סקירת ענן HostGator: ברק מהיר ללא השבתה?

הענן של HostGator


דרן נמוך

אירוח בענן מהיר ואמין יותר כמעט מכל מארח רגיל בו השתמשת בעבר.

ובעוד HostGator הוא שם שאתה בדרך כלל מקשר לאירוח בתקציב, שירות הענן החדש שלהם הוא משחק כדור שונה לגמרי.

אנו מבצעים בדיקות בשרתי הענן של HostGator מזה זמן. ומה שאנחנו רואים הוא די נהדר. מהירויות סופר מהירות וזמן פעולה כמעט (כמעט).

גם זה לא יכה את יתרת הבנק שלך. החבילה ברמת הכניסה מתחילה רק ב -10.95 דולר לחודש (חוזה ל -12 חודשים). ואתה יכול לדחות עוד 30% באמצעות קוד הקופון שלנו. זה עושה את זה רק 7.66 דולר לחודש.

HostGator Cloud 30% הנחה

כל שעליך לעשות הוא להזין “bitcatcha” בעמוד ההזמנה. .

במבט מהיר, להלן התכונות הטובות ביותר בשירות הענן החדש של HostGator.

הענן של HostGator הטוב ביותר

 1. אירוח הענן של Speed ​​HostGator קלע A + במבחן המהירות של Bitcatcha. זה היה מהיר במיוחד באזור ארה”ב. (עוד על זה בתחתית.)
 2. אמינות uptimeHostGator ציון 100% זמן uptime. (מעקב מאז ינואר 2017.)
 3. עדכונים אוטומטיים ואבטחה HostGator Cloud שומר את הדברים מעודכנים ברקע מבלי שתצטרך לדאוג. זה גם מגלה ומסיר תוכנות זדוניות באופן אוטומטי.
 4. מדרגיות אם אתה מתחיל לחוות תנועה גבוהה רגילה, אתה יכול ללחוץ על כפתור כדי לגשת למשאבים נוספים. אין השבתה, אין צורך להחליף שרתים או להעביר את האתר.
 5. לוח מחוונים מגניב מארחים רבים עדיין משתמשים ב- cPanel המכוער והטכני. HostGator מציע לוח מחוונים חלקלק ונוח לשימוש. קל מאוד לצבוט דברים מאחורי הקלעים ולמדוד ביצועים.
 6. עלות החל מ- 7.66 $ 10.95 $, היא זולה יותר מרוב מתחרות הענן שלה.

נצלול לכל אחד מהגורמים הללו במיוחד תוך שנייה. אך ראשית, אם אתה תוהה מדוע “אירוח בענן” שונה מאפשרויות אחרות, הנה מה שאתה צריך לדעת.

מה זה אירוח בענן?

אירוח בענן הוא הרמה הבאה של אירוח מהיר, אמין ובמחיר סביר.

למה? הסיבה הפשוטה היא שאירוח בענן אינו מסתמך רק על שרת אחד. זה מעסיק מאות, ומפיץ את העומס על פני שרתים שונים.

 1. הבעיה עם אירוח משותף היא שאתה משתמש בשרת אחד. ואתה משתף את השרת הזה עם אינספור אתרים אחרים. אם מקבלים קצב תנועה, זה מבאס את כל המשאבים ומאט את הביצועים שלך.
 2. אירוח בענן פותר זאת באמצעות שרתים מרובים. אם שרת אחד יעבור על עומס יתר על המפתח, המארח שלך פשוט יחליף מתג וישנה אותו לשרת אחר. אז זמן העבודה והביצועים כמעט תמיד טובים יותר.
 3. זה גמיש. אם אתה מקבל פתאום קפיצת תנועה וזקוק למשאבים נוספים, אתה מקבל אותם באופן אוטומטי. אירוח בענן מתרחב ומתכווץ באופן טבעי בהתאם לאילו משאבים אתם זקוקים.
 4. זה משתלם. עם מארח משותף אתה משלם תוספת תשלום כדי לגשת למשאבים הנוספים. עם אירוח בענן, המשאבים הנוספים האלה מחכים לך בכל פעם שתזדקק להם, ללא עלות נוספת.
 5. זה מהיר. מכיוון שאירוח בענן נוטה למנוע עומסי יתר של שרתים, הוא יכול לפעול הרבה יותר מהר. אירוח בענן ינסה גם לשרת את המבקרים שלכם ממקום קרוב אליהם, ויעזור לאתר שלכם להיטען מהר יותר לא משנה היכן בכוכב הלכת הוא ניגש..

עכשיו כשאתה יודע מה זה אירוח בענן ואיך זה עובד, בוא נקפוץ לספציפיות של השירות של HostGator.

הבהרה בענן של HostGator

הדבר היחיד הטוב ביותר שאני יכול לומר על HostGator הוא שאתה בכלל לא שם לב שהוא שם.

זה אולי נשמע מוזר, אבל זה השבח הגדול ביותר שאני יכול להעניק למארח אתרים. מארח טוב הוא כזה שאתה אפילו לא שם לב אליו. זה רק בשקט גורם לאתר שלך לעבוד. מהיר, יעיל וחלק.

מצד שני, אתה יודע מתי יש לך מארח אתרים גרוע, מכיוון שהוא תמיד נותן לך בעיות!

HostGator מפרסם את המהירות שלהם, את המשאבים המורחבים ואת לוח המחוונים האינטואיטיבי כתכונות העיקריות שלהם. אז העמידנו אותם במבחן.

HostGator Cloud מתארח:

אנו עוקבים אחר HostGator Cloud על ידי אירוח איתם אתר וורדפרס. שילמנו עבור דמי אירוח הענן שלנו ממש כמו שכל לקוח רגיל יעשה ומריץ עליו אשכים. אתר זה מאפשר לנו לעקוב אחר ביצועי זמן העבודה וזמן התגובה של השרת שלהם. אל תהסס לבקר באתר שלנו המתארח ב- HostGator Cloud.

✔ מהירות

אולי אתה כבר יודע שאנחנו אובססיביים למהירות כאן ב- Bitcatcha. זו הסיבה שיצרנו את בודק המהירות של שרת Bitcatcha. המהירות של מארח האינטרנט שלך חשובה יותר ממה שאתה חושב (40% מהאנשים יעזבו את האתר שלך אם הוא לא יטען תוך שלוש שניות).

למזלנו, HostGator יוצא בראש. במבחני המהירות שלנו, מארח הענן קלע A +. יש לו זמן תגובה 144 שרתים ברחבי העולם בממוצע ברחבי העולם, המהיר בהרבה מהמהירות המומלצת של גוגל של 200 שניות.

מהירות שרת ענן של HostGator (ראו דוח מלא כאן)

למה? גם מכיוון שמארחי ענן הם מהירים יותר באופן טבעי מכיוון שהם יכולים להפיץ את העומס שלהם. אבל גם HostGator הולך צעד נוסף. הוא משתמש במערכת מטמון משולבת ובחומרה מהשורה הראשונה כדי להבטיח שברק מהיר. אתה יכול להרגיש את ההבדל.

✔ אמינות וזמן פעולה

אם אתה יחסית חדש בתחום אירוח אתרים, נתוני זמן העבודה כולם יכולים להיראות דומים מאוד.

רובם מעל 98% למשל, וזה נשמע נהדר. אבל קחו בחשבון את זה. זמן פעולה של 98% פירושו שהאתר שלך יכול להיות מושבת שבעה ימים בשנה. לא טוב!

אנו ממליצים תמיד לחפש 99.8% גבוה יותר כשאתה שוקל מארח אינטרנט.

זו הסיבה שמשך הזמן של HostGator כל כך מרשים. בדקנו זמן פעולה פנומנלי של 100% לאורך חודשים באמצעות HostGator.

הכל קשור לשקט נפשי, לדעת שהאתר שלך לא יתמוטט ללא אזהרה.

✔ לוח מחוונים מגניב

מרבית מארחי האינטרנט אינם מתייחסים לחוויית המשתמש שמאחורי הקלעים. הם פשוט משתמשים באותו cPanel מכוער. זה נהדר אם אתה מומחה בתחום הטכנולוגיה ויודע לצבוט הכל מאחורי הקלעים.

אבל רוב האנשים פשוט רוצים לוח מחוונים פשוט וקל לשימוש.

פורטל לקוחות הענן של HostGator

(פורטל לקוחות HostGator ענן)

זה בדיוק מה שאתה מקבל עם הענן של HostGator. זה נראה יפה וזה כל כך פשוט לשימוש. זה עוקב אחר זמן הפעילות שלך, מהירויות ההורדה, טווח ההגעה הגלובלי ומדדי ביצועים אחרים.

אינך צריך לדעת את כל הז’רגון הטכני כדי להבין מה קורה באתר שלך.

Resources משאבים בלתי מוגבלים (כמעט)

HostGator מציע לך רוחב פס ואחסון “לא ממוזגים”, אפילו בתכנית הזולה ביותר.

זה בעצם אומר שאתה יכול משאבים כפי שאתה צריך. אם אתה מקבל ספייק של תנועה, אין בעיה. חלק מארח משותף יחייב אותך בתוספת תשלום אם תעבור על הקצבה שלך. או גרוע מכך, האתר שלך פשוט יירד.

עם אירוח ענן של HostGator, זה לא יקרה. אתה יכול להעלות כמה תוכן שאתה אוהב, וליהנות מתנועה רבה ככל שתוכל להשיג.

אבל! אל תשכח לקרוא את האותיות הקטנות. “Unmetered” לא תמיד אומר “בלתי מוגבל” בעולם אירוח אתרים. על פי ה- T של HostGator&Cs אתה מוגבל לרוחב פס ואחסון במסגרת “תפעול רגיל של אתר אישי או עסקי קטן.”

אם האתר שלך הופך לפתע לסנסציה באינטרנט, אתה עלול להפר את התנאים שלהם. עם זאת, המגבלות נדיבות ולא סביר שתעבור. למידע נוסף על ה- T שלהם&Cs.

Customer שירות לקוחות טוב

HostGator מנהלת שירות לקוחות 24/7 בכל ימות השנה (אפילו יום חג המולד).

הצ’אט החי שלהם טוב במיוחד ותוכלו בדרך כלל לעבור למישהו תוך 15 דקות בשיטה זו. אם הבעיה לא ניתנת לפיתרון במהלך הפגישה בצ’אט, התמיכה תעזור בפתיחת כרטיס. מהנדס ברמה גבוהה יבדוק את זה הכי מהר. אני גם התרשמתי שהם מציגים מספר טלפון אמיתי שאפשר להגיע אליהם. (משהו שמאוד קשה אצל כמה מארחים).

נחמד לדעת שיש מספר טלפון ישיר אם אסון יכה.

צור קשר עם HostGator

Features תכונות נוספות

HostGator Cloud מגיע גם עם קומץ תוספות שימושיות. אלה לא יטלטלו את עולמכם, אבל נחמד שיהיה. התכונות כוללות העברות בחינם (נהדר אם אתה חושב להחליף מארחים) ותעודת SSL בחינם (חיוני אם אתה מנהל חנות מקוונת)

חבילות ענן של HostGator

ממש כמו שירותים רבים, HostGator מציעה מגוון חבילות בהתאם לצרכים שלך. הם מגיעים בשלושה שלבים: Hatchling Cloud, Baby Cloud ו- Business Cloud.

כל החבילות מגיעות עם רוחב פס ואחסון “לא ממוזגים”, ומטמון מקומי, אך ישנם כמה הבדלים שאולי תרצו לבדוק.

הנחת הביטקצ’ה

אני שמח להציע לקוראי Bitcatcha הנחה של 30% על כל חבילות ה- HostGator Cloud. כל שעליך לעשות הוא להזין את הקוד הבא כשאתה יוצא:

קוד הנחה של 30%: bitcatcha

המשמעות היא שתוכלו לקבל אירוח בענן תמורת 7.66 דולר בלבד לחודש (חוזה ל -12 חודשים).

הערה: לפעמים HostGator מריץ מבצעים משלהם. כאשר הם עושים זאת, לעתים קרובות תוכלו לקבל עסקה טובה יותר ללא התלוש הזה. רק משהו שעוקב אחריו. למידע נוסף כאן.

תוכניות ענן של HostGator

ענן האצ’לינג

עלות: 7.66 $ * לחודש 10.95 $ – 30% הנחה

אם אתה מתחיל לחוות תנועה גבוהה רגילה, אתה יכול ללחוץ על כפתור כדי לגשת למשאבים נוספים. אין השבתה, אין צורך להחליף שרתים או להעביר את האתר.

ענן תינוקות

עלות: 9.76 $ * לחודש 13.95 $ – 30% הנחה

ענן התינוקות הוא האפשרות האמצעית (והמומלצת). עם חבילה זו אתה מקבל דומיינים בלתי מוגבלים, אז זה נהדר אם יש לך אתרים מרובים או שאתה בונה אתרים עבור הלקוחות שלך. ענן התינוק מעניק לך 4GB זיכרון.

ענן עסקי

עלות: $ 13.96 * לחודש 19.95 $ – 30% הנחה

ענן עסקים הוא שירות הפרימיום. ענן עסקי מגיע עם כל הפיצ’רים של בייבי קלוד וענן האצ’לינג, אך הוא כולל גם זיכרון של 6 ג’יגה-בייט, IP ייעודי ו- SSL פרטי.

* המחיר מבוסס על חוזה ל -12 חודשים. השתמש בקוד הקופון “bitcatcha” כדי לקבל 30% הנחה. הרשמה ענן HostGator.

כל חסרונות?

בדקנו את החיוביות השונות של HostGator Cloud, אבל מה עם החסרונות?

ובכן, האמת, אין הרבה כאלה. אבל לכל מארח יש דבר אחד או שניים שהם לא לגמרי מושלמים. עבור HostGator Cloud הם:

“המלכוד” – כמעט לכל ספק אירוח יש “תפוס”. עבור HostGator Cloud זהו רוחב הפס והאחסון ה”לא מדוד “שלהם שאינם ממש בלתי מוגבלים. החדשות הטובות הן, אלא אם כן אתה משתמש ב- 25% מהמשאבים שלהם במשך יותר מ- 90 שניות, אתה בסדר.

זהו, באמת – לאחר השימוש ב- HostGator Cloud במשך מספר חודשים, עדיין לא נתקלתי במצוקות אחרות אחרות.

מחשבות אחרונות

HostGator Cloud הוא סופר מהיר, אמין, ובמחיר סביר. זה סיכוי לבעלי אתרים לקבל גישה לאירוח בענן בלי לשלם הון עבורו.

עם 30% הנחה שלנו, זה עשוי להיות פשוט העסקה הטובה ביותר לאירוח ענן באינטרנט. למידע נוסף בקר בכתובת https://www.hostgator.com

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map