سورفشارک

سورفشارک

https://surfshark.com/

tl؛ dr

Surfshark برای بازار نسبتاً جدید است و فقط در سال 2018 به وجود آمده است. با این وجود در مدت كوتاهی كه در نزدیكی آن قرار داشت ، قبلاً موفق شده است كه یك شبكه نسبتاً چشمگیر از سرورها ایجاد كند. از همه بهتر ، اکنون در مقایسه با سگهای برتر فعلی بازار ، قیمت بسیار خوبی در دسترس است. بیشتر بدانید.

Surfshark Review: 9 مثبت & 3 منفی استفاده از Surfshark

Surfshark تقریباً یک سال است که در حال حاضر است و در حالی که بازیکنان جدید همیشه وارد صنایع محبوب می شوند ، تجربه جالبی بوده است. قیمت گذاری مصرف کننده آنها چشمگیر است اما Surfshark از نظر ویژگی ها چه چیزی را ارائه می دهد و آیا عملکرد آنها می تواند از قیمت پایین آنها پیشی بگیرد؟ بیایید نگاه عمیق تری داشته باشیم.

9 چیزهایی که درباره Surfshark دوست داریم

1. ایمن & اتصال خصوصی

surfshark ایمن و خصوصی است

Surfshark مانند بسیاری از ارائه دهندگان خدمات برتر VPN در صنعت امروز ، در زمینه حفظ حریم خصوصی و امنیت به مصرف کنندگان پیشنهاد می کند. این کار از طریق سرویس اختصاصی معمول انجام می شود – یک تونل امن و رمزنگاری شده که به کاربران امکان می دهد ترافیک خود را از چشم کنجکاو مخفی کنند..

 • انتخاب عالی پروتکل
 • برای دستیابی به این هدف ، Surfshark به چند پروتکل کلیدی یعنی OpenVPN و IKEv2 کمک می کند. OpenVPN به طور کلی به عنوان استاندارد de-facto با سرعت و امنیت بالا پذیرفته می شود. IKEv2 نیز بسیار خوب است و به خوبی با شبکه های تلفن همراه کار می کند.

  Surfshark علاوه بر این مخلوط ، Shadowsocks را نیز ارائه می دهد که بیشتر به عنوان یک پروکسی رمزگذاری شده شناخته می شود. دلیل اصلی این امر احتمالاً این است که Shadowsocks به خوبی در چین کار می کند ، بازار لمسی برای VPN ها به دلیل سرکوب پکن در چنین خدماتی.

  گزارش های کاربر وجود دارد مبنی بر این که Surfshark برای کاربران مستقر در چین کار می کند ، اما متأسفانه در زمان فعلی قادر به تأیید این موضوع نیستم.

 • رمزگذاری قوی
 • گذشته از دستیابی ایمن با سرورهای VPN ، Surfshark همچنین برای داده های منتقل شده اگرچه تونل VPN رمزگذاری بسیار قوی دارد. در جایی که برخی ارائه دهندگان به کاربران امکان تنظیم نرخ رمزگذاری را برای عملکرد بهتر می دهند ، Surfshark شیب کامل را با بیت AES-256 اجرا می کند.

  در صورت بروز هرگونه مشکلی در اتصال VPN ، این سیستم به طور همزمان با سیستم سوئیچ kill انجام می شود که می توانید از آن برای قطع اتصال اینترنت استفاده کنید..

 • بدون سیاههها متوقف نشده است
 • فعالیت اینترنت معمولاً با استفاده از سیاهههای مربوط که توسط سرورهایی که به آنها وصل می شوید نگه داشته می شود. اطلاعات جمع آوری شده معمولاً شامل آدرس IP ، تاریخچه مرور ، ترافیک شبکه و موارد دیگر است. به طور خلاصه ، این چیزی است که به کاربر امکان ردیابی و شناسایی را می دهد.

  Surfshark به ارائه یک سرویس بدون گزارش اختصاص داده شده است ، بدین معنی که فعالیت اینترنتی شما ناشناس است. من همچنین این سرویس را برای تست های DNS Leaks و WebRTC آزمایش کردم ، که هر دو نشان دهنده منفی بودند.

2. اتصال چند هاپ موجود است

surfshark multihop

Surfshark در حال حاضر چندین موردی را که اتصالات “چند هاپ” نامیده می شود ، ارائه می دهد. این بدان معناست که کاربرانی که به شبکه Surfshark متصل می شوند ، امکان مسیریابی متوالی از طریق دو سرور VPN را دارند. این باعث می شود عامل راحتی ناشناس برای سهولت بیشتر ذهن باشد.

گذشته از آن ، شبکه اصلی بیش از 61 کشور جهان را تحت پوشش شبکه ای با بیش از 1000 سرور قرار می دهد. این یک ارائه دهنده خدمات به روز و خوب بسیار مناسب است.

3. در بسیاری از سیستم عامل ها موجود است

سیستم عامل متقابل surfshark

Surfshark مانند بسیاری از ارائه دهندگان خدمات خوب ، خدمات خود را برای چندین سیستم عامل در دسترس قرار داده است تا بتوانید تقریباً از هر وسیله موجود استفاده کنید. برنامه اصلی آنها سیستم عامل های اصلی مانند Windows و iOS را پوشش می دهد.

از طرف دیگر ، می توانید آن را بر روی دستگاه های بازی یا دستگاه های هوشمند مانند تلویزیون های هوشمند نیز نصب کنید.

برای کاربرانی که ارتباط آهسته تری ندارند ، می توانید از Surfshark در روترها نیز استفاده کنید (نحوه نصب Surfshark را روی روتر در اینجا ببینید).

با این حال ، توجه داشته باشید که خدمات VPN نصب شده از روتر می توانند به دلیل رمزگذاری بسیار کندتر باشند. برای پردازش رمزگذاری قدرت پردازش طول می کشد و بیشتر روترها در آن منطقه ضعیف هستند ، از این رو اتصال کندتر است.

توجه داشته باشید

برنامه افزودنی مرورگر Surfshark توسط Cure53 حسابرسی شد و به نظر می رسد که امن است. شما می توانید بیشتر در مورد آن در اینجا بخوانید.

4- سرعت خوب

مثل همیشه ، سرعت Surfshark را با چندین مکان کلیدی در سراسر جهان آزمایش کردم. برای حفظ این موضوع ، موقعیت فیزیکی من در مالزی است و به همین ترتیب ، بسته به فاصله فیزیکی من با سرور VPN ، PING (تأخیر) برای من بالاتر خواهد بود. این یک واقعیت بدون در نظر گرفتن ارائه دهنده خدمات VPN است.

برای اندازه گیری سرعت Surfshark ، ابتدا اندازه گیری اولیه را انجام دادم ، زیرا سرعت اینترنت هر از گاهی متفاوت است.

مبانی تست سرعت surfshark

تست سرعت پایه از مالزی (بدون VPN فعال).

با توجه به این نکته ، در اینجا نتایج آزمایش های من به سایر مناطق با Surfshark روشن و استفاده از پروتکل OpenVPN (UDP) انجام می شود.

تست سرعت surffark استرالیا

تست سرعت Surfshark از استرالیا.

تست سرعت surffark کانادا

تست سرعت Surfshark از کانادا.

تست سرعت surfshark اندونزی

تست سرعت Surfshark از اندونزی.

تست سرعت surffark هند

تست سرعت Surfshark از هند.

تست سرعت surfshark مالزی

تست سرعت Surfshark از مالزی.

تست سرعت surfshark نیوزیلند

تست سرعت Surfshark از نیوزیلند.

تست سرعت surfshark سنگاپور

تست سرعت Surfshark از سنگاپور.

تست سرعت surfshark UK

تست سرعت Surfshark از انگلستان.

تست سرعت surffark ایالات متحده

تست سرعت Surfshark از ایالات متحده.

به طور معمول ، VPN فقط به دلیل محبوبیت ، تأکید بیشتری بر عملکرد در برخی از کشورها نسبت به سایرین خواهد کرد. اولین چیزی که باید به اینجا توجه داشته باشید این است که تقریباً در همه مکانهای آزمایش شده ، در حالی که سریعترین سرعتی را که تاکنون مشاهده نکرده ام ، ارائه نمی دهد ، Surfshark قادر است سرعتهای بسیار مداوم را حفظ کند.

این معمولاً بیشتر از یک سرویس VPN است که دارای سرعت های خارق العاده ای در یک یا دو مکان و اتصالات غیرقابل استفاده در دیگران است. من تحت تأثیر این بودم که Surfshark موفق شد عملکرد خود را در مناطقی مانند هند و اندونزی نیز حفظ کند ، که مناطقی هستند که معمولاً عملکرد را به طور چشمگیری مشاهده می کنم.

همچنین به یاد داشته باشید که این سرعتها در استاندارد ثابت رمزگذاری 256 بیتی Surfshark حاصل شد. به طور کلی ، نتایج عالی را می گویم ، برجسته ترین در قوام است.

5. حضور سرور جهانی قدرتمند

اکنون که ما به سرعتی که می توانید از اتصال Surfshark بدست آوریم ، نگاه کردیم ، منطقه بعدی را تحت بررسی دقیق تر قرار می دهد – منطقه پوشش. Surfshark در بیش از 61 کشور جهان دارای 1000 سرویس دهنده است. برای ارائه دهنده خدمات نسبتاً جدید ، این یک شبکه بسیار بزرگ و چیزی است که بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN حتی پس از سالها در تجارت به آن دست نیافته اند..

تقریباً تمام سرورهای آنها سرورهای فیزیکی واقعی هستند و تعداد معدودی مکان مجازی دارند. مکانهای مجازی مواردی هستند که ارائه دهنده VPN خدمات واقعی در کشور ندارد اما من می توانم از موقعیت مکانی شما هدر دهم.

سرورهای آنها همچنین بسیار توانمند هستند و می توانند کلیه پروتکل ها و ویژگی هایی را که Surfshark ارائه کرده است ، مدیریت کنند.

گذشته از آن ، Surfshark همچنین چندین سرور دارد که یک آدرس IP ثابت را به کاربران ارائه می دهند. اگرچه تعداد آنها محدود است ، از آنجا که بیشتر ISP ها فقط مصرف IP معمولی را فقط IP های پویا ارائه می دهند و برای آدرس های IP ثابت هزینه اضافی می پردازند..

سرانجام ، ما اتصالات چند هاپ نیز داریم. اینها مسیرهای ثابت هستند که به وسیله آنها Surfshark اتصالات VPN را هر چند جفت سرورهای ایمن اجرا می کند و امنیت اتصال را برای کاربران خود افزایش می دهد. جالب توجه است که نتایج تست سرعت با چند هاپ نیز بسیار خوب بود.

تست سرعت surfshark چند هاپ

تست سرعت Surfshark در Multi-Hop (هلند از طریق سنگاپور).

6. پخش صاف محتوای جغرافیایی مسدود شده

یکی از موارد اساسی که من در یک VPN به دنبال آن هستم ، توانایی آنها در غلبه بر محتوای جغرافیایی مسدود شده است ، به خصوص در مورد جریان رسانه. من در Netflix مشترک می شوم و آنجا که هستم ، کتابخانه رسانه ای منطقه ای افتضاح است – بنابراین من از VPN برای تماشای محتوای Netflix ایالات متحده استفاده می کنم.

من بسیاری از VPN ها را امتحان کرده ام که ادعا می کنند اجازه می دهند Netflix جریان داشته باشند اما گذشته از بازیکنان برتر مانند ExpressVPN ، NordVPN و تعداد انگشت شماری از دیگر ، ارتباط در بهترین حالت لکه دار است و من دائماً پیام مخوف “PROXY DETECTED” را دریافت می کنم..

خوشبختانه ، Surfshark هیچ وقت مشکلی برای پخش کردن ایجاد نکرده است. من Netflix را بیش از Surfshark در طی سه ماه گذشته اجرا کرده ام و تاکنون با نتفلیکس یا iPlayer بی بی سی مشکل صفر ندارم.

در مقایسه با این ، من اخیراً ارائه دهنده خدمات دیگری را نیز آزمایش کردم و تجربه Netflix در آنجا مطلوب نبود. بگذارید یک سناریو برای شما بازی کنم. VPN A (Surfshark!) به شما امکان می دهد Netflix را به راحتی و به طور پیوسته در هر زمان پخش کنید. VPN B از سرعت و حداقل بافر خوبی برخوردار است ، اما برای کار با Netflix باید مرتباً متصل و قطع شوید. کدامیک را برمی گزینید?

7. قیمت های عالی

MonthlyYelylyBi سالانه
قیمت /mo$11.95،65.99 $ 1.99
کل بیل 11.95 $ 71.88 $ 47.76 $
چرخه صورتحساب1-ماه 12-ماه 24-ماه

با قیمت 1.99 دلار در ماه برای اشتراک دو ساله ، قیمت Surfshark بسیار جذاب است. به طور جدی. برای چشم انداز این موضوع ، ExpressVPN نرخ تخفیف تقریبا 8 دلار در هر ماه را شارژ می کند در حالی که اخیراً NordVPN قیمت های خود را به 3.49 دلار در ماه افزایش داده است..

برای خدماتی که چنین عملکردی و ویژگی های کاملی را ارائه می دهد ، این یک گزینه “خرید خوب” است که می گویم سرقت است و می گویم..

8. تجربه کاربر صاف

یک چیز من از تمام VPN هایی که دوست دارم خواهان آن هستم که آنها بدون مشکل پیش می آیند. این امر نه تنها در مورد اتصال قابل استفاده است ، بلکه من به دنبال یک تجربه ثبت نام بدون درز ، دسترسی آسان به برنامه های مورد نیاز برای بارگیری ، سهولت استفاده در برنامه ها و در صورت لزوم کمک سریع نیز هستم..

از بین تمام VPN های من استفاده کرده ام ، Surfshark را یکی از ده اصلی من می دانم که در جایی که به چیزی نپرداختم و گفتم؛ “عجیب است” برای من ، این نکته مهمی است که آنها را از رقابت متمایز می کند.

ما ، به عنوان مشتریانی که پرداخت می کنیم ، مجبور نیستیم برای استفاده از خدمتی که به ما پرداخت کرده ایم و روشی که Surfshark مدل تجربه مشتری خود را ساخته است ، تلاش کنیم. از لحظه کلیک روی «ثبت نام» تا زمانی که دستگاه خود را خاموش می کنید ، به سادگی کار می کند.

9. ویژگی های اضافی عالی

بسیاری از خدمات VPN امروزه دارای برخی از ویژگی های ارزش افزوده اضافی هستند که ساخته شده اند و Surfshark نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این حال ، به جای اینکه سعی کند نقش ارائه دهنده اصلی راه حل های امنیتی را به عهده بگیرد ، روی ویژگی هایی متمرکز شده است که به هدف اصلی خود می افزایند.

 • وایتلیستر
 • ویژگی Whitelister چیزی است که به شما امکان می دهد تا از برخی سرویس های VPN عبور و مرور کنید. این بسیار مفید است زیرا برخی از برنامه ها یا سایت ها با VPN مشکل دارند – به عنوان مثال Microsoft Office 365 یا برخی وب سایت های خاص در اینجا و آنجا.

  Surfshark به شما امکان می دهد این کار را به دو روش انجام دهید – می توانید به یک برنامه در دستگاه خود اجازه دهید تا سرویس VPN را به طور کامل دور کند ، یا می توانید برخی URL های وب سایت (آدرس ها) را به Whitelister اضافه کنید و به آنها مستقیم دسترسی پیدا کنید.

 • حالت استتار
 • این همان چیزی است که Surfshark آنرا سرفه می نامد. در صورت وجود سایتهایی که باید به آنها دسترسی داشته باشید گزینه دیگری برای استفاده شماست اما به دلایلی به طور خاص ترافیک VPN را مسدود کرده اید. انسداد ترافیک برای اتصال شما استفاده می شود تا بیشتر به جای ترافیک VPN به صورت منظم در اینترنت ظاهر شود.

 • بدون حالت مرزی
 • برای برخی از کسانی که در مناطق بسیار محدود مانند چین قرار دارند ، عملکرد منظم VPN ممکن است برای دستیابی به نگهبانان نظارتی بسیار بالا که برای مسدود کردن خدمات در نظر گرفته شده اند کافی نباشد. اینجاست که “No Border Mode” Surfshark وارد می شود. به سادگی سوئیچ را بزنید و به برنامه اجازه دهید کار را برای شما انجام دهد.

 • CleanWeb
 • Surfshark به عنوان یکی دیگر از خدمات ارزش افزوده ، گزینه CleanWeb را برای شما فراهم می کند تا بتواند تبلیغات و ردیاب ها را مسدود کند ، و شما را به عنوان یک تجربه گشت و گذار در وب پاک کننده تر (عفو قلم) ترک می کند. به طور کلی ، من این را تجربه ای مختلط پیدا کرده ام زیرا ترجیح می دهم نرم افزار امنیت اینترنت من از آن استفاده کند.

آنچه ما در مورد Surfshark دوست نداریم

1. خدمات مشتری Dodgy

در مرحله اول ، با وجود عنوان ، Surfshark سریع پشتیبانی خط اول را از طریق چت آنلاین خود در وب سایت ارائه می دهد. آنها همچنین به سرعت به ایمیلها برای کمک پاسخ می دهند. با این حال ، من فهمیدم که در برخی موارد پاسخ های آنها از نظر دقت کمی سؤال برانگیز است.

به عنوان نمونه ای از این ، یکی از پاسخگوی خدمات مشتری آنها به من گفت که IKEv2 تنظیم اتصال پیش فرض هنگام نصب برنامه Windows آنها است ، اما به نظر نمی رسد این درست باشد. من نمی گویم خدمات به مشتریان آنها بد است ، اما بعضی اوقات فقط کمی سؤال برانگیز است (یک شبهه معقول ، شاید؟).

2. حضور ضعیف در رسانه های اجتماعی

برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN که دسترسی گسترده ای به کانال های اجتماعی دارند ، حساب توییتر Surfshark تقریباً هیچ فعالیتی را نشان نمی دهد. صفحه فیس بوک آنها نیز به ندرت به روزرسانی می شوند و به نظر می رسد که هر دو کانال فقط تعداد معدود دنبال کننده دارند.

اگرچه خود یک نشانه سیاه در برابر شرکت یا خدمات نیست ، اما باعث شک و تردیدهای دیگری در مورد آنچه باید یک سرویس مصرفی محبوب باشد می شود. مطمئناً ، آنها باید افراد بیشتری را به فعالیتهای خود علاقه داشته باشند – حداقل مشتریان آنها.

3. اجازه می دهد P2P از همه سرورها

گذشته از پخش Netflix ، نکته بعدی مورد علاقه من در P2P است. من یک هاگ تورنت هستم و در حالی که Surfshark ادعا می کند از بسیاری از سرورهای آنها torrent پشتیبانی می کند ، من به طور کلی دریافتم که سرعت تورنت با Surfshark روشن است..

برای دور زدن اتصال Surfshark مجبور شدم از لیست برنامه های آنها استفاده کنم تا دوباره به سرعت مناسب در مشتری تورنت خود دست پیدا کنم.

نتیجه گیری: Surfshark عالی است!

اکنون همه فراز و نشیب هایی را که من با Surfshark داشتم می دانید و باید نتیجه بگیرم که واقعاً این یک سرویس بسیار خوب است. من در حال حاضر در برنامه دو ساله آنها هستم و این VPN موردعلاقه من طی چند ماه گذشته بوده است (با اختلاف بین تست های سایر خدمات).

راههای اساسی و مهم من دوباره می خواهم آنها را برجسته کنم سرعت بسیار منسجمی است که من با استفاده از این سرویس ، قیمت گذاری خارق العاده آنها و در نهایت ، پخش یکپارچه Netflix از آنها دریافت کردم. برخی از شما ممکن است سایر شرایط را داشته باشید ، اما من از نظر عملکرد اساسی و حفظ حریم خصوصی معتقدم ، Surfshark کاملاً خوب به این مارک برخورد می کند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me