ساختن لیست ایمیل مهمترین کاری است که می توانید برای تجارت آنلاین خود انجام دهید.

این پرسودترین و مؤثرترین شکل بازاریابی آنلاین است. اما متأسفانه خیلی راحت نیست.

اگر لیست خود را یک به یک ساخته اید ، می دانید که چقدر مشکل است!

در قسمت 1 این مجموعه 6 قسمتی ، به 11 فرم برتر ثبت نام تبدیل شده و محل قرارگیری آنها را بررسی کردیم. اما از چه چیزی باید استفاده کنید تا افراد را برای ثبت نام تشویق کنید؟ کتاب الکترونیکی رایگان؟ یک گزارش؟ وبینار?

مطمئناً ، این گزینه ها خوب کار می کنند. اما یک “آهنربای سرب” وجود دارد که عملکرد بهتری از همه آنها دارد:

“ارتقاء محتوا”.

ارتقاء محتوا - سریعترین راه برای مشترکین بیشتر

من از اینجا در Bitcatcha استفاده می کنم و این موثرترین فرم ضبط در سایت است. و من تنها نیستم برخی از وبلاگ نویسان با استفاده از روش ارتقاء محتوا ، افزایش های زیاد در ثبت نام را گزارش می دهند.

اول ، اجازه دهید به اصول اولیه برگردیم …

در راهنمای بازاریابی ایمیل مشخص ما را دریافت کنید

 • قسمت 1: 11 فرم ثبت نام برتر
 • قسمت دوم: ارتقاء محتوا – سریعترین راه برای مشترکین بیشتر
 • قسمت 3: تقویت تعامل & درآمد با یک سری ایمیل خوش آمدید
 • قسمت 4: 19 ترفند ساده برای دریافت نرخ باز ایمیل 40٪
 • قسمت 5: خط کامل موضوع: 18 ترفند برای ناخن زدن آن
 • قسمت ششم: آیا بازاریابی ایمیل شما کار می کند؟ 14 معیارهای اساسی برای اندازه گیری

ارتقاء محتوا چیست?

همه شما “آهنربای سرب” یا انگیزه ای برای جلب توجه مردم به اشتراک مشترک را مشاهده کرده اید. این یک کتاب الکترونیکی یا گزارشی درباره بازاریابی دیجیتال است. در گذشته ، آنها واقعاً خوب بودند.

امروزه این منابع بزرگ کمتر موثر هستند. آنها معمولاً خیلی کلی هستند. بسیار گسترده است خیلی بزرگ بعلاوه ، همه ما کتابهای الکترونیکی رایگان دریافت کرده ایم که در صندوق ورودی ما جمع شده اند ، بنابراین ما تمایلی به بارگیری مجدد نداریم!

4051

درعوض ، خوانندگان شما به دنبال چیز دیگری هستند. چیزی مناسب تر ، خاص تر و متناسب با نیازهای آنها. چیزی که آنها واقعاً می خواهند بارگیری کنند.

هم اکنون ، شما در حال خواندن این مقاله در مورد افزایش لیست ایمیل هستید. بنابراین با اطمینان می دانم که بازاریابی ایمیل تمرکز و علاقه شماست. چرا سعی می کنم کتاب الکترونیکی گسترده ای را برای بازاریابی رسانه های اجتماعی سوق دهم؟ یا سئو؟ یا هر چیز دیگری?

می دانم که شما علاقه مند به بازاریابی ایمیل هستید ، بنابراین باید چیزی را در رابطه با ایمیل به شما پیشنهاد کنم.

این جایی است که به روز رسانی محتوا وارد می شود. این یک آهنربای سرب است که به آنچه بازدید کننده شما می خواند بسیار مرتبط است و فراتر از پست وبلاگ ارزش اضافی را ارائه می دهد. این مستقیماً درون محتوا قرار می گیرد ، بنابراین وقتی پیشنهاد می دهید قبلاً مشغول و شیفته آن هستید. آنچه در محل به نظر می رسد این است.

ارتقاء محتوا در محل

بنابراین این ترفند است. در کل سایت خود یک “آهنربای سرب” ارائه نکنید. در عوض ، کتاب های الکترونیکی ، روزنامه های سفید و غیره را فراموش کنید ، در عوض ، انگیزه های کوچکتر متناسب با موضوعات مختلف ایجاد کنید.

بدیهی است ، برای ایجاد محتوای اضافی علاوه بر این ، مدت زمان زیادی طول می کشد ، اما می توانند به اندازه نیش خورده باشند. این می تواند یک چک لیست قابل چاپ باشد که خلاصه ای از پست ، توضیح دهنده فیلم یا یک مطالعه موردی دقیق تر است. هر چیزی که به محتوای موجود ارزش افزوده کند.

خط پایین: چیزی را که خوانندگان شما می خواهند بخواهند ارائه ندهید. چیزی ارزشمند و مرتبط را که می دانید می خواهید ارائه دهید.

این ارتقاء مطالب به طور خلاصه است. شما در ازای دریافت یک ایمیل ، محتوای را به روز می کنید.

ارتقاء محتوای فوقالعاده من

در اینجا مثالی از چگونگی عملکرد ارتقاء محتوا در Bitcatcha آورده شده است.

من با انتخاب یک وبلاگ پر ترافیک شروع کردم: این مقاله در “صفحات فرود”. از آنجا که باعث ایجاد تعداد زیادی بازدید کننده و در حال حاضر کاملاً خوب تبدیل شده بود ، کاندیدای قدرتمندی برای تبدیل مشترکان حتی بیشتر بود..

bitcatcha-Article

خود این پست یک منبع طولانی (2،000 + کلمه) است ، بنابراین من تصمیم گرفتم که “ارتقاء” باید یک لیست چک ساده تر باشد که خلاصه ای از نکات اصلی.

من می خواستم چیزی که خوانندگان من هنگام ایجاد صفحات فرود خود می توانند چاپ کنند و به آن رجوع کنند. چیزی که ارزش واقعی و عملی را ارائه داده است.

پیوند انتخاب را درست در بالای وبلاگ قرار دادم ، بنابراین شما کاملاً نمی توانید آن را از دست دهید.

من آن را در پایین صفحه نیز جاسازی کردم ، بنابراین دو نقطه ورود روشن وجود دارد.

شما همچنین متوجه خواهید شد که در یک جعبه زرد روشن بسته شده است. چشم را جلب می کند. خواننده احساس می کند که روی آن کلیک کند.

ارتقاء محتوا در محل

من همچنین مشتاق بودم تا اطمینان حاصل کنم که به روزرسانی مطالب عالی به نظر می رسد. چند نکته در مورد سند ورد به نظر نمی رسد مبادله ای عادلانه برای خوانندگان من باشد.

بنابراین ، من طراح گرافیک خود را در این مورد قرار دادم و آن نقاط گلوله را به این تبدیل کردم:

ارتقاء محتوا

این اینفوگرافیک بسیار مؤثر است. این باعث می شود مشترکان من احساس کنند که در عوض چیزی با ارزش کسب کرده اند. به عنوان مثال آنها می توانند آن را چاپ کرده و هنگام ساخت یک صفحه فرود به آن رجوع کنند.

ارتقاء محتوای جایگزین

قبل از توضیح مراحل مرحله به مرحله تنظیم ، در اینجا چند به روزرسانی محتوای جایگزین ارائه شده است که به راحتی می توانید خود را ایجاد کنید.

1. یک ورق تقلب

مانند یک لیست چک ، برگه های تقلب برای پست های وبلاگ های طولانی بسیار کار می کنند. وبلاگهایی مانند این – تقریباً 2500 کلمه – چیزهای زیادی را باید در نظر بگیرند. بنابراین می توانید تمام نکات مهم را در نظر بگیرید ، آنها را بجوشانید و بگذارید خوانندگان شما تقلب کنند..

برایان دین در Backlinko نیز از این تکنیک استفاده می کند ، و مقالات خود را به یک اینفوگرافیک پی دی اف زیبا برای مشترکین تبدیل می کند:

یک ورق تقلب

2. متن

این موارد عالی هستند وقتی که محتوای اصلی شما یک فیلم یا محتوا باشد. خوانندگان شما می توانند متن را بارگیری کرده و بعداً آن را ذخیره کنند.

3. مطالعات موردی

وبلاگ ها اغلب مقدمه ای برای یک موضوع هستند. برای جزئیات بیشتر می توانید از ارتقاء محتوا استفاده کنید. مطالعه موردی جذاب است زیرا به خوانندگان این امکان را می دهد تا ببینند که این تئوری چگونه در عمل عمل می کند.

4- پرونده ها و قالب های خام

خوانندگان شما یک هک سریع را دوست خواهند داشت ، خصوصاً اگر مربوط به مواردی باشد که تازه خوانده اند. می توانید یک الگوی ایمیل رایگان یا یک صفحه گسترده نمونه برای بهره‌وری ارائه دهید. طراحان وب می توانند فایلهای PSD خام را برای تغییر در خوانندگان خود ارائه دهند.

دیجیتال بازاریاب یک کار مشابه را با “پرونده کش رفتن” انجام دهید. شما فقط می توانید عناوین رسانه های اجتماعی موجود آزمایش شده با فرمول را کپی و جای گذاری کنید.

پرونده ها و قالب های خام

چگونه می توان ارتقاء محتوای خود را تنظیم کرد

بنابراین ، اکنون می دانیم که چه چیزی است (و چرا به آن احتیاج دارید) اجازه دهید خصوصیات صحبت کنیم. روند به شرح زیر است:

 1. بالاترین وبلاگهای ترافیکی خود را پیدا کنید.
 2. برای هر یک از اینها ارزش افزوده ایجاد کنید.
 3. آن را به وب سایت خود اضافه کنید.
 4. نرخ تبدیل را بهینه سازی و بهینه سازی کنید.
 5. ترافیک زیادی را به سمت آن سوار کنید.
 6. تماشای تعداد اشتراک های مشترک خود را.

به نظر می رسد ساده است ، اما چند بیت فریبنده برای تنظیم وجود دارد.

یافتن بالاترین وبلاگ ترافیک شما بخش آسان است. به طور کلی مقالات با بیشترین میزان ترافیک بیشترین مشترکان را به وجود می آورند. اکنون به حساب Google Analytics خود شیرجه بزنید و پنج مجری برتر خود را یادداشت کنید.

اکنون یک انگیزه ارتقاء محتوا را انتخاب کنید که ارزش واقعی را اضافه کند.

می توانید یکی از به روزرسانی های محتوا را که در بالا پیشنهاد کردم انتخاب کنید ، یا چیزی کاملاً جدید بیابید. هرچه خلاق تر و منحصر به فرد تر باشد ، بهتر!

ارتقاء محتوای را به وب سایت خود اضافه کنید

این دشوارترین بخش است ، اما من شما را قدم به قدم از طریق آن می گذرانم.

قبل از شروع کار ، به حساب کاربری با LeadPages و MailChimp نیاز خواهید داشت. این دو ابزاری است که ما برای تنظیم ارتقاء محتوای شما استفاده خواهیم کرد.

صفحه ابزاری است که به شما در ایجاد این کمک خواهد کرد:

سرب جهت ارتقاء محتوا

… جعبه بازشو که آدرس های ایمیل شما را جمع می کند. (همچنین “سربار” خوانده می شود)

چرا از این جعبه بازشوی LeadPages استفاده می کنید؟ زیرا 30-40٪ بهتر از فرستادن افراد به صفحه فرود دیگر است. همچنین چشم نواز و پویا است.

MailChimp نرم افزاری ایمیلی است که تمام مشترکین شما را جمع آوری و مدیریت می کند. همچنین خبرنامه ها و ایمیل های دسته جمعی شما را منفجر می کند.

LeadPages و MailChimp را وصل کنید ، بنابراین آنها با یکدیگر صحبت می کنند

بیایید بگوییم که یکی از خوانندگان من ، بن ، جعبه پنجره بازشونده صفحه من را پر می کند.

من به LeadPages نیاز دارم تا بگویم ، “سلام ، MailChimp ، من ارتقاء محتوا را به بن ارسال می کنم ، می توانید آدرس ایمیل وی را در لیست مشترکین من ذخیره کنید!”

برای انجام این کار ، ما باید حسابهای موجود را پیوند دهیم. LeadPages یک آموزش در مورد انجام این کار دارد ، اما در مورد ارتقاء مطالب ، موارد کمی دقیق تر هستند.

مشکلی در اینجا وجود دارد: یک خواننده ممکن است یک ارتقاء محتوا را از طریق ایمیل بارگیری کند و ممکن است یک نسخه ارتقا در رسانه های اجتماعی بارگیری کند. اما من می خواهم هر دو مشترکین را در همان لیست کلی ایمیل ذخیره کنم. و این کمی مشکل است.

بیایید با MailChimp شروع کنیم:

MailChimp راه اندازی شد

در اینجا می خواهیم به چه چیزی برسیم:

 1. یک لیست ساده که تمام مشترکین شما را جمع می کند.
 2. اما اطمینان حاصل کنید که هر مشترکین ارتقاء محتوای خاصی را که روی آن کلیک کرده است ، دریافت می کند.

من با بسیاری از وبلاگ نویسان صحبت کرده ام که برای هر ارتقاء محتوا ، تعداد لیست مشترکان مختلف را تنظیم می کنند. این یک کابوس است. ما فقط یکی می خواهیم.

ما با ایجاد “زیر بخش” از لیست مشترکان اصلی شما ، از این کار جلوگیری می کنیم. MailChimp به این “زمینه های لیست” می گویند ، و ما برای هر نسخه ارتقاء مطالب یکی را ایجاد می کنیم.

به این ترتیب ، همه انگیزه ای را که ثبت نام کرده اند دریافت می کنند ، اما همه در یک لیست مشترک اصلی قرار می گیرند.

1. وارد شوید و به گزینه “لیست های” خود بروید …

mailchimp1

2. لیستی را که می خواهید آدرس های ایمیل را جمع آوری کنید برای…

لیست ایمیل را انتخاب کنید

3. به تنظیمات بروید. سپس بر روی “زمینه های لیست و ادغام برچسب ها” کلیک کنید

mailchimp-ادغام

4. برای هر نسخه برتر ، یک “زمینه لیست” ایجاد کنید

به یاد داشته باشید ، این “زمینه لیست” مانند زیر مجموعه لیست مشترکان بزرگتر شما است. ما پس از هر نسخه ارتقاء محتوای تنظیم شده ، نام آن را خواهیم گذاشت.

برای انجام این کار ، روی “افزودن یک زمینه” کلیک کنید …

یک فیلد اضافه کنید

و سپس “متن” …

زمینه mailchimp-add-text

5. بعد از وبلاگ یا ارتقاء محتوا که می دهید ، فیلد لیست را نام ببرید

در مورد من ، این یک محتوای ارتقاء برای وبلاگ “صفحه فرود” است.

قسمت لیست را نامگذاری کنید

همچنین می خواهید فیلد “قابل مشاهده” را از UNCHECK جدا کنید.

6. انجام شد

این MailChimp همه راه اندازی شده است. حال ، ما باید به تمام این اطلاعات به LeadPages بدهیم.

راه اندازی صفحه

در اینجا به آنچه در این بخش خواهیم رسید:

MailChimp را با LeadPages ادغام کنید تا تمام آدرس های ایمیل جمع آوری شود.

اطمینان حاصل کنید که LeadPages به MailChimp می گوید مشترکین خود را با توجه به به روزرسانی محتوا که دریافت کرده اند ، طبقه بندی کند.

1. وارد شوید ، روی جعبه جعبه ها کلیک کنید ، و سپس “جعبه جدید را ایجاد کنید”

Leadbox جدید ایجاد کنید

2. روی “تنظیمات ادغام” کلیک کنید و سپس MailChimp را انتخاب کنید

MailChimp را انتخاب کنید

3. کدام لیست مشترک را برای اتصال انتخاب کنید

در مورد من ، من “Bitcatcha” را انتخاب می کردم.

یک لیست ایمیل انتخاب کنید

اکنون ، هر آدرس ایمیل جمع آوری شده در جعبه Leadpages به طور خودکار در لیست مشترکین MailChimp من ذخیره می شود. اما چگونه اطمینان حاصل کنیم که مشترک می تواند محتوای مناسب را ارتقا دهد?

4. روی سفارشی کردن این فرم کلیک کنید

در اینجا “فیلد لیست” را که در MailChimp ایجاد کرده ایم وارد خواهیم کرد. این به روزرسانی صحیح محتوای با کادر صحیح پنجره باز شده است.

به قسمت “زمینه های فرم” بروید و “پایین” قسمت های پنهان را جستجو کنید. اینجا جایی است که لیست “لیست صفحات Landing” من را که در MailChimp ایجاد کردم ، پیدا می کنیم.

زمینه فرم پنهان

5. در مقدار پیش فرض “بله” را وارد کنید

این مرحله آخر بسیار مهم است. این بدان معناست که “بله” در لیست مشترکین MailChimp شما در کنار هر کسی که یک ارتقاء محتوا را بارگیری کرده است ، ظاهر می شود.

ضروری است اگر می خواهید از ارسال مشترکان خود به همان محتوای دو بار خودداری کنید!

مقدار پیش فرض

6. انجام شد!

اکنون برای قسمت جالب – طراحی جعبه پاپ آپ خود را طراحی کنید.

سفارشی کردن سربرگ خود را

سفارشی کردن سربرگ خود را

این نقطه ای است که ما شروع به بهینه سازی نرخ تبدیل شما می کنیم.

همه چیز درباره Leadbox شما باید با دقت در نظر گرفته شود BOOST CONVERSIONS. در مورد کپی ، تصاویر و موارد مهم “تماس با ما” فکر کنید.

ما برای پوشش این مشخصات به یک وبلاگ کامل اضافی احتیاج داریم. خوشبختانه ، ما فقط مقاله داریم!

“هفت قدم به یک تماس مغناطیسی برای اقدام” ما را بخوانید ، و مطمئن شوید که جعبه بازشونده شما باعث می شود افراد بیشتری برای تبدیل هر چه بیشتر.

LeadBox را در وب سایت خود قرار دهید

تنها کاری که باید انجام دهید این است که این کار را در سایت خود فعال کنید.

پس از سفارشی کردن LeadBox ، به “انتشار” ضربه بزنید ، و این صدای ناخواسته کد HTML را مشاهده خواهید کرد:

LeadBox را در وب سایت خود قرار دهید

این نیاز به کپی و چسباندن در HTML پست وبلاگ شما دارد.

در مورد من ، من به قسمت باطن WordPress می روم ، وبلاگ “صفحات فرود” من را پیدا می کنم و HTML را بارگذاری می کنم.

آیا در تصویر بالا ، خطی از متن پنهان در HTML وجود دارد که می گوید: “برای عضویت در لیست پستی من ، اینجا را کلیک کنید”?

شما می خواهید آن متن را با متن دلخواه خود جایگزین کنید. در مورد من ، “یک لیست چک رایگان” بارگیری کنید:

ارتقاء محتوا در محل

بنابراین HTML جمله ای را که استفاده می کنید پیچیده می کند.

اکنون ، وقتی کسی روی آن پیوند کلیک کند ، جعبه بازشو ظاهر می شود.

ساده!

ارتقاء محتوای شما

در این مرحله ، ما تقریباً آنجا هستیم.

مرحله آخر در واقع ارسال کالا به مشترک شماست. در اینجا ساده ترین روش برای انجام این کار:

سیستم مغناطیسی سرب

با این روش ، وقتی مشترک جدید شما روی دکمه “ارسال” ضربه می زند ، LeadPages به طور خودکار ارتقاء محتوا را از طریق ایمیل ارسال می کند.

در همان زمان ، آن آدرس ایمیل جدید را در MailChimp ذخیره می کند.

این روند:

1. وارد LeadPages شوید ، روی تنظیمات کلیک کنید > تحویل سرب آهنربا

سرب آهنربا-تحویل

2. پرونده ارتقاء محتوای خود را بارگذاری کنید

بارگذاری-سرب-آهنربا

3. خط و پیام را وارد کنید

بارگذاری-سرب-آهنربا-2

4. به فرم LeadBox برگردید ، این سوئیچ را روشن کنید و آهنربای سرب را که قبلاً بارگذاری کرده اید انتخاب کنید

ارسال-تحویل ایمیل

5. انجام شد!

هنگامی که یک مشترک به ارسال ارسال شد ، به لیست مشترکان MailChimp شما اضافه می شوند و LeadPages فوراً به روزرسانی محتوای شما را از طریق ایمیل ارسال می کند.

این گزینه ای است که من از آن استفاده می کنم زیرا ابتدا آدرس ایمیل مشترک را تأیید می کند. با این حال ، اگر ترجیح می دهید یک گزینه سریعتر وجود داشته باشد:

روش دیگر: آنها را مستقیماً به نیکی ها بفرستید

به جای ارسال به روزرسانی محتوا از طریق ایمیل ، می توانید در عوض آنها را به صفحه فرود بفرستید که در آن بتوانند آن را بارگیری کنند.

این همچنین برای تنظیم ساده است و ما آن را با یک صفحه تشکر از شما انجام می دهیم.

1. بر روی گزینه صفحه “Thank you” کلیک کنید

سپاس q-تحویل

2. صفحه فرود خود را ایجاد کنید

LeadPages کاملاً به ایجاد صفحات فرود بسیار جذاب اختصاص دارد. در اطراف خود بازی کنید و از یکی از الگوهای آنها برای ساخت یکی از آنها خوشحال شوید استفاده کنید.

پس از آن می توانید پیوندی را برای بارگذاری محتوای خود درج کنید. یا اگر این یک ویدیو یا وبینار است ، می توانید آن را درست در صفحه فرود جاسازی کنید.

3. گزینه “استفاده از صفحه فرود پیش فرض” را بردارید

اگر این کار را نکنید ، LeadPages مشترک شما را به صفحه “متشکرم” ارسال می کند ، و آنها محتوای جدید خود را ارتقا نمی دهند.

با تشکر از q-delivery-2

4. انجام شد!

اکنون ما واقعاً تمام شده ایم.

با راه اندازی ارتقاء محتوا ، اکنون یک قیف مشترک بسیار تبدیل کننده و یک آهنربای سرب بسیار جذاب برای خوانندگان داریم.

تنها کاری که باقی مانده است?

ترافیک جدی را به سمت آن رانندگی کنید! هنگامی که ارتقاء محتوا را آزمایش کرده و آنرا برای دستیابی به نرخ تبدیل قوی ، آنرا جیب زده اید ، می توانید آن را در مقیاس بالا قرار دهید.

من می خواهم از طریق تبلیغات فیس بوک ، معمولاً با هزینه 0.433 دلار برای هر بازدید ، ترافیک را به سمت پست سوق دهم ، و بگذارم “ارتقاء” بسیار تبدیل شده و بازدید کنندگان من بازدید کنندگان مرا به مشترکان تبدیل کند..

آیا از تکنیک ارتقاء محتوا استفاده می کنید؟ من دوست دارم در مورد تجربیات شما و اینکه آیا این برای شما مؤثر است ، بشنوم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me