نحوه ایجاد یک وبلاگ – 5 مرحله آسان برای شروع وبلاگ در سال 2020

همه بچه های جالب شما می دانید در حال ایجاد بلاگ ، وبلاگ نویسی و پول بسیار خوبی برای این کار هستند. چرا وارد بازی نشوید و یک تکه از آن روزنامه وبلاگ شیرین و شیرین را نیز در اختیار دارید ، درست است?


این بدان معناست ، اگر در این صفحه قرار دارید و این قطعه را می خوانید ، احتمالاً نمی دانید چگونه یک وبلاگ ایجاد کنید.

خوب ، شما دوست من خوش شانس هستید ، چرا که ما به اندازه کافی مهربان هستیم تا از برنامه های شلوغ خود برای نوشتن این راهنما استفاده کنیم ، بنابراین می توانید بلافاصله وبلاگ خود را تهیه کنید و هیچ وقت کار نکنید!

باور کنید یا نه ، ایجاد یک وبلاگ دشوار نیست و به دانش فنی زیادی نیاز ندارید. برای قطعاتی که دانش فنی لازم دارند ، ما آنها را راهنمایی می کنیم تا به شما در امنیت بیشتر و ایمن بودن کمک کند.

وبلاگ چیست?

چگونه در مورد اینکه دقیقاً یک وبلاگ چیست صحبت می کنیم?

یک وبلاگ در واقع وب سایت دیگری است که به محتوای نوشتاری متمرکز شده است ، که معمولاً به روش نویسی کمتری ارائه می شود.

هنگامی که وبلاگ نویسی برای اولین بار به یک موضوع تبدیل شد ، مردم از آن به عنوان یک ژورنال آنلاین استفاده می کردند و افکار خود را برای خواندن جهان کم می کردند.

امروزه وبلاگ نویسی تکامل یافته است ، و زیر شاخه های بسیاری مانند بلاگرهای بدنسازی ، فتو بلاگ ها ، وبلاگ نویسان مومیایی را ایجاد می کند … اگر می توانید به آن فکر کنید ، به احتمال زیاد یک وبلاگ نویس برای آن وجود دارد.

چرا مردم وبلاگ ها را شروع می کنند

مردم انگیزه های زیادی برای شروع وبلاگ های خاص خود دارند.

برخی می خواهند مهارت نوشتن خود را تمرین دهند. برخی وقتی خود را به صورت آنلاین ابراز می کنند ، آنرا کاتاریک می دانند. برخی از آنها فقط در مورد طاقچه منتخب خود کاملاً پرشور هستند.

من نمی توانم برای همه آنها صحبت کنم ، اما یکی از محرک هایی که بیشتر افراد را به سمت دنیای زیبای وبلاگ نویسی سوق می دهد ، توانایی درآمدزایی از وبلاگهایشان است.

از آنجا که وبلاگ نویسان در مورد تجربیات شخصی خود می نویسند ، ارتباط بسیار شخصی با خوانندگان خود به اشتراک می گذارند ، ارتباطی که مارک های مشهور حاضر به پرداخت آن هستند فقط به این ترتیب که وبلاگ نویس محصول خود را تأیید کند (البته به شرطی که وبلاگ نویس از موارد مناسبی برخوردار باشد)..

صرف نظر از انگیزه های لازم برای شروع وبلاگ خود ، نکته اصلی این است که وبلاگ نویسی یک سرگرمی شگفت انگیز است و اگر درست انجام شود ، می توانید زندگی بسیار خوبی از آن کسب کنید.

توجه داشته باشید

به نظر می رسد بسیاری از مردم این تصور غلط را دارند که شما برای شروع یک وبلاگ باید نویسنده خوبی باشید. در حالی که داشتن مهارت نوشتن خوب می تواند به ارائه وبلاگ شما با روشی حرفه ای تر کمک کند ، این محتوای وبلاگ شما به فروش می رسد. همیشه می توانید بعداً وبلاگ های خود را بهبود بخشید. اگر می خواهید نوشتن خود را بهبود بخشید ، این راهنمای نوشتن محتوا را بررسی کنید.

نحوه ایجاد بلاگ – 5 مرحله برای شروع وبلاگ نویسی

مرحله 1: طاقچه را انتخاب کنید

این اولین قدم هیجان انگیز برای شروع یک وبلاگ ، راهی را برای وبلاگ نویسی برای بقیه حرفه های وبلاگ نویسی شما شکل خواهد داد ، بنابراین این یک گام ساده اما بسیار مهم است: شما باید درباره طاقچه خود تصمیم بگیرید.

آیا می خواهید یک وبلاگ نویس عکس باشید؟ آیا ترجیح می دهید در مورد سفرهای خود بلاگ کنید؟ شاید شما در زمینه فناوری باشید. شاید غذا مربای شما باشد.

مهم نیست که علاقه و علاقه های شما چه باشد ، طاقچه منتخب شما به ایجاد مسیری برای موضوعات وبلاگ نویسی شما در آینده کمک می کند. این یک قانون سخت و سریع نیست (بعضی از وبلاگ نویسان در آنجا به طور مداوم با موفقیت بسیار زیاد از موضوعات عبور می کنند) اما این راهنمایی است که به شما کمک می کند تا وبلاگ شما متمرکز و مرتبط باشد.

بنابراین طاقچه خود را انتخاب کنید. یک نام انتخاب کنید. آن را ساده و کوتاه نگه دارید.

مرحله 2: یک بستر وبلاگ نویسی را انتخاب کنید

بسیاری از سیستم عامل های وبلاگ نویسی رایگان برای انتخاب شما از آنجا وجود دارد ، مانند Wix ، Blogger ، Tumblr و WordPress برای نامگذاری چند مورد.

سکوی انتخابی ما وردپرس خواهد بود ، زیرا یکی از قدرتمندترین سیستم عاملهای وبلاگ نویسی در آنجاست که 33.9 درصد وب سایتهای اینترنتی را در اختیار دارد.

33.9٪ وب سایت از WordPress استفاده می کند

منبع: w3techs.com

همچنین SEO دوستانه ، بسیار آسان و قابل استفاده است و پلاگین های زیادی دارد ، که عملکرد اضافی را بدون نیاز به دانش فنی زیادی در جدول به ارمغان می آورد.

همچنین می توانید میزبانی وب و نام دامنه خود را مستقیماً از WordPress.com به طور کامل دریافت کنید ، اما همانطور که مادربزرگ عزیزم می گفت ، “چیزهای خوب ارزان نیستند و چیزهای ارزان هم خوب نمی آیند”.

مرحله 3: گرفتن نام دامنه و هاستینگ وب

برای گسترش در مورد آنچه در مطلب قبلی گفتم ، WordPress.com کاملاً پدیده است ، اما میزبانی وب و نام دامنه رایگان آنها محدودیت های زیادی دارد.

 1. شما “yourname.com” ندارید
  در حالی که ممکن است این کار بزرگی به نظر نرسد ، اما آماتورها را از جوانب مثبت جدا می کند. اگر در مورد وبلاگ خود جدی هستید و می خواهید آن را ببینید ، می خواهید نام دامنه خود را دریافت کنید.
 2. محدودیت میزبانی وب
  WordPress.com رایگان با فضای بسیار کمی برای میزبانی وب (3 گیگابایتی باریک) ارائه می شود. پس از پر کردن این فضا ، باید هزینه خود را برای به روزرسانی و ادامه استفاده از وبلاگ خود بپردازید.
 3. هیچ افزونه ای مجاز نیست
  نسخه رایگان اجازه نمی دهد افزونه هایی که ناراحت هستند و قلب کوچک و شکننده من را می شکند.
 4. همه جا تبلیغ می شود
  به اندازه کافی بد نیست که نتوانید از وب سایت رایگان wordpress.com کسب درآمد کنید ، اما آنها تبلیغات را در همه جا قرار می دهند! به یاد داشته باشید ، “چیزهای خوب ارزان و ارزان نمی آیند”. قرار دادن آگهی راهی برای وردپرس برای درآمدزایی است.
 5. وبلاگ شما ممکن است حذف شود
  چه احساسی دارید اگر سال خوبی را ایجاد کرده اید و وبلاگ و دنبال کنندگان خود را بنا کرده اید ، و یک روز از خواب بیدار می شوید که متوجه شوید وبلاگ شما حذف شده است زیرا به طور تصادفی یکی از بسیاری از شرایط استفاده وردپرس را نقض کرده اید؟ قبلاً اتفاق افتاده است و دوباره اتفاق می افتد. این خطری است که من مایل نیستم آن را بپذیرم.

اینها فقط برخی از مشکلاتی است که می توانیم به آنها فکر کنیم. همیشه می توانید نام دامنه و هاستینگ وب خود را بصورت جداگانه خریداری کنید ، بنابراین هیچ یک از این موارد را نمی گیرید. در اینجا راهنمای گام به گام نحوه انجام این کار آمده است.

نام دامنه

تعداد زیادی ثبت نام دامنه در خارج مانند GoDaddy و Namecheap وجود دارد ، اما ما Namecheap را دوست داریم زیرا آنها یک رجیستر عالی هستند و WhoisGuard را آزاد می کنند. این امر به شما کمک می کند تا هویت خود را مخفی نگه دارید ، اگر می خواهید به طور ناشناس وبلاگ نویسی کنید.

روند بسیار ساده است ، کافیست به آنجا بروید ، ثبت نام کنید ، نام دامنه خود را انتخاب کنید و تمام شد!

به یاد داشته باشید ، می خواهید نام دامنه ای را انتخاب کنید که به راحتی و به راحتی به خاطر سپردن است. اگر می توانید آن را گیر آور نگه دارید. هیچ افزونه ای جالب مانند “.io” یا “.biz” نیز وجود ندارد ، آن را به “.com” نگه دارید زیرا این همان چیزی است که بیشتر مردم عادت دارند.

میزبانی وب

ممکن است فکر کنید که میزبانی وب فقط فضای کافی برای ذخیره پرونده های وب سایت شماست و هر میزبان وب تصادفی خوب خواهد بود ، اما نمی توانید بیشتر اشتباه کنید. در واقع ، اگر می خواهید وبلاگ شما موفقیت آمیز باشد ، بهتر است لعنت کنید که یک سرویس میزبانی وب را مطمئن و سریع می کنید.

آیا شما به یک وبلاگ دسترسی پیدا کرده اید که آنقدر کند و آرام می شود که نمی توانید برای انتظار ظهور محتوا زحمت کشید؟ اگر وقت خود را بگذرانید ، خواهید دید که 3 ثانیه تمام طول می کشد تا احساس کنید که وبلاگ تنبل است ، و 5 ثانیه میانگین مدت زمان لازم برای گزاف گویی افراد است.

میزبانی وب شما در اطمینان از عملکرد سریع و پرتحرک بودن وبلاگ شما بسیار مهم است ، بنابراین شما به دلیل بارهای غیر ضروری آهسته بار خوانندگان را از دست نخواهید داد..

اگرچه تعداد زیادی سرویس میزبانی وب در اطراف وجود دارد (اینجا را کلیک کنید تا لیست ما از میزبان های برتر وب را کلیک کنید) اما توصیه می کنیم برای یک مارک معتبر بین المللی میزبانی وب ، مانند SiteGround ، میزبان وبلاگ خود باشید..

مطمئناً گزینه های ارزان تری وجود دارد ، اما به روز بودن سرویس مشتری ، اطمینان مشتری ، لیست مزایا و زمان پاسخ سریع سرور کاملاً درخشان است. در واقع ، ما آنقدر به آنها اعتماد داریم که میزبان این وب سایت با آنها هستیم!

گرفتن یک حساب کاربری و تنظیم وبلاگ خود با SiteGround در واقع بسیار ساده است. در اینجا کارهایی که باید انجام دهید:

 1. برای انتخاب برنامه میزبانی خود ، به سایت www.siteground.com بروید.
 2. به “شروع کار” ضربه بزنید تا ببینید چه چیزی در دسترس است
 3. برنامه های SiteGround

 4. توصیه می کنیم برنامه GrowBig (5.95 دلار در ماه) را بدست آورید زیرا یک تعادل خوب بین قیمت و مزایا است ، اما بسته به نوع نیاز شما ، می توانید به StartUp (3.95 دلار در ماه) یا GoGeek (ماهانه 11.95 $) بروید. خیلی زیاد در اینجا سکونت نکنید ، فقط یک برنامه انتخاب کنید و با آن بروید. در صورت لزوم می توانید حساب خود را بعداً به روز کنید یا آن را تغییر دهید.
 5. اکنون باید صفحه‌ای را مشاهده کنید که به شما امکان ثبت دامنه یا استفاده از شخصی خود را داده است. اگر دستورالعمل های این راهنما را رعایت کرده اید ، باید اکنون نام دامنه خود را داشته باشید ، بنابراین روی “من از قبل دامنه دارم” را کلیک کرده و در کادر ارائه شده پر کنید. روی “ادامه” کلیک کنید.
 6. بررسی و تکمیل کنید

 7. در اینجا می خواهید اطلاعات شخصی خود مانند آدرس ایمیل خود را پر کنید (اطمینان حاصل کنید که صحت دارد! این همانجاست که رسید شما را برای شما ارسال می کنند) ، یک رمز عبور ، نام ، نام خانوادگی ، کشور ، شماره تلفن ، کد پستی اختصاص دهید. و غیره در صورت تمایل می توانید نام کار خود را وارد کنید ، اما این اختیاری است.
 8. دامنه را انتخاب کنید

 9. کمی بیشتر بروید تا فضایی برای پر کردن جزئیات پرداخت خود پیدا کنید. جزئیات کارت اعتباری ، تاریخ انقضا کارت ، نام دارنده کارت و کد CVV را وارد کنید (اگر نمی دانید آن چیست ، این 3 رقم در پشت کارت شما است).
 10. اطلاعات پرداخت

 11. در مرحله بعد ، بخش اطلاعات خرید را مشاهده خواهید کرد. شما باید بین 12 تا 36 ماه انتخاب کنید. برنامه و دوره پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

  شما به اسکنر سایت SG نیازی ندارید ، بنابراین در صورت تمایل خود را از آن پرش کنید. با این حال ، اگر احساس می کنید به امنیت بیشتری احتیاج دارید ، پیش بروید و آن کادر را بررسی کنید.

  جعبه ها را بررسی کنید تا تأیید کنید که TOS و خط مشی رازداری را خوانده اید. اگر اخبار و به روزرسانی ها جم شما هستند ، آن کادر را نیز بررسی کنید. لازم نیست ، اما کاملاً اختیاری است.

  ضربه “اکنون پرداخت کنید”.

 12. اطلاعات خرید

 13. وولا! اکنون با سایت SiteGround یک حساب کاربری جدید دارید! آنها همچنین باید نامه ای را به آدرس ایمیلی که قبلاً در آن ذکر شده بود ارسال کنند. آمار “ادامه به منطقه مشتری”.
 14. حساب جدید

نصب وردپرس

این بخش ادامه بخش قبلی است ، اما ما برای هضم آسان آن را به قسمت های مختلف می رسانیم.

توجه داشته باشید

اگر در طول هر یک از این مراحل گیر کرده اید ، دریغ نکنید که از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید یا با پشتیبانی چت زنده سایت SiteGround تماس بگیرید. آنها بسیار مفید هستند و هر آنچه را که به شما کمک می خواهید راهنمایی می کنند.

 1. اکنون باید بخشی با عنوان “تنظیم حساب میزبانی جدید خود” را ببینید. “راه اندازی یک وب سایت جدید” را انتخاب کنید و سپس بر روی “WordPress” کلیک کنید “انتخاب کنید کدام نرم افزار را نصب کنید”.

  اکنون باید جزئیات ورود به سیستم WordPress خود را پر کنید. ورود وردپرس شما از حساب SiteGround شما جدا خواهد بود ، بنابراین مطمئن شوید که جزئیات خود را به خاطر می آورید. پیش بروید و ایمیل ، نام کاربری ، رمز عبور خود را پر کنید و سپس رمز عبور خود را تکرار کنید تا صحت آن را ببینید.

  تأیید آمار.

 2. وردپرس را تنظیم کنید

 3. SiteGround باید از شما بخواهد حساب کاربری خود را با SG Site Scanner تقویت کنید ، اما مانند قبلی که گفته شد کاملاً اختیاری است. پس از انتخاب خود ، روی تأیید و تنظیم کامل را بزنید.
 4. راه اندازی کامل وردپرس

 5. پس از مدت زمان بارگذاری کوتاه ، باید صفحهای را مشاهده کنید که می گوید حساب میزبان شما آماده استفاده است. پیش بروید و روی “ادامه به حوزه مشتری” کلیک کنید.
 6. حساب میزبانی کامل

 7. باور کنید یا نه ، شما فقط وبلاگ خود را بطور رسمی ایجاد کرده اید! به پشت خود یک پات بدهید!
 8. اکنون که وبلاگ وردپرس خود را راه اندازی کرده اید ، باید به خود افتخار کنید. خوب و تمیز است خیلی ذن همچنین بسیار عمومی است. به قول دوستان جوان من ، سایت شما در حال حاضر “وانیل AF” است ، بنابراین اجازه دهید کاری در این مورد انجام دهیم ،?

  مرحله 4: طراحی وبلاگ خود

  در این بخش ، نگاهی خواهیم داشت به آنچه می توانیم نگاه کنیم تا به وبلاگ شما کمی شخصیت بیشتر شود.

  ما می توانیم وبلاگ را به صورت دستی طراحی و سفارشی کنیم تا برای خوانندگان هدفمند شما جذاب باشد ، اما این مسئله به طور جدی و جدی طول می کشد ، در این روز و سن…

  کسی زمان طراحی وبلاگ شما را ندارد

  خوشبختانه ، وردپرس دارای هزاران تم رایگان است که کاملاً قابل تنظیم است ، همچنین به نظر بسیار حرفه ای می رسد!

  در اینجا نحوه دسترسی به مضامین وردپرس خود آورده شده است

  1. وارد حساب کاربری وردپرس خود شوید. باید “www.yoursite.com/wp-admin” باشد. شما می خواهید “مال” را به آدرس وبلاگ واقعی خود تغییر دهید. نام کاربری و رمزعبور WordPress خود را وارد کرده و وارد سیستم شوید.
  2. ورود به وردپرس

  3. پس از ورود به سیستم ، باید داشبورد وردپرس خود را مشاهده کنید ، که از این رو به نظر می رسد. روی “تغییر تم خود به طور کامل” کلیک کنید.
  4. داشبورد وردپرس

  5. در مرحله بعد ، روی مضامین WordPress.org کلیک کنید و هزاران موضوع برای انتخاب پیدا خواهید کرد! اگر این موارد به اندازه کافی مناسب شما نیستند ، به ElegantTheme بروید تا برخی از مضامین واقعاً خوب را خریداری کنید.
  6. موضوع وردپرس

  مهم

  مضامین بسیار جذاب هستند اما می توانند روی حیله و تزویر باشند. سرعت بارگذاری سایت برای رتبه بندی وبلاگ شما در Google بسیار مهم است و انتخاب مضامین غیرقابل استفاده یا پاسخگو ، بر سرعت بارگذاری شما تأثیر منفی خواهد گذاشت. اطمینان حاصل کنید که نظرات خود را برای هرگونه بررسی منفی بررسی کرده و پاسخگو بودن موضوع را در بخش پیش نمایش تست کنید. اگر موضوع از قبل در پاسخ خود پاسخگو نیست ، به احتمال زیاد در وبلاگ شما تنبل خواهد بود.

  1. پس از انتخاب موضوع ، بر روی “پیش نمایش زنده” کلیک کرده و “فعال کردن” را دنبال کنید & انتشار “برای نصب موضوع خود.
  2. موضوع پیش نمایش زنده

   (پیش نمایش زنده موضوع شما)

   موضوع فعال

   (فعال کنید & موضوع را منتشر کنید)

  موضوع شما اکنون نصب شده است ، اما شما هنوز هم می خواهید شخصی سازی کنید و محتوای کمی اضافه کنید ، یا وبلاگ جدید شما کمی خالی به نظر می رسد.

  اضافه کردن صفحات به وبلاگ خود

  اگر شما حداقل صفحه “درباره ما” را در آنجا وارد نکنید ، کودک وبلاگ شما واقعاً لخت خواهد شد ، اگر خوانندگان خود را به شما اطلاع دهند که از شما چه انتظاری دارند.

  1. در صفحه داشبورد WordPress خود ، می خواهید به “صفحات” بروید و روی “افزودن جدید” کلیک کنید
  2. صفحه وردپرس را اضافه کنید

  3. شما به صفحه ای ارسال می شوید که می توانید یک عنوان و یک عنوان را پر کنید. پیش بروید و “درباره ما” را در عنوان بنویسید و کمی در مورد وبلاگ خود در “پاراگراف” بنویسید. پس از اتمام کار ، “انتشار” را بزنید.
  4. عنوان صفحه را اضافه کنید

  پیوند صفحات خود به منو

  صفحه “درباره ما” نشان داده نمی شود مگر اینکه پیوندی را برای آن در فهرست ایجاد کنید.

  تنها کاری که باید انجام دهید اینست که به داشبورد وردپرس خود بروید ، در ظاهر ، روی “منو” کلیک کنید. لیست صفحات شما باید به طور خودکار به ساختار منو اضافه شود. اگر اینطور نیست ، کافی است کادرهای زیر “افزودن موارد منو” را بزنید و “افزودن به منو” را بزنید.

  پس از اتمام کار ، روی “ایجاد منو” ضربه بزنید و وبلاگ شما با صفحات مرتبط شده در این فهرست به روز می شود.

  منوی پیوند

  اضافه کردن پست های وبلاگ

  آه ، نان و کره وب سایت کوچک شما ، دلیل این که چرا در این زمینه سرمایه گذاری کرده اید پست های وبلاگ شما به شما در مرتبط بودن ، حفظ رتبه سایت در جستجوهای Google کمک می کند و خود را به عنوان یک مقام در طاقچه خود جای می دهد. اگر این کار را به درستی انجام دهید ، حتی می توانید از آن درآمد کسب کنید!

  اما قبل از اینکه به طور تصادفی وبلاگ ها را به سایت خود اضافه کنید ، بیایید آن را تنظیم کنیم ، بنابراین مرتب سازی همه چیز در آینده بسیار ساده تر می شود.

  1. در داشبورد وردپرس خود ، “پستها” را بزنید و “دسته ها” را انتخاب کنید. صفحه را باید در زیر مشاهده کنید. نام دسته خود را پر کنید. برای مثال ، فقط می توانید آن را “وبلاگ” بنامید. بر روی “افزودن دسته جدید” در پایین کلیک کنید.
  2. دسته ها را اضافه کنید

  3. بعد ، در زیر “پست ها” ، روی “افزودن جدید” کلیک کنید. شما باید صفحه ای را ببینید که می توانید عنوان و محتوای پست خود را پر کنید. پیش بروید و اگر می خواهید این کار را انجام دهید. بعد از اتمام کار ، به جستجوی نوار “دسته” در سمت راست صفحه بروید و کادر علامت گذاری شده “وبلاگ” را علامت بزنید.
  4. پست را اضافه کنید

   به “انتشار” ضربه بزنید و پست جدید وبلاگ شما خوب است! تمام کاری که اکنون باید انجام دهید این است که دسته را به فهرست های خود اضافه کنید و همه شما تنظیم شده است.

  ایجاد عناوین سفارشی & برچسب ها

  اگر می خواهید افراد وبلاگ شما را کشف کنند و محتوای شما را بخوانند ، مطمئناً می خواهید به این بخش از راهنما توجه کنید.

  عنوان سایت شما به مردم می گوید وبلاگ شما درمورد چیست و نشان های برچسب به پشتیبانی از آنچه گفته می شوند کمک می کنند. آنها همچنین به موتورهای جستجوگر کمک می کنند تا وبلاگ شما را به جستجوگرهای مربوطه مرتب سازی و ارسال کنند.

  برای شخصی سازی عناوین و برچسب های خود ، فقط به داشبورد وردپرس خود امیدوار باشید ، به “تنظیمات” و سپس “عمومی” بروید.

  تنظیم وردپرس

  در اینجا ، می توانید عنوان و نشان سایت خود را به هر آنچه که می خواهید تغییر دهید. پیش بروید و این کار را انجام دهید ، سپس به “ذخیره تغییرات” ضربه بزنید.

  غیرفعال کردن نظرات

  گاهی اوقات ، هنگامی که افکار شخصی را در وبلاگ خود به اشتراک می گذارید ، نمی خواهید بخش نظرات را برای حملات ترول های بی فکر باز کنید و به آنها اجازه دهید نظرات زباله را ترک کنند.

  شما در واقع می توانید نظرات را به طور کامل غیرفعال کنید تا به این ترول ها فرصتی برای انجام کارهای ترول ندهید.

  در داشبورد وردپرس خود ، به “تنظیمات” و “بحث” بروید. در اینجا ، اجازه دهید “به مردم اجازه دهید نظر خود را در مورد مقالات جدید ارسال کنند”.

  تنظیم نظر

  یک صفحه اصلی استاتیک ایجاد کنید

  بله می خواهید یک وبلاگ اجرا کنید ، اما شما واقعاً نمی خواهید صفحه اصلی شما مانند یک صفحه باشد!

  آنچه شما نیاز دارید یک صفحه مقدماتی استاتیک ، نوعی صفحه “خانه” برای بازدید کنندگان است تا بتوانند از آنجا بازدید کنند و از آنچه می بینند استفاده کنند. مانند اکثر وبلاگ های حرفه ای ، یک صفحه اول ثابت تغییر نمی کند و هر بار که از سایت شما بازدید می کند ، خوانندگان شما را به همان چیز نشان می دهد ،.

  اگر این کار انجام نشده باشد ، وردپرس از آخرین وبلاگ های شما به عنوان صفحه اصلی شما استفاده می کند ، که کاملاً صریح به نظر می رسد ساده آماتور.

  با انجام این کار می توانید صفحه اول استاتیک ایجاد کنید:

  1. به داشبورد وردپرس خود بروید ، “تنظیمات” و “خواندن” را بزنید.
  2. روی “یک صفحه ثابت” کلیک کنید و سپس صفحه مورد نظر خود را به عنوان صفحه اصلی خود انتخاب کنید ، سپس “ذخیره تغییرات”.
  3. تنظیم صفحه اصلی

  اضافه کردن یا حذف محتوا در نوار کناری خود

  برخی افراد محتوا را در نوار کناری خود می خواهند. برخی افراد ترجیح می دهند به دنبال نظافت بیشتری بروند و از آن کنار بیایند. در هر صورت ، همه به شما بستگی دارد.

  اضافه کردن یا حذف محتوا از نوار کناری شما بسیار آسان است.

  1. به داشبورد وردپرس خود بروید ، به “ظاهر شدن” بروید و روی “ابزارک” کلیک کنید.
  2. در اینجا لیستی از ابزارکهای موجود و نوار کناری وبلاگ خود را مشاهده خواهید کرد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که ابزارک های مورد نظر خود را در نوار کناری خود بکشید و رها کنید ، یا ابزارک های مورد نظر خود را در آنجا حذف کنید.
  3. تنظیم نوار کناری

  مرحله 5: با استفاده از پلاگین ها

  در آن زمان ، وقتی می خواستیم وبلاگ های خود را بهینه کنیم ، ویژگی هایی را اضافه کنیم یا عملکردهای جدیدی ایجاد کنیم ، مجبور شدیم این کار را بصورت دستی انجام دهیم (که هم وقت گیر است و هم درد در باسن)..

  این روزها ، فقط با چند کلیک می توانید با تشکر از افزونه ها ، همه این کارها و موارد دیگر را انجام دهید!

  در اصل می توانید هر آنچه را که می خواهید به سایت خود اضافه کنید. آن را به فروشگاه اینترنتی یا یک نمونه کار گالری تبدیل کنید. اگر می توانید فکر کنید ، احتمالاً افزونه ای برای آن وجود دارد!

  کاری که باید برای نصب افزونه ها انجام دهید در زیر داشبورد وردپرس شما قرار دارد ، “پلاگین ها” را بزنید و “جدید اضافه کنید”. از آنجا ، فقط کافی است برگه محبوب یا توصیه‌ها را برای افزونه‌های متناسب با نیازهای خود بررسی کنید ، و تمام شد!

  افزونه را اضافه کنید

  یک لیست بی پایان از افزونه ها برای انتخاب وجود دارد اما به خاطر داشته باشید که برخی از افزونه ها می توانند وبلاگ شما را کند کنند. کمی در مورد افزونه ها تحقیق کنید و وبلاگ شما مانند یک رویا اجرا خواهد شد.

  در اینجا برخی از افزونه های مورد علاقه ما آورده شده است:

  • SEO SEO
   این کمک می کند تا وبلاگ شما دوستانه تر از SEO باشد
  • سوئیفت عملکرد Lite
   این امر به کاهش زمان ذخیره سازی وردپرس ، که سرعت بارگذاری وبلاگ شما را سرعت می بخشد ، کمک می کند!
  • Google Analytics توسط ExactMetrics
   این مورد به شما کمک می کند تا میزان بازدیدکننده ای که وبلاگ شما دریافت می کند را ردیابی کنید. بسیار مفید در کمک به شما در تعیین معیارهاست!

  شما اکنون یک بلاگر هستید!

  شخص تصادفی را در وبلاگ نویسی تبریک می گویم ، شما وبلاگ خود را با موفقیت ساختید! ما کمک کردیم ، اما شما تمام سنگینی های سنگین را خودتان انجام دادید ، بنابراین باید واقعاً به پشت خود تکیه دهید!

  قبل از رفتن ، در اینجا سریعاً کارهایی را که باید برای ساختن وبلاگ خود انجام دهید مرور می کند.

  1. ثبت دامنه و انتخاب یک سرویس میزبانی وب
   • انتخاب شرکت میزبانی وب مناسب
   • انتخاب نام دامنه شما
  2. ایجاد وبلاگ خود
   • نصب وردپرس به عنوان پلت فرم خود
  3. طراحی وبلاگ خود را
   • انتخاب موضوع مناسب
   • نصب موضوع شما
  4. اضافه کردن محتوا
   • افزودن پست ، منو و ویرایش صفحات
   • سفارشی سازی و افزایش سرعت
   • نصب افزونه ها

  به شخصی سازی ادامه دهید!

  به خاطر داشته باشید وردپرس بسیار قابل تنظیم است. شما واقعاً می توانید هر نوع وبلاگ مورد نظر خود را با وردپرس ایجاد کنید ، بنابراین به آزمایش و سفارشی سازی ادامه دهید تا زمانی که 100٪ از آنچه به دست آورده اید خوشحال نشوید! مثل همیشه ، برای هر سؤالی که دارید ، برای ما پیام ارسال کنید.

  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map