تصور کنید که هر بازدید کننده را به وب سایت خود منتقل کرده و آنها را درون یک قیف غول پیکر قرار دهید.

هزاران مشتری در حال ریختن به بالا هستند ، و مرتبا از پایین منتقل می شوند. خرید محصول خود را به عنوان آنها می روند.

به نظر می رسد مانند یک سیستم عالی اینطور نیست؟ خب ، این برنامه به هر حال است! در این سری از پست ها ، ما در حال بررسی دو برابر کردن تبدیل های شما هستیم. یکی از سریعترین راه های انجام این کار با وصل کردن قیف فروش نشتی است.

قیف فروش چیست?

قیف فروش راهی آسان برای تجسم تبدیل های شما است. قسمت بالا گسترده و گسترده است و نمایانگر هر فردی است که با نام تجاری یا وب سایت شما در تماس است.

قیف فروش
اعتبار تصویر: Sparkitects.com

ما از این استعاره استفاده می کنیم ، زیرا شما می خواهید یک سطح گسترده برای جذب افراد از هر مکان ، و آنها را به یک هدف بسیار خاص تبدیل کنید.

هنگامی که آنها در قیف شما (در وب سایت شما) قرار دارند ، با کم شدن شکاف ، پایین می روند. در اینجا ، آنها درباره برند و محصول شما بیشتر می آموزند. شما آنها را متقاعد می کنید که بخرند و آنها را به هدف نهایی هدایت می کنند.

شکل همچنین تعداد افراد در طول مسیر را نشان می دهد. به ناچار ، شما با پایین آمدن افراد را گم خواهید کرد. بازدید کنندگان تصمیم می گیرند که علاقه ای به محصول شما ندارند یا در سفر پریشان می شوند. بنابراین در هر مرحله ، قیف باریک تر می شود.

سرانجام ، سودآورترین مشتری در پایین ظاهر می شوند. این معمولاً تنها بخش کوچکی از تعداد زیادی از قیف های داخل قیف است. اما این مهمترین مشتریان شما هستند.

مشتری که به پایین می رسد ، فوق العاده شما هستند!

قیف های فروش عالی هستند زیرا بهترین مشتریهای شما را رقم می زنند (شاید به جای این کار باید آن را به عنوان غربال کردن فروش بنامند؟)

صاحبان وب از قیف فروش استفاده می کنند تا بتوانند مقدار کمی از سوپر فن ها را جدا کنند. اینها افرادی هستند که گرانترین محصول شما را خریداری می کنند و بارها و بارها برمی گردند.

بیایید قیف فروش خود را بسازیم

بالاترین

قیف فروش شما وسیع ترین قسمت است. این طراحی شده است تا حد ممکن مشتری های بالقوه زیادی را بدست آورد. این قسمت بالا شامل همه افرادی است که با مارک شما در تماس بوده اند. این همه مربوط به آگاهی و بازاریابی است.

بیایید بگوییم که شما یک کمپین تبلیغاتی در Facebook را اجرا می کنید ، و به 100000 نفر می رسد. ما این افراد را سرب می نامیم ، و آنها نمایانگر قله شما هستند.

هدف شما یافتن هرچه بیشتر نتیجه ممکن است. اما ، شما همچنین به رهبری های هدفمند یا “واجد شرایط” نیاز دارید. این بازاریابی برای افرادی که به طور فعال به آنچه می فروشید علاقه مند است. با شکار منجر های “واجد شرایط” ، احتمال اینکه افراد آن را به پایین بیاورند ، به میزان قابل توجهی افزایش می دهید.

وسط

بخش میانی جایی است که شما این هدایت های اولیه را به چشم انداز تبدیل می کنید. این بازدید کننده های معمولی را به مشتریان علاقه مند تبدیل می کند. در اینجا ، به افراد کمک خواهید کرد تا کارهای شما را درک کنند و آنها را به محصول نهایی خود نزدیک کنند.

متأسفانه ، این جایی است که بیشتر مشاغل منجر به از دست دادن آنها می شوند ، بنابراین توجه کنید.

فروش گران ترین محصول یا خدمات شما فوراً بسیار دشوار است. بنابراین در وسط قیف ، شما می خواهید اطلاعات زیادی به دست آورید و محصولات پشتیبانی کمتری را ترویج کنید. شما به چیزهایی نیاز دارید که شروع به پرورش مشتریان می کنند. شما باید اعتماد و اعتبار را در اینجا بسازید.

همچنین جایی است که شما شروع به گرفتن داده های مشتری کرده و اولین تبدیل های کوچک را انجام می دهید. به عنوان مثال می توانید یک کتاب الکترونیکی یا یک محاکمه رایگان در ازای آدرس ایمیل ارائه دهید.

وسط قیف همه چیز مربوط به آموزش و الهام بخشیدن به مردم است. این در مورد فروش کوچک ، تبدیل های کوچک و جمع آوری داده ها است. بازدید کنندگان گاه به گاه را به مشتریان واقعی تبدیل کنید.

پایین

پایین قیف هدف نهایی شماست. شما می خواهید تا حد ممکن افراد بیشتری به این نقطه برسند. هنگامی که مشتریان به کف قیف می رسند ، اقدامات بزرگی انجام می دهند.

شما اعتماد آنها را ساخته اید. شما یک یا دو محصول پشتیبانی فروخته اید و در طول مسیر رابطه برقرار کرده اید. آنها آماده خرید کالای برتر از شما هستند.

مشتریانی که آن را به پایین قیف فروش شما می رسانند ، فوق العاده شما هستند. شما فقط به خرید چند محصول فوق العاده گران قیمت و گران قیمت خود نیاز دارید تا ارزش آن را پیدا کنید.

نمونه ای از داده های سرد

این خیلی خوب توضیح می دهد ، اما چگونه در زندگی واقعی کار می کند؟ بیایید یک مثال را بر اساس متوسط ​​کلیک و نرخ تبدیل بررسی کنیم. بیایید بگوییم که شما یک تبلیغ در فیس بوک را اجرا می کنید که 100 دلار هزینه دارد (متوسط ​​برای رسیدن به 100000 نفر)

بالا

تبلیغات فیس بوک به 100000 نفر می رسد
1٪ روی وب سایت شما کلیک می کند و یک وبلاگ را می خواند (1000 نفر)
10٪ کتاب الکترونیکی شما را بارگیری می کند و به ایمیل ارسال می شود (100)
10٪ از آنها محصول پشتیبانی شما را با 10 دلار (10) خریداری می کنند
10٪ محصول برتر خود را با 50 دلار خریداری کنید (1)

پایین

هر کسب و کار متفاوت است ، اما شما می توانید درک کنید که چگونه این قیف از یک شروع بزرگ 100000 نفری فقط به چند مشتری بزرگ می رسد..

به نظر می رسد کوچک است ، اما بر اساس این قیف ، شما 50 دلار سود کسب کرده اید. همچنین 100 ثبت نام ایمیل دریافت کرده اید. بد نیست!

اکنون می دانید که متوسط ​​نرخ کلیک و فروش برای وب سایت خود ، می توانید این کار را به روش بزرگی انجام دهید.

چگونه می توان قیف فروش نشتی را وصل کرد

متأسفانه ، چیزی به عنوان قیف ضد آب در فروش آنلاین وجود ندارد. همانطور که در مثال مشاهده می کنید ، ما هزاران سرب در سفر خود را از دست می دهیم و فقط یک فروش حق بیمه را رقم می زنیم. بنابراین ، چگونه می توانید شکاف ها را وصل کنید?

نشت

اولین قدم آنالیز قیف موجود شماست. همانطور که در مثال مشاهده می کنید ، می توانید به طور فعال مکان های کاربران را رها کنید. بنابراین اولین کار شما در حال تجزیه و تحلیل است که بزرگترین نشت شما از کجا به وجود می آید. آیا در بالای قیف ، وسط یا پایین قرار دارد?

حالا کمی باهوش می آید. اگر قیف را همانطور که توضیح دادم تنظیم کرده اید ، باید آدرس وسایل ایمیل زیادی را در قسمت میانی ضبط کنید. حتی بعد از اینکه سایت شما را رها کردید ، می توانید به روزرسانی ها و خبرنامه ها را به موقع برای آنها ارسال کنید. که آنها را به عقب در بالای قیف قرار می دهد!

در مورد کسانی که به هیچ وجه ثبت نام نکرده اند ، می توانید آنها را نیز پس بگیرید. کوکی ها را در وب سایت خود در معرض بازدید کنندگان آهنگ خود قرار دهید. سپس مجموعه ای از آگهی های آنلاین را تنظیم کنید که این موارد را “عقب نشینی” کنید. با ارسال آگهی به کسانی که قبلاً در وب سایت شما بوده اند ، آنها را دوباره در قیف قرار دهید.

هنگامی که قیف نشت می کند ، آنها را بگیرید و همه را به سمت بالا قرار دهید.

قیف فروش خوبی که منجر به تعداد زیادی از سوالات واجد شرایط می شود. آنها را از طریق وب با دقت ساختار یافته اطلاعات ، محصولات پشتیبانی و آزادها فیلتر می کند. سرانجام ، سوپر ابرها در پایین پدیدار می شوند و کالای برتر شما را خریداری می کنند.

ساده.

من دوست دارم در مورد قیف های فروش شما بشنوم! خوانندگان ، بگذارید که سفر کامل شما به چه صورت باشد.

در مرحله بعدی ، نحوه ایجاد یک آهنربای سرب مقاومت ناپذیر را که باعث افزایش ثبت نام در ایمیل است ، بررسی کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me