ترافیک رانندگی سخت است. واقعا سخت.

این دلسرد کننده است که علی رغم همه سخت کوشی های شما ، یک خط مسطح در آنالیز خود مشاهده کنید.

یک راه حل وجود دارد: محتوا. انتشار مطالب مهیج ، آموزنده و قانع کننده باعث می شود هزاران بازدید کننده از سایت شما. این برای صاحبان فروشگاه های تجارت الکترونیک ، وبلاگ نویسان ، و تقریبا هر تجارت دیگری که می توانید تصور کنید ، کار می کند.

خوانندگان شما مطالب بسیار خوبی را به اشتراک می گذارند و به شما در رسیدن به دورترین گوشه های اینترنت کمک می کنند. با هر وبلاگ ، ویدیو یا اینفوگرافیک جدید ، موارد جدیدی ضبط می کنید و آنها را به وب سایت خود ارسال می کنید.

سه قانون طلایی برای یک استراتژی مؤثر وجود دارد ، و ما امروز آن را به صورت تکه هایی تقسیم می کنیم:

  1. با ایده های عالی همراه باشید
  2. چسباندن به یک برنامه محتوای معمولی
  3. بهینه سازی آن برای تن ترافیک

قسمت 1: ایده های محتوا

مطالب زیادی در آنجا وجود دارد ، بنابراین می خواهیم چیز خاصی را برای برجسته کردن انجام دهیم. شما نیاز به مطالب منحصر به فرد و قدرتمند دارید. اما ، چگونه بر روی زمین ایده های جامد خود را مطرح می کنید?

1. از Buzzsumo استفاده کنید تا ببینید چه محتوا آن را بصورت آنلاین می کشد

بیایید بگوییم که شما با یک تخته سنگ کاملاً خالی شروع می کنید. شما وب سایت جدیدی دارید ، اما نمی دانید چه محتوایی را ایجاد کنید. وارد Buzzsumo شوید.

Buzzsumo محبوب ترین مطالب را در هر دسته بندی به شما نشان می دهد. (در این حالت ، “همبرگر در نیویورک”. شما می توانید هر چیزی را از “بازاریابی رسانه های اجتماعی” گرفته تا “املاک و مستغلات” جستجو کنید.) همانطور که می بینید بهترین مطالب ساده و مستقیم است: لیستی از بهترین همبرگرهای جدید. یورک.

وزوزو

اگر محتوای موجود را در سایت خود دارید ، می توانید از Buzzsumo برای جستجوی وب سایت خود استفاده کنید. این محبوب ترین مطالب محتوای شما را در رسانه های اجتماعی مطرح می کند.

توصیه در اینجا ساده است. دریابید که چه چیزی مؤثر است و خودتان آن را دوباره بسازید. کارهای بیشتری انجام دهید.

2. از Google Analytics استفاده کنید تا ببینید تاکنون چه کاری انجام شده است

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

اگر ماه ها با اندکی بازده ، محتوا ایجاد می کنید چه می کنید؟ چیزی کار نمی کند ، اما شما باید مشکل را برجسته کنید.

در اینجا Google Analytics بسیار مفید است. به حساب Analytics خود بروید و به سمت رفتار خود بروید > محتوای سایت “.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

در اینجا می توانید هر بلاگ یا مطالبی را که ارسال کرده اید جستجو کنید. این به شما نشان می دهد که بیشترین ترافیک ، طولانی ترین زمان در سایت و کمترین میزان گزاف گویی را داشته اید.

به دنبال الگوهای در محبوب ترین مطالب خود باشید. موضوع مطالب چیست؟ چه فرمی بود؟ وبلاگ ، اینفوگرافیک یا ویدئو چیست؟ آیا عنوانی قوی داشت؟?

دریابید که چرا این محتوا کار کرده است ، و کارهای بیشتری انجام دهید! به همین ترتیب تمام قالب ها و مباحثی که نمی توانند در ترافیک بکشند خند شوند. این اتلاف وقت شماست.

3. وقایع مهم صنعت را علامت گذاری کنید

ساده ترین راه برای به موقع رسیدن به مطالب مرتبط با مراجعه به دنیای اطراف شماست.

برای من ، یکی از مهمترین رویدادهای تقویم استارتاپ ، کنفرانس TechCrunch است. بنابراین ، من یک مطالب به موقع در مورد آن ایجاد کردم. شما می توانید در هر صنعتی نیز همین کار را انجام دهید.

بیایید بگوییم که شما یک شرکت ورزشی را اداره می کنید. شما می دانید که بازیهای المپیک در ماه آگوست در حال آمدن است ، که باعث می شود موضوعات زیادی برای نوشتن در مورد شما وجود داشته باشد.

آن تاریخ را در تقویم خود و همچنین هر رویداد مهم دیگر در طول مسیر علامت گذاری کنید. یک هفته قبل از هر رویداد ، خود را یادآوری کنید و مطالبی راجع به آن ایجاد کنید. این بدان معناست که شما همیشه مطالب مرتبط و جدیدی را برای این رویداد بزرگ آماده خواهید کرد.

ساده. آسان این باید فوراً شروع به پر کردن تقویم محتوا کنید

4. وبلاگ ها را بخوانید

استفان کینگ معروف گفت:

استفان کینگ

اگر وقت خواندن ندارید ، وقت نوشتن ندارید.

خواندن نه تنها مهارت های نوشتاری شما را تیزتر می کند بلکه ایده ها و الهام بخش دیگری نیز به شما می دهد. من هر روز حداقل یک ساعت وقت صرف خواندن مقاله و وبلاگ می کنم. در یک جلسه ، من حدود ده ایده مختلف را برای محتوای جدید نشان خواهم داد.

شاید این وبلاگ برخی سؤالات را بی جواب بگذارد. شاید نظر خود را داشته باشید. به دنبال زاویه جدیدی در محتوای موجود باشید.

5. سؤالات Quora

وبلاگ ها و فیلم ها برای پاسخ به سؤالات افراد وجود دارد.

مردم به دنبال یادگیری یک موضوع جدید هستند یا چیزی را با وضوح بیشتری می بینند. مردم محتوا مصرف می کنند زیرا مشکلی دارند که نیاز به رفع آن دارد. کار شما رفع مشکلات آنهاست. به سؤالات آنها پاسخ دهید.

Quora یک منبع غیر قابل استفاده برای این امر است. کاربران هر روز سوالات اصلی ارسال می کنند. و اگر یک نفر سؤال کند ، می توانید اطمینان حاصل کنید که هزاران نفر دیگر در مورد همان چیز تعجب دارند.

در اینجا دو سؤال اول که هنگام ورود به Quora وارد فید من می شوند:

سهمیه

بلافاصله ، این دو ایده فوق العاده برای یک پست وبلاگ است. در واقع ، میزان ایده های محتوایی که می توانید از آن دو سوال ایجاد کنید بسیار زیاد است.

حساب خود را در Quora دریافت کنید ، مباحث مورد علاقه خود را وارد کنید و voila – الهام فوری.

6. از مشتریان / خوانندگان خود بپرسید

اگر به دنبال ایجاد ترافیک جدی هستید ، باید محتوایی را ایجاد کنید که مخاطب هدف شما به دنبال آن باشد. بنابراین ، حدس بزنید که بهترین افرادی که می خواهند بپرسند … درست است ، مشتریان فعلی شما!

از کانالهای رسانه اجتماعی خود استفاده کنید تا از خوانندگان موجود بپرسید که چه نوع محتوایی را می خواهند ببینند. سعی کنید خاص باشید و یک گزینه به آنها بدهید. به عنوان مثال ، بپرسید که آیا وبلاگ بعدی شما را ترجیح می دهند روی رسانه های اجتماعی یا بازاریابی ایمیل تمرکز کند. جمع آوری آرا ، و پاسخ خود را دریافت کرده اید.

7. تجربیات خود را با ما در میان بگذارید

برخی از مؤثرترین مطالب به تجربیات شخصی می پردازند. به چیزی فکر کنید که در چند ماه گذشته شما را به چالش کشیده است و تجربه خود را به اشتراک بگذارید. خوانندگان شما دوست دارند درباره زندگی واقعی بخوانند ، چه خوب و چه بد.

مثال اول من یک تجربه بسیار مثبت است که (قابل درک است) یک تن از خوانندگان را ایجاد کرده است:

آری مسی

بیایید با آن روبرو شویم ، بیشتر ما چهار مشاغل چند میلیون دلاری نداریم. اما چه موفقیتهایی می توانید بر روی خوانندگان خود بگذرانید؟ آنچه اخیراً آموخته اید که به دیگران کمک می کند?

وقتی در مورد چیزهایی که با آنها مبارزه کرده اید صادق باشید ، به همان اندازه خوب کار می کند. علی مسی در این مورد خارق العاده است:

آری مسی

سعی کنید حداقل یکبار یکبار مقاله صادقانه و شخصی بنویسید. این فوراً ترافیک را هدایت می کند ، زیرا این مکان قابل اعتماد ، منحصر به فرد است و به شرکت شما شخصیت می بخشد.

8- به نظرات خود نگاه کنید

این یکی ساده است در زیر بخش وبلاگ یا فیلم های خود وارد بخش نظرات شوید و به دنبال نظرات روشنگری باشید. به دنبال کسانی باشید که توضیح بیشتری می خواهند.

از آن به عنوان پایه ای برای محتوای بعدی خود استفاده کنید. به خوانندگان شما نشان می دهد که به طور فعال با آنها درگیر هستید ، و به سهم آنها علاقه مند هستید.

همچنین به سوالی پاسخ می دهد که احتمالاً صدها نفر دیگر نیز از آنها سوال می کنند.

قسمت 2: تقویم محتوای خود را پر کنید

در حال حاضر ، شما باید از ایده های محتوای فوق العاده سرشار شوید. اکنون زمان آن رسیده است که آنها را به مطالب واقعی محتوای تبدیل کرده و آنها را به تقویم خود اختصاص دهید. برای تنظیم تقویم محتوا می توانید از iCal فروتن اپل استفاده کنید. من همچنین دوست دارم از Sprout Social برای کمک به ادغام برنامه های اجتماعی و رسانه های اجتماعی خود استفاده کنم.

جوانه های اجتماعی

9. تعهد به مهلت های هفتگی

اگر مهلت خود را ارائه ندهید ، سریع خواهید فهمید که کار شما انجام نمی شود.

به یک برنامه نشر واقع بینانه بروید. در مرحله بعد ، من با چند مهلت واقعی برای تعهد با شما صحبت خواهم کرد.

بطور فعال ایجاد محتوا و انتشار در جدول زمانی هفتگی خود. آن را در اولویت قرار دهید.

10. ارسال 2 پست بلاگ در هفته

2 پست وبلاگ یک هدف ساده و قابل انجام برای هر تجارت کوچک است. یک وبلاگ برای جمع آوری بیش از دو ساعت دیگر لازم نیست. و این باعث می شود هر هفته دو احتمال بزرگ برای ترافیک سایت خود داشته باشید.

در روزهای متناوب ، می توانید برای هر کسی که آن را از دست داده است ، فشار دوم را به رسانه های اجتماعی وارد کنید.

11. ارسال 1 محتوای آسمان خراش در هر ماه

محتوای آسمان خراش یک محتوا بزرگ ، آبدار و مبهم است که مورد توجه بسیاری قرار می گیرد. این بسیار مؤثرتر از پست های وبلاگ های کوچک است ، اما تلاش بسیار بیشتری نیز انجام می شود.

در اصل ، شما به دنبال ایجاد منبع قطعی برای چیزی هستید. به عنوان مثال می تواند راهنمای کامل ابزارهای رسانه های اجتماعی در سال 2016 باشد.

این می تواند بهترین ترفندهای اسنوبرد در تمام دوران باشد. هرچه را انتخاب کنید ، آن را بزرگ ، هیجان انگیز و بسیار قابل تقسیم کنید.

زیبایی آسمان خراش ها این است که از طریق اشتراک گذاری فوری ، هجوم زیادی از ترافیک فوری را تجربه می کنید. همچنین می توانید از بازدیدکنندگانی که محتوا را از طریق موتورهای جستجو پیدا می کنند ، یک دم بلند خوب داشته باشید.

بیشتر بدانید: کلید بزرگ ، ترافیک مداوم: تکنیک آسمان خراش

12. یک فیلم در هر ماه

آیا می دانید محتوای ویدیویی مشترک ترین شکل محتوا است؟ خوب است این کار به آسانی نادیده گرفتن یک پست وبلاگ نیست ، اما ممکن است در درازمدت بسیار مؤثر باشد.

این می تواند به عنوان ساده به عنوان صحبت کردن به دوربین ، و به تشریح برخی از حقایق اصلی و یا آمار است. تا زمانی که اطلاعات ارزشمندی ارائه می دهید ، آن را در رسانه های مختلف امتحان کنید.

این کار برای ماریا حامد که 100،000 بازدید از این فیلم ساده اما آموزنده کسب کرد ، بسیار خوب عمل کرد.

13. یک کتاب الکترونیکی یا پروژه بزرگ در سال

بالاتر از محتوای معمولی خود ، باید یک پروژه بزرگ را برای هر سال برنامه ریزی کنید. این پروژه می تواند یک کتاب الکترونیکی یا یک کاغذ سفید باشد. اینها راهنماهای معتبری هستند که در مورد یک موضوع خاص واقعاً عمیق هستند.

آنها شما را به عنوان یک متخصص در مورد موضوع خود قرار می دهند و به مهارت های شما بینش زیادی می دهند. برای اعتماد سازی مناسب است.

نه تنها این ، بلکه آنها یک راننده ترافیک اثبات شده هستند. مردم همیشه کتابهای الکترونیکی و محتوای گسترده را شکار می کنند. با این وجود بهتر است ، آنها برای دریافت آن با یک آدرس ایمیل اشتراک کنند. با استفاده از کتاب الکترونیکی به عنوان یک آهنربای سرب ، هزاران آدرس ایمیل جمع آوری خواهید کرد.

و – شما آن را حدس زده اید – خبرنامه های ایمیل میزان ترافیک جدی را در پی دارند.

14. بگذارید دیگران سخت کوشی را برای شما انجام دهند

ایجاد محتوا می تواند فرسوده باشد. بنابراین ، در اینجا یک ترفند وجود دارد: محتوای تولید شده توسط کاربر را مهار کنید.

آنچه را که Starbucks انجام داده است انجام دهید و به کاربران خود کمک کنید تا تصاویر محصول خود را در عمل ارسال کنند. استارباکس مسابقه ای را برگزار کرد که در آن مشتریان می توانند عکس هایی از doodles cup خود را به اشتراک بگذارند.

استارباکس

نتیجه؟ هفته ها محتوای رایگان عالی برای ارسال آنلاین دارد. خلاق شوید ، می توانید تقریباً در مورد هر کاری ، مشابهی انجام دهید.

یک نکته ساده تر نیز وجود دارد: نظرات کاربران را در مورد همه چیزهایی که می فروشید تشویق کنید. این یک راه آسان برای به طور مرتب جذب مطالب جدید در سایت است (عالی برای SEO).

15. همه چیز را مجدداً تکرار کنید. همیشه.

پس از انتشار یک بلاگ جدید ، یک سؤال ساده از خود بپرسید: چه کار دیگری با این کار می توان انجام داد?

آیا می توانید آن اطلاعات را به پادکست تبدیل کنید؟ آیا می توانید واقعیت های کلیدی را در پیش بگیرید و یک اینفوگرافیک قدرتمند ایجاد کنید؟ آیا می توانید آن را به یک فیلم یا انیمیشن YouTube تبدیل کنید?

شما می توانید از مطالب یکسان استفاده کنید به طرق مختلف. مخاطبان شما دوست دارند به طرق مختلف محتوای را هضم کنند ، بنابراین آن را به آنها بدهید! باعث صرفه جویی در وقت تحقیق می شود و می توانید سه برابر بیشتر از میزان ترافیک ایجاد کنید.

محتوای مورد استفاده مجدد را طی چند ماه آینده پخش کنید ، و تقویم شما به سادگی پر می شود!

قسمت 3: بهینه سازی آن برای ترافیک

تا کنون ، من به شما نشان داده ام که چگونه به مطالب عالی برسید و یک برنامه جامد را شروع کنید. اما ، قسمت آخر را از دست می دهیم: اطمینان حاصل کنید که آن باعث ایجاد ترافیک می شود.

از این گذشته ، اگر شما بلاگ بنویسید و کسی آن را بخواند ، آیا واقعاً وجود دارد?

16. کلمات کلیدی SEO

یکی از دلایلی که محتوای آن در رانندگی محتوا بسیار خوب است ، مزایای موتور جستجو است. اول از همه ، گوگل دوست دارد تعداد زیادی از به روزرسانی ها و مطالب منظم را مشاهده کند.

ثانیاً ، محتوا به Google کمک می کند تا اطلاعات بیشتری در مورد اینکه شما هستید و چه کاری انجام می دهید ، به Google کمک کند. با استفاده از کلمات کلیدی بسیار هدفمند در محتوای خود ، می توانید ترافیک زیادی را از طریق Google انجام دهید.

کلمات کلیدی مورد نظر را برای رتبه بندی انتخاب کنید و آنها را به بخش عظیمی از محتوای خود تبدیل کنید. بیایید به مثال همبرگر ما برگردیم. می خواهید مطمئن شوید که محتوای شما حاوی منابع زیادی برای همبرگر و نیویورک است.

خیلی ساده است ، اما کار می کند.

بیشتر بدانید: راههای خلاقانه برای یافتن کلمات کلیدی با رتبه بالا و تبدیل

17. عناوین قاتل

اگر واقعاً می خواهید ترافیک را هدایت کنید ، باید از سایر مطالب موجود در آنجا متمایز شوید. عناوین و عناوین شما باید سر و صداهای خود را بشکنند و مردم را ترغیب کنند که روی آنها کلیک کنند.

حداقل 20٪ از وقت خود را برای تهیه عنوانی کامل با کلمات صرف کنید. آن را جذاب ، خسته کننده و در چهره خود قرار دهید. اگر این قسمت را به درستی دریافت نکردید ، وقت خود را در مقاله اصلی تلف کرده اید!

نکته حرفه ای: من یک راهنمای مفید در مورد نحوه ایجاد عناوین قاتل نوشتم. خوب استفاده کنید!

18- همیشه بچه گربه ها را در آن قرار دهید

بچه گربه ها رفت و آمد زیادی دارند.

بچه گربه

استراتژی محتوا هنوز بهترین (و ارزانترین) راه برای هدایت ترافیک به وب سایت شما است. اما ، این آسان نیست.

کسب ترافیک به زمان ، صبر و برنامه نیاز دارد. این کلید اصلی برای ترافیک طولانی مدت و با ارزش است.

به همین دلیل است که یک تقویم بهترین دوست تولید کننده محتوا است! آیا سوالی در مورد موضوع دارید؟ اجازه دهید در بخش نظرات زیر اطلاع دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me