איך ה- SME המלזי יכול להיכנס לרשת – הדרך הקלה והמהירה!

איך ה- SME המלזי יכול להגיע לאינטרנט – הדרך הקלה והמהירה!

אווטאר


אתה יודע שהעסקים הטובים ביותר שורדים בכך שהם יכולים להסתגל. העולם משתנה מהר יותר מדי שנה ועליכם להתמיד בכדי להמשיך ולעשות עסקים.

קחו בחשבון איך לפני עשר שנים, איש לא יחשוד שאתם יכולים לעשות כמעט הכל דרך סמארטפון, שניתן יהיה למחשב את המכונית שלכם והאינטרנט ישחק תפקיד כה גדול בחייכם.

האם SME שלך צריך להיות דיגיטלי?

אולי תוהה אם יש צורך לקחת את העסק שלך ברשת. הנה כמה סיבות לכך ש- SME שלך יכול להשתמש בפלטפורמה דיגיטלית:

 1. להיפרד מכסף מנייר בימינו יש כל כך הרבה דרכים לשלם עבור דברים שאינם כרוכים בשימוש בכסף פיזי. כרטיסי חיוב, כרטיסי אשראי ובנקאות מקוונת הופכים את התשלום לכל כך קל. והתפתחויות חדשות מגיעות.

  הארנק הנייד, הנמצא בשימוש נרחב בסין העירונית והודו, עושה גלים כאן במלזיה. בנקים מקומיים כמו CIMB, הונג ליונג ומייבנק משתפים פעולה עם שירותים כמו Alipay, WeChat Pay וסמסונג פיין כדי שיהיה נוח יותר עבור כל הצרכנים עם מכשירי הסמארטפון. אפילו Axiata השיקה את ארנק הדואר בוסט הצרכנים יכולים לקבל הנחות כבדות במשאיות מזון שונות. , פאסאר מלמס ובתי משפט למזון בעמק קלנג.

 2. ממשלתנו מכירה בסימנים. ממשלת מלזיה ראתה שהצונאמי של הטכנולוגיה החדשה עומד בראש דרכה ועשה צעדים לעידוד אימוץ המסחר האלקטרוני:

  • בנק נגארה נוקט בצעדים לשיפור התשלום המקוון, כולל ויתור על דמי העברה מיידית מקוונים והגדלת דמי המחאה.
  • מלזיה, יחד עם חברת האינטרנט הסינית Alibaba Group, השיקה לאחרונה אזור סחר חופשי דיגיטלי כדי לעודד עסקים מקומיים שיש להם עסקים מקוונים לייצא את המוצרים שלהם
  • תוכניות שונות הוקמו על ידי סוכנויות ממשלתיות SME Corp ו- MDEC כדי לסייע בהגברת הכלכלה הדיגיטלית במלזיה, כולל eRezeki, eUsahawan, eLadang וכן תוכניות תשלום ותעודות אלקטרוניות..
 3. להיכנס לאינטרנט זה באמת גדול עסקים עסק מצליח הוא הכל בשורה התחתונה והתשלום גדול. קחו למשל את סיפורי ההצלחה הללו של יזמים מקומיים שהפכו אותו בשוק המקומי והבינלאומי כאחד:
  • היזם המקומי נור ריהאן אנואר מוכר מוצרי קוסמטיקה וטיפוח עור במאה אחוז באינטרנט ומרוויח מכירות חודשיות של RM250,000 מברוניי, סינגפור ואינדונזיה..
  • Christyng.com, המספק נעליים מיוחדות המיוצרים בעבודת יד באופן מקוון, קוצר כעת שבע דמויות שמוכרות יותר מאלף נעליים מדי חודש.
  • וינסנט והנרי טונג, אחים תאומים, החלו מחרוזת סטארט-אפים מודפסים ומותאמים אישית המתנה כרגע קוצר 6.35 מיליון דולר ברשת.

אבל איפה להתחיל?

אז עכשיו כשיש לי את העניין שלך, אתה אולי תוהה לגבי הצעד הבא שלך. אולי אתה רוצה לצאת אל העולם החדש והאמיץ הזה או שאתה רוצה לשפר עוד יותר את הנוכחות שלך באינטרנט. אבל איפה להתחיל?

Exabytes, חברות קטנות ובינוניות מקומיות המספקות שירותי אירוח אתרים, פנו אלינו בכדי לערוך לנו סיור בכדי להראות מה הם יכולים לעשות כדי לעזור.

הכרת Exabytes – סיור מודרך

מיהם אקזביט?

פרסי Exabytes

פרסים אותם זכו Exabytes בהשתתפות במרכז הפינאנג

Exabytes, שהוקמה בשנת 2001, היא חברות קטנות ובינוניות עטור פרסים מקומיים. הם מתהדרים בקורות חיים מרשימים עם 75,000 לקוחות מ -112 מדינות ו -30% מנתח השוק של אירוח אתרים במלזיה. החזון שלהם הוא לעזור לחברות קטנות ובינוניות להגדיל את עסקיהם באופן מקוון ולהשיג את חלומותיהם כשותף דיגיטלי מהימן.

לאחרונה הם הרחיבו להשיג 15% מנתח השוק של אירוח אתרים בסינגפור באמצעות רכישות כמו Usonyx ו- Signetique. יש להם מרכזי נתונים מאובטחים במנרה AIMS, מלזיה, כמו גם בסינגפור, דנוור (ארצות הברית) וקונינגן (אינדונזיה).

אקזיטים עושים הרבה לעסקים מקומיים ולקהילת הטכנולוגיה:

צ'אן קי סיאק וצוות התיקן המצויים

צ’אן קי סיאק וצוות התיקן המצויים

 1. תוכנית המימון הטכנולוגית Exabytes Cockroach, שהושקה לאחרונה עוזרת לגדל סטארט-אפים טכניים מקומיים לרדת מהאדמה שיהיו ניצולים חזקים וניתנים להתאמה בדיוק כמו החרק המציק..
 2. הם מארגנים את פרסי אתר מלזיה (MWA) לשנת 2017 כדי להכיר ולתגמל את עבודתם של מיטב מפתחי האתרים, המעצבים והסוכנויות ברחבי הארץ..
 3. ועידת השיווק באינטרנט Exabytes, שהתקיימה לאחרונה בסייברג’איה, קישרה בין משווקים דיגיטליים ומנוסים שונים עם גורמים טכניים מקומיים בכדי לספק תובנות על המצב הנוכחי ולדון באסטרטגיות והתקדמות בתעשיית השיווק הדיגיטלי..

האיש שמאחורי Exabytes – מר צ’אן קיי סיאק

דרן לוו יש רגע עם מר צ'אן קי סיאק

דרן לוו מקיים רגע עם מר צ’אן קיי סיאק, מנכ”ל Exabytes, במרכז המטה בפננג

לקחנו קצת זמן לפגוש את מר צ’אן קי סיאק, המייסד והמנכ”ל של Exabytes, במטה שלהם בפננג. נולד למשפחת הוקרים, יזם זה שלמד את עצמו בנה את החברה הזו מאז שהיה בן 19 ומכיר היטב את הניסויים והמצוקות של הקמת עסק משלך..

כיום הוא מכהן כנשיא ברית האינטרנט, מלזיה, פלטפורמת רשת ליזמים שונים שיחלקו למידה ומומחיות יקרי ערך בקרב מנהיגי האינטרנט והמנהל המקומי של מכון מייסד, מאיץ עולמי שלב רעיונות ותוכנית השקה להפעלה..

בנוסף הקים שתי פלטפורמות שירות נוספות, EasyStore, פלטפורמת סחר אלקטרוני מקוונת למי שרוצה להקים חנות מקוונת, ואת שירות ההובלה המשולב הראשון של מלזיה, EasyParcel..

חווית הלקוח – מבט למרכז התמיכה בלקוחות Exabytes

צוות מוגבל לנפש מוקדם בתחום שירות הלקוחות הקשה בעבודה

צוות מוגבל לנפש מוקדם בתחום שירות הלקוחות הקשה בעבודה

התחנה הבאה שלנו הייתה מרכז התמיכה של הלקוח Exabytes 24/7 בפננג. צוות השירות שלהם מורכב משלושה צוותים שונים עבור סוגים שונים של חשבונות אירוח: אירוח משותף, שרתים ייעודיים וחשבונות מפיצים. אליהם מצטרף צוות טכני של מהנדסים ממנרה AIMS לכל נושא טכני שעשוי להתעורר.

מוניטורי התוצאה של צוות התמיכה והטכנולוגיה

מוניטורי התוצאה של צוות התמיכה והטכנולוגיה

הם הראו לנו איך כל כרטיס שנפתר מגיע עם מערכת הצבעה כדי לדרג את השירות שלהם. כל הקולות נרשמים ומתאגדים למספרים ויעדים משמעותיים לשיפור שביעות רצון הלקוחות.

הסיור הטכנולוגי – בתוך מרכז הנתונים של Exabyte במנרה AIMS, קואלה לומפור

Exabytes Datacenter במנרה AIMS

דרן מסייר במרכז הנתונים עם המנהל & מהנדס מערכות

לבסוף, התוודענו למרכז הנתונים ב- Menara AIMS עצמו. האתר של Exabytes טוען כי הם מנהלים למעלה מאלף שרתים עם יותר מ- 100,000 אתרי אינטרנט ומעל 1,000,000 חשבונות דוא”ל. למדנו שמרכז זה מדורג כיום כמרכז Tier III המציע זמינות של 99.98% אך עומד להשתדרג לרמה הגבוהה ביותר של רובד IV בעתיד..

שרת ענן Exabytes

מבט על חלק מציוד הטכנולוגיה שלהם

אמנם לא הצלחנו להשיג תמונות של מדפי השרת שלהם מסיבות אבטחה, אך הצלחנו להסתכל על כמה משרתי אירוח הענן החדשים והלא-מחוברים שלהם..

חדר ניתוח מרכז

צוות הטכנולוגיה של Exabyte עוקב מקרוב אחר השרתים בחדר הניתוח

הייתה לנו הזדמנות לצפות בחדר המבצע שלהם, שם מהנדסים מיומנים משגיחים על השרתים במשמרות בכל שעה ביום כדי להיות מוכנים להתמודד מייד עם כל בעיה טכנית שעשויה להתעורר..

המחשבות שלנו על אקזיטים

דרן לואו, צ'אן קי סיאק וויקסון טאן (סיור באקסאביטס פנגאנג)

דרן לואו עם צ’אן קי סיאק, מנכ”ל (מרכז), וויקסון טאן, סמנכ”ל השיווק (משמאל)

בסוף הסיור היינו משוכנעים כי Exabytes, כ- SME מקומי בעצמם, מבינים את התרבות המקומית ומעורבותם בקהילה היזמית המקומית שומרת על האצבע על הדופק של סביבת ה- SME המלזית..

הם גם הדגימו כי התשתית המוכנה שלהם מציידת אותם להיות חברת אירוח אתרים מובילה בדרום מזרח אסיה. קישורים לחברות שירות כמו EasyStore מעניקים להם גם נוכחות פעילה במדינות אחרות כמו סינגפור, אינדונזיה וטייוואן.

Exabytes מציע בעיקר שלושה שירותים בסיסיים לבעלי SME:

 1. אירוח דוא”ל עסקי (החל רק מ- RM17.99 חודשי) EBizMailPro מספק שירות דואר אלקטרוני המספק הפצה מעולה ומאובטחת של דוא”ל וכן סנכרון מצוין של לוחות שנה, משימות ותכנים במכשירים דיגיטליים שונים ו- Microsoft Outlook. .
 2. שירותי עיצוב אתרים (החל מ- RM39 בלבד לחודש) אתר מיידי מספק אתר ייחודי בהתאמה אישית שמתאים לצרכים שלך. זה מגיע גם עם סיוע טכני, שירותי שיווק וייעוץ טלפוני מומחה. .
 3. בונה אתר All-In-One (RM23.29 – RM69.96 חודשי) EBizPro, בונה גרירה ושחרור, מגיע עם תבניות הניתנות להתאמה אישית העובדות בכל הפלטפורמות הדיגיטליות. מנוי זה כולל תמיכה אימייל מקצועית. .

תחילת העבודה – טיפים מעשיים לשיפור העסק שלך באופן מקוון

בסופו של יום, איך אתה בונה עסק מקוון יעיל תלוי בך.

אבל בנה את זה, אתה חייב. חשבו על היתרונות! באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית שלך אתה יכול לספק שירות לקוחות בהתאמה אישית בשיעור תחרותי יותר ונוחות טובה יותר עבור הלקוחות שלך. אתה יכול גם להגיע ללקוחות לא רק במלזיה אלא בחו”ל והכל בשבריר מהעלות!

אחת הדרכים הזולות ביותר לעשות זאת היא באמצעות אימוץ כלי יעיל וממוקד הנקרא שיווק במייל. באמצעות עלוני מידע מעוצבים בקפידה, תוכלו להגיע לכל מי שברשימת אנשי הקשר שלכם וליידע אותם מייד ולהביא מכירות לעסק שלכם..

עיין במאמרים מועילים אלה כדי להשאיר את חותמך באמת בקרב קהל היעד שלך:

 • כיצד לבנות רשימת דוא”ל מאפס & שלח את הידיעון הראשון שלך
 • מדריך השיווק הדוא”ל המוחלט (חלק 1)

אם לא אכפת לכם לבזבז קצת יותר על מנת לאפשר למומחים לטפל בקידום המקוון שלכם, תוכלו לשקול גם שירותי שיווק דיגיטלי של Exabytes..

אווטאר

על הסופר

סמואל לוא אוהב לכתוב על מגוון נושאים, כולל מאמרים על יזמות, טק ומשפטים עבור חברות שונות. כשהוא לא עסוק בכך, הוא רודף אחר תשוקתו האחרת: אמנויות הבמה!

כמו מה שקראת?

האם הצטרף למנויים שלנו שמקבלים עדכון מ- Bitcatcha. אנו שולחים טיפים וטריקים עסקיים מקוונים בלעדיים.

הבא »

האינטרנט & אתה בשנת 2018: 3 שינויים ענקיים שישפיעו על העסק שלך

” קודם

5 שלב מדריך לשכירת מנהל מדיה חברתית עצמאי

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map