این پست مهمان جف ریچاردسون از Breadnbeyond.com است.

با وجود محبوبیت آن ، یک فیلم توضیح دهنده ابزاری نیست که همه بتوانند از آن استفاده کنند. کارآفرینی دشوار است – شما باید از رقابت جلو بروید. فیلم های توضیح دهنده با داشتن یک شخص دارای یک فیلم جذاب در وب سایت خود ، ابزاری مؤثر برای کنار آمدن از رقابت هستند.

خدمات ویدیویی توضیحگر Breadmbeyond Explainer

اما همه کارآفرینان نمی توانند حداکثر نتایج را از یک فیلم توضیح دهنده دریافت کنند. این به عوامل زیادی مانند طاقچه ، بودجه ، مخاطبان هدف و موارد دیگر دیگر بستگی دارد. من سه سؤال را برای پاسخ بهتر قضاوت در مورد اینکه آیا باید منابع خود را در یک ویدیوی توضیح دهنده سرمایه گذاری کنید ، برای شما پاسخ داده ام.

1. آیا وب سایت دارید یا از رسانه های اجتماعی برای تبلیغ خدمات خود استفاده می کنید?

با تغییر بسیار زیاد عادت مردم به جستجوی محصولات و خدمات آنلاین ، قطعاً باید استراتژی بازاریابی خود را به یک روش دیجیتالی تر تغییر دهید. در حقیقت ، بیش از 95٪ آمریکایی ها حداقل یکبار در زندگی خود چیزی خریداری کرده اند. این بدان معناست که اگر از نوعی سیستم عامل آنلاین برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده می کنید ، هنوز در رقابت هستید.

داشتن یک فیلم توضیح دهنده در وب سایت شما به بازدید کنندگان شما کمک می کند تا با روشی کوتاه تر و سرگرم کننده تر آنچه را ارائه می دهید بهتر درک کنند. قرار دادن یک فیلم توضیح دهنده در یک صفحه فرود می تواند هنگام جلب توجه بلافاصله بازدید کنندگان شما را جلب کند.

ویدیوی توضیح دهنده در صفحه فرود

از این نظر رسانه های اجتماعی مشابه یک وب سایت هستند. تفاوت اصلی این است که اکثر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی برای کاربران تلفن همراه در دسترس و بهینه تر هستند. رسانه های اجتماعی می توانند برای ارتقاء محصولات یا خدمات ، زمینه سختی را بازی کنند ، عمدتاً به این دلیل که افراد به سرعت در گذشته حرکت می کنند..

این جایی است که محتوای تصویری مانند فیلم های توضیح دهنده می تواند به شما در جلب توجه مخاطبان هدف کمک کند. با داشتن یک انیمیشن قدرتمند باز و چشم نواز ، می توانید به اکثر پیروان خود برسید.

حتی اگر همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به طور خاص برای محتوای تصویری ساخته نشده باشند ، هنوز می توانید از یک فیلم توضیح دهنده استفاده کنید. در اینجا چند روش وجود دارد:

 • صفحه فیس بوک دارای ویدئو است
 • پست اینستاگرام
 • تبلیغات ویدیویی پرداخت شده در فیس بوک ، یوتیوب و اینستاگرام

شما نمی توانید یک فروشگاه فیزیکی را به صورت 24/7 اداره کنید مگر اینکه تعداد زیادی کارمند داشته باشید که در شیفت کار می کنند. راه اندازی یک وب سایت یا رسانه های اجتماعی این مشکل را از بین می برد.

بردن : 

اگر از رسانه های اجتماعی و / یا یک وب سایت برای تبلیغ خدمات خود استفاده می کنید ، می توانید حداکثر نتایج را از یک فیلم توضیح دهنده دریافت کنید.

2. چه نوع محصول یا خدماتی را می فروشید?

نوع محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید همچنین بر اینکه آیا می توانید از داشتن یک فیلم توضیح دهنده بهره ببرید ، تأثیر می گذارد. من آن را به چهار دسته اصلی تقسیم کرده ام:

 1. نیازهای اولیه اگر محصولاتی را ارائه می دهید که جزء نیازهای اصلی مانند مواد غذایی قرار می گیرند & نوشیدنی ، لباس ، یا خانه ، نیازی به فیلم توضیح دهنده ندارید. مردم از قبل می دانند که به این موارد نیاز دارند – بنابراین باید منابع خود را برای رشد نام تجاری خود صرف کنید.
 2. نرم افزار اگر شما به عنوان یک سرویس (SaaS) یک نرم افزار یا بازاریاب یک نرم افزار هستید ، مطمئناً شما چیزی پیچیده می فروشید. همه در سطح فناوری و رایانه سطح آگاهی مشابهی ندارند. این جایی است که یک فیلم توضیح دهنده می تواند با استفاده از کلمات ساده تر و کمک های بصری ، به خریدار هدف شما در درک بهتر نرم افزار شما کمک کند. همچنین برجسته کردن ویژگی های کلیدی و منحصر به فرد بودن نرم افزار شما در مقایسه با دیگران آسان تر است. در اینجا مثالی از یک فیلم توضیح دهنده درباره Pinterest آورده شده است (همه اکنون Pinterest را می شناسند – من آن را می گیرم ، اما این فیلم در سال 2012 ساخته شده است).

 3. منحصر بفرد & کالاهای سفارشی برای جذب هرچه بیشتر خریداران ، کالاهایی که دارای ویژگی های ویژه ای هستند ، باید به طور واضح توضیح داده شوند. فیلم های توضیح دهنده می توانند به شما کمک کنند تا ویژگی های خاص را چطور بهتر ارزیابی کنید و ارزش این ویژگی ها را چگونه داشته باشید.

  بیایید به عنوان مثال Fuel Baby ، یک مارک شیر بطری کودک با یک مکانیسم رهاسازی فرمول را مثال بزنیم. اکنون تصور کردن بدون تصویری مناسب بسیار دشوار است ، درست است؟ با کمک بصری ، هضم مفهوم محصولات منحصر به فرد مانند این بسیار ساده تر است.

 4. Niche Services کارآفرینی جهانی گسترده است. برای کارآفرینی که خدمات طاقچه ای مانند طراحی یک مدل تجاری برای مشاغل دیگر ارائه می دهد ، ساخت خانه های سگ برای ماستیف های تبت ، ماساژ برای نوزادان – یا هر زمینه فوق العاده خاص – فیلم های توضیح دهنده ابزار قدرتمندی هستند. بگذار توضیح بدهم.

  اگر شما یا برخی دیگر از کارآفرینان تصمیم می گیرید که آن خدمات را تمرین کنید ، باید دلیل آن وجود داشته باشد ، درست است?

  بعضی اوقات ، متقاعد کردن مردم به دلیل نیاز به خدمات شما با کلمات می تواند برای افرادی که گوینده خوبی نیستند یک کار چالش برانگیز باشد. فیلم های توضیح دهنده به شما کمک می کنند تا آنچه را که ارائه داده اید بهتر ارتباط برقرار کنید تا بتوانید به گروه خاصی از افرادی که احتمال خرید خدمات شما بیشتر است دسترسی پیدا کنید. این ما را به سؤال آخر سوق می دهد.

3- مصرف کننده هدف شما کیست?

شناختن مصرف کننده هدف مناسب یکی از ویژگی های اصلی یک کارآفرین موفق است. اگر محصولات یا خدمات خود را به شرکت های دیگر ارائه می دهید ، این احتمال وجود دارد که فیلم های توضیح دهنده را مفید بدانید.

وقتی صحبت از B2B (تجارت به تجارت) می شود ، از نظر فنی اهمیت زیادی دارد. یک فیلم توضیح دهنده می تواند به این مسئله کمک کند ، اطلاعات پیچیده و فنی را به یک ویدیوی قابل جذب که کسب و کار شما می تواند از آن برای نزدیک شدن به مشتریان بالقوه استفاده کند ، متراکم کند..

اما اگر شما کاربران نهایی و مصرف کنندگان شخصی را هدف قرار می دهید ، باید هدف خود را خاص تر کنید.

یک فیلم توضیح دهنده یک سرمایه گذاری دیجیتال است ، به این معنی که هیچ شکل بدنی وجود ندارد ، و این نیاز به مصرف کنندگان هدف شما دارد که بتوانند از اینترنت استفاده کنند & به طور کلی فناوری بیایید آنها را به 4 گروه سنی مختلف تقسیم کنیم:

 • 18-29 سال سن این نخستین عصر کاربران اینترنت و آشغالهای رسانه های اجتماعی است. براساس بررسی Pew Internet ، 99٪ از شهروندان ایالات متحده در این گروه سنی دسترسی به اینترنت دارند. آنها همچنین بیشترین زمان صفحه نمایش را در مقایسه با سایر گروه های سنی دارند. اگر این گروه سنی را هدف قرار می دهید ، یک فیلم توضیح دهنده (و به طور کلی محتوای ویدئویی) فاقد ذهن است.
 • 30-49 سال سن مشابه با گروه سنی قبلی ، 96٪ از شهروندان ایالات متحده در این محدوده سنی فعالانه از اینترنت استفاده می کنند – البته نه با همان زمان صفحه نمایش. فیلم ها ثابت شده است که احتمال خرید آنلاین را 181٪ افزایش می دهد.
 • 50-64 سال 9 از 10 شهروند ایالات متحده در این محدوده سنی وجود دارد که دیگر خود را به خواندن منبع فیزیکی اطلاعات مانند روزنامه ها و مجلات محدود نمی کنند. بخش عمده ای از این گروه سواد رایانه است. می توانید در یک فیلم توضیح دهنده سرمایه گذاری کنید ، اما همچنین این احتمال زیاد وجود دارد که سواد آنها محدود به فعالیتهای اساسی مانند پیمایش کردن خبرهای فیس بوک آنها و تماشای فیلمهای YouTube باشد..
 • سن 65+ فناوری به هر گروه سنی در جهان رسیده است – اما میزان دسترسی آن به افراد سالخورده (65++) به میزان قابل توجهی پایین است. افراد در این سن به یک کانال ارتباطی شخصی تر نیاز دارند. تماس با آنها با استفاده از روشهای مرسوم و تلاش بیشتر برای نزدیک شدن به چهره به چهره ، اثبات می شود که نتایج بهتری حاصل می شود. بنابراین, نه, اگر هدف این گروه سنی خاص هستید ، توصیه نمی کنم یک فیلم توضیح دهنده تهیه کنید.

حکم: آیا به فیلم توضیحی نیاز دارید?

پاسخ دادن به این سه سؤال به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا باید در یک فیلم توضیح دهنده سرمایه گذاری کنید یا نه ، اما در نظر داشته باشید عوامل دیگری مانند بودجه وجود دارد. برخی از شرکت های تولید فیلم های توضیح دهنده حق بیمه حداکثر 50،000 دلار برای یک فیلم توضیح دهنده شارژ می کنند ، اما خانه های تولیدی کوچک و متوسط ​​وجود دارد که معاملات بسیار ارزان تری را با نتایج نهایی با کیفیتی مناسب ارائه می دهند..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me