Pokemon Go یک پدیده Bonafide است. این برنامه قبل از شروع به کار در 69 کشور (و شمارش) در جدول چند روزه برنامه “بالاترین ناخالص” در فروشگاه App ایالات متحده قرار گرفت..

در اینجا فقط چند آمار دیوانه تر آمده است:

  • Pokemon Go در اوج خود ، دو برابر بیشتر از برنامه روزمره Facebook ایجاد کرد.
  • این کاربران فعال تر از توییتر است.
  • 645 میلیون تعامل در رسانه های اجتماعی درباره Pokemon Go در ده روز اول.

… و چهار هفته از زندگی من هرگز برنخواهم گشت.

Pokemon Go Craze

اما Pokemon Go فقط یک حرکات فنی نیست ، بلکه یک تولیدکننده پول عالی برای مشاغل کوچک و کارآفرینان است. با سرمایه گذاری در روند ، برخی از شرکت ها سود خود را 75 درصد افزایش داده اند.

برای رستوران ها و کافه های کوچک بسیار قدرتمند بوده است. در یک بررسی جدید ، 84٪ از شکارچیان پوک گفتند که هنگام بازی ، از یک تجارت کوچک بازدید می کنند ، به طور متوسط ​​11.30 دلار هزینه می کنند.

برخی دیگر مشاغل آنلاین جدید را راه اندازی کرده اند یا از این روند برای گرفتن موارد جدید از طریق رسانه های اجتماعی استفاده کرده اند. این مرحله بازی را به سطح بعدی می برد! من 19 روش مختلفی را که مردم با استفاده از Pokemon Go درآمد کسب کرده اند ، گردآوری کرده ام ، با چند نکته در مورد چگونگی پیشبرد رهبری آنها ، اما ابتدا …

Pokemon Go چیست؟?

برنامه بازیکنان (یا “مربیان Pokemon”) را ترغیب می کند تا Pokemon را در دنیای واقعی پیرامون خود پیدا کنند. به عنوان مثال ، ممکن است شما یک مدرسه Pikachu را در مدرسه محلی خود یا یک Squirtle در سالن بدن سازی قرار دهید.

(یا… به احتمال زیاد… Pidgey دیگری در همه جا).

این برنامه از “واقعیت افزوده” – فناوری لایه بندی عناصر دیجیتال در دنیای واقعی – برای نمایش Pokemon از طریق دوربین تلفن هوشمند شما.

این بدان معناست که میلیون ها شکارچی پوکمون به دنیای واقعی می روند و مکانهای جدید را کشف می کنند و موجودات کوچک را شکار می کنند. صدها نفر از مشاغل کوچک با استفاده از پیتزا فروشی ها و کافه هایی که تخفیف ها و مشوق هایی را برای بازیکنان Pokemon Go ارائه می دهند از این مزیت استفاده کرده اند (از این گذشته ، شکار پوکمون کار تشنه است!)

Pokemon-go-1

مشاغل آنلاین نیز در حال اقدام هستند. Pokemon Go در هفته اول خود شش میلیون مورد توئیتری دریافت کرد که صدها مشاغل برای گرفتن امتیازات در این گفتگو پرش کردند.

این یادآوری مهم است که می توانید تجارت آنلاین خود را در دنیای واقعی نیز به بازار عرضه کنید. بیایید نگاهی دقیق تر به برخی از مشاغل که در آن پول می گیرند ، بیاندازیم.

1. PokemonGoAmerica.com

اگر یک چیز وجود دارد که می توانید هنگامی که یک روند منفجر می شود ، تضمین کنید ، این است که فروشندگان دامنه وب سایت از کارهای چوبی خارج شوند!

دامنه “PokemonGoAmerica.com” به طور خلاصه برای حراج در eBay با قیمت 2.999 دلار سرسام آور قرار گرفت. اگر می توانید قبل از اینکه سرعت سریع بالا بیاید ، دست خود را روی یک نام دامنه سودآور بگیرید ، می توانید با فروش آن سریع سرعت خود را ایجاد کنید.

2. Poketree.com

یک کلبه کلبه در سراسر Pokemon Go وجود دارد. خرید و فروش اکانت های Pokemon Go به ویژه رواج پیدا کرده است که حساب های سطح بالا با قیمت های نسبتاً بالایی به فروش می رسند.

Pokemon Go Market Market

Poketree.com به عنوان یک بازار برای خرید و فروش این حساب ها راه اندازی شد. در زمان نوشتن ، می توانید به عنوان مثال یک حساب سطح 21 را با قیمت 150 دلار خریداری کنید.

پوکتری همچنین به عنوان یک بازار عمومی تر عمل می کند ، و فروشندگان “خدمات تخم گذاری تخم مرغ” و تی شرت هایی را برای خرید ارائه می دهند. خود این وب سایت از طریق تبلیغات نمایشگر و احتمالاً کمیسیون کوچک در هر فروش درآمد کسب می کند.

3. T-Mobile

T-Mobile یکی از بزرگترین ارائه دهندگان تلفن همراه و باند پهن بریتانیا است و آنها به سرعت از Pokemon Go برای تولید نشانه های تجاری خود استفاده کردند.

T Mobile داده رایگان برای Pokemon Go Player

آنها مبتکرانه به یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی شکارچیان Poke افتادند: نیاز به داده های 3G و 4G! آنها به مشتریان خود داده های نامحدود رایگان Pokemon Go (برای یک سال کامل) ارائه دادند. T-Mobile همچنین 50٪ تخفیف در بسته های قابل حمل در فروشگاه های خود ایجاد کرد ، بنابراین شکارچیان Poke در صورت تخلیه باتری گزینه ای داشتند..

آنها این پیشنهاد منحصر به فرد را به مشتریان جدید و موجود معرفی کردند ، بنابراین به احتمال زیاد با ضربه زدن به روند Pokemon ، هزاران سربالای جدید ایجاد کرده اند..

4. زمان دونات

Donut Time (یک نانوا استرالیایی) با ایجاد طیف ویژه ای از پیراشکی های Pokemon با نام “I Pika- شما را انتخاب کردم!” روی این روند صعود کرد و نام آن را نه تنها نسخه محدود تولید کرد و نه یک صف از مشتری ها بلکه یک عکس از پیراشکی در اینستاگرام ، تعداد 10،000 لایک و نزدیک به 2،000 نظر ارائه کرد.

Donut Time Pokemon Go Theme

Donut Time همیشه سریع حرکت می کند و روند جدیدی را پشت سر می گذارد ، زیرا قبلاً یک شیرینی ‘دونالد ترامپ’ ایجاد کرده بود! آنها با استفاده از اینستاگرام برای ایجاد مخاطبان خود ، آنها یکی از بهترین نمونه های بازاریابی موبایل هستند.

5. فروشگاه پاپ ، نیوجرسی

این غذا در نیوجرسی به لطف ساندویچ های پنیر کبابی اش همیشه محبوب است ، اما با وجود Pokemon Go با سرعت کامل ، در جمعیت های حتی بزرگتری هم جلب کرد.

آنها بستنی رایگان را به هر بازیکن Pokemon Go که سفارش ورود به رستوران را داده بود ، پیشنهاد دادند. آنها خیلی خوب کار کردند ، آنها فرار کردند.

pokestops

فروشگاه پاپ شانس داشت که در نزدیکی “Pokestop” واقع شود ، جایی که pokeballs های جدید و سایر موارد به طور مرتب تخم ریزی می شوند. این Pokestops کندو برای بازیکنان Pokemon است. در واقع ، 71٪ از بازیکنان صرفاً به دلیل نزدیک بودن به Pokestop از یک تجارت بازدید کرده اند.

اگر صاحب مشاغل نزدیک به Pokestop باشید ، فریب دادن پارسه به کافه ، رستوران یا فروشگاه خود بسیار ساده تر خواهد بود..

6. Pokestops حمایت مالی مک دونالد

تاکنون Pokemon Go کاملاً عاری از تبلیغات بوده است. این برای بازیکنان طراوت آور است ، اما برای کسب و کارهایی که نتوانسته اند مستقیماً از طریق برنامه وام دریافت کنند ناامید کننده است.

این همه در حال تغییر است زیرا Niantic (تیم پشت این بازی) در حال باز شدن – Pokestops- حمایت مالی شده است “.

mcdonalds حمایت pokestop

اولین نفع این شرکت مک دونالد خواهد بود. آنها موافقت کرده اند که از 3،000 Pokestops در ژاپن حمایت مالی کنند ، که احتمالاً منجر به افزایش چشمگیر ترافیک پا خواهد شد زیرا Pokehunters در مک دونالد متوقف می شود تا Pokemon را گرفت و سوخت خود را افزایش دهد.

Starbucks نیز در حال شروع این کار هستند و ممکن است بزودی شاهد حمایت Starbucks Pokestops باشیم. این تکنیکی است که Niantic قبلاً در بازی قبلی خود “Ingress” از آن استفاده کرده است ، که در آن آب میوه جمبا یک مکان حمایت شده بود.

Niantic اظهار داشته است كه مشاغل دیگر نیز می توانند برای Pokestop حمایت مالی كنند ، اما آنها در مورد جزئیات دقیق ساكت نبودند. مراقب هرگونه پیشرفت در وب سایت خود باشید.

7. L’inizio Bar ، کوئینز

یک پیتزا فروشی یک قدم جلوتر رفت. Pizza Bar L واقع در Pokestop ، تعدادی از ماژول های فریبنده را از فروشگاه اینترنتی Pokemon Go خریداری کرد. این فریب ها Pokemon را سریعتر از حد معمول تخم ریزی می کنند و به مدت 30 دقیقه فعال می شوند.

ماژول های فریب خریداری شده - نوار Linizio

شکارچیان پوکمون به امید ابتلا به پوکمون جدید و نادر ، فعالانه به سمت اغوا می روند. با قرار دادن یک ماژول فریب خورده در رستوران ، مدیر عامل شان ، بنتتی با افزایش قیمت مشتری در کسب و کار خود ، 75 درصد افزایش یافت..

بنتیتی برای نیویورک پست توضیح داد: ما افرادی را به زمین نشستیم ، بنشینیم و یک زن و شوهر آبجو بگیریم و بازی Pokemon را انجام دهیم..

طبق یک نظرسنجی ، 68٪ از بازیکنان Pokemon Go به دلیل وجود یک اطمینان “در آنجا از یک تجارت دیدن کرده اند. چهل و هشت درصد از آنها 30 دقیقه بیشتر ماندند.

اگر یک کافه ، رستوران یا بار را اداره کنید ، فعال کردن یک فریب (هزینه 100 Pokecoin – تقریبا 1.49 دلار) می تواند یک بازگشت سودآور سرمایه گذاری باشد.

8. موز استرالیا

مشاغل دنیای واقعی مطمئنا می توانند با جذب بازیکنان Pokemon ، پای خود را افزایش دهند. اما این بدان معنا نیست که مشاغل آنلاین از دست رفته اند.

به عنوان مثال “موز استرالیایی” را انتخاب کنید. شانس زیادی برای بازاریابی هیجان انگیز رسانه های اجتماعی برای یک شرکت موز وجود ندارد ، اما آنها پست فیس بوک مربوط به Pokemon خود را کاملاً اجرا کردند.

Pokemon Go موز استرالیا

این پست جذاب ترین آنها در همه زمان ها بود ، بیش از 7000 لایک ایجاد کرد و آنها به صدها نظر پاسخ دادند. یک روش عالی برای ایجاد شناخت برند.

9- واتابورگر

واتابورگر از ابتکار مشابهی استفاده کرد ، اما تصویری از یک همبرگر را به جای Pokemon فتوشاپ کرد. در این پست بیش از 80،000 عکس العمل ایجاد شده است و مارک آنها در معرض هزاران مشتری بالقوه جدید قرار گرفته است.

عکس فتوشاپ Whataburger از برگر

10. وای فای رایگان در مراکز خرید

هر بازیکن Pokemon Go می داند که این برنامه تخلیه بزرگی در داده های 3G و 4G است. به همین دلیل بسیاری از افراد به سمت کانون های وای فای رایگان قدم می زنند. بعد از دیدن صدها بازیکن در دادگاههای مواد غذایی ، مراکز خرید این روند را به خود جلب کرده اند.

به عنوان مثال ، در هنگ کنگ ، میزان تصادف در مراکز خرید 10-12٪ از زمان شروع بازی افزایش یافته است. در سراسر جهان ، مراکز تجاری از مزیت استفاده می کنند و در ازای دریافت آدرس ایمیل ، فای رایگان ارائه می دهند. هر شکارچی پوکه ای که ثبت نام می کند ، یک نتیجه جدید است.

11. پارک ماجراجویی شش پرچم

پارک های تم و نقاط توریستی در سراسر جهان از ماه ژوئیه اقدام به اقدام در مورد Pokemon کرده اند. به عنوان مثال ، باغ ملی Shinjuku Gyoen (معروف به پارک پیچاچو) در ژاپن ، گردشگران را با هزینه 200 que از صف ورود به بالای بلوک برای ورود به داخل صف می کند.!

اما پارک موضوعی شش Flags Adventure در نیوجرسی یک قدم جلوتر رفت. آنها یک راهنمای Poke شامل نقشه ایجاد کردند که به بازدید کنندگان کمک می کند تا بهترین Pokemon را درون دروازه های خود پیدا کنند.

نقشه عکس های شش پرچم ماجراجویی

12. 24/7 Pokemon Go Bus

کارآفرینی همه چیز در حل مشکلات مردم است. و بزرگترین مشکلی که متعصبان Pokemon با آن روبرو می شویم ، سرعت کافی برای گرفتن Pokemon است!

گوگل برو اتوبوس نیویورک

اینجاست که اتوبوس Pokemon Go وارد هتل می شود (به نظر می رسد مانند پیکاچو). مستقر در نیویورک ، این سرویس 0.99 دلار برای هر بازدید از Pokestop ، 24.99 دلار برای به دست آوردن یک سالن ورزشی ، و 49.99 دلار برای خدمات تخم گذاری تخم مرغ هزینه می کند.

13. سوار تاکسی منچستر ، انگلستان Pokemon

تابستان امسال یک موسسه مشابه شهر منچستر انگلستان را در دست گرفت. با 20 پوند ، یکی از شرکتهای تاکسی در سطح شهر شما را با یک “راننده Pokemon” مشخصی جابجا می کند که شما را در بین محبوب ترین نقاط Pokemon در شهر سوق می دهد.

در نشویل ، شرکتی به نام Joyride (که معمولاً در تورهای منحصر به فرد در شهر بازدید می کند) شروع به ارائه تورهای اختصاصی Pokemon Go با 45 دلار برای هر شخص کرده است.

14. تی شرت های TeeTurtle Pokemon

TeeTurtle با اثبات اینكه فروشگاه های آنلاین می توانند از شوق استفاده كنند ، طیفی از تی شرت های الهام گرفته از Pokemon را معرفی كرد..

تی شرت های TeeTurtle Pokemon

آنها تبلیغات گسترده ای را در رسانه های اجتماعی به وجود آوردند و توجه خود را به عکس های پوکمون جلب کردند و مردم را به گفتگو کشاندند. همیشه ایده جدیدی برای معرفی کالای جدید است که از روند جدید سود می برد. مشاغل کوچک به بهترین وجه آماده شده اند تا سریع واکنش نشان دهند و محصولی جدید در قفسه ها دریافت کنند.

15. پناهگاه حیوانات مونسی

پناهگاه حیوانات Muncie همیشه در جستجوی داوطلبان برای کمک به پیاده روی سگ های خود است و Pokemon Go فرصت مناسبی را برای یافتن سگ های جدید سگ ارائه داد. اگر مردم در حال شکار پوکمون هستند ، چرا اجازه نمی دهید با آنها سگ بگیرند?

یک خدا را قدم بردارید در حالی که از گوگل خود استفاده می کنید

چند ساعت پس از گذاشتن این کلمه از طریق فیس بوک ، مونسی صف افرادی را داشت که انتظار داشتند سگها را برای پیاده روی سوار کنند. این پست در فیس بوک 25،000 سهم به دست آورد که نشان می دهد دسترسی رسانه های اجتماعی چقدر قدرتمند است.

16. فضای آمریکا & مرکز راکت

مرکز فضایی و موشک ایالات متحده دقیقاً مناسب برای Pokemon نیست ، اما به لطف یک ابتکار هوشمندانه ، آنها شاهد طغیان بازدیدکنندگان جدید از این موزه هستند.

مرکز فضایی با ارائه تخفیف برای افرادی که برنامه Pokemon را از طریق تلفن خود نشان می دهند ، میزبان یک Pokemon «منطقه Safari» است. علاوه بر ورود ارزان ، این مرکز همچنین قول می دهد تا 22 Pokestops خود را با ماژول های فریب خورده حفظ کند تا صدها عکس جدید جدید تولید کند.

به گفته این تیم ، این یک “راه امن و خانوادگی برای لذت بردن از Pokémon Go و کسب علم در زمینه کاوش در فضا است!”

17. CitySen Lounge ، گراند رپیدز

این هتل خاص در گرند رپیدز از ایده منحصر به فرد در کنار هم قرار گرفتن در نبرد پوکمون استفاده کرده است! این بازی به هر کاربر امکان می دهد تیم ، Mystic Team ، تیم غریزه یا Team Valor را انتخاب کند.

تخفیف برای Mystic Team

CitySen با 10٪ تخفیف به بازیکنان تیم Mystic پیشنهاد می کند تا آنها را در این نوار جلب کنند. این یک راه دیگر برای استفاده از ویژگی های داخلی بازی است.

پرش به روند یک روش عالی برای تأمین مشکلات اقتصادی کوتاه مدت در ترافیک ، فروش یا تشخیص است. این آرام آرام به ساختن نگهداری طولانی مدت کمک می کند و به کسب و کار شما شخصیت می بخشد.

حتی اگر دیر به مهمانی Pokemon Go بروید ، همیشه یک روند دیگر در گوشه و کنار خواهید بود. چشمان خود را پوست کنده و از مزایای آن استفاده کنید!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me