شما می توانید هزاران فروش و تبدیل بالقوه را از دست بدهید.

چرا?

جواب ساده است. وب سایت شما خیلی کند است.

بیایید واقعیت ها را بررسی کنیم:

 • طبق گفته های گوگل ، اگر سرعت بار شما بین 1-3 ثانیه باشد ، احتمال ترک افرادی از سایت شما 32٪ افزایش می یابد.
 • به گفته thinkwithgoogle ، معیارهای بارگیری سریع سایت 0-1 ثانیه است.

مشخص است که سرعت اهمیت دارد

ما سرعت را دوست داریم و نمی توانیم به اندازه کافی از آن استفاده کنیم. وقتی به دنبال چیزی می گردیم ، ما به دنبال جواب می گردیم و انتظار داریم هرچه سریعتر آنها را پیدا کنیم.

یک وب سایت سریع به معنای تجربیات بهتر کاربر است. این بدان معنی است که مشتریان شاد و ثبت نام های بیشتری در لیست پستی شما داشته باشند. یعنی تعداد بازدیدهای صفحه بیشتر و افراد بیشتری که محتوای شما را به اشتراک می گذارند. یعنی اعتماد بیشتر به شما و شرکت شما.

خط پایین: یک وب سایت سریع با تبدیل بیشتر برابر است ، که سود بیشتری به شما می دهد. علاوه بر این ، بازدید کنندگان شما تنها کسانی نیستند که شهوت سرعتی دارند …

Google مکنده وب سایتهای سریع است

Google به طور فعال وب سایتهای بارگیری سریع را جستجو می کند و در صفحات جستجوی آنها رتبه های بالایی را کسب می کند. آنها به دنبال این هستند که تجربه کاربری استثنایی را در اختیار کاربران خود قرار دهند. و چرا اینطور نیستند؟ Google می خواهد کاربران خود سریعتر آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند.

هرچه وب سایت شما سریعتر باشد ، در Google رتبه بالاتری خواهید داشت.

شما قبلاً نمی دانید چگونه وب سایت شما افزایش می یابد ، شما اینطور نیستید?

چه چیزی باعث کندی وب سایت می شود?

قبل از اینکه در اعماق تند و تیز ریخته شویم ، اجازه دهید نگاهی به دو عامل اصلی بر سرعت بارگذاری کلی وب سایت شما بیندازیم.

 1. سرعت سرور ارائه شده توسط سرویس میزبانی وب شما.
 2. طراحی وب ، پاکیزگی کد ، حافظه پنهان ، افزونه ها و رسانه تصویری شما.

اگر این کار گیج کننده است ، مانند یک اتومبیل به آن فکر کنید.

 1. در این زمینه ، سرویس میزبانی وب موتور خودرو است. ما سرعت آن را با چه مدت – در میلی ثانیه – اندازه می گیریم تا پاسخ آن به یک درخواست طول بکشد.
 2. کد سایت شما مانند بدنه خودرو ، چرخ ها و یک ظاهر طراحی شده خودرو است. سرعت نمایش تصاویر و محتوای شما در صفحه کاربر ، بستگی به کد شما دارد.

اکنون می توانید بیشترین آیرودینامیکی کیت و سریعترین و پرخورترین لاستیک را برای اتومبیل خود نصب کنید ، اما اگر موتور کند باشد ، تمام آن چیزهای فانتزی که تازه سیلی زده اید ، دقیقاً هیچ کاری برای بهبود سرعت آن انجام نمی دهند.

با وب سایت شما هم همینطور است.

مطمئناً می توانید کد خود را برش داده ، تصاویر خود را بهینه کرده و صفحات خود را فشرده سازی کنید. اما اگر سرعت میزبان وب و سرور شما – موتور شما کند باشد ، هیچ مقدار بهینه سازی کد نمی تواند سایت شما را سرعت ببخشد.

به عبارت ساده ، میزبانی وب شما بزرگترین مسئولیت عملکرد وب سایت شما را بر عهده دارد.

چرا جستجوگر سرعت سرور Bitcatcha

جستجوگر سرعت سرور

نکته ای که در مورد بیشتر سرویس های تست سرعت بارگذاری سایت وجود دارد این است که آنها سرعت بار سایت شما را به طور کلی آزمایش می کنند ، که تشخیص اینکه کدام قسمت از سایت شما باعث ایجاد تنگناها می شود ، برای شما سخت می شود..

آنها دقیقاً به شما نمی گویند سایت شما را کند می کند ، آیا این بهینه سازی سایت و طراحی وب یا میزبانی وب شماست. این بدیهی است که ما را بسیار ناراحت کرده است ، اما به جای اینکه در گوشه ای مانند آنچه معمولاً انجام می دهیم در گوشه گوشه فرو رفتیم ، تصمیم گرفتیم یک پنیر پنیر بخوریم.

آن پنیربرگر (از طریق یک سری پیچ و تاب و چرخش) منجر به ایجاد یک سرعت سنج شد که بطور مشخص سرعت میزبانی وب را تست می کند ، بنابراین می توانیم مشخص کنیم که کدام بخش از وب سایت تنگنای فوق است..

بنابراین – به سادگی – چک سرعت Bitcatcha به شما نشان می دهد که موتور شما – میزبان وب شما چقدر سریع کار می کند.

چکر سرعت سرور چگونه کار می کند?

وقتی از جستجوگر سرعت سرور ما استفاده می کنید ، همه چیز برای شما بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که آدرس وب خود را وارد کرده و “برو” را فشار دهید. ما جادو می کنیم و نتایج را به شما ارائه می دهیم.

تست سرعت سرور

در پایان ، مسائل کمی جالب تر می شوند.

ما سرورها را در 10 مکان مختلف دنیا تنظیم کرده ایم (نیویورک ، لس آنجلس ، لندن ، سنگاپور ، سائو پائولو ، بنگلور ، سیدنی ، ژاپن ، کانادا, & آلمان) که به عنوان گره عمل می کنند.

توجه داشته باشید

گره های ما به دقت مورد آزمایش قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که آنها به اندازه کافی پایدار هستند بنابراین می توانیم نتایج دقیقی را برای شما فراهم کنیم. برای اندازه گیری میزان پایداری گره ها ، هر گره حداقل 100 برابر با همان URL آزمایش می شود. اگر این گره شرایط سختگیرانه ما را برآورده نکند ، سرور دیگری برای آن گره پیدا خواهیم کرد که نیازهای ما را برآورده کند.

هنگامی که آدرس اینترنتی خود را در جستجوگر سرعت سرور وارد می کنید ، این ابزار 4 کار را انجام می دهد:

 1. این URL را برای یک دامنه معتبر بررسی می کند.
 2. این DNS URL را بررسی می کند که به ابزار ما می گوید سرور شما در کجا واقع شده است.
 3. این یک تصویر از وب سایت شما طول می کشد تا بتوانید بصری را تأیید کنیم که آیا سایت مناسب را آزمایش می کنیم یا نه.
 4. 10 گره ما همزمان با پینگ سایت شما ، اندازه گیری می کنند که سرور شما برای پاسخ به این درخواست ها از سراسر جهان چقدر طول می کشد. این 10 شخص مختلف را از سراسر جهان تقلید می کند که همزمان به وب سایت شما دسترسی پیدا می کنند.

هر کدام از گره های ما 3 بار سرور وب سایت شما را پینگ می کنند و از سریعترین نتیجه از 3 استفاده می کنند به عنوان مدت زمانی که سرور شما برای درخواست گره پاسخ می دهد.

توجه داشته باشید

ما به جای میانگین ، سریع ترین نتیجه را از 3 نتیجه می گیریم زیرا باید ترافیک وب از طریق ISP مسیریابی شود. نحوه ارسال ISP از سرور شما به گره های ما می تواند نامناسب باشد ، و چند تلاش برای آنها انجام می شود تا کارآمدترین مسیر تحویل داده را پیدا کنند.

سپس ابزار مقادیر حاصل از هر 10 گره را می گیرد و به طور متوسط ​​از آنها خارج می شود. میانگین نمره ، نتیجه نهایی است و از A + (سریعترین) به E (کاملاً وحشتناک) امتیاز داده می شود.

تمام این کارها با استفاده از ابزار در عرض چند ثانیه از شما انجام می شود!

نحوه رتبه بندی نتایج سرور سرعت

برای بهترین تجربه کاربر ، رتبه بندی ایده آل سرعت Bitcatcha برای نتیجه سرعت سرور شما باید B + و بالاتر باشد. حداقل ، باید C + باشد. در اینجا نحوه طبقه بندی سرورها آورده شده است:

 • هر چیزی زیر 180 ms در رتبه A قرار دارد+
 • 181 ms -210 ms در رتبه A قرار دارد
 • 211 ms – 220 ms در رده B قرار دارد+
 • 221 ms – 240 ms در رده B قرار دارد
 • 241 ms – 280 ms در رتبه C قرار دارد+
 • 281 ms – 360 ms در رتبه C قرار دارد
 • 361 ms – 520 ms در رتبه D قرار دارد+
 • 521 ms – 840 ms در رتبه D قرار دارد
 • 841 ms – 1،480 ms در رتبه E قرار دارد+
 • هر چیزی بالاتر از 1480 ms در رتبه E قرار دارد

به خاطر داشته باشید که ترافیک از طریق ISP ها مسیریابی می شود و به همین دلیل ، برای ما امکان پذیر نیست که 100٪ داده های دقیق را به شما ارائه دهیم ، مگر اینکه یک پهنای باند اختصاصی داشته باشید.

با گفتن این نکته ، نتایج حاصل از ابزار جستجوگر سرعت سرور ما مرجع بسیار خوبی در مورد سرعت سرویس سرویس میزبانی وب شما ارائه می دهد..

گرفتن نتایج دقیق

به یاد داشته باشید آنچه را که ما در مورد ISP ها نوشتیم که کارآمدترین مسیر تحویل داده را در آنجا می نویسیم چیست؟ اولین باری که از جستجوگر سرعت سرور استفاده می کنید ، به همین دلیل ممکن است نتایج نامناسبی کسب کنید.

برای نتایج دقیق تر ، سرعت سرور خود را حداقل 3 بار تست کنید ، تا زمانی که شروع به دیدن نتایج مداوم کنید. در واقع ، چرا در حال حاضر وب سایت خود را در جستجوگر سرعت Bitcatcha امتحان نمی کنید?

اگر به طور مداوم نتایج کمتری از B + دریافت می کنید ، زمان آن رسیده است که یک تغییر انجام دهید. این بدان معناست که میزبان وب تنگنای شماست. موتور سایت شما خیلی کند است.

این باعث می شود سایت شما تبدیل ها را از دست بدهد و رتبه جستجوی Google شما را به سمت پایین هدایت کند. شما لازم نیست که وحشت کنید ، ما به عقب برگردیم. برای یک سرویس سریعتر و مطمئن تر ، این لیست از منابع را بررسی کنید.

هک برای بهبود سرعت شما

ابتدا ، اگر وب سایت شما تنبل است ، برخی از این هک های عملی را که هم اکنون می توانید از آنها استفاده کنید ، امتحان کنید تا کمی سرعت آن را افزایش دهید.

1. سرور را به مخاطب نزدیک کنید

با webhost خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید که سایت شما را به سروری منتقل کنند که کمی به مخاطبان شما نزدیک باشد. مشتریان شما قادر خواهند بود از این طریق خیلی سریعتر به آن دسترسی پیدا کنند.

2. از هاست اختصاصی ، cloud یا VPS استفاده کنید

یکی از دلایلی که سرعت وب سایت شما ممکن است کند باشد می تواند دلیل این باشد که شما آن را با یک دسته از قوم دیگر به اشتراک می گذارید.

وب سایت شما با داشتن هاست اختصاصی یا VPS ، روی سرور بسیار اختصاصی خود میزبانی می شود. پهنای باند و منابع منحصراً توسط سایت شما استفاده می شود. شما همچنین می توانید کنترل بیشتری بر تنظیمات سرور داشته باشید که می توانید برای بارگذاری سریع تر آن را دستکاری کنید. لیست ما از میزبانی وب برتر را بررسی کنید. همه آنها برای سرعت بهینه شده اند.

3. از یک شبکه تحویل محتوا استفاده کنید

یک شبکه تحویل محتوا (CDN) از سرورهای مستقر در سرتاسر جهان استفاده می کند. اطلاعات وب سایت شما در هر یک از آنها ذخیره می شود ، بنابراین بر اساس موقعیت جغرافیایی آنها در خدمت کاربران خواهد بود.

این بدان معناست که اگر شخصی از استرالیا به وب سایت شما مراجعه کند ، CDN شما از نزدیکترین سرور ممکن به آنها محتوا می دهد. با یک سیستم تحویل محتوا ، مهم نیست که در کدام دنیا به سایت شما دسترسی پیدا کنید ، همیشه سریع خواهد بود.

4. “زنده نگه دارید” را فعال کنید

از میزبان وب خود بخواهید که تنظیم “زنده نگه داشتن” را روشن کند. با این کار ، اتصال به سایت خود را باز نگه دارید و اجازه می دهید همه چیز از طریق یک اتصال واحد جریان یابد (وقتی تنظیم غیرفعال است ، هر بار که کاربر جدید به سایت شما دسترسی پیدا کند ، اتصال باز و بسته می شود).

اکنون ، سرعت وب سایت خود را از اینجا تست کنید. اگر نتایج آزمون شما هنوز زیر نمونه است ، (چیزی کمتر از رتبه بندی B +) ، می دانید زمان آن رسیده است که میزبانی وب خود را تغییر دهید.

اگر به طور مداوم نتایج خوبی کسب می کنید (B + به A +) و وب سایت شما هنوز کند است ، به این معنی است که طراحی وب یا کد نویسی شما تنگنای آن است و رفع این امر باید تبدیل های شما را افزایش دهد.

به یاد داشته باشید ، سرعت آهسته دافع های تبدیل هستند! از ابزار جستجوگر سرعت سرور برای تست سرعت سایت خود ، رفع مشکلات لازم استفاده کنید. مطمئناً تبدیل های شما شروع به افزایش می کند و سود شما هم همینطور خواهد شد!

خط پایین: بهینه سازی کنید

بنابراین ، ما می دانیم که 2 عامل اصلی وجود دارد که بر سرعت وب سایت تأثیر می گذارد:

 1. کد ، حافظه پنهان ، افزونه ها ، رسانه تصویری و غیره
 2. سرعت میزبانی وب

اکثر ابزارهای آزمایش وب سایت سرعت وب سایت شما را به طور کلی آزمایش می کنند ، این بدان معناست که تعیین اینکه کدام قسمت از سایت شما بطری است برای شما غیرممکن است..

جستجوگر سرعت سرور Bitcatcha به طور خاص برای تست سرعت سرور ایجاد شده است ، بنابراین می توانید با دقت تشخیص دهید که کدام قسمت از وب سایت شما باعث ایجاد تنگنا شده است.

هنگامی که از جستجوگر سرعت سرور ما استفاده می کنید ، گره های ما از 10 مکان مختلف در سراسر جهان وب سایت شما را پینگ می کنند و 10 نفر مختلف را که همزمان به سایت شما دسترسی دارند ، شبیه سازی می کنند. ما اندازه گیری می کنیم که میزبانی وب شما برای پاسخ به این پینگ ها چه مدت طول می کشد ، و نتایج نهایی متوسط ​​را به شما ارائه می دهیم که به شما می گوید میزبانی وب شما چقدر خوب عمل می کند.

برای دقت بهینه ، چند آزمایش را اجرا کنید تا شروع به مشاهده نتایج مداوم کنید. اگر به طور مداوم سرعت خود را کندتر از B + می کنید ، ممکن است بخواهید ارائه دهندگان میزبانی وب را تغییر دهید.

سرعت مهم است. اطمینان حاصل کنید که میزبان وب شما در حال انجام است.

اگر به دنبال آن هستید که میزبان وب برای چه چیزی ضرر کنید ، ما لیستی را برای شما گردآوری کرده ایم که صرف نظر از این که شما یک بلاگر ، فروشنده آنلاین یا یک مشاور هستید ، تهیه خواهیم کرد..

ما در حال ارتقاء ابزار جستجوگر سرعت سرور به یک مدل مبتنی بر اشتراک هستیم ، بنابراین اگر دوست دارید اولین کسی باشید که با راه اندازی ابزار به روزرسانی شده به روز می شود ، از قبل ثبت نام کنید در اینجا!

اگر با هرگونه سؤالی درباره سرعت سنج ما روبرو شدید ، برای ما پیام ارسال کنید و اگر عملکرد آن برای شما ارزش دارد ، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me