10 תוספות כרום חכמות שמאיצות את הגעת הדוא”ל שלך

זהו פוסט אורח של מייקל קוווק מ- Dealspotr.


הוצאת דוא”ל יכולה להיות מסובכת. מציאת אנשי קשר וביצירת המסר המושלם דורשת כיוונון עדין, יחד עם זמן וסבלנות. כשאתה מחשיב שאדם העסקים הממוצע מקבל כמעט 100 דוא”ל ביום, ההודעה שלך הולכת לאיבוד בשילוב.  

תוספי Google Chrome יכולים לסייע להגעה לדוא”ל שלך במספר דרכים. על ידי שילוב של Chrome ו- Gmail, תוספים במיקוד לדוא”ל מספקים פתרונות מהירים למיקוד הגורמים ליעילות ומסייעים למקסימום תגובה לכל קמפיין.

אך אילו תוספים הם הטובים ביותר בכל הקשור לבניית רשימה, חיבור דוא”ל ומעקב? להלן 10 שעשו את החיתוך.

בנה רשימות היקפיות בלחיצת כפתור

בניית רשימה יכולה להיות אחד החלקים הגוזלים זמן רב ביותר של התמצאות. האנטר הוא סיומת המפרטת את כל כתובות הדואר האלקטרוני מאתר אינטרנט כלשהו, ​​מבלי שתצטרך לסרוק את העמוד המלא. זה גם נותן לך את התבנית הנפוצה ביותר של כתובות דוא”ל לאותו אתר – למשל, {ראשית} [email protected].

רשימת האפליקציות של האנטר

האופטימיזציה האמיתית של האנטר טמונה בחיפושים בלינקדאין. עשיתי חיפוש לדוגמא אחר אנשים שעובדים בטוויטר. מבלי אפילו ללחוץ על סיומת האנטר, אני כבר רואה תיבה בכל תוצאה המאפשרת לי לשמור פרטי קשר כהובלה.

מסך האפליקציה של האנטר

כשאני לוחץ על התוסף, אני מקבל רשימה מקוצרת של שמות וכתובות דוא”ל שאני יכול לבדוק או לבטל את הסימון.

ברגע שתלחץ על “מצא כתובות דוא”ל ושמור לידים”, כל כתובות הדוא”ל שנבחרו מיובאות לרשימה באתר הראשי של האנטר.

צילום מסך של אפליקציית האנטר

כאן אתה יכול לנהל את רשימת הלידים שלך, לאמת כתובות דוא”ל ולייצא נתונים לקובץ CSV.

קבל את האנטר בחנות האינטרנט של Chrome.

תפוס טעויות דקדוק לפני אתה שולח את הדוא”ל הזה

כשמנסים לבנות קשר חדש עם איש קשר, הדבר הראשון שהם בדרך כלל מקבלים ממך הוא אימייל. וכאשר דוא”ל זה כולל טעויות דקדוק והקלדות הקלדה, זה יכול לעלות לך במערכת היחסים.

מערכת עיניים נוספת מסייעת. בעוד שפונקציית בדיקת האיות דואגת לרוב שגיאות הכתיב, הדקדוק מסייע בשגיאות הדקדוק הפחות ברורות.

אפליקציה דקדוקית

כאשר התמיכה נתמכת, תראה לוגו דקדוק קטן מופיע בכל שדה טקסט באתר זה. ניסיתי את זה עם ג’ימייל.

הצעות לאפליקציות דקדוקיות

כאשר היא מוצאת שגיאה, הלוגו של הדקדוק (ממוקם כאן מימין למטה) הופך לאדום. לאחר מכן תוכל ללחוץ על הכפתור ומודול דקדוק מופיע עם הצעות:

צילומי אפליקציה דקדוקית

זה לא רק מסביר את הבעיה, אלא גם מתאר מדוע זו שגיאה דקדוקית ואיך לתקן אותה. אני פשוט לוחץ על המילה המוצעת בירוק כדי להחליף את הטעות שלי.

מעבר לבודק איות מסורתי, הדקדוק תופס גם מילים שמשמשות בהקשר לא נכון, פותר בעיות הסכם נושא-פועל וערוך מיקום של שינוי ושימוש במאמר..

קבל דקדוק בחנות האינטרנט של Chrome.

שלח מסעות פרסום בדוא”ל המוני בתיבת הדואר הנכנס שלך ב- Gmail

מסעות פרסום גדולים בנושא הדואר האלקטרוני הם הכרחיים עבור חברות רבות, אך מגבלות דוא”ל יוצאות ב- Gmail הופכות את זה כמעט לבלתי אפשרי – שלא לדבר על מעבר קדימה ואחורה בין תבנית Gmail וגליון אלקטרוני של כתובות דוא”ל..

GMass עובד בתוך Gmail כדי לשלוח דוא”ל המוני לרשימות שנוצרו בגיליונות של גוגל, או לרשימות ידניות שנוצרו באמצעות פונקציית החיפוש של Gmail..

אפליקציית Gmass

כשאתה מחבר את חשבונך ל- GMass, תוכל לקשר לגיליון קיים ולחלץ כתובות דוא”ל, שדות שם ומידע אחר. עכשיו אתה יכול להריץ קמפיינים למיזוג דואר, לנסח ולתזמן דוא”ל מעקב ולעקוב אחר פתיחות וקליקים.

דבר נוסף – GMass אינו מיועד רק לקמפיינים גדולים של אימיילים מטורפים. אתה יודע את הטריק (המובן מאליו) שבו אתה רוצה לשלוח הודעה אחת לקבוצה קטנה של אנשים ואתה לא רוצה שהאחרים יידעו שזה היה דוא”ל קבוצתי? בדרך כלל היית שולח לעצמך את הדוא”ל ואז BCC את כל הנמענים האחרים. GMass מוסיפה כפתור, ממש ליד כפתור השליחה, שעושה זאת עבורך.

קבל GMass בחנות האינטרנט של Chrome.

התנתק עם חתימת דוא”ל בלתי נשכחת ומותאמת אישית

מאחר שדוא”ל אינו מטופח באופן אישי, חתימות הפכו דרך עבור אנשי מקצוע להציג את עצמם במהירות ולשים פנים לטקסט אריאל שקראנו לעתים קרובות כל כך במהלך ימינו. דרך קלה לעשות זאת היא ליצור חתימה בהתאמה אישית באמצעות Wisestamp.

בעזרת בונה חתימות שימושי שלהם אתה יכול להוסיף את פרטי הקשר שלך, קישורי המדיה החברתית ותמונה ידידותית בסוף כל דוא”ל.

האפליקציה מתחילה בשאלה לאיזה ענף / מטרה אתה יוצר את החתימה (לדוגמה, בחרתי בשיווק) ותעבור משם.

אפליקציית Wisestamp

עם המהדורה החינמית תוכלו להכין חתימה בסיסית בלבד. אך חשבון Pro מעניק לך גישה לתבניות וסגנונות מרובים ומאפשר להוסיף תכונות כמו ציטוטים אקראיים, סרטון יוטיוב או הציוץ האחרון שלך. התקן כאן את התוסף והירשם לביצוע כניסה טובה יותר.

קבל Wisestamp בחנות האינטרנט של Chrome.

ארגן ומעקב אחר דוא”ל לקוחות לאורך צנרת המכירות שלך בתוך Gmail

Streak, כלי CRM, מכניס כדורי שלג להרבה כלים לניהול קשרי לקוחות לתוסף Chrome שימושי אחד. לעניין מאמר זה, נתמקד ביכולות הדוא”ל שלו.

צילום מסך של אפליקציה

Streak עוזר לך להתאים אישית ולשלוח מיזוג דואר ואז מארגן את התוצאות ב- Gmail. אתה יכול לשתף דוא”ל עם חברי “הצוות שלך”, להפוך דוא”ל לפריט מטלה ולתאם צבעוני את שיחות הדוא”ל שלך על סמך היכן שהם מתאימים לצינור המכירות שלך – החל מלידים ועד עסקאות סגורות..

יריית אפליקציות סטרייק

התקן את Streak, וזה יתריע בכל פעם שקוראים דוא”ל בזמן הקלטת מידע זה בציר זמן. עם תוכנית משודרגת, זה מראה לך מי קרא את הדוא”ל, מתי ואיפה הוא נקרא, ואיזה מכשיר שימש לפתיחת ההודעה. אתה יכול גם לדעת אם הדוא”ל שלך הועבר ונפתח על ידי אחרים.

קבל Streak בחנות האינטרנט של Chrome.

הפוך את Gmail למנהל משימות לארגון & לתעדף

כאשר תיבת הדואר האלקטרוני שלך מוצפת בהודעות דואר זבל והודעות, זה יכול להיות קשה להפריד בין הדוא”ל שאליו אתה צריך להגיב. ActiveInbox הופך את תיבת הדואר הנכנס שלך למנהל משימות – אתה יכול להקצות לכל דוא”ל משימה ותאריך יעד מסוים כדי שתדע מה עושים איתו בעתיד..

בדוגמה זו, הגדרתי דוא”ל זה מ- ActiveInbox כאמור היום:

תיבת דואר נכנס פעילה

כשאני חוזר לתיבת הדואר הנכנס, היא מופיעה כמשימה שצריכה להשלים, ולא כדוא”ל שצריך לענות עליה. בחברה אומרים כי “כתובות דוא”ל אינן אותיות, הן משימות שעוצבו בצורה קשה” – ו- ActiveInbox יכולה לנהל את כולם. בדוק את התוסף כאן.

קבל את ActiveInbox בחנות האינטרנט של Chrome.

מעקב אחר הוצאות הגעה, אתרי אינטרנט ודוא”ל חשוב

FollowUp הוא סיומת נוספת אשר תהפוך את תיבת הדואר הנכנס שלך ב- Gmail למנהל משימות מסוגים שונים, אך עם דגש על מעקב אחר משימות דוא”ל..

אפליקציית מעקב

אמנם קיימות תוספות רבות אחרות שמנהלות זאת, אך ל- FollowUp יש ממשק נקי יותר ומתזמן סופר קל. יש גם אפשרות מעקב אוטומטית, למי שאוהב להגדיר אותה ושוכח אותה.

מאפיין מעניין של סיומת זו הוא שאם יש לך הודעת מעקב המתוזמנת לכתובת דוא”ל מסוימת, ואז אותו איש קשר שולח לך דוא”ל לפני שהיא יוצאת, היא מבטלת את משימת הדוא”ל המעקב..

וזה לא רק מיילים שאתה יכול לעקוב אחריהם.

מעקב אחר מסך

תוכל גם להשתמש בתוסף בעת גלישה באינטרנט כסוג של סימניה, אך עם תזכורת ל”מעקב “בדף זה בתאריך או בשעה מסוימת. אתה יכול להשתמש בחינם FollowUp למשך 14 יום.

קבל את המעקב בחנות האינטרנט של Chrome.

צמצם את זמן הבילוי בכתיבת מיילים על ידי יצירת קיצורי מקשים

דרך בטוחה לבזבז זמן בזמן שליחת דוא”ל, היא להקליד את אותו הדבר שוב ושוב בתגובות שלך. הרחבת טקסט אוטומטי עשויה להיות התוסף הכי פחות נעים ברשימה, אך זה יכול להיות חוסך בזמן אמת על ידי הוספת קיצורי דרך בהתאמה אישית למקלדת..

נניח שאתה צריך להקליד את תיאור החברה שלך ברבים מהודעות הדוא”ל שאתה שולח. פשוט צור תיאור באתר Auto Text Expander, ולחץ על “שמור”.

מרחיב טקסט אוטומטי - -

לדוגמה, בכל פעם שאני צריך לכתוב את אותו מידע בדוא”ל, אני פשוט מקליד DS בגוף הדוא”ל שלי והטקסט צץ מייד (כל כך מהר, אני אפילו לא יכול לצלם צילום מסך של התהליך).

החלק הכי טוב? התוסף אינו מוגבל ל- Gmail. השתמש בו כדי למלא במהירות פרטי קשר או טפסי הגשה באינטרנט – הוא אפילו תומך ב- HTML. קבל את הרחבה ותן הפסקה לאצבעותיך.

קבל הרחבת טקסט אוטומטי בחנות האינטרנט של Chrome.

עקוב חזותית אחר הדוא”ל שנפתח באמצעות מבט אל תיבת הדואר הנכנס שלך

אם אתה מעוניין לדעת מייד מתי נפתחה הודעה וקריאה, Tracktrack הוא התוסף עבורך. במטרה היחידה של מעקב אחר אימיילים, Mailtrack מוסיף אלמנט חזותי לתיבת הדואר הנכנס שלך כדי ליידע אותך במבט חטוף אם ומתי קוראים את ההודעה..

כאשר התקנת התוסף, דוא”ל שנשלח ייראה כך (שימו לב לסימן הבדיקה היחיד):

אפליקציית מסלול הדואר

לאחר הקריאה, תקבל הודעה בכמה דרכים שונות. האחד הוא אימייל …

צילום מסך של מסלול הדואר

באמצעות הודעת דחיפה …

דחיפת מסלול דואר

או ממש בתיבת הדואר הנכנס שלך (שימו לב ששני ההמחאות כעת ירוקות).

דואר אלקטרוני על מסלול הדואר

מסלול הדואר אומר לך אם המיילים שלך נפתחו, מתי הם נקראו ואם נפתחו מחדש להערכה נוספת. אתה יכול לספק את הצורך שלך בקריאות באמצעות התוסף.

קבל מסלול דואר בחנות האינטרנט של Chrome.

ייבא מידע לינקדאין ומדיה חברתית עבור כל איש קשר בספר הכתובות שלך

כתובות דוא”ל, לעיתים קרובות חכמות, נותנות לך לעיתים רחוקות תובנה נהדרת לגבי האדם שמאחורי האווטאר בגודל הממוזער. עם Rapportive, העוקב שבך יהיה מרוצה מכמות המידע המקצועי אודות הלקוח שלך שהוחזר ישירות בתיבת הדואר הנכנס שלך ב- Gmail.

אפליקציה רווחית

בעיצומה של שיחת דוא”ל מסוימת, התוסף משיק מודול שממלא באופן אוטומטי את פרטי הלינקדאין של איש הקשר שלך. וזה לא רק ב- Gmail – Rapportive יעזור לך לטפח מערכות יחסים עם MailChimp, CrunchBase וכדומה..

אתה יכול לקבל Rapportive בחינם, או להוריד את כל התוספות CRM של LinkedIn בליווי מכירות Navigator לקבלת גישה אופקית יותר..

קבל תגובה פרשנית בחנות האינטרנט של Chrome.

חסוך זמן ומאמץ עם הרחבות אלה

נסה אחת או את כל 10 הסיומות האלה כדי להפוך את שיווק הדואר האלקטרוני שלך ללא מאמץ כמעט.

האם יש כאן הרחבה שלא מוזכרת שמועילה לך במיוחד? נשמח לשמוע על זה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map