نوشتن محتوا برای وب سایت شما در واقع بسیار ساده است.

خیلی راحت است.

در حقیقت ، هر کسی می توانست این کار را انجام دهد.

اما اگر به دنبال نوشتن محتوا هستید که واقعاً جذاب است و خواننده شما را به سمت خود جلب می کند ، باید کپی وب را به روشی جذاب بنویسید که مشکلات آنها را حل کند ، و این یک بازی توپ کاملا متفاوت است..

افرادی که در اینترنت جستجو می کنند به دنبال چیز خاصی هستند.

اگر نسخه شما در 2 ثانیه اول جلب توجه کند ، تمام خون ، عرق و اشکهایی که در قطعه خود ریخته اید ، فقط توجه شما را جلب نخواهد کرد.

از آنجا که ما یک گروه با سخاوتمندانه هستیم که واقعاً می خواهیم به خوانندگان ما کمک کنیم ، ما به شما راهنمایی قطعی ، تنها و تنها راهنمایی شما برای بهبود بازی نوشتن مطالب وب خود را ارائه داده ایم.

اما اول ، بیایید تعریف کنیم که محتوای وب سایت در واقع چیست و چرا مهم است که شما در واقع محتوا بنویسید که موثر و جذاب باشد.

چگونه می توان از نوشتن مطالب وب سایت خوب تعریف کرد?

نکات و ترفندهایی برای نوشتن مطالب وب سایت که می فروشد

بنابراین ، نوشتن مطالب خوب وب سایت در واقع بسیار ساده است.

 • نیاز به فروش دارد.
 • باید جذاب باشد.
 • باید هدف داشته باشد.

نکته اصلی نوشتن محتوای خوب وب سایت این است که به روشی بنویسید که در جستجوهای Google رتبه بهتری کسب کند ، اما مورد توجه خوانندگان شما باشد.

این کار باعث می شود آنها کمی در صفحه شما بمانند که امیدوارم منجر به فروش شود.

من مطمئن هستم که شما این را قبلاً در جایی شنیده اید ، اما محتوا پادشاه است ، و وقتی صحبت از محتوای وب سایت می شود ، حتی بیشتر آشکار می شود.

هنگامی که افراد از صفحه وب شما بازدید می کنند ، آنها به دنبال اطلاعاتی در مورد چیز خاص ، یک دیدگاه منحصر به فرد و یا یک نظر بی طرفانه هستند.

اگر بتوانید آنچه را که می خواهند به آنها ارائه دهید ، برای آنها ارزش قائل خواهید شد ، و این خانم ها و نجیب ها همان چیزی است که ما آن را محتوای با کیفیت می نامیم.

چرا محتوای وب سایت با کیفیت مهم است

نوشتن مطالب مؤثر

می بینید ، محتوای با کیفیت فقط یک چیز یکسان نیست. محتوای با کیفیت ، زندگی مشترک می شود می فروشد.

محتوای منظم شاید برای یک یا دو سال مرتبط باقی بماند ، اما مردم در یک مقاله با کیفیت خوب تحقیق می کنند ، ارزش آن را می بینند و این موضوع برای سالها مرتبط خواهد بود

حتی ممکن است ویروس شود.

فقط به دلیل همین یک قطعه از مطالب گرانبها ، افراد برای سالهای آینده از سایت شما بازدید می کنند.

این چیزی است که محتوای وب سایت با کیفیت می تواند برای شما به دست آورد:

 • مخاطبان شما را درگیر می کند و آنها را در صفحه شما طولانی تر نگه می دارد
 • می فروشد
 • مردم می خواهند آنها را به اشتراک بگذارند
 • اگر به صورت آموزنده و دقیق نوشته شده باشد ، مقاله شما به یک نقطه مرجع در اینترنت تبدیل می شود ، این بدان معناست که افراد به شما پیوند خواهند یافت ، که مستقیماً به قدرت رتبه Google قوی تر تبدیل می شود
 • با رتبه بندی بهتر ، افراد بیشتری مقاله شما را می خوانند ، که پیوندهای بیشتری را به اشتراک می گذارد ، پیوندهای دریافتی بیشتری را ایجاد می کند.
 • با فروش ویروس مقاله خود ، به فروش بیشتری خواهید رسید.

این قدرت بازاریابی محتوا است و اگر بتوانید بر آن تسلط داشته باشید ، به معنای واقعی کلمه می توانید کلمات خود را به طلا تبدیل کنید.

بیایید نگاهی بیندازیم که برای نوشتن محتوای با کیفیت چه کارهایی باید انجام دهیم.

نکته شماره 1: درک سفر خریدار

اگر می خواهید محتوا ایجاد کنید که در واقع توجه مشتریان هدفمند شما را به خود جلب کند ، لازم است سفر خریدار را درک کنید. نگران نباشید ، واقعاً کار سختی نیست.

بیایید فرض کنیم شما یک صاحب فروشگاه گیتار آنلاین هستید و می خواهید محتوا ایجاد کنید تا خوانندگان / مشتریان خود را به یک نقطه فروش سوق دهد.

چه مقاله ای می توانیم بنویسیم?

چگونه می توانیم از سفر خریدار به نفع خود استفاده کنیم?

ما می توانیم آن را به 3 مرحله ساده تقسیم کنیم:

 1. اطلاع & علاقه
  (وقتی مشتری از یک نقطه “درد” آگاهی پیدا کند.) بیایید به عنوان مثال ، مشتری علاقه ای به گیتار ایجاد می کند ، اما در مورد آنها هیچ چیز نمی داند.
 2. توجه
  (مشتریان شروع به تحقیق در مورد محصولات ، راه حل ها و مارک ها می کنند.) اکنون مشتری ما به اندازه کافی علاقه مند است که برخی تحقیقات را انجام دهد. او نمی داند چه مارک های گیتار را باید جستجو کند ، حتی نمی داند چه نوع گیتار برای او مناسب تر است. بنابراین او به صورت آنلاین می رود و تحقیقات خود را انجام می دهد.
 3. خرید
  (مشتری به تصمیم خود می رسد.) مشتری تصمیم گرفته است که گیتار دریافت کند. او انتخاب های خود را محدود کرده است ، او تصمیم گرفته است که چقدر پول را برای شرکت در کیفیت و کیفیت مورد نظر خود دارد. او به دنبال اطمینان است که انتخاب صحیحی را انجام می دهد.

هر مقالاتی که می نویسید باید مطابق سفر خریدار معنا پیدا کند و هرکدام باید مشتری را به سمت سفر خریدار سوق دهد تا این که یک معامله را انجام دهد.

درست به اندازه کافی ساده?

درست.

خوب اکنون می دانید سفر خریدار چیست ، اجازه دهید به سمت …

نکته شماره 2: کدام قسمت از سفر خریدار شما باید هدف بگیرید

بدیهی است ، خوب است سفر یک خریدار ENTIRE را در یک مقاله پوشش دهیم ، اما این امکان پذیر نیست ، زیرا افرادی که مطالب شما را می خوانند ، در بخش های مختلف سفر خریدار خودشان قرار می گیرند..

کاری که ما می توانیم انجام دهیم اینست که مقالات کوچکتری را برای هدف قرار دادن قسمتهای مختلف سفر خریدار ارائه دهیم ، بنابراین خوانندگان در سفر شخصی خودشان وقتی در سایت شما گیر می کنند چیزهای مربوط به آنها را خواهند داشت.

به نوعی ، این بدان معنی است که همه مقالات شما با هم سفر کل خریدار را در بر می گیرد (بنابراین شما باید چیزی را برای همه بدست آورید) اما آنها باید بتوانند به عنوان داستان های فردی برای یک مخاطب هدفمند تر بایستند.

نکته شماره 3: مباحثی برای پوشش سفر خریدار

خوب ، بنابراین شما می دانید که سفر خریدار چیست و می دانید که باید سفر سفر خریدار را با قطعات جداگانه جدا کنید ، اما می خواهید چه نوع موضوعاتی را بنویسید?

بیایید دوباره به عنوان نمونه از گیتار استفاده کنیم.

مرحله 1: آگاهی

در این مرحله ، ما می دانیم افرادی که به جستجوی سایت شما می پردازند ، تازه شروع به نشان دادن علاقه به گیتارها می کنند. شما می خواهید چیزی بنویسید اما به اندازه کافی مرتبط باشد تا توجه خوانندگان را جلب کند. چه چیزی می توانید بنویسید تا آنها در مقاله شما گیر بیفتند و برای محتوا بمانند?

 • 10 بهترین گیتار مبتدی
 • Rockstars معروف گیتارها استفاده می کنند
 • با این 4 آکورد آهنگ اجرا کنید
 • چگونه موسیقی گیتار به افسردگی کمک می کند
 • موسیقی & سلامت روان
 • 10 آهنگ شما باید در گیتار یاد بگیرید
 • این 3 آهنگ آکورد اصلی را استاد کنید!

مرحله 2: بهره

در این مرحله ، خواننده در حال حاضر به طور جدی در حال گیتارها است. او در حال مقایسه قیمت ها ، ویژگی ها ، لحن ، صدا است. او برای اطلاعات گرسنه است و به دنبال اطلاعات عمیق تر است.

برای جلب توجه آنها چه کاری می توانید انجام دهید?

 • محتوایی که حاوی بررسی است
 • مقایسه با مارک های مشابه گیتار مشابه
 • مقایسه رشته
 • در مورد قیمت در مقابل ارزش بنویسید
 • تجربه خود را با نوازندگی گیتار مستند کنید.
 • مقالاتی بنویسید که گیتار برای موسیقی راک و جاز بهتر است

مرحله 3: ملاحظه

هم اکنون خوانندگان شما آماده خرید هستند. آنها تقریباً می دانند که چقدر حاضر به خرج کردن هستند ، آنها دقیقاً نمی دانند کدام مارک گیتار را برای آن خرج کند. آنها به احتمال زیاد یک ایده را در ذهن دارند ، اما به دنبال اطمینان خاطر هستند.

مقاله شما نیاز به تمرکز بیشتر روی معامله دارد. خوانندگان شما به چیزی نیاز دارند تا آنها را به لبه سوق دهد ، داده هایی که به آنها اطمینان می دهد که در مورد انتخاب مناسب هستند.

بنابراین آنچه را که می خواهند بخوانید به آنها بدهید!

 • بهترین ارزش برای گیتار پول
 • 5 گزینه ارزان تر برای لس پل گیبسون
 • 10 پدال برتر برای بدست آوردن صدای چرخش کلاسیک راک
 • بهترین لوازم جانبی برای گیتار جدید شما
 • بهترین گیتارهای زیر 1000USD

نکته شماره 4: تحقیق در کلمات کلیدی و انتخاب کلمات کلیدی خود

اگر تاکنون نمی دانید ، کلمات کلیدی شما در محتوای وب سایت خود استفاده می کنید ، ارتباط مقاله شما را از نظر Google قادر متعال مشخص می کند.

این بدان معناست که شما باید در اولین صفحه نتایج جستجوی Google ، کلمات کلیدی خود را انتخاب کنید ، از آنها به درستی استفاده کنید و تماشا کنید..

در واقع انجام این کار خیلی دشوار نیست.

مرحله 1: تقاضای جستجو را تأیید کنید

فقط باید تأیید کنید که آیا تقاضا برای مباحثی که در مورد آنها تصمیم گرفته اید وجود دارد یا خیر. می توانید از ابزاری مانند SEMRush ، روندهای Google یا KeywordTool.io استفاده کنید

بسیاری از ابزارهای رایگان کلید واژه نویسی رایگان در آنجا وجود دارد. ممکن است مجبور شوید برای استفاده از برخی از آنها هزینه بپردازید ، اما ارزش این پول را دارند.

یک جستجوی سریع نشان می دهد که ابزارهای رایگان نیز وجود دارند ، بنابراین هیچ بهانه ای برای انجام هر کاری که می توانید برای کلمات کلیدی جستجو کنید ، ندارید.

مرحله 2: کلمه کلیدی خود را مشخص کنید

پس از تأیید تحقیقات خود ، باید انتخاب کلمات کلیدی خود را به 1 یا 2 کلید واژه اصلی برای هر مقاله محدود کنید. این به شما در نوشتن کمک می کند.

مرحله 3: افزایش سرعت

اگر متوجه شدید عدم تقاضا برای موضوع شما وجود دارد ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که موضوع را کمی تغییر دهید تا به آنچه مردم در جستجوی آن هستند پاسخ دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیق در مورد کلید واژه ها ، مقاله ای بسیار خوب نوشته شده توسط دوست ما ، تیم سولو ، را در اینجا بخوانید..

نکته شماره 5: طول مقاله

این قسمت کمی مشکل است.

در یک مطالعه انجام شده در مورد مقاله های ویکی پدیا ، می گوید افزایش تعداد کلمات یک مقاله باعث اعتماد بیشتر می شود. اما براساس تجربه ما ، اگر مقاله طولانی باشد ، خوانندگان به سرعت علاقه خود را از دست می دهند (و حتی ممکن است خواندن را حتی به خود راه ندهند)..

اما باز هم اگر محتوا علاقه مند شود و خواننده را درگیر خود کند ، آن خواننده به احتمال زیاد همچنان ادامه خواهد یافت و خواندن مقاله شما را ادامه خواهد داد.

در واقع ، تنها 16٪ افرادی که در قطعه شما گیر می آورند ، همچنان به خواندن همه چیز ادامه خواهند داد ، اما این افرادی هستند که در واقع به دنبال داده های مفید هستند ، بنابراین مطمئن شوید که محتوای شما برای آنها جذاب است.!

آنچه شما باید انجام دهید این است که در مورد موضوعات خود بطور کامل تحقیق کنید تا آنچه می نویسید برای خوانندگانتان مفید باشد. وقتی این کار را انجام دهید ، محتوای محتوای وب سایت شما به طور طبیعی باید بین 1.500 – 2000 دامنه کلمه باشد ، و آن نقطه شیرین است.

وقتی خوانندگان مقاله های شما را مفید می دانند ، آنها به طور طبیعی زمان بیشتری را در سایت شما صرف می کنند تا اطلاعاتی را که با آنها به اشتراک گذاشته اید درک و هضم کنند.

این امر آنها را درگیر نگه می دارد ، و همچنین به شما کمک می کند تا محتوای وب سایت شما در Google معتبر تر به نظر برسد ، این امر باعث می شود رتبه های جستجوی بهتر شود!

نکته شماره 6: بهترین اقدامات برای نوشتن مطالب وب سایت

خوب ، برو خودتان یک فنجان قهوه را بگیرید ، در این بخش چیزهای زیادی برای پوشاندن داریم.

نوشتن محتوای وب در واقع بسیار مشکل است. شما باید محتوای فرم طولانی بنویسید تا Google آن را به عنوان چیزی ارزشمند تشخیص دهد ، اما باید آنرا حذف کرده و آن را مشتعل نگه دارید تا خوانندگان انسانی شما همچنان درگیر شوند.

این کمی مورد استفاده قرار خواهد گرفت به خصوص اگر شما برای مدیوم های دیگر ننوشته اید ، اما به یاد داشته باشید که شما در حال نوشتن ادبیات نیستید.

در وب جهانی ، خوانندگان بی تاب هستند و به یک قشر توجه 12 ساله روی قند زیاد توجه می کنند.

در اینجا لیستی از عادت های خوب برای رعایت هنگام نوشتن برای وب وجود دارد.

 1. یک کپی ساده و تأثیرگذار را که میفروشد بنویسید! ما این مورد را پیدا کرده ایم ، که نگاهی عمیق تر به نوشتن نسخه موثر می اندازد!
 2. برای خودتان ننویسید! جمعیت اینترنت جمعیت بسیار بی تاب هستند. برو سر اصل مطلب. به یاد داشته باشید ، شما نیاز به برقراری ارتباط دارید ، نه تحت تأثیر قرار دادن.
 3. احساسات فروش کیف پول کیف پول را باز کنید زیرا باعث می شود خواننده چیزی را احساس کند.

  این را به عنوان مثال ببرید.

  این مرغ سرخ شده واقعا خوب است.

  در مقابل

  می دانید چه چیزی این طعم مرغ سرخ شده را واقعا خوب می کند?
  گرفتگی پوست. عطر تمام گیاهان و ادویه های آن است. آبدار بودن گوشت آن را در حالی که به آن نیش می زنید.

  تفاوت را ببین?

 4. عناوین خود را بشمارید! اگر می خواهید در مورد نوشتن عناوین در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید ، آنچه را که قبلاً در اینجا آمده ایم بررسی کنید..
 5. درک کنید که عادات خواندن اینترنت متفاوت است! مردم نسخه شما را نمی خوانند ، آن را جستجو می کنند و به دنبال کلمات کلیدی هستند. مقالات خود را با داده های مفید و کلمات کلیدی فلفل بزنید تا مخاطبان خود را درگیر خود کنند!
 6. کلمات کلیدی را بیش از حد نکنید! کلمات کلیدی برای کمک به Google در درک مقاله شما هستند ، اما وقتی بیش از حد از آن غافل شد ، ممکن است مقاله شما از جستجوی Google سایه بان شود و شما حتی آن را نمی دانید.
 7. تحقیق در مورد SEO را انجام دهید! ابتدا با کلمات کلیدی بذر خود را شروع کنید ، سپس تحقیقات خود را انجام داده و کشف کنید که چه چیزی برای شما مفید است! با تحقیق در مورد کلید واژه های مناسب ، بهترین موضوعات را برای موضوعات مقاله پیدا خواهید کرد.

  در حالی که مشغول تحقیق هستید ، برای یافتن راه هایی برای ایجاد محتوا که باعث ایجاد ترافیک می شود ، این مقاله را بررسی کنید!

  نکات حرفه ای – از ابزارهایی مانند SEMRush استفاده کنید تا ببینید رقبای شما از چه کلمات کلیدی استفاده می کنند!

 8. همه چیز را پیوند دهید! اطلاعات خود را از جایی دریافت کنید? پیوندش کن!

  این فقط اخلاق خوبی در اینترنت است همچنین به مقاله شما کمک می کند تا محکم تر و معتبرتر به نظر برسد و این به معنی رتبه بندی بهتر است!

 9. از تکنیک آسمان خراش استفاده کنید تکنیک آسمان خراش ساده است ، اما کار ساده ای نیست. هدف از آن ایجاد مقاله ای است که آموزنده ترین ، دقیق ترین و حماسی ترین منبع در آنجا باشد ، چیزی که به خوانندگان شما نمی دهد دلیلی برای جستجوی اطلاعات در جاهای دیگر (مانند نمونه ای که اکنون می خوانید!).

بسته شدن

هنگام نوشتن محتوای وب سایت چیزهای زیادی برای پوشش دادن وجود دارد و صحبت در مورد همه آنها در 1 مقاله غیرممکن است. ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا مهمترین نکات و عادات مربوط به نوشتن مطالب وب را پوشش دهیم.

به یاد داشته باشید ، تحقیقات مهم برای مقالات موفق است!

 • کلمات کلیدی خود را تحقیق کرده و از زمان یادگیری و درک سفر خریدار استفاده کنید. در دراز مدت بسیار مفید است. درک کنید که خوانندگان شما چه اهدافی را می خواهند به هدف خود برسند ، سپس با مقاله هایی آشنا شوید که به خوانندگان شما کمک می کند.
 • خود را در کفش خوانندگان خود قرار دهید. آنها به سایت شما وارد می شوند زیرا به یک راه حل برای یک مشکل نیاز دارند. صمیمانه مقالاتی بنویسید که به آنها کمک می کند ، و مطمئن شوید که قطعه خود را دوباره تصحیح کنید یا از کسی بخواهید که آن را برای شما تصحیح کند!
 • آخر ، مهارت های اساسی نوشتن مقاله را یاد بگیرید. نوشتن مطالب وب سایت و نوشتن مطالب وب سایت متفاوت از نوشتن برای رسانه های سنتی است. شما باید برای برقراری ارتباط بنویسید ، نه تحت تأثیر قرار دادن ، و این منجر به فروش خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد وب و نکات مربوط به نوشتن ، حتماً از طریق لینک های موجود در وب سایت ما اقدام کنید. ما یک محتوای کامل داریم که به شما کمک می کند!

خوب ، ما به پایان این قطعه رسیدیم و امیدواریم که این مقاله موفق شده باشد تا شما را یاری کند. به ما اطلاع دهید که شما چه فکر می کنید!

با این وجود بهتر است اگر نکات کمی برای نوشتن مطالب وب سایت دارید ، احساس رایگان کنید که آنها را با ما به اشتراک بگذارید!!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me