آیا می دانید 96٪ افرادی که در وب سایت شما فرود می آیند ، حاضر نیستند بلافاصله از شما بخرند?

یک جاده طولانی از فرود در وب سایت تا خرید یک محصول وجود دارد. اما نگران نباشید آن 96٪ همه گم نشده اند! برای قانع کردن آنها فقط باید کمی سخت تر کار کنید.

شما باید آنها را پرورش دهید و اعتماد ایجاد کنید تا زمانی که آماده خرید از شما باشند.

اینجا جایی است که آهنربای سرب شما وارد می شود.

جایزه

به دنبال 9 ایده آهنربایی سرب سرب باشید که می توانید آنها را بدزدید!

آهنربای سرب چیست?

این یک قطعه محتوا یا خدمتی است که در ازای آدرس ایمیل آنها به بازدید کنندگان (رایگان) ارائه می دهید.

سرب آهنربا

این فاصله بین جذب بازدیدکننده و فروش فروش است. بیشتر اوقات ، مردم آماده نیستند که فوراً از شما بخرند. باید اعتماد کنید و ارزش خود را ثابت کنید. آهنربای سرب خود را در وسط قیف فروش خود قرار دهید ، مانند این:

 1. بازدید کنندگان را جذب کنید
 2. * آهنربای سرب *
 3. فروش را انجام دهید

زیرا اگر نمی توانید بار اول بفروشید ، بهتر است آدرس ایمیل آنها را دریافت کنید تا بعداً به آنها بفروشید!

رایج ترین آهنربای سرب یک کتاب الکترونیکی یا گزارش قابل بارگیری است. همچنین می توانید دوره های آموزشی یا آموزش رایگان را مشاهده کنید. اما در این پست به شما نشان خواهم داد که چیزی را بی نظیر و قدرتمندتر ایجاد کنید.

1. با محتوای غیرقابل مقاومت شروع کنید ، و بگذارید آنها بخواهند بیشتر

شما نمی توانید بدون ایجاد محتوای دلپذیر ، گرفتن عناوین ، داده های محور و الهام بخش ، آهنربای سرب ایجاد کنید.

چرا که نه?

زیرا باید ارزش خود را اثبات کنید. هیچ کس نمی خواهد کتاب الکترونیکی شما را بارگیری کند یا کلیدهای آدرس ایمیل آنها را تحویل ندهد تا زمانی که شما به آنها نشان دهید چه چیزی را دریافت کرده اید.

از آنها الهام بگیرید. آنها را سرگرم کنید. به آنها اطلاع دهید.

بگذارید آنها می خواهند بیشتر بخواهند! سپس از آهنربای سرب استفاده کنید تا چیزی اضافی به آنها بدهید. (در ازای آدرس ایمیل البته).

2. آن را بسیار مهم کنید

بنابراین ترفند این است که به بازدید کنندگان چیزی بدهید که به مطالبی که تازه خوانده اند ، ارزش افزوده می دهد. این یعنی ایجاد یک آهنربای سرب که مستقیماً به آن مربوط می شود.

بیایید بگوییم شما یک وبلاگ نویس سفر هستید. شما در مورد سفر اخیر به پاریس ، مقاله ای شگفت انگیز نوشتید ، و ویروس آنلاین می شود. عالی! فرصتی درخشان برای جمع آوری ایمیل های جدید.

اولین غریزه شما ارائه کتاب الکترونیکی است. چیزی مانند “راهنمای کامل برای شهرهای اروپا” مناسب ، درست است?

خوب ، دقیقاً نه.

مرتبط است ، اما به اندازه کافی لازم نیست تا شماره های جدی را به سمت ثبت نام ایمیل هدایت کنید. افرادی که این مقاله را می خوانند از پاریس جذاب و الهام گرفته اند. بنابراین ، در اینجا آهنربای سرب بهتر وجود دارد:

“برنامه سفر دو روزه پاریس کامل من را بارگیری کنید”

این موضوع مخصوص به مطالبی است که خوانندگان شما به تازگی از آن لذت می برند. به علاوه عملی است. این ارزش افزوده فوری را فراهم می کند.

بزرگترین بازاریاب های دیجیتالی این را ارتقاء محتوای می خوانند و برخی شاهد افزایش 785٪ تبدیل بیش از آهنرباهای سرب بزرگ “بزرگ” مانند کتاب الکترونیکی.

و یک مثال بصری از چگونگی استفاده Backlinko از این “ارتقاء محتوا” وجود دارد:

ارتقاء محتوای Backlinko

بیشتر بدانید: ارتقاء محتوا – سریعترین راه برای مشترکین بیشتر

3. آن را کوتاه و ساده کنید

نکته جالب در مورد مثال بالا این است که ایجاد آن نیز بسیار کوتاه تر و آسان تر است. چرا وقتی می توانید یک لیست چک یا برنامه سفر یک صفحه ایجاد کنید ، یک کتاب کامل بنویسید?

این برای شما راحت تر است ، و خوانندگان شما واقعاً آن را ترجیح می دهند. اکثر مردم وقت ندارند برای نشستن و خواندن کتاب کامل. به آنها چیزی ساده بدهید. به عنوان خواننده ، ما دوست داریم چیزها را خاموش کنیم ، آنها را روی میز خود بچسبانیم و اطلاعات را مفید نگه داریم.

با این کار ، شما می توانید در طی پنج دقیقه از ثبت نام ، ارزش واقعی خود را به زندگی آنها بیفزایید.

به یاد داشته باشید ، شما هنوز هم این مشتری بالقوه را پرورش می دهید. شما هنوز هم تلاش می کنید تا آنها را برنده و در نهایت فروش بزرگی کنید. این روند میانی را بیرون نکشید. به آنها چیزی با ارزش بدهید.

4- مشکلات آنها را حل کنید

بهترین آهنرباهای سرب مشکلات را حل می کنند. به همین سادگی.

افراد در سایت شما هستند زیرا به دنبال چیزی هستند. آنها به دنبال چه می گردند?

اکنون ، آن را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار دهید.

این آهنربای اصلی شماست.

در زیر آهنربای سرب AppSumo وجود دارد. این شرکت برای یافتن جالبترین و جالب ترین برنامه ها ، اسباب بازی ها و محصولاتی وجود دارد که به شما در بهتر کار کردن کمک می کند.

بنابراین ، آنها با ارائه 15 ابزار اساسی برای بهبود بهره وری ، فوراً مشکلات خوانندگان خود را حل می کنند.

برنامه ها

5. بیش از یک آهنربای سرب ساخته شده است

ما ثابت کرده ایم که آهنرباهای سرب بسیار مهم راهی برای پیشبرد هستند. بدیهی است ، این بدان معنی است که ساختن بیش از یک. (خوشبختانه ، ما هم اکنون می دانیم که آهنرباهای سرب کوتاه بهتر هستند ، بنابراین آنها نباید شما را خیلی طولانی نکشند!)

به جای نوشتن آن کتاب الکترونیکی عظیم که شما در حال برنامه ریزی بودید ، بگذارید آنرا خراب کنیم و بجای آن مطالب اضافی کوچکتر و کاملاً مرتبط با آن را تهیه کنیم.

این همان مقدار وقت و تلاش است. اما در تبدیل آدرس های ایمیل بی نهایت قدرتمندتر است.

بچه های دیجیتال بازاریاب از این امر بسیار درخشان هستند. آنها می توانستند یک کاغذ سفید واحد ایجاد کنند و همه چیز را در مورد بازاریابی دیجیتال بدانند.

اما آنها این کار را نکردند.

آنها تعداد زیادی آهنربای سرب کوچکتر متناسب با مشکلات خاص ایجاد کردند. PDF قابل بارگیری از ایده های نهایی وبلاگ وجود دارد. آنها همچنین مجموعه ای از قالب های سرخط رسانه های اجتماعی را در اختیار شما قرار می دهند که می توانید به سادگی آن را کپی و چسب گذاری کنید. در یک کمپین آنها حتی یک دستمال با نمودار جریان روی آن فرستادند.

آهنربای کوچکتر سرب

از یک آهنربای سرب مبهم استفاده نکنید. از چندین مورد بسیار منحصر به فرد و مرتبط استفاده کنید.

6. مشترکین خود را با کالای برتر خود معرفی کنید

به یاد داشته باشید ، آهنربای سرب فقط قسمت میانی قیف فروش شما است.

دریافت آدرس ایمیل آنها فقط نیمی از نبرد است!

پس از دسترسی به آهنربای سرب شما ، زمان آن رسیده که آنها را به سمت محصول پریمیوم خود هدایت کنید. آنها را به کف قیف ببرید و فروش نهایی خود را انجام دهید.

خجالتی نباشید شما اعتماد کرده اید و ارزش خود را ثابت کرده اید. حالا درخواست فروش کنید.

جایزه! 9 ایده آهنربای سرب که می توانید سرقت کنید!

 1. گزارش داده ها آمار عاشق مردم. ما نمی توانیم به اندازه کافی محتوای محور داده را بدست آوریم. این به مشتریان بالقوه نشان می دهد که شما یک متخصص در زمینه خود هستید و به آنها اطلاعات عملی می دهد.
 2. Checklist اینها به راحتی جمع شده اند و ارزشهای زیادی را به محتوای شما اضافه می کنند. خوانندگان می توانند آنها را خالی کرده و روی میز کار خود نگه دارند.
 3. کش رفتن فایل ها پرونده های قالب الگوهای ساده ای هستند که کاربران می توانند قبل از استفاده خود ، اطلاعات خود را کپی و چسباندن کنند.
 4. آموزش اینها برای مشاوران فروش محصولات یادگیری فوق العاده است. با ارائه یک آموزش رایگان ، بازدید کنندگان می توانند سبک تدریس شما را ببینند و شروع به یادگیری چیزی کنند.
 5. آزمایش های آزمایشی بسیاری از شرکت های نرم افزاری از یک آزمایش رایگان برای فریب کاربران استفاده می کنند. این دادگاه ممکن است بعد از یک ماه منقضی شود ، یا شما می توانید ویژگی های خاصی را از نسخه رایگان پنهان کنید.
 6. کد های تخفیف مناسب برای فروشگاه های آنلاین. در ازای دریافت آدرس ایمیل ، یک کد تبلیغی برای مشتریان ارسال کنید.
 7. کاتالوگ ها و بروشورفروشگاه های مد روز از این یکی استفاده می کنند. بازدید کنندگان ایمیل خود را برای دریافت بروشور کتاب سالانه یا فصل جدید سال وارد می کنند.
 8. یک تقویم برای خوانندگان یک تقویم با یک برنامه یا یادآوری مطالب کامل است. بسیار مناسب برای چاپ کردن و چسبیدن به یک تخته سنگی.
 9. از تخیل خود استفاده کنید در اینجا هیچ قانونی وجود ندارد! با چیزی بی نظیر برای شما و وب سایت خود همراه شوید. خلاق باش!

اکنون ، خواندن 7 مرحله برای ایجاد دکمه تماس مغناطیسی تماس با عمل را ادامه دهید (با نمونه های واقعی).

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me