اگر تاکنون یک ایمیل تبلیغاتی ارسال کرده اید ، می دانید “ترس” از فشار دادن دکمه “ارسال”.

شما در حال ارسال هزاران ایمیل به آنجا هستید ، اما هرکسی آنها را باز خواهد کرد?

طبق یک گزارش اخیر ، متوسط ​​نرخ باز شدن ایمیل 22.87٪ است. اما می توان با چند ترفند و ترفند هوشمندانه این امر را بسیار بالاتر کرد.

در اینجا نتایج یک کمپین من اخیراً برای یک مشتری در صنعت موسیقی دویدم که 40.7٪ نرخ باز داشت:

mailchimp- کمپین

این بیش از دو برابر میانگین صنعت است. این اوج بسیاری از آزمایش و خطا بود ، اما من این کار را با استفاده از اکثر این 19 نکته انجام دادم. آنها مورد آزمایش و آزمایش قرار می گیرند.

در پایان این مقاله ، تمام ترفندهای لازم برای افزایش نرخ باز خود را نیز خواهید داشت.

فقط فکر کنید ، اگر شما 2،000 مشترک دارید ، مانند مشتری من در لیست بالا ، و نرخ باز کردن خود را 5٪ افزایش دهید ، این 50 مشتری بالقوه دیگر هستند.

نکته: این چهارمین مقاله از سری قطعی بازاریابی ایمیل من است ، بنابراین اگر سایر قسمت ها را از دست ندادید ، آنها را در اینجا بررسی کنید:

  • قسمت 1: 11 فرم ثبت نام برتر
  • قسمت دوم: ارتقاء محتوا – سریعترین راه برای مشترکین بیشتر
  • قسمت 3: تقویت تعامل & درآمد با یک سری ایمیل خوش آمدید
  • قسمت 4: 19 ترفند ساده برای دریافت نرخ باز ایمیل 40٪
  • قسمت 5: خط کامل موضوع: 18 ترفند برای ناخن زدن آن
  • قسمت ششم: آیا بازاریابی ایمیل شما کار می کند؟ 14 معیارهای اساسی برای اندازه گیری

بیایید مستقیم به داخل پرش کنیم:

Contents

قسمت اول: مشترکین

قبل از شروع به گرفتن خطوط موضوع یا زمانبندی تحویل ها ، اولین قدم نگاه کردن به مشترکین شماست.

نرخ باز ایمیل

(منبع تصویر)

1. مشترکان غیرفعال را حذف کنید ، آنها نرخ باز شما را می کشند

شما می توانید 100000 مشترک داشته باشید ، اما اگر آنها ایمیل های شما را باز نمی کنند ، به معنای هیچ چیز نیست. داشتن تعداد زیادی از مشترکان بسیار عالی به نظر می رسد ، اما متأسفانه فقط یک “متریک غرور” است.

به جای کمیت ، روی کیفیت لیست خود تمرکز کنید. روی مشترکان فعال متمرکز شوید که به طور مرتب ایمیل شما را باز می کنند. آنها کسانی هستند که می خواهند از شما بشنوند.

اگر مشترکین ظرف شش ماه ایمیل شما را باز نکرده اند ، زمان آن رسیده است که آنها را حذف کنید. همین مورد برای هر “فشار سخت” (به عنوان مثال ایمیل قابل تحویل نیست) است. برای شما ارسال هزینه برای شما هزینه دارد و نرخ باز را پایین می آورد.

همانطور که می بینید ، این مشترک زیر نمی تواند یک ایمیل باز کند یا برای بیش از سه سال و 23 کمپین بر روی یک ایمیل کلیک کرده است..

مشترکان غیرفعال

این به معنای لزوماً به معنای ایمیل شما نیست! آنها ممکن است دیگر به خدماتی که شما ارائه می دهید نیازی ندارند یا شاید به سادگی دیگر آن آدرس ایمیل را چک نمی کنند.

این مسئله در مورد اطمینان از لیست شما فقط مشترکین با کیفیت بالا است. کیفیت بیش از کمیت.

یک ترفندی که می توانید از آن استفاده کنید ، یک ایمیل آخرین بار است. برای کسی که ظرف شش ماه با خط موضوع باز نشده است ، نامه الکترونیکی ارسال کنید: “ما مدتی از شما نشنیده ایم …” و از آنها بخواهید که آیا مایل هستند در این فهرست بمانند. شما می توانید تخفیف یا انگیزه ای برای ماندن نیز ارائه دهید.

2. آدرس های ایمیل اشتباه را تمیز کنید

این یک روش سریع و ساده برای گرفتن چند باز دیگر است. از طریق لیست مشترکین خود اجرا کنید و هر گونه اشتباه املایی را تصحیح کنید.

تقریباً همیشه تعداد معدودی وجود دارد که “[[ایمیل محافظت شده]” یا “[ایمیل محافظت شده]” ارسال کرده اند. آدرس را اصلاح کنید و از آنها بخواهید که ایمیل صحیح خود را تأیید کنند.

3. اجازه دهید مشترکان انتخاب کنند که چه ایمیلهایی دریافت می کنند و چه زمانی

برخی از مشترکان خوشحال هستند که هفته ای دو بار از شما می شنوند. دیگران به روزرسانی های ماهانه را ترجیح می دهند.

برخی فقط به تخفیف علاقه دارند. دیگران می خواهند درباره هر وبلاگ جدیدی که منتشر می کنید بشنوند.

با اجازه دادن به آنها در انتخاب تعداد دفعات دریافت ایمیل و نوع محتوائی که مایل به خواندن آنها هستید ، می توانید از اضافه بار مشترکان خود جلوگیری کنید. بهتر است هنگام ثبت نام این گزینه ها را به آنها بدهید. ببینید چگونه شرکت مسافرتی ، Skift به شما امکان می دهد از بین گزینه های روزانه ، هفتگی و سایر موارد را انتخاب کنید.

بگذارید مشترکین انتخاب کنند

4- لیست خود را بخش بندی کنید ، بنابراین مشترکین ایمیل های مربوطه را دریافت می کنند

یکی از بزرگترین دلایل نرخ باز پایین این است که نامه های الکترونیکی صرفاً برای مشترک مرتبط نیستند.

به عنوان مثال ، مشترک در سیاتل ، علاقه ای به “10 بهترین کافه در نیویورک” ندارد. در این حالت ، می توانید لیست مشترکان خود را بر اساس مکان از هم جدا کنید. اکنون می توانید محتوای مخصوص مکان را برای مخاطبان خود ارسال کنید.

یک حساب کاربری MailChimp به شما امکان می دهد لیست خود را با استفاده از مشخصات جمعیتی ، علایق یا رفتارهای خریدار تقسیم کنید. به عنوان مثال ، شرکت Asos بر اساس جنسیت ، ترجیح لباس و تاریخ خرید شما ایمیلهای مختلفی را ارسال می کند.

برای انجام این کار در MailChimp ، شما به سادگی از برچسب ها و “زمینه های سفارشی” استفاده می کنید تا مخاطبان خود را به دسته های مختلف تقسیم کنید. یک گزارش حاکی است که 39٪ افرادی که این کار را انجام داده اند ، نرخ باز شدن بالاتری را نشان داده اند. 20٪ فروش بالاتری هم داشتند.

قسمت دوم: محتوای ایمیل های شما

تاکنون لیست مشترکان شما را سخت تر کرده ایم. حال بیایید ببینیم که چگونه محتوای شما می تواند نرخ باز را افزایش دهد.

5. اضافه کردن ارزش با هر ایمیل

حقیقت سخت این است که مشترکان فقط اگر می خواهند به زندگی خود ارزش افزوده دهند ، ایمیلی باز می کنند. باید دلایل خوبی را برای باز کردن ایمیل های خود به افراد ارائه دهید.

بهترین راه برای انجام این کار؟ هر بار ارزش ملموس را ارائه دهید.

به عنوان مثال Vox ، شما را با خلاصه اخبار کوتاه و پرخطر روزانه به شما ایمیل می کند. شما نمی توانید آن را در وب سایت آنها دریافت کنید و اگر یک روز شلوغ داشته باشید بسیار مفید است.

ارزش اضافه کنید

اگر یک مشترک شروع به پیوند روزنامه های شما با ارزش زیادی کند ، آنها هر بار آنرا باز می کنند. آنها حتی شروع به جستجوی آن می کنند.

این یک استراتژی بلند مدت است. برنده ها و ترفندهای سریع مانند خطوط موضوع هوشمندانه ممکن است برای کارزارهای یک طرفه کار کند ، اما راه واقعی برای به دست آوردن نرخ باز با میزان مداوم بالا صرفاً با ایجاد وفاداری و شهرت از طریق محتوای عالی است. سعی کنید مطمئن شوید که این چیزی است که آنها نمی توانند در هر جای دیگری دریافت کنند.

6. ایجاد یک موضوع مستقیم و درخشان

خطوط موضوع نرخ باز شما را می سازند یا می شکنند. در واقع ، آنها بسیار مهم هستند ، من قسمت پنجم این سری ایمیل را به آنها اختصاص می دهم.

به طور خلاصه ، خطوط موضوعی مستقیم به نقطه تمایل دارند که بهتر کار کنند. MailChimp شماره ها را در 40 میلیون خط موضوع ایمیل اجرا کرد و بهترین مجری ها به طرز شگفت آور کسل کننده بودند:

  • [نام شرکت] فروش & خبرنامه بازاریابی ، یا
  • [نام شرکت] خبرنامه مه 2005,

که نرخ باز شدن 60٪ را نشان داد.

البته ، ضرری ندارد که چند بار خط خط موضوع کنجکاو کلیک کنید. این ساده از کارآفرین یارو استارک به ویژه جذاب بود:

فتنه یارو clickbait

با این وجود ، بیشتر اوقات تمرکز می شود که به مشترکان بگوییم دقیقاً چه ارزشی را در داخل دریافت می کنند.

7. با مشترک خود مستقیم صحبت کنید ، آن را شخصی کنید

یک خبرنامه ایمیل اغلب به هزاران مشترک ارسال می شود. اما ترفند این است که آن را مانند یک ایمیل شخصی ، مستقیم به یک شخص به نظر برسد.

کدام یک از ایمیل ها را به احتمال زیاد باز می کنید:

“ما 20٪ تخفیف به مشتریان ارائه می دهیم” … یا

“سارا ، تخفیف 20٪ برای شما در داخل وجود دارد”

به فرض اسم شما سارا است ، شما می خواهید نفر دوم را باز کنید! شما به هزاران نفر ارسال می کنید ، اما به طور جداگانه با هر مشترک صحبت می کنید. از همین صدای صدای شخصی در ایمیل استفاده کنید.

شما مخاطبان خود را بهتر از هر کس دیگری می شناسید. با آنها به شکلی صحبت کنید که ارتباط برقرار کند.

8- برای تعیین نرخ باز طولانی مدت از یک سری استقبال استفاده کنید

جدیدترین مشترکین شما مشغول ترین شما هستند و به احتمال زیاد ایمیل های شما را باز می کنند. از همان ابتدا سرمایه گذاری کنید و به آنها مقدار ارزش بدهید.

خود را در این چند ایمیل اول مستقر کنید ، در حالی که مشترکان جدید شما داغ هستند ، و یک باند محکم ایجاد خواهید کرد. انجام این کار در طولانی مدت نرخ باز را تضمین می کند و عادت ایجاد می کند.

سریال خوش آمدید

یک سری خوش آمدید بهترین ترفند در اینجا است. با ارسال پنج یا شش ایمیل متوالی درست پس از مشترک شدن ، با خواننده خود ارتباط برقرار می کنید. مشترک شما می داند چه انتظاری باید داشته باشد و آنها عادت را تشکیل می دهند. آنها شروع به جستجوی ایمیل های شما می کنند.

قسمت سوم این مجموعه بازاریابی ایمیلی روی سری استقبال متمرکز شده است ، بنابراین دوباره اجرا کنید و آن را بررسی کنید.

9- آن را از یک شخص واقعی بفرستید ، نه یک نام تجاری

آمار نشان می دهد که نامه های الکترونیکی با نام واقعی نسبت به ارسال شده از یک تجارت ، نرخ بازتری بهتری دارند.

دلیل آن بسیار ساده است. آمده ایم تا ایمیل خود را از یک آدرس تجاری نادیده بگیریم زیرا آن را با بازاریابی یا تبلیغات مرتبط می کنیم. با استفاده از نام واقعی شما ، احساس شخصی تر و فروش کمتری می شود.

من شخصاً فکر می کنم بهتر است این دو را با هم مخلوط کنیم. به عنوان مثال ، من ایمیل های خود را از “Daren ، در Bitcatcha” می فرستادم..

با انجام این کار ، ارتباط شخصی برقرار می کنم ، اما به شما یادآوری می کنم که در کجا ثبت نام کرده اید.

10. ایمیل های خود را روی یک cliffhanger بگذارید

همه ما می دانیم که بهترین کتابها فصلهای آنها را با یک کلیسای خیره کننده خاتمه می دهند. نمی توانید صبر کنید تا فصل بعدی را بخوانید! همین کار را می توانید با خبرنامه های ایمیل خود انجام دهید. به آنها قول خاصی دهید یا داستانی را در چندین خبرنامه بپوشید.

وقتی بعدی ایمیل شما را به صندوق ورودی خود مشاهده کردند ، آنها مشتاق هستند که آن را باز کنند و بدانند که بعداً به آنها چه چیزی آموزش می دهید!

قسمت سوم: زمان بندی

اگر می خواهید نرخ باز بالا داشته باشید ، به درستی فرکانس و منظم بودن کمپین های خود بسیار مهم است. زمان و روز دقیق شما نیز ارسال می کنید. بیایید بدانیم چرا:

زمان بندی ایمیل

(منبع تصویر)

11. زمان و روز مناسب را برای مخاطبان خود انتخاب کنید

انتخاب لحظه مناسب برای ارسال خبرنامه خود موضوعی داغ در بین بازاریابان ایمیل است.

MailChimp با تجزیه و تحلیل داده های خود ، دریافت که نرخ باز در روزهای سه شنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه حوالی ساعت 10 صبح در بالاترین حد خود قرار دارد. در این مرحله ، صندوق پستی خود را از آخر هفته پاک کرده ایم ، در هفته مستقر شده ایم ، و یک ایمیل 10 صبح به عنوان یک حواس پرتی از کار کار می کند.

با این حال ، آزمایش مشابهی انجام داد و فهمید که میزان بازشدن ایمیل آنها در آخر هفته بیشتر است – وقتی مردم تعداد ایمیل کمتری داشتند وارد می شدند. آنها قبول داشتند که اواسط صبح موثرترین زمان بود.

سوء ظن من این است که ایمیلهای شغلی به مشاغل بالاترین نرخ باز را در اواسط هفته کسب می کنند ، در حالی که سرگرمی ، تجارت الکترونیکی و ایمیلهای تفریحی در طول آخر هفته باز می شوند.

این فقط یک تکه است ، و من به شما توصیه می کنم با مخاطبان خود آزمایش کنید تا بهترین زمان را برای شما پیدا کنند.

در همه موارد ، ایمیل را از اواسط صبح در منطقه زمانی مربوط به گیرنده ارسال کنید. شما می توانید این کار را در MailChimp با استفاده از عملکرد “timewarp” آنها انجام دهید.

عملکرد Timewarp در Mailchimp

12. ارسال ایمیل به فواصل منظم و مداوم

برنامه ای را انتخاب کنید و به آن بچسبید. اگر هفته ای یکبار در روز پنجشنبه صبح است ، اطمینان حاصل کنید که همیشه یک بار در هفته یکشنبه پنجشنبه است.

رها کردن و وارد شدن از صندوق ورودی مشترکان به طور تصادفی گیج کننده و گمراه کننده است. مشترکان با تنظیم روزنامه های خود به طور منظم و مداوم ، انتظار می رود از آنها انتظار داشته و عادت به باز کردن آنها را تشکیل دهند.

13. نه خیلی مکرر ، بلکه نه خیلی …

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که چند بار ارتباط برقرار کنید ، اما از دو چیز مراقب باشید: خستگی ایمیل و فراموشی!

اول ، اگر مشترکان بیش از حد بیش از حد ایمیل دریافت کنند ، ناامید می شوند. نامه های الکترونیکی خوانده نشده اند.

اما اگر مشترکان را خیلی طولانی بگذارید ، مشترکین ممکن است فراموش کنند که شما کی هستید یا چرا آنها ثبت نام کرده اند. آنها فقط ممکن است ایمیل را نادیده گرفته ، آن را حذف یا لغو اشتراک کنند.

در این قانون استثنائاتی وجود دارد. برخی خبرنامه های روزانه عالی کار می کنند ، اما اگر این مسیر را انتخاب کردید ، مطمئن شوید مشترکان می دانند برای چه کسانی ثبت نام کرده اند!

اگر مشترکین از خستگی ایمیل رنج می برند ، از یک پیام آخرالزمانی استفاده کنید تا آنها را به طور کامل لغو اشتراک نکنید. به عنوان مثال Thrillist ، از افرادی که قصد دارند در صورت عدم اشتراک به جای آن ، اشتراک بگذارند ، بخواهید.

ایمیل های کمتری دریافت کنید

14. دوبار آن را ارسال کنید!

این یک فریب حیله گر است ، و من خودم از این استفاده نمی کنم. اما ، من برخی از بازاریابان را می شناسم که این کار را انجام می دهند ، بنابراین به شما اجازه می دهم تصمیم بگیرید.

پس از انتشار خبرنامه ، یک هفته صبر کنید و به نرخ باز خود نگاه کنید. تمام آدرس های ایمیل که اولین بار آن را باز نکرده اید ، جمع کنید و دوباره برای آنها ارسال کنید.

شما می توانید این بار سعی کنید عنوان مورد نظر را ترغیب کنید تا افراد بیشتری را برای باز کردن آن تشویق کنید. یک بازاریاب ، نیل تاپاریا ، با استفاده از این تکنیک 55 درصد بیشتر توانسته است دسترسی داشته باشد.

قسمت چهارم: ترفندهای پاداش

کلاهبرداری که در هیچ کجای جهان کاملاً مناسب نبود!

15. از فیلترهای اسپم خودداری کنید

مشتری های ایمیل در زمینه یابی ایمیل های اسپم به خوبی آموزش دیده اند. خطوط موضوع با نسخه تبلیغاتی آشکار به احتمال زیاد رد می شوند ، بنابراین کلاه-قفل را خاموش کنید و از علامت تعجب دور شوید.!

به این لیست از کلمات فعال شده هرزنامه نگاهی بیندازید و از هر قیمتی آنها را اجتناب کنید.

16. یک طراحی مداوم داشته باشید

کسانی که بالاترین نرخ کلیک را دارند ، به هنر وفاداری مشترکان تسلط پیدا کرده اند. آنها نامه های الکترونیکی را باز می کنند زیرا فرستنده آشنا و مورد اعتماد است. یک طرح و طراحی مداوم به ایجاد این وفاداری و آشنایی کمک می کند.

MailChimp دارای چندین قالب طراحی مختلف است ، اما در برابر اصرار برای تغییر آن برای هر کمپین مقاومت می کند.

17. مطمئن شوید که آن را بر روی دستگاه تلفن همراه کار می کند

روی تلفن های هوشمند و دستگاه های تلفن همراه کار کنید

اکنون 66٪ ایمیل در تلفن هوشمند باز شده است ، بنابراین مطمئن شوید که خبرنامه شما در iPhone ، رایانه لوحی یا هر دستگاه تلفن همراه دیگر بسیار جذاب به نظر می رسد..

بیشتر سرویس های ایمیل از “طراحی پاسخگو” استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنند که ایمیل شما روی دستگاه تلفن همراه کار می کند ، اما قبل از ارسال به همه ، یک آزمایش را انجام دهید.

18- از ناشران سؤال كنيد كه چرا آنها را ترك كردند

اگر می خواهید بدانید چرا مردم ایمیل های شما را نمی خوانند ، از کسانی که مشترک نشده اند سؤال کنید. بازخورد صادقانه و صادقانه همیشه شنیدن آن آسان نیست ، اما شما بیشترین استفاده را از آن خواهید آموخت.

وقتی یک کاربر مشترک است ، یک کادر انتخاب داشته باشید تا از آنها بخواهد که چرا آنها را ترک می کنند. آیا بیش از حد ایمیل می کنید؟ آیا اطلاعات شما بی ربط است?

پاسخ به این سؤال به شما در بهبود خدمات خود به مشترکین موجود کمک خواهد کرد.

19. تست ، تست ، تست! و دوباره تست کنید

نکته مهم در مورد بازاریابی این است که جواب درست وجود ندارد. زمان ارسال بهترین خبرنامه “بهترین خط” یا “عالی” نیست.

اگر مطمئن نیستید ، برای پیدا کردن یک تست تقسیم انجام دهید. آیا نمی توانید بین خطوط موضوع تصمیم گیری کنید؟ یک آزمایش تقسیم با یک زیر بخش کوچک از لیست مشترکین خود اجرا کنید. هر کس بالاترین نرخ باز را ایجاد کند بهترین خط موضوع شماست.

یک آزمایش تقسیم را در روزهای مختلف و در زمان های مختلف اجرا کنید. چه زمانی مخاطب شما پاسخگوتر است?

این قسمت 4 از سری ایمیل من است! فراموش نکنید که به قسمت 1 ، قسمت 2 و قسمت 3 بازگردید و بخش بعدی را در زمینه تهیه خط کامل موضوع جستجو کنید..

آیا میزان باز بودن ایمیل خود را آزمایش کرده اید؟ تجربه شما چیست و چه چیزی برای شما بهتر است؟ بگذارید در بخش نظرات اطلاع دهید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me