درست نیست ، شما از کسی نخواهید که در اولین روز با شما ازدواج کند?

طبق هر استانداردی ، کمی قدرتمند است!

شما باید در اولین زمان تصور خوبی کنید و با گذشت زمان رابطه برقرار کنید. سپس می توانید سوال بزرگ را مطرح کنید.

بازاریابی اینترنتی نوعی مشابه است.

شما نمی توانید کسی را وادار کنید بلافاصله از شما محصولات خریداری کند. و اگر خیلی سخت تلاش کنید ، حتی ممکن است آنها را از بین ببرید.

اینجاست که “سری استقبال از ایمیل” وارد می شود.

ایمیل خوش آمدید

این یک ترفند بازاریابی از طریق ایمیل است که ثابت می شود درگیری طولانی مدت را با 33٪ افزایش می دهد و 3 برابر بیشتر درآمد ایجاد می کند.

در این مجموعه بازاریابی ایمیل قسمت اول و دوم ، به شما نشان دادم که چگونه شماره مشترکان خود را تقویت کنید. در این بخش ، من توضیح می دهم که چگونه می توانید از مشترکین خود نهایت استفاده را ببرید ، آنها را پرورش داده و آنها را به مشتری تبدیل کنید.

اول ، اجازه دهید به سوال واضح پاسخ دهیم.

در راهنمای بازاریابی ایمیل مشخص ما را دریافت کنید

 • قسمت 1: 11 فرم ثبت نام برتر
 • قسمت دوم: ارتقاء محتوا – سریعترین راه برای مشترکین بیشتر
 • قسمت 3: تقویت تعامل & درآمد با یک سری ایمیل خوش آمدید
 • قسمت 4: 19 ترفند ساده برای دریافت نرخ باز ایمیل 40٪
 • قسمت 5: خط کامل موضوع: 18 ترفند برای ناخن زدن آن
 • قسمت ششم: آیا بازاریابی ایمیل شما کار می کند؟ 14 معیارهای اساسی برای اندازه گیری

یک سری ایمیل خوش آمدید?

وقتی در خبرنامه ایمیل یک وب سایت مشترک می شوید ، معمولاً تأیید نامه الکترونیکی دریافت خواهید کرد. برخی از سایت ها یک قدم جلوتر رفته و به شما یک “ایمیل خوش آمدید” ارسال می کنند. حتی ممکن است یک کتاب الکترونیکی رایگان یا چیزی مشابه دریافت کنید.

virgin-america-Welcome-email

اما این جایی است که به پایان می رسد. پس از آن فقط خبرنامه های قدیمی و تبلیغات ساده هستند.

یک سری ایمیل خوش آمدید که اولین ارتباط از طریق پنج تا شش ایمیل است. شاید بیشتر. طی چند هفته ارسال شده ، مجموعه نامه های الکترونیکی اطلاعات شما را به آرامی به مشترک جدید خود منتقل می کند.

(منبع تصویر)

این یک دوره طولانی تر برای ایجاد یک رابطه به شما می دهد و احتمال تبدیل آنها به پرداخت مشتری را بیشتر می کند.

چرا اینقدر مؤثر است?

اولین ایمیل استقبال فوق العاده قدرتمند است. آمارها نشان می دهد که اولین نامه الکترونیکی شما از این طریق 320٪ بیشتر درآمد دارد.

پس چرا آن را دراز نکنید?

جدیدترین مشترکین شما فعال ترین ، روشن ترین و جذاب ترین افراد هستند. آنها احتمالاً ایمیل شما را باز می کنند و احتمالاً از شما خریداری می کنند.

اما بعد از اولین نامه الکترونیکی ، نرخ باز تمایل به کاهش پیدا می کند. مشترکان شما را فراموش می کنند ، آنها به موارد دیگری منتقل شده اند. در عوض ، سری خوش آمدید منجر به رشد آنها می شود در حالی که هنوز داغ هستند.

مشترکین “پرورش” از این طریق 50٪ مشتری بیشتری را که “آماده خرید” هستند ، ایجاد می کند. مشتریان تغذیه نیز خریدهای بیشتری انجام می دهند.

در اینجا چند دلیل دیگر وجود دارد که چرا سریال خوش آمدید کار می کند:

 1. تکرار این تئوری بازاریابی در مدرسه قدیمی وجود دارد که می گوید مشتریان قبل از اینکه به شما اعتماد کنند یا از شما خریداری کنند ، باید هفت بار مارک و پیام شما را ببینند. یک سری خوش آمدید نام و مارک شما را بارها و بارها جلوی آنها می گیرد. این یک تجارت جدید است ، به خصوص مهم است.
 2. فرصتی برای گفتن داستان شما دلیل بزرگی که ما به سمت مارک های خاصی گرایش می یابیم (و در نهایت از آنها خریداری می کنیم) این است که ما با داستان و اخلاق آنها ارتباط برقرار می کنیم. یک ایمیل خوش آمدید به شما فرصتی می دهد تا در مورد شما مشترکان خود را بیشتر بگویید.

  جاسوسی

 3. اعتماد اعتماد مشتری به طور طبیعی نسبت به وب سایت ها یا خدمات جدید احتیاط دارد. مجموعه ای از ایمیل باعث ایجاد اعتماد می شوند ، بنابراین وقتی درخواست فروش می کنید ، احتمال بیشتری دارد که روی آن کلیک کنید.
 4. شانس بیشتری برای فروش با یک ایمیل خوش آمدید ، فشار بر روی فروش سریع چیزی است ، که ممکن است برخی از مشتریان را تحریک کند. با شش یا هفت ایمیل می توانید محصولات خود را به آرامی معرفی کنید ، از محصولات کوچک و کم خطر شروع کنید و تا اسلحه های بزرگ کار کنید.
 5. مشترکان جدید را تحت الشعاع قرار ندهید فروشندگان تمایل دارند تا حد امکان اطلاعات را در ایمیل استقبال خود وارد کنند ، اما این همیشه مؤثر نیست. هنگامی که مشترکان با گزینه های زیاد یا تماس با عمل مواجه هستند ، ممکن است احساس غرق شدن کنند. یک سری خوش آمدید ، این مشکل را برطرف می کند و به شما امکان می دهد فقط در یک زمان فقط روی یک چیز متمرکز شوید. بسیار مؤثرتر است.
 6. سرب استقرار سری خوش آمدید به شما فرصتی می دهد تا با گذشت زمان یک مشترک جدید را به آرامی پرورش دهید. در طولانی مدت ، این یک روش بازاریابی بسیار قوی تر است.
 7. ساخت و ساز عادت همانطور که در مثال های زیر مشاهده می کنید ، یک سری از استقبال مشترکان جدید را به شرط نگاه داشتن فعالانه در مورد ایمیل های شما شرط می کند. مشترکان جدید بجای چشم پوشی از به روزرسانی های شما ، این عادت را دارند که مشتاقانه منتظر آنها باشند. این دستور العمل نرخ باز بالا در آینده است.

یک سریال خوش آمدید

اولین وب سایتی که با استفاده از مجموعه استقبال از ایمیل پیدا کردم Pinterest (من مطمئن هستم که دیگران در ابتدا این کار را انجام می دادند ، اما Pinterest من را از کار انداخت). بنابراین می خواهیم با جزئیات به آنها نگاه کنیم.

پینترست از سری استقبال خود برای رها کردن نکات مفید و ترفندهای مفید درباره این سیستم عامل بدون پرسیدن بیش از حد از مشترکین استفاده می کند. اولین ایمیل به شرح زیر است:

ایمیل 1 Pinterest

توجه خواهید کرد که خط موضوع آنها می گوید “شروع # 1”. بلافاصله ، می دانید که یک سری ایمیل ارسال می شود.

محتوا خیلی اساسی شروع می شود: “پین چیست؟” کاربران جدید را از طریق پله های پله ای طی می کند و با یک تماس به عملی که زیاد خواستار نیست ، پایان می یابد:

‘فعلاً سعی کنید وارد شوید و برای خود محتوا پیدا کنید. ‘

فشار نیست خیلی زیاد نیست و مشترکان جدید کمی در مورد این سرویس آموخته اند.

مهمتر از همه ، آنها به مشترکان می گویند که انتظار چه چیزی در آینده است: “طی پنج روز آینده ، ما اطلاعات بیشتری را برای شما ارسال خواهیم کرد …”

این یک روش ظریف برای گفتن به مشترک است که در روزهای آینده به دنبال ایمیل های بیشتر باشد. مشترک به طور جدی به دنبال نامه بعدی است. نبوغ.

ایمیل دوم به شرح زیر است:

ایمیل پینترست 2

این بار ، شما را با چند جزئیات دیگر آشنا می کند و شما را ترغیب می کند تا پروفایل خود را شروع کنید. باز هم ، بخش “بعدی چیست” برای یادآوری شماست که فردای دیگری نیز وجود دارد.

ایمیل سوم اینجاست:

ایمیل 3 Pinterest

این یکی تماس فراخوانی بسیار قوی تری دارد. تاکنون پینترست اصول اولیه را پوشش داده است و شما با این سکو آشنا هستید.

اما اکنون واقعاً فشار برای اقدام به تماس مهم است: افزودن دکمه “پین کردن آن” به وب سایت شما.

این اولین بار پیشنهاد اول است. اگر پینترست از مشترکین خواسته بود تا در اولین ایمیل دکمه “pin it” را اضافه کنند ، مشترکان را گیج کرده و آنها را ترساند..

پینترست تنها شرکتی نیست که از این ترفند استفاده می کند.

Asos از یک سری استقبال کوتاه تر ، فقط از سه ایمیل استفاده می کند. اما ، آنها تا یک ایمیل سوم فشار برای فروش سخت نمی گیرند.

آسوساز

اولی به شما می گوید از خبرنامه ایسوس چه انتظاری دارید و شما را به مرور فروشگاه تشویق می کند. هیچ چیز فشار یا خواستنی نیست.

مورد دوم موارد خاص شما را ممکن است بر اساس جنسیت خود نشان دهد و قدرت خرید (تحویل رایگان و بازده رایگان) را برجسته کند. اما آنها هنوز صراحت درخواست فروش نکرده اند.

فقط در ایمیل سوم آنها فروش را تحت فشار قرار می دهند ، و تخفیف 10٪ و یک تماس بیشتر به اقدام را ارائه می دهند – “اکنون بخرید”.

ظریف اما قدرتمند است این آرام آرام برند را تقویت می کند و مشترک را به فروش می رساند.

چگونه سریال ایمیل خود را بسازید

برای ایجاد یک سری ایمیل استقبال ، به یک سرویس بازاریابی ایمیل نیاز به یک حساب کاربری دارید. این پیاده روی از MailChimp استفاده می کند ، اما خدمات ایمیل مانند Aweber ، ثابت تماس با یا Emma همه گزینه مشابهی را ارائه می دهند.

یک سری خوش آمدید از “اتوماسیون ایمیل” استفاده می کند. اتوماسیون به شما امکان می دهد ایمیل هایی را که توسط یک رویداد خاص ایجاد می شود ، ارسال کنید. مانند ایجاد یک سری خوش آمدید وقتی شخصی در لیست ایمیل شما ثبت نام می کند. (همچنین برای فوق العاده ترفندهایی مانند یادآوری مشتری در مورد یک سبد رها شده ، ارسال تخفیف در روز تولد آنها یا استفاده از سابقه خرید مشتری برای تبلیغ موارد مشابه نیز مفید است).

اتوماسیون یک ویژگی پرداخت شده در MailChimp است ، بنابراین اگر فقط بسته استاندارد را دریافت کرده اید ، می خواهید آن را ارتقا دهید. اگر کاملاً جدید هستید ، ابتدا آموزش MailChimp ما را بخوانید – نحوه ساخت لیست ایمیل از صفر & اولین خبرنامه خود را ارسال کنید

در اینجا نحوه عملکرد آن آورده شده است:

مرحله 1. وارد MailChimp شده و بر روی اتوماسیون کلیک کنید

اتوماسیون mc

MailChimp کمپین اتوماسیون را “گردش کار” می نامد ، بنابراین ما در حال ایجاد یک گردش کار اتوماسیون هستیم.

mc-اتوماسیون-گردش کار

مرحله 2. لیست مشترکانی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید

اگر بیش از یک لیست دارید ، لیست صحیح را انتخاب کنید!

مرحله 3. نوع گردش کار را انتخاب کنید

خوش آمدید-سری

گزینه “سریال خوش آمدید” را بزنید. توجه خواهید کرد که بسیاری از ایمیل های دیگر که می توانید در اینجا خودکار کنید وجود دارد. می توانید بعداً برگردید و بعضی از آنها را بعدا بررسی کنید.

مرحله چهارم: به گردش کار یک نام بدهید و نام و آدرس ایمیل را که سری خوش آمدید از آن وارد می کنید ، وارد کنید

نکته جالب ، برخی از وبلاگ نویسان فکر می کنند با استفاده از یک نام فرستنده واقعی و شرکت در کنار هم ، نرخ باز را افزایش می دهد. به عنوان مثال ، “Daren از Bitcatcha” ، و نه فقط “Bitcatcha”.

مرحله 5. ماشه را اختصاص دهید

در این حالت ، ماشه “وقتی مشترک مشترک می شود” است. این زمانی است که می خواهیم سریال استقبال را برای آنها ارسال کنیم.

mc-ماشه

مرحله 6. زمان شروع ایمیل را تنظیم کنید

برای بهترین نتیجه ، اولین ماشه را روی “بلافاصله” تنظیم کنید. به عبارت دیگر ، مشترک شما بلافاصله اولین ایمیل را در این سری دریافت می کند. احتمالاً آنها بلافاصله پس از ثبت نام – قبل از حواس پرت شدن ، ایمیل را باز كنند!

mc-workflow

مرحله 7. اولین ایمیل استقبال خود را طراحی کنید

حالا برای قسمت باحالش. اولین نامه استقبال خود را با محتوا پر کنید و از الگوهای MailChimp برای سبک کردن آن استفاده کنید. (گیر کنید که چه چیزی را در مجموعه استقبال از ایمیل قرار دهیم؟ نکات بیشتری داریم که در زیر آمده است).

مرحله 8. برنامه را تنظیم کنید

به زودی می خواهید مشترکین ایمیل دوم ، سوم و چهارم را دریافت کنید؟ این برای هر یک از شما متفاوت خواهد بود. در بعضی موارد ، مانند پینترست ، یک روز در روز بسیار خوب کار می کند.

برای دیگران – به ویژه خرده فروشان و افرادی که نرم افزار یا محصولات دیجیتال بصورت آنلاین می فروشند – ممکن است بخواهید از شکافهای طولانی تر استفاده کنید تا مشترکان بتوانند اعتماد به نفس خود را بدست آورند.

مرحله 9. آزمون ، تست ، تست

اکنون که سریال استقبال شما به پایان رسیده است ، مراقب آنالیز باشید. به نرخ باز و نرخ کلیک کلیک کنید. آیا می توانید آنها را بهبود بخشید؟ خط موضوع ، محتوا و برنامه را مرتب کنید تا درست آن را پیدا کنید.

نکات جایزه

قبل از رفتن ، بیایید چند نکته جایزه را اجرا کنیم تا سریال خوشآمدگویی شما به بهترین شکل ممکن انجام شود.

1. اهداف شما چیست?

قبل از شروع ، سه هدف اصلی شما چیست؟ اینگونه تصمیم می گیرد که در مجموعه نامه های الکترونیکی خود چه می گویید. اگر یک فروشگاه آنلاین هستید ممکن است این آگاهی ، پیروان اینستاگرام و فروش باشد.

در این حالت ، اولین ایمیل شما درباره داستان شما خواهد بود ، دوم شامل تشویق به دنبال اینستاگرام شما ، و سوم برای فروش فشار خواهد آورد.

2. شما کی هستید?

اطمینان حاصل کنید که اولین ایمیل شما دقیقاً چه کسی است.

جهنم

3. قدرت از بودن در لیست را تقویت کنید

از این فرصت استفاده کنید تا دقیقاً به همین دلیل آنها را یادآوری کنید ، یادآوری کنید. به آنها دلیل خوبی بدهید تا بدنبال جستجوی ایمیل های خود باشید. آیا تخفیف است یا اطلاعات اختصاصی?

4- داستانی را بگویید

یکی از سریال های مورد علاقه من 20 ایمیل طولانی بود! این یک شرکت مالی بود و آنها از سریال استقبال استفاده می کردند تا ماجرای نحوه کمک به یکی از مشتریان خود را نشان دهند.

آنها با استفاده از یک داستان جذاب ، آنها توانستند به طور کامل خلاصه کنند که چه کسانی هستند ، چه کاری انجام داده اند و چگونه می توانند ارزش افزوده را اضافه کنند. در طول راه ، آنها محصولات مختلفی را معرفی کردند و از آنجا که کتاب الکترونیکی کم قیمت دارند ، تمام خدمات خود را به سمت مشاوره تبلیغاتی خود آغاز کردند.

5. اولین فروش سریع را بدست آورید

هرچه زودتر مشتری چیزی (هرچیزی) خریداری کند بهتر است. پس از خرید از شما ، ارتباطی وجود دارد. آنها بسیار بیشتر احتمال دارد در آینده ایمیل بزنند و دوباره از شما خریداری کنند.

از سریال استقبال استفاده کنید تا در اولین فرصت ممکن فروش کوچکی داشته باشید.

6. ابتدا تصمیم بگیرید که می خواهید چه بگویید

فقط درباره 5 نامه الکترونیکی تصمیم نگیرید و سپس بفهمید که چگونه آنها را پر کنید. تصمیم بگیرید که می خواهید چه بگویید ، سپس آن را در ایمیل های شخصی تقسیم کنید.

7. بعد چه می شود?

همیشه آنها را با آویز صخره ای رها کنید و به آنها بگویید چه وقت ایمیل بعدی را انتظار دارند. اطمینان حاصل کنید که آنها به دنبال آن هستند.

بیشتر بخوانید

8- ایمیل ها را ثابت نگه دارید

سعی کنید طرح و چیدمان را در طول سری ثابت نگه دارید. با استفاده از سیستم شماره گذاری شده یا تم ثابت ، یک خط موضوع ثابت را حفظ کنید. این یک ترفند کوچک است که باعث تقویت برند شما می شود.

9- اطلاعات بیشتری بخواهید

در فرم ثبت نام اولیه شما ، بهتر است از سوالات زیاد پرهیز کنید. یک نام و آدرس ایمیل تمام چیزی است که شما نیاز دارید تا مشترکین را به سرعت از طریق درب دریافت کنید.

با این حال ، یک سری خوش آمدید به شما فرصتی می دهد که بعداً اطلاعات بیشتری بخواهید. می توانید جنسیت ، مکان و سایر موارد برگزیده را از طریق ایمیل سوم یا چهارم بپرسید. این به شما کمک می کند تا لیست مشترکان خود را تقسیم کرده و ایمیل های مناسب تری ارسال کنید.

10. قبل از ارسال خبرنامه استاندارد خود صبر کنید تا سریال خوش آمدید تمام شود

اطمینان حاصل کنید که مشترک جدید شما تا پس از سری استقبال ، خبرنامه یا ایمیل تبلیغاتی شما را دریافت نمی کند. کمی گیج کننده و گمراه کننده است.

در آخرین نامه الکترونیکی سریال ، به آنها بگویید که این کار تمام شده است و آنها را به آسانی به خبرنامه های معمولی منتقل کنید.

11. اگر مشترک از یک کد تبلیغی استفاده می کند ، دیگر آن را ارسال نکنید!

اگر بیشتر از یک بار از یک سری استقبال استفاده می کنید تا یک کد تبلیغی را فشار دهید ، حتما فروش را ردیابی کنید. اگر قبلاً از آن استفاده نکرده اید ، نمی توانید همان کد تبلیغی را به مشترکان بفرستید.

سریال خوش آمدید روشی مناسب برای ایجاد وفاداری به برند و ایجاد ارتباط با مشتری قوی تر برای آینده است. پیام ها فرصت بیشتری برای فروش به شما می دهند در حالی که مشترک شما در مورد محصول شما بیشترین اشتغال و هیجان را دارد.

آیا کسی با استفاده از یک سری خوش آمدید یا اشکال دیگر اتوماسیون ایمیل در آنجا حضور دارد؟ آیا در آینده قصد دارید؟ اجازه دهید افکار و ایده های شما را در بخش نظرات بدانم!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me