סקירת Surfshark: 9 יתרונות ו -3 חסרונות בשימוש ב- VPN של Surfshark

כריש גולש


כריש גולש

https://surfshark.com/

tl; דר

Surfshark יחסית חדש בשוק והופיע רק לפני כמה זמן בשנת 2018. עם זאת, בזמן הקצר שהוא סביבו הוא כבר הצליח להקים רשת שרתים מרשימה למדי. והכי טוב, הוא זמין כעת במחיר נהדר בהשוואה לכלבים המובילים כיום בשוק. למד עוד.

ביקורת Surfshark: 9 יתרונות & 3 חסרונות של שימוש בסרפשיש

Surfshark קיים כבר בערך שנה ובעוד שחקנים חדשים נכנסים תמיד לתעשיות פופולריות, זו הייתה חוויה מעניינת. התמחור הצרכני שלהם מרשים אך מה יש לסורשארק להציע מבחינת תכונות והאם הביצועים שלהם יכולים לעלות על התמחור הנמוך שלהם? בואו נסתכל לעומק.

9 דברים שאנחנו אוהבים ב- Surfshark

1. בטוח & חיבור פרטי

כריש הגלישה בטוח ופרטי

כמו רוב ספקי שירותי ה- VPN המובילים בתעשייה כיום, Surfshark מציעה לצרכנים להרחיב את הפרטיות והביטחון. זה מתבצע באמצעות השירות הייעודי הרגיל – מנהרה מאובטחת ומוצפנת המאפשרת למשתמשים להסתיר את התנועה שלהם מעיניים סקרניות.

 • בחירת פרוטוקול מעולה
 • כדי להשיג זאת, Surfshark ממנפת כמה פרוטוקולי מפתח – OpenVPN הנוסה והבדיקה, כמו גם IKEv2. OpenVPN מקובל בדרך כלל כתקן דה-פקטו עם מהירויות ואבטחה גבוהים. IKEv2 גם הוא די טוב ועובד טוב עם רשתות סלולריות.

  הוספה לתערובת זו, Surfshark מציעה גם Shadowsocks הידוע יותר כפרוקסי מוצפן. הסיבה העיקרית לכך היא ככל הנראה ש- Shadowsocks עובדת היטב בסין, שוק מגע עבור VPNs בגלל ההתמוטטות של בייג’ינג לשירותים כאלה..

  היו דוחות משתמשים ש- Surfshark עובד עבור משתמשים מבוססי סין, אך לצערי אינני יכול לאמת זאת בנקודת הזמן הנוכחית..

 • הצפנה חזקה
 • מלבד לחיצת היד המאובטחת עם שרתי VPN, ל- Surfshark יש גם הצפנה חזקה מאוד עבור הנתונים המועברים באמצעות מנהרת ה- VPN. כאשר ספקים מסוימים מאפשרים למשתמשים להתאים את קצב ההצפנה לביצועים טובים יותר, Surfshark מפעיל הטיה מלאה עם AES-256 ביט.

  זה עובד במקביל למערכת מתג להרוג שתוכל להשתמש בה כדי לנתק את חיבור האינטרנט באופן אוטומטי אם יהיו בעיות בחיבור VPN.

 • אין יומנים שמרו
 • פעילות האינטרנט מעקב בדרך כלל באמצעות יומנים שנשמרים על ידי השרתים שאליהם אתה מתחבר. המידע שנאסף כולל בדרך כלל כתובת IP, היסטוריית גלישה, תעבורת רשת ועוד. בקיצור, זה מה שמאפשר לעקוב אחר המשתמש ולזהות אותו.

  Surfshark מוקדש להציע שירות ללא כניסה, מה שאומר שפעילות האינטרנט שלך נשמרת בעילום שם. בדקתי את השירות גם לגבי דליפות DNS והדלפות WebRTC, ששניהם הראו כשליליים.

2. זמין חיבור מולטי-הופ

-

Surfshark מציעה כיום כמה מה שהיא מכנה חיבורים “מולטי-הופ”. המשמעות היא שלמשתמשים המחוברים לרשת Surfshark יש אפשרות לנתב דרך שני שרתי VPN ברציפות. זה מגדיל את גורם האנונימיות לקלות יותר נפשית.

פרט לכך, הרשת הבסיסית מכסה מעל 61 מדינות ברחבי העולם עם רשת של למעלה מ -1,000 שרתים. זה די טוב עבור ספק שירות מתקרב.

3. זמין בפלטפורמות רבות

פלטפורמה חוצה גלישה

בדומה לרוב נותני השירות הטובים, Surfshark הפכה את השירות שלהם לזמין למספר פלטפורמות כך שתוכלו להשתמש בו כמעט בכל מכשיר הקיים. היישום הבסיסי שלהם מכסה פלטפורמות מיינסטרים כמו Windows ו- iOS.

לחלופין, באפשרותך להתקין אותו גם במכשירי המשחק שלך או במכשירים חכמים כמו טלוויזיות חכמות.

למשתמשים שלא מפריע להם חיבור איטי יותר, ניתן להשתמש גם ב- Surfshark בנתבים (ראה כיצד להתקין את Surfshark בנתב כאן).

עם זאת, שימו לב ששירותי VPN המותקנים על-ידי נתב יכולים להיות הרבה יותר איטיים בגלל הצפנה. דרוש כוח עיבוד כדי לטפל בהצפנה ורוב הנתבים חלשים באזור זה, ומכאן חיבור איטי יותר.

פתק

תוסף הדפדפן של Surfshark עבר ביקורת על ידי Cure53 ונמצא כי הוא מאובטח. תוכלו לקרוא עוד על כך כאן.

4. מהירות טובה

כמו תמיד, בדקתי את המהירות של Surfshark עם מספר מיקומי מפתח ברחבי העולם. כדי לשמור על זה בהקשר, המיקום הפיזי שלי נמצא במלזיה וככזה, PINGs (חביון) יהיו גבוהים יותר עבורי בהתאם למרחק הפיזי שלי לשרת VPN. זו עובדה ללא קשר לספק שירותי VPN.

כדי למדוד את המהירות של Surfshark לקחתי לראשונה מדידת קו בסיסי, מכיוון שמהירות האינטרנט משתנה מעת לעת;

קו הבדיקה של מהירות הגלישה

מבחן מהירות בסיסי ממלזיה (ללא VPN פעיל).

בשים לב לכך, הנה התוצאות עבור הבדיקות שלי למיקומים אחרים עם Surfshark בפעילות פרוטוקול OpenVPN (UDP) והשימוש בהן;

מבחן מהירות גולש אוסטרליה -

מבחן מהירות הגלישה מאוסטרליה.

מבחן מהירות כריש קנדה

מבחן מהירות גולש מקנדה.

מבחן מהירות כריש גלש אינדונזיה

מבחן מהירות הגלישה מאינדונזיה.

מבחן מהירות גולש הודו

מבחן מהירות גולש מהודו.

מבחן מהירות כריש כריש מלזיה

מבחן מהירות הגלישה במלזיה.

מבחן מהירות כריש גלשן ניו זילנד

מבחן מהירות הגלישה מניו זילנד.

מבחן מהירות גולש סינגפור

מבחן מהירות הגלישה מסינגפור.

מבחן מהירות גולש בבריטניה

מבחן מהירות הגלישה מבריטניה.

מבחן מהירות כריש גלשני ארה

מבחן מהירות הגלישה מארה”ב.

בדרך כלל VPNs ישים דגש רב יותר על ביצועים במדינות מסוימות על פני אחרות, פשוט בגלל הפופולריות. הדבר הראשון שצריך לשים לב אליו כאן הוא שכמעט בכל המקומות שנבדקו, למרות שהיא לא מציעה את המהירויות המהירות ביותר שראיתי עד כה, Surfshark מסוגלת לשמור על מהירויות עקביות מאוד.

זה בדרך כלל מספר יותר על שירות VPN מאשר זה שיש לו מהירויות פנטסטיות במיקום אחד או שניים וקשרים בלתי שמישים באחרים. התרשמתי כי Surfshark הצליחה לשמור על הביצועים גם באזורים כמו הודו ואינדונזיה, שהם תחומים שבהם אני בדרך כלל רואה ביצועים טובלים משמעותית.

זכור גם כי מהירויות אלה הושגו בתקן הקבוע של Surfshark של 256 סיביות. בסך הכל, תוצאות מצוינות הייתי אומר, והמרשים ביותר הוא עקביות.

5. נוכחות גלובלית חזקה של שרתים

כעת, לאחר שבחנו את המהירויות שתוכלו להגיע לחיבור של Surfshark, הוא מביא את האזור הבא לבדיקה עוד יותר – אזור הכיסוי. ל- Surfshark יש יותר מ -1,000 שרתים ביותר מ 61 מדינות. עבור ספק שירותים יחסית חדש, מדובר ברשת גדולה מאוד ומשהו שרבים מספקי שירותי VPN לא השיגו אפילו אחרי שנים בעסק..

כמעט כל השרתים שלהם הם שרתים פיזיים בפועל, עם קומץ מיקומים וירטואליים. מיקומים וירטואליים הם מקרים שבהם לספק VPN אין שירות בפועל במדינה, אך אני יכול לזייף את המיקום שלך מהאזור.

השרתים שלהם הם גם מאוד מסוגלים ויכולים להתמודד עם כל הפרוטוקולים והתכונות שיש ל- Surfshark להציע.

מלבד זאת, ל- Surfshark יש גם מספר שרתים המציעים למשתמשים כתובת IP קבועה. למרות שהם מוגבלים במספרם, אלה יכולים להועיל מכיוון שרוב ספקי שירותי האינטרנט מציעים לצרכנים רגילים IP-דינמי בלבד ומחייבים תוספת עבור כתובות IP קבועות.

לבסוף, יש לנו גם את החיבורים מולטי-הופ. אלה הם מסלולים קבועים לפיהם Surfshark מריץ חיבורי VPN באמצעות זוגות שרתים מאובטחים, מה שמגדיל את האבטחה של החיבור למשתמשים שלה. מעניין תוצאות בדיקת המהירות היו גם די טובות עם מולטי-הופ;

מבחן מהירות כריש גולש

מבחן מהירות הגלישה ב- Multi-Hop (הולנד דרך סינגפור).

6. זרימה חלקה של תוכן חסום גיאוגרפי

אחד הדברים המרכזיים שאני מסתכל עליהם ב- VPN הוא היכולת שלהם להתגבר על תוכן חסום גיאוגרפי, במיוחד כשמדובר בשטף מדיה. אני מנוי לנטפליקס ואיפה שאני נמצא, ספריית המדיה האזורית נוראית – אז אני משתמש ב- VPN כדי לצפות בתכני Netflix בארה”ב..

ניסיתי כל כך הרבה VPNs שטוענים כי הם מאפשרים הזרמת נטפליקס, אך מלבד שחקנים מובילים כמו ExpressVPN, NordVPN וקומץ אחרים, החיבור הוא מנוקד במקרה הטוב ואני כל הזמן מקבל את ההודעה ‘PROXY DETECTED’ האימה..

למרבה המזל, Surfshark מעולם לא גרם לי לבעיות בסטרימינג. ניהלתי את Netflix מעל Surfshark בשלושת החודשים האחרונים והיו לי אפס בעיות עם Netflix או ה- iPlayer של ה- BBC עד כה.

לשם השוואה לזה, בדקתי לאחרונה גם ספק שירות אחר והחוויה של נטפליקס שם הייתה תת אופטימלי. תן לי לנגן לך תרחיש; VPN A (Surfshark!) מאפשר לך להזרים את נטפליקס בקלות ובאופן יציב בכל עת. ל- VPN B מהירות טובה ומינימום חיץ, אך אתה צריך כל הזמן להתחבר ולהתנתק כדי לגרום לנטפליקס לעבוד. איזה תבחר?

7. מחירים מעולים

חודשיכל שנה דו שנתי
מחיר /mo$11.95$5.99$1.99
סה”כ ביל 11.95 $ 71.88 47.76 דולר
מחזור חיובים חודש-חודש-חודש -24 חודשים

תמחור של 1.99 דולר לחודש למנוי לשנתיים, התמחור של Surfshark מדהים. ברצינות. בכדי להביא זאת לפרספקטיבה, ExpressVPN גובה שיעור מוזל של בערך $ 8 + לחודש ואילו לאחרונה NordVPN העלתה את מחירן ל- $ 3.49 לחודש..

עבור שירות שמציע ביצועים כה אחידים ותכונות סולידיות, מדובר בהחלט בגניבה, ואני אומר, אפשרות ‘קנייה’ סולידית..

8. חווית משתמש חלקה

דבר אחד שאני דורש מכל VPNs שאני אוהב זה שהם מגיעים ללא בעיות. זה תקף לא רק לחיבור, אלא אני גם מחפש חווית הרשמה חלקה, גישה נוחה לאפליקציות שאני צריך להוריד, קלות שימוש באפליקציות ועזרה מהירה במידת הצורך..

מבין כל ה- VPN בו השתמשתי, אני מחשיב את Surfshark כאחד מעשרת המובילים שניסיתי במקום שלא הסתכלתי על משהו ואמרתי; “זה מוזר”. בעיניי זו נקודה חשובה המבדילה אותם מהתחרות.

אנו כלקוחות משלמים לא צריכים להיאלץ להיאבק בשימוש בשירות ששילמנו עבורו והדרך בה Surfshark בנתה את מודל חווית הלקוחות שלהם היא חלקה. מרגע שאתה לוחץ על ‘הירשם’ ועד לכיבוי המכשיר שלך, זה פשוט עובד.

9. פיצ’רים נוספים

שירותי VPN רבים כיום מגיעים עם כמה תכונות נוספות בעלות ערך מוסף מובנה, ו- Surfshark אינו יוצא מן הכלל. עם זאת, במקום לנסות להשתלט על התפקיד של ספק פתרונות אבטחה עיקרי הוא התמקד בתכונות שמוסיפות למטרה העיקרית שלו.

 • לוח לבן
 • הפונקציה Whitelister היא דבר המאפשר לאפשר לתנועה מסוימת לעקוף את שירות ה- VPN. זה שימושי מכיוון שאפליקציות או אתרים מסוימים נתקלים בבעיות VPN – לדוגמה Microsoft Office 365 או אתרים מסוימים פה ושם.

  Surfshark מאפשר לך לעבוד על זה בשתי דרכים – אתה יכול לאפשר לאפליקציה במכשיר שלך לעקוף לחלוטין את שירות ה- VPN, או להוסיף כמה כתובות אתרים (כתובות) של אתר לרשימת ההיתרים ולגשת אליהם ישירות.

 • מצב הסוואה
 • זה מה ש- Surfshark מכנה ערפול שרתים. זו אפשרות נוספת שתוכל להשתמש בהן אם ישנם עדיין אתרים אליהם אתם צריכים לגשת אך משום מה חסמו את תנועת ה- VPN באופן ספציפי. ערפול תנועה מוחל על החיבור שלך בכדי לגרום לו להראות יותר כמו תנועת אינטרנט רגילה במקום תנועת VPN.

 • אין מצב גבול
 • עבור חלק מהאנשים שנמצאים באזורים מגבילים במיוחד כמו סין, ייתכן שתפעול VPN רגיל לא יספיק בכדי לעקוף את משמרות הפיקוח הגבוהות ביותר שהוקמו כדי לחסום שירותים. כאן נכנס למצב No Borders של Surfshark. פשוט לחץ על מתג ותן לאפליקציה לעשות את העבודה בשבילך.

 • CleanWeb
 • כשירות נוסף בעל ערך מוסף, Surfshark מעניק לך את האפשרות CleanWeb להניח לו לחסום מודעות ועוקבים, וישאיר לך חווית גלישה באינטרנט נקייה יותר (סליחה מהמילה). בסך הכל מצאתי שזו חוויה מעורבת משום שאני מעדיף לתת לתוכנת האבטחה באינטרנט שלי להתמודד עם זה.

מה לא מצא חן בעינינו בסרפשארק

1. שירות לקוחות מטופש

ראשית, למרות הכותרת, Surfshark אכן מציעה תמיכה מהירה ראשונה דרך הצ’אט המקוון שלהם באתר. הם גם מגיבים במהירות להודעות דוא”ל לקבלת עזרה. עם זאת, מצאתי כי בחלק מהמקרים התגובות שלהם נראו מעט מפוקפקות מבחינת הדיוק.

כדוגמה לכך, אחד מחברי שירות הלקוחות שלהם אמר לי כי IKEv2 הייתה הגדרת החיבור המוגדרת כברירת מחדל בעת התקנת אפליקציית Windows שלהם, אך נראה שזה לא היה נכון. אני לא אומר ששירות הלקוחות שלהם גרוע, אבל רק מעט מפוקפק לפעמים (ספק סביר, אולי?).

2. נוכחות תקשורתית חברתית חלשה

בניגוד לרוב ספקי שירותי ה- VPN שיש להם היקף רב בערוצים החברתיים, חשבון הטוויטר של Surfshark כמעט ולא מראה שום פעילות. כמו כן לעתים נדירות עמוד הפייסבוק שלהם מקבל עדכונים ונראה כי בשני הערוצים יש רק קומץ עוקבים.

אמנם כשלעצמו אינו סימן שחור כנגד החברה או השירות, אך הוא מעלה ספקות נוספים לגבי מה שצריך להיות שירות צרכנים פופולרי. אין ספק שהם צריכים שיהיו יותר אנשים שמתעניינים בפעילותם – הלקוחות שלהם לכל הפחות.

3. מאפשר P2P מכל השרתים

מלבד הזרמת נטפליקס, נקודת העניין הבאה שלי היא ב- P2P. אני חזיר סיקור ובעוד ש Surfshark טוען שתומך בהבאת מים ברוב השרתים שלהם, בדרך כלל מצאתי שמהירות הסיקור גרועות למדי עם Surfshark ב-.

הייתי צריך לעשות שימוש ברשימת ההיתר של האפליקציות שלהם כדי לעקוף את חיבור Surfshark בכדי לקבל שוב מהירויות הגונות על לקוח הטורנט שלי..

מסקנה: Surfshark הוא נהדר!

עכשיו אתה יודע את כל העליות והמורידות שהיו לי עם Surfshark ואני חייב להסיק שזה באמת שירות טוב מאוד. אני כרגע בתכנית לשנתיים שלהם וזה היה ה- VPN שבחרתי במהלך החודשים האחרונים (עם כמה הפסקות בין כדי לבדוק שירותים אחרים).

המנות העיקריות שברצוני להבליט שוב ​​הן המהירויות הקבועות ביותר שקיבלתי בשירות, התמחור הפנטסטי שלהן, ולבסוף, הזרמתם החלקה של נטפליקס. לחלק מכם יש דרישות אחרות, אך אני מאמין במונחים של ביצועים בסיסיים ופרטיות, Surfshark מכה היטב.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map