17 עסקים שמשתלמים בפוקימון הולכים (ואיך אפשר יותר מדי)

פוקימון גו הוא תופעה בונפדית. זה עלה לראש תרשים האפליקציות ‘הגבוה ביותר’ בחנות האפליקציות בארה”ב תוך מספר ימים, לפני שהמשיך להשיק ב -69 מדינות (וספור).

להלן מספר נתונים סטטיסטיים נוספים:

 • בשיאו, הפוקימון גו ייצר שימוש יומי פי שניים מאשר אפליקציית פייסבוק.
 • יש לו משתמשים פעילים יותר מטוויטר.
 • 645 מיליון אינטראקציות במדיה החברתית על פוקימון גו בעשרת הימים הראשונים.

… וארבעה שבועות מחיי לעולם לא אחזור.

פוקימון גו שיגעון

אבל פוקימון גו הוא לא סתם סנסציה טכנולוגית, הוא מחולל מזומנים פנטסטי לעסקים קטנים ויזמים. על ידי שימוש במגמה, חברות מסוימות הגדילו את רווחיהן ב- 75%.

זה היה חזק במיוחד עבור מסעדות ובתי קפה קטנים. בסקר שנערך לאחרונה 84% מציידי הפוק אמרו שביקרו בעסק קטן בזמן ששיחקו, והוציאו בממוצע 11.30 דולר.

אחרים הקימו עסקים מקוונים חדשים או השתמשו במגמה בכדי להשיג לידים חדשים באמצעות מדיה חברתית. זה לוקח gamification לשלב הבא! ריכזתי 19 דרכים שונות שאנשים הרוויחו כסף באמצעות פוקימון גו, עם כמה טיפים כיצד תוכלו לעקוב אחר ההובלה שלהם, אך ראשית …

מה זה פוקימון גו?

האפליקציה מעודדת שחקנים (או ‘מאמני פוקימון’) למצוא פוקימונים בעולם האמיתי סביבם. לדוגמה, אתה יכול למקם פיקאצ’ו בבית הספר המקומי שלך או Squirtle בחדר הכושר.

(או שסביר יותר … עוד פריג’ין ‘פרידיג’ בכל מקום).

האפליקציה משתמשת ב’מציאות מוגברת ‘- טכנולוגיה המניחה אלמנטים דיגיטליים ברחבי העולם האמיתי – כדי להציג פוקימונים דרך המצלמה של הטלפון החכם שלך..

המשמעות היא שמיליוני ציידי פוקימונים יוצאים אל העולם האמיתי, בוחנים מקומות חדשים, צדים יצורים קטנים. מאות עסקים קטנים ניצלו זאת עם פיצריות ובתי קפה המציעים הנחות ותמריצים לשחקני פוקימון גו (אחרי הכל, ציד פוקימונים הוא עבודה צמאה!)

פוקימון-go-1

עסקים מקוונים נכנסים גם הם לפעולה. פוקימון גו קיבל שישה מיליון אזכורים בטוויטר בשבוע הראשון שלו, כאשר מאות עסקים קפצו לשיחה כדי לתפוס לידים.

זוהי תזכורת חשובה שאתה יכול לשווק את העסק המקוון שלך גם בעולם האמיתי. בואו נסתכל מקרוב על כמה מהעסקים שמגדלים אותם.

1. PokemonGoAmerica.com

אם יש דבר אחד שאתה יכול להבטיח כשמגמה תתפוצץ, זה שמוכרי דומיינים באתר יתגנבו מעץ העץ!

התחום ‘PokemonGoAmerica.com’ היה במכירה פומבית ב- eBay במחיר של 2,999 דולר. אם אתה יכול לשים יד על שם דומיין משתלם לפני שמגמה תעלה את המהירות, תוכל להרוויח כסף מהיר על ידי מכירתו.

2. Poketree.com

יש תעשיית קוטג ‘שלמה שצצה סביב פוקימון גו. הקנייה והמכירה של חשבונות פוקימון גו הפכה פופולרית במיוחד, כאשר חשבונות ברמה גבוהה נמכרים במחירים גבוהים יחסית.

פוקימון גו שוק

Poketree.com הוקם כשוק לקנות ולמכור חשבונות אלה. בזמן הכתיבה תוכלו לרכוש חשבון ברמה 21 בסכום של 150 $, למשל.

Poketree משמש גם כשוק כללי יותר, כאשר מוכרים מציעים שירותי בקיעת ביצים וחולצות טריקו לרכישה. האתר עצמו מרוויח כסף באמצעות מודעות לתצוגה, וככל הנראה עמלה קטנה בכל מכירה.

3. T-Mobile

T-Mobile הוא אחד הספקים הגדולים ביותר בבריטניה בפס רחב, והם השתמשו במהירות בפוקימון גו כדי לייצר לידים לעסק שלהם..

נתונים ניידים בחינם עבור נגן פוקימון גו

הם טפחו בצורה גאונית לאחת הבעיות הגדולות ביותר שעומדות בפני ציידי הפוק: הצורך בנתוני 3G ו- 4G! הם הציעו ללקוחותיהם נתונים ללא הגבלה עבור פוקימון גו (למשך שנה שלמה). T-Mobile קידמה גם הנחה של 50% על חבילות החשמל הניידות בחנויות שלהם, כך שלציידי הפוקי הייתה אפשרות במקרה של ניקוז סוללה..

הם הציגו הצעה ייחודית זו ללקוחות חדשים וקיימים, כך שסביר להניח שהם הניבו אלפי לידים חדשים על ידי הקשה על טרנד הפוקימון..

4. זמן סופגנייה

זמן הסופגניות (אופה אוסטרלי) קפץ למגמה על ידי יצירת מגוון מיוחד של סופגניות פוקימונים, שנקרא ‘אני פיקה-בחרתי בך!’, לא רק שהסופגנייה במהדורה המוגבלת יצרה תור של לקוחות, אלא תמונה אחת של הסופגנייה באינסטגרם. , צבר 10,000 לייקים וכמעט 2,000 תגובות.

נושא הסופגניות פוקימון Go

זמן הסופגניות תמיד ממהר לקפוץ על טרנדים חדשים, לאחר שיצר בעבר סופגנייה ‘דונלד טראמפ’! בעזרת אינסטגרם כדי לבנות את הקהל שלהם הם מהדוגמאות הטובות ביותר לשיווק במובייל.

5. פופ שופ, ניו ג’רזי

אוכל אוכל זה בניו ג’רזי פופולרי תמיד בזכות כריכי הגבינה הגריליים שלו, אבל עם פוקימון גו בעיצומו הוא משך המונים גדולים עוד יותר.

הם הציעו גלידה בחינם לכל שחקן פוקימון גו שהזמין מנה ראשונה במסעדה. הקידום עבד כל כך טוב, אזלו.

פוקיסטים

פופ שופ היה בר מזל שהתמקם בסמוך ל’פוקסטופ ‘, שבו קופצים חדשים ופריטים אחרים יוצאים באופן קבוע. פוקסטופים אלה הם כוורת לשחקני פוקימון. למעשה, 71% מהשחקנים ביקרו בעסק פשוט מכיוון שהוא היה קרוב לפוקסטופ.

אם יש לך עסק קרוב לפוקסטופ, יהיה קל יותר לפתות גיימרים לבית הקפה, המסעדה או החנות שלך.

6. פוקסטופים ממומנים של מקדונלד’ס

עד כה פוקימון גו היה חופשי לחלוטין מפרסום. זה מרענן עבור שחקנים, אך מתסכל עבור עסקים שלא הצליחו להעביר ישירות מהאפליקציה.

כל זה עומד להשתנות שכן ניאנטיק (הקבוצה שעומדת מאחורי המשחק) עומדת לפתוח ‘פוקסטופים ממומנים’.

מקדונלדס נותן חסות לפוקסטופ

הראשון שייטיב עם זה יהיה מקדונלד’ס. הם הסכימו לתת חסות ל -3,000 פוקסטופים ביפן, מה שיוביל ככל הנראה לעלייה עצומה בתעבורה ברגליים כשפוקונטרים יעצרו במקדונלד’ס בכדי לתפוס פוקימונים ולדלק אותם..

סטארבקס נכנסים גם הם לפעולה, ואולי נראה בקרוב פוקסטופס של סטארבוקס הממומנים. זו טכניקה שניאנטית השתמשה בהם בעבר במשחק הקודם שלהם ‘Ingress’, בו ג’ימה מיץ הייתה מיקום ממומן.

Niantic רמזה שעסקים אחרים יוכלו להגיש בקשה ל’פוקסטופ ממומן ‘, אך הם שקטו על הפרטים המדויקים. היזהר מכל ההתפתחויות באתר האינטרנט שלהם.

7. ליניציו בר, קווינס

פיצרייה אחת הלכה צעד אחד קדימה. L’inizio Pizza Bar, הממוקם על פוקסטופ, רכש מספר ‘מודולי פיתוי’ מהחנות המקוונת Pokemon Go. פתיונות אלה משריצים פוקימונים במהירות מהרגיל, והם מופעלים למשך 30 דקות.

מודולי פיתוי שנרכשו - L'inizio Bar

ציידי הפוקימון פונים באופן פעיל לעבר הפתיונות בתקווה לתפוס פוקימונים חדשים ונדירים. על ידי הצבת מודול פיתוי על המסעדה שלו, המנהל, שון בנדטי ראה את עסקיו גדלים ב -75% כאשר הלקוחות נהרו לתפוס את כולם.

היו לנו אנשים שירדו, ישבו להביא כמה בירות וישחקו את משחק הפוקימון, הסביר בנדטי לניו יורק פוסט.

על פי סקר אחד, 68% משחקני פוקימון גו ביקרו בעסק מכיוון שהיה שם ‘פיתוי’. ארבעים ושמונה אחוז מאלו שהו במשך 30 דקות יותר.

אם אתה מנהל בית קפה, מסעדה או בר, הפעלת פיתוי (בעלות של 100 פוקוינים – בערך 1.49 $) יכולה להיות החזר השקעה משתלם.

8. בננות אוסטרליות

עסקים בעולם האמיתי בהחלט יכולים להגדיל את נחיתם על ידי משיכת שחקני פוקימון. אבל זה לא אומר שעסקים מקוונים מפספסים.

קח לדוגמה ‘בננות אוסטרליות’. אין סיכוי רב לשיווק מדיה חברתית מרגש עבור חברת בננות, אבל הם ביצעו את הפוסט שלהם בפייסבוק הקשור בפוקימון בצורה מושלמת.

בננות אוסטרליות פוקימון גו

הפוסט היה הכי מרתק בכל הזמנים, והניב מעל 7,000 לייקים והם הגיבו למאות תגובות. דרך נהדרת לבנות הכרת המותג.

9. ווהאבורגר

ווהאבורגר השתמש ביוזמה דומה, אך צילם תמונה של המבורגר במקום פוקימון. הפוסט עורר למעלה מ -80,000 תגובות וחשף את המותג שלהם לאלפי לקוחות פוטנציאליים חדשים.

Whataburger Photoshop תמונה של בורגר

10. Wifi בחינם בקניונים

כל שחקן פוקימון גו יודע שהאפליקציה מהווה ניקוז עצום בנתוני 3G ו- 4G. זו הסיבה שרבים נוהרים לעבר נקודות חמות wifi בחינם. קניונים נתפסו במגמה לאחר שראו מאות גיימרים במגרשי האוכל שלהם.

בהונג קונג, למשל, הגדלת הנפילה בקניונים עלתה ב-10-12% מאז השקת המשחק. ברחבי העולם קניונים מנצלים ומציעים wifi בחינם תמורת כתובת דוא”ל. כל צייד השדים שנרשם הוא מוביל חדש.

11. פארק ההרפתקאות שישה דגלים

פארקי שעשועים ומקומות תיירותיים ברחבי העולם מממנים את פעולות הפוקימון מאז יולי. הגן הלאומי שינג’וקו גיואן (המכונה פארק פיקאצ’ו) ביפן, למשל, ראה תיירים עומדים בתור סביב הגוש בכניסה, בעלות של 200 ין!

אולם פארק השעשועים Six Flags Adventure בניו ג’רזי הלך צעד אחד קדימה. הם יצרו מדריך Poke הכולל מפה שעזרה למבקרים למצוא את כל הפוקימונים הטובים ביותר בשעריו.

מפת פוקימון של שישה דגלים

12. פוקימון נסיעה באוטובוס 24/7

יזמות עוסקת בפתרון בעיות עבור אנשים. והבעיה הגדולה ביותר שעומדת בפני קנאים של פוקימון היא להסתובב די מהר בכדי לתפוס פוקימונים!

פוקימון לנסוע לאוטובוס ניו יורק

זה המקום אליו נכנס פוקימון גו 24/7 (מעוצב כך שייראה כמו פיקאצ’ו). מבוסס בניו יורק, השירות גובה $ 0.99 עבור כל פוקסטופ שביקר בו, 24.99 $ להשתלט על מכון כושר, ו 49.99 $ עבור שירותי בקיעת ביצים..

13. רכבי מוניות בפוקימון במנצ’סטר, בריטניה

מפעל דומה אחז בקיץ בעיר מנצ’סטר שבבריטניה. תמורת 20 ליש”ט, אחת ממשרדי המוניות בעיר ישוו אתכם ל”נהג פוקימון “ספציפי שיקח אותך סביב נקודות הפוקימון הפופולריות ביותר בעיר.

בנאשוויל, חברה בשם Joyride (שלוקחת בדרך כלל מבקרים לסיורים עירוניים ייחודיים) החלה להציע סיורי פוקימון גו פרטיים במחיר של 45 $ לאדם..

14. חולצות טריקו עם חולצת טריקו של TeeTurtle

ההוכחה כי חנויות מקוונות יכולות לנצל את השיגעון גם, TeeTurtle הציגה מגוון חולצות טריקו בהשראת פוקימון..

חולצות טריקו עם חולצת טריקו של פוקימון

הם הציבו קידום ענק ביחד ברחבי המדיה החברתית, הפנו את תשומת ליבם של בני הפוקימון והביאו אנשים לדבר. זה תמיד רעיון נהדר להכניס מוצר חדש שמנצל טרנד חדש. עסקים קטנים הם הטובים ביותר להציב תגובה מהירה ולקבל מוצר חדש על המדפים.

15. מקלט לחיות מחמד

מקלט החיות של מונצ’י תמיד מחפש מתנדבים שיעזרו לטייל בכלבים שלהם, ופוקימון גו הציע את ההזדמנות המושלמת למצוא הולכי כלבים חדשים. אם אנשים יוצאים לצוד פוקימונים, מדוע לא לתת להם לקחת איתם כלב?

לך אלוהים תוך בקיעת הפוקימון שלך!

שעות ספורות לאחר שהפיץ את הבשורה באמצעות הפייסבוק, מונסי עמדה בתור של אנשים שחיכו לקחת את הכלבים לטיול. הפוסט בפייסבוק צבר 25,000 שיתופים שהראו עד כמה יכולת המדיה החברתית להיות חזקה.

16. החלל האמריקני & מרכז הרקטות

מרכז החלל והרקטות של ארה”ב אינו בדיוק מתאים טבעי לפוקימון, אך בזכות יוזמה חכמה הם רואים מבול של מבקרים חדשים במוזיאון..

מרכז החלל מציע כניסה מוזלת למי שמציג את אפליקציית הפוקימונים בטלפון שלהם, ומציע פוקימון ‘אזור ספארי’. בנוסף לכניסה זולה, המרכז גם מבטיח לשמור על 22 הפוקסטופים שלו מצוידים במודולי פיתוי ליצירת מאות פוקימונים חדשים.

לדברי הצוות, זו “דרך בטוחה וידידותית למשפחה ליהנות מפוקימון גו וללמוד על מדע חקר החלל!”

17. טרקלין סיטי סן, גרנד ראפידס

המלון הספציפי הזה בגרנד ראפידס השתמש ברעיון הייחודי לקחת צד בקרב בקרב הפוקימונים! המשחק מאפשר לכל משתמש לבחור קבוצה, צוות מיסטיק, אינסטינקט צוות או צוות חיל.

הנחה למיסטיקן צוות

CitySen הציעה הנחה של 10% לכל שחקני Team Mystic כדי לפתות אותם לבר. זוהי דרך נוספת לנצל את התכונות המובנות של המשחק.

קפיצה על טרנדים היא דרך נהדרת להבטיח לעסק שלך חבלה בטווח הקצר בתנועה, מכירות או הכרה. זה עוזר לאט לבנות שמירה לטווח הארוך ומעניק לעסק שלך אישיות.

גם אם תאחר למסיבה של פוקימון גו, תמיד יהיה טרנד אחר מעבר לפינה. שמור את העיניים קלופות, ונצל את היתרון!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map