهند دردسر ساخت سایت را از ابتدا داشته باشند ، بلکه گاهی اوقات به عنوان منبع الهام بخش برای افرادی که انجام می دهند کمک می کند.

Wix با الگوی خود بسیار سخاوتمندانه است و کاربران را برای انتخاب بیش از 500 نفر ارائه می دهد. این تعداد عظیمی از هر استانداردی است. من سایت سازنده ای را مشاهده کرده ام که الگوهای بسیار کمی ارائه می دهند تا با مسخره هم مرز شوند.

قالب های Wix

آنها انواع مختلفی از دسته بندی ها را انتخاب می کنند ، از شرکتهای بزرگ دیگهای مسافرتی تا مسافرت و گردشگری. واقعاً برای همه اینجا چیزی وجود دارد! همچنین ، این قالب ها با برخی از مطالب اولیه از پیش وارد شده همراه هستند ، بنابراین می توانید بر روی آن کار کنید یا ساده آنرا پاک کنید.

برای علاقه مندان ، آنها همچنین الگوهای فروشگاه های آنلاین دارند ، بنابراین می توانید سایت تجارت الکترونیکی خود را سریع انجام دهید.

3. رابط بصری و کشیدن بصری

ویرایشگر اصلی Wix

حالا به قلب Wix رسیدیم که رابط drag and drop آن است. من نمی خواهم در این زمینه خیلی توضیح بدهم ، حتی اگر به همین دلیل است که بیشتر مردم به اینجا می آیند. برای من در رابط کاربری مهمتر سهولت استفاده از آن است.

برخی ممکن است استدلال کنند که Wix در رابط کشیدن و رها کردن کاری که برخی از سازندگان سایت انجام می دهند ندارند ، اما فکر می کنم که تعادل کاملی داشته باشد. استفاده از آن را برای مبتدیان آسان نگه می دارد و در عین حال گزینه های کافی برای تبدیل سایت شما به یک نیروگاه واقعی با وسایل طولانی دارد.

آنچه که من در مورد ویرایشگر Wix از همه قابل توجه ترین است این است که دارای یک ویرایشگر موبایل است. این به شما امکان می دهد سایت خود را دقیقاً همانطور که در یک دستگاه تلفن همراه مشاهده می کنید ، پیش نمایش و ویرایش کنید. می توان آن را به طور کامل و جدا از ویرایشگر اصلی مدیریت کرد ، بنابراین شما می توانید به جای اینکه به یک الگوی پاسخگو اعتماد کنید ، تجربه تلفن همراه را سفارشی سازی کنید.

ویرایشگر سایت Wix موبایل

البته در صورت تمایل ، همه این موارد را می توان با برنامه نویسی تکمیل کرد. با این حال ، به نظر می رسد که اخیراً این تغییر جزئی انجام شده است و ظاهراً ویکس ظاهرا ویژگی کدگذاری را حتی بیشتر کرده است. این اکنون بیشتر به توسعه دهندگان اختصاص داده شده است و در Beta است.

4. ویژگی های سایت خود را با بازار برنامه Wix گسترش دهید

دلیل اینکه من بیش از حد به توجه به کشیدن و رها کردن توجه نکردم ، دقیقا به همین دلیل است – بازار برنامه Wix. Wix به جای اینکه چند اسباب بازی به شما ارائه دهد تا ویژگی های جزئی را در ویرایشگر به شما ارائه دهد ، Wix یک اکوسیستم کامل از آنچه “برنامه ها” می نامد دارد..

اینها مانند افزونه هایی هستند که می توانید برای انجام کارهای خاص در سایت Wix خود استفاده کنید. به عنوان مثال – به بخش وبلاگ نیاز دارید؟ ویولا ، فقط آن را فعال کنید ، برخی از تنظیمات را تغییر دهید و در آنجا است. اگر نمی دانید این برنامه ها تا چه اندازه گسترده هستند ، می خواهم مناطقی را که آنها در اینجا پوشش می دهند به اشتراک بگذارم.

بازار برنامه Wix

 • ChatAdding این برنامه به شما امکان می دهد چت زنده با مشتریان در سایت خود داشته باشید. این به شما امکان می دهد خدمات مشتری را گسترش داده و امور را به سطح کاملاً جدید برسانید.
 • Forum اگر شما بیشتر به محتوا علاقه دارید یا می خواهید یک خیابان را برای مشتریان خود باز کنید تا درباره محصولات شما با شما یا سایر کاربران بحث و گفتگو کند ، یک انجمن فوری ایجاد کنید. بدون برنامه نویسی ، بدون بانک اطلاعاتی ، فقط روی آن کلیک کنید.
 • رویدادها برای شرکتهای فعال که تعداد زیادی رویداد برگزار می کنند ، برنامه Wix Events به شما کمک می کند چندین رویداد ایجاد کنید و به نمایش بگذارید. این سیستم همه چیز را از بلیط فروشی تا یک سیستم RSVP مدیریت می کند ، بنابراین می توانید روی تجارت اصلی خود متمرکز شوید.
 • تجارت الکترونیک اگر چیزی برای فروش دارید ، Wix را فعال کنید و در چشم خود فروخته اید. تنها آنچه شما نیاز دارید برنامه فروشگاه آنلاین است که نه تنها به شما امکان می دهد تا از طریق سایت خود اقدام به فروش کنید بلکه می تواند آن را به سیستم عامل های دیگری مانند آمازون و فیس بوک نیز گسترش دهد.!

5. سایت خود را به راحتی بازاریابی کنید

مدیریت جستجوگرها داخلی است

در جائی که شما محتوای وب سایت خود راضی هستید ، SEO خون آن است. اگر می خواهید در هر مکانی در Google (یا موتورهای جستجو) دیگر پیدا شوید ، این روشها ضروری هستند. SEO به شما کمک می کند تا سایت خود را در موتورهای جستجو “بفروشید” ، و آنها را ترغیب می کند تا شما را در نتایج جستجو لیست کنند.

به طور پیش فرض ، Wix به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید و تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمی راهنمایی کنید. به عنوان مثال ، اجازه دهید اطلاعات بیشتری راجع به سایت شما و اینکه تمرکز شما چیست ، بدانید ، سپس می تواند بالابر سنگین را برای شما انجام دهد. این کار را با استفاده از برچسب های کلمات کلیدی و ابرداده های دیگر انجام می دهد.

پس از کمک به اضافه کردن این موارد به هدرها ، عکسها و عناصر دیگر در صفحه خود ، Google هر بار که روبات های آن از سایت شما عبور می کنند ، آنها را اسکن می کند. هرچه اطلاعات فوق دقیق تر و دقیق تر باشد ، در جستجوها رتبه بندی می شود.

یکی دیگر از جنبه های SEO ، قالب URL (آدرس) است ، که گوگل نیز برای آن اهمیت قائل است. Wix به شما امکان می دهد URL هر صفحه را تغییر دهید تا به بهترین نحو آنچه را که Google برای دانستن آن نیاز دارید متناسب باشد.

من می دانم که SEO چیزی است که بسیاری از مردم از آن کمی می ترسند و فکر می کنند بعید است که SEO خودکار بتواند کارهای زیادی انجام دهد ، بنابراین فقط حرف من را برای این کار نگیرید ، Wiz SEO Wiz خود را بررسی کنید..

پست های رسانه های اجتماعی ایجاد کنید

یکی دیگر از زوایایی که می توانید با Wix به آن وابسته باشید ، رفتن از طریق رسانه های اجتماعی است. Wix ابزاری را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند به شما در ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی کمک کند. این شبیه به یک ویرایشگر اصلی عکس است و بسیار وحشتناک نیست.

با این حال ، بسیار مفید است ، به خصوص برای کسی که فقط می خواهد در یک مکان واحد کار کند و برای حفظ وب سایت و رسانه های اجتماعی خود مجبور به تکیه بر چندین برنامه و مواردی از این دست نیست. برای کسانی که شما با Canva آشنا هستید ، مشابه است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که اساساً یک تصویر را انتخاب کنید و متن را اصلاح کنید تا با آن همراه شوید تا بتوانید بسته به مخاطب سایت خود ، چیزی را سریع ، زیبا (یا عجیب و غریب) به اشتراک بگذارید.

از بازاریابی ایمیل استفاده کنید

بازاریابی ایمیل Wix

شاید این امر بیشتر برای سایتهای تجاری باشد ، اما بازاریابی از طریق ایمیل ابزاری است که می تواند به ایجاد نسل سرب کمک کند. به جای اینکه فقط منتظر مشتری باشید ، پس از ایجاد لیست مشترکین ، می توانید محتوا را مستقیماً برای آنها ارسال کنید!

تعداد زیادی ابزار بازاریابی ایمیل در اطراف وجود دارد ، برخی از آنها خوب ، برخی از آن ها چندان خوب نیستند ، اما گنجاندن یکی از جنبه های Wix ، نوعی ضربه درخشان از طرف آنها است. به ویژه برای سایتهای تجاری کوچک مفید است که این قابلیت را در سیستم مورد استفاده برای وب سایت خود ادغام کنند.

از طرف دیگر ، Bitcatcha دارای مجموعه ای کامل از مقالات اختصاص داده شده به بازاریابی ایمیلی موثر است ، بنابراین می توانید آنها را بررسی کنید تا به شما کمک کنند.

6. تن از ویژگی های اضافی

گذشته از هسته اصلی آن ، یعنی سایت سازنده سایت که به افراد کمک می کند تا به سرعت وب سایت ها را توسعه دهند ، Wix به مراتب بیشتر از مایل اضافی پیش می رود. این یک اکوسیستم کامل از ابزارها و محصولات با هدف کمک به مردم برای ایجاد وب سایت هایی با موفقیت ساخته است.

گذشته از بازار برنامه ، چندین ابزار داخلی دیگر نیز وجود دارد که به راحتی می توانند صاحبان سایت داشته باشند و از آن استفاده کنند – و همه این موارد در همان بسته ارائه می شوند.

HTTPS رایگان

برای کسانی که هنوز آگاه نیستند ، Google با تشویق صاحبان سایت برای استفاده از SSL ، تلاش خود را برای اینترنت امن تر انجام می دهد. اگرچه درست است که امروزه بیشتر سایتهای میزبانی وب سایت این کار را به یک شکل یا شکل دیگری ارائه می دهند ، با این وجود خوب است که ببینید سازندگان سایت مانند Wix شروع به ارائه این نیز می کنند..

HTTPS اطمینان حاصل می کند که تعامل بازدید کنندگان با وب سایت شما ایمن است و این امر زمینه را برای موارد بیشتر از جمله خرید آنلاین ، تبادل اطلاعات خصوصی و غیره فراهم می کند. سایت های سازگار با HTTPS اکنون یک پیام هشدار دهنده دریافت می کنند.

به سایت های HTTPS نیز در جستجوی گوگل رتبه های مطلوب تری داده می شود.

نقل قول برای مشتریان ایجاد کنید

نقل قول های مشتری Wix

این چیزی است که بیشتر برای مشتریان تجاری است ، اما به ویژه در مورد مشاغل کوچک یا حتی صاحبان سهام خاص. Wix ابزاری است که به شما امکان می دهد برای خدمات خود برای مشتریان نقل قول ایجاد کنید. این ابزار با الگوی کامل وجود دارد ، تنها کاری که باید انجام دهید اضافه کردن مشتری ، شرایط و تاریخ انقضا برای پیشنهاد شما است.

صادقانه بگویم ، این چیزی نبود که من انتظار داشته باشم در یک سایت ساز ببینم ، به خصوص شخصی که یک حساب کاربری رایگان ارائه می دهد. این چیزی نیست که معامله را رقم بزند یا خراب کند ، بلکه فقط نشان می دهد که ویکس چقدر فکر کرده است به روند ساخت سایت و نیازهای مشتریان آنها.

حتی یک سازنده آرم وجود دارد!

باز هم ، این تحت همان دسته از ابزارهای تولیدکننده نقل قول فوق قرار می گیرد. یک لوگو ، هرچه ساده باشد ، چیزی است که عملاً به هر وب سایت احتیاج دارد. بنابراین چرا نه فقط یک ساده ساده درست کنیم و هم یک مجموعه اضافی از وب سایت را تکمیل کنیم?

یک شجاع بزرگ برای Wix برای گنجاندن این دو ابزار. به طور جدی.

ادغام پرداخت ها

Wix مورد دیگری که در طبقه بندی مشاغل قرار می گیرد ، Wix به آن سایت هایی که فعالیت های تجارت الکترونیکی دارند ، اجازه می دهد تا به چند روش پرداخت دسترسی پیدا کنند. گزینه های اصلی کمی محدود هستند – می توانید از PayPal یا شکل دیگری از پرداخت دستی مانند پول نقد (چیزی مانند دستگاه خودپرداز) استفاده کنید یا چک کنید.

این تنها پیش فرض است. در صورت نیاز به گزینه های بیشتر ، می توانید در برخی از برنامه های موجود در بازار Wix اهرم کنید. به عنوان مثال ، یکی از برنامه های آنها برای پرداخت های آنلاین به شما امکان می دهد پرداخت کارت اعتباری را نیز بپذیرید ، با یادآوری پرداخت و صورتحساب کامل کنید.

کارها و یادآوریها

Wix Tasks و Reminders

در هنگام ساخت وب سایت خود ، روی ابزارهای یادآوری وظایف Wixs و ابزار یادآوری استفاده کنید تا همیشه آگاه باشید از آنچه باید برای تکمیل سایت خود انجام دهید. در واقع ، من این کار را حتی بعد از واقعیت مفید کردم ، زیرا وب سایتهای کاملی را اداره می کنم.

هر بار که به حساب کاربری خود وارد شوید ، کافی است پاپ کنید و می توانید لیست خود را اضافه کنید ، موارد جدید را اضافه کنید یا با تکمیل موارد دیگر علامت گذاری کنید..

از مشارکت کنندگان دعوت کنید

موضوع کلمه روز همکاری است و در اینجا Wix به شما امکان می دهد تا افراد را به گفتگو با شما در وب سایت خود دعوت کنید. این می تواند از چند طریق مفید باشد. به عنوان مثال ، اگر شما یک توسعه دهنده ساخت سایت برای مشتری هستید ، می توانید آنها را به پیش نویس دعوت کنید و بگذارید نظر دهید یا درخواست تغییر دهید.

اگر با نویسنده نویس مشغول به کار هستید ، می توانید آنها را دعوت کنید تا جای خالی را که در آن برای افراد مخفی نگه دارید ، جای خود را پر کنند. یا شاید اگر شما در یک تجارت هستید و فقط بازخورد برخی از همکاران را می خواهید – این امر می تواند از جهات مختلفی کار کند.

پاسخ دهندگان خودکار

اتوماسیون Wix

اگر اخیراً از پیام رسانی فیسبوک استفاده کرده اید ، ممکن است متوجه شده باشید که بسیاری از مشاغل از ربات های گپ برای پاسخ دادن به پیام رسانی کاربران استفاده می کنند. برخی وب سایت ها نیز این کار را به صورت خدمات چت زنده ارائه می دهند.

با Wix ، گزینه هایی برای “خودکار کردن” سایت خود دارید! این می تواند از چندین طریق اتفاق بیفتد. به عنوان مثال ، اگر یک بازدید کننده برای شما ایمیل از وب سایت خود ارسال می کند ، می توانید Wix را پیکربندی کنید تا یک تأییدیه برای آن بازدید کننده بلافاصله ارسال شود..

باز هم ، این یکی دیگر از ویژگی های دوستانه تجارت است که بسیار جالب است.

7. بسیاری از کمک و پشتیبانی

مثل همیشه ، هسته اصلی هر نوع خدمات ، میزان پشتیبانی و کمک شما است. در این صورت ، من واقعاً باید کلاه خود را به ویکس برسانم. فهمیدم که مهم نیست من چه کاری انجام می دهم ، یک ورودی از دانش برای کمک به شما وجود دارد یا بعضی اوقات ، حتی یک فیلم آموزشی!

این نه تنها در موارد فنی ، به شما توجه می کند ، مانند “چگونه می توان HTTPS را فعال کرد” ، بلکه این موارد غیرملموس و قابل توجه نیز هستند. به عنوان مثال ، تعداد زیادی از فیلم هایی که من می خواهم آنها را “‘ ارزش افزوده “از ویکس که می توانید تماشا کنید ، وجود دارد ، مانند این ویدیو درباره Wix SEO اصول.

اساسی ، شاید ، اما هر کمی کمک می کند!

چیزی که ما درباره Wix دوست نداشتیم

1. الگوهای قابل تعویض نیست

این ممکن است فقط انتخاب من باشد ، اما من آن را کمی آزار دهنده می دانم که نمی توانید محتوا را از یک الگوی به الگوی دیگر منتقل کنید. من می دانم که این سایت سازنده سایت است و نه مایکروسافت پاورپوینت ، بلکه فقط به من اجازه می دهد ببینم که در چند زمینه چگونه به نظر می رسد خوب است.

بنابراین ، در اینجا چیزی جدی نیست جز یک کلمه احتیاط – الگوی خود را با دقت انتخاب کنید! اگر بعداً نظر خود را تغییر دهید ، باید به صورت دستی کلیه محتوایی را که در اصل خود ایجاد کرده اید تغییر دهید!

2. Free Plan Force Wix Branding

این نکته فقط ممکن است چیزی را که برخی درباره آزاد بودن هیچ چیز در زندگی می گویند ثابت کند ، اما برای کسانی که شما ویکس را انتخاب می کنید و تصمیم می گیرید در برنامه آزاد خود بمانید – یک گرفتن وجود دارد. سایت های رایگان که در Wix میزبانی می شوند مجبور هستند مارک Wix را انجام دهند.

هیچ چیز خیلی مبهم نیست ، اما متأسفانه کاملاً واضح است ، زیرا درست در بالای صفحه ، حتی قبل از سرصفحه وب سایت شما به نظر می رسد.

برند Wix

3. پیگیری و تجزیه و تحلیل نیاز به یک برنامه پرداخت شده دارد

صاحبان وب سایت معمولاً دوست دارند ببینند سایتشان چقدر خوب عمل می کند و بهترین راه برای انجام این کار با Google Analytics یا چند ابزار مشابه دیگر است. متأسفانه ، برای استفاده از آنها با Wix باید برنامه خود را ارتقا دهید.

این به عنوان یک شخص آزاد نمی آید و ممکن است در بعضی مواقع بسیار ناراحت کننده باشد زیرا یک چیز ساده به عنوان اتصال API Google است!

4- سایت شما قابل انتقال نیست

از نظر من ، این بزرگترین اشکال در استفاده از Wix است و مرا به یاد … ناخوشایندی برای فناوری اختصاصی می بخشد. در حالی که من مطمئن هستم که Wix در عدم تمایل مردم به صادرات وب سایت های ایجاد شده با فناوری خود موجه است ، اما برای بسیاری از افراد مشکل بزرگی را ایجاد می کند.

به عنوان مثال بگویید که شما صاحب مشاغل هستید و از توانایی هایی که Wix به دلایلی یا موارد دیگر پشتیبانی می کند ، خارج شده اید. این بدان معنی است که برای ایجاد مجدد و انتقال وب سایت خود از Wix باید پول جدی بپردازید!

من مطمئن هستم که لازم نیست این را هجی کنم ، اما اساساً اگر برای Wix وارد شوید ، آنها شما را برای زندگی به دست آورده اند.

5- برنامه های حق بیمه فقط یک سایت هستند

اگر فکر کرده اید که پرداخت هزینه ماهانه برنامه حق بیمه امکان دسترسی نامحدود به همه سایت های Wix را فراهم می کند ، دوباره فکر کنید. ویژگی های حق بیمه قابل انتقال نیستند ، یعنی شما آن را برای یک سایت خریداری می کنید و در آنجا می ماند!

تصور کنید که اگر تنها کاری که می خواستید Google Analytics را ببندید چه عواملی خواهد بود؟ نکته دیگری که باید جوید.

برنامه ویکس

دامنه eCommerceConnect

برای کسب و کار کوچک و بنیادی بهترین است
BandwidthUnlimited1GB
Storage20GB500MB
دامنه خود را متصل کنید
Wix headerNoYes ads
برنامه سازنده فرم (48 دلار) YesNo
برنامه تقویت کننده سایت (60 دلار) YesNo
هزینه 16.50 $ / ماه 4.50 دلار در ماه

جدا از برنامه رایگان با پنج نسخه طرح پرداختی ، به نظر می رسد Wix برای همه مناسب است. اگر شما یک تجارت بزرگ هستید و به چیز مهمی احتیاج دارید ، پیشنهاد می کنم قبل از خرید در برنامه ردیف برتر ، به چاپ خوب دقت کنید..

آنچه من واقعاً نمی توانم درک کنم این است که برای همه عوارض و ویژگی های Wix به صورت رایگان شامل می شود ، سعی می کند قیمت خود را دقیقاً مانند یک میزبان وب انجام دهد – با فضای ذخیره سازی ، پهنای باند و غیره.

حکم: آیا Wix یک خرید خوب است?

فکر می کنم تا زمانی که به این نقطه رسیدید ، شاید مشخص شود که من Wix را احساس می کنم که به عنوان سازنده سایت ، Wix کاملاً خوب است. بسیاری از کادرهای درستی را در عملکرد اصلی خود نشان می دهد (ویرایشگر سایت تلفن همراه لمسی عالی است) و می توان از آنها برای توسعه سریع سایتها استفاده کرد.

علاوه بر این ، با ویژگی های اضافی و ابزار بازاریابی ، ارزش افزوده خوبی نیز وجود دارد. این چیزی است که باعث می شود صاحبان سایت های جدید بتوانند دسترسی به سایت خود را بیشتر بدون اینکه بخواهند با دانش فنی بیش از حد یا منابع اضافی مقابله کنند ، گسترش دهند..

با این حال ، یک زن و شوهر از احتیاط های بزرگ با این سایت ساز وجود دارد که من را از توصیه آن به طور غیرحضوری جلوگیری می کند. اول ، این واقعیت که شما با Wix گیر کرده اید زیرا نمی توانید سایت خود را جابجا کنید ، خاموش است. این چیزی است که پیامدهای طولانی مدت دارد و قضاوت برای صاحبان جدید سایت (یا حتی جانباز!) آسان نیست.

ثانیاً ، در حالی که اعتراف می کنم که همه این ویژگی های اضافی خوب است ، برای کسی که می داند چه کاری انجام می دهد – شما در حال خرید به Wix با قیمت های شدید هستید. به عنوان مثال کمترین برنامه آنها را با 4.50 دلار در ماه در نظر بگیرید – این همان چیزی است که برای میزبانی وب با منابع بسیار بیشتری نسبت به پیشنهادات Wix پرداخت می کنید..

همانطور که در لیست لیست جوانب مثبت و منفی قرار می گیرید ، کمی واضح تر می شود که Wix یک سود کوتاه مدت است – راه حل طولانی مدت درد. البته این برای بعضی افراد اهمیتی نخواهد داشت ، اما فکر من این است که اگر می خواهید برای یادگیری خود میزبانی وردپرس تلاش کمی کنید ، به عنوان مثال ، به اندازه دو برابر صرفه جویی می کنید (و احتمالاً بیشتر ) در دراز مدت.

ویژگی های اصلی

 • ✓ سرعت عالی
 • ✓ کشیدن آسان & قطره رابط
 • tools ابزار جستجوگرها گنجانده شده است
 • app بازار برنامه های گسترده
 • custom شخصی سازی موبایل
 • knowledge پایه دانش خارق العاده

توصیه شده برای

 • • وب سایت های شخصی
 • • صاحبان مشاغل کوچک
 • • سایتهای اساسی تجارت الکترونیکی
 • • صاحبان وب سایت DIY

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map