اگر به فکر راه اندازی یک تجارت آنلاین هستید ، در سایت مناسب فرود آمده اید. در اینجا ، ما بهترین راهکارها را برای ادامه کار و راه اندازی کسب و کار آنلاین شما ، گام هایی که برای مشروعیت بخشیدن به تجارت خود باید انجام دهید ، انجام خواهیم داد و ممکن است در حالی که ما در آن هستیم ، چند ایده تجاری را برای شما پرتاب کنیم..

با استفاده از اینترنت برای اجرای مشاغل خود

ایجاد وب جهانی در واقع یکی از بهترین مواردی است که تاکنون برای ما اتفاق افتاده است. این روش زندگی ما را تغییر داده است ، از نحوه دستیابی به ما (Google Maps در مقابل نقشه های سنتی + درخواست دستورالعمل) تا نحوه جستجوی توصیه ها (بررسی های آنلاین در مقابل کلمه از دهان). همچنین اجرای آسان تر از همیشه تجارت آنلاین را آسان کرده است.

با در دسترس بودن باند پهن با سرعت بالا در اکثر نقاط جهان ، ما می توانیم کار خود را از آسایش خانه های خود به کار گیریم ، یا حتی وقتی مایا را در برخی از بهشت ​​گرمسیری می گیریم (تا زمانی که WiFi البته در دسترس است).

یکی از زیباترین موارد کسب و کار آنلاین این است که بازار شما فقط به کشور شما محدود نمی شود. رویای بزرگ با قدرت اینترنت ، می توانید محصولات خود را در سطح جهانی به فروش برسانید!

چرا بیشتر مشاغل آنلاین شکم می روند

کارها هرگز به آسانی به نظر نمی رسد. حتی با توجه به راحتی و مزایایی که اینترنت به زندگی ما وارد می کند ، می فهمید که بسیاری از افراد هنوز در ساخت دیجیتالی تجارت خود ناموفق هستند. دلیل این امر این است که بیشتر مردم به راحتی نمی دانند چگونه می توانند محصولات خود را در یک فضای دیجیتالی ایجاد کنند ، به بازار عرضه و فروش کنند.

راه اندازی یک بستر تجارت الکترونیکی برای آخرین محصول خود بدون برنامه و فقط امید به فروش آن مانند خرید بلیط یک طرفه در قطار بعدی تا عدم موفقیت است.

بهترین روشها و نکات مربوط به مشاغل آنلاین

با استفاده از این مقاله ، ما برخی از کارهایی را که شما باید انجام دهید برای موفقیت در کسب و کار آنلاین شما انجام خواهیم داد. چه کسی می داند؟ با پشتکار کافی و تردید شانس ، حتی ممکن است آن را بزرگ کنید و تجارت خود را به یک راه اندازی بزرگ بعدی تکشاخ تبدیل کنید!

صرف نظر از اینکه شما یک دامپزشک صنعت هستید یا یک کارآفرین جوان و روشن چشم ، ما مثبت هستیم که نکات زیر را بسیار مفید خواهید یافت بنابراین این صفحه را برای مراجعه آسان در آینده علامت گذاری کنید.

اگر می خواهید به روزرسانی های بیشتر و هک مشاغل کوچک ، در خبرنامه ما نیز عضو شوید.

خوب ، به اندازه کافی خود تبلیغ بی شرمانه ، اجازه دهید با مقاله آشنا شویم!

نحوه شروع یک تجارت آنلاین

مرحله 1: برای مشکلات موجود راه حل ارائه دهید

مشکلات فرصت هستند. برخی از مشکلات به سادگی می تواند مانعی برای کسی باشد ، در حالی که برخی دیگر می توانند کاملاً تشدید کننده باشند. با شناسایی مشکلات و ایجاد یک محصول / خدمات که آن مسئله را حل می کند ، شما راه حلی را ایجاد می کنید که بازار از قبل به آن نیاز داشته باشد. این یک روش مطمئن برای تقویت شانس شما در ایجاد یک تجارت موفق است.

حتی اگر شما درگیر حل و فصل مشکلات نیستید ، تجارت خود را فقط با شناسایی مشکلات مشتریان سود می کنید. می توانید مواردی را که نمی دانید حل کرده اید برطرف کنید ، بنابراین بازدیدهای مکرر از مشتریان خود را ترغیب می کنید.

شما می توانید این کار را توسط:

 • بازدید از انجمن هایی که مربوط به محصول / خدمات شما هستند.
  با خواندن آنچه مردم شکایت می کنند یا از آن ناراضی هستند ، می توانید بینش های ارزشمندی در مورد مشکلات آنها و آنچه را که می خواهید برای دستیابی به دست آورید دریافت می کنید. برخی از محبوب ترین انجمن هایی که می توانید بازدید کنید reddit و Bizwarriors هستند. از طرف دیگر ، از فیس بوک استفاده کنید و به گروه های مرتبط با طاقچه خود بپیوندید! بینش های زیادی از آنجا به دست خواهید آورد.
 • بازدید از Quora
  Quora می تواند یک سرمایه با ارزش برای شما برای جمع آوری بینش باشد. این شرکت بیش از 200 میلیون کاربر منحصر به فرد ماهانه دارد ، همه آنها به دنبال راه حل برای مشکلات خود هستند.
 • انجام تحقیقات کلمات کلیدی
  تحقیقات کلمات کلیدی به شما کمک می کند کلمات کلیدی را که کاربران جستجو می کنند پیدا کنید. چند کلمه کلیدی را که مردم در جستجوی آن هستند ، وارد کنید اما رقابت چندانی ندارید. این راه حل هایی را که مردم می خواهند نشان می دهد.
 • مسابقه را بررسی کنید
  برای دیدن آنچه که درست انجام می دهند ، به وب سایت های رقیب خود مراجعه کنید. شما می توانید ببینید که چه راه حل هایی برای بازار ارائه می دهند و سپس می توانید از آنجا “نوآوری” کنید. (فقط بنابراین می دانید ، وقتی می گویم “نوآوری” ، منظورم کپی و بهبود است.)

مرحله 2: نوشتن برای فروش

نوشتن نسخه خوب یکی از موثرترین راه های افزایش فروش شما است. تکنیک های اصلی نوشتن نسخه برداری را بیاموزید یا یک نویسنده خوب را استخدام کنید (به خاطر داشته باشید که نویسنده خوب نویسنده خوبی برای نویسندگان کتاب نمی سازد. آنها مهارتهای کاملاً متفاوتی دارند).

یک نویسنده خوب می داند که در آن دکمه تماس خوب به عمل قرار دارد. آنها می دانند چگونه نوشتن عناوین هیجان انگیز که کوتاه هستند اما به اندازه کافی قدرتمند هستند تا توجه مخاطبان را به خود جلب کنند ، آنها را قدم به قدم به صفحه پرداخت هدایت می کنند. آنها پس از پرداخت مشتری ، به صورت تخصصی متقابل فروش می شوند و نسبت به آن احساس خوبی می کنند.

در اینجا چندین نکته برای نوشتن نسخه قانع کننده برای شما آورده شده است:

 • عناوین خود را کوتاه و شیرین نگه دارید.
 • برای جمعیت دیجیتال بنویسید. آنها واقعاً فاصله کوتاهی دارند.
 • از کلمات یا زبان پیچیده استفاده نکنید.
 • برای یک هدف بنویسید.
 • از سفر خریدار استفاده کنید. اثبات شده است که به یک دلیل کار می کند!

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، مقاله عمیق ما را درباره نحوه نوشتن مطالب وب سایت بخوانید.

مرحله 3: سایتی ایجاد کنید که از حق بیمه برخوردار باشد

وقتی کسی به وب سایت مشاغل کوچک شما لگد زد ، کمتر از 5 ثانیه زمان دارید تا احساس خوبی داشته باشید. سایتی که دوستانه به نظر می رسد دقیقاً اعتماد به نفس مردم را ایجاد نمی کند و وقتی خداحافظی می کنند ، معمولاً خداحافظی می کنند.

به رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) توجه کنید.

 • آیا رابط کاربری شما به راحتی امکان پذیر است?
 • آیا صفحات شما به اندازه کافی سریع جواب می دهند?
 • آیا نسخه برداری در آن زمینه دشوار است?
 • گزاره ارزش شما چیست?
 • آیا عبور از طریق سایت تجربه ای دلپذیر را به مشتریان شما می بخشد?
 • آیا خرید وسایل از سایت شما بسیار آسان است?

به وب سایت خود به عنوان یک فروشگاه فیزیکی فکر کنید. شما نمی خواهید از فروشگاهی بخرید که به نظر می رسد جبهه ای برای معاملات دارویی پشت کوچه است. برای طراحی فروشگاهی که به مشتریان شما احساس می کند مقداری خمیر را احساس می کنید ، از این مقاله بازدید کنید.

مرحله چهارم: خودتان را به عنوان یک متخصص در زمینه کاری خود تعیین کنید

این نکته در مورد مشاغل آنلاین و آفلاین صدق می کند. توجه کنید که وقتی قصد خرید چیزی را دارید ، تمایل دارید خرید خود را از آگاه ترین فروشنده صدا و سیما انجام دهید?

همین مفهوم در مورد مشاغل آنلاین نیز صدق می کند.

وقتی به نظر شما دانش ، اعتماد به نفس و معتبری به نظر می رسد ، مردم تمایل دارند اعتماد خود را به شما اعتماد کنند و هر آنچه را که توصیه می کنید خریداری می کنند.

شما حتی لازم نیست که همه چیز راجع به محصول خود بدانید ، فقط باید بیشتر از مشتریان خود بدانید و چگونه می توانند از آن بهره مند شوند. مطالب ارزشمندی را در اختیار آنها قرار دهید و نکاتی را به صورت رایگان بنویسید (درست مثل همین مقاله). فقط مطمئن شوید که همیشه به سایت خود پیوند دارید ، به طوری که افرادی که قطعات شما را می خوانند می دانند از کجا آمده است.

شما همچنین می توانید:

 • نوشتن مقالات (بر اساس تحقیق در مورد کلید واژه).
 • ایجاد فیلم (اگر نوشتن برای شما نیست).
 • به سوال Quora پاسخ دهید.
 • برای متوسط ​​بنویسید.
 • در انجمن های مربوطه شرکت کنید.

مرحله 5: اهرم در بازاریابی ایمیل

قدرت بازاریابی ایمیل را دست کم نگیرید. وقتی شخصی آدرس ایمیل خود را به شما ارائه می دهد ، در واقع آنها مستقیماً خط ارتباطی به شما ارائه می دهند.

شما نیازی به نگرانی در مورد تبلیغات نخواهید داشت ، بدون نیاز به مراقبت از اینکه پیام شما در دریای تبلیغات رسانه های اجتماعی گم می شود ، اهمیتی نمی دهید.

هنگامی که مشتریان شما آدرس ایمیل خود را به شما می دهند ، این بدان معنی است که شما قبلاً چیزی را که با ارزش پیدا کرده اند به آنها پیشنهاد داده اید و به آنها اعتماد می کنند. این امر باعث می شود بازار محصولات جدید برای آنها بسیار ساده تر شود!

بنابراین یک لیست انتخاب برای خبرنامه خود در سایت خود ایجاد کنید. فقط با استفاده از بازاریابی ایمیل ، همه چیز را برای به دست آوردن دارید!

اگر به نکات بازاریابی ایمیل بیشتری نیاز دارید ، به این مقالات توجه کنید. آنها را از نظر مذهبی دنبال کنید و در هر زمان دیگری در زمینه بازاریابی ایمیل باشید!

مرحله ششم: نسبت به مشتریان موجود خود را ارتقا دهید

گرفتن اولین فروش از بینندگان شما احتمالاً دشوارترین بخش روند فروش است. اگر یک دلیل قانع کننده برای آنها فراهم کنید تا در ابتدا با پول خود را بپردازید ، 36٪ قریب به اتفاق آنها می خواهند دوباره از شما محصولات خریداری کنند..

محصولات یا خدماتی را پیشنهاد دهید که خرید اولیه آنها را تکمیل کند. برنامه های وفاداری یا کدهای تخفیف ایجاد کنید که می توانند با خرید بعدی خود از آنها استفاده کنید. معاملات را با تشکر از شما “با تشکر” پس از اتمام.

به آنها پاداش یک عمر بدهید ، و آنها مشتری های شما در طول عمر خواهند بود.

درمورد پاداش ، در اینجا چیز کمی برای کمک به شما در افزایش فروش وجود دارد.

BONUS: ایده های جدید تجارت آنلاین دوستانه

در اینجا ، ما چند ایده کسب و کار را که می توانیم با کمترین تلاش به آن بپردازیم ، لیست خواهیم کرد.

1. راه اندازی یک وب سایت بازاریابی وابسته

بینی خود را در بازاریابی وابسته به انگشت نکشید – طبق گفته Awin.com ، پیش بینی می شود تا سال 2020 یک صنعت 6.8 میلیارد دلاری باشد ، با رشد 10 درصدی در سال.

با مراجعه به انجمن ها در طاقچه خود ، تحقیقات خود را انجام دهید ، ضمن انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، مشکلات کاربر در مورد quora و reddit را بررسی کنید. به یاد داشته باشید ، می خواهید راه حل هایی برای مشکلات موجود ارائه دهید.

وقتی متوجه شدید که چه مشکلی را می خواهید حل کنید ، زمان آن است که محتوا ایجاد کنید. راهنما بنویسید اطلاعات ارزشمندی ارائه دهید ، به مردم دلیل مراجعه به سایت خود را بدهید. نوشتن برای فروش و استفاده از سفر خریدار.

توجه داشته باشید

شما می خواهید خود را به عنوان ناشر در شبکه های وابسته مانند Shareasale ثبت کنید. به دنبال محصولات با کیفیت یا مارک هایی باشید که می خواهید مارک خود را به آن وابسته کنید.

در حالی که شما در حال ایجاد محتوا هستید ، باید وب سایت خود را نیز ایجاد کنید. طراحی UI و UX را در نظر بگیرید و سایتی حرفه ای به دنبال داشته باشید که به اندازه کافی ساده برای حرکت در آن حرکت کند.

همچنین باید وب سایت بازاریابی وابسته خود را بازاریابی کنید و یا کسی از وجود آن مطلع نخواهد شد. برای سایت های دیگر مقالات یا وبلاگ مهمان بنویسید تا بتوانید به خودتان لینک دهید. در انجمن ها شرکت کنید و به سؤالات مربوط به Quora پاسخ دهید. خود را به عنوان یک متخصص در زمینه خود مستقر کنید.

همچنین برای اهداف بازاریابی از طریق ایمیل باید یک صفحه “ثبت نام” برای خبرنامه خود ایجاد کنید. افرادی که آدرس ایمیل خود را به شما می دهند به شما اجازه می دهند تا مستقیماً با آنها تماس بگیرید ، بنابراین برای بازگرداندن آنها به وب سایت خود حتما از بازاریابی ایمیل استفاده کنید.!

فراموش نکنید که خرید و فروش مهم برای حفظ مشاغل آنلاین خود در سیاه است. محتوای خود را با پیوندهای داخلی که به یکدیگر مرتبط هستند ، فلفل بزنید تا زمان افرادی که در سایت شما می گذرانند را افزایش دهید. هرچه مدت زمان بیشتری در سایت شما سپری شود ، احتمال فروش شما بیشتر است.

همچنین می توانید دست خود را در نسل سرب امتحان کنید. این در اصل همان بازاریابی وابسته است ، به جز اینکه شما مارک های تجاری را جمع می کنید. سوله های هدفمندی مانند شرکت های کارت اعتباری ، بانکداری ، fintech و با مارک های درگیر تماس بگیرید تا درباره مدل پرداخت در هر ثبت نام بحث کنید.

اکنون اگر می خواهید وب سایت شما موفق باشد ، نکته های زیادی را باید در نظر داشته باشید ، اما تنها چیزی که نمی توانم به اندازه کافی استرس بگویم این است – مطمئن شوید که میزبانی وب سریع تر است ، یا بازدید کننده زیادی نخواهید داشت.

ما تحقیق خود را انجام دادیم و لیستی از سریعترین هاست های وب را در اینجا گردآوری کردیم. برای راهنمای دقیق تر در مورد ساخت وب سایت ، اینجا را کلیک کنید.

2. شروع یک وبلاگ

اگرچه یک وبلاگ و یک وب سایت مشابه هستند ، اما قطعاً یکسان نیستند. یک وب سایت عمدتا محتوای استاتیک ایجاد می کند ، در حالی که یک وبلاگ همیشه دائما به روز می شود و ماهیت شخصی تری دارد.

در حالی که ممکن است افراد در یک وب سایت به محتوا توجه کنند ، ممکن است افراد به شخصیت وبلاگ نویس جلب شوند.

هنگامی که وبلاگ شما از موارد زیر به اندازه کافی بزرگ است ، می توانید با فروش فضای تبلیغ ، نوشتن پست های حمایت شده ، ارائه خدمات مشاوره ای به افراد و حتی بازاریابی وابسته از آن سود کسب کنید..

در واقع ، تعداد کمی از وبلاگ نویسان وجود دارند که وبلاگ های خود را به مشاغل آنلاین موفق کوچک تبدیل کرده اند.

تیم فریس نیازی به معرفی با وبلاگ محبوب 4 ساعته کاری خود ندارد ، در حالی که امی سونگ بر طاقچه های مد حاکم است.

وردپرس یکی از سیستم عامل های مورد علاقه ما برای ایجاد یک وبلاگ است ، آسان برای استفاده و ایجاد سایت که برای وبلاگ نویسان مناسب است. اگر این چیزی است که شما وارد آن هستید ، ممکن است بخواهید این مقاله را بررسی کنید.

به یاد داشته باشید ، راه حل هایی را برای مشکلات موجود ارائه دهید ، برای فروش بنویسید ، یک سایت پریمیوم ایجاد کنید ، خود را به عنوان متخصص تاسیس کنید ، از بازاریابی ایمیل استفاده کنید و همیشه UPSELL!

3. شروع تجارت الکترونیکی

با داشتن سیستم عامل های خرید الکترونیکی مانند آمازون هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند ، هیچ فکری نمی کند که به شهرت خود نفوذ کند و محصولات شما را در فروشگاه خود بفروشد.

اما اگر می خواهید یک مارک ماندگار و موفق بسازید ، شاید بخواهید به جای آن تجارت الکترونیکی خود را راه اندازی کنید..

اشتباه نکنید ، مشکلی در فروش محصولات در آمازون وجود ندارد (حتی مارک های بزرگ هم این کار را می کنند). فقط به عنوان یک مارک بوتیک جدید ، شما با صدها نفر رقابت خواهید کرد ، اگرنه هزاران نفر که محصولات مشابه را در آن سیستم عامل ها می فروشند.

وقتی فروشگاه تجارت الکترونیکی خود را ایجاد می کنید ، می توانید آن را سفارشی کرده و مارک خود را به شکلی قرار دهید که باعث شود این امر از رقابت خارج شود. یکی از بهترین راه های شروع کار از طریق Shopify است.

این تجارت برای تجارت الکترونیک ، آسان و با ابزار بازاریابی شگفت انگیز ساخته شده است!

همچنین می توانید Dropshipping را امتحان کنید. این یکی از محبوب ترین مدل های تجاری در اطراف است زیرا شما به سختی هزینه ای متحمل می شوید. محصولات در انبار تأمین کننده شما قرار می گیرند و فقط هنگام دریافت سفارش ، ارسال می شوند. فقط مراقب باشید و خودتان را به عنوان تهیه کننده خوب بدست آورید ، زیرا کالای بد با خدمات بد فقط به برند شما آسیب می رساند.

شما باید در بازاریابی سرمایه گذاری کنید ، مطمئن شوید محصولات شما به اندازه کافی از صفحه نمایش می شوند. فقط مطمئن شوید که 6 بهترین روش ما را در خاطر داشته باشید و شغل شما باید بتواند در برابر زمان آزمایش مقاومت کند.

4. شروع به کار تجاری طراحی خلاق کنید

همیشه به هنرهای تجسمی دیجیتال نیاز است و اگرچه برنامه های رایگان در آنجا وجود دارد ، مردم ترجیح می دهند برای انجام کارهای هنری برای آنها ، به افراد حرفه ای بپردازند. آنها می فهمند که هنرمند اثر را تولید می کند ، نه ابزار.

می توانید در زمینه طراحی آرم ، طراحی وب سایت یا حتی تخصص در طراحی گرافیک عمومی تخصص داشته باشید.

با به اشتراک گذاشتن نکات طراحی ارزشمند در تالارهای مانند Quora یا با افرادی که در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود هستند ، نام خود را ایجاد کنید. از به اشتراک گذاشتن مهارت های خود و یا دادن اسرار نگران نباشید.

با یوتیوب ، مردم می توانند به راحتی همه چیز مورد نیاز خود را یاد بگیرند ، اما آنها برای انجام امور حرفه ای ترجیح می دهند به یک حرفه ای بپردازند.

به یاد داشته باشید ، ارزش خود را بدهید و در عوض ارزش بیشتری کسب خواهید کرد!

5- استودیو یا یک نوع تولید را شروع کنید

تقاضا برای تولید تصویر و فیلم به لطف ظهور تبلیغات رسانه های دیجیتال / اجتماعی ، از هر زمان دیگری بیشتر است. جالب است ، جذاب و از همه مهمتر برای تبدیل.

می توانید استودیویی را با تمرکز بر روی تولید تصویر ، روتوش ، تولید فیلم یا فقط ممکن است صرفاً در ایجاد محصولات دیجیتالی مانند تصاویر پس زمینه تلفن متمرکز کنید..

سپس می توانید خدمات خود را به آژانس های تبلیغاتی بفروشید ، فیلم های سهام را به سیستم عامل هایی مانند Shutterstock یا Blackbox ارسال کنید ، یا چیزی را مانند برنامه توسعه دهنده سامسونگ ثبت نام کنید و مضامین ایجاد شده را برای فروش در ترکیب Galaxy خود ثبت کنید..

از همه مهمتر ، شما می توانید به راحتی با استخدام کارگران آزاد مقیاس کسب و کار خود را تنظیم کنید! توجه داشته باشید که اگر شما موفق به پیدا کردن یک فریلنسر خوب هستید ، مانند زندگی خود به آنها بستگی دارید که بستگی به زندگی شما دارد. فریلنسرهای قابل اعتماد به سختی به دست می آیند و اگر با آنها برخورد کردید ، به آنها پاداش دهید!

6. یک برنامه یادگیری الکترونیکی ایجاد کنید

آموزش آنلاین این روزها همه عصبانیت است. آنها ارزان ، آموزنده هستند و برای مصرف کننده و سازنده ارزش خوبی دارند. از همه بهتر ، یک بار برنامه را ایجاد کنید و درآمد منفعلانه به همراه خواهد داشت!

ایجاد یک کسب و کار که حول برنامه های آموزش الکترونیکی می چرخد. آموزش ها و اطلاعات ارزشمندی را تهیه کنید ، در یک پلتفرم یادگیری الکترونیکی مانند Udemy بارگذاری کنید و مجموعه ای از محصولات را داشته باشید که هیچ وقت منقضی نمی شوند!

حرکت نهایی

در اینجا مواردی از کارهایی که می توانیم انجام دهیم برای اطمینان از اینکه تجارت آنلاین کوچک شما مانند یک ماهی شمشیر با شکوه به بیرون از آب می پروراند شکوفا می شود..

 1. برای مشکلات موجود راه حل ارائه دهید
  نقاط درد مشتریان خود را کشف کرده و آنها را حل کنید.
 2. نوشتن برای فروش
  هیچ کس دوست ندارد که بخواند ، بنابراین مطمئن شوید که نسخه شما برای فروش نوشته شده است!
 3. سایتی ایجاد کنید که از حق بیمه برخوردار باشد
  مهم نیست که شما یک سیب زمینی مرطوب یا کیف دستی طراح می فروشید ، باید مطمئن شوید که فروشگاه شما خوب به نظر می رسد.
 4. خود را به عنوان یک متخصص در زمینه خود مستقر کنید
  دانش خود را به مشتریان خود ارزش دهید و آنها را با یک عمر ارزش به شما پاداش می دهند.
 5. اهرم در بازاریابی ایمیل
  این یک خط ارتباط مستقیم با مشتریان شما است. از آن استفاده کنید ، اما با احترام رفتار کنید.
 6. با مشتریان موجود خود را ارتقا دهید
  اگر آنها قبلاً از شما خریداری کرده باشند ، آنها دوباره از شما خریداری می کنند. فقط باید دلیل خرید آنها را به آنها بدهید.

آنجا آن را دارید. 6 قدم محکم برای حفظ سرمایه گذاری مشاغل کوچک خود در سیاه و سفید. اطمینان حاصل کنید که این موارد را به حافظه متعهد کنید یا خود را با این نکات تجاری کنید. یک روز ، شما به موفقیت های خود باز خواهید گشت و از Google تشکر می کنید که در این نوشتار ارسال شده بهشت ​​گنگ زده اید.

به هر حال ، اگر سؤالی دارید که دوست دارید ما به آن پاسخ دهید ، فقط یک پیام یا ایمیل به ما رها کنید. ما مطمئناً در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد. اکنون بروید و به جهانیان نشان دهید که کارآفرینان کوچک روزمره به طور منظم چگونه قادر به دستیابی هستند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me