17 טריקים של מודעות בפייסבוק המגדילים את המכירות בפועל!

האם אתה משתמש בפרסומות בפייסבוק?


הם מהווים דרך פנטסטית לבעלי חנויות מקוונות להביא את המוצרים שלהם בפני קהל גדול יותר. והכי חשוב, הם מוציאים את המוצרים שלך בפני הקהל הנכון.

עבור בעלי מסחר אלקטרוני, פייסבוק נותנת לך דרך קלה למקד ללקוח מאוד ספציפי, ולהחזיר אותם לאתר שלך.

בעזרת טריקים וטיפים מסוימים, אתה יכול לסחוט מהם עוד יותר ערך. אתה יכול לקבל יותר קליקים, לקוחות ממוקדים יותר ומכירות נוספות.

1. השתמש בקרוסלה מרובת מוצרים

פייסבוק מאפשרת לך כעת לבחור בפרסומת קרוסלה מרובת מוצרים. יש המון סיבות לכך שסוג המודעה הספציפי הזה מגדיל את שיעור הקליקים ומוזיל את העלויות שלך.

מודעות קרוסלה

ראשית, זה מסקרן ואינטראקטיבי. לקוחות רוצים לדפדף ולראות מוצרים נוספים. התככים הטבעיים שלנו גורמים לנו ללחוץ ולשחק איתה. זה מושך יותר אנשים למותג שלך ומעסיק אותם.

שנית, אתה מציג קבוצת מוצרים העובדת יחד. השתמש באפשרות זו כדי לספר סיפור, או להסביר כיצד אינטראקציה בין מוצרים מרובים.

שלישית, השתמש בו כדי להציג מגוון רחב יותר של מוצרים. נניח שאתה מוכר ציוד סנובורד. לקוחות אולי לא ירצו מיד לקנות סנובורד, אך תוכלו להשתמש בקרוסלה כדי להראות להם מוצרים זולים יותר כמו מגפיים או שעווה. זה נותן להם סיבה הרבה יותר גדולה ללחוץ.

2. השתמש בפרסומת וידאו

האלגוריתם של פייסבוק מתעדף באופן פעיל תוכן וידאו. על ידי שימוש בסרטון וידאו, סביר להניח שהמודעה שלך תמצא את דרכה לעדכון האנשים. לא רק זה, אלא שהוא יותר מרתק כפורמט. הסטטיסטיקה מראה כי יותר ממחצית ממשתמשי הפייסבוק היומיים צופים בסרטונים בפלטפורמה בכל יום ויום.

הלקוחות שלך נוטים יותר לעצור ולצפות בסרטון, מכיוון שהוא מייד מתחיל לשחק כשהם גוללים עליו.

אתה יכול גם להשתמש בו כדי להציג את המוצרים שלך בפעולה. לדוגמה, אסוס עושים זאת כדי להשוויץ על מגוון הבגדים שלהם. אם יש לך חנות אופנה, אתה יכול לעשות דבר דומה בעצמך. בעת יצירת המודעה, בחר בפורמט הווידיאו.

אסוס

(אם כי אם לשפוט על פי רגש פנים ‘כועס’ חדש, לא כולם אוהבים את טווח Asos החדש!)

3. השתמש ב’הצעות ‘בפייסבוק

כולם אוהבים מכירה, והלקוחות שלכם נוטים הרבה יותר ללחוץ כאשר אתם מציעים הנחה.

אם יש לך מכירה במוצרים שלך, תוכל ליצור מודעה המיועדת למכירה או להצעה. מדוע לא ליצור הצעה מבוא לפתות אנשים? תראו כיצד מציעים של מייסי 25% הנחה על כל המוצרים מעל 100 $.

Macys מציעים

הדבר הטוב ביותר במודעה זו הוא שהלקוחות הפוטנציאליים שלך אפילו לא צריכים לעזוב את פייסבוק כדי לממש אותה. יש פחות חיכוכים וזה סוגר את הפער בין מכירה. לחיצה על המודעה מעניקה להם קוד ייחודי, בו הם יכולים להשתמש באתר האינטרנט שלך. שיטה מסוימת זו משתמשת גם ב’הוכחה חברתית ‘, על ידי הצגת אחרים שאנשים ’14, 991’ כבר טענו לה. בסך הכל זו דרך מבריקה לפתות לקוחות חדשים וקיימים לאתר שלך.

4. ‘הגבר’ פוסט פופולרי קיים

לפעמים אנו נזהרים מהפרסום, מכיוון שאנו אף פעם לא יודעים עד כמה היא תגיב. האם מישהו לחץ? האם זה בזבוז כסף? זו הסיבה ששיפור פוסט קיים הוא רעיון נהדר. אתה יכול לבחור פוסט שכבר הניב טונות של שיתופים, קליקים ואינטראקציות. במילים אחרות, אתה יודע שזה עובד. כעת, פשוט הגבירו אותו כדי להגיע לאלפי אנשים חדשים.

אתה יכול לבחור לקדם אותו לאנשים שכבר אוהבים את הדף שלך, או לפנות לאנשים חדשים. (אני אראה לך טריקים נוספים למיקוד בהמשך). היופי של פוסט מוגבר הוא שאתה כבר יודע שהוא מניב תוצאות. שפר את זה וכמעט מובטחת לך יותר מכירות ותשומת לב.

קדם את הפוסט

5. הפסיקו למכור!

לא כל פרסומת צריכה להיות ממוקדת במכירות. למעשה, מחקרים מראים שאנחנו נוטים להתאים מודעות בוטות. אנו כה רגילים לראות מודעות מקוונות שאנו מתעלמים מהן אוטומטית. במקום זאת, חפש דרכים אחרות להשיג ערך מהפרסומת שלך.

אפשרות אחת היא קידום אירוע. כבעלים של מסחר אלקטרוני, אירועים הם דרך פנטסטית להעלות את המודעות למותג. אולי תוכל לארח אירוע השקת מוצר באזור שלך. אם אתה הבעלים של חנות אופנה, אתה יכול לארח אירוע טיילות, או לתת חסות לאירוע לבוש. אם אתה מנהל חנות תכשיטים, אתה יכול לארח סדנה באזור שלך. ואז השתמש באירוע בפייסבוק כדי לבנות מודעות אליו.

אירוע

תראו איך השוק של ג’ספר משתמש באירוע כדי להשוויץ במוצריו. הם לא מוכרים כלום באופן פעיל, אבל הכל תורם למכירות בסופו של דבר.

6. במקום זאת, חזקו את זהות המותג שלכם

זו עוד דרך נהדרת לפרסם מבלי למכור בפועל כלום. קח לדוגמה את North Face. הם חנות חיצונית והרפתקאות. עם זאת, הפרסומות שלהם מתמקדות בחיזוק זהות המותג שלהם במקום במכירה ישירה.

צפון פנים

הם מבינים שהפרסומות בפייסבוק עובדות בצורה הטובה ביותר כשהן חזותיות, מעוררות השראה ויראליות. בטווח הרחוק הם יבנו את בסיס הלקוחות שלהם, ויחזקו את נאמנות המותג שלהם באמצעות צורת פרסום זו.

7. צור קריאה לפעולה בהתאמה אישית

אם תשאל אותי, זו אחת התכונות החדשות הטובות ביותר של פייסבוק. במקום להשתמש בפורמט התיבה הפשוט, כעת פייסבוק מאפשרת לך ליצור קריאה לפעולה אישית. זה עדיין מנוצל עד מאוד למותגים ומוכרי מסחר אלקטרוני. עם זאת, זה יגדיל באופן דרסטי את שיעור הקליקים שלך.

צור קריאה לפעולה בהתאמה אישית

בעת הגדרת המודעה שלך, עבור אל החלק ‘טקסט וקישורים’. זה יאפשר לך לבחור מבין כמה אפשרויות נפתחות, כמו ‘קנה עכשיו’, ‘למידע נוסף’, ‘הרשמה’ וכו ‘. אתה יכול גם להזין קריאה לפעולה מותאמת אישית משלך. זה יניע את הלקוחות שלך באופן פעיל ללחוץ ולהגדיל את המכירות הפוטנציאליות שלך.

קריאה לפעולה בהתאמה אישית

מיקוד

לפייסבוק יכולת ייחודית להציע פרסום נישה. הוא מתעד את הנתונים הדמוגרפיים והמיקום של מרבית המשתמשים בו. זה גם אוסף את האינטרסים, התחביבים והמשרות שלהם. כולם מועילים במיוחד לבעלי מסחר אלקטרוני. עם זאת, יש כמה דרכים עוצמתיות אף יותר למקד את הפרסומות שלך. להלן מספר רעיונות פשוטים.

8. מקד למבקרים באתר שלך

בעלי חנויות רבים משתמשים באופן אינסטינקטיבי במודעות פייסבוק כדי לפנות ללקוחות חדשים. עם זאת, יעיל הרבה יותר למקד לאנשים שכבר ביקרו באתר שלך. הם כבר מכירים את המותג שלך. הם כבר עיינו במוצרים שלך. כבר יש שם חיבור, כך שיש סיכוי גבוה יותר לקנות ממך. אתה רק צריך להזכיר להם! באמצעות פרסומות בפייסבוק תוכלו להזכיר להם את האתר שלכם ולחזק את זהות המותג שלכם בראשם.

ראשית, תצטרך להשתמש בקטע קוד קטן שנקרא ‘פיקסל בפייסבוק’. אתה מציב אותו באתר שלך, כך שפייסבוק תוכל לאסוף מידע על מי שמבקר באתר שלך. כעת, בעת הגדרת המודעה שלך, לחץ על האפשרות ‘קהל מותאם אישית’.

תעבורת אתר Taregt

כעת תראה אפשרות זו. כעת, פייסבוק תמקד למשתמשים שכבר היו באתר שלך. סיכוי גבוה הרבה יותר לקבל את הקליקים והמכירה בטכניקה זו.

9. מקד למנויי הדואר האלקטרוני שלך

שוב, זה משתמש באותה שיטה לעיל. רק שהפעם קהל היעד שלך קשור אליך עוד יותר. הם נרשמו לרשימת הדוא”ל שלך, כלומר הם כבר מעוניינים מאוד במוצרים שלך. כמה פרסומות מדויקות בפייסבוק ישפרו את המודעות למותג שלכם עוד יותר, וישכנעו אותן לקנות.