بررسی Backblaze – 6 جوانب مثبت و 5 منفی از استفاده از پشتیبان ابری Backblaze

خاموش کردن

خاموش کردن

https://www.backblaze.com/

tl؛ dr

Backblaze یک راه حل اقتصادی و آسان برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های نامحدود به ابر ارائه می دهد. فقط با 50 دلار در سال برای هر رایانه ، فکر می کنیم Backblaze معقول ترین نسخه آنلاین پشتیبان شخصی است. .

بررسی backblaze – 6 جوانب مثبت & 5 منفی از استفاده از Backblaze Cloud Backup

Backblaze که در سال 2007 تأسیس شد یکی از داغترین گزینه ها برای خدمات پشتیبان گیری آنلاین محسوب می شود.

ما در Bitcatcha از طریق تعمید آتش ، ارائه دهندگان پشتیبان مختلفی را قرار داده ایم و این را یاد گرفته ایم كه چرا همه عاشق Backblaze هستند:

 • فضای پشتیبان نامحدودی دریافت می کنید تا تمام پرونده های شما ، گذشته ، حال و آینده با خیال راحت ذخیره شوند
 • واسطه‌ای که به گونه‌ای طراحی شده است که بسیار آسان باشد ، حتی کمترین فرد باهوش فناوری نیز می‌تواند از آن به خوبی استفاده کند
 • نرخ آن یکی از مقرون به صرفه ترین بازار است که هزینه آن کمتر از 4 دلار در هر ماه است

اعطاء شده ، بهترین راه حل برای ذخیره سازی ابر نیست (به جای آن به pCloud مراجعه کنید).

با این وجود ، با ذخیره 600 داده Petabytes و تاکنون بیش از 30 میلیارد پرونده بازیابی شده ، این بهترین انتخاب برای تهیه نسخه پشتیبان ساده و راحت از فایلهای رایانه شما است.

6 چیزهایی که ما در مورد Backblaze دوست داریم

آنچه Backblaze را به یک ارائه دهنده ارزشمند ذخیره سازی ابر پشتیبان تبدیل می کند این است که چگونه به طور اختصاصی برای استفاده ساده با کلیه کارکردهای اساسی لازم طراحی شده است که نیازی به کار زیادی در قسمت کاربر ندارد.

در اینجا چرا Backblaze به خوبی برای نیازهای نسخه پشتیبان شما کار می کند:

1. آسان ترین تجربه تهیه نسخه پشتیبان

قدرت Backblaze در سادگی طراحی آن نهفته است.

نصب کننده Blackblaze

هنگامی که برای اولین بار برنامه را نصب کردید ، بلافاصله هارد دیسک شما را برای کلیه پرونده ها اسکن می کند (به جز پرونده های سیستم عامل ، برنامه ها و فایلهای موقتی که ممکن است هنگام تلاش برای بازیابی آنها عوارضی ایجاد کند) و به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان تهیه کنید..

با کلیک بر روی “خوب” ، سپس به صورت خودکار همه چیز را برای شما پشتیبان گیری می کند ، بنابراین واقعاً مجبور نیستید کاری انجام دهید مگر اینکه جادوی خود را انجام دهد.

کنترل پنل Blackblaze

با اتصال هر درایو USB یا هارد اکسترنال ، می توانید آن را به طور خودکار در هنگام تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید و یا می توانید بعداً آنها را وصل کنید و آنها را از تنظیمات اضافه کنید.

از همه مهمتر ، Backblaze رایانه شما را رصد می کند و فایل های پشتیبان را هر زمان تغییر ایجاد می کند ، به روز می کند ، همه در حالی که حداقل حضور خود را در رایانه خود حفظ می کنید ، بنابراین با هر کاری که انجام می دهید دخالت نمی کند.

از طرف تلنگر ، اگر پرونده ای وجود دارد که ترجیح می دهید از آنها نسخه پشتیبان تهیه نکنید ، می توانید مشخص کنید که کدام پوشه ها از قرار گرفتن در فضای ذخیره ابری جدا نمی شوند. در غیر این صورت ، فقط با در دست گرفتن همه چیز ، این کار را برای شما آسانتر خواهد کرد.

به طور خلاصه ، اگر ترجیح می دهید بدون مشکل برای مدیریت پرونده های خود نباشید ، Backblaze این کار را برای شما بسیار آسان می کند.

2. پشتیبان گیری واقعا نامحدود

خواه فقط 1 مگابایت یا تن فایل Terrabytes داشته باشید ، Backblaze مشکلی برای پشتیبان گیری از این موارد برای شما ندارد. با توجه به اینکه بیشتر سرویس های تهیه نسخه پشتیبان از محدودیت فضا برخوردار هستند ، این یک ویژگی ارزشمند برای قیمت مورد نظر شماست (بیشتر در مورد بعداً).

اکنون بسته به سرعت شبکه و سرعت محاسبات و اندازه پرونده های شما ، ممکن است چند ساعت یا حتی چند هفته طول بکشد. خبر خوب این است که مهم نیست که چقدر طول بکشد ، Backblaze فقط به پشت صحنه می رود تا اطمینان حاصل کند که پرونده های شما به طور کامل و کاملاً ذخیره شده ذخیره شده اند.

هنگام تهیه نسخه اولیه نسخه پشتیبان خود ، دکمه ای وجود دارد که می گوید: “اولین نسخه پشتیبان من چقدر طول خواهد کشید؟” که به شما پیش بینی می کند تا زمانی که رایانه شما روشن باشد (یا حتی اگر آن را خاموش کنید و بعداً آن را روشن کنید) ، اولین بار تهیه نسخه پشتیبان تا پایان کامل ادامه خواهد یافت..

از طرف دیگر ، می توانید با افزایش تعداد موضوعات پشتیبان گیری شده یا تنظیم تنظیمات دریچه گاز به صورت دستی ، کارها را سرعت بخشید..

تنظیمات دستی دریچه گاز Blackblaze

نظر ما

Backblaze و همچنین یک سرویس پشتیبان ابری کار می کند!

3. امنیت بسیار شدید در مورد پرونده های شما

Backblaze تمام پرونده های شما را با استاندارد AES 128 بیتی رمزگذاری می کند ، که عموما غیرقابل رکورد است. تخمین زده می شود برای شکستن آن چندین میلیارد سال به یک رایانه فوق العاده نیاز باشد.

علاوه بر این ، هرگونه استراق سمع احتمالی با رمزگذاری پرونده روی رایانه شما قبل از ارسال به SSL ، در رایانه شما قرار دارد. در درون خود مرکز داده ، چندین نسخه از فایلهای شما روی چندین سرور ذخیره می شوند تا در صورت خراب شدن یک نسخه ، تعداد نسخه های پشتیبان دیگر نیز برای شما موجود باشد..

اگر هنوز به چیزی بیشتر احتیاج دارید ، Backblaze گزینه کلید رمزگذاری خصوصی را در “تنظیمات” به شما پیشنهاد می دهد -> امنیت ”تب برنامه دسک تاپ. این به شما امکان می دهد رمز عبور خود را تنظیم کنید تا به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید که فقط آنها را می شناسید (با یک احتیاط: اگر آن را فراموش کنید ، ممکن است دسترسی به تمام داده های خود را از دست دهید ، بنابراین Backblaze یک اخطار را برای احتیاط در اختیار شما قرار می دهد تا حتماً آن را به خاطر بسپارید).

تنظیمات رمزگذاری خصوصی Blackblaze

و اگر نگران این هستید که رمز عبور شما هک یا سرقت شود ، می توانید تأیید هویت دو عاملی را نیز فعال کنید (2FA). این بدان معنی است که اگر ورود به حساب شما روی یک دستگاه ناشناس انجام شود ، سیستم یک کد امنیتی را از طریق متن یا با استفاده از Google Authenticator برای شما ارسال می کند تا اطمینان حاصل کند که شما قبل از دسترسی دسترسی دارید ، مانند یک کد TAC هنگام انجام معامله آنلاین در بانک.

بنابراین مطمئن باشید ، اطلاعات شما بسیار ایمن و ایمن است.

4- بازیابی اطلاعات از طریق هارد دیسک حمل شده

نکته تهیه نسخه پشتیبان این است که اگر هارد دیسک فیزیکی شما شلوغ شود ، می توانید پرونده های خود را بازیابی کنید. متداول ترین روش برای بازیابی از طریق Backblaze از طریق فایل zip است و شما قادر به درخواست 500 گیگ در یک زمان با پنج درخواست همزمان هستید. اما مطمئناً ، این موارد به زمان شما نیاز دارند و به شبکه شما بستگی دارند.

روش دیگر جایگزین استفاده از برنامه تلفن همراه برای بارگیری و / یا پخش فایلهایی است که می خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید فایل ها را به اشتراک بگذارید اما فقط به گزینه های اشتراک گذاری داخلی دستگاه محدود شده است.

سریعترین راه برای ترمیم از طریق سرویس تحویل پیک Backblaze است که می تواند یک هارد اکسترنال برای شما ارسال کند. شما باید مبلغ سپرده را بپردازید اما هنگام بازگشت دیسک سخت بازپرداخت دریافت خواهید کرد. در مورد داده های کوچکتر ، درایوهای قلم قابل تهیه است.

5. عملکرد اضافی برای محافظت از دستگاه شما

Backblaze فقط به شما در محافظت از داده هایتان کمک نمی کند. همچنین به شما کمک می کند از رایانه خود در جایی که پرونده های شما نیز ذخیره شده است محافظت کنید.

از آنجا که اشتراک حساب شما به یک رایانه گره خورده است ، وب سایت Backblaze یک عملکرد Locate My Computer دارد که به شما امکان می دهد در صورت عدم سوء استفاده از کامپیوتر یا حتی به سرقت رفتن ، به موقعیت فیزیکی رایانه خود دسترسی پیدا کنید. این عملکرد همچنین جزئیات جدیدترین نسخه های پشتیبان تهیه شده ، ISP فعلی را که در رایانه و آدرس IP آن ارائه می شود ، ارائه می دهد.

Blackblaze پیدا کردن عملکرد کامپیوتر من

در صورتی که می ترسید داده های رایانه سرقت شده شما به خطر بیفتد ، حتی می توانید از SOS Online Backup استفاده کنید که شامل گزینه پاک کردن از راه دور کلیه داده های رایانه شما برای محافظت از اطلاعات شما از دزدان داده است..

6. پشتیبانی سریع مشتری آنلاین

در ساعات کار معمولی در ایالات متحده (ساعت 9 صبح – 5 بعد از ظهر اقیانوس آرام) ، می توانید از طریق چت آنلاین با پشتیبانی مشتری ارتباط برقرار کنید. از طرف دیگر ، یک سیستم ایمیل قابل ردیابی نیز وجود دارد که معمولاً در طی چند ساعت به همراه گزینه پیگیری وضعیت بلیط شما ، پاسخی دریافت می کند..

آنچه در مورد Backblaze دوست نداریم

 • عملکردهای ساده Backblaze آن را فقط به عنوان یک سرویس پشتیبان گیری ساده از رایانه محدود می کند.
 • اشتراک فقط به یک رایانه در هر حساب محدود می شود.
 • اگر از یک رمزعبور خصوصی استفاده می کنید و آن را فراموش کرده اید ، داده های اشتراک شما بطور دائم قفل می شود و هیچ فرصتی برای بازیابی ندارد.
 • نسخه های قبلی پرونده شما فقط تا 30 روز قبل از پاک شدن دوام می یابد.
 • برنامه های تلفن همراه نمی توانند برای همگام سازی پرونده ها با حساب شما استفاده شوند.

هزینه استفاده از Backblaze چقدر است?

به عنوان محصول ساده ، ساختار قیمت گذاری Backblaze بسیار سر راست است.

ساختار قیمت گذاری Blackblaze

با اشتراک های طولانی مدت ، شما فقط 3.96 دلار در هزینه های ماهانه جمع می کنید که مقرون به صرفه ترین آنجاست. ساختار قیمت گذاری را اینجا ببینید.

آیا ما Backblaze را توصیه می کنیم؟?

برای کسی که می خواهد یک راه حل اقتصادی و آسان برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود ، با گرمی ترین اطلاعات انجام دهد!

نیاز به حداقل ورودی از طرف کاربر ، امنیت عالی درجه یک با قیمت مناسب و گزینه درخواست یک هارد اکسترنال برای بازیابی تمام اطلاعات شما در صورت خراب شدن یا سرقت رایانه شما ، این یک سرویس پشتیبان عالی است.

هنوز هم ، به دلیل اینکه یک حساب کاربری محدود به یک رایانه است ، مجبورید چندین حساب را برای همه دستگاههای رایانه خود در نظر بگیرید ، به خصوص اگر خانواده یا شغلی برای اجرای آن داشته باشید.

دوباره ، بله Backblaze به عنوان پشتیبان ابری برای رایانه شما بسیار توصیه می شود.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map