چقدر دشوار است که وب سایت تجارت الکترونیکی خود را بازاریابی کنید?

برای ایجاد آگاهی از برند و رانندگی در ترافیک چه کارهایی باید بکنید?

ما تمایل داریم که بازاریابی تجارت الکترونیک را سخت تر از آنچه لازم است باشد. پایبندی به اصول اولیه بهترین شرط بندی شماست.

کتابهای بازاریابی

مورد در مورد؟ این سه نکته بزرگ بازاریابی از طرف متخصصان این صنعت است. اینجا چیزی غیر معمولی نیست. احتمالاً می دانید که باید این سه کار را انجام دهید. شاید به یادآوری و تمرکز برای وقت گذرانی برای آنها نیاز داشته باشید؟ اگر چنین است ، در اینجا می روید.

نکته شماره 1: پیش نمایش SEO

ما به Rebecca Gill ، طراح وب ، بازاریاب اینترنتی و مالک بازاریابی وب Savvy رسیدیم. در هفت سالی که شرکت وی در تجارت بوده است ، بازاریابی وب Savvy به عنوان یکی از بهترین ها در تجارت طراحی وب سایت شناخته شده است. ربکا یک حرفه ای ماهر است که نظر خود را برای کمک به منابع آموزشی در رابطه با سئو بسیار جستجو می کند.

از ما پرسیدیم که وی به مشتریانی که شرکت خود را استخدام می کنند ، برای طراحی یک وب سایت جدید تجارت الکترونیکی توصیه می کند. ربکا ابتدا درباره نگران سئو گفت و بعداً طراحی کرد ، “اطمینان حاصل کنید که تحقیق و برنامه ریزی برای سئو قبل از طراحی ، کدنویسی یا راه اندازی انجام شده است. سئو راه اندازی بعد خیلی دیر است. “

این یک نکته جالب است ، زیرا فکر می کنم بیشتر ما معادله را به هم می چرخانیم. ما فقط در مورد راه اندازی و زندگی یک سایت نگران هستیم ، سپس به اضافه کردن عناصر SEO تمرکز کنیم.

تایپ دستی در رایانه

البته یکی از مهمترین بخش های سئو محتوای ارسال شده در سایت شماست. این یک نگرانی عمده برای موتورهای جستجو و بازدید کنندگان بشر به طور یکسان است. بنابراین ، نوشتن نسخه عالی یک ضرورت است ، زیرا در این مقاله در مورد 9 قانون SEO نوشتن مقاله می پردازیم.

و اگر می خواهید کسی مقاله را بخواند ، و همچنین از موتورهای جستجو بخواهید که آن را به درستی فهرست بندی کنند ، به یک تیتر جالب توجه نیاز دارید. در این مقاله نه نکته برای ایجاد عناوین غیر قابل مقاومت که از برخی از بهترین نویسندگان وبلاگ در جهان جمع آوری شده است ارائه می دهیم.

نکته شماره 2: بازاریابی رسانه های اجتماعی

به گفته شلی پائوک ، طراح وردپرس و مالک گروه Spinbird با سرعت زیاد در حال رشد, رسانه های اجتماعی یک تاکتیک کلیدی در بازاریابی برای هر سایت تجارت الکترونیکی است, “بسته به محصول شما ، آن را هر زمان ممکن” تقویت کنید. ” شرکت قدیمی او به دلیل تمرکز بر آموزش مشتریان خود به بهترین وجه شناخته شده است و بازاریابی رسانه های اجتماعی فقط یک منطقه است که آنها به آنها کمک های سفارشی ارائه می دهند..

شلی این نکته را از طریق توییتر ارائه داد ، جایی که بیش از 1800 دنبال کننده دارد. بدیهی است که یکی از سایتهای مورد علاقه وی در رسانه های اجتماعی است. اما Facebook و LinkedIn و Pinterest و Instagram را فراموش نکنید.

رسانه های اجتماعی

در حقیقت ، ما اینستاگرام را به عنوان بهترین سایت رسانه های اجتماعی برای استفاده توسط e-tailers مشخص کرده ایم و حتی یک مورد از یک زن را شرح داده ایم که هر بار که یک نامه حمایت مالی می کند ، 15،000 دلار درآمد می کند. اگر فقط وقت و منابع لازم برای اختصاص دادن به یک شبکه رسانه های اجتماعی را دارید ، می تواند این باشد که اینستاگرام بهترین انتخاب شماست؛ اطلاعات بیشتر در مورد آن را در اینجا بخوانید.

نکته شماره 3: لیست های ایمیل

شلی طاووس از گروه Spinbird وقتی دیگر گفت ، “همه نامه های الکترونیکی را که می توانید جمع آوری کنید ، به ما یک طلای دیگر طلایی بازاریابی داد. این بهتر از همیشه برای تجارت است.” و برای اینکه پیامهای شما حرفه ای تر به نظر برسد ، شلی پیشنهاد می کند که یک برنامه رایگان مانند HTMLsig را برای اضافه کردن یک خط امضایی سفارشی بارگیری کنید.

شما قبلاً درباره ساختن یک لیست ایمیل می دانستید ، درست است؟ اما احتمال وجود اهمیت آن را فراموش کرده اید. گیر کردن آسان در SEO و رسانه های اجتماعی و وبلاگ نویسی و توسعه محصول و مارک تجاری آسان است که روشهای ساده اما اثبات شده در بازاریابی را فراموش خواهید کرد.

یکی از بهترین راه ها برای انتخاب بازدید کننده از ایمیل های بازاریابی در آینده ، ارائه آهنربای سرب است. می دانید ، آن جعبه های بازشونده که در ازای یک اینفوگرافیک یا کتاب الکترونیکی یا ویدئویی از شما درخواست می کنند تا یک اسم و آدرس ایمیل را به شما نشان دهند ، 10 بهترین راهنمایی را برای… هر آنچه در اختیار شما قرار می دهد. با خواندن این مقاله می توانید انواع ایده های نوآورانه برای ایجاد یک آهنربای سرب عالی را پیدا کنید.

و هنگامی که آن آهنربای سرب کامل را ایجاد کردید ، باید یک دکمه تماس با عمل را طراحی کنید که در واقع بازدید کنندگان سایت شما را مجبور به استفاده از پیشنهاد شما می کند. آیا در این رابطه به کمک نیاز دارید؟ ما در اینجا نکاتی برای ایجاد یک تماس مغناطیسی برای اقدام داریم.

خب! حالا شما مالک آن هستید. کارشناسان صحبت کرده اند و آنها به من یادآوری کرده اند که اصول اولیه سئو ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و ایجاد لیست ایمیل هنوز به همان اندازه معتبر در تبلیغ وب سایت تجارت الکترونیکی شما هستند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me